Lipcowe mamusie i ich cudne brzusie, Lipcówki 2016 część IV! - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-27, 10:07   #2221
Arida_
Zadomowienie
 
Avatar Arida_
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Eg
Wiadomości: 1 523
Dot.: Lipcowe mamusie i ich cudne brzusie, Lipcówki 2016 część IV!

Wesoła Ania, to może nawet i lepiej . ze nikt nie próbował. U mnie znajome nie próbowały ale rad w stylu "chcesz wychować małpkę? "Przyzwyczaisz i będziesz musiała nosić" "Chustują w Afryce"

Więc wyobraź sobie przez jakie mity będe musiała przebrnąć. No i jeszcze chciałabym KP Wiec już w ogólę będe uwiązana i te tekst
"Ruda, Ty i kp? Przecież nigdy nie chciałaś. A co z Twomi zajęciami? Dziecka na 5 minut nie zostawisz..."
__________________
1 + 1 = 3
Arida_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 10:17   #2222
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Lipcowe mamusie i ich cudne brzusie, Lipcówki 2016 część IV!

Cytat:
Napisane przez kama_pas Pokaż wiadomość
Hej kobietki. Ja ostatnio brak czasu. Obecnie teściowa jest u mnie, więc trochę nerwów. Starsza od poniedziałku zaczyna rekolekcje.
Trochę dużo tego wolnego w szkole. Dosłownie rodzic musi siedzieć w domu. Przecież 7-latki samej w domu nie zostawię.
W piątek byłam w pracy i przekazałam nowej osobie wszystkie zaległe sprawy. Dziwna to osoba. Ja mówię jej że będę teraz we wtorek ze zwolnieniem a potem może wpadnę w terminie Vat-u i rzucę okiem na dokumenty, a ona do mnie że muszę jej jeszcze wytłumaczyć to i tamto i że ona nie wie. Ona chybq nie rozumie co się do niej mówi.

Robiłam krzywą cukrową. Szybko lekarz kazal mi zrobić, ale może dlatego że w pierwszej ciąży miałam podejżenie cukrzycy ciążowej. Teraz wyniki ok. Nawet bardzo dobre.
W poniedziałek idę na połówkowe i liczę że córce nic tam nie wyrosło ;-).

Będziemy trzymać kciuki żeby córcia została córcią

Śmiesznie w pracy... To ktoś kto już gdziekolwiek pracował przy tego typu sprawach czy zielona osoba? Znając mnie, odpowiedziałabym z uśmiechem od ucha do ucha, że ja nic nie muszę...

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Nie wiem czemu ale u mnie nikt jak na razie w nic nie wnika -tj nie komentuje. Wszyscy wokoło tylko troszczą się jak samopoczucie itd, ale odpukać, 0 złotych rad itd. Tylko moja mama komentowała, że jak będę kupować ciuszki w takim tempie jak kupuję to ich dziecko nawet po razie nie włoży. Zirytowałam się i odpowiedziałam, że kupuję za swoje więc to moja sprawa -i od tej pory cisza
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 10:25   #2223
Arida_
Zadomowienie
 
Avatar Arida_
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Eg
Wiadomości: 1 523
Dot.: Lipcowe mamusie i ich cudne brzusie, Lipcówki 2016 część IV!

no co zrobisz, staram się naprostować niektóre mity, ale czasami to ręce odpadają, a nie tylko opadają

A z innej beczki nie widziałyście gdzieś promo na skip hop duo?
__________________
1 + 1 = 3
Arida_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 10:26   #2224
Dreamer9o
Rozeznanie
 
Avatar Dreamer9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 678
Dot.: Lipcowe mamusie i ich cudne brzusie, Lipcówki 2016 część IV!

Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa Pokaż wiadomość
ja chleb piekę na drożdżach. Przymierzam się do zakwasu swojego, ale na poprzednim jakoś mi mniej wyrastał chleb i się zniechęciłam.
U nas też chleb pieczemy na drożdżach, zawsze wychodzi super przepis jest banalny a można go za każdym razem modyfikować dodając to co rusz to inne ziarna

Cytat:
Napisane przez Arida_ Pokaż wiadomość
Wesoła Ania, to może nawet i lepiej . ze nikt nie próbował. U mnie znajome nie próbowały ale rad w stylu "chcesz wychować małpkę? "Przyzwyczaisz i będziesz musiała nosić" "Chustują w Afryce"

Więc wyobraź sobie przez jakie mity będe musiała przebrnąć. No i jeszcze chciałabym KP Wiec już w ogólę będe uwiązana i te tekst
"Ruda, Ty i kp? Przecież nigdy nie chciałaś. A co z Twomi zajęciami? Dziecka na 5 minut nie zostawisz..."
ooo mamo nie ma to jak komentarze i porady warte milion dolców
Cytat:
Napisane przez olutka Pokaż wiadomość
Nie wiem czemu ale u mnie nikt jak na razie w nic nie wnika -tj nie komentuje. Wszyscy wokoło tylko troszczą się jak samopoczucie itd, ale odpukać, 0 złotych rad itd. Tylko moja mama komentowała, że jak będę kupować ciuszki w takim tempie jak kupuję to ich dziecko nawet po razie nie włoży. Zirytowałam się i odpowiedziałam, że kupuję za swoje więc to moja sprawa -i od tej pory cisza
Olutka i oby tak dalej! Nic tylko się cieszyć
__________________
13.02.2016 narzeczona
11.07.2016 It's a girl !!
Dreamer9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 10:28   #2225
marcylina
Wtajemniczenie
 
Avatar marcylina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2 354
Dot.: Lipcowe mamusie i ich cudne brzusie, Lipcówki 2016 część IV!

Malpe wychowac hahaha :-D :-D
marcylina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 10:28   #2226
kattoo
Zakorzenienie
 
Avatar kattoo
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 658
Dot.: Lipcowe mamusie i ich cudne brzusie, Lipcówki 2016 część IV!

Cytat:
Napisane przez olutka Pokaż wiadomość
Będziemy trzymać kciuki żeby córcia została córcią

Śmiesznie w pracy... To ktoś kto już gdziekolwiek pracował przy tego typu sprawach czy zielona osoba? Znając mnie, odpowiedziałabym z uśmiechem od ucha do ucha, że ja nic nie muszę...

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Nie wiem czemu ale u mnie nikt jak na razie w nic nie wnika -tj nie komentuje. Wszyscy wokoło tylko troszczą się jak samopoczucie itd, ale odpukać, 0 złotych rad itd. Tylko moja mama komentowała, że jak będę kupować ciuszki w takim tempie jak kupuję to ich dziecko nawet po razie nie włoży. Zirytowałam się i odpowiedziałam, że kupuję za swoje więc to moja sprawa -i od tej pory cisza
Prawda jest taka ze za duzo ubranek kupuje sie tylko w pierwszej ciazy
kattoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 10:33   #2227
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Lipcowe mamusie i ich cudne brzusie, Lipcówki 2016 część IV!

Cytat:
Napisane przez kattoo Pokaż wiadomość
Prawda jest taka ze za duzo ubranek kupuje sie tylko w pierwszej ciazy

Tak podejrzewam

Pora ruszyć tyłek z łóżka
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-27, 10:35   #2228
Iza0808
Rozeznanie
 
Avatar Iza0808
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 915
Dot.: Lipcowe mamusie i ich cudne brzusie, Lipcówki 2016 część IV!

Zmieniając temat,moja szwagierka jeszcze nie urodziła a 17.02 miała termin! To normalne że tak długo po terminie? Mówi że jak nie Urodzi w weekend to ma się zgłosić w poniedziałek na oddział na wywołanie..... To będzie 29.02....
Iza0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 10:40   #2229
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Lipcowe mamusie i ich cudne brzusie, Lipcówki 2016 część IV!

Cześć, My po lekarzu i po zakupach.
Cytologię tak mi pobrala, że dostałam krwawienia :-(

Nic nie przytyłam, kazała mi dwa razy na wagę wchodzić. Po czym stwierdziła, że to pewnie przez tarczycę.
Cytat:
Napisane przez Iza0808 Pokaż wiadomość
Pieke ciasta od 7!! Mam z deklem coś? Ja nie umiem piec ciast :-o któraś wkleila link do pomarańczowego bezglutenowego, już mi pachnie i stygnie :-D dla męża będzie tiramisu bo się uparl ;-)
Zaraz jadę odebrać firanki co zamówiłam tydzień temu, będzie ładnie :-D miłej soboty!
Jeśli robisz czekoladow-pomarańczowe ciasto z migdałami, to ja wrzucałam.. Moje ulubione i zdrowe
Cytat:
Napisane przez BlueSky14 Pokaż wiadomość
Ja też jestem bardziej alkoholowa niż mąż U nas sie juz w barku nie miesci Śmieje sie ze za 4 miesiace sobie odbijeJa czekam na wypłate i też lece po jakies kwiaty do wazonu i pierwszy zakup dla bobisia

Ja jeżdze autem, bo u nas sa tylko polne drogi

O matko! Mam ślinotok! Popełnie chocby dla siebie a może i Mężu skosztuje!! Buraka pieczesz w całosci czy plasterki na blaszce i jak długo???
Nigdy nie piekłam buraka

U nas tez problem z autem Na dodatek nic nie mamy dla dziecia zadnych ubranek... Przeraza mnie to troszke... boje sie ze sie nie wyrobie Chusta hmm... cały czas sie zastanawiam
O jejku nic nie piszcie o kebabie!! Ja od 5 miesiecy błagam o kebaba ...

Szczęscie cudne!

ja ostatnio błagałam meza o łyka desperadosa (uwielbiam) otworzył bo go zmusilam, ale on nie przepada za desperadosem...

mam to samo!

Mnie po sprzataniu tak boli rwa kulszowa ze nie moge sie ruszać

Zrobiłaś mi smaka na bagietke z kurczakiem....

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Dzień Dobry!!

Nadaje jeszcze z łóżka!
Na obiad chyba ogarne cycki w ciescie francuskim, albo fryty z cyckami ! Kebab by mnie uszczęsliwił!
Zazyczyłam sobie lody do kawy Ciekawe czy mąż bedzie pamietał o kwasnych żelkach?? :P
Buraki Piekę w całości. Zawijam w folię aluminiową, tak jak jest tutaj opisane http://www.kwestiasmaku.com/zielony_.../przepisy.html



Cytat:
Napisane przez kama_pas Pokaż wiadomość
Hej kobietki. Ja ostatnio brak czasu. Obecnie teściowa jest u mnie, więc trochę nerwów. Starsza od poniedziałku zaczyna rekolekcje.
Trochę dużo tego wolnego w szkole. Dosłownie rodzic musi siedzieć w domu. Przecież 7-latki samej w domu nie zostawię.
W piątek byłam w pracy i przekazałam nowej osobie wszystkie zaległe sprawy. Dziwna to osoba. Ja mówię jej że będę teraz we wtorek ze zwolnieniem a potem może wpadnę w terminie Vat-u i rzucę okiem na dokumenty, a ona do mnie że muszę jej jeszcze wytłumaczyć to i tamto i że ona nie wie. Ona chybq nie rozumie co się do niej mówi.

Robiłam krzywą cukrową. Szybko lekarz kazal mi zrobić, ale może dlatego że w pierwszej ciąży miałam podejżenie cukrzycy ciążowej. Teraz wyniki ok. Nawet bardzo dobre.
W poniedziałek idę na połówkowe i liczę że córce nic tam nie wyrosło ;-).
Słabo z tym wolnym. U nas rekolekcje były w tym tygodniu, ale normalnie odbywały się lekcje.
Cytat:
Napisane przez olutka Pokaż wiadomość
Dzień dobry ale piękne Słonko
Tż mnie dziś obudził przynosząc mi kawę do łóżka -czy rano może być coś piękniejszego?
Zazdroszczę, ja dzisiaj pobudka o 7 rano wszyscy jeszcze spali

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 11:01   #2230
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Lipcowe mamusie i ich cudne brzusie, Lipcówki 2016 część IV!

Cytat:
Napisane przez Arida_ Pokaż wiadomość
Wesoła Ania, to może nawet i lepiej . ze nikt nie próbował. U mnie znajome nie próbowały ale rad w stylu "chcesz wychować małpkę? "Przyzwyczaisz i będziesz musiała nosić" "Chustują w Afryce"

Więc wyobraź sobie przez jakie mity będe musiała przebrnąć. No i jeszcze chciałabym KP Wiec już w ogólę będe uwiązana i te tekst
"Ruda, Ty i kp? Przecież nigdy nie chciałaś. A co z Twomi zajęciami? Dziecka na 5 minut nie zostawisz..."
Oooo tak! Przyzwyczaisz i bedziesz musiala nosic... za kazdym razem i od kazdego. Tak,przyzwyczailam i sobie nosze. I ch** wszystkim do tego! Jestem chora jak to slysze!!!!

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Iza0808 Pokaż wiadomość
Zmieniając temat,moja szwagierka jeszcze nie urodziła a 17.02 miała termin! To normalne że tak długo po terminie? Mówi że jak nie Urodzi w weekend to ma się zgłosić w poniedziałek na oddział na wywołanie..... To będzie 29.02....
Chyba do dwóch tygodni po terminie się czeka na rozwój sytuacji,a później się wywołuje
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 11:12   #2231
kama_pas
Rozeznanie
 
Avatar kama_pas
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 618
Dot.: Lipcowe mamusie i ich cudne brzusie, Lipcówki 2016 część IV!

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
Cześć, My po lekarzu i po zakupach.
Cytologię tak mi pobrala, że dostałam krwawienia :-(

Nic nie przytyłam, kazała mi dwa razy na wagę wchodzić. Po czym stwierdziła, że to pewnie przez tarczycę.


Jeśli robisz czekoladow-pomarańczowe ciasto z migdałami, to ja wrzucałam.. Moje ulubione i zdrowe


Buraki Piekę w całości. Zawijam w folię aluminiową, tak jak jest tutaj opisane http://www.kwestiasmaku.com/zielony_.../przepisy.html





Słabo z tym wolnym. U nas rekolekcje były w tym tygodniu, ale normalnie odbywały się lekcje.

Zazdroszczę, ja dzisiaj pobudka o 7 rano wszyscy jeszcze spali

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Oj bardzo słabo. Dobrze że teraz będę w domu.
Jeszcze jak powiedziałam teściowej, że nie wiem co bym zrobiła z małą jak bym musiała dalej pracować - to ona naskoczyła na mnie. Niby przesadzam, bo u niej dzieci siedzą same w domu i jeszcze obiad ugotują. Nienormalna chyba jest, że zostawię 7-latkę samą na tyle godzin. Rekolekcje kończą się o 11, a ja z pracy wracałam około 17. Grrr.
kama_pas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-27, 11:13   #2232
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Lipcowe mamusie i ich cudne brzusie, Lipcówki 2016 część IV!

Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
Oooo tak! Przyzwyczaisz i bedziesz musiala nosic... za kazdym razem i od kazdego. Tak,przyzwyczailam i sobie nosze. I ch** wszystkim do tego! Jestem chora jak to slysze!!!![COLOR="Silver"]

Ostatnio na spotkaniu Mlekoteki się z tego śmiałyśmy, że chyba według tych osób natura to szczyt głupoty, bo jak to tak przez 9 miesięcy ciąży przyzwyczajać dziecko do kołysania (podczas chodzenia) i w ogóle do takiej ciągłej bliskości mamy...
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 11:15   #2233
Trusiulandia
Zakorzenienie
 
Avatar Trusiulandia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4 808
Dot.: Lipcowe mamusie i ich cudne brzusie, Lipcówki 2016 część IV!

Noo trzeba uważać z okazywaniem uczuć też bo do miłości się jeszcze przyzwyczai! :-/

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________

13 września 2008
15
września 2012
04.04.2014 II

Julianek 16.12.14r. 5.05!
Trusiulandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 11:17   #2234
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Lipcowe mamusie i ich cudne brzusie, Lipcówki 2016 część IV!

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
Cześć, My po lekarzu i po zakupach.
Cytologię tak mi pobrala, że dostałam krwawienia :-(

Nic nie przytyłam, kazała mi dwa razy na wagę wchodzić. Po czym stwierdziła, że to pewnie przez tarczycę.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Niefajnie z tą cytologią. Mi jak gin pobierał, to uprzedzał, że w ciąży często po pobieraniu występuje plamienie i żeby w razie czego się nie wystraszyć, aczkolwiek u mnie nie wystąpiło.

U mnie na wadze zaobserwowałam dziś nowy kilogram. Mam za moje głodomorstwo...
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 11:19   #2235
Arida_
Zadomowienie
 
Avatar Arida_
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Eg
Wiadomości: 1 523
Dot.: Lipcowe mamusie i ich cudne brzusie, Lipcówki 2016 część IV!

Kiedyś gdzieś czytałam, że im więcej miłosci i bliskości tym większa istota biała i wyższe IQ u dzieci, wiec czemu mam utrudniac start mojemu pierworodnemu.
A poza tym spędzę z moim maleństwem tylko rok, później powrót do pracy na 6 godzin, więc mam zamiar dac mu tyle ile tylko będe mogła.
Wiem, że pewnie nie raz i nie dziesięć razy zdarzy się, że będe chciała świetego spokoju i zeby poleżał albo pobawił się 15 minut sam, ale nie planuję zimnego chowu, żeby się dziecko mamy bało czy nie chciało do niej iść na ręce
__________________
1 + 1 = 3
Arida_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 11:59   #2236
kattoo
Zakorzenienie
 
Avatar kattoo
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 658
Dot.: Lipcowe mamusie i ich cudne brzusie, Lipcówki 2016 część IV!

Cytat:
Napisane przez olutka Pokaż wiadomość
Ostatnio na spotkaniu Mlekoteki się z tego śmiałyśmy, że chyba według tych osób natura to szczyt głupoty, bo jak to tak przez 9 miesięcy ciąży przyzwyczajać dziecko do kołysania (podczas chodzenia) i w ogóle do takiej ciągłej bliskości mamy...
Bo to sa twierdzenia z zimnego howu... z nami mlody spal czesto ale nie zawsze. Problemu nie bylo by teraz spal sam w swoim lozku.
kattoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 12:19   #2237
Elfka86
Zakorzenienie
 
Avatar Elfka86
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 187
Dot.: Lipcowe mamusie i ich cudne brzusie, Lipcówki 2016 część IV!

Ja to w ogóle jestem głupia matka jedna znajoma mi tak kiedyś powiedziała bo młoda śpi z nami w łóżku i ciągle chodzi za mną i mówi: przytulać

A mnie tak cieszy jak sama z siebie przyjdzie, przytuli do mnie i mówi: Maja kocha ale to błąd podobno, bo dziecko będzie niesamodzielne i będzie się bało ode mnie oddalić pieprzenie
__________________
M
M
Elfka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 12:20   #2238
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Lipcowe mamusie i ich cudne brzusie, Lipcówki 2016 część IV!

Cytat:
Napisane przez Iza0808 Pokaż wiadomość
Zmieniając temat,moja szwagierka jeszcze nie urodziła a 17.02 miała termin! To normalne że tak długo po terminie? Mówi że jak nie Urodzi w weekend to ma się zgłosić w poniedziałek na oddział na wywołanie..... To będzie 29.02....
Poród 3tyg przed terminem i 2 tyg po jest uznawany jako poród w terminie Więc 29.02 to termin w sam raz na wywoałnie o ile wszystko jest w porządku z maluchem
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 12:23   #2239
Arida_
Zadomowienie
 
Avatar Arida_
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Eg
Wiadomości: 1 523
Dot.: Lipcowe mamusie i ich cudne brzusie, Lipcówki 2016 część IV!

Cytat:
Napisane przez Elfka86 Pokaż wiadomość
Ja to w ogóle jestem głupia matka jedna znajoma mi tak kiedyś powiedziała bo młoda śpi z nami w łóżku i ciągle chodzi za mną i mówi: przytulać

A mnie tak cieszy jak sama z siebie przyjdzie, przytuli do mnie i mówi: Maja kocha ale to błąd podobno, bo dziecko będzie niesamodzielne i będzie się bało ode mnie oddalić pieprzenie
Pewnie, że super, przyjdzie czas to się usamodzielni i już nie będzie chciała sie tak przytulać
__________________
1 + 1 = 3
Arida_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-27, 12:40   #2240
marcylina
Wtajemniczenie
 
Avatar marcylina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2 354
Dot.: Lipcowe mamusie i ich cudne brzusie, Lipcówki 2016 część IV!

A ja z kuchni.. ciasto w piecu, dwa sosy do hamburgerów gotowe! Takie mialam zadanie na spotkanie ;-) jeden znalazlam niby jak w mc donald, nie zdrowe cholerstwo ale smaczne ;-)
marcylina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 12:47   #2241
Trusiulandia
Zakorzenienie
 
Avatar Trusiulandia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4 808
Dot.: Lipcowe mamusie i ich cudne brzusie, Lipcówki 2016 część IV!

Nasz synek jak tylko chciał był brany na ręce każdy płacz od razu na ręce, często spał u nas rękach bo.to lubimy i z nami w łóżku. I co? Jest samodzielny wszystko chce sam i śpi też sam w łóżeczku czasem się budzi to ląduje u nas. Nie było odzwyczajania płaczu i niewiadomo czego. Chodził za 10msc wie że jak się uderzy to rodzice przytula i jest mega odważny. Ja się śmieje z takich głupot głośno! ;-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

Mamuśki wiecie gdzie kupie jakiś ładny płaszczyk wiosenny ciążowy? Taki bardziej elegancki i nie czarny

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________

13 września 2008
15
września 2012
04.04.2014 II

Julianek 16.12.14r. 5.05!
Trusiulandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 12:54   #2242
marcylina
Wtajemniczenie
 
Avatar marcylina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2 354
Dot.: Lipcowe mamusie i ich cudne brzusie, Lipcówki 2016 część IV!

W h&m jest trencz albo taki fajny czarny plaszczyk.. w razie co mam jakis kwit ze skrzynki na -25%... w c&a jest tylko taki krótki trencz
marcylina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 13:01   #2243
wuncek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 965
Dot.: Lipcowe mamusie i ich cudne brzusie, Lipcówki 2016 część IV!

Cytat:
Napisane przez olutka Pokaż wiadomość
Wiem jak trudna była moja prośba bo sama też na oko większość robię
Dziękuję, idealnie mi proporcje wyjaśniłaś

Ja właśnie też uwielbiam buraki! Przez kilka ostatnich miesięcy pracy 4 razy w tyg jadłam kanapkę z pastą z kurczaka, pieczonym burakiem, rukolą i papryką. W środy nie było jej u pana z kateringu -tylko dlatego nie jadłam jej 5 razy w tygodniu

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------




Może w weekend weź T i spróbuj poszukać czegoś niezbyt daleko? Może trzeba poszukać z innej strony? Może wystarczy parę min podjechać gdzieś za miasto?
Nie poddawaj się
Za te burkami to nawet ja się zabiorę, super brzmi ten przepis
Święta racja z tymi miejscami które się przed nami "ukrywają". Mieszkam gdzie mieszkam całe życie i non stop z tż znajdujemy jakieś nowe miejscówki, nowe trasy rowerowe, piesze.
Choć z tymi uchodźcami to bardzo słabo :/ Dobrze że to nie jest duże miasto, bo tam pewnie tylko gorzej.

Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa Pokaż wiadomość
Pytałaś o soki wiśniowe. Nie robiłam nigdy, ale w kwestii cukru, to wszelkie przetwory robię z dużo mniejszą ilością cukru, a powidła i dżemy z borówki amerykańskiej w ogóle bez cukru, bo same w sobie słodkie. Jednak np do dżemu truskawkowego, czy wiśniowego dodaje, bo to też konserwant natomiast zawsze zmniejszam ilość cukru do 1/4, albo 1/3

dziecko od razu ucz pić wodę, ja jestem naprawdę bardzo szczęśliwa, że spośród tylu napojów, Hanka najbardziej lubi wodę. Robimy też swój sok z wyciskarki, to wtedy też wypija szklankę albo dwie. Sok kupny bardzo rzadko.

Oko mi lata na te wszystkie herbatki dosładzane glukozą, soczki, napoje, wodę smakową i inne śmieci.
Ja też wszelkie dżemy robię z mniejszą ilością cukru, ale bez cukru też ciężko żeby się dłużej utrzymały A muszą przecież co najmniej rok!
Ja jestem bardzo dumna z siebie, u nas nie ma w domu kupnych soków, jeśli nie ma soków naszych, to tylko woda. Nie ma przede wszystkim pepsi którą małż bardzo lubił w swoim czasie, i jakoś też się odzwyczaił
Wody co prawda nie pije za wiele, ale za to pije herbatę... myślę że to lepsze niż te gotowce, a szczególnie pepsi!

Cytat:
Napisane przez Iza0808 Pokaż wiadomość
Zmieniając temat,moja szwagierka jeszcze nie urodziła a 17.02 miała termin! To normalne że tak długo po terminie? Mówi że jak nie Urodzi w weekend to ma się zgłosić w poniedziałek na oddział na wywołanie..... To będzie 29.02....
Taak, to normalne jeśli nic się nie dzieje. Boję się że u mnie tak może być :P Bo jeszcze się okaże że będę hipopotamem do sierpnia
wuncek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 13:11   #2244
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Lipcowe mamusie i ich cudne brzusie, Lipcówki 2016 część IV!

W IKEA znów mi się zmieniła wizja łóżeczka i już dziś je kupimy, żebym kolejnych godzin nie traciła na analizowanie co wziąć
Ile tu dziś ludzi!!
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 13:26   #2245
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Lipcowe mamusie i ich cudne brzusie, Lipcówki 2016 część IV!

Cytat:
Napisane przez olutka Pokaż wiadomość
W IKEA znów mi się zmieniła wizja łóżeczka i już dziś je kupimy, żebym kolejnych godzin nie traciła na analizowanie co wziąć
Ile tu dziś ludzi!!
Jakie jakie
My byliśmy wczoraj i też skorzystaliśmy z promocji na łóżka i materace, ale my kupowaliśmy łóżko dla starszaka Poza tym różne pierdółki wyprawkowe, komodę i fotel do karmienia:



Mam wątpliwości, ale nie było nic innego w interesującej nas cenie:/ Albo niskie oparcie i niewygodnie dla pleców, albo niskie siedzisko i nie wstałabym z dzieckiem na ręku:/ Mam nadzieję, że ten z poduchami da radę.
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 13:31   #2246
Trusiulandia
Zakorzenienie
 
Avatar Trusiulandia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4 808
Dot.: Lipcowe mamusie i ich cudne brzusie, Lipcówki 2016 część IV!

Cytat:
Napisane przez marcylina Pokaż wiadomość
W h&m jest trencz albo taki fajny czarny plaszczyk.. w razie co mam jakis kwit ze skrzynki na -25%... w c&a jest tylko taki krótki trencz
Właśnie nie chce ani czarnego ani trencza :-( tak wybrzydzam

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________

13 września 2008
15
września 2012
04.04.2014 II

Julianek 16.12.14r. 5.05!
Trusiulandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 13:41   #2247
Iza0808
Rozeznanie
 
Avatar Iza0808
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 915
Dot.: Lipcowe mamusie i ich cudne brzusie, Lipcówki 2016 część IV!

Kama_pas to ciacho jest rewelacyjne! Właśnie próbuję drugi kawałek. Wogole nie podpada żeby było jakieś specyficzne,tzn bez mąki i tłuszczu. Rewelacja, jakie miękkie i wilgotne. Pycha. Polecam Wszystkim.
Iza0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 13:45   #2248
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Lipcowe mamusie i ich cudne brzusie, Lipcówki 2016 część IV!

Dzień Dobry chyba nie uda mi sie Was nadrobić apka mi pokazuje że mam 566 postów do nadrobienia. Mamy już po remoncie i wlasciwie prawie tez juz po sprzątaniu. Jeszcze tylko drobiazgi do ogarnięcia, plus firanki i na raz musze pomalować jedna szafke u młodego w pokoju bo mi farby brakło. Efekty oczy cieszą ale kosztowało nas to naprawdę dużo wysiłku i ciesze się ze juz mamy to za sobą.
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 14:04   #2249
marcylina
Wtajemniczenie
 
Avatar marcylina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2 354
Dot.: Lipcowe mamusie i ich cudne brzusie, Lipcówki 2016 część IV!

Trusia a czego szukasz? )

Misia, wiem ze pewnie jestes zmeczona..ale kurde superowo ze juz macie to za soba i teraz bedziesz patrzeć z duma

melleczka co wyprawkowego braliscie?

olutka daj znać jakie łóżeczko my meble Stuva bierzemy, a łóżeczko albo Stuva albo zwykle biale szczebelkowe..
marcylina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 14:09   #2250
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Lipcowe mamusie i ich cudne brzusie, Lipcówki 2016 część IV!

Mam do sprzedania szafę Stuva. Była u córki w pokoju, a u synka jest już garderoba, więc się nie przyda.. Zastanawiam się czy lepiej wystawić na Olx czy na allegro.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Taką właśnie

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-11 08:23:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:00.