Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1 - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-04, 14:35   #1441
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Ja od kiedy chodzę z wózkiem dopiero ogarnęłam ile jest miejsc niedostosowanych do tego żeby do nich wjechać... na prawdę współczuję osobom niepełnosprawnym na wózkach


dobre
Ja dziś właśnie pierwszy raz na poważnie chustuję młodą i jestem zachwycona śniadanie zrobione i zjedzone bez problemu , przerwa na cyca, to kimnęła chwilę przy okazji, potem dalej jedzeni i znów do chusty i teraz mi w niej zasnęła także uaoo, ciśnij młodsza w chustę to odżyjesz a co do pytanie to ja jestem zmęczona, chociaż nie powiedziałabym ze nieszczęśliwa, natomiast aż tak się nad młoda nie rozckliwiam, czasem mam ochotę ją wyrzucić za okno, albo samej wyskoczyć zwłaszcza jak wieczorem nie chce zasnąć i wisi na cyckach

Komentarz TŻ na pytanie i jak Ci się podoba chusta : "Nie krzyczy"

Aaa tak w ogóle to mam dziś małe wychodne, mam nadzieję ze młoda nie bedzie robić cyrków i "pozwoli" łaskawie wyjść matce
Oby Ci się udalo) mi ostatnio pozwolił wyjść i liczę ze 2 kolejne weekendy tez będzie łaskawy
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 14:39   #1442
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Dzięki - już nie wiem komu - za tą nieprzykładną, ,kurcze - w punkt! Czemu ja tego przed ciąża nie przeczytałam?! : D
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 14:41   #1443
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Dzięki - już nie wiem komu - za tą nieprzykładną, ,kurcze - w punkt! Czemu ja tego przed ciąża nie przeczytałam?! : D
Ja dopiero będę czytać

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 14:42   #1444
Jerzyczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Jerzyczka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 570
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Czeeeesc
Uaoo, jaka slodka starsza siostra!
Casaa, moj spi czasem z otwarta japa
Kasiunia, co za imprezowe weekendy Ci sie szykuja?
Dotka, jakie teksty o tych chustach
Jedyne szatanskie imie jakie mi sie kojarzy to Lucyfer hue hue

U nas swieto w domu! Mlody pierwszy raz spi u mnie na klacie
I mimo ze maz pracuje z domu to zawsze czekam na weekend )
Jerzyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 14:43   #1445
iola14
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 980
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Hej Mięta
Ja odliczam codziennie do południa aż mąż wróci wtedy się dziećmi dzielimy i każdy jest zadowolony
Z zabawek to ja mam chyba tylko to co Ty już masz

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
Iola a Ty dwojke dzieciaczkow jeszcze karmisz piersia?
Czy Grzesia juz nie?
I super nocka
Grzesia już nie Chciałam jak najdłużej ale ok. 20 tygodnia ciąży przestało mu mleko smakować, ponoć zmiany hormonalne i czasem się tak dzieje

Cytat:
Napisane przez kasia01987 Pokaż wiadomość
Umawiamy się z tą nianią mam nadzieje ze okaże się spoko
Oby fajna była

Cytat:
Napisane przez MietaZCytryna Pokaż wiadomość
Ach ja też tak mam, biegam z rozwianym włosem i z obłędem w oczach po domu i ogarniam, zamiast się relaksować... tym bardziej że oni na jakieś krótkie te spacery chodzą sami:p

Jagódka


Jeszcze raz dziękuję wszystkim za miłe przyjęcie


Śliczne imię

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Wczoraj na fb czytałam dyskusję, bo dziewczyna pisze, że była w sklepie z dzieciem w chuście, a jakiś moher do niej, że dziecko się dusi, wisi i w ogóle ZUO i co tu odpowiadać. No to komentarze mnie rozwaliły

- odpowiedz, że lubisz duszone dzieci
- zapytaj, czy woli smażone?
- powiedz, że uduszone przynajmniej jest cichutkie
- powiedz, że jesteś lekarzem! Dla moherów lekarz i ksiądz to autorytet
- a jak nie pomoże, to powiedz, że jesteś księdzem!

No normalnie lałam
Świetne

Cytat:
Napisane przez MietaZCytryna Pokaż wiadomość
Moja mama w ogóle czuje się urażona jak się ośmielam mieć inne zdanie co do wychowywania czy opieki nad dzieckiem. A prawie we wszystkich kwestiach mam inne :p
U mnie tak z teściową


Taka ładna noc była a teraz ciągle na cycku
__________________
❤❤❤ Maja ❤❤❤
❤❤❤ Grześ ❤❤❤
❤❤❤ Madzia ❤❤❤
iola14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 14:44   #1446
Jerzyczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Jerzyczka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 570
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Casaa, my wlasnie lezaczka uzywamy tez jak jedziemy wgosci mlody ma wtedy swoje miejsce do spania fajnie,ze mezowi sie spodobal na bank bd zadowolona od kilku dni u nas kroluje muzyczka z tego bujaczka
I co? Kupilam troche zabawek a maly i tak kocha swojego jeżyka. Chociaz zebra tez przyciaga jego uwage
Jerzyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 14:47   #1447
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Jerzyczka Pokaż wiadomość
Casaa, my wlasnie lezaczka uzywamy tez jak jedziemy wgosci mlody ma wtedy swoje miejsce do spania fajnie,ze mezowi sie spodobal na bank bd zadowolona od kilku dni u nas kroluje muzyczka z tego bujaczka
I co? Kupilam troche zabawek a maly i tak kocha swojego jeżyka. Chociaz zebra tez przyciaga jego uwage
A moje dziecko w nosie ma zabawki wrrr zaoszczedze

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-04, 14:49   #1448
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez kasia01987 Pokaż wiadomość
A moje dziecko w nosie ma zabawki wrrr zaoszczedze

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Kasia, na razie ;-)
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 14:49   #1449
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Tak patrze po zdjęciach i nasuwa mi się pytanie: czy i wasze dzieci mają zawsze wokół siebie milion pieluch i ściereczek, a do sesji z kategorii do pokazania wśród większego grona ludzi nawet jednej
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 14:49   #1450
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez kasia01987 Pokaż wiadomość
A moje dziecko w nosie ma zabawki wrrr zaoszczedze

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Nie boj sie, przyjdzi czas i na Dorianka
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 14:53   #1451
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Nie boj sie, przyjdzi czas i na Dorianka
Minute się zainteresuje i ogląda wystrój wnetrza albo jak zrobię sobie kokon na czubku głowy to jest interesujące i zawsze się śmieje ....wrr taka jestem śmieszna ja się pytam

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Tak patrze po zdjęciach i nasuwa mi się pytanie: czy i wasze dzieci mają zawsze wokół siebie milion pieluch i ściereczek, a do sesji z kategorii do pokazania wśród większego grona ludzi nawet jednej
Mój nie leży z pieluchami:p
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-04, 14:56   #1452
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez kasia01987 Pokaż wiadomość
Mój nie leży z pieluchami:p
Mój niestety zawsze ma pieluchę pod sobą ( milion to taka przenośnia , ale jedną prawie zawsze) naprawdę zazdroszczę tym, których dzieci nie ulewają.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 14:59   #1453
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Mój niestety zawsze ma pieluchę pod sobą ( milion to taka przenośnia , ale jedną prawie zawsze) naprawdę zazdroszczę tym, których dzieci nie ulewają.
Kinga, ja najczęściej stosuje co najmniej jedną a zazwyczaj dwie pieluchy - flanelową pod główkę i tetrową do wytarcia tego co leci. Moja często lezy na kanapie a to mleko jest tłuste i zostawia plamy więc ja wolę położyć coś, z drugiej strony dziecko szoruje buzią po tej kanapie a ja wiem gdzie goście siadali? Także i w tą stronę to działa. A tetra pod ręką musi być bo to się uleje albo obslini.
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 15:01   #1454
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 975
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez kasia01987 Pokaż wiadomość
Oby Ci się udalo) mi ostatnio pozwolił wyjść i liczę ze 2 kolejne weekendy tez będzie łaskawy
Trzymam kciuki żeby Ci sie udało ja to na razie tylko na marne 2-3 h zamierzam wyjść, mam nadzieję ze da radę, w zeszłym tyg była moja siostra to mniej wiecej tyle sie udało, a dziś zostaje sam TŻ
Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Tak patrze po zdjęciach i nasuwa mi się pytanie: czy i wasze dzieci mają zawsze wokół siebie milion pieluch i ściereczek, a do sesji z kategorii do pokazania wśród większego grona ludzi nawet jednej
Moja prawie zawsze ma pod głową pieluchę ale na zdjęciach też ma
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 15:02   #1455
iola14
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 980
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Tak patrze po zdjęciach i nasuwa mi się pytanie: czy i wasze dzieci mają zawsze wokół siebie milion pieluch i ściereczek, a do sesji z kategorii do pokazania wśród większego grona ludzi nawet jednej
Magda od jakiegoś czasu nie ulewa, jedną pieluchę mam pod ręką na przewijaku w razie czego. To się po tym pierwszym skoku zmieniło
__________________
❤❤❤ Maja ❤❤❤
❤❤❤ Grześ ❤❤❤
❤❤❤ Madzia ❤❤❤
iola14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 15:03   #1456
Jerzyczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Jerzyczka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 570
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Tak patrze po zdjęciach i nasuwa mi się pytanie: czy i wasze dzieci mają zawsze wokół siebie milion pieluch i ściereczek, a do sesji z kategorii do pokazania wśród większego grona ludzi nawet jednej
Taaak ) zawsze gdzies w tle leza
Jerzyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 15:08   #1457
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Kinga u mnie tak jest, sofa oblozona zabawkami, sciereczkami i ubrankami.... Jak do salonu wchodze to az mnie telepie ale jak zasiade na sofe to mam wszystko pod reka :P

Kornelko, wszystkiego najlepszego



Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 15:12   #1458
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Tak patrze po zdjęciach i nasuwa mi się pytanie: czy i wasze dzieci mają zawsze wokół siebie milion pieluch i ściereczek, a do sesji z kategorii do pokazania wśród większego grona ludzi nawet jednej
Mój ma flanelowa w łóżeczku. Jedna tetrowa leży w salonie, ale ogólnie to tylko żeby go wytrzeć w razie wu. Tak to nie

Tz pojechał po obiad. Ja dalej siedzę z cyckiem..
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 15:15   #1459
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Właśnie ruda, sofa nie piore często, a pieluchy tak .
iola zazdroszczę, że ulewanie minęło.
My w niedziele robimy mała sesje bez pieluchy.

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Reszta zdjęć z pielucha
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-04, 15:18   #1460
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Casaa Pokaż wiadomość
Kinga u mnie tak jest, sofa oblozona zabawkami, sciereczkami i ubrankami.... Jak do salonu wchodze to az mnie telepie ale jak zasiade na sofe to mam wszystko pod reka :P

Kornelko, wszystkiego najlepszego



Wyslane z Lumia920.

Dzięki!




Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Właśnie ruda, sofa nie piore często, a pieluchy tak .
iola zazdroszczę, że ulewanie minęło.
My w niedziele robimy mała sesje bez pieluchy.

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Reszta zdjęć z pielucha
Ja na szybko gąbką z płynem do mycia naczyń zapieram, ciekawe kiedy mi się znudzi ;-) Ale staram się tymi pieluchami chronić.
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 15:30   #1461
niepozorna
Zakorzenienie
 
Avatar niepozorna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 016
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Dzień dobry

Koktajlowa co do miziania to ja wcześniej też zupełnie nie miałam ochoty i też przeciągnęłam trochę wizytę u gina ale teraz już jest okej Zmęczenie robi swoje więc nic sobie nie zarzucaj Zresztą może jak się przełamiesz to po pierwszym razie przyjdzie ochota na więcej.
Ja to w ogóle jestem przeszczęśliwa, że moje dziecko godzina 20:30 - 21 śpi bo jeszcze jest chociaż trochę siły i czasu na cokolwiek

Ewula mnie też dwa czy trzy razy bolały na początku ale teraz już jest okej. No i też mnie zastanawia jakim cudem jest tam ciaśniej, bo ewidentnie jest
I mój TŻ też wyjechał z tekstem "Mam dziewicę!"

Kasia dobrze, że u gina wszystko okej

Uaoo ja tak miałam zaraz po porodzie, wyć mi się chciało, że moje życie się skończyło ale teraz poza tym, że czasem jestem zmęczona fizycznie to jest okej. Może pogadaj z TŻem i powiedz mu jak się czujesz

Ruda mój się zaczął ślinić strasznie. Jak go noszę to mam całe ramię obślinione, a TŻ jak go nosi na ręce na brzuszku to też jest zawsze konsumowany przez Młodego

Uaoo Lenka jest udana

Ewula mojemu strasznie urosły rzęski ostatnio Już ładniutkie ma te ślepka

Lune super, że Bobotic dał radę u Was
Slodki Kolinek

MietaZCytryna witaj

Ruda buziaki dla Malutkiej

Jezuuuuu od 7 rano pisałam tego posta ale w końcu się udało
__________________
Instagram
♥♥♥

Prostujemy zą
bki
niepozorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 15:34   #1462
Jerzyczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Jerzyczka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 570
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez niepozorna Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Koktajlowa co do miziania to ja wcześniej też zupełnie nie miałam ochoty i też przeciągnęłam trochę wizytę u gina ale teraz już jest okej Zmęczenie robi swoje więc nic sobie nie zarzucaj Zresztą może jak się przełamiesz to po pierwszym razie przyjdzie ochota na więcej.
Ja to w ogóle jestem przeszczęśliwa, że moje dziecko godzina 20:30 - 21 śpi bo jeszcze jest chociaż trochę siły i czasu na cokolwiek

Ewula mnie też dwa czy trzy razy bolały na początku ale teraz już jest okej. No i też mnie zastanawia jakim cudem jest tam ciaśniej, bo ewidentnie jest
I mój TŻ też wyjechał z tekstem "Mam dziewicę!"

Kasia dobrze, że u gina wszystko okej

Uaoo ja tak miałam zaraz po porodzie, wyć mi się chciało, że moje życie się skończyło ale teraz poza tym, że czasem jestem zmęczona fizycznie to jest okej. Może pogadaj z TŻem i powiedz mu jak się czujesz

Ruda mój się zaczął ślinić strasznie. Jak go noszę to mam całe ramię obślinione, a TŻ jak go nosi na ręce na brzuszku to też jest zawsze konsumowany przez Młodego

Uaoo Lenka jest udana

Ewula mojemu strasznie urosły rzęski ostatnio Już ładniutkie ma te ślepka

Lune super, że Bobotic dał radę u Was
Slodki Kolinek

MietaZCytryna witaj

Ruda buziaki dla Malutkiej

Jezuuuuu od 7 rano pisałam tego posta ale w końcu się udało
Z ta dziewica padlam

I u nas tez rzesy z dnia na dzien coraz dluzsze bedzie mial dluzsze od matki bo ja z tych krotkorzesych
Jerzyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 15:51   #1463
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Kinga u mnie jest wszedzie mnostwo pieluch. Ja do cyckow w nocy uzywam, no i Mlody bardzo ulewa :-(

Ruda ja na kanape rozlozylam taki duzy koc, nie martwie sie gdzie goscie siadali, jak sie uleje, to nic sie nie dzieje

No i u nas jeszcze musi byc pielucha pod szyjka jak karmie, z kapturka czesto wycieka albo Mlody nie ogarnia wycieku.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 16:12   #1464
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

viki, próbuje ogarnąć chustę ale nie wychodzi mi, nie potrafię dociągnąć. A najlepsze jak próbowałam na lalce to super mi wychodzi,na dziecku już nie.



Właśnie wróciliśmy od nieplanowanej wizyty u pediatry. Poszłam z tym kaszlem żeby na weekend być spokojniejsza. Kupiłam atrovent i od dzisiaj robimy inhalacje. Jeżeli to nie pomoże to mamy zapisany antybiotyk. I jak zwykle w razie W skierowanie do szpitala. Gardełko czyste, płuca też. Kalina przybrała tylko 90g przez dwa tygodnie i nie wiem co mam myśleć. To nie za mało?
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 16:14   #1465
niepozorna
Zakorzenienie
 
Avatar niepozorna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 016
Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

No pieluch to Ci u nas dostatek Wszędzie ich pełno. Jedna pod buzie do karmienia, druga do odbijania, trzecia do wycierania dupska po myciu pod kranem i jeszcze czwarta do zarzucenia na buzie do spania (to u nas ostatnio hit!).

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

Uaoo ekspertem nie jestem ale myślę, że najważniejsze, że w ogóle przybrała. A lekarz nic nie powiedział? Oby inhalacje pomogły
__________________
Instagram
♥♥♥

Prostujemy zą
bki
niepozorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 16:23   #1466
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Zabije mojego TZ za trzy sekundy udalo mi sie śpiącego Mlodego odlozyc z rak na lozko super spal a ten przylazl i akurat teraz musi listwy przypodlogowe odkrecac. Oczywiście Mlody sie obudził teraz zalegl mi na klacie a TZ dalej z yymi listwami majstruje i mysli ze jest cicho

Uaoo ja tez sie jutro do sh wybieram mam cynk ze będą chłopięce ciuszki z George

Ruda za dwa mce

U mnie w dzień kanapa to tez składowisko pieluch, kocykow, ksiazek i zabawek a niby salon to takie reprezentatywne miejsce

No i Mlody sie rozwyl na maksa wiec TZ juz sobie piwnice odpuscil i lazi z nim po mieszkaniu a ja sie wyjde przewietrzyc bo mam dość

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 16:28   #1467
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Powiedziała tylko, że trochę mało i nic więcej.

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

mojakaren to życzę udanych zakupów! i oczywiście się pochwal zdobyczami.
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 16:33   #1468
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
A jak smazycie na kokosowym, to nie wkurza was, ze jak on przestygnie, to robi sie bialy. Tylko dlatego nie uzywam kokosowego.
U mnie się tak nie robi nigdy





Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Śpi 4 godziny, budzić?
Zazdroszcze






Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Dotka, Nergal

A my dzisiaj 2 miechy mamy
Najlepszego




Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Ja od kiedy chodzę z wózkiem dopiero ogarnęłam ile jest miejsc niedostosowanych do tego żeby do nich wjechać... na prawdę współczuję osobom niepełnosprawnym na wózkach


dobre
Ja dziś właśnie pierwszy raz na poważnie chustuję młodą i jestem zachwycona śniadanie zrobione i zjedzone bez problemu , przerwa na cyca, to kimnęła chwilę przy okazji, potem dalej jedzeni i znów do chusty i teraz mi w niej zasnęła także uaoo, ciśnij młodsza w chustę to odżyjesz a co do pytanie to ja jestem zmęczona, chociaż nie powiedziałabym ze nieszczęśliwa, natomiast aż tak się nad młoda nie rozckliwiam, czasem mam ochotę ją wyrzucić za okno, albo samej wyskoczyć zwłaszcza jak wieczorem nie chce zasnąć i wisi na cyckach

Komentarz TŻ na pytanie i jak Ci się podoba chusta : "Nie krzyczy"

Aaa tak w ogóle to mam dziś małe wychodne, mam nadzieję ze młoda nie bedzie robić cyrków i "pozwoli" łaskawie wyjść matce
Udanego wypadu




Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Tak patrze po zdjęciach i nasuwa mi się pytanie: czy i wasze dzieci mają zawsze wokół siebie milion pieluch i ściereczek, a do sesji z kategorii do pokazania wśród większego grona ludzi nawet jednej
U mnie są wszędzie pieluszki i na zdjęciach też są





Cytat:
Napisane przez uaoo Pokaż wiadomość
viki, próbuje ogarnąć chustę ale nie wychodzi mi, nie potrafię dociągnąć. A najlepsze jak próbowałam na lalce to super mi wychodzi,na dziecku już nie.



Właśnie wróciliśmy od nieplanowanej wizyty u pediatry. Poszłam z tym kaszlem żeby na weekend być spokojniejsza. Kupiłam atrovent i od dzisiaj robimy inhalacje. Jeżeli to nie pomoże to mamy zapisany antybiotyk. I jak zwykle w razie W skierowanie do szpitala. Gardełko czyste, płuca też. Kalina przybrała tylko 90g przez dwa tygodnie i nie wiem co mam myśleć. To nie za mało?
Oby kuracja pomogła

Mój ma dziś radar i jak biorę komórkę to się drze więc nie mam jak nadrabiac
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 16:39   #1469
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Mmmm pyszny obiadek zahaczylismy oczywiscie teraz obydwoje sapiemy, ze za duzo zzarlismy, ze to ostatni raz :P taaaa

Kasia dobralas sie do tych tabsow? Coz Ci gin przepisal?



Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 16:53   #1470
hariett
Zadomowienie
 
Avatar hariett
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 654
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Casaa Pokaż wiadomość
Czy Wasze dzieci tez spia z otwarta buzia?
Tak! Albo ma język miedzy wargami
Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ja przed dzieckiem też rzadko malowałam, bo zawsze sobie odcisnę i mnie to denerwuje.
Myslę teraz o zestawie do hybryd, bo poświęcić godzinkę raz na dwa tygodnie, ale mieć pazury pomalowane i nie martwić się o odpryski i że nie wyschło, a ja czegoś dotknęłam - byłoby spoko.
Tez o tym myślę, ale jak pomyślę o całym garnizonie lakierów w łazience to myślę sobie "a, muszę te wykorzystać", a nich nie korzystam i tak w kółko macieju Bo ja lubię kupować lakiery, nie malować
Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
- odpowiedz, że lubisz duszone dzieci
- zapytaj, czy woli smażone?
- powiedz, że uduszone przynajmniej jest cichutkie
- powiedz, że jesteś lekarzem! Dla moherów lekarz i ksiądz to autorytet
- a jak nie pomoże, to powiedz, że jesteś księdzem!
jeszcze czytałam (Na pytanie czy ono ma czym oddychać) "Nie, już się udusiło, ale jakoś zapominam zdjąć"

Lune fajna ta lista! Pwcaa, cho na obiad!

Casaa można prać, dziękuję za odpowiedź co do spania prosto
Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Ja od kiedy chodzę z wózkiem dopiero ogarnęłam ile jest miejsc niedostosowanych do tego żeby do nich wjechać... na prawdę współczuję osobom niepełnosprawnym na wózkach
Mam to samo. Jeden schodek, jeden pierdzielony schodek, ale być musi. No kurde. Albo w sklepach wieszaki tak wąsko poustawiane że się przejść nie da
__________________

hariett jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-02 14:19:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:53.