Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1 - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-05, 07:04   #1591
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Baby i możesz rumiankiem przemywać. Sama solą nam nie przeszło. My dostaliśmy krople od pediatry ale jest napisane że od 1 roku życia i że to antybiotyk i nie dałam póki co.

---------- Dopisano o 08:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

Tak w ogóle to dzień dobry miała mama przyjechać, chciałam sobie na ciuchy pójść i ogarnąć ciuszki młodego to stwierdziła że jednak nie przyjedzie. O i
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 07:22   #1592
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Dzien dobry

Noc tragedia, terrorysta budzil sie co 1,5-2h jadl ok. 40 minut, pozniej placz. Dzisiaj nie fukcjonuje. Mlody caly czas mi wyje jedyne pocieszenie jest takie, ze moze sie zdrzemniemy w ciagu dnia. Tz powiedzial, ze dzisiaj mam nie gotowac, nie sprzatac, jak wroci z meczu, to wszystko ogarnie obiad mam w knajpie zamowic.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 07:24   #1593
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Baby i możesz rumiankiem przemywać. Sama solą nam nie przeszło. My dostaliśmy krople od pediatry ale jest napisane że od 1 roku życia i że to antybiotyk i nie dałam póki co.

---------- Dopisano o 08:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

Tak w ogóle to dzień dobry miała mama przyjechać, chciałam sobie na ciuchy pójść i ogarnąć ciuszki młodego to stwierdziła że jednak nie przyjedzie. O i
I przeszło mimo że nie dałaś tych kropli?
Szkoda że tak wyszło z mamą...

Książę pozwolił matce pospać kolejne 3 godziny (od 5 do 8 ) i znowu upomnial się o jedzenie
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 07:32   #1594
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Dzien dobry

Noc tragedia, terrorysta budzil sie co 1,5-2h jadl ok. 40 minut, pozniej placz. Dzisiaj nie fukcjonuje. Mlody caly czas mi wyje jedyne pocieszenie jest takie, ze moze sie zdrzemniemy w ciagu dnia. Tz powiedzial, ze dzisiaj mam nie gotowac, nie sprzatac, jak wroci z meczu, to wszystko ogarnie obiad mam w knajpie zamowic.

Oj współczuję


Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
I przeszło mimo że nie dałaś tych kropli?
Szkoda że tak wyszło z mamą...

Książę pozwolił matce pospać kolejne 3 godziny (od 5 do 8 ) i znowu upomnial się o jedzenie
Od wczoraj dajemy rumianek i zobaczymy. Jak nie przejdzie w tydzień to damy krople.

O.widzisz no to łaskawca dzisiaj
Mój dzisiaj w nocy zwalil tz z łóżka i tz musiał pójść na kanapę spać. Bo ja nakarmilam i zrobiłam to co on cały tydzień czyli odwróciłam się i poszłam spać. A tz musiał sobie radzić
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 07:35   #1595
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Oj współczuję




Od wczoraj dajemy rumianek i zobaczymy. Jak nie przejdzie w tydzień to damy krople.

O.widzisz no to łaskawca dzisiaj
Mój dzisiaj w nocy zwalil tz z łóżka i tz musiał pójść na kanapę spać. Bo ja nakarmilam i zrobiłam to co on cały tydzień czyli odwróciłam się i poszłam spać. A tz musiał sobie radzić
Ja tak o 5 skapitulowalam i tz budzilam, bo juz nie mialam sily. Ponosil troche Malego, przysnal, ale czkwaka go obudzila i znowu ryk. W ogole caly czas je. Juz mnie sutki bola :-(
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 07:35   #1596
niepozorna
Zakorzenienie
 
Avatar niepozorna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 016
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Niepozorna a jak zdejmujesz? Waciki i folia aluminiowa? Bo ja się zastanawiam czy nie kupić lampy, bo moja pani od paznokci wyemigrowała a rzeczywiście to proste raczej jest. Tylko ściąganie dla mnie to masakra.

Dokładnie tak Aceton, wacik i folia, 10min i zdejmuję drewnianym patyczkiem

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Niepozorna no wlasnie godzina raz na dwa tygodnie na pazury to jest nic a miec caly czas pomalowane to by byla bajka

Tylko skad wziac dwie stowki? Boze moje konto w tym miesiacu chyba umrze... chusta 250, mata 150, depilator 500 moze by mi z ZUSU podwojny macierzynski przyslali?

Ja też bym chciała podwójny, a najlepiej od razu potrójny

Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
Ja czytałam o hybrydach właśnie wczoraj. I trafiłam na jednym blogu temat o tytule manicure hybrydowy - idealny dla matek

No tak jest

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ja mojego tzta strasze ze kiedys ich zistawie samych na caly dzien, przyjade o 17 i ma byc obiad, zrobione pranie, odkurzone, podlogi umyte, koszule poprasowane a na mnoe ma czekac kawa. Zebys Ty widziala to przerazenie w oczach xD a ja mowie ze wtedy by docenil jak ma dobrze, ze nie wraca do domu gdzie nieposprzatane, brak obiadu, a kobita w brudnym dresie i tlustych wlosach tzn nie mowie ze to zle, zeby nie bylo - sprzatanie i obiad to nie priorytety i czasem sie nie da i juz. Ale czasem jak slucham opowiesci jak to przy dziecku NIC i NIGDY nie da sie zrobic (w kontekscie kilkulatlow nawet! To eee... serio? No a umyc wlosy mozna wieczorem bo na wizazu kiedys byl watek ze laska byla w domu z mezem i nowordkiem i pisala ze nie ma kiedy zebow umyc - no blagam...

Ja straszę, że zostawię ich samych na jeden dzień i noc - to jest dopiero przerażenie pomieszane z błaganiem w oczach
A z tym, że nie ma czasu na nic to też nie jestem w stanie zrozumieć. Moje dziecko w dzień sypia tyle co nic, a codziennie biorę rano prysznic, myję i suszę włosy, robię jakiś szybki makijaż, wychodzimy na spacer, a potem odkurzam i ogarniam jakiś obiad. Jak do tej pory raz mi się zdarzył taki dzień, że dopiero przed 14 na jednej nodze brałam prysznic, bo wcześniej Młody nawet na sekundę nie zmrużył oka no ale generalnie da się w miarę normalnie funkcjonować (na przyspieszonych obrotach of kors)

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
Niepozorna ile placilas kosmetyczce za hybrydy ze zrezygnowalas? ja place 50 zl raz na 4 tygodnie wiec tragedii nie ma mega podziwiam jak ktos robi sam ale.ja bym nie ogarnela brak cierpliwosci :/
Poza tym pretekst zeby wyrwać sie do ludzi

Płaciłam 60zł, ale ja chodziłam co 2tyg bo co 4 to za duży odrost bym już miała, więc za 120zł to ja mam 4 nowe lakiery Ogarnęłabyś na pewno

Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość
Z ropiejacym oczkiem od razu do lekarza czy dalej liczyć na to ze samo przejdzie? Zaczelo sie przedwczoraj po poludniu

Tak jak Dotka pisze przemywaj solą fizjologiczną. Nam też ropiało i przeszło po tym
__________________
Instagram
♥♥♥

Prostujemy zą
bki
niepozorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 07:38   #1597
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Dzien dobry

Noc tragedia, terrorysta budzil sie co 1,5-2h jadl ok. 40 minut, pozniej placz. Dzisiaj nie fukcjonuje. Mlody caly czas mi wyje jedyne pocieszenie jest takie, ze moze sie zdrzemniemy w ciagu dnia. Tz powiedzial, ze dzisiaj mam nie gotowac, nie sprzatac, jak wroci z meczu, to wszystko ogarnie obiad mam w knajpie zamowic.


Staraj się odpocząć





Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Oj współczuję




Od wczoraj dajemy rumianek i zobaczymy. Jak nie przejdzie w tydzień to damy krople.

O.widzisz no to łaskawca dzisiaj
Mój dzisiaj w nocy zwalil tz z łóżka i tz musiał pójść na kanapę spać. Bo ja nakarmilam i zrobiłam to co on cały tydzień czyli odwróciłam się i poszłam spać. A tz musiał sobie radzić
No to oby przeszło
Bywało że był bardziej łaskawy, ale niech mu będzie w sumie dobrze że o 8 się obudził a nie 6-7 jak ostatnio miał w zwyczaju

My dziś na 12 na rehabilitację, mają nauczyć nas jak obchodzić się z dzieckiem żeby nie zepsuć
A po południu do mojej siostry jedziemy. Nie wiem gdzie sprzątanie wcisniemy w ten grafik a bałagan straszny znów jest
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-05, 07:39   #1598
niepozorna
Zakorzenienie
 
Avatar niepozorna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 016
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Malwi współczuję nocki Ja dzisiaj też się nie wyspałam, ale ja się sama w nocy obudziłam i nie mogłam usnąć, a jak już mi oko zaczęło lecieć to się Olek obudził więc no
__________________
Instagram
♥♥♥

Prostujemy zą
bki
niepozorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 07:41   #1599
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez niepozorna Pokaż wiadomość
Ja straszę, że zostawię ich samych na jeden dzień i noc - to jest dopiero przerażenie pomieszane z błaganiem w oczach
A z tym, że nie ma czasu na nic to też nie jestem w stanie zrozumieć. Moje dziecko w dzień sypia tyle co nic, a codziennie biorę rano prysznic, myję i suszę włosy, robię jakiś szybki makijaż, wychodzimy na spacer, a potem odkurzam i ogarniam jakiś obiad. Jak do tej pory raz mi się zdarzył taki dzień, że dopiero przed 14 na jednej nodze brałam prysznic, bo wcześniej Młody nawet na sekundę nie zmrużył oka no ale generalnie da się w miarę normalnie funkcjonować (na przyspieszonych obrotach of kors)
A ja wiem, ze czasami sie nie da, jak nie ma pomocy od drugiej osoby. Pierwsze 4 tygodnie Mlody wisial na cycku caly dzien. Musialam go odrywac na posilki, wc inaczej byl placz. W nocy tez byl wisielec, wiec jestem sobie w stanie wyobrazic, ze nie ma sie czasu. Chociaz ja zawsze te 10 minut na ogarniecie sie znalazlam, czasami odbywalo sie to na raty, ale bylo.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 07:56   #1600
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
A ja wiem, ze czasami sie nie da, jak nie ma pomocy od drugiej osoby. Pierwsze 4 tygodnie Mlody wisial na cycku caly dzien. Musialam go odrywac na posilki, wc inaczej byl placz. W nocy tez byl wisielec, wiec jestem sobie w stanie wyobrazic, ze nie ma sie czasu. Chociaz ja zawsze te 10 minut na ogarniecie sie znalazlam, czasami odbywalo sie to na raty, ale bylo.
Ja bardzo często znajduje tylko czas na ogarnięcie siebie, czasami na raty tak jak piszesz, o ogarnieciu mieszkania mogę pomarzyć
Dla mnie codzienne odkurzanie to abstrakcja , ja ledwo raz w tygodniu jestem w stanie znaleźć czas na to. Jak był mniejszy i mi spał więcej to owszem ale teraz nie ma szans, musiałabym go ryczacego w łóżeczku zostawić i sprzątać ale aż tak mi na porządku nie zależy żeby dziecko męczyć
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 08:13   #1601
koktajlowa7
Rozeznanie
 
Avatar koktajlowa7
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Ustroń
Wiadomości: 997
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

U nas nocka nawet spoko, co prawda zasnęła dopiero o 23 ale pospała do 5

Jak nazywają się wasze kapsułki z tą witaminą d + k? Muszę kupić bo się skończyły, a wybór widzę duży. Myślę kupić teraz preparat złożony.
koktajlowa7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-05, 08:23   #1602
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

A my karmilismy o 22:20/2:40/6:40 i teraz. Nie jest źle, mimo ze jakiegoś rekordu długości spania nie było. Przy takich przerwach to ja się całkiem wysypiam. Ciekawe czy teraz jeszcze pospi czy już nie...
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 08:29   #1603
iola14
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 980
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Dzień dobry

Cytat:
Napisane przez uaoo Pokaż wiadomość
viki, próbuje ogarnąć chustę ale nie wychodzi mi, nie potrafię dociągnąć. A najlepsze jak próbowałam na lalce to super mi wychodzi,na dziecku już nie.



Właśnie wróciliśmy od nieplanowanej wizyty u pediatry. Poszłam z tym kaszlem żeby na weekend być spokojniejsza. Kupiłam atrovent i od dzisiaj robimy inhalacje. Jeżeli to nie pomoże to mamy zapisany antybiotyk. I jak zwykle w razie W skierowanie do szpitala. Gardełko czyste, płuca też. Kalina przybrała tylko 90g przez dwa tygodnie i nie wiem co mam myśleć. To nie za mało?
Trochę mało, ale dzieci niby skokowo przybierają to pewnie nadrobi

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
A ja wiem, ze czasami sie nie da, jak nie ma pomocy od drugiej osoby. Pierwsze 4 tygodnie Mlody wisial na cycku caly dzien. Musialam go odrywac na posilki, wc inaczej byl placz. W nocy tez byl wisielec, wiec jestem sobie w stanie wyobrazic, ze nie ma sie czasu. Chociaz ja zawsze te 10 minut na ogarniecie sie znalazlam, czasami odbywalo sie to na raty, ale bylo.
Ja też wiem, że czasem się nie da. Mam takie dni, że jedno trzymam na rękach z drugim próbuje się bawić i zastanawiam się czy obiad może być na kolację No ale ogarnąć siebie zawsze jakoś dam radę, gorzej z domem
__________________
❤❤❤ Maja ❤❤❤
❤❤❤ Grześ ❤❤❤
❤❤❤ Madzia ❤❤❤
iola14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 08:32   #1604
lune1992
Zadomowienie
 
Avatar lune1992
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 211
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Malwi wspołczuje nocki
Dotka, niepozorna ja tez strasze meza ze zostawie ich samych i sie boi

U mnie noc spoko tylko o 4 odechciało mu sie spac i zasnal o 5
Spał do 8 i teraz od 9 sie własnie budzi ;p
A o 8 walnal taka kupe ze szok, musialam kąpac
Zauwazylam ze robi sobie dłuzsze przerwy w karmieniu, czasem go karmie co 2 godz jak nie spi a on nie chce za godz sie dopomina a mi cycki eksplodują

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Magda mi sól tez nie pomogła, rumianek musisz stosowac przynajmniej tydzien bo u nas po 2 dniach myslalam ze jest ok ale wrociło. Przemywałam na prawde duzo razy w ciągu dnia, nawet w nocy i dopiero przeszło.
__________________
Maleństwo 02.01.2016
lune1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 08:48   #1605
MietaZCytryna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 424
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Malwi, współczuję nocy.
U nas od 4 nie ma spania dziś, kupa szła i ją wybudziła i tak marudzi do teraz. Właśnie przysypia przy cycku,to może się uda w końcu oderwać.

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
A ja wiem, ze czasami sie nie da, jak nie ma pomocy od drugiej osoby. Pierwsze 4 tygodnie Mlody wisial na cycku caly dzien. Musialam go odrywac na posilki, wc inaczej byl placz. W nocy tez byl wisielec, wiec jestem sobie w stanie wyobrazic, ze nie ma sie czasu. Chociaz ja zawsze te 10 minut na ogarniecie sie znalazlam, czasami odbywalo sie to na raty, ale bylo.
Zgadzam się w 100%. Moja też na początku 24h/dobę na cycku wisiała i było ciężko te zęby umyć
co innego jak dziecko nie śpi, bo chce zwiedzać i się bawić, a co innego jak chce na mamie wisieć. Miałam takie dni, że prysznic brałam dopiero jak mąż z pracy wracał, ale przeżyłam
MietaZCytryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 08:50   #1606
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Lune ja przemywam cały czas jak tylko jest mokre oczko więc mam nadzieję że pomoże.

U was dzieci też nieświadomie czasem mówią "nie" albo "tak"? i to zazwyczaj w takich momentach że idealnie się z tym wstrzela Haha Dzisiaj np bawi się z małym mój tata i mówi do niego "daj nóżki, no daj" A mały "nieee"
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 08:55   #1607
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Lune ja przemywam cały czas jak tylko jest mokre oczko więc mam nadzieję że pomoże.

U was dzieci też nieświadomie czasem mówią "nie" albo "tak"? i to zazwyczaj w takich momentach że idealnie się z tym wstrzela Haha Dzisiaj np bawi się z małym mój tata i mówi do niego "daj nóżki, no daj" A mały "nieee"
Taaaaak, ostatnio jak wyl to nieswiadomie wyszlo mu "mama"
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 08:58   #1608
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Malwi współczuję nocy, wymęczyłaś się.

My zbieramy juz się i jedziemy na zakupy. Wymyśliłam, że Primark odwiedziny.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 09:00   #1609
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez koktajlowa7 Pokaż wiadomość
U nas nocka nawet spoko, co prawda zasnęła dopiero o 23 ale pospała do 5

Jak nazywają się wasze kapsułki z tą witaminą d + k? Muszę kupić bo się skończyły, a wybór widzę duży. Myślę kupić teraz preparat złożony.
KiD Vitum





Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Lune ja przemywam cały czas jak tylko jest mokre oczko więc mam nadzieję że pomoże.

U was dzieci też nieświadomie czasem mówią "nie" albo "tak"? i to zazwyczaj w takich momentach że idealnie się z tym wstrzela Haha Dzisiaj np bawi się z małym mój tata i mówi do niego "daj nóżki, no daj" A mały "nieee"
No czasem tak wychodzi

Po spałam jeszcze chwile będę tego żałować bo później będę niewyrobiona z niczym ale trudno sen też jest ważny podobno
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-05, 09:04   #1610
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Casa dziękuję doszło, zaraz dokładnie przejrze.

Magda tak czasem wyda taki dźwięk przypominajacy tak bądź nie i też w idealnych momentach

Malwi współczuję nocki.

U nas od rana mycie, bo dosłownie się obs.rala po pachy ciuszki to się zastanawialiśmy czy od razu nie wyrzucić a nowe geterki założyłam. Może jej się nie spodobały
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 09:09   #1611
86ewula
Rozeznanie
 
Avatar 86ewula
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 694
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Magda u nas ,, nie"też często słyszę zazwyczaj przy przebieraniu w ogóle jak mu zmieniam pieluche a on marudzi to już wiem że jeszcze nie skończył i często po chwili dorabia ,wtedy się śmieje do siebie, głupia matka przecież ci mówił żeby się jeszcze wstrzymać z tą nową pieluchą :-D :-D

U nas noc standardowa. Spał od 19. Później 22/23:40/3/5:15/7... Także często. Ale udało mi się wcisnąć mu tę butlę z dwóm mlekiem. Raz zjadł 50 ml a drugi raz 40 ml.

u nas standardem się robi pobudka o 6:30 ... wkładanie do huśtawki. Tam idzie kupa i jest spokój .

Malwi współczuję ciężkiej nocy. Odeśpij sobie.

Dziewczyny jaki polecacie podgrzewacz do butelek. Tak żeby każda butelka i słoiczek wchodził. I może żeby miał sterylizator wbudowany ?
86ewula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 09:16   #1612
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Kurcze malwi ciężka noc dobrze ze TZ Cie dzisiaj wyreczy

A moze on nie glody tylko tak wisi na cycu bo potrzebuje possac? Smoczek moze by uratowal Twoje sutki

Ej ale po co codziennie odkurzac?

U nas noc super rano TZ Malego przejął ja zrobiłam paste z makreli i skoczyłam na ciuchy malemu upolowalam koszulke polo zestaw dwoch nowych bodziakow i apaszke z George i koszulke z dlugim rekawem. Kupilam też dla córeczki siostry sliczny sweterek z Gap (oczywiście jak zwykle lepsze ciuszki byly dla dziewczynek) i Tż bluze. Dla mnie nic nie było ale chłopaki ubrani :d

Maly pojadl, drzemie przy cycu, zaraz próba odłożenia, prysznic i idziemy na spacer. Idziemy do moich rodziców i dziadków z zaproszeniami na chrzest wiec przy okazji sie wkrecilismy na obiad

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 09:21   #1613
MietaZCytryna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 424
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez koktajlowa7 Pokaż wiadomość
Jak nazywają się wasze kapsułki z tą witaminą d + k? Muszę kupić bo się skończyły, a wybór widzę duży. Myślę kupić teraz preparat złożony.
My mamy k+d vitrum.

Dziewczyny, a witaminę K się podaję do rozpoczętego czy skończonego 2go miesiąca?

Moja w ogóle zaczęła ulewać odkąd jej K podajemy, czytałam że może być czasami. Nie wiem czy to zbieg okoliczności czy faktycznie przez tą witaminę ulewa.
MietaZCytryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 09:28   #1614
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
Casa dziękuję doszło, zaraz dokładnie przejrze.

Magda tak czasem wyda taki dźwięk przypominajacy tak bądź nie i też w idealnych momentach

Malwi współczuję nocki.

U nas od rana mycie, bo dosłownie się obs.rala po pachy ciuszki to się zastanawialiśmy czy od razu nie wyrzucić a nowe geterki założyłam. Może jej się nie spodobały
Czarna, u nas wieczorem była taka akcja całe plecy zasrane i też miała półśpiochy pierwszy raz na sobie hahaha, wszystko wylądowało w vanishu :P

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Cytat:
Napisane przez MietaZCytryna Pokaż wiadomość
My mamy k+d vitrum.

Dziewczyny, a witaminę K się podaję do rozpoczętego czy skończonego 2go miesiąca?

Moja w ogóle zaczęła ulewać odkąd jej K podajemy, czytałam że może być czasami. Nie wiem czy to zbieg okoliczności czy faktycznie przez tą witaminę ulewa.
U mnie na wypisie jest, że do 12 tyg, czyli 3 mce.
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 09:44   #1615
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Dzien dobry

Noc tragedia, terrorysta budzil sie co 1,5-2h jadl ok. 40 minut, pozniej placz. Dzisiaj nie fukcjonuje. Mlody caly czas mi wyje jedyne pocieszenie jest takie, ze moze sie zdrzemniemy w ciagu dnia. Tz powiedzial, ze dzisiaj mam nie gotowac, nie sprzatac, jak wroci z meczu, to wszystko ogarnie obiad mam w knajpie zamowic.
Moze to skok?
Fajnie ze tz tak zarzadzil

Co do odkurzania to ja dawniej odkurzalam raz w tygodniu bo po pracy mi sie nie chcialo - w sumie to tz odkurzal bo ja nienawidzilam a teraz odkurzam 2-3 razy raptem 10 monut mi to zajmuje. Ale glownie dlatego ze i tak odkurzacz rozkladam bo katarkiem odsysam katar to jak juz mam rozlozony to mysle sobie - a to kuchnie odurze chociaz. A potem jeszcze - no na ganku to syf z piasku jest. A potem reszta domu xD

pielna pogoda dzis u nas i cieplutko

Magda taak moj gada bardzo czesto. Ale jednak najczesciej jest NIEEEEEEE xD ale jak wiecie on najczesciej jest na nie, wiec w sumie adekwatnie ciekawe czy to bedzie miec przelozenie jak zacznie mowic

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Ewula ja mam baby ono.

Mieta - do skonczonego 3mca wit K. Moj tez ulewa przez nia.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 09:44   #1616
koktajlowa7
Rozeznanie
 
Avatar koktajlowa7
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Ustroń
Wiadomości: 997
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez MietaZCytryna Pokaż wiadomość
My mamy k+d vitrum.

Dziewczyny, a witaminę K się podaję do rozpoczętego czy skończonego 2go miesiąca?

Moja w ogóle zaczęła ulewać odkąd jej K podajemy, czytałam że może być czasami. Nie wiem czy to zbieg okoliczności czy faktycznie przez tą witaminę ulewa.
Do skończonego 3 miesiąca.
koktajlowa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 09:46   #1617
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Ja twierdzę że dzieci najchętniej mówią nie dlatego ze najczęściej się im mówi "nie rusz" "nie idź" itd
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 09:50   #1618
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Karen u mnie smoczek nie przechodzi. Dostaje wiekszej histerii niz przed podaniem smoczka, dlatego tez odpuscilam.
A ja tez glupia jestem, wiem, ze nie zasne jak w domu mam syf. nie potrafie tego przeskoczyc :-( co do okurzania,
to u nas pasuje odkurzac codziennie. Z psem nie ma innego wyjscia

Dotka juz sie powinien konczyc. Wczoraj wedlug przewidywanego terminu bylo 9 tygodni, we wtorek skonczy 9.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 10:01   #1619
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Ja twierdzę że dzieci najchętniej mówią nie dlatego ze najczęściej się im mówi "nie rusz" "nie idź" itd
Nie płacz, no nie płaaaaacz...

Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 10:27   #1620
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Dostaliśmy pozytywne rozpatrzenie wszystkich wniosków o kasę z urzędu kiedy dostalyscie pieniążki? Pod koniec miesiąca?
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-02 14:19:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:10.