Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-19, 15:40   #2611
biedroneczka05
Raczkowanie
 
Avatar biedroneczka05
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 335
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

[1=e6a2c94443f966d5bdb1fa7 d483e1d75b7ed128e;5602052 6]Super biedroneczko... ja mam już odrost do połowy głowy, włosy związują się w kitkę, mogę już śmiało robić upięcia. Kolor nawet się już tak bardzo nie rzuca w oczy i bardzo jestem zadowolona z naturalnego koloru włosów pasuje mi do każdego koloru ubrań [/QUOTE]

Super, powodzenia w dalszym zapuszczaniu
biedroneczka05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 15:51   #2612
BloodyRedRose
Raczkowanie
 
Avatar BloodyRedRose
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 46
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

ja póki co ze swoim fioletem nic nie zrobiłam, włosów nie da się jeszcze związać i przy takiej długości odrost nie jest jakoś tragicznie widoczny... chociaż wypłukał się i zbladł jeszcze trochę i coraz częściej zaczynam myśleć o próbie farbowania ich na naturalno-podobny, ale bez odrostu...

od dwóch tygodni piję siemię lniane (zalewam gorącą/ciepłą wodą od 2 łyżki i po kilku godzinach wypijam i przeżuwam wszystko . Jakichś spektakularnych efektów póki co nie ma. Może włosy są trochę bardziej miłe i miękkie... chociaż może to być zasługą szamponu ze skrzypu polnego (bez silikonów który zaczęłam używać w tym samym czasie.
Ale paradoksalnie jakby więcej włosów pojawiło się na nogach...
masakra... jestem po trzecim zabiegu depilacji laserowej i chyba bym się załamała, jakby to poszło na marne... pani kosmetolog przy ostatnim zabiegu powiedziała mi, że siemię lniane nie ma wpływu...
czy to na pewno prawda, czy jednak magiczne właściwości siemienia mogą jakoś uaktywnić mieszki, z których włosy zostały zniszczone z cebulkami?..
__________________
No farewell could be the last one, if you long to meet again
BloodyRedRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 19:03   #2613
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez coolasana Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Melduję się! Nie farbuję od 6 miesięcy
Cytat:
Napisane przez coolasana Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny, cały czas walcze Farba kusi, mam niestety cały czas oklap na odrostach, włosy mega szybko się przetluszczaja, już nie wiem co robić:-/

Ale masz jasny odrost! Widać, że zdrowy.
Nie pocieszę cię, ale ja, odkąd zapuściłam naturalne, muszę myć codziennie/co drugi dzień, tak więc musisz się z tym pogodzić.

Cytat:
Napisane przez BloodyRedRose Pokaż wiadomość

od dwóch tygodni piję siemię lniane (zalewam gorącą/ciepłą wodą od 2 łyżki i po kilku godzinach wypijam i przeżuwam wszystko . Jakichś spektakularnych efektów póki co nie ma. Może włosy są trochę bardziej miłe i miękkie... chociaż może to być zasługą szamponu ze skrzypu polnego (bez silikonów który zaczęłam używać w tym samym czasie.
No raczej, bo picie siemienia działa tylko na nowe włosy. No i siemię lepiej przegotować.

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2016-02-19 o 22:54
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 19:58   #2614
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez BloodyRedRose Pokaż wiadomość
od dwóch tygodni piję siemię lniane (zalewam gorącą/ciepłą wodą od 2 łyżki i po kilku godzinach wypijam i przeżuwam wszystko . Jakichś spektakularnych efektów póki co nie ma. Może włosy są trochę bardziej miłe i miękkie... chociaż może to być zasługą szamponu ze skrzypu polnego (bez silikonów który zaczęłam używać w tym samym czasie.
Ale paradoksalnie jakby więcej włosów pojawiło się na nogach...
masakra... jestem po trzecim zabiegu depilacji laserowej i chyba bym się załamała, jakby to poszło na marne... pani kosmetolog przy ostatnim zabiegu powiedziała mi, że siemię lniane nie ma wpływu...
czy to na pewno prawda, czy jednak magiczne właściwości siemienia mogą jakoś uaktywnić mieszki, z których włosy zostały zniszczone z cebulkami?..
dużo nieprawdopodobnych przypuszczeń
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 22:33   #2615
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość

mam dokładnie te same odczucia . choć ciężko byłoby mi się zdecydować czy mój urodowy strzał w 10 to powrót do naturalków czy przerzucenie się na puder mineralny.
Muszę w końcu wypróbować na sobie kosmetyki mineralne Mam problematyczną cerę i ciężko mi od jakiegoś roku "ujarzmić" gruczoły łojowe na czole. To jakaś masakra

Cytat:
Napisane przez dmuchawcelatawce Pokaż wiadomość
Ja mam włosy idealnie proste, ale nie sztywne jak druty, cienkie i mało ich.
Używam obecnie: szamponu dla dzieci Bambino, szamponu Elseve Fibralogy, maski bananowej Kallos, oleju kokosowego i wcierki jantar.
Maska bananowa Kallos... ojeju, jak ona mnie męczyła!! Teraz mam kawiorową, jak dla mnie, o wiele lepsza. Banan czasami świetnie się spisywał, a czasami... no cóż, był nieprzewidywalny na moich włosach

Cytat:
Napisane przez biedroneczka05 Pokaż wiadomość
Witam was podczytuje was caly czas. Za mna juz 9 miesiac bez farby. Odrosty miesiac temu mialy 11 cm. I coraz bardziej zakochuje sie w moim naturalnym kolorze niewiem jak tyle czasu moglam chodzic w czarnych ,tak sie zastanwiam 😠 i ciesze sie bardzo ze 9 moesiecy temu podjelam jedna z najwspanialszych decyzji w moim zyciu 😁
O, to już 9 miesięcy Teraz to już z górki

coolasana, teraz to najgorszy okres chyba. Aczkolwiek jest możliwość, że będziesz musiała myć głowę codziennie. Jak do tego dochodzi jeszcze brak równowagi hormonalnej... to może być na razie dosyć ciężko.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-20, 09:10   #2616
coolasana
Zadomowienie
 
Avatar coolasana
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 285
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Ale masz jasny odrost! Widać, że zdrowy.
Nie pocieszę cię, ale ja, odkąd zapuściłam naturalne, muszę myć codziennie/co drugi dzień, tak więc musisz się z tym pogodzić.
Wydaje mi się właśnie, że jest ciemny, tym bardziej przy tej platynie pod wieczór wrzucę zdjęcia prosto po umyciu włosów.
Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość

coolasana, teraz to najgorszy okres chyba. Aczkolwiek jest możliwość, że będziesz musiała myć głowę codziennie. Jak do tego dochodzi jeszcze brak równowagi hormonalnej... to może być na razie dosyć ciężko.
Kurde,no właśnie, chyba tak. Normalnie myłam co 2 dni...max 3, ale teraz już widzę, że na drugi dzień jest tragedia, tłuste na odrostach. Umyłam ostatnio szamponem przeciwłupieżowym i jest trochę lepiej, może po prostu potrzebowały silniejszego oczyszczenia...
__________________





coolasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-20, 11:04   #2617
BloodyRedRose
Raczkowanie
 
Avatar BloodyRedRose
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 46
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
No raczej, bo picie siemienia działa tylko na nowe włosy. No i siemię lepiej przegotować.
tak się zastanawiam, bo niektóre po 3 tygodniach (a czytałam parę blogerek, które się podjęły takiej kuracji) miały wysyp nowych włosów...
no i poza tym podobno zwierzakom się daje siemię do picia na lśniące futerko xD więc może nie tylko na nowe włosy to zadziała? Mniejsza o to, i tak bardziej mi zależy na długości, póki co.
A przepisów na przygotowanie siemienia jest mnóstwo, każdy robi inaczej. Mi się wydaje, że w niższych temperaturach mniej dobrych składników się "wypłukuje" (mam ziarna w całości, ale i tak).


Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
dużo nieprawdopodobnych przypuszczeń
Tak mówisz? Nie wiem, niebardzo się znam, ale co do tych włosków na nogach się wystraszyłam...
stosowała któraś z was siemię podczas depilacji laserowej?
__________________
No farewell could be the last one, if you long to meet again
BloodyRedRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-20, 12:30   #2618
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Wlosy to twor martwy wiec to co sie pije nie ma zadnego wplywu na wyrosniete wlosy. Siersc to zupelnie co innego niz wlosy.
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-20, 12:35   #2619
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez BloodyRedRose Pokaż wiadomość
tak się zastanawiam, bo niektóre po 3 tygodniach (a czytałam parę blogerek, które się podjęły takiej kuracji) miały wysyp nowych włosów...
No przecież siemię działa na nowe włosy ale może źle zrozumiałam - chodzi ci o włosy na ciele, tak? Jeśli ogólnie jesteś mocno owłosiona, to możliwe, że zadziała i na włoski na ciele, ale skoro je usuwasz laserem, to siemię nie ma na to wpływu.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-20, 16:07   #2620
Zilka
Rozeznanie
 
Avatar Zilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

To co wczoraj zrobiłam ze swoimi włosami to jest historia jak ze smutnego horroru Ale musiałam sie pozbyć czerni. Plus jest taki, że no nie sa czarne Ale do naturalnego koloru tez im wiele brakuje.

CZEMU JA ZACZĘŁAM FARBOWAĆ WŁOSY?
Żałuje dzisiaj jak nigdy.
Zilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-20, 21:08   #2621
biedroneczka05
Raczkowanie
 
Avatar biedroneczka05
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 335
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Zilka Pokaż wiadomość
To co wczoraj zrobiłam ze swoimi włosami to jest historia jak ze smutnego horroru Ale musiałam sie pozbyć czerni. Plus jest taki, że no nie sa czarne Ale do naturalnego koloru tez im wiele brakuje.

CZEMU JA ZACZĘŁAM FARBOWAĆ WŁOSY?
Żałuje dzisiaj jak nigdy.
A co takiego zrobilas ze pozbylas sie czerni??
biedroneczka05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-20, 22:52   #2622
Zilka
Rozeznanie
 
Avatar Zilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Dekoloryzację i dwie kąpiele rozjaśniające
Zilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-21, 08:58   #2623
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez BloodyRedRose Pokaż wiadomość
tak się zastanawiam, bo niektóre po 3 tygodniach (a czytałam parę blogerek, które się podjęły takiej kuracji) miały wysyp nowych włosów...
no i poza tym podobno zwierzakom się daje siemię do picia na lśniące futerko xD więc może nie tylko na nowe włosy to zadziała? Mniejsza o to, i tak bardziej mi zależy na długości, póki co.
A przepisów na przygotowanie siemienia jest mnóstwo, każdy robi inaczej. Mi się wydaje, że w niższych temperaturach mniej dobrych składników się "wypłukuje" (mam ziarna w całości, ale i tak).



Tak mówisz? Nie wiem, niebardzo się znam, ale co do tych włosków na nogach się wystraszyłam...
stosowała któraś z was siemię podczas depilacji laserowej?
najbardziej poroniona logika z jaką się spotkałam w życiu
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-21, 09:07   #2624
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Zilka Pokaż wiadomość
Dekoloryzację i dwie kąpiele rozjaśniające
No to chyba dobrze? Teraz pozostaje tylko zadbać o włosy i wyrównać kolor
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-21, 12:22   #2625
Zilka
Rozeznanie
 
Avatar Zilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

no nie mówię, że źle
Zilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-21, 15:17   #2626
BloodyRedRose
Raczkowanie
 
Avatar BloodyRedRose
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 46
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
No przecież siemię działa na nowe włosy ale może źle zrozumiałam - chodzi ci o włosy na ciele, tak? Jeśli ogólnie jesteś mocno owłosiona, to możliwe, że zadziała i na włoski na ciele, ale skoro je usuwasz laserem, to siemię nie ma na to wpływu.
tak, chodzi mi o ogólne owłosienie na ciele,.
dziękuję za rozwianie wątpliwości, może jakaś przewrażliwiona jestem bo z tymi na nogach mam problem nie od dziś.
__________________
No farewell could be the last one, if you long to meet again
BloodyRedRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-21, 18:22   #2627
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

nie mogę przestać się zachwycać amlą dabur. teraz rzadko zdarza mi się olejowanie, w sumie tylko wtedy gdy włosy robią się niesforne, latające i mało elastyczne, więc 1-2x w miesiącu to max, inaczej gwarantowane obciążenie. jeżeli byście miały wątpliwości czy zamówić to weźcie cokolwiek na parafinie, nie wiem jak kiedyś mogłam bez niej żyć
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-21, 21:43   #2628
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Zilka Pokaż wiadomość
no nie mówię, że źle
Teraz to już z górki

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
nie mogę przestać się zachwycać amlą dabur. teraz rzadko zdarza mi się olejowanie, w sumie tylko wtedy gdy włosy robią się niesforne, latające i mało elastyczne, więc 1-2x w miesiącu to max, inaczej gwarantowane obciążenie. jeżeli byście miały wątpliwości czy zamówić to weźcie cokolwiek na parafinie, nie wiem jak kiedyś mogłam bez niej żyć
Oj, nie, Amla Dabur jest wyjątkowa Powiem tak: u mnie żaden inny produkt na parafinie nie sprawdzał się tak dobrze, jak Amla Dabur i Amla Dabur Gold. A największą porażką był Parachute Jasmine. Piękny zapach, tragiczne działanie. Szkoda...
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-21, 21:43   #2629
ggiirrll10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 199
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

nie miałam nigdy amli dabur... Ja włosy olejuję ok.3 i pół roku... kiedyś widziałam efekty, teraz nie pewnie muszę zmienić oleje, bo włosy już inne, dużo zdrowsze
ggiirrll10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-22, 09:47   #2630
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Oj, nie, Amla Dabur jest wyjątkowa Powiem tak: u mnie żaden inny produkt na parafinie nie sprawdzał się tak dobrze, jak Amla Dabur i Amla Dabur Gold. A największą porażką był Parachute Jasmine. Piękny zapach, tragiczne działanie. Szkoda...
a czegoś innego próbowałaś dabur? zastanawiam się czy nie jest tak że po prostu wszystkie oleje parafinowe dabur tak działają ze względu na skład.

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Cytat:
Napisane przez ggiirrll10 Pokaż wiadomość
nie miałam nigdy amli dabur... Ja włosy olejuję ok.3 i pół roku... kiedyś widziałam efekty, teraz nie pewnie muszę zmienić oleje, bo włosy już inne, dużo zdrowsze
efekt po oleju przeznaczonym typowo do włosów jest zupełnie inny niż po oleju tj kokosowy czy oliwa nakładane na włosy, przynajmniej w moim przypadku. to zupełnie inna kategoria.
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-22, 11:38   #2631
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
a czegoś innego próbowałaś dabur? zastanawiam się czy nie jest tak że po prostu wszystkie oleje parafinowe dabur tak działają ze względu na skład.
Z Dabur parafinowych miałam jeszcze Vatikę cytrusową Działanie dużo gorsze, a najgorszy zapach To już wolałam Parachute Jasmine, chociaż miało piękny zapach i z parafinowych lubiłam też Parachute Hot.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-22, 12:44   #2632
coolasana
Zadomowienie
 
Avatar coolasana
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 285
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Dziewczyny poniżej fotki moich włosów po umyciu. Najgorsze, że niby zapuszczam te odrosty już od 6-7 miesięcy, a wciąż nie mogę się zdecydować czy chce być jasną blondynką czy je mieć ciemniejsze na pewno nie mogę mieć czarnych... a w blondzie w sumie też dobrze się czuje, wiec nie wiem po co zapuszczam, chyba dlatego, że nie chce katować ich jasną farbą więcej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0019.jpg (116,4 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0020.jpg (68,9 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0028.jpg (76,8 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0030.jpg (95,4 KB, 19 załadowań)
__________________





coolasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-22, 13:19   #2633
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 34 402
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Ja dziś zrobiłam domową maseczkę z jajek. Bardzo dawno jej nie używałam. Włosy są przyjemne, miękkie.


coolasana wow, chciałabym być już na tym etapie zapuszczania odrostów co Ty . Swój kolor włosów masz całkiem ładny .
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-22, 14:32   #2634
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez coolasana Pokaż wiadomość
Dziewczyny poniżej fotki moich włosów po umyciu. Najgorsze, że niby zapuszczam te odrosty już od 6-7 miesięcy, a wciąż nie mogę się zdecydować czy chce być jasną blondynką czy je mieć ciemniejsze na pewno nie mogę mieć czarnych... a w blondzie w sumie też dobrze się czuje, wiec nie wiem po co zapuszczam, chyba dlatego, że nie chce katować ich jasną farbą więcej
Naturalne też masz blond

Cytat:
Napisane przez dmuchawcelatawce Pokaż wiadomość
Ja dziś zrobiłam domową maseczkę z jajek. Bardzo dawno jej nie używałam. Włosy są przyjemne, miękkie.
Zazdro, moje jaj nie przyjmują
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-22, 15:06   #2635
aleksandrija_n
Raczkowanie
 
Avatar aleksandrija_n
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 39
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez coolasana Pokaż wiadomość
Dziewczyny poniżej fotki moich włosów po umyciu. Najgorsze, że niby zapuszczam te odrosty już od 6-7 miesięcy, a wciąż nie mogę się zdecydować czy chce być jasną blondynką czy je mieć ciemniejsze na pewno nie mogę mieć czarnych... a w blondzie w sumie też dobrze się czuje, wiec nie wiem po co zapuszczam, chyba dlatego, że nie chce katować ich jasną farbą więcej
Jestem w podobnym czasie co Ty, od około 6 miesięcy nie farbuję włosów i zastanawiam się, czy to dobry pomysł, bo w farbowanych wygladałam po prostu lepiej, odrost się dość mocno odznacza i w ogóle jestem jakaś niezadowolona. Ostatnio nawet po głowie chodził mi kolor kasztanowy (nie wiem dlaczego). Ale mam nadzieję wytrwać, zapuścić naturalne i próbować rozjaśniać się naturalnymi sposobami, bo po odnalezieniu starych zdjęć taki efekt bardziej mi się podobał, niż rozjaśnione farbami.
aleksandrija_n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-22, 15:12   #2636
Zilka
Rozeznanie
 
Avatar Zilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

ja dziś mam dzien pierwszy załamania, wiem, wiem, że szybko Ale włosy w trzech kolorach mi nie ułatwiają, więc może położę jakiś olej na nie co by ich nie widzieć.
Zilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-22, 16:55   #2637
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

A nie da się wyrównać?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-22, 17:11   #2638
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 34 402
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Zazdro, moje jaj nie przyjmują


Jedyny pomysł jaki się moim póki co nie spodobał to keratyna. Produkty z nią robią mi poplątaną szopę, jeśli z tak cienkich włosów da się zrobić szopę .
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-22, 17:38   #2639
Zilka
Rozeznanie
 
Avatar Zilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
A nie da się wyrównać?

Dam im trochę odpocząć bo są zmęczone
Zilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-23, 08:58   #2640
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 379
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez coolasana Pokaż wiadomość
Dziewczyny poniżej fotki moich włosów po umyciu. Najgorsze, że niby zapuszczam te odrosty już od 6-7 miesięcy, a wciąż nie mogę się zdecydować czy chce być jasną blondynką czy je mieć ciemniejsze na pewno nie mogę mieć czarnych... a w blondzie w sumie też dobrze się czuje, wiec nie wiem po co zapuszczam, chyba dlatego, że nie chce katować ich jasną farbą więcej
Masz tak ładny naturalny blond, że rzeczywiście szkoda włosów i farbowania. Ja bym tylko stopniowo ścinała farbowane i tyle.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-05-19 00:09:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:12.