Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. IV - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-06, 21:17   #2641
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. IV

tajla, tak,dokładnie to brałam ślub 3 tygodnie przed Lim no i u niej już drugie dziecko w drodze a ja się na pierwsze nie mogę namyśleć
Ogólnie to mam tak, że jak pójdę gdzieś do znajomych, którzy mają dzieci (np. do Lim, w której córeczce jesteśmy oboje z mężem zakochani ) to myślę, ze fajnie byłoby mieć dzieciaka, a potem wracam do domu, gdzie mam ciszę, spokój, porządek i nikt nic ode mnie nie chce, i myślę sobię "ej dobra, mam czas" no ale tego czasu coraz mniej jakby...
No i martwi mnie też sprawa powrotu do pracy po macierzyńskim

Też pracowałam w ubezpieczeniach przez 4 lata ale to nie dla mnie jednak
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 10:20   #2642
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. IV

Copy- nie ukrywam, że bardzo mi miło, gdy czytam te ciepłe słowa o Emilce.
Decyzja o dziecku to poważna sprawa. Nie ma co ukrywać, że wtedy nie będziesz miała ani ciszy ani spokoju ani porządku Dodałabym jeszcze: ani pieniędzy
Ja szczerze mówiąc nie wyobrażam już sobie życia bez Emi, mimo pewnych ograniczeń. W zamian dostaję każdego dnia tak ogromną ilość radości i szczęścia, że zapominam o minusach.
Ale wiadomo: to decyzja, którą każdy musi podjąć sam. Jest przecież mnóstwo par, które są bardzo szczęśliwe bez dzieci, podróżują, mają jakieś fajne hobby itp.

Tajlaa-takie życie... Też mnie to wkurza, ale co zrobić... W poprzedniej firmie przynajmniej wypłacili mi sporą odprawę w zamian za to, że mnie nie przyjmą, a tu jeszcze szefowa orżnęła mnie na kasę. Długa historia, szkoda gadać...
Pamiętam Freddy bardzo dobrze, ale słuch o niej zaginął. Czasem widzę tylko zdjęcia na FB, jej syn to już niezły kawaler.
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 11:43   #2643
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Ogólnie to mam tak, że jak pójdę gdzieś do znajomych, którzy mają dzieci (np. do Lim, w której córeczce jesteśmy oboje z mężem zakochani ) to myślę, ze fajnie byłoby mieć dzieciaka, a potem wracam do domu, gdzie mam ciszę, spokój, porządek i nikt nic ode mnie nie chce, i myślę sobię "ej dobra, mam czas" no ale tego czasu coraz mniej jakby...
ja mam bardzo podobnie
poza tym ciagle mam w glowie, najpierw mieszkanie, potem dziecko, ale wlasnie najgorsze jest to, ze czas leci
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 20:09   #2644
tajlaa
Wtajemniczenie
 
Avatar tajlaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 024
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. IV

Copykat dokładnie ja mam tak samo jak do kogoś pójde i ma dziecko o jakie fajnie, milusie ale jak zaczyna płakać i marudzić to już nie jest tak wesoło a potem w domu taka błoga cisza i spokój ale zapewne tak myślimy i mówimy bo swojego nie mamy, tak jak mówi Lim, że nie wyobraża sobie życia bez Emilki to pewnie u nas by tak samo było tak jak to jest z TŻ, choć to w życiu się zmieia odpukać ale dzieciaczki zostają na zawsze, mimo wszystko.

A powrotu byś nie bardzo miała zapewnionego w pracy?

mnie te ubezpieczenia też męczą i denerwują, ciągłe porównywanie, punkty, błędy...staram się wyłączać kompetnie i myśleć tylko o prywacie


Lim to dobrze, że chociaż w jednej firmie potraktowali Cię w miarę "dobrze" i nie odeszłaś z niczym, tylko parę groszy na zapas dostałaś. Ta polska rzeczywistość niestety... a Ty już na ZZ jesteś?
Rzeczywiście dużo par jest szczęśliwych bez dzieci, ale teraz jest fajnie ale co będzie za te 10, 20 lat, kto z nami będzie na starość, kto nam pomożę, i zapewne będzie brakować.
a ta 30 to już tak nieubłaganie blisko
a Freddy to mówisz zniknęła, ale wizaż chyba ogólnie mniej popularny teraz jest?


ckin2u witaj, my się nie znamy jeszcze
tajlaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 09:56   #2645
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Copy- nie ukrywam, że bardzo mi miło, gdy czytam te ciepłe słowa o Emilce.
Decyzja o dziecku to poważna sprawa. Nie ma co ukrywać, że wtedy nie będziesz miała ani ciszy ani spokoju ani porządku Dodałabym jeszcze: ani pieniędzy
Ja szczerze mówiąc nie wyobrażam już sobie życia bez Emi, mimo pewnych ograniczeń. W zamian dostaję każdego dnia tak ogromną ilość radości i szczęścia, że zapominam o minusach.
Ale wiadomo: to decyzja, którą każdy musi podjąć sam. Jest przecież mnóstwo par, które są bardzo szczęśliwe bez dzieci, podróżują, mają jakieś fajne hobby itp.
Ale to sama prawda jest, ja zawsze powtarzam, że jakbym miala pewność, że moje dziecko będzie takie jak Emi, to mogę zachodzić w ciążę choćby dziś

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
ja mam bardzo podobnie
poza tym ciagle mam w glowie, najpierw mieszkanie, potem dziecko, ale wlasnie najgorsze jest to, ze czas leci
Ja niby warunki na dziecko mam, stała praca, mieszkanie itd, tylko chęci trochę brak, mąż też nie ma cisnienia

Cytat:
Napisane przez tajlaa Pokaż wiadomość
Copykat dokładnie ja mam tak samo jak do kogoś pójde i ma dziecko o jakie fajnie, milusie ale jak zaczyna płakać i marudzić to już nie jest tak wesoło a potem w domu taka błoga cisza i spokój ale zapewne tak myślimy i mówimy bo swojego nie mamy, tak jak mówi Lim, że nie wyobraża sobie życia bez Emilki to pewnie u nas by tak samo było tak jak to jest z TŻ, choć to w życiu się zmieia odpukać ale dzieciaczki zostają na zawsze, mimo wszystko.

A powrotu byś nie bardzo miała zapewnionego w pracy?
Teoretycznie bym miała, ale w zyciu różnie bywa, zwłaszcza, że moje stanowisko nie wymaga niewiadomo jakich kwalifikacji poza tym lubie swoją pracę i trochę szkoda byłoby mi się z nią rozstawać na rok
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 11:21   #2646
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość


Ja niby warunki na dziecko mam, stała praca, mieszkanie itd, tylko chęci trochę brak, mąż też nie ma cisnienia

gdybym miala tez takie warunki to mysle, ze bym sie zdecydowala bo tez czesto raz mysle ze chce raz, ze nie ale osttanio coraz wiecej jest tych, ze chce.. tylko warunkow brak ale tlumacze sobie ze wszytsko w swoim czasie, szkoda tylko ze nie mlodnieje
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 18:39   #2647
tajlaa
Wtajemniczenie
 
Avatar tajlaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 024
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. IV

Tak to jakoś w życiu bywa, nie wszystko mozna sobie zaplanować A tutaj już nie będzie odwrotu tylko trzeba będzie sobie jakoś radzić. a teraz mamy w głowie i może to też z lenistwa wynika

Właśnie duży problem to nasz wiek, czemu się nie cofa wtedy wiele rzeczy byłoby łatwiejszych
tajlaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-09, 08:06   #2648
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez tajlaa Pokaż wiadomość
asiaczek87 serio mnie pamiętasz jeśli chodzi o mojego avatara to taki miałam od początku
Chcecie kupić bliźniaka to tej fajny pomysł bo postawienie zupełie nowego domu to koszt duuuużo wyższy;/
a jak stan błogosławiony?
W porządku ale od początku walcze z krwiakiem podkosmowkowym, który zagrażał ciąży. Teraz już podejrzewam go nie ma. Dowiem się 21.03.
Zaczelam 4 miesiąc, ale na płeć niestety za wcześnie bo lokator odwrócił się ostatnio tylkiem do USG i mamy tajemnicę.

Mamy już na oku jeden szeregowiec. Dzisiaj jedziemy pogadac z deweloperem
__________________

1.08.2015




Edytowane przez asiaczek87
Czas edycji: 2016-03-10 o 20:08
asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 20:08   #2649
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. IV

edit : załatwione, rezerwacja wreszcie całkowicie własne gniazdko jaramy się
dzisiaj byliśmy obejrzeć domek pokazowy ułatwiło to podjęcie decyzji

Lim a ty coś wspominałaś, że macie w planach wyprowadzić się od twoich rodziców? I na czym stanęło?
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 21:39   #2650
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
gdybym miala tez takie warunki to mysle, ze bym sie zdecydowala bo tez czesto raz mysle ze chce raz, ze nie ale osttanio coraz wiecej jest tych, ze chce.. tylko warunkow brak ale tlumacze sobie ze wszytsko w swoim czasie, szkoda tylko ze nie mlodnieje
Cytat:
Napisane przez tajlaa Pokaż wiadomość
Tak to jakoś w życiu bywa, nie wszystko mozna sobie zaplanować A tutaj już nie będzie odwrotu tylko trzeba będzie sobie jakoś radzić. a teraz mamy w głowie i może to też z lenistwa wynika

Właśnie duży problem to nasz wiek, czemu się nie cofa wtedy wiele rzeczy byłoby łatwiejszych
Podejrzewam, że u mnie to wynika głównie z lenistwa/wygodnictwa no a z takich praktycznych rzeczy to byłby pewnie problem co zrobić z dzieckiem po macierzyńskim, do żłobka się dostać to cud podobno, a opiekunce musiałabym oddać prawie całą swoją wypłatę

Cytat:
Napisane przez asiaczek87 Pokaż wiadomość
edit : załatwione, rezerwacja wreszcie całkowicie własne gniazdko jaramy się
dzisiaj byliśmy obejrzeć domek pokazowy ułatwiło to podjęcie decyzji

Lim a ty coś wspominałaś, że macie w planach wyprowadzić się od twoich rodziców? I na czym stanęło?
Super

Ja byłam dziś na szkoleniu, jutro też idę w sobotę jadę do koleżanki z liceum, która ma swój salon fryzjerski i będzie mi robić rewolucję na głowie
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 07:43   #2651
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. IV

Asiaczku- gratulacje!
Współczuję problemów z ciążą, musieliście to przeżywać.
Jeśli chodzi o naszą przeprowadzkę to temat się przeciąga z dwóch powodów. Po pierwsze i najważniejsze, oczywiście kasa. Nie chcemy brać kredytu, wolimy szykować dom nawet rok czy dwa dłużej, ale za swoje. Odkładanie idzie nam niestety wolniej niż zakładaliśmy.
Po drugie, mając w perspektywie powiększenie rodziny, ani nam się śni wyprowadzać od rodziców Nie ukrywam, że ich pomoc już teraz bardzo ułatwia nam życie (zwłaszcza jak moja mama zostawała z Milką, gdy ja chodziłam do pracy),a co dopiero z dwójką małych dzieci.
Wstępnie planujemy wyprowadzkę na przyszłą wiosnę/lato, ale nie wiemy czy się uda na pewno.
Na szczęście z rodzicami mieszka nam się bardzo dobrze, pewnie dlatego, że mamy maksimum niezależności (własne piętro, z kuchnią i łazienką). A moi rodzice są naprawdę w porządku.

Copy- jeśli się nie ma kogoś do pomocy (instytucja babci bezcenna!) to jest porażka niestety. Moja koleżanka z Bemowa zapisała synka do żłobka od razu po narodzinach i już była 490 na liście rezerwowej
Prywatne żłobki i opiekunki to taka kasa, że rzeczywiście pracujesz tylko na to, zwłaszcza w W-wie. A później nawet nie masz gwarancji, że dziecko dostanie się do państwowego przedszkola i że nie będziesz bulić kasy przez kolejne 3 lata.
Zamiast programu 500+ powinni zainwestować w żłobki i przedszkola.
Co planujesz za rewolucję na głowie?
Ja też się muszę wybrać do fryzjera przed Świętami.
Szkolenie związane z pracą czy z paznokciami?

Tajlaa- teraz i tak jest dużo lepiej. Dzięki zmianie mentalności i postępowi w medycynie późne macierzyństwo już nie dziwi i jest mniej ryzykowne. Nie trzeba decydować się na taki ważny krok tylko ze strachu przed cykaniem zegara biologicznego.
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...

Edytowane przez Limonka1987
Czas edycji: 2016-03-11 o 07:46
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-11, 17:06   #2652
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. IV

Cytat:
Copy- jeśli się nie ma kogoś do pomocy (instytucja babci bezcenna!) to jest porażka niestety. Moja koleżanka z Bemowa zapisała synka do żłobka od razu po narodzinach i już była 490 na liście rezerwowej
Prywatne żłobki i opiekunki to taka kasa, że rzeczywiście pracujesz tylko na to, zwłaszcza w W-wie. A później nawet nie masz gwarancji, że dziecko dostanie się do państwowego przedszkola i że nie będziesz bulić kasy przez kolejne 3 lata.
Zamiast programu 500+ powinni zainwestować w żłobki i przedszkola.
Co planujesz za rewolucję na głowie?
Ja też się muszę wybrać do fryzjera przed Świętami.
Szkolenie związane z pracą czy z paznokciami?
Prawda, na co komu 500zł, jak musi wydać znacznie więcej na żłobek/opiekunkę wydaje mi się, że założenie tego programu jest takie, żeby kobiety zostawały w domu i rodziły dzieci, a wtedy żłobki nie będą potrzebne my z mężem żartujemy, że jak urodzi nam się dziecko to trzeba będzie się rozwieść, będzie łatwiej o miejsce w placówce
Szkolenie z Excela, więc pracowe. Nauczyłam się paru rzeczy, no i nie musiałam nic płacić, bo pracodawca mnie wysłał
Planuję rozjaśnić do mniej więcej swojego naturalnego koloru + ombre z jasnym blondem, ale zobaczymy co wyjdzie, może jeszcze zmienię zdanie
W ogóle to mi trochę smutno, TZ jedzie jutro na urlop a ja będę sama przez tydzień
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-12, 06:40   #2653
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. IV

Copy, a gdzie TŻ nosi bez Ciebie? Jakiś męski wypad?
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-12, 20:15   #2654
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. IV

Dziękujemy
Teraz kwestia jak ugryźć kredyt...

Zaczelam odwiedzać warsztaty dla przyszłych mam i zbieram gratisy

Mamy już butelkę, smoczek, skarpetki, wkładki laktacyjne i takie osłonki na słońce, do zamontowania na szybach auta

Szkolenie z excela fajna sprawa , sporo nauczyłam się na studiach, ale mam prócz tego kurs na DVD i książki i nie ma kiedy zgłębić
__________________

1.08.2015




Edytowane przez asiaczek87
Czas edycji: 2016-03-12 o 20:24
asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-12, 20:37   #2655
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Copy, a gdzie TŻ nosi bez Ciebie? Jakiś męski wypad?
Pojechał na narty z moim bratem i jego dziewczyną i naszymi rodzicami

Wróciłam właśnie od koleżanki fryzjerki i jestem blondyną
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 14:02   #2656
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. IV

Dzień dobry hop hop hop

Dowiedziałam się niedawno, kto u mnie mieszka
Będzie niewiasta

Tż się trochę podłamał, bo chciał już klocki i samochodziki, kupować niby dla dziecka Takimi zabawkami dziewczynkami też się w sumie bawią

Poza tym rosnę. 5 miesiąc.
Za jakieś półtora miesiąca chcemy załatwić kredyt, żeby była wzięta pod uwagę zdolność na dwie osoby. Dopiero przy odbiorze budynku - bank przeleje całość deweloperowi i można zacząć spłacać i wykończyć w miarę wstępnych możliwości

Na majówkę wyjeżdżamy do Szklarskiej Poręby.
Trochę się obawiam, ile dam radę chodzić, najwyżej będę przysiadać jak babcinka, na każdym suchym kamieniu
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 21:39   #2657
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. IV

asiaczek, gratuluję córki

Ja parę godzin temu wróciłam z wyjazdu integracyjnego, przepakowałam walizkę i jutro ruszamy na wesele
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-05, 07:40   #2658
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. IV

Dziękujemy

Halo dziewczyny, gdzie jesteście?
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-05, 08:44   #2659
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. IV

w pracy jak tam?
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-05, 21:20   #2660
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. IV

Rośniemy
w połowie maja chcemy złożyć papiery o kredyt, by policzyli nam w. zdolności na dwie osoby a i tak uruchomią go w momencie odbioru budynku
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 21:30   #2661
freddy296
Wtajemniczenie
 
Avatar freddy296
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 801
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Pamiętam Freddy bardzo dobrze, ale słuch o niej zaginął. Czasem widzę tylko zdjęcia na FB, jej syn to już niezły kawaler.

wywołałas wilka z lasu

Milo, ze o mnie pamietacie... naprawde nie uwierzycie jakiego mam banan na twarzy

a no zaginał u mnie słuch... wiele sie dzialo w zyciu.... ale nie zapomnialam o Was i super ze wciaz tu sobie stały skład pogaduszki urządza. poczytam troszke zaleglosci. zdazylam tylko zobaczyc ze wiekszosc z was to juz mezatki i z drugim dzieciaczkiem w brzuszki

Gratuluje Asiu

A moj kawaler jak Lim zauwazyla rosnie i jest kawalerem do wziecia w niedziele mamy Komunie wiec mam urwanie głowy.

tajla więc to Ty pierwsza o mnie wspomnialas

Ciesze sie dziewczynki, że u was generalnie pozytywnie. To najważniejsze.
__________________
Ludzie najczęściej zdają sobie sprawę, że mają jedno życie gdy już je prawie przeżyli...

Edytowane przez freddy296
Czas edycji: 2016-05-12 o 21:48 Powód: uzupełnienie
freddy296 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-13, 05:33   #2662
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. IV

Freddy dziękujemy byle do finału
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-29, 21:14   #2663
joanna_87
Zakorzenienie
 
Avatar joanna_87
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: pomorskie województwo,
Wiadomości: 13 331
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. IV

hej pamiętacie mnie?
__________________
2017 :
picie H2O
czytanie książek
ubieranie się kobieco
nie przejmowanie się głupotami
regularnie spisywanie wydatków
angielski: fce + filmy i seriale
głosowanie na lp 3
patenty żeglarskie V i VI
nauka pływania c.d.

Zakochana od 12.11.2015 roku
joanna_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-04, 18:41   #2664
freddy296
Wtajemniczenie
 
Avatar freddy296
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 801
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. IV

No pewnie 😊
__________________
Ludzie najczęściej zdają sobie sprawę, że mają jedno życie gdy już je prawie przeżyli...
freddy296 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-04, 18:51   #2665
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. IV

W końcu jakiś ruch na wątku co u Was?
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-04, 20:25   #2666
joanna_87
Zakorzenienie
 
Avatar joanna_87
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: pomorskie województwo,
Wiadomości: 13 331
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. IV

od stycznia pracuję jako pomoc księgowej, od zeszłego roku mam tżta
__________________
2017 :
picie H2O
czytanie książek
ubieranie się kobieco
nie przejmowanie się głupotami
regularnie spisywanie wydatków
angielski: fce + filmy i seriale
głosowanie na lp 3
patenty żeglarskie V i VI
nauka pływania c.d.

Zakochana od 12.11.2015 roku
joanna_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-06, 19:16   #2667
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. IV

No to super a z TZ planujecie coś na poważnie?

u mnie też ostatnio sporo zmian, aż nie wiem czasami czym się zająć
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-06, 19:25   #2668
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. IV

Dzień dobry
ja jestem mamą i czekamy na decyzję kredytową, by sie wynieść od moich rodziców
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-06, 19:56   #2669
joanna_87
Zakorzenienie
 
Avatar joanna_87
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: pomorskie województwo,
Wiadomości: 13 331
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. IV

Z chłopakiem na poważnie zależy od pracy czy będzie ja miał to wtedy będziemy mówić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Na razie mamy plany sprecyzowane do początku stycznia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2017 :
picie H2O
czytanie książek
ubieranie się kobieco
nie przejmowanie się głupotami
regularnie spisywanie wydatków
angielski: fce + filmy i seriale
głosowanie na lp 3
patenty żeglarskie V i VI
nauka pływania c.d.

Zakochana od 12.11.2015 roku
joanna_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-07, 21:02   #2670
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez asiaczek87 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
ja jestem mamą i czekamy na decyzję kredytową, by sie wynieść od moich rodziców
Gratulacje! dobrze pamiętam, że córka? Ile już ma?

to i ja się pochwalę - też będę mamą
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-21 08:00:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:58.