O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-25, 10:58   #931
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Dzis tesciowa jutro moja rodzinka będzie zjeżdżają a w sobotę znajomi! wesoło!

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Juz mnie wiedzma wkuwila!!!ona będzie na 15. Tz mówi to przyjedź zobaczysz firmę etc. Nie jej się nie chce! Ona to by najlepiej natalke poszla zobaczyyc w żłobku i od razu w pociąg i do domu by pojechała. Noz co za sucz wredna

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Juz mnie wiedzma wkuwila!!!ona będzie na 15. Tz mówi to przyjedź zobaczysz firmę etc. Nie jej się nie chce! Ona to by najlepiej natalke poszla zobaczyyc w żłobku i od razu w pociąg i do domu by pojechała. Noz co za sucz wredna

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Juz mnie wiedzma wkuwila!!!ona będzie na 15. Tz mówi to przyjedź zobaczysz firmę etc. Nie jej się nie chce! Ona to by najlepiej natalke poszla zobaczyyc w żłobku i od razu w pociąg i do domu by pojechała. Noz co za sucz wredna
__________________
Nasz dzień 21.08.2010
II kreseczki na tescie 25.06. 13





Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 11:06   #932
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

mysia tak ja sama robilam pasztet.

gianka to o ty przyjezdza zeby zobaczyc Natalke i jecgac z powrotem? tz musi byc przykro, tyle w firme wlozyl pracy, serca, poswieca sie a matka nie chce zobaczyc???
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 11:38   #933
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Wredna baba sama powinna chcieć jechac zobaczyć jak się urzadzil jak sam wszystko zrobil własnymi rękami a ona takie cos! A ja od rana sprzątam robię salateczki obiad noz kur...przykro mi ze każdy ma taki problem żeby do nas przyjechać ze nie chce zobaczyć wnuczki,sama z siebie powinna co jakiś czas przyjechać! Ma darmowe bilety bo na kolei pracuje a tyle problemów. I to ze mówi wprost ze jej się nie chce! Przykre
__________________
Nasz dzień 21.08.2010
II kreseczki na tescie 25.06. 13





Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 11:45   #934
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Cytat:
Napisane przez Gianna M Pokaż wiadomość
Dzis tesciowa jutro moja rodzinka będzie zjeżdżają a w sobotę znajomi! wesoło!

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Juz mnie wiedzma wkuwila!!!ona będzie na 15. Tz mówi to przyjedź zobaczysz firmę etc. Nie jej się nie chce! Ona to by najlepiej natalke poszla zobaczyyc w żłobku i od razu w pociąg i do domu by pojechała. Noz co za sucz wredna

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Juz mnie wiedzma wkuwila!!!ona będzie na 15. Tz mówi to przyjedź zobaczysz firmę etc. Nie jej się nie chce! Ona to by najlepiej natalke poszla zobaczyyc w żłobku i od razu w pociąg i do domu by pojechała. Noz co za sucz wredna

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Juz mnie wiedzma wkuwila!!!ona będzie na 15. Tz mówi to przyjedź zobaczysz firmę etc. Nie jej się nie chce! Ona to by najlepiej natalke poszla zobaczyyc w żłobku i od razu w pociąg i do domu by pojechała. Noz co za sucz wredna
Szkoda słów zachowanie tesciowej mega podłe.Tz musiało być bardzo przykro:-( W końcu to matka a ona kompletnie nie docenia ile pracy włozył w firme.Nie dziwie sie ze jestes w☠☠☠☠iona:-/

Czekam na autobus.Jak wychodziłam Domis znowu miał 38:-( Do wieczora bedzie z tztem.
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 14:40   #935
yssmay
Wtajemniczenie
 
Avatar yssmay
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Islandia, Reykjavik
Wiadomości: 2 466
GG do yssmay
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

No!!!! Wreszcie mam chwile... dokladnie 20 minut

Cytat:
Napisane przez _Kluska_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wlasnie pierwsza osoba powiedziała mi, że schudłam
Gratulacje!!!To zawsze buduje!!!

Arletka Na tescia twojego to juz mi od dawna brak slow.

Cytat:
Napisane przez Ziajka Pokaż wiadomość
Lila GoT wciąga bardzo, akcja szybka jest,.ale dużo też brutalności, obrzydzenia. Dla mnie najpiękniejszy akcent aktorów. Każdy coś dla siebie znajdzie,.chociaż ja jeden sezon co chwila pod kołdrę się kryłam
I seksu duuuzo

Cytat:
Napisane przez _Kluska_ Pokaż wiadomość
Arletko z ta wątroba to w ogóle nikt nie powinien jeść, szczególnie kurzej bo to filtr organizmu i tam zbierają sie wszystkie syfy i toksyny np z pożywienia. jeszcze Ty ze swoich kur to pol biedy ale sklepowa wątróbka to najgorsze zło bo pełne antybiotyków i sterydów
Generalnie mow co chcesz. Ale watrobke uwielbiam od dziecka. Nie jem czesto.

Gianna Ja to bym miala polew caly czas w twojej pracy z tych ludzi.
No tak, tesciowa sie nie popisala

Cytat:
Napisane przez 89migotka Pokaż wiadomość
Mili, a ja ostatnio podchodzę tak bez żadnej nadziei. Muszę to zmienić! Uda się nam! Jakby co to już w przyszłym miesiącu ivf? Super, że tak szybko!
Coß bym powiedziala... ale juz nic nie powiem.
Oj nie strasz skabowka. To i sanepid, najgorsze co moze byc.

Cytat:
Napisane przez MiliTu Pokaż wiadomość
Byłyśmy z mamą też w wedlu , ale oni nie są przygotowani na takich ludzi jak ja czyt. bezgluten i bez laktozy ;(
Zapytaj sie Gianny jak ja wygladalo nasze spotkanie, jak ja przyjechalam do Wawy . Tez mnie zabraly do Wedla i ja zamowilam sobie suflet czekoladowy. Zabic mnie chciala.

Dobra, nadrobione
We wtorek byl zapiep.... wyszlam z pracy o 16.20. W cholere roboty, trudnej, wrzeszczacy bachor, masakra. Pojechalam ze starymi ogladac mieszkanie, dla mnie generalnie nic ciekawego.Wrocilam do domu i generalnie sie skonczylam. Przez cale popludnie juz nic nie potrafilam zrobic. Ani pocwiczyc, ani nic

Wczoraj .... uwaga wiadomosc dnia - znalazlam mieszkanie!!! Oczywiscie wczesniej w pracy wariactwo. Za to byly rozmowy kwalifikacyjne na nowa pracownice i moja kolezanka byla.
Zdjecia mieszkania wam wrzuce na fb. Przeprowadzamy sie jakos w marcu, bo je teraz remontuja. JEst w bloku, na 10 pietrze, z zaje...ym widokiem.
Wczoraj jeszcze po pracy ta babka co ze mna pracuje, znowu wyslala mi serie dziwnych smsow - rece mi opadaja. I oczywiscie nie przylazla dzis do pracy.

Dzis wiadomosc dnia, moja kolezanka dostala prace u nas. Od kwietnia zaczyna i bedzie cudownie!!!

Poza tym zyje, tesknie za TZ i on za mna. Moze bedzie dopiero w poniedzialek . W sobote mam sesje zdjeciowa noworodkowa, wracam ''na rynek''. Dzis po pracy jade po rozne akcesoria, kocyki itp. W nowym mieszkaniu juz tez mam plan gdzie bede foty robic.
No i za 5 minut mam pacjenta.
yssmay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 15:25   #936
Lila_27
Zakorzenienie
 
Avatar Lila_27
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Hej


Yss super z mieszkaniem! Masz jakieś zdjęcia? Świetnie,że znów będziesz zdjęcia robić i to bobaskom


Gianna no podła wiedźma,ale co zrobisz Nie da się wysłać w kosmos niestety c

Mysiu ja też robiłam pasztet z soczewicy,ale taki suchy mi wyszedł i średnio smakował

Ziajka u nas też ciastolina hitem ostatnio! Chociaż Natek już próbował kilka razy jak smakuje

Migotka świetny pomysł z fb!
__________________
14.08.2011
1.08.2013, 5.08.2013 II kreseczki
12.08.2013 8,5 mm
28.08.2013 12 mm serduszko

07.04.2014 godz.11.25 urodził się Nasz skarb NATAN
Lila_27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 16:04   #937
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Cytat:
Napisane przez yssmay Pokaż wiadomość
No!!!! Wreszcie mam chwile... dokladnie 20 minut

Gratulacje!!!To zawsze buduje!!!

Arletka Na tescia twojego to juz mi od dawna brak slow.

I seksu duuuzo

Generalnie mow co chcesz. Ale watrobke uwielbiam od dziecka. Nie jem czesto.

Gianna Ja to bym miala polew caly czas w twojej pracy z tych ludzi.
No tak, tesciowa sie nie popisala

Coß bym powiedziala... ale juz nic nie powiem.
Oj nie strasz skabowka. To i sanepid, najgorsze co moze byc.

Zapytaj sie Gianny jak ja wygladalo nasze spotkanie, jak ja przyjechalam do Wawy . Tez mnie zabraly do Wedla i ja zamowilam sobie suflet czekoladowy. Zabic mnie chciala.

Dobra, nadrobione
We wtorek byl zapiep.... wyszlam z pracy o 16.20. W cholere roboty, trudnej, wrzeszczacy bachor, masakra. Pojechalam ze starymi ogladac mieszkanie, dla mnie generalnie nic ciekawego.Wrocilam do domu i generalnie sie skonczylam. Przez cale popludnie juz nic nie potrafilam zrobic. Ani pocwiczyc, ani nic

Wczoraj .... uwaga wiadomosc dnia - znalazlam mieszkanie!!! Oczywiscie wczesniej w pracy wariactwo. Za to byly rozmowy kwalifikacyjne na nowa pracownice i moja kolezanka byla.
Zdjecia mieszkania wam wrzuce na fb. Przeprowadzamy sie jakos w marcu, bo je teraz remontuja. JEst w bloku, na 10 pietrze, z zaje...ym widokiem.
Wczoraj jeszcze po pracy ta babka co ze mna pracuje, znowu wyslala mi serie dziwnych smsow - rece mi opadaja. I oczywiscie nie przylazla dzis do pracy.

Dzis wiadomosc dnia, moja kolezanka dostala prace u nas. Od kwietnia zaczyna i bedzie cudownie!!!

Poza tym zyje, tesknie za TZ i on za mna. Moze bedzie dopiero w poniedzialek . W sobote mam sesje zdjeciowa noworodkowa, wracam ''na rynek''. Dzis po pracy jade po rozne akcesoria, kocyki itp. W nowym mieszkaniu juz tez mam plan gdzie bede foty robic.
No i za 5 minut mam pacjenta.
Yss super ze udało sie znalesc mieszkanie Czekam na fotki
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-25, 17:00   #938
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Iza dziekuje☺ i ciesze się ze u Was już lepiej , zdrówka dla Ciebie i Dominika ☺

Yss ale super wiesci, bardzo się cieszę że mięśnie znalezione, czekamy na fotki. O tęsknocie nic nie powiem bo dzisiaj tez mam okropny dzień 😢

Gianka teściowa jak zawsze dała popis co? Pi*da 😡

Kurde mi jakoś cały dzień zlecial, teraz siedzimy w domu i co? Doła mam, tak jak Yss tęsknię za mężem, ogólnie jakaś ch*jnia mnie ogarnęła.
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 17:54   #939
zophiee
Zakorzenienie
 
Avatar zophiee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 134
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Yss ale czad! Bardzo się cieszę, że w pracy będzie znajoma twarz, i sesja, mieskanie! Pieknie

Gianna- nosz ☠☠☠☠a mać! Pieprzona suka! Gorzej jużnie napisze, bo bana dostanę! Jak tak mozna!
Następnym razem jak przyjedzie, to postaw jej paluszki i kranówkę przed nos- i napomknij, że obiadu nie zaplanowałaś, bo teściowa lubi w ostatniej chwili odwołać przyjazd uwielbiam takie akcje!

Ja dziś mam słabszy dzień, jakaś przemęczona jestem ostatnio. Ale co tu się dziwić... jutro 11 godzin w pracy, i jeszcze sobota 9-13
masakra
Ruda jeszcze chwilkę, i tż przyjedzie znowu na kilka dni
zophiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 18:28   #940
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Cytat:
Napisane przez yssmay Pokaż wiadomość
Coß bym powiedziala... ale juz nic nie powiem.
Oj nie strasz skabowka. To i sanepid, najgorsze co moze byc.
Ja wiem co chcesz powiedzieć Psycholog mi nie pomoże na niepękające pęcherzyki
to się J. pewnie ucieszył jak mu powiedziałaś o mieszkaniu. Pokaż fotki bo zapowiedź cudowna z tym widokiem

Gianka, oooo też bym się wkur.wiła. Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd. Jak może powiedzieć, że jej się nie chce przyjeżdżać. Już dawno powinna to zrobić, jak tż tylko otworzył firmę. Do tego jutro Tulinki urodziny, a tak odwala Pomysł Zophiee bardzo dobry!

Ruda głowa do góry i to już! Pobiegałaś dzisiaj?

Zophiee dobrze, że chociaż dzisiaj luźniej miałaś. A tych jutrzejszych 11h w pracy współczuję
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."



89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 19:32   #941
_Kluska_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kluska_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 369
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

hejo

Iza

Gianka dla wiedźmy

Yss

Mysia ja robie może nie do końca pasztet ale smarowidlo pasztetowe z soczewicy - farsz który mi zostaje z nadziewania papryki cuudo!

Ziajka towarzystwo nie ucieknie najważniejszy Czas z rodziną

Zophiee martwi mnie ze tyle pracujesz z reszta ja też dopiero wychodzę z biura....
__________________
24.09.2011

II kreski - 09.05.2013

23.12.2013 o godz. 2:35 urodziła się Hania



Pyza dorasta
_Kluska_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-25, 19:38   #942
kasiab91
Zakorzenienie
 
Avatar kasiab91
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 4 694
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Hejo.
Od razu przepraszam ze nie pisalam za wiele ale jak nie bolalo to mialam klientke albo cos w domu. Przeczytalam pare ostatnich stron i troche mam nadzieje ze nadrobie.
Gianka tesciowa do odstrzalu normalnie, podla suka .
Lila super ze grota pomogla i zdrowka dla dziadka.
Migotko ile pracy!
Mysia jak sie czujesz??
Kluska super ze ktos zauwazyl to sie licxy !
Yss pokazuj mieszkanko, tez miaas ogrom pracy ...
Ziajka najwazniejszy czas z Kuba a i Ty przy tym oxpoczywasz.
Iza zdrowka dla Was
Basia u nas tez ciemieniucha...
Milii kochana przytulam mocno
Ewcik a Ty sie nie doluj. No i Ty wiez ze dziekuje Ci za wxzystko kochna moja jedyna

A co u mnie... Ze zdrowiem jest zle, bardzo zle. Bylam u neurologa dzis i najprawdopodobniej mialam lekki udar. Mam opoznienia i slaba lewa strone, troszke problemy z pamiecia. No nie jest za coekawie. Jutro umawiam sie na rezonans i zaczynam kuracje zastrzykami i lekami zwiotczajacymi miesnie. Pozniej rehabilitacja i dalsze leczenie Do tego bylam u gina mam nadzerke ktora najprawdobodobniej bedzie do usuniecia. Na miesiac leczenie i pozniej zabieg moze. O staraniach mam poki co nie myslec. No takxe takie kwiatki pani Basiu...
Jak z jednej strony fajnie bo klientki sa i ja sie rozwimam to z drugiej klapa na calego.
Buziaki i przepraszam ze tyle nie pisalam.
__________________
Dziewczyna - 27.06.2006
Narzeczona - 24.01.2012
Żona- 10.08.2013
MAMA- 03.05.2014
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2btv73n5x6okj5.png


kasiab91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 19:44   #943
_Kluska_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kluska_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 369
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Kasiu jesteś wreszcie
o mamo, udar?! jestem w szoku!
a nadżerka usuwanie czyli czym? nie daj sobie wypalić przypadkiem, ja miałam i to masakra, 10 lat zapalenia za zapaleniem! i blizna na szyjce z ryzykiem pęknięcia przy porodzie. priv dr naciagnela na zabieg za gruba kasę! a inni dr lapali się potem za głowę ze przecież to się teraz leczy lekami a nie wypala
__________________
24.09.2011

II kreski - 09.05.2013

23.12.2013 o godz. 2:35 urodziła się Hania



Pyza dorasta
_Kluska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 19:55   #944
kasiab91
Zakorzenienie
 
Avatar kasiab91
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 4 694
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Kluska mi mowil o krioterapii. Mi nie wcisnie kitu bo ciotka czuwa moja takze nie zrobia mi raczej nic zlego. No ale dzieki za rady, wszystko przyjmuje. Poki co mam leczenie globukami wprowadzone.
__________________
Dziewczyna - 27.06.2006
Narzeczona - 24.01.2012
Żona- 10.08.2013
MAMA- 03.05.2014
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2btv73n5x6okj5.png


kasiab91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 20:09   #945
zophiee
Zakorzenienie
 
Avatar zophiee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 134
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Kasia- ja miałam dokładnie taką samą akcje z wypalanien nadżerki. Lekami to teraz można ogarnąc, a słyszałam też teorię, że zostawia się je w spokoju
Kasiu, martwię się. bardzo. To nie są przelewki. Masz dobrego neurologa? Badania koniecznie. Może w stronę krzepliwości... Za młoda jesteś na takie akcje... Koniecznie musza dojść, z jakiego powodu ten incydent, zeby się nie powtórzyło
zophiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 20:32   #946
kasiab91
Zakorzenienie
 
Avatar kasiab91
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 4 694
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Zophiee jedma z lepszych u nas neurolog. Mialam krzepliwosc robiona, bede miala jeszcze dopplera robionego rak. Tez u dobrego chirurga. Poki co nadzerka najmniejszy problem.
__________________
Dziewczyna - 27.06.2006
Narzeczona - 24.01.2012
Żona- 10.08.2013
MAMA- 03.05.2014
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2btv73n5x6okj5.png


kasiab91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 21:09   #947
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Migociu nie pobiegałam, cały dzień coś, rano biedra, ciotka do nas na cały dzień zajrzała, później byłam u siostry, później spacer z Kotim a że on marudny nie chciałam mamy męczyć jego towarzystwem więc zrobiłam dzisiaj całkowity reset od ćwiczeń.

Kasiulku Ty wiesz że ja się bardzo martwię i pamiętaj że jak coś jestem! Moja siostra też miała wypalankę jako młoda dziewczyna i wspomina to jako traumę,dobrze że ciocia położna czuwa nad Tobą Co do udaru to jak opisywałaś co się z Tobą dzieje to miałam taką myśl,za dużo nerw miałaś ostatnio, wszystko się zebrało i organizm nie wyrobił.Pamiętaj jesteś młoda,całe życie przed Tobą , dbaj o siebie, nie dołuj się, walcz bo masz dla kogo

Zophiee jak Twoja dieta? dajesz radę? Ja ostatnio wcinam brokuły do obiadu,no uwielbiam Jak Boberek? zdrowy?

Kluska urwał nać co tak długo w pracy?

U mnie chyba Koti zaczyna chorować, przy zasypianiu płakał ,cudował, nie chciał zębów myć, musiałam na rękach zanieść go do łazienki. Witaminy zapodane i będę obserwować.

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

A jutro koleżanka na paznokcie przychodzi ,sąsiadka mówiła że też chce i już ciotki córka się zapowiedziała że też zajrzy na dniach
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 21:39   #948
yssmay
Wtajemniczenie
 
Avatar yssmay
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Islandia, Reykjavik
Wiadomości: 2 466
GG do yssmay
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Cytat:
Napisane przez RudaEwcia25 Pokaż wiadomość
Yss ale super wiesci, bardzo się cieszę że mięśnie znalezione, czekamy na fotki. O tęsknocie nic nie powiem bo dzisiaj tez mam okropny dzień 😢
yhym....

Kasia Jejku to straszne. Ja pracuję na oddziale neurologicznym, to wiem co to jest. Też mam znajomą, która chyba miała udar. Dbaj o siebie, porządna opieka, rehabilitacja. Eh...

Padnięta jestem, nachodziłam się po sklepach. Kupiłam chyba wszystko do sesji. Brakuje mi kocyków. Widziałam jeden śliczny, ale za drogi. Obiecałam sobie, że na rekwizyty wydam 50% zysku jaki uzyskam z sesji. A ten ładny kocyk właśnie tyle kosztował. Odpuściłam i poradzę sobie z tym co mam. Najwyżej skoczę jeszcze jutro do innego second hand'u i popatrzę za kocykami.
Kurcze pobolewa mnie coś za często miejsce po woreczku. Muszę się wybrać do lekarza jakiegoś kiedyś.
yssmay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 22:51   #949
_Kluska_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kluska_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 369
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Yss... jakiegoś kiedyś
__________________
24.09.2011

II kreski - 09.05.2013

23.12.2013 o godz. 2:35 urodziła się Hania



Pyza dorasta
_Kluska_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-25, 23:33   #950
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Dziewczyny dzisiaj tęsknota za Żonem sięgnęła zenitu. Wysprztalam dom, właśnie skończyłam. Zostało mi na rano odkurzanie i umycie podłóg. A teraz kurtyna , idę spać. Dobranoc i dzień dobry ☺
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 06:26   #951
kasiab91
Zakorzenienie
 
Avatar kasiab91
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 4 694
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Dla naszej Natalki moc serdecznych zyczen!!! Badz zawsze usmiechnieta, badz duma dla rodzicow! Mniej pelno przyjaciol, kochaj i badz kochana ! I zebys zawsze miala takie cudne wloski ! Zyczonka od cioci Kasi i Olusi
__________________
Dziewczyna - 27.06.2006
Narzeczona - 24.01.2012
Żona- 10.08.2013
MAMA- 03.05.2014
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2btv73n5x6okj5.png


kasiab91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 06:39   #952
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Tulinko wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, dużo zdrówka, szczęścia, miłości, radości, uśmiechu!

Kasia ojej przeraziłaś mnie z tym udarem. Mam nadzieję, że to jednak nie to.

Kluska oby w pracy w końcu odpuścili, tak późno wracasz. Masakra
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."



89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 06:55   #953
MiliTu
Wtajemniczenie
 
Avatar MiliTu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 005
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Tulinko Kochana dużo szczęścia, zdrówka, samych zakręconych wspaniałych przyjaciół , worka kasy na kosmetyki, ciuszki i spełnianie marzeń, wspaniałego, pełnego pozytywnych przygód życia! Od ciotki! ❤😘🎂

kasiab91 udar? O Boziu! Niech Cię tam przebadaja od góry do dołu Kobieto! Dbaj o siebie. A nadzerke ja miałam właśnie zamrażaną i wszystko było ok.

yssmay brawo za mieszkanie! No i do sesji na pewno uda Ci się coś upolować jeszcze. Kiedy małż wraca?

Ziajka dokładnie, znajomi nie zając a z Kubulą czas najważniejszy!

zophiee właśnie jak warzywka? Jest progres? Dziś dzień w pracy krótszy i więcej czasu dla Was ? Oby!

RudaEwcia25 Kochana przytulam Cię mocno! Wiem że tęsknisz. I biedny Kostello. Jak on się dziś ma ? Pazury super Ci wychodzą.

89migotka weź zwolnij dziewczyno i odpocznij trochę co? Ile można pracować?!

mysia1986 z wykrokami to Ty może nie przeginaj hmm? Mam taką książkę, mi na razie się nie przyda - wiesz m in tam są ćwiczenia które możesz wykonywać. Taka tematyczna że tak powiem książka.

Lila_27 jak dziadek tż-ta? Fajnie że macie tą grotę i że takie są efekty

I co ja tam jeszcze Miałam, aż nie wiem.

No tak mnie brzuch boli kolejny dzień że już @ mogłaby przyjść. No masakra. Zwykle to było tylko dnia kiedy przychodziła cholercia a teraz od paru dni napiernicza.

Dziś tż tylko do południa w pracy i wraca do domu a ja mam full sprzątania, o!

Miłego dnia
MiliTu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 07:03   #954
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Mili u mnie niestety tak to jest w pracy, że od około 18 do 25 każdego miesiąca gorący okres. Gdyby klienci byli bardziej wyrozumiali to nie byłoby tak źle, ale jak ci przyniesie fa w ostatniej chwili to niestety trzeba siedzieć. Może jakaś nospa na ból brzucha? Jakieś święto, że dzisiaj tż tak krótko w pracy?
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."



89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 07:05   #955
MiliTu
Wtajemniczenie
 
Avatar MiliTu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 005
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

89migotka a najgorsze że nie możesz im powiedzieć żeby spadali na drzewo. Eh biedna. Pomyślę o nospie jak dalej tak będzie bo nie dam rady normalnie. Tż miał pół dnia urlopu do odebrania, tylko tyle
MiliTu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 07:09   #956
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Mili najgorsze jest jeszcze to, że co do niektórych trzeba co miesiąc dzwonić i przypominać im żeby przynieśli te faktury Ja szybko bym ich nauczyła, deklaracji by się raz nie wysłało, karę by zapłacili i może coś by dotarło, ale co ja mogę Miłego popołudnia z tż!
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."



89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 07:10   #957
MiliTu
Wtajemniczenie
 
Avatar MiliTu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 005
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

89migotka możesz zapomnieć zadzwonić dziękuję! A Tobie krótkiego piątku!
MiliTu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 07:10   #958
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

A właśnie czytała któraś z Was "Pokój"?
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."



89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 07:52   #959
Ziajka
Wtajemniczenie
 
Avatar Ziajka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 318
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Tulinko! Wszystkiego co najwspanialsze, bądź zawsze zdrowa,.szczęśliwa, radosna i pełna szalonych pomysłów. Nasza Malutka duża samodzielna dziewczynko niech spełniają się Twoje marzenia! :-*

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

Hejka!
Już piątek, nawet nie wiem kiedy to zleciało.
Dziewczyny, mnie to się śmiać chce , że tyle planów, a na koniec każdy poodwoływał, albo ulewa ,.albo Kubulek nie wyraźny i nie było jak z domu wyjść. Nic nie żałuje. Takie 100%czasu z Kubulkiem najlepsze ze wszystkiego, tak mi tego brakuje, więc jak tylk mogłam to korzystałam

Kasiu kochana,.dbaj o siebie. Bardzo mnie zmartwiłaś, mam nadzieję że szybko wrócisz do formy.

Ewcia jeszcze chwilka i tż przyjedzie. Zdrówka dla Kosty, mam nadzieję, że nie da się chorobie

Yss kupujesz kocyki? Z Twoimi zdolnościam to uszyj, wydziergaj, piękne są takie na.drutach/szydełku i od razu klimat całej sesji tworzą. Cieszę.się bardzo , że zaczyna się układać

Migacz to musisz odbijać sobie te nadgodziny w ten spokojniejszy czas chyba
Ziajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 07:59   #960
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX




Natalko Giankowa, duzo zdrówka i jeszcze wiecej zdrówka bo to najważniejsze! Usmiechu na pyszczku, samych radosci i mało zmartwień


Kasia, ale mnie zmartwiłaś Mam nadzieje, ze badań wszystko powychodzi i staniesz an nogi kochana Zdróka duuuuzzzooo! Ja ok, chociaz dzisiaj spadek formy mam.


Mili, na razie to ja nie uprawiam zadnej aktywnosci fizycznej oprócz sprzatania ewentualnie leze na kanapie Cierpliwie czekam. Bierz nospe co sie bedziesz męczyć. Miłego popołudnia


Yss, bardzo fajne mieszkanko!


Ruda, lepiej dzisiaj ciut samopoczucie?
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-19 21:22:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:19.