Czy faceci lubią wracać do eks ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-28, 20:12   #1
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877

Czy faceci lubią wracać do eks ?


Dziewczyny i panowie
wątek odrobinę tylko filozoficzny

uogólniając
czy nie jest tak, że dziewczyna po rozstaniu (porzucona przez chłopaka) cierpi ogromnie i dałaby się pokroić aby ten zechciał wrócić i ją kochać
potem, dajmy na to, ogarnia się, buduje życie od nowa poznaje kogoś nowego i ma centralnie wyjechane na chłopaka

a z chłopakami trochę tak
że porzuci dziewczynę (nie, że każdą, ale jakąś tam ważną z tych co miał ), bo coś tam mu nie pasuje
a po czasie zaczyna kminić, że jednak wlaściwie to by się z nią zszedł?
Budzi mu się sentyment?

Nie potrafię racjonalnie wytłumaczyć skąd taka myśl
tak gdzieś mi się urodziło

Jak uważacie?
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 20:19   #2
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Czy faceci lubią wracać do eks ?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Dziewczyny i panowie
wątek odrobinę tylko filozoficzny

uogólniając
czy nie jest tak, że dziewczyna po rozstaniu (porzucona przez chłopaka) cierpi ogromnie i dałaby się pokroić aby ten zechciał wrócić i ją kochać
potem, dajmy na to, ogarnia się, buduje życie od nowa poznaje kogoś nowego i ma centralnie wyjechane na chłopaka

a z chłopakami trochę tak
że porzuci dziewczynę (nie, że każdą, ale jakąś tam ważną z tych co miał ), bo coś tam mu nie pasuje
a po czasie zaczyna kminić, że jednak wlaściwie to by się z nią zszedł?
Budzi mu się sentyment?

Nie potrafię racjonalnie wytłumaczyć skąd taka myśl
tak gdzieś mi się urodziło

Jak uważacie?
jak rozstałam się z facetem z którym byłam w "związku" to miałam to dobrze przemyślane. Absolutnie nie widziałam nas razem. To nie było chwilowe zaburzenie percepcji. Tylko logiczna decyzja wynikająca z przemyśleń. Nic nie zmieniłoby mojej decyzji. I nie zostawiłam go dla innego faceta tylko z powodu jego zachowania.

Nie wiem czy w temacie ale tak mi się nasunęło .
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 20:22   #3
AshaiSun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 242
Dot.: Czy faceci lubią wracać do eks ?

Wydaje mi sie, ze jest w tym jakas prawda i schemat zachowań pewnej części ludzi. Wlasnie moze dlatego, ze dziewczyna sie otrzasa, staje na nogach to facetowi wlacza sie czerwona lampka i syndrom gonienia kroliczka?
Nie jestem w stanie tego wytlumaczyc ale tez zauwazylam podobne zjawisko.
AshaiSun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 20:31   #4
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Czy faceci lubią wracać do eks ?

No często tak się dzieje
__________________
Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Każde życie jest tak dobre, jak dobry jest człowiek, który je prowadzi.
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 20:33   #5
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Czy faceci lubią wracać do eks ?

Myślę, że część facetów zrywa, bo ma poczucie, że zasługują ,,na coś lepszego". Mają zawyżone poczucie własnej wartości, często właśnie dzięki własnej dziewczynie, która sprawiła, że się poczuli tacy siper. Zrywają, a tu niestety - koleżanki okazują się zainteresowane wyłącznie koleżeństwem, dziewczyny z dyskotek też nie rzucają im się pod nogi, nagle włącza się strach, że o nie, może jednak nie jestem taki super, to wrócę do eks. Tak to trochę widzę. Kiedy zrywałam ja czy moje koleżanki, to ta decyzja jednak była przemyślana, ostateczna. Mówię o takich zerwaniach ,,z niczego", a nie o takich po jakiejś awanturze, zdradzie czy innym świństwie.
No i naprawdę sporo facetów nie wie czego chce, mimo że zarzucają to nam - bo z jednej strony, chcą ładną, inteligentną, z poczuciem humoru, ale zarazem zapominają, że takie miewają trochę wyższe wymagania, niż to, żeby się chromosomy zgadzały ;d
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 20:34   #6
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Czy faceci lubią wracać do eks ?

Hultaj, u mnie było dokładnie tak, jak piszesz.
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 20:49   #7
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Czy faceci lubią wracać do eks ?

Nadis, świetna teoria

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Mam po prostu wrażenie, że faceci koniec konców jacyś tacyś bardzo emocjonalni się okazują
niby tacy maczo
mają wyrąbane i cięzko się dogadać
niby to kobiety przepełnione są emocjami

a na koniec okazuje się, że laska się pozbierała, pędzi dalej i ma centralnie w 4 literkach byłego , a te łosie dopiero ogarniają że spieprzyli i o jeny ale im się 'troszkę' tęskni

przepraszam za taki lekko frymuśny ton :P
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-28, 20:58   #8
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Czy faceci lubią wracać do eks ?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość


Mam po prostu wrażenie, że faceci koniec konców jacyś tacyś bardzo emocjonalni się okazują
niby tacy maczo
mają wyrąbane i cięzko się dogadać
niby to kobiety przepełnione są emocjami

a na koniec okazuje się, że laska się pozbierała, pędzi dalej i ma centralnie w 4 literkach byłego , a te łosie dopiero ogarniają że spieprzyli i o jeny ale im się 'troszkę' tęskni

przepraszam za taki lekko frymuśny ton :P
No bo tym bardziej, jak widzą, że ta ich była bez nich daje radę, to się włącza, że ojej, skoro ona może być szczęśliwa bez takiego wspaniałego faceta jak ja... to może jednak nie jestem aż taki wspaniały?
To znaczy, ta zasada jest uniwersalna bo kobitki też tak rozumują, ale kurczę, jednak wśród koleżanek, które zerwały, widzę raczej tendencję pt. ,,ojezu, a żeby sobie znalazł kogoś i się po mnie otrząsnął". Sama tak mam, nie podnosi mi samopoczucia fakt, że ktoś może przeze mnie cierpieć. A z kolegami bywa różnie, część sprawia wrażenie jakoś tak sadystycznie zadowolonych, że była przez nich jest zablokowana na następne związki. Choć może moje obserwacje wynikają z faktu, że mam super koleżanki a kolegów takich sobie :F
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 21:03   #9
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Czy faceci lubią wracać do eks ?

Podświadomie zarysowal mi się pogląd, silnie sprzężony z Twoją rozkminą
że zrywają co by się mogło trafić co lepszego, a tu się okazuje że zamienił stryjek siekierkę na kijek
a laski jakoś mają mądrzej; po pierwsze mało która zerwie bo jej się nudzi w życiu, więc jak zerwie to dlatego, że już naprawdę nie szlo tego wytrzymać; a jak zostanie porzucona to jak się pozbiera, to trudniej jest ją urobić na powrót w te same stare kapcie

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2016-02-28 o 21:05
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 21:25   #10
ulfrinn
Rozeznanie
 
Avatar ulfrinn
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 824
Dot.: Czy faceci lubią wracać do eks ?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Podświadomie zarysowal mi się pogląd, silnie sprzężony z Twoją rozkminą
że zrywają co by się mogło trafić co lepszego, a tu się okazuje że zamienił stryjek siekierkę na kijek
a laski jakoś mają mądrzej; po pierwsze mało która zerwie bo jej się nudzi w życiu, więc jak zerwie to dlatego, że już naprawdę nie szlo tego wytrzymać; a jak zostanie porzucona to jak się pozbiera, to trudniej jest ją urobić na powrót w te same stare kapcie
Z Twojej teorii wynika, że faceci bardziej wierza w wielką miłość i że ją znajdą, a laski są gotowe spędzić życie z kimś jedynie "wystarczająco ok" jeśli tylko idzie "jakoś to wytrzymać" ...

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

W sumie chyba bardziej uczciwy taki facet, niż co się rozstaje "na zakładkę"

Edytowane przez ulfrinn
Czas edycji: 2016-02-28 o 21:27
ulfrinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 21:27   #11
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Czy faceci lubią wracać do eks ?

Cytat:
Napisane przez Nadis Pokaż wiadomość
Myślę, że część facetów zrywa, bo ma poczucie, że zasługują ,,na coś lepszego". Mają zawyżone poczucie własnej wartości, często właśnie dzięki własnej dziewczynie, która sprawiła, że się poczuli tacy siper. Zrywają, a tu niestety - koleżanki okazują się zainteresowane wyłącznie koleżeństwem, dziewczyny z dyskotek też nie rzucają im się pod nogi, nagle włącza się strach, że o nie, może jednak nie jestem taki super, to wrócę do eks. Tak to trochę widzę. Kiedy zrywałam ja czy moje koleżanki, to ta decyzja jednak była przemyślana, ostateczna. Mówię o takich zerwaniach ,,z niczego", a nie o takich po jakiejś awanturze, zdradzie czy innym świństwie.
No i naprawdę sporo facetów nie wie czego chce, mimo że zarzucają to nam - bo z jednej strony, chcą ładną, inteligentną, z poczuciem humoru, ale zarazem zapominają, że takie miewają trochę wyższe wymagania, niż to, żeby się chromosomy zgadzały ;d
ciekawa teoria i teraz jak tak sobie mysle to chyba duzo ty racji. Tez zauwazylam podobne schematy.
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-28, 21:33   #12
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Czy faceci lubią wracać do eks ?

Cytat:
Napisane przez ulfrinn Pokaż wiadomość
Z Twojej teorii wynika, że faceci bardziej wierza w wielką miłość i że ją znajdą, a laski są gotowe spędzić życie z kimś jedynie "wystarczająco ok" jeśli tylko idzie "jakoś to wytrzymać" ...

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

W sumie chyba bardziej uczciwy taki facet, niż co się rozstaje "na zakładkę"
Ujęłabym to raczej w ten sposób, że kobieta się łatwiej przywiąże, bedąc w związku
a faceci mają jakieś bardziej wyśrubowane wymagania, niekoniecznie do rzeczy, sami nie wiedzą czego chcą i gonią za nie wiadomo czym.
Czyli trochę tak jak podsumowała to Nadis.
A potem się okazuje, że jednak świat nie jest pelen bogiń, a te nieliczne niekoniecznie są zainteresowane, albo jak już jakaś się znajdzie, co jest boska z wyglądu to niekoniecznie musi porażać intelektem czy uwodzić cudownym charakterem i okazuje się że jednak strzał w stopę.

Natomiast jak poczytać męske blogi to slabo się robi od tych wszystkich rozkmin jakąś kobietą powinnaś być, schemat praktycznie wszędzie jest identyczny
A jak poczytać wizaż to nawet w toksycznych związkach laski płaczą po zawaleniu się układu i jest ''tak, ale...''
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 21:43   #13
201605051021
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 115
Dot.: Czy faceci lubią wracać do eks ?

Teorii o calej meskiej populacji nie mam, wiem jak bylo ze mna i moim ex
Dawno temu, kiedy bylam duzo mlodsza i duzo glupsza, ex wracal do mnie dwa razy. Pierwsze rozstanie bylo moja inicjatywa, drugie jego. Za kazdym razem bardzo szybko zaczal sie z kims spotykac, zwiazal sie. Po plus minus pol roku plakal mi w sluchawke, jak on moze byc szczesliwy tylko ze mna, jak bardzo to teraz zrozumial itd. itp.
A ja dwa razy go czule z powrotem przygarnelam.
W kazdym razie, do trzech razy sztuka, przy trzecim rozstaniu definitywnie ucielam kontakt, wiec nawet jakby znowu chcial mi plakac, nie mial takiej mozliwosci.
201605051021 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 21:59   #14
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 549
Dot.: Czy faceci lubią wracać do eks ?

Myślę że tu nie o rozróżnienie chodzi ze kobieta ma tak a facet tak, tylko o typ ludzi. Bo znam też ogrom lasek którym się nudzi, robią afery z niczego i "zrywaja " dla zabawy itd.
Chodzi o typ człowieka raczej. Teoria Nadis jest świetna ale też opisuje człowieka.

Ja przeszłam w życiu obydwie sytuacje. Tzn. Prawie wszystkie związki konczylam ja i modliłam się z nadzieją, że oby wszyscy moi byli sobie ułożyli życie jak najszybciej. Niestety żaden tego do tej pory nie zrobił niestety.
Raz ja zostałam porzucona w piątek, w poniedziałek juz miałam nowego "kochanka" i zgodnie ze schematem, eksio tak oszalał że musiałam go wszędzie poblokowac, tak tego nie mógł znieść. Ale mówię, znam takie dziewczyny, wiec to nie zakazy od płci.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 21:59   #15
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Czy faceci lubią wracać do eks ?

W moim pierwszym związku to było całkiem odwrotnie Ale cieszę się, że do niczego dalej nie doszło, bo mając teraz pogląd na zachowanie byłej widzę, że miałem sporo szczęścia z tego niewypału

Tylko ją z kolei na takie zwierzenia wzięło po 2 latach. Z pierścionkiem zaręczynowym na palcu
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 22:17   #16
Loisto
Rozeznanie
 
Avatar Loisto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 847
Dot.: Czy faceci lubią wracać do eks ?

Cóż, do mnie jakoś żaden były wrócić nie chciałwięc w moim przypadku ta teoria się nie sprawdza

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Wanna see father raping her stepdaughter? Visit: https://www.pis.wtf/s/pr06 (Tor Browser only)
Loisto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 22:27   #17
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Czy faceci lubią wracać do eks ?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Dziewczyny i panowie
wątek odrobinę tylko filozoficzny

uogólniając
czy nie jest tak, że dziewczyna po rozstaniu (porzucona przez chłopaka) cierpi ogromnie i dałaby się pokroić aby ten zechciał wrócić i ją kochać
potem, dajmy na to, ogarnia się, buduje życie od nowa poznaje kogoś nowego i ma centralnie wyjechane na chłopaka

a z chłopakami trochę tak
że porzuci dziewczynę (nie, że każdą, ale jakąś tam ważną z tych co miał ), bo coś tam mu nie pasuje
a po czasie zaczyna kminić, że jednak wlaściwie to by się z nią zszedł?
Budzi mu się sentyment?

Nie potrafię racjonalnie wytłumaczyć skąd taka myśl
tak gdzieś mi się urodziło

Jak uważacie?
nie znoszę takiego generalizowania... jak dla mnie i dziewczyna może żałować zerwania, jak i facet. tak samo mężczyzna też może cierpieć po zerwaniu, a potem się otrząsnąć i pójść na przód. nie ma reguły.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-29, 08:46   #18
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Czy faceci lubią wracać do eks ?

Cytat:
Napisane przez Nadis Pokaż wiadomość
Myślę, że część facetów zrywa, bo ma poczucie, że zasługują ,,na coś lepszego". Mają zawyżone poczucie własnej wartości, często właśnie dzięki własnej dziewczynie, która sprawiła, że się poczuli tacy siper. Zrywają, a tu niestety - koleżanki okazują się zainteresowane wyłącznie koleżeństwem, dziewczyny z dyskotek też nie rzucają im się pod nogi, nagle włącza się strach, że o nie, może jednak nie jestem taki super, to wrócę do eks.
Jakbyś z moim byłym gadała Teraz chce wrócić, bidulek
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-29, 09:50   #19
cud nie kobieta
Ante Pante
 
Avatar cud nie kobieta
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 198
Dot.: Czy faceci lubią wracać do eks ?

o facetach to można powiedzieć, że mają po dwie ręce, dwie nogi i dwie głowy

jeden wróci, drugi nie, jeden kłamie, drugi nie

nie ma co generalizować i uogólniać, bo co ludź to co innego
cud nie kobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-29, 10:15   #20
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Czy faceci lubią wracać do eks ?

Faceci to raczej lubia sobie udowodnic, ze nie spalily sie za nimi zadne mosty i otworza kazda brame sila wlasnej atrakcyjnosci

Nie mylic z prawdziwa checia powrotu. Powrot na stale jest mozliwy gdy problem bedacy powodem odejscia jest faktycznie rozwiazany. Takze tylko z taka karta przetargowa warto w ogole rozmawiac z delikwentem, ew. odnowic kontakt.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-29, 10:18   #21
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Czy faceci lubią wracać do eks ?

Cytat:
Napisane przez Leszy Pokaż wiadomość
Tylko ją z kolei na takie zwierzenia wzięło po 2 latach. Z pierścionkiem zaręczynowym na palcu
Przez ułamek sekundy pomyślałam, że być może się znamy
("szczęśliwie" lokalizacja nie ta )


-----
Ja odeszłam od narzeczonego po 5 latach i oddałam mu pierścionek. On był typem maczo, przekonanym o swoim uroku osobistym i z wysokim mniemaniem o sobie. Przyjął to dzielnie ale po tym jak znalazł nową dziewczynę (notabene młodszą od siebie niemal o dekadę) skontaktował się ze mną i powiedział, że jedno moje słowo i zostawi A. i spróbujemy zacząć od nowa. Teraz jest żonaty a przed ślubem pisał do mnie o "konieczności wychowaniu młodszej". Utwierdziłam się w przekonaniu, że mimo postawy maczo i pewności siebie mężczyzna również boi się samotności, nieistotne jaką przyjmuje postawę.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-29, 10:29   #22
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Czy faceci lubią wracać do eks ?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Podświadomie zarysowal mi się pogląd, silnie sprzężony z Twoją rozkminą
że zrywają co by się mogło trafić co lepszego, a tu się okazuje że zamienił stryjek siekierkę na kijek
Wątek rozstaniowy pokazuje, że to częsty schemat
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-29, 10:32   #23
Charlena
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 174
Dot.: Czy faceci lubią wracać do eks ?

Nie ma co genetalizowac wzgledem plci. W moim przypadku zachowalam sie jak typowy opisany facet. Zerwalam, bo wydawalo mi sie, ze zasluguje na cos lepszego. Po kilku miesiacach wlaczyly mi sie sentymenty i myslalam o bylym, ze moze jednak nie bylo tak zle itd. Ostatecznie kilka razy sie schodzilismy i rozchodzilismy. Do dzisiaj czasem mysle, ze moze mogloby sie potoczyc inaczej
Charlena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-29, 11:27   #24
Nevena
Raczkowanie
 
Avatar Nevena
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 178
Dot.: Czy faceci lubią wracać do eks ?

Z moich obserwacji wynika, że często tak jest. Faceci nie doceniają tego, co mają, a potem jest zgrzytanie zębami. Myślę, że to kwestia dojrzałości.
__________________
Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Chciałabyś usłyszeć, że miłość najważniejsza, ale ode mnie nie usłyszysz. Miłość nie jest najważniejsza. Ważniejsze jest szczęście. Jeśli miłość nie daje szczęścia, to kij z nią.
bloguję nevena.pl
Nevena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-29, 14:27   #25
hairytale
Rozeznanie
 
Avatar hairytale
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 590
Dot.: Czy faceci lubią wracać do eks ?

Cytat:
Napisane przez Charlena Pokaż wiadomość
Nie ma co genetalizowac wzgledem plci. W moim przypadku zachowalam sie jak typowy opisany facet. Zerwalam, bo wydawalo mi sie, ze zasluguje na cos lepszego. Po kilku miesiacach wlaczyly mi sie sentymenty i myslalam o bylym, ze moze jednak nie bylo tak zle itd. Ostatecznie kilka razy sie schodzilismy i rozchodzilismy. Do dzisiaj czasem mysle, ze moze mogloby sie potoczyc inaczej
U mnie to samo, w moim pierwszym związku rzuciłam, bo chciałam zaszaleć i spróbować, czy trafi się ktoś lepszy. Bardzo długo się nie trafił i też chciałam spróbować do niego wrócić ale nie wyszło.
Życie pokazuje, że karma wraca bo ostatnio zostałam potraktowana w ten sam sposób przez faceta. Nie ma reguły.
hairytale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-29, 14:40   #26
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Czy faceci lubią wracać do eks ?

Coś w tym jest. U schyłku mojego ostatniego związku, kiedy już przewidywałam rychły koniec i facet też to zauważył, zaczął się starać 2 razy bardziej i ogólnie nawet gdybym sobie zażyczyła gwiazdkę z nieba, to też by to rozważał. Jak widzą, że tracą, to doceniają.
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-29, 14:46   #27
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Czy faceci lubią wracać do eks ?

Cytat:
Napisane przez DarkChocolate666 Pokaż wiadomość
Coś w tym jest. U schyłku mojego ostatniego związku, kiedy już przewidywałam rychły koniec i facet też to zauważył, zaczął się starać 2 razy bardziej i ogólnie nawet gdybym sobie zażyczyła gwiazdkę z nieba, to też by to rozważał. Jak widzą, że tracą, to doceniają.

U mnie tak samo, jak zaczęłam się dystansować i oddalać,a w końcu powiedziałam że chcę odejść, to na rzęsach stawał i uszami klaskał. Na kolanach po ostatecznym zerwaniu mnie przepraszał i obiecywał poprawę, ale ja już się wyleczyłam i nic nie wskórał...
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-29, 17:04   #28
Czarlii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 34
Dot.: Czy faceci lubią wracać do eks ?

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
nie znoszę takiego generalizowania... jak dla mnie i dziewczyna może żałować zerwania, jak i facet. tak samo mężczyzna też może cierpieć po zerwaniu, a potem się otrząsnąć i pójść na przód. nie ma reguły.
Hultajowi chodzi o statystyczne tendencje odzwierciedlające różnice między płciami a nie jakąś wynikającą z płci konieczność rozstawania/wracania do siebie w ten czy inny sposób. Wiadomo, że w ostateczności obcujemy zawsze z konkretna jednostką, która może zachowywać się przecież niezgodnie ze statystycznym wzorcem.

Edytowane przez Czarlii
Czas edycji: 2016-02-29 o 17:06
Czarlii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-29, 17:17   #29
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Czy faceci lubią wracać do eks ?

Cytat:
Napisane przez Czarlii Pokaż wiadomość
Hultajowi chodzi o statystyczne tendencje odzwierciedlające różnice między płciami a nie jakąś wynikającą z płci konieczność rozstawania/wracania do siebie w ten czy inny sposób. Wiadomo, że w ostateczności obcujemy zawsze z konkretna jednostką, która może zachowywać się przecież niezgodnie ze statystycznym wzorcem.
wow, dzieks
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-29, 17:22   #30
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 549
Dot.: Czy faceci lubią wracać do eks ?

No to ja statystycznie uważam że jest fiftififti. Znam i laski i facetów tak cudujących.
Bardzo zabawny rys charakteru.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-06 16:44:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:29.