Rossmann cz. XXVIII - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-19, 17:13   #781
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez _czarny_kot Pokaż wiadomość
U mnie żadnych plakietek cnd i tym samym pełne półki towaru. Pełno tuszy i podkładów maybelline. Wzięłam one by one i najjaśniejszy affinitone. Co jeszcze ciekawego jest w cnd? Oprócz cieni, bo nie używam
U mnie już nie było ani podkładów Maybelline Affinitone ani Manhattan.

W CND widziałam jeszcze błyszczyki Miss Sporty po 2,69zł:
wszystkie kolory
http://www.rossmann.pl/Produkt/Miss-...5810,1648,5044

Oprócz tego limitki z Wibo przecenione, głównie lakiery.

Jak ktoś jest zainteresowany kosmetykami Eveline:


To w Lidl pojawiły się w promocji pod marką LA LUXE:
Krem przeciwzmarszczkowy 13,99zł
Kwas hialuronowy 100% 16,99zł
Serum olejek do twarzy 16,99zł
Krem maska do rąk 7,99zł
Maska do włosów 16,99zł
Odżywka do włosów 16,99zł
Żel krem pod oczy 9,99zł
Balsam do ciała 11,99zł
Krem do pięt 6,99zł
Lakier/odżywka do paznokci 5,99zł
Nawilżające mleczko do demakijażu 8,99zł
Puder w kamieniu 9,99zł
Cienie poczwórne do powiek 11,99zł
Błyszczyki 3D 7,99zł
Pomadki złote opakowanie 9,99zł

Niestety nie wiem jak te ceny mają się do cen Rossmanna.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2016-02-19 o 17:23
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 19:46   #782
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Dziewczyny co polecacie delikatnego do mycia twarzy, cera tłusta, pod 30. Wszystko co jest polecane do cery tłustej wysusza ją. Dużo już przetestowałam ale szukam czegoś co zmyje dzienny bród ale będzie delikatne dla skóry.
Ja polecam żel z bielendy bawełna. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ia-twarzy.html
Internetowo można go dostać. Jest super.
Poza tym też Biały jeleń żel do twarzy z ogórkiem i aloesem (lub z oczarem -niebieski)
Tanie a z dobrym składem.
Aha i jeszcze żel z Fitomedu ( i tonik też) Rewelacja. Ja kupuje w sklepach zielarskich.


Nie używaj żeli strikte do cery tłustej, trądzikowej bo nadmiernie je wysuszą i jeszcze bardziej będziesz miała ją tłustą.
Polecam te do cery wrażliwej.
Żel ma oczyścić twarz, nie wysuszyć.
Po żelu proponuję dalsze oczyszcznie/ nawilżanie tonikiem/ hydrolatem.
Ze 2x w tyg zrób peeling. Jak Ciebie drażnią ziarenka to wtedy polecam enzymatyczny.
Poza tym najlepsze kremy do cery tłustej/ mieszanej to te nawilżające, lekkie. Żadne matujące.
Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Nie z roska to polecam Iwostin Capillin w piance. Jest super.
Z roska może ta pianka AA algi by się nadawała?
Jak cera tłusta to musisz mieć coś, co nie drażni i nie przesusza.
Ja bym właśnie szukała takich specyfików do cery wrażliwej to ukoją Ci skórę i wydzielanie sebum będzie mniejsze.
A zamiast stawiać na mycie to bym sięgnęła np. po glinki. Bo czynią cuda. W rosku jest chyba seria Dermaglin.
Glinki są super, ale mogą zrobić niesamowite spustoszenie, przesusz.
Osobiście polecam glinkę zieloną i czerwoną.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 20:08   #783
assiuci
Zakorzenienie
 
Avatar assiuci
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 503
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Kupię w r.mleczko do ciała sceniczne soraya silnie ujędrniające 18+ ? Albo gdzies indziej ewentualnie :p
assiuci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 20:18   #784
ania10zg
Rozeznanie
 
Avatar ania10zg
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 774
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Który balsam do ciała najlepszy z Evree? Godne polecenia są tak ogólnie?
ania10zg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 20:45   #785
AnnaDorota1993
Rozeznanie
 
Avatar AnnaDorota1993
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomości: 799
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez ania10zg Pokaż wiadomość
Który balsam do ciała najlepszy z Evree? Godne polecenia są tak ogólnie?
Instant help (białe opakowanie)- fajnie nawilża, szybko się wchłania i pachnie mango
Mam jeszcze Max repair (czerwone opakowanie)- też fajnie nawilża i szybko się wchłania, zapach może być
AnnaDorota1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 21:01   #786
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Dziewczyny co polecacie delikatnego do mycia twarzy, cera tłusta, pod 30. Wszystko co jest polecane do cery tłustej wysusza ją. Dużo już przetestowałam ale szukam czegoś co zmyje dzienny bród ale będzie delikatne dla skóry.

Uwielbiam kosmetyki z Fitomed (kremy, toniki, żele, szampony, płyn oczarowy). Od siebie polecam ten
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...wa-wersja.html
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 21:01   #787
ania10zg
Rozeznanie
 
Avatar ania10zg
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 774
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez AnnaDorota1993 Pokaż wiadomość
Instant help (białe opakowanie)- fajnie nawilża, szybko się wchłania i pachnie mango
Mam jeszcze Max repair (czerwone opakowanie)- też fajnie nawilża i szybko się wchłania, zapach może być
Zastanawiałam się nad czerwonym, lubię mocne nawilżacze. Dobry wybór?
ania10zg jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-19, 21:08   #788
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Poza tym też Biały jeleń żel do twarzy z ogórkiem i aloesem (lub z oczarem -niebieski)
Tanie a z dobrym składem.
Aha i jeszcze żel z Fitomedu ( i tonik też) Rewelacja. Ja kupuje w sklepach zielarskich.
Tak, Biały Jeleń też jest super. Od siebie dodam, że Fitomed kupuję w aptece. Żdl kosztuje zawrotne 8-9zł, podobnie z resztą Biały Jeleń.

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Co do kremu na noc- dermatolodzy polecają spać z czystą cerą, bez kremu. A nawilżać i natłuszczać skórę 2-3 godziny przed snem, a potem zmyć. Poza tym za dużo kremów nawilżających szkodzi skórze i odpowiada za nasileniem trądziku w dojrzałym wieku. Nawet u osób z cerą tłustą lepsze są kremy natłuszczające bo natłuszczanie hamuje nadprodukcję sebum. Ja bym przetestowała choćby masło kakaowe. Ja stosuję przed snem jakieś 2 godziny przed a potem myję twarz micelem albo pianką Iwostin i w nocy skóra odpoczywa, a jednocześnie jest nawilżona i natłuszczona.

Poczytaj o creamless nights skincare routine.
Kurcze, dałaś mi do myślenia, bo borykam sie z tradzikiem od dwoch lat (jestem przed 30-stka). Moze powinnam odstawić kremy na noc... Musze koniecznie skonsultowac to z moja pania dermatolog.
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 21:44   #789
nerveuse
Raczkowanie
 
Avatar nerveuse
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 482
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Tak, Biały Jeleń też jest super. Od siebie dodam, że Fitomed kupuję w aptece. Żdl kosztuje zawrotne 8-9zł, podobnie z resztą Biały Jeleń.

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------



Kurcze, dałaś mi do myślenia, bo borykam sie z tradzikiem od dwoch lat (jestem przed 30-stka). Moze powinnam odstawić kremy na noc... Musze koniecznie skonsultowac to z moja pania dermatolog.
jak się skonsultujesz to daj znać, bo mam podobny problem :P Z tym, że mimo wszystko obawiam się, że moja skóra by nie wytrzymała bez kremu - zaraz po umyciu czuję ściągnięcie mimo kosmetyków, dla cery suchej

Jeśli chodzi o żele do mycia twarzy, to ja polecam zwrócić uwagę na to czy mają SLS (jeśli mają to dobrze by było, gdyby był on chociaż na dalszym miejscu w składzie) i czy można go używać w okolicy oczu (a nie wszystkie można)
nerveuse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 21:47   #790
yankosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 389
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Używał ktoś już nowej serii neutrogeny (różowej z grejpfrutem) do twarzy? Jakieś pierwsze wrażenia? Kusi mnie żel i krem.
też jestem ciekawa opinii o tych produktach neutrogeny. Ciekawi mnie też zapowiadana seria Rival de loop z zieloną herbatą
yankosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 00:56   #791
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez ania10zg Pokaż wiadomość
Który balsam do ciała najlepszy z Evree? Godne polecenia są tak ogólnie?
Super są. Bierz, bierz. Ja mam teraz niebieski.
Składy poczytaj bo zależy do jakich potrzeb skóry potrzebujesz.
Miałam czerwony, a teraz niebieski i oba super.
Jak potrzebujesz np. mocznik to w niebieskim jest.
Instant help ma w składach chyba tlenek cynku (przeciwbakteryjny).

---------- Dopisano o 01:49 ---------- Poprzedni post napisano o 01:48 ----------

Cytat:
Napisane przez yankosia Pokaż wiadomość
też jestem ciekawa opinii o tych produktach neutrogeny. Ciekawi mnie też zapowiadana seria Rival de loop z zieloną herbatą
Też na nią czekam.
Zielona herbata jest super dla cery naczynkowej i z trądzikiem różowatym.

---------- Dopisano o 01:56 ---------- Poprzedni post napisano o 01:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Kurcze, dałaś mi do myślenia, bo borykam sie z tradzikiem od dwoch lat (jestem przed 30-stka). Moze powinnam odstawić kremy na noc... Musze koniecznie skonsultowac to z moja pania dermatolog.
Ja bym odstawiła kremy na noc. Te na dzień z nawilżających zamień na półtłuste albo kremy dla osób z azs, z niedoborem ceramidów, lipidów. Choćby Dermedic takie ma.
Sprawdź hormony kobiecie, mogą być za wysokie androgeny.
Jeśli coś na wypryski to nie kosmetyki do cery trądzikowej dla młodzieży a kwas acetylosalicowy w stężeniu 5% (dla nastolatków jest 2%). No i poczytaj składy swojego podkładu. Silikony to zło...
No i kremy- żadnych słoiczków do mazania paluchem. Do słoiczka szpatułka albo pędzel do kremu i myć po każdym użyciu.
Albo kremy z pompką airless. Ja teraz tylko takie staram się kupować. Inaczej hodujesz w kremie gronkowca w za dużej ilości, nakładasz go na twarz i trądzik gotowy.
W podkładach w płynie gronkowiec rozwija się najszybciej. Możesz zamienić podkład na mineralny na jakiś czas. I dbać o higienę pędzli i tak przekonać się czy to zasługa bakterii. Może Ci też szkodzić alkohol wysoko w składzie podkładu/fluidu. Dojrzałej skórze szkodzi bardziej niż młodej.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894

Edytowane przez MissChievousTess
Czas edycji: 2016-02-20 o 00:57
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-20, 06:39   #792
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez ania10zg Pokaż wiadomość
Który balsam do ciała najlepszy z Evree? Godne polecenia są tak ogólnie?
Biały jest super. Mam już druga butlę.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 07:50   #793
diablica88
Rozeznanie
 
Avatar diablica88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 623
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez ania10zg Pokaż wiadomość
Który balsam do ciała najlepszy z Evree? Godne polecenia są tak ogólnie?

Moim zdaniem balsamy Evree są bardzo bardzo fajne, i na pewno godne polecenia Miałam niebieski - piękny delikatny zapach, szybko się wchłania, nie pozostawia nieprzyjemnej powłoczki, i dobrze nawilża. Biały też jest spoko, jest bardziej gęsty, zdecydowanie dłużej się wchłania (ale też jeszcze lepiej nawilża) no i zapach wg mnie ładny, ale już mocniejszy. Ogólnie na wiosnę - lato polecam niebieski, na zimę biały.
Aktualnie sama mam biały
diablica88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 08:15   #794
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Ja bym odstawiła kremy na noc. Te na dzień z nawilżających zamień na półtłuste albo kremy dla osób z azs, z niedoborem ceramidów, lipidów. Choćby Dermedic takie ma.
Sprawdź hormony kobiecie, mogą być za wysokie androgeny.
Jeśli coś na wypryski to nie kosmetyki do cery trądzikowej dla młodzieży a kwas acetylosalicowy w stężeniu 5% (dla nastolatków jest 2%). No i poczytaj składy swojego podkładu. Silikony to zło...
No i kremy- żadnych słoiczków do mazania paluchem. Do słoiczka szpatułka albo pędzel do kremu i myć po każdym użyciu.
Albo kremy z pompką airless. Ja teraz tylko takie staram się kupować. Inaczej hodujesz w kremie gronkowca w za dużej ilości, nakładasz go na twarz i trądzik gotowy.
W podkładach w płynie gronkowiec rozwija się najszybciej. Możesz zamienić podkład na mineralny na jakiś czas. I dbać o higienę pędzli i tak przekonać się czy to zasługa bakterii. Może Ci też szkodzić alkohol wysoko w składzie podkładu/fluidu. Dojrzałej skórze szkodzi bardziej niż młodej.
Dziękuję za wszelkie wskazówki.
Ps. Dziala na Ciebie to serum korygujace na niedoskonalosci z Bielendy? Wszyscy tak je chwala, ze kupilam je jakis czas temu w Rossku na promocji. Skonczylam kuracje i efekt jak dla mnie zerowy. Nie zaobserwowałam zadnego złuszczenia, ani zwalczenia niedoskonałości czy blizn potradzikowych.
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 08:40   #795
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Dziękuję za wszelkie wskazówki.
Ps. Dziala na Ciebie to serum korygujace na niedoskonalosci z Bielendy? Wszyscy tak je chwala, ze kupilam je jakis czas temu w Rossku na promocji. Skonczylam kuracje i efekt jak dla mnie zerowy. Nie zaobserwowałam zadnego złuszczenia, ani zwalczenia niedoskonałości czy blizn potradzikowych.
Na mnie też nie podzialalo
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 09:02   #796
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Dziękuję za wszelkie wskazówki.
Ps. Dziala na Ciebie to serum korygujace na niedoskonalosci z Bielendy? Wszyscy tak je chwala, ze kupilam je jakis czas temu w Rossku na promocji. Skonczylam kuracje i efekt jak dla mnie zerowy. Nie zaobserwowałam zadnego złuszczenia, ani zwalczenia niedoskonałości czy blizn potradzikowych.

Dla mnie rownież było za słabe. Polecam toniki kwasowe do zrobienia samemu. Gotowe zestawy np. Z biochemii urody, receptury sa tez na innych stronach - zsk, mazidla .

Zainteresował mnie ten krem zielona herbata z rival de loop miałam juz ich kremy (niebieski i czerwony). Oba były bardzo dobre.

A z tym kremem na noc... Właściwie używam tylko kremu na noc. Moze powinnam to zmienic, ale boje sie podrażnień i ściągnięcia.

Edytowane przez 201607231711
Czas edycji: 2016-02-20 o 09:04
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 09:04   #797
ania10zg
Rozeznanie
 
Avatar ania10zg
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 774
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Super są. Bierz, bierz. Ja mam teraz niebieski.
Składy poczytaj bo zależy do jakich potrzeb skóry potrzebujesz.
Miałam czerwony, a teraz niebieski i oba super.
Jak potrzebujesz np. mocznik to w niebieskim jest.
Instant help ma w składach chyba tlenek cynku (przeciwbakteryjny).

---------- Dopisano o 01:49 ---------- Poprzedni post napisano o 01:48 ----------


Też na nią czekam.
Zielona herbata jest super dla cery naczynkowej i z trądzikiem różowatym.

---------- Dopisano o 01:56 ---------- Poprzedni post napisano o 01:49 ----------


Ja bym odstawiła kremy na noc. Te na dzień z nawilżających zamień na półtłuste albo kremy dla osób z azs, z niedoborem ceramidów, lipidów. Choćby Dermedic takie ma.
Sprawdź hormony kobiecie, mogą być za wysokie androgeny.
Jeśli coś na wypryski to nie kosmetyki do cery trądzikowej dla młodzieży a kwas acetylosalicowy w stężeniu 5% (dla nastolatków jest 2%). No i poczytaj składy swojego podkładu. Silikony to zło...
No i kremy- żadnych słoiczków do mazania paluchem. Do słoiczka szpatułka albo pędzel do kremu i myć po każdym użyciu.
Albo kremy z pompką airless. Ja teraz tylko takie staram się kupować. Inaczej hodujesz w kremie gronkowca w za dużej ilości, nakładasz go na twarz i trądzik gotowy.
W podkładach w płynie gronkowiec rozwija się najszybciej. Możesz zamienić podkład na mineralny na jakiś czas. I dbać o higienę pędzli i tak przekonać się czy to zasługa bakterii. Może Ci też szkodzić alkohol wysoko w składzie podkładu/fluidu. Dojrzałej skórze szkodzi bardziej niż młodej.
Dziękuję! Widzę, że ten biały jest chodliwy





Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Biały jest super. Mam już druga butlę.






Cytat:
Napisane przez diablica88 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem balsamy Evree są bardzo bardzo fajne, i na pewno godne polecenia Miałam niebieski - piękny delikatny zapach, szybko się wchłania, nie pozostawia nieprzyjemnej powłoczki, i dobrze nawilża. Biały też jest spoko, jest bardziej gęsty, zdecydowanie dłużej się wchłania (ale też jeszcze lepiej nawilża) no i zapach wg mnie ładny, ale już mocniejszy. Ogólnie na wiosnę - lato polecam niebieski, na zimę biały.
Aktualnie sama mam biały
ania10zg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 09:28   #798
nerveuse
Raczkowanie
 
Avatar nerveuse
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 482
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez yankosia Pokaż wiadomość
też jestem ciekawa opinii o tych produktach neutrogeny. Ciekawi mnie też zapowiadana seria Rival de loop z zieloną herbatą
Niestety wrzucili do tych kremów parabeny
nerveuse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 09:37   #799
yankosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 389
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Na mnie też nie podzialalo
u mnie też nie bylo wow ale chyba odrobine wygładzał mi cerę





Cytat:
Napisane przez _Caoimhe_ Pokaż wiadomość
Dla mnie rownież było za słabe. Polecam toniki kwasowe do zrobienia samemu. Gotowe zestawy np. Z biochemii urody, receptury sa tez na innych stronach - zsk, mazidla .

Zainteresował mnie ten krem zielona herbata z rival de loop miałam juz ich kremy (niebieski i czerwony). Oba były bardzo dobre.

A z tym kremem na noc... Właściwie używam tylko kremu na noc. Moze powinnam to zmienic, ale boje sie podrażnień i ściągnięcia.

toniki kwasowe są ok. U mnie bardziej sie sprawdzaja.
Z Rival de loop miałam tylko kremy pod oczy (ten z Q10 bardziej polubilam niz ten czerwony)




Cytat:
Napisane przez nerveuse Pokaż wiadomość
Niestety wrzucili do tych kremów parabeny
:/ szkoda, ze do fajnie zapowiadajacych się kosmetyków walą takie paskudztwo.

Edytowane przez yankosia
Czas edycji: 2016-02-20 o 09:47
yankosia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-20, 09:50   #800
nerveuse
Raczkowanie
 
Avatar nerveuse
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 482
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

no niestety, po za tym wrzucili też tam dość wysoko parafinę, więc jak dla mnie odpada :/
nerveuse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 09:58   #801
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Dziękuję za wszelkie wskazówki.
Ps. Dziala na Ciebie to serum korygujace na niedoskonalosci z Bielendy? Wszyscy tak je chwala, ze kupilam je jakis czas temu w Rossku na promocji. Skonczylam kuracje i efekt jak dla mnie zerowy. Nie zaobserwowałam zadnego złuszczenia, ani zwalczenia niedoskonałości czy blizn potradzikowych.
Mam tonik korygujący, serum korygujące i maskę (wersja w tubce) - jedynym produktem, który robi na mnie jakiekolwiek wrażenie, jest maska. Tonik i serum nawet po peelingu kwasowym (po którym miałam ładną jaszczurkę na twarzy...) mnie nie załaskotały Po zużyciu niemal do dna stwierdzam, że totalnie nic u mnie nie robią.
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 10:56   #802
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

A ja kupiłam ten krem czerwony na noc i ma taką dziwną konsystencję xd
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 11:01   #803
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez nerveuse Pokaż wiadomość
jak się skonsultujesz to daj znać, bo mam podobny problem :P Z tym, że mimo wszystko obawiam się, że moja skóra by nie wytrzymała bez kremu - zaraz po umyciu czuję ściągnięcie mimo kosmetyków, dla cery suchej

Jeśli chodzi o żele do mycia twarzy, to ja polecam zwrócić uwagę na to czy mają SLS (jeśli mają to dobrze by było, gdyby był on chociaż na dalszym miejscu w składzie) i czy można go używać w okolicy oczu (a nie wszystkie można)
Ja bylabym w stanie wytrzymac bez niczego na noc tylko po emulsji alterra.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 12:11   #804
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Ja polecam żel z bielendy bawełna. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ia-twarzy.html
Internetowo można go dostać. Jest super.
Poza tym też Biały jeleń żel do twarzy z ogórkiem i aloesem (lub z oczarem -niebieski)
Tanie a z dobrym składem.
Aha i jeszcze żel z Fitomedu ( i tonik też) Rewelacja. Ja kupuje w sklepach zielarskich.


Nie używaj żeli strikte do cery tłustej, trądzikowej bo nadmiernie je wysuszą i jeszcze bardziej będziesz miała ją tłustą.
Polecam te do cery wrażliwej.
Żel ma oczyścić twarz, nie wysuszyć.
Po żelu proponuję dalsze oczyszcznie/ nawilżanie tonikiem/ hydrolatem.
Ze 2x w tyg zrób peeling. Jak Ciebie drażnią ziarenka to wtedy polecam enzymatyczny.
Poza tym najlepsze kremy do cery tłustej/ mieszanej to te nawilżające, lekkie. Żadne matujące.
Zgodzę się z tym, że używanie zbyt mocno oczyszczających żeli może cerę nadmiernie wysuszyć co spowoduję nadprodukcję sebum i lepiej używać delikatnych. Natomiast z tymi delikatnymi nawilżającymi to nie do końca. Długo tak stosowałam, na dzień delikatne dobre pod makijaż bez alkohol denat. i parafiny, takie o konsystencji kremo-żel i tak po 15 min mam całą tłusta twarz... Nic się nie uregulowało i nie uspokoiło, mimo stosowania na noc złuszczających Dopiero jak kupiłam Barwę Siarkową matującą to się dowiedziałam co to znaczy matowa skóra Co prawda zacznie się błyszczeć, ale po kilku godz. i zdecydowanie mniej nachalnie niż po delikatnych i o dziwo czuje jak mi ten krem nawilża, dobrze się wchłania i czuję taki komfort na skórze. Myślę, że się przy jakiejś promocji zaopatrzę w niego ponownie, bo teraz kupiłam Isane Young http://www.rossmann.pl/Produkt/Isana...7731,3363,6025 Ale to nie to, coś tam matuje, ale czuję, że na twarzy zostawia minimalną warstewkę.

Zanim kupiłam Barwę otwarłam ten krem
http://www.rossmann.pl/Produkt/Biele...9244,3361,6027 to go w całości na szyję zużyłam.

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Dziękuję za wszelkie wskazówki.
Ps. Dziala na Ciebie to serum korygujace na niedoskonalosci z Bielendy? Wszyscy tak je chwala, ze kupilam je jakis czas temu w Rossku na promocji. Skonczylam kuracje i efekt jak dla mnie zerowy. Nie zaobserwowałam zadnego złuszczenia, ani zwalczenia niedoskonałości czy blizn potradzikowych.
[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;56058296]Mam tonik korygujący, serum korygujące i maskę (wersja w tubce) - jedynym produktem, który robi na mnie jakiekolwiek wrażenie, jest maska. Tonik i serum nawet po peelingu kwasowym (po którym miałam ładną jaszczurkę na twarzy...) mnie nie załaskotały Po zużyciu niemal do dna stwierdzam, że totalnie nic u mnie nie robią.[/QUOTE]

Oj u mnie zadziałało, jak sobie raz zaaplikowałam dwa razy na czoło, bo mi się wydawało, że za mało go dałam to następnego dnia w lustrze zobaczyłam suche skórki na czole ani Effaclar K ani Pharmaceris T z 10% kwasem migdałowym nie wywołały u mnie widocznego łuszczenia, także uważam, że to serum jest naprawdę mocne To serum plus krem z Barwy i nawet nic mi przez dłuższy czas nie wyskakiwało. Maskę też mam ale jeszcze nie otwarłam.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 13:21   #805
AnnaDorota1993
Rozeznanie
 
Avatar AnnaDorota1993
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomości: 799
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez ania10zg Pokaż wiadomość
Zastanawiałam się nad czerwonym, lubię mocne nawilżacze. Dobry wybór?
Dobry
Ja aktualnie używam tego czerwonego i jestem z niego zadowolona, bo dobrze nawilża skórę
AnnaDorota1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 14:23   #806
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Zgodzę się z tym, że używanie zbyt mocno oczyszczających żeli może cerę nadmiernie wysuszyć co spowoduję nadprodukcję sebum i lepiej używać delikatnych. Natomiast z tymi delikatnymi nawilżającymi to nie do końca. Długo tak stosowałam, na dzień delikatne dobre pod makijaż bez alkohol denat. i parafiny, takie o konsystencji kremo-żel i tak po 15 min mam całą tłusta twarz... Nic się nie uregulowało i nie uspokoiło, mimo stosowania na noc złuszczających Dopiero jak kupiłam Barwę Siarkową matującą to się dowiedziałam co to znaczy matowa skóra Co prawda zacznie się błyszczeć, ale po kilku godz. i zdecydowanie mniej nachalnie niż po delikatnych i o dziwo czuje jak mi ten krem nawilża, dobrze się wchłania i czuję taki komfort na skórze. Myślę, że się przy jakiejś promocji zaopatrzę w niego ponownie, bo teraz kupiłam Isane Young http://www.rossmann.pl/Produkt/Isana...7731,3363,6025 Ale to nie to, coś tam matuje, ale czuję, że na twarzy zostawia minimalną warstewkę.

Zanim kupiłam Barwę otwarłam ten krem
http://www.rossmann.pl/Produkt/Biele...9244,3361,6027 to go w całości na szyję zużyłam.





Oj u mnie zadziałało, jak sobie raz zaaplikowałam dwa razy na czoło, bo mi się wydawało, że za mało go dałam to następnego dnia w lustrze zobaczyłam suche skórki na czole ani Effaclar K ani Pharmaceris T z 10% kwasem migdałowym nie wywołały u mnie widocznego łuszczenia, także uważam, że to serum jest naprawdę mocne To serum plus krem z Barwy i nawet nic mi przez dłuższy czas nie wyskakiwało. Maskę też mam ale jeszcze nie otwarłam.
Nie miałam na myśli tych kremo -żeli, bo one u mnie przeważnie zostawiały taką lepką warstewkę.
Dla mnie najlepsze to takie zwykłe nawilżające, ale o lekkiej, nie wodnistej konsystencji.
Bez parafiny i alkoholu.
Typowe matujące u mnie po dłuższym czasie powodowały większe świecenie i wysyp. Na dłuższą metę, niestety nie.


Barwy nie miałam, ani kremu matującego ani nawilżającego.
Jakoś na półkach zawsze go nie było, a szukać specjalnie nie chciało mi się.
Ten bielendy odżywczy z powodzeniem stosowałam. Szczególnie w okresie jesienno-wiosennym. Późną wiosną niestety był już dla mnie za ciężki. Świeciłam się niemiłosiernie po nim. Jesienią jak najbardziej ok, ładny mat po nim miałam, wchłaniał się bez problemu i makijaż też trzymał się na nim długo.
Latem to już inna sprawa, muszę się nieźle nagimnastykować, żeby mi nie spływało (źle znoszę wys. temp. , moja twarz zresztą też ) No i sprawa nieszczęsnych filtrów.


Co do serum korygującego z Bielendy, miałam i nie wiem co powiedzieć. Zużyłam jakoś całe.
Stosowałam 2-3x w tyg. Piec mnie, nie piekło, jaszczurki nie miałam, za to mega zaczerwienienie aż do następnego dnia.
Innych efektów brak, zarówno na plus jak i na minus. Zero wygładzenia, zmniejszenia porów, krostek itp
Myślę, że u mnie to była kwestia kw.migdałowego. Niezbyt mi pasuje i to w dodatku z wit B3.
Najlepiej reaguję na kw. salicylowy
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 14:54   #807
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Jeśli szukacie czegoś lepszego niż Bielenda mezoserum to polecam to:
https://www.bandi.pl/sklep/produkt/i...ydroksykwasami
Tu macie artykuł o trądziku u osób dorosłych:
http://beauty.about.com/od/skinflaws/a/adultacne.htm
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 16:04   #808
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

dziewczyny jak się wywołuje zdjęcia w rossmanie?ładne są czy raczej nie bardzo? i jak się za to płaci ?
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 16:30   #809
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

To ja używałam tego serum 2 razy dziennie, codziennie - i nic, zupełnie nic
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 16:40   #810
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
dziewczyny jak się wywołuje zdjęcia w rossmanie?ładne są czy raczej nie bardzo? i jak się za to płaci ?
Jakościowo bez szału, oglądałam zdjęcia wywołane przez koleżankę.
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-02 21:39:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:33.