Izotek - cz.II - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-28, 17:18   #1831
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Izotek - cz.II

Kamiko, masz mozliwosc skontaktowania sie z dermatologiem np. droga mejlowa? Byc moze bol jest wywolany izo i bedzie konieczne obnizenie lub chwilowe odstawienie leku. Nie moze tak byc, ze tak cierpisz z bolu :-(
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 17:42   #1832
allesi
Zadomowienie
 
Avatar allesi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 272
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Cytrynusia Pokaż wiadomość
Dawka zalezy od reakcji organizmu na lek. Jezeli ktos bedzie reagował wysypkami, bólami stawów i innymi typowymi skutkami ubocznymi lub złymi wynikami to wiadomo ze lekarz nie podniesie dawki.
Oczywiście, że tak, ale sądzę, że dawkę powyżej 1mg/kg już można uznać za potencjalnie niebezpieczną, która może skutkować dużymi efektami ubocznymi
allesi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 19:27   #1833
kamiko13
Raczkowanie
 
Avatar kamiko13
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 66
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
Kamiko, masz mozliwosc skontaktowania sie z dermatologiem np. droga mejlowa? Byc moze bol jest wywolany izo i bedzie konieczne obnizenie lub chwilowe odstawienie leku. Nie moze tak byc, ze tak cierpisz z bolu :-(
mam nawet telefon- do wczoraj nie miałam żadnych skutków ubocznych - praktycznie, więc jestem zdziwiona, że tak może to wyglądać.
Po prostu obawiam się, że to co innego a nie lek jest powodem.
__________________
Hotel dla kotów Kobyłka
kamiko13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 19:39   #1834
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Izotek - cz.II

Wybierz sie lepiej do lekarza, dla swietego spokoju
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 12:07   #1835
KarolaKr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 81
Dot.: Izotek - cz.II

jutro mam 2 wizytę u dermatologa, wyniki (cholesterolu i trójglicerydów) lepsze niż na początku i to dużo lepiej (widać zalecona dieta i ruch + leki osłonowe) działają
mam nadzieje, że zwiększy mi dawkę przynajmniej do 40 mg (bo ważę 80 kg, więc 20 to bardzo mało). Po 7 tygodniach nie mam żadnych skutków ubocznych , żadnej suchości ust, ciała, twarzy, bólów stawów, mięśni, głowy. Jedyne co to mam rozregulowany cykl miesięczny.
Skóra ewidentnie się poprawiła
__________________
Kuracja Izotekiem
KarolaKr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 19:34   #1836
glejdis
Raczkowanie
 
Avatar glejdis
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 34
Dot.: Izotek - cz.II

Dzięki dziewczyny, dziś kupiłam kozieradkę i właśnie zaparzyłam, będę wcierać Mam nadzieję, że pomoże Słuchajcie, chciałabym od marca zacząć przyjmować tabletki antykoncepcyjne. Izotek biorę już 3 miesiąc. Czy są jakieś przeciw wskazania? Np. może nagle mnie wysypać po tabletkach anty, czy coś?
__________________
To, że dzisiaj miałeś straszny dzień, nie oznacza, że jutro nie będzie najlepszym dniem w Twoim życiu.

Nie wymagaj od ludzi, aby byli przyjaźni.. Pokaż im jak.
glejdis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 19:38   #1837
kaskaa11_11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 922
Dot.: Izotek - cz.II

Mam pytanie do dziewczyn,które są już po kuracji i buzie im się przetłuszczają Jaki krem na dzień? Najlepiej pod sypkie minerały. Czas już się rozglądać za czymś, koniec coraz bliżej
kaskaa11_11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-29, 19:39   #1838
Cytrynusia
Rozeznanie
 
Avatar Cytrynusia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 500
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez glejdis Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny, dziś kupiłam kozieradkę i właśnie zaparzyłam, będę wcierać Mam nadzieję, że pomoże Słuchajcie, chciałabym od marca zacząć przyjmować tabletki antykoncepcyjne. Izotek biorę już 3 miesiąc. Czy są jakieś przeciw wskazania? Np. może nagle mnie wysypać po tabletkach anty, czy coś?
Na to nie ma zasady. Moze Cie wysypac albo nie. Ja zaczelam stosowac antykoncepcje podczas brania izoteku z tym, ze ja uzywam krążka.
Cytrynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 21:10   #1839
caloksztalt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 90
Dot.: Izotek - cz.II

Czy miała któraś tak, że przestała brać tabletki anty po zaprzestaniu kuracji izo, lub w jej trakcie i trądzik wrócił? Tego się boję najbardziej.

Edytowane przez caloksztalt
Czas edycji: 2016-02-29 o 21:12
caloksztalt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 08:00   #1840
YOxD
Raczkowanie
 
Avatar YOxD
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 158
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez allesi Pokaż wiadomość
Cepan generalnie jest słaby. Spróbuj kremu SKINOREN lub ewentualnie maści perłowej. Ale cepan śmierdzący cebulą zdecydowanie odradzam
Skinoren to 40% kwas, a z tego co czytałam wyżej, kwasy dopiero po pół roku. I mnie okrótnie mocno wysusza i podrażnia, Też szukam czegoś czym można by teraz choć lekko zadziałać na przebarwienia. Zaczęłam od olejku makadamia. Wpierw nakładałam go pod krem, bo mnie ściągał Do tego wyszło mi od niego kilka takich czerwonych wypustek, które zeszły, ale pozostał jeden prawdziwy pryszcz :/ I to w 5 miesiącu gdy już wszystko jest ok :/

---------- Dopisano o 09:00 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

Cytat:
Napisane przez kamiko13 Pokaż wiadomość
mam nawet telefon- do wczoraj nie miałam żadnych skutków ubocznych - praktycznie, więc jestem zdziwiona, że tak może to wyglądać.
Po prostu obawiam się, że to co innego a nie lek jest powodem.
Też mam okropne bóle, ale nie wiem, czy w tym samym miejscu co Ty. Bardziej mi to wygląda na ból mięśnia pośladkowego tego, co ciągnie nogę do tyłu. Są to mega bolesne skurcze i zaczęły się od kiedy zwiększyłam dawkę. Czasami też boli jakby obok końca kręgosłupa, po tej stronie co ten skurcz. Ból jest niesamowity, ale odrobinę pomaga mi suplementacja magnez+potas i inne minerały. Nie wiem czy Izo powoduje zwiększoną utratę tych składników, a może to placebo. Dobrze jest też się porozciągać, zrelaksować, rozluźnić mięśnie. Po bieganiu jak tylko stanę lub zacznę iść jest taka tragedia że można zeza zrobić :P
YOxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 08:14   #1841
KarolaKr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 81
Dot.: Izotek - cz.II

dziewczyny, czy zaparcie to też skutek uboczny leku czy też przyczyny szukać gdzie indziej
(nigdy z tym nie miałam problemu, wypróżniałam się codziennie, a teraz od tygodnia już nie )
__________________
Kuracja Izotekiem
KarolaKr jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-01, 09:18   #1842
kaskaa11_11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 922
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez caloksztalt Pokaż wiadomość
Czy miała któraś tak, że przestała brać tabletki anty po zaprzestaniu kuracji izo, lub w jej trakcie i trądzik wrócił? Tego się boję najbardziej.
Ja się dowiem za parę miesięcy
kaskaa11_11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 09:10   #1843
KarolaKr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 81
Dot.: Izotek - cz.II

Moja Derm jest bardzo zachowawcza mimo, że wyniki lepsze niż przed kuracją, żadnych skutków ubocznych, do tego waże 80 kg!, zamiast 20 mg przepisała mi dawkę naprzemienną 40-20-40-20 mg
w tym tempie to ja będę się leczyć rok, a była mowa o 8-9 miesiącach.
A ja nawet nie mam suchych ust
__________________
Kuracja Izotekiem
KarolaKr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 09:18   #1844
tytlini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 42
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez KarolaKr Pokaż wiadomość
Moja Derm jest bardzo zachowawcza mimo, że wyniki lepsze niż przed kuracją, żadnych skutków ubocznych, do tego waże 80 kg!, zamiast 20 mg przepisała mi dawkę naprzemienną 40-20-40-20 mg
w tym tempie to ja będę się leczyć rok, a była mowa o 8-9 miesiącach.
A ja nawet nie mam suchych ust
hm dziwne, j waze 58 i mam dawke 40 ( 1 tydzine 20 mialam ), moze to zalezy tez od twoich zmian? w sumie jak nie masz zadnych skutkow, to tak jakby lek nie dzialal, albo bardzo slabo.
tytlini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 09:21   #1845
KarolaKr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 81
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez tytlini Pokaż wiadomość
hm dziwne, j waze 58 i mam dawke 40 ( 1 tydzine 20 mialam ), moze to zalezy tez od twoich zmian? w sumie jak nie masz zadnych skutkow, to tak jakby lek nie dzialal, albo bardzo slabo.
zmian mam już mega mało, od kiedy biorę lek tylko jeden ropniak mi wyszedł, a tak kilka malych pypci, które następnego dnia znikają
(nie mam dużego trądziku, tylko przewlekły od 15 lat)
__________________
Kuracja Izotekiem
KarolaKr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 10:29   #1846
YOxD
Raczkowanie
 
Avatar YOxD
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 158
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez KarolaKr Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy zaparcie to też skutek uboczny leku czy też przyczyny szukać gdzie indziej
(nigdy z tym nie miałam problemu, wypróżniałam się codziennie, a teraz od tygodnia już nie )
Nie wydaję mi się Jedz jogurty (naturalne nie tylko z nazwy), kiszonki, popijaj rumianek, pij bardzo dużo wody. Może czerwona herbata pomoże. Nie zdrowo tak długo...
YOxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 13:43   #1847
kamiko13
Raczkowanie
 
Avatar kamiko13
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 66
Dot.: Izotek - cz.II

Wrociłam do żywych- noga jak nagle zaczęła bolec tak nagle przeszło- jak by nic się nie stało. To był taki ból jakby mi noga ze stawu biodrowego wypadła. Póki co biorę z powrotem po 40 mg dziennie, za jakiś tydzień wrócę do naprzemiennego 40/60- dodam że przy wadze około 90 kg (wstyd) - mimo, zę trójglicerydy mi podskoczyły lekarz bez oporu zwiększyła mi dawkę.
Za mną 5 tygodni- poprawa jest na moje oko- ale obiektyw aparatu tego jakoś nie pokazuje.


ps
takie dziwne zjawisko: depilowałam nogi dziń przed rozpoczęciem kuracji- bo mnie straszono, że w trakcie trwania może być problem z woskową depilacją.....i nadal prawie nie mam taka mała zaleta Izo.
__________________
Hotel dla kotów Kobyłka

Edytowane przez kamiko13
Czas edycji: 2016-03-02 o 15:21
kamiko13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 17:40   #1848
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez KarolaKr Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy zaparcie to też skutek uboczny leku czy też przyczyny szukać gdzie indziej
(nigdy z tym nie miałam problemu, wypróżniałam się codziennie, a teraz od tygodnia już nie )
Mialam ten sam problem, teraz juz mnie to nie dotyczy.
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 20:40   #1849
Xzuz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 37
Dot.: Izotek - cz.II

[QUOTE=YOxD;56587376]Skinoren to 40% kwas, a z tego co czytałam wyżej, kwasy dopiero po pół roku. I mnie okrótnie mocno wysusza i podrażnia, Też szukam czegoś czym można by teraz choć lekko zadziałać na przebarwienia. Zaczęłam od olejku makadamia. Wpierw nakładałam go pod krem, bo mnie ściągał Do tego wyszło mi od niego kilka takich czerwonych wypustek, które zeszły, ale pozostał jeden prawdziwy pryszcz :/ I to w 5 miesiącu gdy już wszystko jest ok :/[COLOR="Silver"]


Ja też jestem w 6 miesiącu i kupiłam dzisiaj hydrolat z czystka . Poczytaj w internecie, podobno bardzo fajny na przebarwienia i maseczki ze spiruliny ,które też mam zamiar przetestować. Właśnie ja nie ufam olejom , bo zawsze mnie wysypuje :thumbdown:
Mam nadzieję, że chociaż trochę pomoże

Edytowane przez Xzuz
Czas edycji: 2016-03-02 o 20:41
Xzuz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-03, 11:24   #1850
kamiko13
Raczkowanie
 
Avatar kamiko13
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 66
Dot.: Izotek - cz.II

jak widzicie - u mnie największym zmartwieniem są nie przebarwienia a blizny- 30 lat trądziku zrobiło niezłą sieczkę.
Mam tak "zrogowaciał" bliznowaty naskórek na twarzy, że nie działały na mnie ani laser, ani kwasy ani mikrodermabrazja.... wszystko mi obiecywali -pomoże, polepsz- a tu nic, nawet podrażnień nie miałam.
Ja nawet teraz przy Izoteku mam ledwie łuszczący się naskórek.
Znacie jakieś metody na spłycanie blizn?
__________________
Hotel dla kotów Kobyłka
kamiko13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 11:49   #1851
Xzuz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 37
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez kamiko13 Pokaż wiadomość
jak widzicie - u mnie największym zmartwieniem są nie przebarwienia a blizny- 30 lat trądziku zrobiło niezłą sieczkę.
Mam tak "zrogowaciał" bliznowaty naskórek na twarzy, że nie działały na mnie ani laser, ani kwasy ani mikrodermabrazja.... wszystko mi obiecywali -pomoże, polepsz- a tu nic, nawet podrażnień nie miałam.
Ja nawet teraz przy Izoteku mam ledwie łuszczący się naskórek.
Znacie jakieś metody na spłycanie blizn?
Ja doświadczenia z takimi bliznami nie mam , ale też dużo słyszałam Dermaroller. Zobacz w internecie,bo można chyba chodzić na zabiegi i można też samemu w domu . Za granicą bardzo popularne jest firmy Banish , a w Polsce niestety trzeba poszukać.
Ale może warto spróbować Sama myślę, żeby wypróbować jak zakończę terapię.
Xzuz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 13:07   #1852
kaskaa11_11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 922
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez kaskaa11_11 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn,które są już po kuracji i buzie im się przetłuszczają Jaki krem na dzień? Najlepiej pod sypkie minerały. Czas już się rozglądać za czymś, koniec coraz bliżej
Podbijam
kaskaa11_11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 14:36   #1853
basiek8103
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 22
Dot.: Izotek - cz.II

Byłam u dermy, dostałam kolejną receptę i generalnie jeszcze mi zostaną tak jak powiedziała doktor 2, max 3 recepty Szybko zleciało, cera dalej świetnie., chociaz na brodzie tak jakby chcialo mi coś wyjść, ale nie mogło. Nie wiem, obserwuję, staram się nie dotykać, ale z tym najgorzej:/ Mam nadzieję, że z cerą będzie wszystko ok po leczeniu, że nic mi nie wróci, bo się załamię...
basiek8103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 07:14   #1854
kamiko13
Raczkowanie
 
Avatar kamiko13
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 66
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Xzuz Pokaż wiadomość
Ja doświadczenia z takimi bliznami nie mam , ale też dużo słyszałam Dermaroller. Zobacz w internecie,bo można chyba chodzić na zabiegi i można też samemu w domu . Za granicą bardzo popularne jest firmy Banish , a w Polsce niestety trzeba poszukać.
Ale może warto spróbować Sama myślę, żeby wypróbować jak zakończę terapię.
Mam to urzadzonko- a nawet dwa o różnej długości igiełek- próbowałam przed Izo, i może odrobine pomagało, przetestuje po zakończeniu kuracji, tylko do tego dobrze by jakiś dobry preparat gojący czy ujędrniający-tu mam większy problem.
__________________
Hotel dla kotów Kobyłka
kamiko13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 15:49   #1855
feronik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 200
Dot.: Izotek - cz.II

Czy któraś z Was ma problem z masakrycznie złym samopoczuciem i osłabieniem podczas kuracji?
Od 3 dni czuję się fatalnie, jakbym była chora (gorączki, innych objawów brak), boli mnie dosłownie wszystko (nawet skóra :O ), czuję się jak zombie, nie mam siły na nic. Czy to może być od leku? Do tej pory nic takiego się nie działo, a z drugiej strony nie wiem co innego może być przyczyną... Ktoś miał podobnie?
feronik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 09:24   #1856
kamiko13
Raczkowanie
 
Avatar kamiko13
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 66
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez feronik Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was ma problem z masakrycznie złym samopoczuciem i osłabieniem podczas kuracji?
Od 3 dni czuję się fatalnie, jakbym była chora (gorączki, innych objawów brak), boli mnie dosłownie wszystko (nawet skóra :O ),....Ktoś miał podobnie?
o tak- co kilka dni trafia mi się taki słaby- nie wychodziłabym z łóżka- to może być skutek leku.
A u mnie dziś na jednym policzku taka sieczka

__________________
Hotel dla kotów Kobyłka
kamiko13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 15:39   #1857
martexa19
Raczkowanie
 
Avatar martexa19
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 207
Dot.: Izotek - cz.II

Dziewczyny - polecacie cos na bole stawow kolanowych ? Cwicze na silowni z umiarem jednak czasami doskwiera mi bol pod kolanem- ze saa niewiem czym sobie pomoc..

Wiem co pisze na ulotce o ograniczeniu aktywnosci - ale mam swoje zdanie na ten temat i z umiarem Cwicze pod okiem trenera ,który wie o mojej kuracji .

Póki co piję DUO FLEX - zamiennik flex'a który jest zwyczajnie dla mnie za drogi.

ale mysle caly czas nad tym czy czasem czegos nie brać innego .

Jest dużo osób, które prowadzą taki tryb jak ja , wiec moze znajdzie się ktoś tutaj kto próbował uporać się z bólem stawów.

Dermatolog, wie o tym i twierdzi, że wszystko przejdzie po ukończeniu kuracji.

Edytowane przez martexa19
Czas edycji: 2016-03-05 o 15:58
martexa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 18:04   #1858
allesi
Zadomowienie
 
Avatar allesi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 272
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez YOxD Pokaż wiadomość
Skinoren to 40% kwas, a z tego co czytałam wyżej, kwasy dopiero po pół roku. I mnie okrótnie mocno wysusza i podrażnia, Też szukam czegoś czym można by teraz choć lekko zadziałać na przebarwienia. Zaczęłam od olejku makadamia. Wpierw nakładałam go pod krem, bo mnie ściągał Do tego wyszło mi od niego kilka takich czerwonych wypustek, które zeszły, ale pozostał jeden prawdziwy pryszcz :/ I to w 5 miesiącu gdy już wszystko jest ok :/

To prawda, lecz na mnie działa bez zarzutu. Punktowo Skinoren nie wyrządzi krzywdy


Cytat:
Dziewczyny - polecacie cos na bole stawow kolanowych ? Cwicze na silowni z umiarem jednak czasami doskwiera mi bol pod kolanem- ze saa niewiem czym sobie pomoc..

Wiem co pisze na ulotce o ograniczeniu aktywnosci - ale mam swoje zdanie na ten temat i z umiarem Cwicze pod okiem trenera ,który wie o mojej kuracji .

Póki co piję DUO FLEX - zamiennik flex'a który jest zwyczajnie dla mnie za drogi.

ale mysle caly czas nad tym czy czasem czegos nie brać innego .

Jest dużo osób, które prowadzą taki tryb jak ja , wiec moze znajdzie się ktoś tutaj kto próbował uporać się z bólem stawów.

Dermatolog, wie o tym i twierdzi, że wszystko przejdzie po ukończeniu kuracji.
Teź mam problemy z kolanami, mam nadzieję, że po kuracji się one nie zwiększą.

Poczytaj sobie w internecie o Structum. Ten preparat na stawy powinien pomóc. Jest on jednak na recepte. Zawsze możesz w aptece poprosić o Chondrex ( ma on taki sam skład, ale nie wymaga w celu jego nabycie wizyty u lekarza).
allesi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 18:10   #1859
martexa19
Raczkowanie
 
Avatar martexa19
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 207
Dot.: Izotek - cz.II

Kurcze.. juz zamowilam arthron complex
martexa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 08:41   #1860
kamiko13
Raczkowanie
 
Avatar kamiko13
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 66
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez martexa19 Pokaż wiadomość
Kurcze.. juz zamowilam arthron complex
Ja to wszelkie dolegliwości starości i lenistwu dopisuje- ale wczoraj jak sprzątałam i musiałam kilka razy kucnąć wstać itd., to też wyraźnie czuje stawy kolanowe. Widać jest to jeden ze skutków ubocznych który dotyka prawie wszystkich- smaruje maścią z "diableskim pazurem" to nie ziółko czarownic tylko maść z apteki;-) i mogę się ruszać. Co przy mojej małej aktywności od zawsze, dużej wadze od 2 lat i Izoteku, zakrawa na magię jednak
Dwie zalety Izoteku:
nogi 1,5 miesiąca niedepilowana, depilacji niemal nie wymagają
waga nadal spada- 0,5kg tygodniowo- ale spada systematycznie
jeszcze jak mi pryszcze znikną do końca- będzie ze mnie laska
__________________
Hotel dla kotów Kobyłka
kamiko13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-27 19:31:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:56.