Praca dla wrazliwej, zbyt uczciwej i wstydliwej osoby - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-02, 17:14   #1
kasienka129
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 658

Praca dla wrazliwej, zbyt uczciwej i wstydliwej osoby


Jaka praca zostaje. Mysle ze osoba mialaby krotszy okres bezrobocia bo kwestia lezy tylko rozmowie z pracodawca i w podpisaniu umowy. Ale duzo ofert odpada bo osoba krepowalaby sie pracy w markecie gdzie trzeba np taszczyc paleciak, jezdzic maszyna myjaca albo jako hostessa(pomijajac wyglad). Obawia sie gaf, obgadywania i ze nie zapanuje nad maszyna/urzadzeniem itd. Odpadaja tez formy telemarketingu i akwizytora, osoba nie wstydzi sie rozmawiać z obcymi ludzmi ale boi sie obraźliwych slow, wyzwisk i nacisku pracodawcy na sprzedaz a jako osoba do ktorej wydzwaniaja telemarketerzy wie jakie to meczace. Urzad pracy naciska na prace czego boi sie petent bo nie mial stycznosci z taka praca i wie ze jego cechy osobowosci by w tym przeszkadzaly.
Zostaje sklep spozywczy, produkcja, biuro i ogolnie prace mniej publiczne. Osoba widzi czarne chmury odnosnie umów i zachowania pracodawcy (brak terminowej wyplaty, mobbing, molestowanie itd) Pytanie czy mozna sie takich cech i wrażliwości wyzbyć?
kasienka129 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-02, 18:21   #2
abacef
Raczkowanie
 
Avatar abacef
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 91
Dot.: Praca dla wrazliwej, zbyt uczciwej i wstydliwej osoby

Może mniej myśleć a więcej działać? Wnioskuję, że ta "osoba" to Ty, więc zwrócę się bezpośrednio do Ciebie. Skąd masz wiedzieć, że się do czegoś nie nadajesz jeśli nawet nie spróbujesz? Poddajesz się zanim podejmiesz jakiekolwiek działanie. Każdy popełnia błędy w pracy, z czasem coraz mniej, i to jest normalne. Oczywiście nie twierdzę, że każdy nadaje się np. do sprzedaży, bo pewne cechy osobowości rzeczywiście mogą przeszkadzać w takiej pracy. W każdym razie wychodzi na to, że boisz się wszystkiego - klientów, szefa, współpracowników, i dalej tak można wymieniać. Tylko, że w pracy biurowej również będzie i szef i współpracownicy oraz bardzo często kontakt z klientem. W związku z tym myślę, że odpowiednim krokiem byłoby danie sobie szansy. Nie wyjdzie? Trudno. Spróbujesz czegoś innego aż w końcu znajdziesz swoje miejsce
abacef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-02, 20:00   #3
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Praca dla wrazliwej, zbyt uczciwej i wstydliwej osoby

Cytat:
Napisane przez kasienka129 Pokaż wiadomość
Jaka praca zostaje. Mysle ze osoba mialaby krotszy okres bezrobocia bo kwestia lezy tylko rozmowie z pracodawca i w podpisaniu umowy. Ale duzo ofert odpada bo osoba krepowalaby sie pracy w markecie gdzie trzeba np taszczyc paleciak, jezdzic maszyna myjaca albo jako hostessa(pomijajac wyglad). Obawia sie gaf, obgadywania i ze nie zapanuje nad maszyna/urzadzeniem itd. Odpadaja tez formy telemarketingu i akwizytora, osoba nie wstydzi sie rozmawiać z obcymi ludzmi ale boi sie obraźliwych slow, wyzwisk i nacisku pracodawcy na sprzedaz a jako osoba do ktorej wydzwaniaja telemarketerzy wie jakie to meczace. Urzad pracy naciska na prace czego boi sie petent bo nie mial stycznosci z taka praca i wie ze jego cechy osobowosci by w tym przeszkadzaly.
Zostaje sklep spozywczy, produkcja, biuro i ogolnie prace mniej publiczne. Osoba widzi czarne chmury odnosnie umów i zachowania pracodawcy (brak terminowej wyplaty, mobbing, molestowanie itd) Pytanie czy mozna sie takich cech i wrażliwości wyzbyć?
"Osoba" to ty? Zmartwię cię - w sklepie spożywczym, na produkcji albo w biurze też możesz zostać zwyzywana, też możesz mieć naciski na większą efektywność, popełnić gafę i zostać obgadana. Życie.

Co to są te czarne chmury odnośnie umów i zachowania pracodawcy? Nie czaję.
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-02, 20:40   #4
kasienka129
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 658
Dot.: Praca dla wrazliwej, zbyt uczciwej i wstydliwej osoby

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
"Osoba" to ty? Zmartwię cię - w sklepie spożywczym, na produkcji albo w biurze też możesz zostać zwyzywana, też możesz mieć naciski na większą efektywność, popełnić gafę i zostać obgadana. Życie.

Co to są te czarne chmury odnośnie umów i zachowania pracodawcy? Nie czaję.
Pracodawca nie wyplaci kasy na czas, nie da urlopy i wymiga sie od płacenia za ekeiwalent, jak bedzie chcial dac umowe to zanizy etat zeby oplacic mniejsze skladki, na umowe zlecenie nie bede miec chorobowego i mnie zwolnia za to ze nie przyszlam i co gorsza sa umowy z karami za miestawiennictwo, odpowiedzialnością finansową itd
kasienka129 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-02, 20:47   #5
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Praca dla wrazliwej, zbyt uczciwej i wstydliwej osoby

Przyjęłaś jakieś założenie, że wszyscy pracodawcy oszukują? Nie rozumiem.
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-02, 20:55   #6
abacef
Raczkowanie
 
Avatar abacef
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 91
Dot.: Praca dla wrazliwej, zbyt uczciwej i wstydliwej osoby

Matko jedyna, idąc tym tropem można nie wychodzić z domu bo może cegła spadnie mi na głowę, porazi mnie piorun, okradną mnie, zamordują, zgwałcą, wpadnę pod samochód i można tak wymieniać w nieskończoność. Twoje podejście jest STRASZNE. Zastanawia mnie z czego to wynika.
abacef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-02, 21:27   #7
kasienka129
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 658
Dot.: Praca dla wrazliwej, zbyt uczciwej i wstydliwej osoby

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
Przyjęłaś jakieś założenie, że wszyscy pracodawcy oszukują? Nie rozumiem.
To co przeczytam i z opowiadan w otoczeniu. Pracodawca nie wysle na urlop bo nie ma zmiennika, jak wroci ktos z chorobowego to dostanie ochrzan. Ukochany nie dostal pieniedzy za niewykorzystany urlop.
Lamano moje prawa na stazu i ograbiano z dni wolnych, kazdy mowil zebym siedziala cicho bo i tak mam dobrze

Edytowane przez kasienka129
Czas edycji: 2016-02-02 o 21:35
kasienka129 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-03, 05:03   #8
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Praca dla wrazliwej, zbyt uczciwej i wstydliwej osoby

Twój pracodawca i pracodawca twojego ukochanego to nie są wszyscy pracodawcy świata.
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-03, 05:08   #9
PsychoCap
Raczkowanie
 
Avatar PsychoCap
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 90
Dot.: Praca dla wrazliwej, zbyt uczciwej i wstydliwej osoby

Cytat:
Napisane przez kasienka129 Pokaż wiadomość
Jaka praca zostaje. Mysle ze osoba mialaby krotszy okres bezrobocia bo kwestia lezy tylko rozmowie z pracodawca i w podpisaniu umowy. Ale duzo ofert odpada bo osoba krepowalaby sie pracy w markecie gdzie trzeba np taszczyc paleciak, jezdzic maszyna myjaca albo jako hostessa(pomijajac wyglad). Obawia sie gaf, obgadywania i ze nie zapanuje nad maszyna/urzadzeniem itd. Odpadaja tez formy telemarketingu i akwizytora, osoba nie wstydzi sie rozmawiać z obcymi ludzmi ale boi sie obraźliwych slow, wyzwisk i nacisku pracodawcy na sprzedaz a jako osoba do ktorej wydzwaniaja telemarketerzy wie jakie to meczace. Urzad pracy naciska na prace czego boi sie petent bo nie mial stycznosci z taka praca i wie ze jego cechy osobowosci by w tym przeszkadzaly.
Zostaje sklep spozywczy, produkcja, biuro i ogolnie prace mniej publiczne. Osoba widzi czarne chmury odnosnie umów i zachowania pracodawcy (brak terminowej wyplaty, mobbing, molestowanie itd) Pytanie czy mozna sie takich cech i wrażliwości wyzbyć?
Trzeba sie wziąć w garść i zacisnąć du**. Życie to nie bajka. Jeśli Ci nie odpowiada praca w pl to szukaj za granica.
PsychoCap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-03, 08:21   #10
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Praca dla wrazliwej, zbyt uczciwej i wstydliwej osoby

Cytat:
Napisane przez PsychoCap Pokaż wiadomość
Trzeba sie wziąć w garść i zacisnąć du**. Życie to nie bajka. Jeśli Ci nie odpowiada praca w pl to szukaj za granica.

Ewentualnie założyć własny biznes, ale wtedy nadal pozostaje użeranie się z klientami / kontrahentami.
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-03, 08:21   #11
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Praca dla wrazliwej, zbyt uczciwej i wstydliwej osoby

Własny biznes to często o wiele większy stres niż praca u kogoś.
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-03, 08:37   #12
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Praca dla wrazliwej, zbyt uczciwej i wstydliwej osoby

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
Własny biznes to często o wiele większy stres niż praca u kogoś.
Oczywiście, ale z postu Autorki wynika, że dziewczyna boi się wszystkiego, a najbardziej szefa Na własnej działalności odpadnie jej chociaż ten nieszczęsny, mobbingująco-molestująco-niepłacący pracodawca.

A tak serio, to są różni pracodawcy i różne prace; nawet jak trafi się jakiś ciul, to jeszcze nie koniec świata, bo są również inni.
A czytanie i słuchanie opowieści strasznej treści jest bardzo kiepskim sposobem na poznawanie świata, bo bardzo ogranicza perspektywę.
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-03, 08:45   #13
kasienka129
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 658
Dot.: Praca dla wrazliwej, zbyt uczciwej i wstydliwej osoby

Powiem tak. Do tej pory mialam szczescie do pracodawcow bo chronil mnie staz, mialam probe podjecia pracy, pracodawcy byli do rany przyloz ale praca byla ciezka w porownaniu do tego co robilam wiec zrezygnowalam. przeraza mnie przejscie na normalna umowe bo widze jakie sa kwiatki. Ja nie wiem czy staz chronił mi tylek czy sa dobrzy ludzie jeszcze. Jak powiedzialam przeraza mnie praca w tlumie i w akwizycji bo nie umiem klamac i naciagac ludzi
kasienka129 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-03, 12:39   #14
marie_marie22
Zadomowienie
 
Avatar marie_marie22
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 168
Dot.: Praca dla wrazliwej, zbyt uczciwej i wstydliwej osoby

Kiedyś również byłam baaardzo nieśmiała. Praca z ludźmi otwiera. Spróbuj, nie uda się, to poszukaj innej pracy. Po prostu próbuj wyszukaj swoją dziedzinę.
marie_marie22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 12:24   #15
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: Praca dla wrazliwej, zbyt uczciwej i wstydliwej osoby

Czuje jakbym czytałam o sobie. Cóż ci napisać, im więcej kontaktu z ludźmi tym bardziej będziesz musiała się przełamać. Niestety ludzie szybko wyczuwają takie osoby wobec których mogą sobie więcej pozwolić i ujdzie im to płazem. Trzeba mieć twardy pancerz jak się ma miekkie serce. Nie wiem jakie masz kwalifikację, ale może np praca w bibliotece.
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 12:26   #16
kasienka129
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 658
Dot.: Praca dla wrazliwej, zbyt uczciwej i wstydliwej osoby

Mam wyksztalcenie średnie i mialam 2 staze w dwoch roznych kierunkach
kasienka129 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-09, 15:49   #17
TuliPanka89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 107
Dot.: Praca dla wrazliwej, zbyt uczciwej i wstydliwej osoby

A w sklepie internetowym, gdzieś na magazynie lub przy pakowaniu paczek?
TuliPanka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 15:27   #18
justynaaa00
Zadomowienie
 
Avatar justynaaa00
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 907
Dot.: Praca dla wrazliwej, zbyt uczciwej i wstydliwej osoby

Cytat:
Napisane przez kasienka129 Pokaż wiadomość
Jaka praca zostaje. Mysle ze osoba mialaby krotszy okres bezrobocia bo kwestia lezy tylko rozmowie z pracodawca i w podpisaniu umowy. Ale duzo ofert odpada bo osoba krepowalaby sie pracy w markecie gdzie trzeba np taszczyc paleciak, jezdzic maszyna myjaca albo jako hostessa(pomijajac wyglad). Obawia sie gaf, obgadywania i ze nie zapanuje nad maszyna/urzadzeniem itd. Odpadaja tez formy telemarketingu i akwizytora, osoba nie wstydzi sie rozmawiać z obcymi ludzmi ale boi sie obraźliwych slow, wyzwisk i nacisku pracodawcy na sprzedaz a jako osoba do ktorej wydzwaniaja telemarketerzy wie jakie to meczace. Urzad pracy naciska na prace czego boi sie petent bo nie mial stycznosci z taka praca i wie ze jego cechy osobowosci by w tym przeszkadzaly.
Zostaje sklep spozywczy, produkcja, biuro i ogolnie prace mniej publiczne. Osoba widzi czarne chmury odnosnie umów i zachowania pracodawcy (brak terminowej wyplaty, mobbing, molestowanie itd) Pytanie czy mozna sie takich cech i wrażliwości wyzbyć?
Jest mnóstwo miejsc pracy, gdzie nie ma się kontaktu z Klientem. Ale nie to jest tutaj istotne.
Niech osoba weźmie się za siebie i za swój charakter. Wszystkiego można się wyzbyć i nauczyć, wszystkie lęki można pokonać, tylko to wymaga pracy nad swoim charakterem. Samo nie przyjdzie, nic nie spadnie z nieba. Boisz się wyjść do ludzi? Wychodź do nich jak najczęściej. Boisz się pójść sama do kina? Idź. Byłaś kiedyś sama na obiedzie w restauracji? Spróbuj.
Charakter można zmienić, można stać się osobą odważną i przebojową. Tylko to wymaga pracy i czasu.

Nieterminowa wypłata, mobbing czy oszustwa zawsze się zdarzały i zawsze będą się zdarzały. Najważniejsze jest, żeby się nie poddawać, walczyć z tym, unikać takich ludzi i wziąć swoje sprawy w swoje ręce.
justynaaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-16, 17:55   #19
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: Praca dla wrazliwej, zbyt uczciwej i wstydliwej osoby

Cytat:
Napisane przez kasienka129 Pokaż wiadomość
Powiem tak. Do tej pory mialam szczescie do pracodawcow bo chronil mnie staz, mialam probe podjecia pracy, pracodawcy byli do rany przyloz ale praca byla ciezka w porownaniu do tego co robilam wiec zrezygnowalam. przeraza mnie przejscie na normalna umowe bo widze jakie sa kwiatki. Ja nie wiem czy staz chronił mi tylek czy sa dobrzy ludzie jeszcze. Jak powiedzialam przeraza mnie praca w tlumie i w akwizycji bo nie umiem klamac i naciagac ludzi
ale jak spotka Cię mobbing, łamanie prawa to masz przecież narzędzia, by się przed tym obronić. Zamiast więc zakładać, że każdy będzie chciał Cię wykorzystać, to najpierw poczytaj jakie pracodawcy mają obowiązki, jak się kończą sprawy sądowe itp.
A potem poszukaj pracy, jaka Ci będzie odpowiadała. Im większe masz umiejętności, tym lepsze warunki będą Ci oferowane i będziesz miała pole popisu na rynku pracy. Więc się ucz, rozwijaj, pomyśl o jakichś kursach.
__________________
May the Force be with You!

zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-16, 18:04   #20
kasienka129
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 658
Dot.: Praca dla wrazliwej, zbyt uczciwej i wstydliwej osoby

Bliscy zaobserwowali ze boje sie podjac ryzyko, boje sie wszystkiego.

Bylam w pup i sa kursy tylko musze wstrzelic sie w terminy

Wysłane z mojego LG-D280 przy użyciu Tapatalka
kasienka129 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-16, 18:10   #21
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: Praca dla wrazliwej, zbyt uczciwej i wstydliwej osoby

Nie wiem, z czego wynikają Twoje lęki. Ale jak napisały Ci dziewczyny wyżej, nad tym można pracować. Są książki, są audycje, nagrania na yt, jak się pozbyć bojaźliwości, nieśmiałości. Od biedy jest terapeuta.
Poczytaj, zastanów się, co ze sobą zrobić. Przeanalizuj czego się boisz najbardziej i co najgorszego może Cię spotkać. Ktoś Ci zwróci uwagę, ok. To poprawisz to co robisz albo mu odpowiesz, że niestety, ale tak kazał Ci szef i ci przykro. I tyle. Najwięcej strachu czai się w naszej głowie. Rzeczywistość często nie jest nawet w ułamku tak straszna, jak scenariusze jakie sobie tworzymy. Dla równowagi wymyślaj też scenariusze pozytywne -zauważyłaś w pracy złodzieja, szef Cię chwali. Uspokoiłaś rozzłoszczonego klienta i na końcu on Ci mówi, ze dobrze go obsłużyłaś. Dostajesz premię za dobre wyniki. To przecież dzieje się równie często jak złe rzeczy. Zacznij to dostrzegać.
__________________
May the Force be with You!

zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-16, 20:22   #22
kasienka129
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 658
Dot.: Praca dla wrazliwej, zbyt uczciwej i wstydliwej osoby

Boje sie ze ktos mnie osmieszy przy ludziach, posluzgniecia, upadku itd, ze bede sie mijac z facetem, ze nie bede miec dnia wolnego ani szef nie zezwoli mi na wizyte u lekarza/pobyt w szpitalu

Najgorzej ze po pracy ja nie czuje sie wolna, spontaniczna, wyluzowana jak wracam do domu to w nim nie jestem tylko na takiej poczekalni ze szef zadzwoni i kaze wrocic. Nie potrafie wtedy przygotowywac i zaplanowac posilku. Posluguje sie gotowcami do ktorych jest potrzebny widelec



Wysłane z mojego LG-D280 przy użyciu Tapatalka
kasienka129 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-16, 20:25   #23
abacef
Raczkowanie
 
Avatar abacef
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 91
Dot.: Praca dla wrazliwej, zbyt uczciwej i wstydliwej osoby

Cytat:
Napisane przez kasienka129 Pokaż wiadomość
Boje sie ze ktos mnie osmieszy przy ludziach, posluzgniecia, upadku itd, ze bede sie mijac z facetem, ze nie bede miec dnia wolnego ani szef nie zezwoli mi na wizyte u lekarza/pobyt w szpitalu

Najgorzej ze po pracy ja nie czuje sie wolna, spontaniczna, wyluzowana jak wracam do domu to w nim nie jestem tylko na takiej poczekalni ze szef zadzwoni i kaze wrocic. Nie potrafie wtedy przygotowywac i zaplanowac posilku. Posluguje sie gotowcami do ktorych jest potrzebny widelec



Wysłane z mojego LG-D280 przy użyciu Tapatalka
Masz poważne problemy ze sobą i pora się nimi zająć. Przecież to nie jest normalne żeby nie móc zrobić posiłku bo szef może zadzwonić. Po co wymyślasz takie scenariusze? W życiu bym na to nie wpadła. Co to znaczy każe wrócić? Nie da wolnego na pobyt w szpitalu? A od czego jest L4? Masz zupełnie nieuzasadnione lęki.
abacef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-23, 23:00   #24
Patrisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14
Dot.: Praca dla wrazliwej, zbyt uczciwej i wstydliwej osoby

Boże kobieto weź kodeks pracy i poczytaj sobie. Chyba nudzi ci się w życiu, a tak przynajmniej będziesz miała na chwile zajęcie. Ta praca be tamta be nie masz żadnego specjalnego wykształcenia więc wybacz ale nie wymagaj niewiadomą czego. Jest dużo ogłoszeń gdzie szukają kogoś do sprzątania w biurach najlepiej z orzeczeniem niepełnosprawności. Zamiast tworzyć kolejne durne wątki na wizażu weź sie w garść bo jeśli marzysz o ciepłej miejscówce w biurze, gdzie tylko pije się meliske i dostaje 8 tys na rączkę to możesz się zdziwić. Tworzenie kolejnych wątków nie sprawi że nagle że praca sama do ciebie przyjdzie i pocałuje w rączkę.
Patrisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-23, 23:10   #25
kasienka129
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 658
Dot.: Praca dla wrazliwej, zbyt uczciwej i wstydliwej osoby

Cytat:
Napisane przez Patrisia Pokaż wiadomość
Boże kobieto weź kodeks pracy i poczytaj sobie. Chyba nudzi ci się w życiu, a tak przynajmniej będziesz miała na chwile zajęcie. Ta praca be tamta be nie masz żadnego specjalnego wykształcenia więc wybacz ale nie wymagaj niewiadomą czego. Jest dużo ogłoszeń gdzie szukają kogoś do sprzątania w biurach najlepiej z orzeczeniem niepełnosprawności. Zamiast tworzyć kolejne durne wątki na wizażu weź sie w garść bo jeśli marzysz o ciepłej miejscówce w biurze, gdzie tylko pije się meliske i dostaje 8 tys na rączkę to możesz się zdziwić. Tworzenie kolejnych wątków nie sprawi że nagle że praca sama do ciebie przyjdzie i pocałuje w rączkę.
Pracowalam jako sprzataczka, nigsy wiecej

Wysłane z mojego LG-D280 przy użyciu Tapatalka
kasienka129 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 13:42   #26
GgochaA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 420
Dot.: Praca dla wrazliwej, zbyt uczciwej i wstydliwej osoby

Cytat:
Napisane przez kasienka129 Pokaż wiadomość
Boje sie ze ktos mnie osmieszy przy ludziach, posluzgniecia, upadku itd, ze bede sie mijac z facetem, ze nie bede miec dnia wolnego ani szef nie zezwoli mi na wizyte u lekarza/pobyt w szpitalu

Najgorzej ze po pracy ja nie czuje sie wolna, spontaniczna, wyluzowana jak wracam do domu to w nim nie jestem tylko na takiej poczekalni ze szef zadzwoni i kaze wrocic. Nie potrafie wtedy przygotowywac i zaplanowac posilku. Posluguje sie gotowcami do ktorych jest potrzebny widelec



Wysłane z mojego LG-D280 przy użyciu Tapatalka

JEżeli wszystko co piszesz jest prawdą to zalecałabym wizytę u specjalisty. W życiu nie spotkałam się ze strachem przed podjęciem pracy bo "będziesz się mijała z facetem" albo "boisz się że się przewrócisz". Co to w ogóle są za problemy? Każdy codziennie się mija z setkami osób, wywalić się też zdarzy każdemu, nie wiem w ogóle w czym problem. Albo to że nie gotujesz bo się boisz że szef zadzwoni - no jakiś kosmos. Serio, bez złośliwości - psycholog, psychiatra, cokolwiek, ale idź bo naprawdę masz problem.

Edytowane przez GgochaA
Czas edycji: 2016-02-24 o 13:43
GgochaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 14:35   #27
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Praca dla wrazliwej, zbyt uczciwej i wstydliwej osoby

Dajcie spokój, na Intymnym jest podobny wątek autorki - taka wyuczona bezradność się rysuje...
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 13:01   #28
Ofella
Raczkowanie
 
Avatar Ofella
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 32
Dot.: Praca dla wrazliwej, zbyt uczciwej i wstydliwej osoby

Może w bibliotece?
__________________
Moje idee to gwiazdy, których nie potrafię ułożyć w konstelacje.
John Green
Ofella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 14:59   #29
kasienka129
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 658
Dot.: Praca dla wrazliwej, zbyt uczciwej i wstydliwej osoby

Dostalam propozycje stazu w pracy biurowej, jesli bedzie odmowa musze wyslac aplikacje na pracownika kontroli jakosci. Nigdy nie pracowalam na nocki nie wiem czy dam rade

Wysłane z mojego LG-D280 przy użyciu Tapatalka
kasienka129 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 15:03   #30
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Praca dla wrazliwej, zbyt uczciwej i wstydliwej osoby

Cytat:
Napisane przez kasienka129 Pokaż wiadomość
Dostalam propozycje stazu w pracy biurowej, jesli bedzie odmowa musze wyslac aplikacje na pracownika kontroli jakosci. Nigdy nie pracowalam na nocki nie wiem czy dam rade

Wysłane z mojego LG-D280 przy użyciu Tapatalka
...
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-02 22:35:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:42.