Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-07, 08:37   #4231
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Dziewczyny, sama jestem bardzo szczupła i jak ktoś mówi o mnie szkielet czy patyk to ludziom się wydaje, że to normalne
Oczywiście, że nawet najgrubsza/najchudsza/najbardziej pryszczata/najwyższa/najniższa kobieta ma prawo wybrać sobie wymarzoną sukienkę ślubną.
Problem był w tym, że salon nie dysponował innymi sukniami w rozmiarze tej kobiety i babeczka przyniosła to co miała, a "kobiieta przy tuszy" wybrzydzała, że tu nie takie, ta brzydka itd. No to co ta biedna kobieta miała zrobić? stworzyć sukienkę, wyczarować? babka jej tłumaczy, że jakby była szyta na miarę to będzie wyglądało inaczej, ale żeby przymierzyła MODEL (pisałam, jeden miał obszerną spódnicę, pozostałe były skromniejsze) a "kobieta przy tuszy", że nie, bo te są brzydkie. No i ok, miała prawo uważać, że są brzydkie, ale ja mając jej wagę chyba zdawałabym sobie sprawę, że wybór sukien w moim rozmiarze będzie ograniczony.
Tak samo, jak mam bardzo wąską stopę i wiem, że niektóre buty będą mi spadać z nogi, bo będą za szerokie i nie bardzo mogę coś z tym zrobić. Ale jak mi ktoś przynosi i mówi "proszę przymierzyć i zobaczyć jak się pani czuje w takim obcasie" to przymierzam.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 08:56   #4232
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 350
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Ja przepraszam, ale czy panie o większych rozmiarach nie mają prawa mieć swojego zdania i swoich marzeń co do sukni bez wyzwania ich żeby szły w namiocie?
I mówienie że ma schudnąć. Może próbuje, może jest chora itd., to stanowczo nie jest sprawa osób postronnych. I dam głowę ze ona myślała albo i powiedziała że chce WYGLADAC szczuplo, tylko w ten sposób ten tekst brzmi mniej śmiesznie a z tym drugim łatwo pokazać że ona jest głupia.
Dla mnie nie zabawne.
Mam w rodzinie kilka osób z dużą nadwagą i wiem doskonale, że podkreślanie wyglądu takich ludzi jest bardzo krzywdzące. A otyłość to nie tylko wynik złych nawyków żywieniowych i niezdrowego trybu życia.
Ja jestem chuda jak patyk i jak szukam załóżmy eleganckiej sukienki i jakiej bym nie przymierzyła to każda jest niedopasowana lub co gorsza dłuższa niż bym chciała. Strasznie się wtedy wkurzam, mimo, że lubię swoją figurę. Nie wiem co może czuć kobieta, na którą w salonie pasują ze 3 suknie, a pewnie i tak trzeba je będzie przerabiać. Na pewno nie jest to dla niej nic przyjemnego. Nic dziwnego, że chce wyglądać w tym dniu idealnie.

Buraki zdarzają się w każdym rozmiarze. Jeśli kobietka pyszczyła do ekspedientki faktycznie jest Grażką, ale osoba ciągle podkreślająca jej otyłość też zasługuje na miano Klaudii.
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 09:41   #4233
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
To nie zbrodnia chcieć ladnie wygladac. Trzeba tylko spojrzec realnie. Skoro dziewczyna byla naprawde gruba to zadna kiecka nie sprawi ze bedzie wygladac szczuplo i nie ma co z tego powodu sie czepiac sprzedawczyni.
W naszym społeczeństwie chyba nadal jest zbrodnią bycie grubą, takie odnoszę wrażenie z otoczenia. A bój się boga gdy taka osoba ma iść na plażę czy basen.

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Kiecka może odjąć lub dodać kilogramy.



Mam wrażenie że bycie bridedzilla by było wybaczone ładnej i szczupłej dziewczynie natomiast z grubej można się śmiać do woli.
To jest idealne podsumowanie tematu.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 09:56   #4234
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez MaryJaneKS Pokaż wiadomość
Tył tej kurtki wygląda jak odwłok wielkiego chrabąszcza
w koncu ujrzalam wersje limonkowa. Dramat
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 10:01   #4235
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie
 
Avatar BajaderkowaBaba
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z łodzi na samo dno
Wiadomości: 4 888
GG do BajaderkowaBaba
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Dziewczyny, sama jestem bardzo szczupła i jak ktoś mówi o mnie szkielet czy patyk to ludziom się wydaje, że to normalne
Oczywiście, że nawet najgrubsza/najchudsza/najbardziej pryszczata/najwyższa/najniższa kobieta ma prawo wybrać sobie wymarzoną sukienkę ślubną.
Problem był w tym, że salon nie dysponował innymi sukniami w rozmiarze tej kobiety i babeczka przyniosła to co miała, a "kobiieta przy tuszy" wybrzydzała, że tu nie takie, ta brzydka itd. No to co ta biedna kobieta miała zrobić? stworzyć sukienkę, wyczarować? babka jej tłumaczy, że jakby była szyta na miarę to będzie wyglądało inaczej, ale żeby przymierzyła MODEL (pisałam, jeden miał obszerną spódnicę, pozostałe były skromniejsze) a "kobieta przy tuszy", że nie, bo te są brzydkie. No i ok, miała prawo uważać, że są brzydkie, ale ja mając jej wagę chyba zdawałabym sobie sprawę, że wybór sukien w moim rozmiarze będzie ograniczony.
Tak samo, jak mam bardzo wąską stopę i wiem, że niektóre buty będą mi spadać z nogi, bo będą za szerokie i nie bardzo mogę coś z tym zrobić. Ale jak mi ktoś przynosi i mówi "proszę przymierzyć i zobaczyć jak się pani czuje w takim obcasie" to przymierzam.
Nie jesteś bardzo szczupła, jesteś bardzo chuda, albo może wychudzona. Czemu tak siebie oszczedzać? Skoro o otylej kobiece wypisujesz Gruba Baba.
Klaudia z Ciebie i tyle.

A odrealnione oczekiwania... No cóż, zdarza się. Póki płaci może wymagać
BajaderkowaBaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 10:47   #4236
Northpole
Rozeznanie
 
Avatar Northpole
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 637
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez BajaderkowaBaba Pokaż wiadomość
Nie jesteś bardzo szczupła, jesteś bardzo chuda, albo może wychudzona. Czemu tak siebie oszczedzać? Skoro o otylej kobiece wypisujesz Gruba Baba.
Klaudia z Ciebie i tyle.

A odrealnione oczekiwania... No cóż, zdarza się. Póki płaci może wymagać

ooo!
ja jeszcze słyszałam szkieletor, na pewno nic nie jesz, bo ja to mam bardziej kobiecą sylwetkę (czyli kilka kilo więcej), chudzina, szkapa.
Teraz już mało kto komentuje na szczęście.
Northpole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 10:49   #4237
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Northpole Pokaż wiadomość
ooo!
ja jeszcze słyszałam szkieletor, na pewno nic nie jesz, bo ja to mam bardziej kobiecą sylwetkę (czyli kilka kilo więcej), chudzina, szkapa.
Teraz już mało kto komentuje na szczęście.
Ja byłam dramatycznie chuda gdzieś tak do wieku 20tu kilku lat i raz usłyszałam że wyglądam jak z Oświęcimia...
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-07, 10:57   #4238
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Ja byłam dramatycznie chuda gdzieś tak do wieku 20tu kilku lat i raz usłyszałam że wyglądam jak z Oświęcimia...
Grażyny znajdą się wszędzie i będą komentować grube i chude osoby. Najlepsze jest to, że siebie nie widzą. Dlatego ruszyły odpowiedzi nad wypowiedzią Klaudii powyżej.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 11:19   #4239
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez nelciak Pokaż wiadomość
Pewnie juz sie przewijal ten temat w watku, ale skoro piszecie o smieciach, to tez sie pozalę... mieszkam blisko osiedla domkow jednorodzinnyc. Palenie śmieciami to na nim normalka. Nie da się przejsc obok oddychajac normalnie, bo się zbiera na wymioty. Ludzie trują siebie, innych i środowisko. Przykre


Czemu więc nie reagujesz? Za takie zanieczyszczenie środowiska jest duży mandat. A skoro nikt nie reaguje to czemu niby mieli by przestać to robić?

Wezwać policje i problem się rozwiąże.
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 11:36   #4240
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez dorotti66 Pokaż wiadomość
Czemu więc nie reagujesz? Za takie zanieczyszczenie środowiska jest duży mandat. A skoro nikt nie reaguje to czemu niby mieli by przestać to robić?

Wezwać policje i problem się rozwiąże.
Tu się nie zawsze da. Np. ja w rodzinnym mieście również mam takiego sąsiada co pali śmieciami, że nawet pies moich rodziców czując zapach ucieka do domu. I na nic się zdały wizyty policjantów. Z jednej przyczyny, dzwoniąc do nich zawsze się słyszy "nie zawracać głowy", "są ważniejsze sprawy" a jak już przyjadą to dym uleci czekaliśmy około godziny na przyjazd. Wtedy nie ma ani dowodów a tylko słowo przeciwko słowu. Bo sąsiad jest przygotowany i posiada znikome ilości węgla.
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 11:50   #4241
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Tu się nie zawsze da. Np. ja w rodzinnym mieście również mam takiego sąsiada co pali śmieciami, że nawet pies moich rodziców czując zapach ucieka do domu. I na nic się zdały wizyty policjantów. Z jednej przyczyny, dzwoniąc do nich zawsze się słyszy "nie zawracać głowy", "są ważniejsze sprawy" a jak już przyjadą to dym uleci czekaliśmy około godziny na przyjazd. Wtedy nie ma ani dowodów a tylko słowo przeciwko słowu. Bo sąsiad jest przygotowany i posiada znikome ilości węgla.
U mnie jest to samo. Sąsiadka z domku jednorodzinnego pali czymś takim, że idzie zielono-żółty, szczypiący w oczy dym. Ale pali maks przez pół godziny dziennie, zazwyczaj w weekend, więc zanim się straż miejska pozbiera, to ona już skończy. A ostatnio jak zadzwoniłam, to mi powiedzieli, że oni już u niej byli, pobierali próbki i że węgiel jest po prostu takiej słabej jakości. Jakoś trudno mi w to uwierzyć, no ale co mogę zrobić?
Więc zadzwoniłam (z tego wynika, że nie tylko ja, skoro byli u niej parę razy wcześniej), a problem się bynajmniej nie rozwiązał.
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-07, 12:18   #4242
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
w koncu ujrzalam wersje limonkowa. Dramat
A ja dzisiaj różowo je..ną
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 13:40   #4243
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
W naszym społeczeństwie chyba nadal jest zbrodnią bycie grubą, takie odnoszę wrażenie z otoczenia. A bój się boga gdy taka osoba ma iść na plażę czy basen.



To jest idealne podsumowanie tematu.
Mam sporo osob w rodzinie ktore maja problemy z waga.I uwierz maja mniejsze kompleksy rozbierajac sie nad woda niz niejedna wychudzona dziewczyna.A wiesz dlaczego? dlatego ze wokol coraz wiecej osob z nadwaga.Mnie osobiscie nie rusza kto ile wazy do czasu az waga zostaje wytknieta mnie. Niestety przewaznie mnie atakuja wlasnie osoby grubsze. I to juz jest mega chamstwo. na szczescie po latach ryku w poduszke umiem sie juz odciac
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 13:46   #4244
201607211025
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 659
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Palenie śmieci w piecu to pół biedy, pani mieszkająca 2 domy dalej pali plastik itp. na podwórku pranie przesiąka, kołdry, które się wietrzą itp. Czasem smród i dym są nie do zniesienia. Kiedyś sąsiad poszedł do niej po dobroci, nic to nie dało. Pani ma dużo pieniędzy, ale na koszu na odpady oszczędza. Chyba mandaty też jej nie straszne.
201607211025 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 13:53   #4245
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Jak pali w ogrodzie to po straz dzwon, zagrozenie pozarowe.

Send from my mind using the Force.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 13:56   #4246
201607211025
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 659
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Jak pali w ogrodzie to po straz dzwon, zagrozenie pozarowe.

Send from my mind using the Force.
I przyjedzie wóz, a tam małe ognisko na podwórku
201607211025 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 14:00   #4247
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Male ognisko rzeczy szkodliwych. Na mnie sie straz nie obrazila, a to skutecznie oduczylo niektorych palenia roznych gowien. A jak jeszcze bedzie zostawione bez nadzoru (nadzor to stanie przy nim caly czas, a nie zagladanie od czasu do czasu) to w ogole miod malina.

Send from my mind using the Force.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 14:01   #4248
Serenity89
Raczkowanie
 
Avatar Serenity89
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 112
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

To raczej sprawa dla policji, niż dla straży. Bo palić plastikiem, czy oponami nie można.
Jak się zgadacie z sąsiadami i kobieta będzie regularnie dostawać mandaty, to może w końcu zrozumie aluzję.
No chyba, że babon faktycznie nic nie zrobi sobie z tego, albo jeszcze okaże się mściwa i też wywinie numer, z niekoniecznie prawdziwymi donosami
Serenity89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 14:05   #4249
201607211025
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 659
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Co do sąsiadów, to oni raczej nie chcą psuć ,,relacji" sąsiedzkich, więc wiele się po nich nie spodziewam.

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Male ognisko rzeczy szkodliwych. Na mnie sie straz nie obrazila, a to skutecznie oduczylo niektorych palenia roznych gowien. A jak jeszcze bedzie zostawione bez nadzoru (nadzor to stanie przy nim caly czas, a nie zagladanie od czasu do czasu) to w ogole miod malina.

Send from my mind using the Force.
Ona chyba cały czas tam siedzi, podkłada śmieci i wącha te smrody.
201607211025 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-07, 14:27   #4250
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez beautyq Pokaż wiadomość
Palenie śmieci w piecu to pół biedy, pani mieszkająca 2 domy dalej pali plastik itp. na podwórku pranie przesiąka, kołdry, które się wietrzą itp. Czasem smród i dym są nie do zniesienia. Kiedyś sąsiad poszedł do niej po dobroci, nic to nie dało. Pani ma dużo pieniędzy, ale na koszu na odpady oszczędza. Chyba mandaty też jej nie straszne.
Dokładnie tak samo jak pali w piecu - dym przecież nie idzie pionowo w niebo, tylko jak wiatr zawieje. Ona mieszka w małym domku, a ja na czwartym piętrze w bloku obok. Jak mam pranie wywieszone, to masakra, tak samo jakbym miała wtedy okna otwarte.
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 14:43   #4251
Moviolka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 152
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

jeszcze w temacie bycia chudym/grubym i nie patrzenia na siebie...
Miałam kiedyś znajomą z bardzo dużą nadwagą, która nie miała kompleksów na tym punkcie, ciągle powtarzała jaka jest ładna i atrakcyjna (a może tym właśnie tuszowała kompleksy? kto wie?)
Wyszłam kiedyś z nią i pewną parą tylko moich znajomych, gdzie facet był wysoki, postawny, miał lekki brzuszek. Moja koleżanka, jak tylko go zobaczyła, stwierdziła " Jaki on gruby i niezadbany" dodała też, że ta moja druga koleżanka, będąc taką ładną dziewczyną, mogłaby sobie znaleźć kogoś bardziej atrakcyjnego...
Moviolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 14:50   #4252
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Jak pali w ogrodzie to po straz dzwon, zagrozenie pozarowe.

Send from my mind using the Force.
Rok temu latem zadzwoniłam, że ktoś pali w ogródku ognisko. Usłyszałam kilka pytań w stylu czy pilnują i na koniec "skoro pilnują to niech pilnują".
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 14:57   #4253
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Zaczynam docieniac straz u mnie.

Send from my mind using the Force.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 14:58   #4254
201607211025
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 659
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Moviolka Pokaż wiadomość
jeszcze w temacie bycia chudym/grubym i nie patrzenia na siebie...
Miałam kiedyś znajomą z bardzo dużą nadwagą, która nie miała kompleksów na tym punkcie, ciągle powtarzała jaka jest ładna i atrakcyjna (a może tym właśnie tuszowała kompleksy? kto wie?)
Wyszłam kiedyś z nią i pewną parą tylko moich znajomych, gdzie facet był wysoki, postawny, miał lekki brzuszek. Moja koleżanka, jak tylko go zobaczyła, stwierdziła " Jaki on gruby i niezadbany" dodała też, że ta moja druga koleżanka, będąc taką ładną dziewczyną, mogłaby sobie znaleźć kogoś bardziej atrakcyjnego...
Z cyklu: przyganiał kocioł garnkowi. Chociaż nie, u niej pewnie nadwaga wygląda gorzej, niż u tego chłopaka.
201607211025 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 15:08   #4255
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 170
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Male ognisko rzeczy szkodliwych. Na mnie sie straz nie obrazila, a to skutecznie oduczylo niektorych palenia roznych gowien. A jak jeszcze bedzie zostawione bez nadzoru (nadzor to stanie przy nim caly czas, a nie zagladanie od czasu do czasu) to w ogole miod malina.

Send from my mind using the Force.
W zeszlym roku, mając w nosie stosunki sasiedzkie, dzwonilismy po straż bo sąsiad w biały dzień wypalał gniazdo szerszeni w starej szopie, 3 kroki od granicy lasu, przy ekstremalnej suszy. Las był tak suchy, że wystarczyłaby dosłownie iskra. Przyjechało chyba z 5 samochodów do gaszenia. Facet to skończony matoł.
__________________

2015: 70
2016: 67

kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 15:08   #4256
Moviolka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 152
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez beautyq Pokaż wiadomość
Z cyklu: przyganiał kocioł garnkowi. Chociaż nie, u niej pewnie nadwaga wygląda gorzej, niż u tego chłopaka.
Zdecydowanie tak. Ona ma około 1,65m wzrostu i jakieś 30kg nadwagi. Ten facet ma ok. 1,80m i po prostu wygląda normalnie, nie ma kaloryfera na klacie, lekki brzuszek.
Nie rozumiem, jak, mając taką nadwagę, można wyrażać się z pogardą o innych osobach, które nawet na grube nie wyglądają. Ale ona chyba tylko o facetach tak mówiła, bo od nich wymagała bardzo dużo w kwestii wyglądu.
Moviolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 15:17   #4257
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Moviolka Pokaż wiadomość
Zdecydowanie tak. Ona ma około 1,65m wzrostu i jakieś 30kg nadwagi. Ten facet ma ok. 1,80m i po prostu wygląda normalnie, nie ma kaloryfera na klacie, lekki brzuszek.
Nie rozumiem, jak, mając taką nadwagę, można wyrażać się z pogardą o innych osobach, które nawet na grube nie wyglądają. Ale ona chyba tylko o facetach tak mówiła, bo od nich wymagała bardzo dużo w kwestii wyglądu.

ja w takich przypadkach to pytam czy się ostatnio w lustrze przeglądała. Nienawidzę podwójnych standardów....
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 17:50   #4258
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Ja przepraszam, ale czy panie o większych rozmiarach nie mają prawa mieć swojego zdania i swoich marzeń co do sukni bez wyzwania ich żeby szły w namiocie?
I mówienie że ma schudnąć. Może próbuje, może jest chora itd., to stanowczo nie jest sprawa osób postronnych. I dam głowę ze ona myślała albo i powiedziała że chce WYGLADAC szczuplo, tylko w ten sposób ten tekst brzmi mniej śmiesznie a z tym drugim łatwo pokazać że ona jest głupia.
Dla mnie nie zabawne.
a ja mysle,ze nie chodzi tu o nadwage ogolem, ale po pierwsze-o to ,ze sukienka moze skorygowac troche figure ale cudow nie zrobi - a po drugie -jak sie ma niestandardowy rozmiar to niestety ale nie ma opcji przymierzenia 200 rodzajow fasonow, bo wiekszosc jest robione na jakis przecietny plus minus-i tak kobieta z duza nadgwaga, bardzo wysoka albo bardzo niska, o malutkiej/wielkiej stopie beda po prostu mialy zawsze problem no i powinny to zrozumiec - chociaz suknie sie syzje zwykle na miare wiec naprawde nie ogarniam problemu tej kobiety, bo moze sobie milion krysztalkow,koronek itp doszyc wg uznania
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 20:49   #4259
201701261449
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 402
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Miałam ostatnio kilka przykładów januszostwa.

1. Sobota rano, biedronka.
Kupuje kila rzeczy, w dłoni odliczona kwota, podchodzi kobieta i pyta, czy możemy się razem "skasować" bo ona tylko dwie bułki ma, a się zaraz gdzieś tam spóźni.
Kiwnęłam głową, bo co mi tam, babka klepaczki po groszu i dwóch do ręki mi wcisnęła, buły skasowała i już jej nie ma.
Po skasowaniu reszty moich zakupów kwota się nie zgadza, moje odliczone + klepaki wysypane z ręki to za mało, brakuje jakiś trzydziestu iluś groszy.
Cyrku nie zrobię, wygrzebałam z kurtki brakującą kwotę, odchodzę od kasy i patrzę na paragon.
No i jasne, moje produkty się zgadzają, babka mnie rąbnęła na dwóch, najtańszych bułkach. Mam jeszcze lichą nadzieję, że może zwyczajnie się pomyliła przy odliczaniu.

2. Żabka.
Chcę wejść do Żabki, drzwi są do połowy przeszklone, od środka stoi jakiś facet z ręką na klamce, za nim jakiś młody chłopak, który chce wyjść.
Odsuwam się kulturalnie, żeby wyszli ze sklepu, ale ni chuchu. Dobra, może mnie nie widzą.
Facet łapę trzyma na klamce, tuszą tarasując wejście.
Chcę nacisnąć klamkę, nic. Zerknął na mnie i dalej gada.
Popycham lekko drzwi, nic.
No słyszę, że kasjerka mówi, że facet ma się odsunąć, bo klienci.
Stoi i gada, chyba sam do siebie.
Chłopak za nim sterczy jak kołek, w końcu zapukałam w szybę mocno i ze złością, puścił klamkę, musiałam się przecisnąć obok jego tłustego brzucha.

3. Rodzina.
Nie mam prawa jazdy, a chciałabym, nim zacznę jazdy z instruktorem, nauczyć się na własnym, wiejskim podwórku jak samochód włączać, pogrzebać w nim, by zobaczyć na żywo, co, gdzie i po co jest, no oswoić się, żeby partner czy tata pokazali mi to i owo.
Chciałam na początku kupić jakiegoś starego maluszka do nauki, ale ktoś z bliskiej rodziny pochwalił się, że dostanie nowego służbowego, więc swojego starego forda zezłomuje, bo tam już rdza wlazła, akumulator pociągnie może kilka miesięcy, no w każdym razie złom, ale jeszcze od bidy pojeździ. Sama mówiła, że teraz więcej za oddanie go zapłaci. Zaproponowałam, że za symboliczną kwotę go odkupię, właśnie nie do jazdy a do nauki.
I jakże, pomysł świetny, oczy jej się zaświeciły, od razu zaczęła zachwalać, że zadbany (litości, wiem, jak wygląda - ma ponad 20 lat, sprzątany rzadko, brudny od zawsze, śmierdzi fajkami i jest cały do wymiany), ona pójdzie wycenić.
Zdziwiłam się, dopytuje, czy kwota x starczy, a potem na własny koszt będę musiała go zezłomować i wyrejestrować, etc., nie, ona wyceni. Ok.
I zaśpiewała 5 tysięcy.

Ekhm. Na portalach te samochody w dużo lepszym stanie chodzą za max 1000zł. Mój ojciec stwierdził, że auto nie jest warte nawet 300zł w takim stanie, a ja chciałam uczciwie zaproponować więcej.
Niby nic, odmówiłam w takim razie, ale dopiero zaczęło się. Że ona musiała za wycenę zapłacić! Że mam teraz za to oddać!
Ja nie mówię, że chcę auto za darmo. Ale zrzynać tak z osoby, która niejako chciała przysługę zrobić (zamiast płacić, jeszcze by zarobiła), z którą znamy się 20 lat i wiele lat razem mieszkałyśmy, to trochę nie fajnie.

Edytowane przez 201701261449
Czas edycji: 2016-03-07 o 23:41 Powód: literówka
201701261449 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 20:57   #4260
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

O kurde. Ta ostatnia sytuacja to jakaś patologia. Nie wiem jak z takimi ludźmi można utrzymywać kontakty.

U mnie jak sąsiadka zmieniała samochód to ten co miała mi praktycznie dała bo musiałem jej wciskać kasę.
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-17 18:41:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:28.