Wrześniówki 2016 <3 - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-22, 11:13   #4981
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Dzień dobry
Cytat:
Napisane przez weselna01 Pokaż wiadomość
Zastanawiałam się właśnie, czy tylko mi na mdłości pomaga podpijanie coli
Mi tez pomaga cola. Podbieram ją Mezowi kilka łyczków robię i jest mi dobrze

Cytat:
Napisane przez chrupa Pokaż wiadomość
Mnie w kościele było ciągle gorąco, w samej koszulce siedziałam. I najwyraźniej to było takie tylko poczucie gorąca i się przez to wychłodziłam :/
Ostatnio odwazyłam sie na spacer i wytrzymałam moze z 10 min. tak mnie mdliło......

Dzis z rana znowu miałam bol głowy, ale nie jestem taka słaba jak kiedys, jakos mi tak bardzo nie przeszkadza jak wczesniej
Na głod pije jakis tresciwy sok, np pomidorowy i mam czas, zeby cos przygotowac na zab
ps Na zwolnieniu jestem od czasu jak sie dowiedziałam, ze jestem w ciązy. Po 1 nie byłam w stanie fukcjonowac w ogóle. po 2 praca fizyczna nie jest dla ciezarnych. po 3 wyskoczyła mi torbiel, duza ok 0,7 cm i przez nia strafiłam na kilka dni do szpitala z mega bolami.....
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!

Edytowane przez awgusta
Czas edycji: 2016-02-22 o 11:21
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 11:21   #4982
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Cytat:
Napisane przez justiii84 Pokaż wiadomość
Lea_ny no właśnie powiedz mi czy nasilone bóle brzucha są też od niedoboru magnezu??Chodzi mi o takie skurczowe bóle w podbrzuszu.
Mogą. Bierz magnez i no-spe
Cytat:
Napisane przez milako Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny,

Ja już po śniadaniu: sałatka z brokuła i fasoli została zjedzona juz czwarty dzień pod rząd i ciągle mam na nią ochotę
Super zestaw, mega zdrowy! Zazdroszczę, ze wchodzą Ci takie rzeczy, mnie cały czas odrzuca od straczkow A rodzice kupili mi wielki zapas soczewicy i ciecierzycy...

W ogóle byłam taka podjarana, ze w końcu zaczęłam więcej jeść - od 3 dni w końcu normalne duże obiady, na kolacje też sporo... i co? Na wadze kolejne pół kilo mniej! Jest już tylko 47,1

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Cytat:
Napisane przez milako Pokaż wiadomość
Wiem, o co cho ostatnio liczylam na ilu bylam weselach i wyszło mi, że na 16 w ciągu ostatnich lat (!)
W tym roku jest relatywny spokój, moj brat będzie się w czerwcu żenił, ale to będzie skromny ślub cywilny. Postanowili z bratową, że z uwagi na jej ciążę (są o tydzień krócej w ciąży niż ja wziąć teraz taki ślub, a za rok chcą wesele.
Wow, to ja przez całe swoje życie byłam na 4 slubach z weselami/obiadami I na dwóch slubach bez przyjęcia :
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 11:22   #4983
chrupa
Zadomowienie
 
Avatar chrupa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: podwarszawie południowe ;)
Wiadomości: 1 269
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Ja w sobotę byłam na spacerze i dałam radę 20 minut bez żadnych konsekwencji.
Na głód też piję soki, tylko takie przecierowe z marchewką
chrupa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 11:24   #4984
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

no-spe mozna brac na bole brzucha, ja boje sie brac jakiekolwiek leki oprocz witamin.
dzis z rana na rosołku i grzankach jestem.
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 11:28   #4985
Samarinda
Zadomowienie
 
Avatar Samarinda
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 428
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Ja byłam na trzech weselach, w tym moim i na dwóch ślubach bez przyjęć. Cieniutko tak się cieszyłam na to sierpniowe, ale panicz zadecydował inaczej
__________________
This sky, this bend in the river,
Slows down and delivers me, the tide rolls back,
And all my memories fade to black (...)
. /Sting


Samarinda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 11:32   #4986
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Ja byłam w sumie na 5 weselach Nie wyobrazam sobie byc na 5-6 weselach w roku, co roku. Tuz to człowiek tylko na wesela by pracował
Idealnie dla mnie 1 wesele rocznie
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 11:34   #4987
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Wrześniówki 2016 &lt;3

Cytat:
Napisane przez Samarinda Pokaż wiadomość
Ja byłam na trzech weselach, w tym moim i na dwóch ślubach bez przyjęć. Cieniutko tak się cieszyłam na to sierpniowe, ale panicz zadecydował inaczej
No to widze, że u Ciebie tak samo jak u mnie

Ja to bym poszła na wesele nawet w zaawansowanej ciąży, o ile nienajgorzej bym się czuła
Moja siostra cioteczna była u nas na ślubie miesiąc przed porodem i nawet sobie potanczyla Dwa lata wcześniej też miesiąc przed porodem była na weselu swojej siostry, a 2 lata po naszym ślubie rowniez miesiąc przed kolejnym porodem, u swojego brata
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-22, 11:34   #4988
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 696
Dot.: Wrześniówki 2016 &lt;3

My w zeszłym roku byliśmy na trzech ( w tym nasze) i na jedno nie poszliśmy, bo daleko i tydzień w tydzień by było
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 11:35   #4989
slowikowa25
Zadomowienie
 
Avatar slowikowa25
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 037
Dot.: Wrześniówki 2016 &lt;3

Dziiewczyny orientuje sie ktoras ile mozna maxymalnie paracetamolu dziennie wziąć w naszym stanie? Powraca mi tragiczny bol glowy a juz wzielam 2 apapy rano. W internecie sa rozne informacje, jedne pisza ze normalnie max 8 tabl na dobe,.a inne ze tylko 2
__________________
18.09.2015


10.09.2016- Córka Lena
08.01.2019- Syna Janek
slowikowa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 11:37   #4990
chrupa
Zadomowienie
 
Avatar chrupa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: podwarszawie południowe ;)
Wiadomości: 1 269
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Cytat:
Napisane przez Samarinda Pokaż wiadomość
Ja byłam na trzech weselach, w tym moim i na dwóch ślubach bez przyjęć. Cieniutko tak się cieszyłam na to sierpniowe, ale panicz zadecydował inaczej
Ja też na 3, w tym na własnym Jak byłam mała to na jakichś byłam, ale wtedy mało mnie one obchodziły.
chrupa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 11:39   #4991
Samarinda
Zadomowienie
 
Avatar Samarinda
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 428
Dot.: Wrześniówki 2016 &lt;3

Cytat:
Napisane przez slowikowa25 Pokaż wiadomość
Dziiewczyny orientuje sie ktoras ile mozna maxymalnie paracetamolu dziennie wziąć w naszym stanie? Powraca mi tragiczny bol glowy a juz wzielam 2 apapy rano. W internecie sa rozne informacje, jedne pisza ze normalnie max 8 tabl na dobe,.a inne ze tylko 2
Ja słyszałam o dwóch tabletkach na dobę, co 12 godzin, ale lekarza nigdy nie pytałam. Też mi głowa pęka dzisiaj, zaraz idę po kawę ;/
__________________
This sky, this bend in the river,
Slows down and delivers me, the tide rolls back,
And all my memories fade to black (...)
. /Sting


Samarinda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-22, 11:47   #4992
Polta
Zadomowienie
 
Avatar Polta
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 529
Dot.: Wrześniówki 2016 &lt;3

My w tym samym roku co sie pobieralismy mielismy jedno wesele za drugim, a pozniej spokoj. Podobno mamy miec cos w rodzinie w maju, ale na razie zadnych konkretow.
Polta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 11:49   #4993
aisot
Rozeznanie
 
Avatar aisot
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 747
Dot.: Wrześniówki 2016 &lt;3

Cytat:
Napisane przez slowikowa25 Pokaż wiadomość
Dziiewczyny orientuje sie ktoras ile mozna maxymalnie paracetamolu dziennie wziąć w naszym stanie? Powraca mi tragiczny bol glowy a juz wzielam 2 apapy rano. W internecie sa rozne informacje, jedne pisza ze normalnie max 8 tabl na dobe,.a inne ze tylko 2

Paracetamol 500 raz na 12 h
aisot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 11:49   #4994
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Wrześniówki 2016 &lt;3

Cytat:
Napisane przez Polta Pokaż wiadomość
My w tym samym roku co sie pobieralismy mielismy jedno wesele za drugim, a pozniej spokoj. Podobno mamy miec cos w rodzinie w maju, ale na razie zadnych konkretow.
My w maju mamy komunie. Jechać będzie trzeba bo to w najbl. rodzinie....
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 11:52   #4995
milako
Rozeznanie
 
Avatar milako
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 995
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Wróciłam od doktora Torbiel ma już tylko 2 cm, plamień ani śladu! Ależ mi ulżyło!

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Współczuję tych migren, wiem, jakie to cholerstwo Słowikowa, spróbuj się faktycznie napić kawy tak jak Samarinda. Mnie tez ostatnio pomogła.
milako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 11:54   #4996
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Cytat:
Napisane przez milako Pokaż wiadomość
Wróciłam od doktora Torbiel ma już tylko 2 cm, plamień ani śladu! Ależ mi ulżyło!.
super Jutro sie dowiem jak tam moja torbiel sie miewa.....
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 11:55   #4997
milako
Rozeznanie
 
Avatar milako
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 995
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

I mam pytanie, czy któraś z Krakowianek chodzi do hematologa? Może zdradzić do którego?

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Cytat:
Napisane przez awgusta Pokaż wiadomość
super Jutro sie dowiem jak tam moja torbiel sie miewa.....
Trzymam kciuki, na pewno też się wchłania
milako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 11:57   #4998
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Cytat:
Napisane przez milako Pokaż wiadomość
I
Trzymam kciuki, na pewno też się wchłania
Dziękuję, mam nadzieje, ze jej tam juz nie ma. Pani doktor mi mowiła, ze powinna sie wchłonąć.
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 12:00   #4999
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Cytat:
Napisane przez chrupa Pokaż wiadomość
Favianna kciuki

Byłam na spacerku Trochę się zmęczyłam, ale dałam radę, dobrze mi to zrobiło. Akurat było słońce przez chwilę
Rano mnie bolał brzuch jak na @, ale potem okazało się, że to jednak jelita


Samarinda - ja ostatnio właśnie lepiej śpię, prawie się nie budzę, a miałam dokładnie tak samo jak ty teraz. Chyba się zamieniłyśmy.

W ogóle to mi się śniło, że urodziłam dziecko i nawet pamiętam datę - 03.02.2016 , a potem okazało się, że w sumie to mam dwoje dzieci i jedno urodziłam w lutym, a drugie w listopadzie . A na koniec wyszło na to, że jedno z dzieci było kotem Nie ogarniam...
03.02 ładna data urodziny mojego synka

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Manddy, opisalas mnie i mojego Tzta on by się przytulal a ja właśnie tego nie znoszę, bo mnie wybudza, poza tym w nocy mnie mdli a on by rękę na brzuchu trzymał
I jeszcze ze chwilę mi za gorąco to się rozkopuje a potem nagle marzne.
On i ostatnio zarzuca w zartach że ma niedotykalska kobietę ale co ja poradzę kiedy w nocy się najsłabiej czuję?

Dzieki za kciuki
Kiedy masz swoje badania?
łączę się nie lubię jak się utuli bo mi zaraz gorąco
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-22, 12:03   #5000
slowikowa25
Zadomowienie
 
Avatar slowikowa25
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 037
Dot.: Wrześniówki 2016 &lt;3

Kurde ale te info paracetamolu raz na 12 godz to info od lekarza? Bo czytalam teraz na innych stronach lekarze sie wypowiadali ze mozna jednak 8 na dzien.. wzielam juz kolejne tabletki bo nie moge sie ruszyc z tego bòlu...
__________________
18.09.2015


10.09.2016- Córka Lena
08.01.2019- Syna Janek
slowikowa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 12:18   #5001
Samarinda
Zadomowienie
 
Avatar Samarinda
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 428
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Cytat:
Napisane przez milako Pokaż wiadomość
Wróciłam od doktora Torbiel ma już tylko 2 cm, plamień ani śladu! Ależ mi ulżyło!

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Współczuję tych migren, wiem, jakie to cholerstwo Słowikowa, spróbuj się faktycznie napić kawy tak jak Samarinda. Mnie tez ostatnio pomogła.
Kawa na pewno mniej szkodzi niż tabletka.

Milako, pięknie! a dzidzię widziałaś?
__________________
This sky, this bend in the river,
Slows down and delivers me, the tide rolls back,
And all my memories fade to black (...)
. /Sting


Samarinda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 12:20   #5002
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Wrześniówki 2016 &lt;3

Cytat:
Napisane przez slowikowa25 Pokaż wiadomość
Ej, poczestowalam sie nimm 2 zujki od siostrzenca i stracilam zęba! Calego! :O mam dziure na kilka mm...no marakra,.dobrze ze to 6 nic blizej...
tak jak ja w poprzedniej ciąży złamał mi się na pół przy mentosie tzreba się z dentysą przeprosic
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 12:21   #5003
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Wrześniówki 2016 &lt;3

Właśnie zadwonila do mnie moja koordynatorka z pracy, że muszę dbać o siebie, ze dziecko ma być teraz dla mnie najważniejsze i ze powinnam odpoczywać, niczym się nie przejmowac i nie wracać już w ogóle do pracy I się prawie poplakala, ze będziemy mieć własne "pracowe" dziecko i ze jak się urodzi i będę chciała gdzieś wyjść z mężem, to ona się chętnie malenstwem zajmie

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 12:26   #5004
Shanti90
Szczęśliwa Czerwcówka
 
Avatar Shanti90
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Koniec świata :)
Wiadomości: 222
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

hej.

Potwierdzam, ja dziś wstałam z koszmarnym bólem głowy, magne b6 plus kawa pomogła i jest już ok


Ja na weselach w całym swoim życiu to byłam na tylu, że nawet policzyć nie umiem :P uwielbiam wesela ale ok. 30 to bankowo ich było, a nawet pewnie więcej. Kiedyś aż z ciekawości policzę

Dziś wybrałam się do Alabu na badania. Baba jakaś nieprzytomna była dwa razy musiała mi się wkuwać, bo zapomniała, że jeszcze w jedną próbkę musi i teraz ręka mnie boli

A w ogóle dziś się dowiedziałam, że moja znajoma zmarła, 23 lata, rak jajnika. Nie mogę przez to sobie miejsca znaleźć.
__________________
13.06.2015

Czekamy... 15/40 - 11.09.2016
Shanti90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 12:27   #5005
Samarinda
Zadomowienie
 
Avatar Samarinda
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 428
Dot.: Wrześniówki 2016 &lt;3

A ja już chyba wiem, czemu mnie tak głowa męczy - mieszkam na 10. piętrze, więc wiatr jest tutaj silniejszy niż na dole, wcześniej niż inni widzimy (słyszymy) zmiany ciśnienia. Dzisiaj duje aż przykro, w wentylacji i za oknem. Jak jeszcze pracowałam w domu (najczęściej w nocy), czasami musiałam siedzieć w słuchawkach, bo brzmi ten wiatr jak duchy jakieś ;/

Słowikowa, w jakim rejonie Polski jesteś teraz?
__________________
This sky, this bend in the river,
Slows down and delivers me, the tide rolls back,
And all my memories fade to black (...)
. /Sting


Samarinda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 12:31   #5006
slowikowa25
Zadomowienie
 
Avatar slowikowa25
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 037
Dot.: Wrześniówki 2016 &lt;3

Cytat:
Napisane przez Shanti90 Pokaż wiadomość
hej.

Potwierdzam, ja dziś wstałam z koszmarnym bólem głowy, magne b6 plus kawa pomogła i jest już ok


Ja na weselach w całym swoim życiu to byłam na tylu, że nawet policzyć nie umiem :P uwielbiam wesela ale ok. 30 to bankowo ich było, a nawet pewnie więcej. Kiedyś aż z ciekawości policzę

Dziś wybrałam się do Alabu na badania. Baba jakaś nieprzytomna była dwa razy musiała mi się wkuwać, bo zapomniała, że jeszcze w jedną próbkę musi i teraz ręka mnie boli

A w ogóle dziś się dowiedziałam, że moja znajoma zmarła, 23 lata, rak jajnika. Nie mogę przez to sobie miejsca znaleźć.

matkobosko 23 lata :O




Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
Właśnie zadwonila do mnie moja koordynatorka z pracy, że muszę dbać o siebie, ze dziecko ma być teraz dla mnie najważniejsze i ze powinnam odpoczywać, niczym się nie przejmowac i nie wracać już w ogóle do pracy I się prawie poplakala, ze będziemy mieć własne "pracowe" dziecko i ze jak się urodzi i będę chciała gdzieś wyjść z mężem, to ona się chętnie malenstwem zajmie

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka



fajnie miec takich ludzi w pracy, tylko pozazdroscic...


Cytat:
Napisane przez Samarinda Pokaż wiadomość
A ja już chyba wiem, czemu mnie tak głowa męczy - mieszkam na 10. piętrze, więc wiatr jest tutaj silniejszy niż na dole, wcześniej niż inni widzimy (słyszymy) zmiany ciśnienia. Dzisiaj duje aż przykro, w wentylacji i za oknem. Jak jeszcze pracowałam w domu (najczęściej w nocy), czasami musiałam siedzieć w słuchawkach, bo brzmi ten wiatr jak duchy jakieś ;/

Słowikowa, w jakim rejonie Polski jesteś teraz?
Dolnyśląsk,, okolice Walbrzycha/ Jeleniej Gory.
__________________
18.09.2015


10.09.2016- Córka Lena
08.01.2019- Syna Janek
slowikowa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 12:31   #5007
Wilanka
Rozeznanie
 
Avatar Wilanka
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 814
Dot.: Wrześniówki 2016 &amp;lt;3

Dzień dobry dziewczyny czytałam Was cały czas, ale jak już chciałam coś odp to mi apka świrowala i wizaż się zacinal, pewnie przez te przenoszenie na inny serwer. Tak w skrócie to gratuluję wizyt, trzymam kciuki za te nadchodzące ✊
Też mam wesele pod koniec czerwca, ale nie wiem czy się wybierzemy. Ogólnie mam już dość tych porannych wymiotów :-( wiem, że niektóre mają gorzej, ale już mnie to wykańcza :/ jeszcze cokolwiek zjem to leży mi na żołądku i potem cały dzień do d... musiałam trochę pomarudzic, bo tż już ma mnie dość... Milego dnia mamusie
Wilanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 12:33   #5008
Samarinda
Zadomowienie
 
Avatar Samarinda
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 428
Dot.: Wrześniówki 2016 &lt;3

Cytat:
Napisane przez slowikowa25 Pokaż wiadomość
matkobosko 23 lata :O









fajnie miec takich ludzi w pracy, tylko pozazdroscic...




Dolnyśląsk,, okolice Walbrzycha/ Jeleniej Gory.
Nnnnooo, to ode mnie relatywnie niedaleko, u Was też pewnie ciśnienie wariuje ;/ daj znać, czy kawka pomogła
__________________
This sky, this bend in the river,
Slows down and delivers me, the tide rolls back,
And all my memories fade to black (...)
. /Sting


Samarinda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 12:35   #5009
slowikowa25
Zadomowienie
 
Avatar slowikowa25
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 037
Dot.: Wrześniówki 2016 &lt;3

Troche pomoglo, kombo kawa i paracetamol. Chociaz moge jakos funkcjonowac... dawno takiego bòlu nie mialam ehhh.. zabieram sie obiad moze dam rade
__________________
18.09.2015


10.09.2016- Córka Lena
08.01.2019- Syna Janek
slowikowa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 12:37   #5010
e49b640a255e4f36f4ca0389c216c83b5b764891_6122d6f2c8cf5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 040
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Cześć dziewczyny czy mogę dołączyć?
Jestem mamą prawie 2 letniej Iguni. Teraz mam termin na 7 września.

W tej ciąży czuję się dużo gorzej niż w pierwszej. Mam straszne problemy z żołądkiem. Jak nie zjem to momentalnie robi mi się słabo, a jak zjem nawet niewiele to czuję się jakbym połknęła kamień. I wszytko podchodzi mi do gardła. Od jedzenia mnie odrzuca. Dziś mam wizytę to może lekarz mi coś na to poradzi.

My w tamtym roku byliśmy na 6 weselach praktycznie co 2 tygodnie to było szaleństwo. Na szczęście w tym mamy tylko jedno w październiku i w maju chrzest i komunię.
e49b640a255e4f36f4ca0389c216c83b5b764891_6122d6f2c8cf5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-22 16:02:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:23.