Wrześniowe mamusie 2015 - część II - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-27, 19:34   #2641
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

My też jutro mamy chrzest ale nie nasz tylko kuzynki Filipa
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-27, 22:09   #2642
loudres
Zadomowienie
 
Avatar loudres
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ski
Wiadomości: 1 405
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez malaja86 Pokaż wiadomość
Czy tylko ja zamierzam jeździć W spacerówkę od kompletu wózka- 2w1
Nie po to kupowałam wózek za pół wypłaty żeby teraz kupić inny będę nim jeździła, nie wiem jak długo bo napewno chce kupić spacerowke lekka taka bardziej samochodowa typowo gdzieś na shopping żeby nie zajmować całego bagażnika i nie przekładać non stop.
loudres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 00:51   #2643
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
Ja tez będę jeździć spacerówka od mojego wózka
Ja tez mam taki plan

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 06:24   #2644
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Dawno nie miałam takiej nocy... Malutek obudził się o 1 na jedzenie i teraz dopiero o 7:15... Nie wiem co mu się stało :P Ja oczywiście mokra od mleka, co mi się rzadko zdarza...

Też bym chętnie nie kupowała nowej spacerówki, ale nasz stelaż ledwo wchodzi do bagażnika i na nic więcej nie ma już miejsca. No i waga. Gondolę łatwo znieść. Ale znoszenie spacerówki z dzieckiem byłoby ponad moje siły. A bez dziecka trzeba by robić trzy kursy.
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 06:57   #2645
ali_ma
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 557
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Ja na co dzień planuję jeździć spacerówka tą co mam, niestety zajmuje cały bagażnik, więc rozważam kupienie czegoś mniejszego na zakupy czy wyjazdy, ale jeszcze się za niczym nie rozglądałam

---------- Dopisano o 07:57 ---------- Poprzedni post napisano o 07:50 ----------

Teraz jestem na etapie szukania krzesełka, niby mam faworyta, ale jeszcze nie zamówiłam, a Wy macie już jakieś typy
ali_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 06:59   #2646
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Ja mam bardzo lekki stelaż od wózka. Bez problemu mogę w jednej ręce mieć małego a w drugiej wózek.
Powoli młody wyrasta juz z gondoli yo myślę że niedługo przesiadamy się do spacerówki.
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 07:14   #2647
loudres
Zadomowienie
 
Avatar loudres
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ski
Wiadomości: 1 405
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Ja dostałam w spadku krzesełko fisher price, a ze jest zadbany i w sumie nie zależało mi na niczym konkretnym raczej myślałam o takim stelażu na krzesło bo nie mam dużo miejsca w kuchni no to i tak wzięłam stoi i ok.
loudres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-28, 07:23   #2648
MamaMuminka25
Raczkowanie
 
Avatar MamaMuminka25
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 81
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez ali_ma Pokaż wiadomość
Ja na co dzień planuję jeździć spacerówka tą co mam, niestety zajmuje cały bagażnik, więc rozważam kupienie czegoś mniejszego na zakupy czy wyjazdy, ale jeszcze się za niczym nie rozglądałam

---------- Dopisano o 07:57 ---------- Poprzedni post napisano o 07:50 ----------

Teraz jestem na etapie szukania krzesełka, niby mam faworyta, ale jeszcze nie zamówiłam, a Wy macie już jakieś typy
Ja mam krzesełko polly 2w1 i bardzo sobie chwalę. Ma kółka dzięki którym przesuwam krzesełko bez rysowania podłogi. Wiele stopni oparcia i mogę karmić już teraz w pozycji połleżącej. Łatwy demontaż tacki i jest bardzo stabilne. Jednak zajmuje sporo miejsca ale chyba wszytkie krzesełka tak mają.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
MamaMuminka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 07:38   #2649
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez ali_ma Pokaż wiadomość
Teraz jestem na etapie szukania krzesełka, niby mam faworyta, ale jeszcze nie zamówiłam, a Wy macie już jakieś typy
Ja chyba kupię to z Ikei za 50 zł
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 07:54   #2650
ali_ma
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 557
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez MamaMuminka25 Pokaż wiadomość
Ja mam krzesełko polly 2w1 i bardzo sobie chwalę. Ma kółka dzięki którym przesuwam krzesełko bez rysowania podłogi. Wiele stopni oparcia i mogę karmić już teraz w pozycji połleżącej. Łatwy demontaż tacki i jest bardzo stabilne. Jednak zajmuje sporo miejsca ale chyba wszytkie krzesełka tak mają.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Aaa nie napisałam wyżej, moim faworytem jest właśnie polly, i super, że nie rysuje podłogi, bo mam parkiet, chyba swoją opinią utwierdzilas mnie, że to dobry wybór

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

Wczoraj mały wstał po 9, dziś po 7, a teraz ucina sobie 1 drzemkę, u niego chyba nic nie ma w stałych porach ale jak sam zasypia to nie będę marudzić

Edytowane przez ali_ma
Czas edycji: 2016-02-28 o 07:49
ali_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 17:29   #2651
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez MamaMuminka25 Pokaż wiadomość
Ja mam krzesełko polly 2w1 i bardzo sobie chwalę. Ma kółka dzięki którym przesuwam krzesełko bez rysowania podłogi. Wiele stopni oparcia i mogę karmić już teraz w pozycji połleżącej. Łatwy demontaż tacki i jest bardzo stabilne. Jednak zajmuje sporo miejsca ale chyba wszytkie krzesełka tak mają.
Też je chcemy kupić.





Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Ja chyba kupię to z Ikei za 50 zł
Niestety się nie składa, więc dla nas odpada. Byśmy nie mieli gdzie trzymać...

My już po chrzcie. W kościele trzy pary, więc bardzo kameralnie było. Do tego kościółek mały i bardzo sympatyczny. Jedzenie nie do przejedzenia, więc wzięliśmy trochę ze sobą. Mały zrobił się marudny dopiero pod koniec, bo malutko dziś spał. A teraz bryka na brzuszku w domu
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-28, 20:10   #2652
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Ja w sumie też mam mało miejsca ale niedługo mam nadzieje się przeprowadzimy i tam będzie duuuuzo miejsca a tu jakoś przemęcze. Ewentualnie kupie na olx używane.

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 20:14   #2653
czarownica_tea
Zakorzenienie
 
Avatar czarownica_tea
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 750
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Dana- bardzo zmęczona? Ja na chrzcinach byłam zestresowana i potem padłam.
Ja kupiłam krzesełko z ikei. Nie jestem zadowolona. Szelki są nisko i nie ma tych na ramionka. Dziś na obiedzie Ala siedziała w Beticco Mateo. I jestem nim zachwycona. 119 zeta kosztuje. Składa sie. Chyba zamówię.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Mama małej czarowniczki Alki



czarownica_tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 20:54   #2654
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

czarownica ja ogólnie jestem zmęczona weekendem. Chrzciny były malutkie i rodzina przyjechała już wczoraj (bo kawałek mieli). Także dwa dni pod rząd było zamieszanie, nie było czasu na stres. Szymek sprzedajny i u każdego na rękach był oprócz mamy i taty :P Ja go dostawałam tylko do karmienia (które trwało 5 minut zamiast 20 - ludzie ciekawsi niż cycek)

Jutro mamy wizję lokalną w związku z tym hałasem z Żabki. Znowu się zdziwią, że nie kłamiemy i faktycznie jest jak mówimy. Dodatkowo przeczytaliśmy uchwałę odnośnie sklepu i tam wyraźnie jest napisane, że na elewacji może być tylko szyld, więc jestem ciekawa jak to wytłumaczą (bo zarządca twierdzi, że wszystko jest zgodnie z uchwałą...). Przez to wszystko będę musiała lecieć o 9 na spacer :P
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 21:51   #2655
TusiaeM
Zakorzenienie
 
Avatar TusiaeM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Z laptopa
Wiadomości: 4 443
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez ali_ma Pokaż wiadomość

Mi też się marzy ikea, ale najbliższa w poznaniu lub berlinie, obie jakieś 200 km ode mnie, a samej taki kawał nie chce mi się jechać
To jedzmy razem :-D
PS. Czemu Cie nie ma z nami na fb?





Danaeee84 jaki masz model irobota?


Mnie się marzy drewniane krzesełko, ale kosztują one kupie kasy i bije się z myślami czy warto.
__________________

I like my money right where I can see it... hanging in my closet!


My life is happening now, not in a one or two years, but now.
TusiaeM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-29, 10:21   #2656
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez Małgosia89 Pokaż wiadomość
Ja tez bede
I ja, swój wózek kupiłam właśnie ze względu na spacerowke więc póki co będę nim śmigła.
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-29, 10:23   #2657
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Tusia nie wiem... Któryś z tych wyższych modeli. Mój jedyny kontakt z tym robotem jest włączenie go jak idę na spacer. Dopiero ostatnio dowiedziałam się, że do niego jest pilot :P

Mi się drewniane krzesełka nie podobają, wydają mi się niepraktyczne. Ja będę stosować blw i raczej plastik będzie łatwiej doczyścić jak dziecko będzie rzucać jedzeniem
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-29, 10:28   #2658
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez loudres Pokaż wiadomość
Ja dostałam w spadku krzesełko fisher price, a ze jest zadbany i w sumie nie zależało mi na niczym konkretnym raczej myślałam o takim stelażu na krzesło bo nie mam dużo miejsca w kuchni no to i tak wzięłam stoi i ok.
Ja chce kupić takie krzesełko do karmienia 2 w 1 żeby potem stoliczek był.

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Też je chcemy kupić.







Niestety się nie składa, więc dla nas odpada. Byśmy nie mieli gdzie trzymać...

My już po chrzcie. W kościele trzy pary, więc bardzo kameralnie było. Do tego kościółek mały i bardzo sympatyczny. Jedzenie nie do przejedzenia, więc wzięliśmy trochę ze sobą. Mały zrobił się marudny dopiero pod koniec, bo malutko dziś spał. A teraz bryka na brzuszku w domu
No to git że już za wami i bez problemów

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Cytat:
Napisane przez TusiaeM Pokaż wiadomość
To jedzmy razem :-D
PS. Czemu Cie nie ma z nami na fb?





Danaeee84 jaki masz model irobota?


Mnie się marzy drewniane krzesełko, ale kosztują one kupie kasy i bije się z myślami czy warto.
Moja SIS miała drewniane i po jakimś czasie się rozchybotalo imusuala je sklejac i skrecac na nowo
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-29, 11:22   #2659
czarownica_tea
Zakorzenienie
 
Avatar czarownica_tea
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 750
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Dana- no to ważne ze już po i ze sie udało. Ja kupiłam antylopę z ikei i nam w niej nie idzie. Jakoś te pasy są mało praktyczne. Ale za to byłam wczoraj na obiedzie ze znajomymi i było krzesełko Beticco Mateo. Alka swietnie w nim siedziała, pasy wygodne, regulowane. Sprawdziłam w necie 119 zeta i chyba takie kupie. Plus ogromy ze sie składa. No i my wczoraj mieliśmy wstęp do BLW. Alka dostała brokuły do łapy i jadła


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Mama małej czarowniczki Alki



czarownica_tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-29, 12:03   #2660
loudres
Zadomowienie
 
Avatar loudres
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ski
Wiadomości: 1 405
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez elcia88 Pokaż wiadomość
Ja chce kupić takie krzesełko do karmienia 2 w 1 żeby potem stoliczek był.

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------



No to git że już za wami i bez problemów

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------



Moja SIS miała drewniane i po jakimś czasie się rozchybotalo imusuala je sklejac i skrecac na nowo
Ja przy starszym miałam takie drewniane i ze stolikiem właśnie. Fajne porządne później służył jako stoliczek do rysunków itp
loudres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-29, 12:22   #2661
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez czarownica_tea Pokaż wiadomość
Dana- no to ważne ze już po i ze sie udało. Ja kupiłam antylopę z ikei i nam w niej nie idzie. Jakoś te pasy są mało praktyczne. Ale za to byłam wczoraj na obiedzie ze znajomymi i było krzesełko Beticco Mateo. Alka swietnie w nim siedziała, pasy wygodne, regulowane. Sprawdziłam w necie 119 zeta i chyba takie kupie. Plus ogromy ze sie składa. No i my wczoraj mieliśmy wstęp do BLW. Alka dostała brokuły do łapy i jadła
U nas za tydzień pół roku, więc będziemy świętować marchewką Na razie mały dostaje różne rzeczy do polizania i ma nic się nie wzdraga, nawet na cytrynę

Była wizja lokalna i oczywiście przyznali nam rację. Jeszcze nasz zarządca kłócił się z właścicielem Żabki :P Zobaczymy co wymyślą.
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-29, 13:03   #2662
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez elcia88 Pokaż wiadomość
Ja chce kupić takie krzesełko do karmienia 2 w 1 żeby potem stoliczek był.

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------



No to git że już za wami i bez problemów

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------



Moja SIS miała drewniane i po jakimś czasie się rozchybotalo imusuala je sklejac i skrecac na nowo
My mamy taki krzesło 2w1
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-29, 15:49   #2663
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
My mamy taki krzesło 2w1
Jakiej firmy. Ja mam zamiar kupić takie ło:
http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5731503255

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
U nas za tydzień pół roku, więc będziemy świętować marchewką Na razie mały dostaje różne rzeczy do polizania i ma nic się nie wzdraga, nawet na cytrynę

Była wizja lokalna i oczywiście przyznali nam rację. Jeszcze nasz zarządca kłócił się z właścicielem Żabki :P Zobaczymy co wymyślą.
Dobrze ze da się to rozwiązać bo masakra jakbyscie mysieli to znosić
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-29, 18:13   #2664
melawen
Rozeznanie
 
Avatar melawen
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków, Śląsk
Wiadomości: 747
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Dawno mnie nie było, aż odgrzebalam komentarze sprzed 3 tygodni; )

Cytat:
Napisane przez ali_ma Pokaż wiadomość
Pewnie wszystkie na fb szaleją

W mojej okolicy nawet używek tuli nie ma. ale gdybym miała zapłacić 400 za używke to wolałabym dołożyć te 70 dych i kupić nową.
A czy któraś może miała w rękach i testowała manduce?

oj szaleją, w sumie ja wolę klimat forum, chociaż sama wsiaknelam.

fb zabiera za dużo czasu.
Pomysl o tym, że może potem te tule sprzedasz za 400, wiec będzie Cię kosztowała 70zl
Ja marzyłam manduce i wolę tule. Manduca jest podobno dobra dla małych dzieci. Mierzylam jeszcze mei tai i hybryde storchenwiege. I hybryda była najlepsza, ale dla mojego za krótki panel.
Ale jak wcześniej mei tai mnie nie przekonywalo, to teraz chce takie. To wiązanie jest bardzo wygodne, szczególnie jak nosi kilka osób o różnych gabarytach. I teraz szukam chusto mei tai, chyba kupie ktoras koronkę z ll.









Cytat:
Napisane przez Małgosia89 Pokaż wiadomość
Mojemu dziecku od paru dni zdarza sie mnie ugryz w sutka, pare razy dziennie... miala ktoras z Was taka sytuacje? Moj maly nie ma jeszcze zebow... nawet sobie nie chce wyobrazac jak bedzie je mial i tak mnie chapnie czemu on tak robi?



mój tez gryzie. Czasem aż nie mogę wyciągnąć, ale zawsze zabieram i masuje zęby,jak się powtarza, to przerywam karmienie, widać nie był głodny


Cytat:
Napisane przez malaja86 Pokaż wiadomość
Czy tylko ja zamierzam jeździć W spacerówkę od kompletu wózka- 2w1



ja też, dobrze, że mam minikombi


Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
czarownica ja ogólnie jestem zmęczona weekendem. Chrzciny były malutkie i rodzina przyjechała już wczoraj (bo kawałek mieli). Także dwa dni pod rząd było zamieszanie, nie było czasu na stres. Szymek sprzedajny i u każdego na rękach był oprócz mamy i taty :P Ja go dostawałam tylko do karmienia (które trwało 5 minut zamiast 20 - ludzie ciekawsi niż cycek)

Jutro mamy wizję lokalną w związku z tym hałasem z Żabki. Znowu się zdziwią, że nie kłamiemy i faktycznie jest jak mówimy. Dodatkowo przeczytaliśmy uchwałę odnośnie sklepu i tam wyraźnie jest napisane, że na elewacji może być tylko szyld, więc jestem ciekawa jak to wytłumaczą (bo zarządca twierdzi, że wszystko jest zgodnie z uchwałą...). Przez to wszystko będę musiała lecieć o 9 na spacer :P

na pewno się zmeczylas,jak aż dwudniowe. Fajnie, że się wszystko udało

i z Chrzcinami i żabka
Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
U nas za tydzień pół roku, więc będziemy świętować marchewką Na razie mały dostaje różne rzeczy do polizania i ma nic się nie wzdraga, nawet na cytrynę

Była wizja lokalna i oczywiście przyznali nam rację. Jeszcze nasz zarządca kłócił się z właścicielem Żabki :P Zobaczymy co wymyślą.
Poważnie cytrynę dałaś? zaskoczyłas mniechoć pamiętam, że w dzieciństwie całe zjadalam pasjami. Ja jeszcze nic nie dawałam, no ale mój dopiero tydzień temu pięć skończył. Teściowa się nie może doczekać; )
melawen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-29, 18:23   #2665
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez melawen Pokaż wiadomość

Poważnie cytrynę dałaś? zaskoczyłas mniechoć pamiętam, że w dzieciństwie całe zjadalam pasjami. Ja jeszcze nic nie dawałam, no ale mój dopiero tydzień temu pięć skończył. Teściowa się nie może doczekać; )
Nie to że dałam. Trzymałam w ręku i sobie lizał :P On w ogóle jest taki pocieszny, że czasami wyciąga ręce, a czasami język, żeby mu podawać :P

Ja się nie mogę doczekać, aż mały zacznie siedzieć, żeby móc nosidełko kupić
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-29, 19:29   #2666
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez elcia88 Pokaż wiadomość
Jakiej firmy. Ja mam zamiar kupić takie ło:
http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5731503255

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------



Dobrze ze da się to rozwiązać bo masakra jakbyscie mysieli to znosić
Bardzo podobne mamy z firmy Kindersafety
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-01, 08:55   #2667
TusiaeM
Zakorzenienie
 
Avatar TusiaeM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Z laptopa
Wiadomości: 4 443
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez elcia88 Pokaż wiadomość

Moja SIS miała drewniane i po jakimś czasie się rozchybotalo imusuala je sklejac i skrecac na nowo
Poważanie?
Moja kumpela ma drewniane i jej córka używała go do 6 roku życia, a teraz syn go używa. A czyszczenie to przetarcie wilgotną szmatką i tyle.
__________________

I like my money right where I can see it... hanging in my closet!


My life is happening now, not in a one or two years, but now.
TusiaeM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-01, 09:22   #2668
ali_ma
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 557
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez TusiaeM Pokaż wiadomość
To jedzmy razem :-D
PS. Czemu Cie nie ma z nami na fb?

Danaeee84 jaki masz model irobota?

Mnie się marzy drewniane krzesełko, ale kosztują one kupie kasy i bije się z myślami czy warto.
Jeśli zdecyduję się jechać to dam Ci znać choć mąż mnie przekabaca, żebym teraz nie jechała, bo w maju będziemy u mojej siostry, a ikea 5 km od niej i pieniądze za paliwo będę mogła wydać w Ikei, niby nie dużo, ale zawsze więcej pierdół będę mogła wziąć

Co do fb, to ja nie mam konta , nigdy nie byłam jego fanką, ale jakiś czas temu postanowiłam, że jednak założę, tylko do tego potrzebuję czas żeby włączyć kompa, ale jak już to uczynię to napewno dołączę
ali_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-01, 12:14   #2669
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
Bardzo podobne mamy z firmy Kindersafety
I jak?
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-01, 13:08   #2670
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Na matce śpi się najlepiej... A tak mi w brzuchu burczy, że dziwię się, że małego to nie budzi...
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-10 20:55:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:37.