Co wpływa na atrakcyjność kobiety? - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-19, 22:03   #241
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Do Gregoriusa bezczelnie :P nawiązalam bo jak widze te wywody żywcem z harlekina w stylu ma mieć w sobie szczyptę szaleństwa
ale jeszcze wlasnie może zarezerwowanego dla mnie
w balerinach ma wyglądać smukle i zgrabnie jak nimfa a nie jakiś platfus
to mi się ulewa :P

nic prostszego niż być ładną młodą niegłupią i przebierać w facetach jak w majtasach w szufladzie :P :P coś o tym się wie :P:P
raczej chodziło mi o to, że tak naprawdę lasek jak marzenie podobnie jak i wymarzonych facetów aż taki wysoki odsetek w przyrodzie nie jest. Rządzi przeciętniactwo oczywista przecież.


uwierz mi, że jak kobieta jest ladna mądra i charakterna i wyrosła w normalnym domu, czyli nie ma zaburzonego poczucia własnej wartości, nikt jej nie wyprał mózgu jakimiś głupawymi tezami na temat własnej osoby
czyli wracając
jest ładna mądra i charakterna
to doskonale wie, że faceci się do niej slinią
i sama tak pokieruje akcją, żeby zainteresował się nią koleś, który jej się spodobał ^^
Tak. To kierowanie akcją bardzo się sprawdzi jeżeli nikogo fajnego w otoczeniu nie ma. A jak widzi faceta który jej się rzuci w oko na ulicy to najwięcej może pokierować akcją.

Z tego co widzę przeciętna z wyglądu kobieta ale śmiała ma 100x większe szanse na przebieranie w facetach od tej ładnej ale nie tak śmiałej.
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 22:06   #242
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
No ja mogę powiedzieć o Sobie, że niemal wszystkie Twoje "wymagania" spełniam jeżeli chodzi o wygląd A ty ?
"Niemal" robi ogromną różnicę. >190cm i dobra klata jest? Poka.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 22:11   #243
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Cytat:
Napisane przez _Mia Pokaż wiadomość
Dopple, Ty w ogóle nie oceniasz faktycznej urody kobiety, tylko stylizację na zwiewną wodną nimfę której wiatr rozwiewa jej dziewicze, naturalne włosy

Założę się, że gdybym nieśmiało uśmiechnęła się do Ciebie na mieście, ubrana jak mi się czasem latem zdarza w rozkloszowaną sukienkę w kwiaty, z moimi średniej jakości długimi włosami i makijażem udającym brak makijażu, to spodobałabym Ci się pomimo wielu braków w twarzy i figurze i odstawania od pięknych pań na zdjęciach Po prostu lecisz na ten typ subtelnej (z wyglądu) niewiasty.

Jeżeli rozmowa by się kleiła to na pewno

No tak. Z wyglądu

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
"Niemal" robi ogromną różnicę. >190cm i dobra klata jest? Poka.
Klata jest. Kumple się czasem ze mnie śmieją żebym przestał ja wypinać a ona po prostu jest taka duża

185.

I od przysiadów oraz jazdy na rowerze mogę nie odpowiadać pod względem zgrabności nóg bo uda mam masywne. A ostatnio mam jeszcze większe razem z tyłkiem. Przymierzam jakiś czas temu mój zwyczajowy rozmiar. No jakoś tam ciasno wszedł, zapiąłem guzik bez problemu ale rozporka za chiny bym nie zapiął xD

Oraz dłonie. Mam żylaste łapska. Kumpela się kiedyś śmiała, że zaraz mi wybuchną te żyły

Edytowane przez DopplegangerEddarda
Czas edycji: 2016-02-19 o 22:36
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 22:12   #244
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
I od przysiadów oraz jazdy na rowerze mogę nie odpowiadać pod względem zgrabności nóg bo uda mam masywne.
Takie mają być.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 22:34   #245
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

prawie robi wielką rożnicę.
185 cm to tak sobie.
a penis, jak tam penis?
Nic mnie nie ukłuło tylko bezsensowne są takie koncerty życzeń. do niczego nie prowadzą. Co do wyglądu to u mnie tylko jeden facet spełnia te wymagania. Niestety charakter koszmarny który zatem ryje mi banię. [Czego ja się szczerzę ]
No cóż, serce ma swoje racje, których rozum nie zna, nie.
Taka cena widać może jak się leci na wygląd, że potem radośnie możesz użerać się z toksycznym tryprem. Ech, oby tylko jak najdłużej. :P ;] jeśli wolno marzyć. ; )

Cytat:
To kierowanie akcją bardzo się sprawdzi jeżeli nikogo fajnego w otoczeniu nie ma. A jak widzi faceta który jej się rzuci w oko na ulicy to najwięcej może pokierować akcją.
Ty mówisz o jakimś siedzeniu na tyłku i zamknięciu się w jakimś gronie, ja o tym, że można żyć tak, by poznawać ludzi i wtedy wybór się zwiększa.
Nie jest tajemnicą że dziewczyna ładna, ale ograniczająca się do domciu i studiująca damski kierunek będzie mieć trudniej niż przeciętniara na polibudzie gdzie 90% to bedą chlopcy

Cytat:
Z tego co widzę przeciętna z wyglądu kobieta ale śmiała ma 100x większe szanse na przebieranie w facetach od tej ładnej ale nie tak śmiałej.
a ja twierdzę że ładna ale śmiała to może mieć praktycznie każdego
czyli rodzynka w cieście może sobie wybrać. i startować.
pasztety ekhm, średniaki, przebierające w pasztetach mnie jakoś niezbyt obchodzą.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2016-02-19 o 22:38
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 22:51   #246
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
prawie robi wielką rożnicę.
185 cm to tak sobie.
a penis, jak tam penis?
Nic mnie nie ukłuło tylko bezsensowne są takie koncerty życzeń. do niczego nie prowadzą. Co do wyglądu to u mnie tylko jeden facet spełnia te wymagania. Niestety charakter koszmarny który zatem ryje mi banię. [Czego ja się szczerzę ]
No cóż, serce ma swoje racje, których rozum nie zna, nie.
Taka cena widać może jak się leci na wygląd, że potem radośnie możesz użerać się z toksycznym tryprem. Ech, oby tylko jak najdłużej. :P ;] jeśli wolno marzyć. ; )

Ty mówisz o jakimś siedzeniu na tyłku i zamknięciu się w jakimś gronie, ja o tym, że można żyć tak, by poznawać ludzi i wtedy wybór się zwiększa.
Nie jest tajemnicą że dziewczyna ładna, ale ograniczająca się do domciu i studiująca damski kierunek będzie mieć trudniej niż przeciętniara na polibudzie gdzie 90% to bedą chlopcy

a ja twierdzę że ładna ale śmiała to może mieć praktycznie każdego
czyli rodzynka w cieście może sobie wybrać. i startować.
pasztety ekhm, średniaki, przebierające w pasztetach mnie jakoś niezbyt obchodzą.
Hahaha. Tego by jeszcze brakowało bym Ci penisa opisywał Lepiej Ty się pochwal ile Ty spełniasz wypisanych przeze mnie.

Mi odpowiada. Według mnie 175-190 to idealny wzrost dla mężczyzny.

Posłuchaj. To Ty zaczęłaś koncert życzeń. Ja tylko napisałem, że Marina jest plastikiem. Pokazałem moje typy. Jinx pokazała Susan i tyle w temacie.

Natomiast to Ty popuściłaś wodzę wyobraźni o platfusie i innych głupotach Za dużo Gregoriusa czytasz i Ci pada na głowę A jeżeli chodzi o charakter z tego co czytałem mój i jego gust się rozmywają, z wyglądu w sumie zgadzamy się tylko z tym, że nie lubimy plastików bo ja np. uważam niektóre krótkowłose kobiety za bardzo seksowne.

Hmm. Chyba źle Ci wytłumaczyłem. Średniaków jest więcej więc przeciętna dziewczyna ma największy wybór ponieważ średniaków jest najwięcej. I miałem na myśli przebieranie w sensie, ilość potencjalnych drugich połówek.

Natomiast ładna, charakterna dziewczyna z wymaganiami może mieć już problem. Nie wiem. Załóżmy. Jest 8/10 z wyglądu, nie ma nałogów, jest mądra, z dystansem, zabawna, pomocna, ma temperament. Z każdą kolejną cechą liczba potencjalnych partnerów na jej poziomie się zmniejsza.


A. I moja ostatnia miłość.
A taki ma głos, że o jeju. Słowianki, giezła, mocne dłonie

Edytowane przez DopplegangerEddarda
Czas edycji: 2016-02-19 o 23:01
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 22:56   #247
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
Hahaha. Tego by jeszcze brakowało bym Ci penisa opisywał

Mi odpowiada. Według mnie 175-190 to idealny wzrost dla mężczyzny.

Posłuchaj. To Ty zaczęłaś koncert życzeń. Ja tylko napisałem, że Marina jest plastikiem. Pokazałem moje typy. Jinx pokazała Susan i tyle w temacie.

Natomiast to Ty popuściłaś wodzę wyobraźni o platfusie i innych głupotach Za dużo Gregoriusa czytasz i Ci pada na głowę A jeżeli chodzi o charakter z tego co czytałem mój i jego gust się rozmywają, z wyglądu w sumie zgadzamy się tylko z tym, że nie lubimy plastików bo ja np. uważam niektóre krótkowłose kobiety za bardzo seksowne.

Hmm. Chyba źle Ci wytłumaczyłem. Średniaków jest więcej więc przeciętna dziewczyna ma największy wybór ponieważ średniaków jest najwięcej. I miałem na myśli przebieranie w sensie, ilość potencjalnych drugich połówek.

Natomiast ładna, charakterna dziewczyna z wymaganiami może mieć już problem. Nie wiem. Załóżmy. Jest 8/10 z wyglądu, nie ma nałogów, jest mądra, z dystansem, zabawna, pomocna, ma temperament. Z każdą kolejną cechą liczba potencjalnych partnerów na jej poziomie się zmniejsza.

Kurde, to może warto by było aby faceci nie robili z siebie ciamajd i starali się dorównać partnerce?

Wychodzi na to,że moja szansa na znalezienie partnera jest 2/10.
Hm.
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-19, 23:08   #248
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
t

Jest 8/10 z wyglądu, nie ma nałogów, jest mądra, z dystansem, zabawna, pomocna, ma temperament. Z każdą kolejną cechą liczba potencjalnych partnerów na jej poziomie się zmniejsza.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 23:09   #249
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
O to to to
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 23:12   #250
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Wyczuwam jakąś ukrytą niechęć do mężczyzn Izo

Równie dobrze można wpisać w to faceta. Płeć nie ma znaczenia.






Wrrrr :3
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 23:13   #251
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

czy to Doda? xDDD
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-19, 23:14   #252
Gregorius_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 848
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Do Gregoriusa bezczelnie :P nawiązalam bo jak widze te wywody żywcem z harlekina w stylu ma mieć w sobie szczyptę szaleństwa
ale jeszcze wlasnie może zarezerwowanego dla mnie
w balerinach ma wyglądać smukle i zgrabnie jak nimfa a nie jakiś platfus
to mi się ulewa :P
Co tam Ci się ulewa

Przecież to są tylko słowa - jakoś trzeba przedstawić cechy, na które się zwraca uwagę, ale to przecież nie oznacza automatycznie, że każdą z tych cech trzeba mieć "wymaxowaną"

Przecież to w ogóle wszystko subiektywne jest. Mnie interesuje tylko to, aby mi się podobała dziewczyna, a to czy ona jest faktycznie jakąś pięknością to mam w nosie

Nie bierz tak wszystkiego dosłownie. Doczepiłaś się do tej "szczypty szaleństwa" Jak inaczej wytłumaczysz, że np. lubisz spokojne osoby, ale jednocześnie gdy one takie są 24 h/d no to jednak ... ciut chciałabyś czegos innego, "szczypty" czegos innego ? Nie dużo, nie kilogramy bo wtedy to już nie będzie spokojna osoba, ale tylko trochę.

Przykład poniżej:


Ja bym powiedział, że jest śliczna, ale równie dobrze byłbym w stanie zrozumieć kogoś kto by powiedział, że w co drugiej klasie licealnej, czy jakiejś tam, można by znaleźć podobną do takiej.

Jakbym miał ocenić jej urodę to bym powiedział, że jest zwyczajna, mocno dziewczęca (chyba jeszcze nie do końca ukształtowana - pewnie ma z 16 lat), ale jednocześnie też bym powiedział, że jest śliczna.

No i teraz weź to co ja tam napisałem, że aniołkowata twarz, długie włosy, delikatne ramiona blablabla. Ona to wszystko ma. I setki, tysiące dziewczyn na ulicach też. To nie są jakieś poszukiwania supermodelki

Jasne, jak w opisie umieścisz 20 cech to zawsze wychodzi, że się szuka jakiegoś chodzącego ideału

Chyba od zawsze pisałem, że lubię hmm typ dziewczyny z sąsiedztwa, takiej hmm zwyczajnej. Nie jakiejs nadmuchanej seksbomby z californi, czy jakichs mega wychudzonych modelek z wybiegów.

-----------------
Ja uważam, że Marina jest ładna, co nie zmienia faktu, że jest plastikiem (w głowie).

Edytowane przez Gregorius_
Czas edycji: 2016-02-19 o 23:20
Gregorius_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 23:17   #253
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
czy to Doda? xDDD
Skrzywdzić Cię ?



---------- Dopisano o 00:17 ---------- Poprzedni post napisano o 00:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Gregorius_ Pokaż wiadomość
Co tam Ci się ulewa

Przecież to są tylko słowa - jakoś trzeba przedstawić cechy, na które się zwraca uwagę, ale to przecież nie oznacza automatycznie, że każdą z tych cech trzeba mieć "wymaxowaną"

Przecież to w ogóle wszystko subiektywne jest. Mnie interesuje tylko to, aby mi się podobała dziewczyna, a to czy ona jest faktycznie jakąś pięknością to mam w nosie

Przykład poniżej:


Ja bym powiedział, że jest śliczna, ale równie dobrze byłbym w stanie zrozumieć kogoś kto by powiedział, że w co drugiej klasie licealnej, czy jakiejś tam, można by znaleźć podobną do takiej.

Jakbym miał ocenić jej urodę to bym powiedział, że jest zwyczajna, mocno dziewczęca, ale jednocześnie też bym powiedział, że jest śliczna.

No i teraz weź to co ja tam napisałem, że aniołkowata twarz, długie włosy, delikatne ramiona blablabla. Ona to wszystko ma. I setki, tysiące dziewczyn na ulicach też. To nie są jakieś poszukiwania supermodelki

Jasne, jak w opisie umieścisz 20 cech to zawsze wychodzi, że się szuka jakiegoś chodzącego ideału

Chyba od zawsze pisałem, że lubię hmm typ dziewczyny z sąsiedztwa, takiej hmm zwyczajnej. Nie jakiejs nadmuchanej seksbomby z californi, czy jakichs mega wychudzonych modelek z wybiegów.

-----------------
Ja uważam, że Marina jest ładna, co nie zmienia faktu, że jest plastikiem (w głowie).
O to to.

Edytowane przez DopplegangerEddarda
Czas edycji: 2016-02-19 o 23:19
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 23:20   #254
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

A po co wymieniać cechy wyglądu pierdu pierdu, skoro facet jak widzi super laske to nie myśli " ona zostanie moja partnerką/żoną" tylko " poruchałbym". I koniec.

Później faceci wybierają partnerkę, która zaspokaja ich podstawowe wymagania. I ważne są cechy charakteru.

---------- Dopisano o 00:20 ---------- Poprzedni post napisano o 00:19 ----------

Konrad, a co ty masz do Dody ?
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 23:23   #255
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Mam wstręt do celebrytów . No i jest plastikiem.


Zależy. Jak jestem głodny to myślę Sobie czy obiad spod jej ręki jest tak samo apetyczny jak ona
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 23:25   #256
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Myślę, że ta dyskusja jest bezsensowna.
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 23:26   #257
Gregorius_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 848
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Cytat:
Napisane przez Barbarella05 Pokaż wiadomość
Kurde, to może warto by było aby faceci nie robili z siebie ciamajd i starali się dorównać partnerce?

Wychodzi na to,że moja szansa na znalezienie partnera jest 2/10.
Hm.
A to niby czemu tylko 2 na 10 ?
Gregorius_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 23:28   #258
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Cytat:
Napisane przez Gregorius_ Pokaż wiadomość
A to niby czemu tylko 2 na 10 ?
No dobra, 3/10.
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 23:30   #259
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Hahahah Nie no. Dobra. Mam ochotę pomiziać po włosach i przytulić oraz powiedzieć, że chciałbym jej przekazać poglądy.


A tak na serio. Ja jestem napaleńcem ale jak widzę piękną kobietę to podziwiam ją w bardziej estetyczny sposób a nimfę już w ogóle. Więc wydaje mi się, że w tej materii "wyruchałbym" się mylisz.

Edytowane przez DopplegangerEddarda
Czas edycji: 2016-02-19 o 23:33
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-19, 23:33   #260
Gregorius_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 848
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Cytat:
Napisane przez Barbarella05 Pokaż wiadomość
A po co wymieniać cechy wyglądu pierdu pierdu, skoro facet jak widzi super laske to nie myśli " ona zostanie moja partnerką/żoną" tylko " poruchałbym". I koniec.
Nie wiem, może jestem inny, ale jeśli widzę dziewczynę pierwszy raz i jest taki strzał pt. "wow, ale fajnie wygląda" to bardzo daleko mi w tym myśleniu do ... poruchałbym bym.

Raczej moje oczy się po prostu wtedy tylko delektują, chłoną obraz i raczej mój łeb ma wtedy ekstazę

Kiedy myślę o autentycznej chęci "poruchałbym" ? Hmm ... duuużo później. Wtedy, gdy już sprawy zachodzą dalej i już oboje napoililiśmy swoje oczy

Okej, siedzę sobie latem gdzieś tam z kumplem i idzie dziewczyna ładna, w krótkiej kiecce. Czy myślę "poruchałbym" ? Nie. Pomyślę sobie: "ale zarąbista", tak jak pomyslę o przejeżdżającym ferrari. I 5 sek później zapomnę o tym.

Do "poruchałbym" potrzebuję więcej - interakcji, gestów, głosu, świadomości, że też na nią działam.

Jasne, są pewnie tacy co poruchaliby wszystko... Sebixy, dyskotekowi podrywacze itd. Wydaje mi się, że normalny facet po prostu podziwia samo piękno...

Edytowane przez Gregorius_
Czas edycji: 2016-02-19 o 23:35
Gregorius_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 23:37   #261
henieczka
Rozeznanie
 
Avatar henieczka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 596
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

A tam, jak się przed chwilą spytałam mojego męża co wpływa na atrakcyjność, to powiedział, że nie wie i jak się widzi to się wie I ma rację.
__________________
Kochana i kochająca, szczęśliwa.





henieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 23:38   #262
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

No wiadomo, pierwsze wrażenie jest wrażeniem wzrokowym.
Jednak jeśli ktoś jest dla kogoś atrakcyjny, to oznacza, że jest atrakcyjny fizycznie czyli rządzi nim popęd, ktory jest popedem seksualnym.
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 23:42   #263
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Atrakcyjność to nie tylko wygląd. To również charakter i zachowanie.

Nie mogę Sobie przypomnieć bym w niedalekiej przeszłości miał myśli typu "poruchałbym" o obcej dziewczynie. A jak jestem na siłowni to przynajmniej jedna się się gdzieś pręży albo wypina. I szczerze. Mam to gdzieś.
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-20, 06:10   #264
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Nie dokazuj miły nie dokazuj
Przecież nie jest z ciebie żaden taki cud
Nie dokazuj miły nie dokazuj
Nie tak prędko stopisz serca mego lód

favianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-20, 06:37   #265
_Jinx_
Rozeznanie
 
Avatar _Jinx_
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 593
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Cytat:
Napisane przez Barbarella05 Pokaż wiadomość
A po co wymieniać cechy wyglądu pierdu pierdu, skoro facet jak widzi super laske to nie myśli " ona zostanie moja partnerką/żoną" tylko " poruchałbym". I koniec.

Później faceci wybierają partnerkę, która zaspokaja ich podstawowe wymagania. I ważne są cechy charakteru.

Ale żeś rzuciła stereotypem.

Edytowane przez _Jinx_
Czas edycji: 2016-02-20 o 06:40
_Jinx_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-20, 08:11   #266
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
ok

to teraz pora na panie

facet ma być wysoki min 190, tak ok 195 jest git
włosy na głowie i to geste
klata ładna ^^
fajne męskie przedramiona i ramiona
siłą rzeczy dlugie zgrabne nogi
dobry tyłek; ogólnie figura mniam
smukłe stopy i dłonie
ładna cera
kształtna głowa
zgrabny profil
pełne usta ^^
fajne oczy
ma dobrze wyglądać w zaroście jak i bez, zależy jak się mi znudzi (to jest w sumie oczywiste przy chłopcu z ładną buzią )

poczucie humoru
rozbawiać smuteczki
być szalony ale nie nienormalny
wyyyybitny intelekt
i złota rączka
i ma kochać jak wariat
ale nie zamęczyć miłością
ma być zawsze gdty jest potrzebny
i znikać gdy jest go za dużo i staje się przez sam fakt istnienia męczący (w opcji ze wspólnym mieszkaniem sugeruję dużą szafę )
wydajny w łóżku, oczywiście podstawa
no i młody a nie jakiś stary pierdziel

i oczywiście żaden zimny drań i toksyk

itepe iteśme

biorę zawsze jak leci

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
To mój typ!
__________________
"(...)a szabelkę to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-20, 09:39   #267
Gregorius_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 848
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
prawie robi wielką rożnicę.
185 cm to tak sobie.
a penis, jak tam penis?
Nic mnie nie ukłuło tylko bezsensowne są takie koncerty życzeń. do niczego nie prowadzą. Co do wyglądu to u mnie tylko jeden facet spełnia te wymagania. Niestety charakter koszmarny który zatem ryje mi banię. [Czego ja się szczerzę ]
No cóż, serce ma swoje racje, których rozum nie zna, nie.
Taka cena widać może jak się leci na wygląd, że potem radośnie możesz użerać się z toksycznym tryprem. Ech, oby tylko jak najdłużej. :P ;] jeśli wolno marzyć. ; )
Wg mnie to nie jest serce, tylko ... niedobór alternatyw.

U mnie, osoba, w której jestem zauroczony ma bardzo duży kredyt zaufania, czy w ogóle jakikolwiek kredyt .

Na szczęście, w końcu on się kończy.

Co zostaje potem ? Zgliszcza.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Nie jest tajemnicą że dziewczyna ładna, ale ograniczająca się do domciu i studiująca damski kierunek będzie mieć trudniej niż przeciętniara na polibudzie gdzie 90% to bedą chlopcy
No właśnie nie jestem do tego przekonany.

Może i przeciętniara będzie miała też "ruch", ale wśród no typowo, na maxa zwyczajnych chłopaków, z których X od Y nie odróżnisz.

Ta ładna jeśli ma w sobie to coś, to wyjdzie pobiegać z koleżanką i ktoś się do niej przyczepi i ten ktoś będzie lepszy (z wyglądu) od 90 % X i Y'greków, których spotyka ta przeciętniara.

Sam nie wiem na czym to polega - niektóre dziewczyny nawet jeśli funkcjonują w trybie uczelnia-dom + własne hobby, nigdy nie mają problemu, aby mieć full "kolegów" / adoratorów.

Jasne, znam też kilka niby ładnych, które funkcjonują w trybie praca-dom i ... jakoś dziwnie też nie jestem nimi też zainteresowany.

Ja tłumaczę sobie, że właśnie tutaj słowo "ładna" zaczyna się rozjeżdżać ;D Nie wiem, może to dlatego, że nigdy nie spotkałem się z przypadkiem autentycznie ładnej, normalnej dziewczyny, do któreś ktoś by nie startował.

Edytowane przez Gregorius_
Czas edycji: 2016-02-20 o 09:42
Gregorius_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-20, 10:14   #268
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Cytat:
Napisane przez Gregorius_ Pokaż wiadomość
Nie wiem, może to dlatego, że nigdy nie spotkałem się z przypadkiem autentycznie ładnej, normalnej dziewczyny, do któreś ktoś by nie startował.
pewnie że tak
ładna i wyrazista (z charakterem, niegłupia) zawsze będzie miała adoratorów, nawet jesli jest niedostępna - zawsze znajdą sie tacy, którzy niedostępności sie nie boją
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-20, 11:10   #269
Gregorius_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 848
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Cytat:
Napisane przez Barbarella05 Pokaż wiadomość
No dobra, 3/10.
Czemu tylko 3 na 10 ?
Gregorius_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-20, 11:11   #270
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

O Boże.
Nie chcę mi się tłumaczyć, sorry.
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-27 20:20:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:20.