nastrojowy album - własnoręcznie - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Papierowy zawrót głowy

Notka

Papierowy zawrót głowy Forum dla ludzi, którzy lubią tworzyć z papieru. Tutaj dowiesz się jak zrobić ciekawą kartkę lub scrap. Zaprezentujesz swoje dzieło. Zapraszamy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-20, 00:16   #211
Madziulka :)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2
Dot.: nastrojowy album - własnoręcznie

Hejka Mam problem. Postanowiłam zrobić album dla mojego chłopaka. Nie wiem jednak, skąd sciagnąc szablony do zdjęć.. Szukałam w necie, lecz nie mogę znaleść. Bardzo byłabym wdzięczna za pomoc. Pozdrówki
Madziulka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 13:18   #212
erina7
Raczkowanie
 
Avatar erina7
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 248
Dot.: nastrojowy album - własnoręcznie

a ja mam dziewczynay do was prośbę (nie chciałam otwierać bez sensu nowego wątku, więc wcisnę sie tutaj).Mam zrobić 4 duże plakaty ( w antyramach o wym 50x70 cm)na każdy rok po jednym z życia mieszkańców pewnego domu seniorów. I pomyślałam , żeby to zrobić w formie scrapbookingu. Mam juz za soba swoje własne albumy , ale było o tyle prościej, że na stronie były dwa zdjęcia , a tu musi być więcej i to o róznej tematyce, bo np. występy, święta, festyny , wystawy. Jak to wszystko połaczyc jakoś, żeby miało to ręce i nogi. Zostały juz kupione karty do podkładu , niestety w jednym kolorze, m.in zielony, żółty i jeszcze inne). Ma może któras koncepcję, będę wdzięczna
erina7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 17:52   #213
agusia1981
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 996
Dot.: nastrojowy album - własnoręcznie

Minął tydzień od twojego zapytania, więc pewnie już coś wymyśliłaś ale jeśli nie to można taki duży plakat podzielić na poszczegolne miesiące, bądź kwartały. I wtedy ozdobić odnośnie do tych np. kwartałów - najlepiej pór roku. A jeśli chodzi o kolorowy papier, to pod każde zdjęcie można podkleić kremowy lub biały papier, by nie było zbyt pstrokato.
Skoro masz już doświadczenie, na pewno wyjdzie super i oczywiście pokaż później jak wyszło

My z narzeczonym pokusiliśmy się o zrobienie albumu na roczek dla mojego chrześniaka W zasadzie połączyliśmy technikę zwykłą z komputerową i na jednym zdjęciu łączyliśmy kilka, bądź tylko jedno przerabialiśmy i wkleiliśmy do albumu. Wszyscy byli zachwyceni, a siostra wszystkim znajomym pokazuje

A to kilka fotek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Aga w Polsce 3-12.IV.2007 - 085.JPG (100,1 KB, 250 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Aga w Polsce 3-12.IV.2007 - 086a.JPG (65,4 KB, 185 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Aga w Polsce 3-12.IV.2007 - 089a.JPG (85,0 KB, 299 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Aga w Polsce 3-12.IV.2007 - 097a.JPG (98,1 KB, 215 załadowań)
agusia1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 17:57   #214
agusia1981
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 996
Dot.: nastrojowy album - własnoręcznie

i jeszcze 2
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Aga w Polsce 3-12.IV.2007 - 090a.JPG (109,8 KB, 153 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Aga w Polsce 3-12.IV.2007 - 093a.JPG (120,4 KB, 172 załadowań)
agusia1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 18:09   #215
igusia13
Wtajemniczenie
 
Avatar igusia13
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 476
Dot.: nastrojowy album - własnoręcznie

Piękne
igusia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 18:20   #216
erina7
Raczkowanie
 
Avatar erina7
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 248
Dot.: nastrojowy album - własnoręcznie

dzięki agusia, jeszcze nie zabrałam sie za to, bo mam jeszcze troche czasu, ciągle myslę bo nie łatwo jest zrobić cały rok na jednej "kartce". Pomysł z podzieleniem roku na kwartały( pory roku ) wykorzystam na jednej antyramie, pozostaja jeszcze trzy.
erina7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 07:40   #217
sensibel32
Przyczajenie
 
Avatar sensibel32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Chotomów
Wiadomości: 17
Dot.: nastrojowy album - własnoręcznie

cześć szukałam czegoś o własnoręcznych albumach w internecie i natrafiłam na wasze forum. Planuję taki zrobić na pierwszą rocznicę slubu , nieduży o lekkim zabarwieniu erotycznym... coś już podpatrzyłam, mam nadzieję ze mi wyjdzie. tylko mam dylemat czy zostawic kolorowe zdjęcia czy czarno-białe albo sepia. jak myślicie?
sensibel32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-17, 16:43   #218
xiazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraina Szczęścia
Wiadomości: 68
Dot.: nastrojowy album - własnoręcznie

dziewczyny.. poradzcie mi.. Też bym chciała zrobić coś podobnego taki albumik, tylko że w okazji ślubu mojego brata.. No i za bardzo nie mogę nic znaleźć w pasmanteriach itp... Skąd można wziąć taką fajną karbowaną tekturkę?
xiazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 21:38   #219
kaszellek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 034
GG do kaszellek
Dot.: nastrojowy album - własnoręcznie

sensibel możesz dać czarno-białe i do tego akcent w mocnym kolorze- jak ma być erotycznie to może fuksja, czerwony..
xiazka rozejrzyj się po empikach, skepach papierniczych, w tesco jest dział craft, a jak nie to zostaje allegro i sklepy netowe, gdzie wybór jest przeogromny..
kaszellek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 09:16   #220
sensibel32
Przyczajenie
 
Avatar sensibel32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Chotomów
Wiadomości: 17
Dot.: nastrojowy album - własnoręcznie

kaszellek fajny pomysł z tym akcentem,dzięki. Ogólnie lubię bawic się w takie pierdółki, ale moja wyobraźnia jest nieco ograniczona. Jak coś podpatrzę to nawet coś fajnego sklecę, ale żeby tak juz coś sama z siebie to troche cieżko...
sensibel32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 18:25   #221
slonecczko_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
Dot.: nastrojowy album - własnoręcznie

Cudowne te albumy prosze wysyłajcie wiecej zdjatek bo szukam jakiegos pomysłu na prezent dla chłopaka
slonecczko_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-04, 00:08   #222
Ashi
Raczkowanie
 
Avatar Ashi
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 70
Dot.: nastrojowy album - własnoręcznie

agusia ślicznie !
__________________
Szczęśliwa mamusia
Ashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 14:12   #223
kdxo0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Dot.: nastrojowy album - własnoręcznie

witam wszytkich jestem tu nowy i naprawde malo sie zna na tym. Ale ostatnio z dziewczyna doszlismy do wniosku zezrobimy sobie wlasnorecznie prezenty. Ja wymyslilem ze zrobie album na zdjecia z zdjeciami z naszych wspolnych wyjazdow Po przegladnieciu wybralem 26 zdjec z ktorych tak jakby ulozylem zabawna a zarazem romantyczna (moim zdaneim) historyjke.
Moim zamierzeniem jest N pierwszej stronie napisać "Dziekuje Ci za:" i kolejno na nasteponych stronach ueiszczac zdjecia i podpisy do kazdego z nich. A teraz zaczyna sie problem zdjecia odbieram jutro a niewime jak wykonac taki album. Nie mam zbyt duzego talentu w tych sprawach ale myslalem ze kupie jakis kolorowy bristol i jakso to zlacze w jedno ale jak podobaja mi sie takie okladki "http://www.wizaz.pl/forum/attachment.php?attachment id=368421&d=1144955669&po stid=1633378" ale neiwime jak i z czego sa wykonane, czy mozna to gdizes kupic? Z góry pomocy pozdrawiam i licze na wasza pomoc
kdxo0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 14:32   #224
nirshya.dwbh
CraftMod
 
Avatar nirshya.dwbh
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: kraina zwana podlasiem
Wiadomości: 14 054
GG do nirshya.dwbh
Dot.: nastrojowy album - własnoręcznie

Coś ten link nie działa, mozesz go poprawić, bo nie wiem jak Ci pomóc
__________________
Galeria - naszyjniki
Papierowe próby.... ramka z szybką na szybko
Bloguję


nirshya.dwbh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 14:40   #225
skimos
Zakorzenienie
 
Avatar skimos
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 5 414
Dot.: nastrojowy album - własnoręcznie

Ja podpowiem tylko że ostatnio w empiku widziałam taki album to scrapbookingu - tzn okładka i w środku folie na kartki, i bardzo dużo miejsca - kartki mogą byc duże.
Zawsze mozesz dac takowe kartki do oprawienia/zbindowania
__________________
Bzium Bzium i Tadam!


skimos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 16:35   #226
kdxo0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Dot.: nastrojowy album - własnoręcznie

chodzi mi o cos w stylu tego co zrobila "agusia1981" te zdejcia sa widoczene na tej stronie przybnajmniej ja widze. Jak mozna zrobic taka twarda okładke?? I wogole od czego zaczac? U siebie w miescei preszedelm wszystkie sklepy i nie znalazlem takeigo albumu zebym mogl gotowy kupic;(. Kupilem Wycinanki ktorymi chce poobklejac strony powycinac rozne wzorki serduszka itp. Ale niewiem sam od czego zaczać? Moze strony zrobic z bloku techncznego albo bristolu i potem do tego jakas okladke ale jak to polaczyc i wogole jak okladke taka zrobic.?? Pomocy!!!
kdxo0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 17:32   #227
agusia1981
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 996
Dot.: nastrojowy album - własnoręcznie

Ja miałam to ułatwienie, że mieszkam za granicą i kupiłam taki album.
Ostatnio jak robiłam album na podziękowanie dla rodziców, to kupiłam zwykły - z klejącym papierem i folią i skupiłam się na tym co tam wklejałam, wyszło super. Ale planowałam zrobić na grubszych kartkach i dać je do oprawy.
agusia1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 22:41   #228
kdxo0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Dot.: nastrojowy album - własnoręcznie

ehhhh... prosze was o pomoc a jej nie otrzymuje. Nie potraficie odpowiedizec na moje pytania?
kdxo0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 22:53   #229
nirshya.dwbh
CraftMod
 
Avatar nirshya.dwbh
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: kraina zwana podlasiem
Wiadomości: 14 054
GG do nirshya.dwbh
Dot.: nastrojowy album - własnoręcznie

Jakbym miała to zrobic domowym sposobem to pewnie użyłabym na okłądkę kartonu (takiego z pudełka), okleiłabym go czymś, np ozdobnym papierem, tapetką, okleiną czy czymś podobnym, kartki mogą być z kartonu kolorowego, np takiego sprzedawanego u mnie w dużych arkuszach, mozna je zamocować metodą nitkową ("przyszyć") lub harmonijkową (kamilcia_w ma w swoim dorobku ksiegę gości weselnych, gdzie łączyła kartki w teki sposób i jest tam pokazane to krok po kroku). Do tego ew jakaś wstążeczka do zawiązania, czy na coś co sie chyba nazywa karabińczykiem.
Póżniej już pozostaje tylko wypełnić wnętrze, ale to już sama przyjemność. Mam nadzieję, ze choć troche pomogłam.
__________________
Galeria - naszyjniki
Papierowe próby.... ramka z szybką na szybko
Bloguję


nirshya.dwbh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-01, 22:56   #230
Emilka_l
Przyczajenie
 
Avatar Emilka_l
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rumia koło Gdańska
Wiadomości: 16
GG do Emilka_l
Dot.: nastrojowy album - własnoręcznie

Mam pytanie czy taki album mozna kupic?? nie chciałabym sprawdzac czy potrafie zrobic okładkę albumu sama wiec czy można go gdzies dostac?? Szczególnie gdzies na pomorzu?? Prosze o pomoc
Emilka_l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 15:06   #231
anita22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 25
Dot.: nastrojowy album - własnoręcznie

Mam pytanie.Moja koleżanka zainspirowała mnie do zrobienia własnoręcznie albumu dla moich córek.Jedna ma 3,5 roku druga jest jeszcze "w drodze". Po przejrzeniu forum zachwycił mnie scrapbooking.Album dla córki którą urodzę zacznę zainspirowana waszymi propozycjami.Mam problem z albumem starszej, jest w trakcie ozdabiania,zdjęcia wklejone-ale zostało mi kilka zdjęć z okresu ciąży i usg.Nie chcę żeby sie poniewierały i zniszczyły a nie mam pojęcia jak je dodać do gotowego albumu. Jest to zwykły album ze sklepu ze sztywnymi białymi kartkami z sztywnego papieru.Jak dodać początek, macie jakieś pomysły?Będę wdzięczna.pozdrawiam
P.S.Postaram się dołączyć fotki mojego "dzieła"
anita22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 15:17   #232
aksalotl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 767
Dot.: nastrojowy album - własnoręcznie

Cytat:
Napisane przez anita22 Pokaż wiadomość
Mam pytanie.Moja koleżanka zainspirowała mnie do zrobienia własnoręcznie albumu dla moich córek.Jedna ma 3,5 roku druga jest jeszcze "w drodze". Po przejrzeniu forum zachwycił mnie scrapbooking.Album dla córki którą urodzę zacznę zainspirowana waszymi propozycjami.Mam problem z albumem starszej, jest w trakcie ozdabiania,zdjęcia wklejone-ale zostało mi kilka zdjęć z okresu ciąży i usg.Nie chcę żeby sie poniewierały i zniszczyły a nie mam pojęcia jak je dodać do gotowego albumu. Jest to zwykły album ze sklepu ze sztywnymi białymi kartkami z sztywnego papieru.Jak dodać początek, macie jakieś pomysły?Będę wdzięczna.pozdrawiam
P.S.Postaram się dołączyć fotki mojego "dzieła"
świetna sprawa nie została Ci żadna wolna karta z przodu? A na okładce (po wewnetrznej stronie)? Ewentualnie dokleic/doczepic podobna kartkę do pierwszej?
aksalotl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 18:13   #233
nirshya.dwbh
CraftMod
 
Avatar nirshya.dwbh
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: kraina zwana podlasiem
Wiadomości: 14 054
GG do nirshya.dwbh
Dot.: nastrojowy album - własnoręcznie

Można dokleić na okładkę taką kieszonkę na zdjęcia z okresu ciąży i usg. I po prostu je tam schować. Mozna je też przykleić na trochę większy kartonik, umocować wstążeczkę u góry do ułatwienia wyjmowania i dekoracji.
Kieszonkę przykładową możesz zobaczyć w moim ostatnim albumie (przedostatnia fotka) a taki ze wstążeczka to też mam gotowy, ale zdjęcia dopiero ujawnię we wtorek.

Mozna jeszcze zrobić prościej. Przykleić kolorową kopertę, ładnie ja ozdobić i powkładać zdjęcia.
__________________
Galeria - naszyjniki
Papierowe próby.... ramka z szybką na szybko
Bloguję



Edytowane przez nirshya.dwbh
Czas edycji: 2008-01-20 o 18:15 Powód: literówka
nirshya.dwbh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 18:50   #234
hejasz
Zakorzenienie
 
Avatar hejasz
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mały Domek na Pastwiskach
Wiadomości: 8 220
GG do hejasz
Dot.: nastrojowy album - własnoręcznie

Wątek bardzo ciekawy i praktyczny dla tych, ktore sie zajmuja tworzeniem albumów, ale ja z przyjemnością obejrzalam i przyjrzalam sie Waszym dzielom. Brawo dla wszystkich, a szczegolnie dla pomyslodawczyni - Sarenko uklon dla Ciebie.
__________________
W miłości nie ma lęku, lecz doskonała miłość usuwa lęk, ponieważ lęk kojarzy się z karą.
1 List św. Jana 4:18 / Biblia Tysiąclecia.


Cichy kącik hejasz

Papierowy kącik hejasz
hejasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 19:41   #235
anita22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 25
Dot.: nastrojowy album - własnoręcznie

Myślałam o kopercie-to by się sprawdziła dla usg, bo by się też może nie zniszczyły i nie wyblakły.Natomisat mam kilka zdjęc z ciąży, wyszło by tego ze 3 kartki powiedzmy. Zainteresowała mnie ta kieszonka ze wstążeczką-czekam na zdjęcia. KOmbinuję tez do czego by tu ewentualnie doczepić pierwszą kartkę.postaram sie jutro cos wrzucić
.czekam na ewentualne propozycje nadal.dzięki
anita22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 19:48   #236
anita22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 25
Dot.: nastrojowy album - własnoręcznie

To początek mojego dzieła.Album zrobiony ze zwykłego segregatora+kolorowe kartki z brystolu o różnej fakturze.Nie mam pomysłu na okładkę, czy z materiału np?czy czymś wykleić Drugi (biały)to "gotowiec" ze sklepu zapełniony zdjęciami i mój problem jak dołączyć początek jeśli została mi do wyboru właściwie tylko okładka.zdjęcia nie najlepszej jakości bo z telefonu.Będę wdzięczna za sugestie.Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1s.jpg (35,3 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s2.jpg (50,2 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s3.jpg (36,3 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s4.jpg (92,5 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s5.jpg (45,5 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s6.jpg (26,8 KB, 50 załadowań)
anita22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 19:49   #237
anita22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 25
Dot.: nastrojowy album - własnoręcznie

i jeszcze...kupiłam dziś na poczcie takie ładne kolorowe koperty.Może do nich powkładam i przykleję na okładce?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg s7.jpg (39,4 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s8.jpg (31,7 KB, 33 załadowań)
anita22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 19:58   #238
nirshya.dwbh
CraftMod
 
Avatar nirshya.dwbh
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: kraina zwana podlasiem
Wiadomości: 14 054
GG do nirshya.dwbh
Dot.: nastrojowy album - własnoręcznie

Fajnie to wygląda!
__________________
Galeria - naszyjniki
Papierowe próby.... ramka z szybką na szybko
Bloguję


nirshya.dwbh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 08:20   #239
anita22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 25
Dot.: nastrojowy album - własnoręcznie

Jestem początkująca (co widać powyżej ) ale mam pytanie.Zafascynowana waszymi dziełami wzięłam się ostro za przygotowania do "profesjonalnej" pracy i zamierzam kupić parę naprawdę przydatnych rzeczy.Na razie posiadam jedynie klej Magic -jest naprawdę dobry.Powiedzcie mi co jest tak NAPRAWDĘ przydatne do pracy:
  • nożyczki do ozdobnego przycinania
  • dziurkach do ozdobnych dziurek i?
Nie mam na myśli tych wszystkich ozdobnych papierów, pasmanterii itp. bo to pewnie kwestia wyobraźni (chyba że istnieje coś cudownego o istnieniu czego nie mam pojęcia).Doradźcie kochane.pozdrawiam
anita22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 12:30   #240
rowan berry
Raczkowanie
 
Avatar rowan berry
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 447
Dot.: nastrojowy album - własnoręcznie

Ja również zabrałam się za robienie albumu Robię go sama od początku do końca. Wczoraj zgromadziłam wszystkie potrzebne rzeczy i zaczęłam pracę. Powycinałam elementy okładki i strony, materiał na okładkę i to tyle. Na dziś planuję sklejenie okładki i oddanie zdjęć do wywołania

Anita, co do Twojego pytania - dla mnie podstawa to właśnie takie ozdobne nożyczki. Sporo się ich naszukałam, ale w końcu zdobyłam Nakupowałam też sporo bibułek i papierów, i przy pomocy tych nożyczek coś z tego zrobię Z potrzebnych rzeczy kupiłam jeszcze taki ostry nożyk do papieru, żeby równo powycinać strony i jakieś ewentualne proste elementy do ozdoby. Jeszcze widziałam w Tesco takie fajne kolorowe gwiazdki błyszczące, które można poprzyklejać do papieru.

Już wczoraj miałam sporo zabawy z tym wycinaniem i obmyślaniem wszystkiego - a co dopiero będzie jak zabiorę się za dekorowanie stron
__________________
MŻ - WR!!!
rowan berry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Papierowy zawrót głowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:37.