Pomocy zakochanie!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-19, 12:52   #1
staraaglupia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 3

Pomocy zakochanie!!


wiem, ze dla wielu was watek bedzie glupi, ale ja nie moge sobie jakos z tym poradzic
jestem po 30, jestem sama i pracuje w niewielkim sklepie. ostatnio przychodzil klient, ktory bardzo mi sie spodobal (mam wrazenie, ze ja jemu tez-kontakt wzrokowy). gdy bylam na kasie cos zagadywal niezobowiazujaca. no i wlasnie problem w tym,ze ...nigdy mnie az tak nie "strzelilo". nic o nim nie wiem,a co najgorsze, ze mam schizy, ze juz go nigdy nie zobacze bo bedziemy sie mijac (moja praca jest zmianowa) itp. wiem,ze to beznadzienie glupie, ale naprawde nie potrafi sobie z tym poradzic. oczywiscie, jest mozliwosc ze tylko ja sobie to wkrecam (bo przeciez za 2,3 razem mogl mnie poposic o kontakt).
poradzcie cos prosze...bo ze to glupie i dziecinne to ja wiem, ale kurcze zakochalam sie w nieznajomym jak nigdy...
staraaglupia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 16:06   #2
Nevena
Raczkowanie
 
Avatar Nevena
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 178
Dot.: Pomocy zakochanie!!

ochłoń i w spokoju poczekaj na rozwój wydarzeń. Jak bardzo mu się podobasz to na pewno da Ci znać.
__________________
Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Chciałabyś usłyszeć, że miłość najważniejsza, ale ode mnie nie usłyszysz. Miłość nie jest najważniejsza. Ważniejsze jest szczęście. Jeśli miłość nie daje szczęścia, to kij z nią.
bloguję nevena.pl
Nevena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 16:20   #3
staraaglupia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 3
Dot.: Pomocy zakochanie!!

tylko wlasnie najgorsze jest moje myslenie pt. przyjdzie w pt, sob itp., na innej zmianie a mnie nie bedzie.ze bedziemy sie po prostu mijac.
chcialabym ochlonac :/
staraaglupia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 17:13   #4
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Pomocy zakochanie!!

Cytat:
Napisane przez staraaglupia Pokaż wiadomość
wiem, ze dla wielu was watek bedzie glupi, ale ja nie moge sobie jakos z tym poradzic
jestem po 30, jestem sama i pracuje w niewielkim sklepie. ostatnio przychodzil klient, ktory bardzo mi sie spodobal (mam wrazenie, ze ja jemu tez-kontakt wzrokowy). gdy bylam na kasie cos zagadywal niezobowiazujaca. no i wlasnie problem w tym,ze ...nigdy mnie az tak nie "strzelilo". nic o nim nie wiem,a co najgorsze, ze mam schizy, ze juz go nigdy nie zobacze bo bedziemy sie mijac (moja praca jest zmianowa) itp. wiem,ze to beznadzienie glupie, ale naprawde nie potrafi sobie z tym poradzic. oczywiscie, jest mozliwosc ze tylko ja sobie to wkrecam (bo przeciez za 2,3 razem mogl mnie poposic o kontakt).
poradzcie cos prosze...bo ze to glupie i dziecinne to ja wiem, ale kurcze zakochalam sie w nieznajomym jak nigdy...
Równie dobrze Ty go mogłaś poprosić o kontakt Następnym razem jak będziesz mu dawała paragon i inne świstki wetknij karteczkę ze swoim nr telefonu
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 17:46   #5
staraaglupia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 3
Dot.: Pomocy zakochanie!!

o ile bedzie okazja
staraaglupia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 18:14   #6
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Pomocy zakochanie!!

Jeśli wpadłaś chłopakowi w oko, to będzie zaglądał do sklepu tak długo, aż Cię spotka . Wyluzuj się! Na dobrą sprawę go nie znasz i nie powinnaś się aż tak nakręcać.
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 20:40   #7
y@kor
Silveris
 
Avatar y@kor
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 489
Dot.: Pomocy zakochanie!!

Najgorsze jest to, że spodobał Ci się tylko jego wygląd i nawet nie wiesz jaki ma charakter - zastanów się czy może kogoś mieć, jakie ma wady, a jak przyjdzie - to uśmiechaj się najpiękniej jak potrafisz i po prostu powiedz, że cieszysz się że go widzisz Tak po prostu, z sympatii, kto wie co z tego wyniknie.
y@kor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-20, 22:26   #8
OrdynatMichorowski
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Z centrum Polski każdy jak zerknie na mapę będzie wiedział.
Wiadomości: 491
Dot.: Pomocy zakochanie!!

Heh to,że ktoś jest miły lubi pożartować to od razu masz takie jazdy?No wybacz ja również w różnych sklepach tam gdzie robię zakupy robię sobie jaja a czasami nawet nie ja tylko panie,które coś mi sprzedają.Ale to są takie żarty po co mi ich tel na jaką
cholerę?W tym kraju to już chyba nie wolno być miłym dla innych.Bo każdy myśli,że to coś znaczy.
__________________
Idę swoją drogą łapię od życia więcej,idę swoją drogą łapię marzenia za ręce,idę swoją nie tracę ani chwili,pozory mylą serce się nie myli
"Sachiel"
OrdynatMichorowski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-20 23:26:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:43.