Dziwna relacja damsko - męska - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-09, 12:00   #1
aniaakurat3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 9

Dziwna relacja damsko - męska


Dziewczyny potrzebuję porady. Prowadzę własną knajpę. Jednego z klientów znam od prawie roku, początkowo zwykły znajomy, później kumpel. Po jakimś czasie zaczęliśmy być razem (próbowaliśmy) w ciągu miesiąca związku zostawił mnie 3 razy (różne powody) ale cały czas nas do siebie ciągnęło i wracaliśmy do siebie. Po 3cim rozstaniu zaproponował, że się będziemy kumplować, zgodziłam się. Wszystko byłoby oki, gdyby nie fakt, że zaczął przychodzić do mnie do pracy i siedzieć ze mną po 2 - 3 h dziennie. Znowu coś do niego poczułam. On ma trudna sytuacje rodzinną, kiedyś napisał, że gdyby nie to, że teraz ma bardzo trudny okres nadal bylibyśmy razem. No i powiedziałam mu, że za bardzo się przywiązuje kiedy tak spędzamy czas razem,i że koniec z ta relacją. On był w szoku po czym powiedział, że oki, nie będzie mnie już nachodzić. Jest mi cholernie przykro. Dodam, że przynosi mi śniadania, obiady, prezenty? Nie potrafię rozszyfrować o co chodzi ;/ + był na każde moje zawołanie. P.S nie uprawiam z nim sexu. Co o tym myślicie?

Edytowane przez aniaakurat3
Czas edycji: 2016-03-09 o 21:01
aniaakurat3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 14:11   #2
tarkowska
Zadomowienie
 
Avatar tarkowska
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 552
Dot.: Dziwna relacja damsko - męska

Cytat:
Napisane przez aniaakurat3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuję porady. Prowadzę własną knajpę. Jednego z klientów znam od prawie roku, początkowo zwykły znajomy, później kumpel. Po jakimś czasie zaczęliśmy być razem (próbowaliśmy) w ciągu miesiąca związku zostawił mnie 3 razy (różne powody) ale cały czas nas do siebie ciągnęło i wracaliśmy do siebie. Po 3cim rozstaniu zaproponował, że się będziemy kumplować, zgodziłam się. Wszystko byłoby oki, gdyby nie fakt, że zaczął przychodzić do mnie do pracy i siedzieć ze mną po 2 - 3 h dziennie. Znowu coś do niego poczułam. On ma trudna sytuacje rodzinną, kiedyś napisał, że gdyby nie to, że teraz ma bardzo trudny okres nadal bylibyśmy razem. No i powiedziałam mu, że za bardzo się przywiązuje kiedy tak spędzamy czas razem,i że koniec z ta relacją. On był w szoku po czym powiedział, że oki, nie będzie mnie już nachodzić. Jest mi cholernie przykro. Co o tym myślicie?
Jest Ci przykro, to oczywiste, ale zdania nie zmieniaj. Nie ma sensu utrzymywać koleżeńskich kontaktów, gdy jedna strona liczy na coś więcej i się męczy.

3 razy Cię zostawił już. Powody są nieistotne, to się nie może udać. Nie licz na to.
tarkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 15:34   #3
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: Dziwna relacja damsko - męska

Moim zdaniem, rodzina to tylko jego wymowka, niepowazny jakis ten facet
__________________
Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 18:14   #4
nonpic
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 116
Dziwna relacja damsko - męska

Zła sytuacja rodzinna to tylko wymówka. On Cię nie kocha, bo gdyby kochał, sytuacja rodzinna, ani żadna inna, nie miałaby znaczenia.
nonpic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 18:28   #5
victorion
Rozeznanie
 
Avatar victorion
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 975
Dot.: Dziwna relacja damsko - męska

Cytat:
Napisane przez aniaakurat3 Pokaż wiadomość
w ciągu miesiąca związku zostawił mnie 3 razy
Przeczytaj autorko ten fragment 10 razy i odpowiedz na pytanie czy nadal uważasz, że to ma sens?
victorion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 18:40   #6
anymore1327
Raczkowanie
 
Avatar anymore1327
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 155
Dot.: Dziwna relacja damsko - męska

Nie zmieniaj zdania. Trzy razy już sie rozstawaliście, ile można? Daj sobie z nim spokój
anymore1327 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 19:34   #7
tamiris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 232
Dot.: Dziwna relacja damsko - męska

Relacja dla niego - bardzo wygodna. Nic z tego nie będzie. Trudna sytuacja rodzinna nigdy nie wróży dobrze.

Pytanie z czystej ciekawości - czy płaci za siebie czy przychodzi "na koszt firmy"?
tamiris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-09, 19:52   #8
y@kor
Silveris
 
Avatar y@kor
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 489
Dot.: Dziwna relacja damsko - męska

Co to znaczy zła sytuacja rodzinna? Mi się to kojarzy albo z żonatym facetem, albo z mieszkającym z rodzicami chłopcem, który jeszcze nie decyduje o sobie.
Wiele związków i małżeństw miało i nadal ma kłopoty rodzinne i to nie powód żeby kogoś tak porzucać po kilka razy. Wygląda to na koło ratunkowe - może szuka lub ma inną a Ty jesteś takim "zapasem" (przepraszam za określenie). Jak nie wyjdzie z inną to ma Ciebie.

Nie poddawaj się - jak facet nie umie się zdecydować to nie jest Ciebie wart a przesiadując ciągle u Ciebie być może zawadza na drodze prawdziwej miłości? Tego Ci właśnie życzę
y@kor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 20:09   #9
aniaakurat3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 9
Dot.: Dziwna relacja damsko - męska

Płaci za siebie i przynosi prezenty. Każdego dnia.

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Cytat:
Napisane przez tamiris Pokaż wiadomość
Relacja dla niego - bardzo wygodna. Nic z tego nie będzie. Trudna sytuacja rodzinna nigdy nie wróży dobrze.

Pytanie z czystej ciekawości - czy płaci za siebie czy przychodzi "na koszt firmy"?
Płaci sam za siebie. Przynosi prezenty, każdego dnia...
aniaakurat3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 20:12   #10
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Dziwna relacja damsko - męska

Gdybyś nie napisała, że masz swoją knajpę, to myślałabym, że problem dotyczy gimnazjalistów. Miesiąc czasu i 3 rozstania, a dokładniej jego rzucanie Cię przy każdej możliwej okazji? Nie bierz się na przyszłość za facetów z "trudną sytuacją rodzinną". Myślę, że serio da się poznać kogoś normalnego, kto wie czego chce. I kto po prosty wybiera Ciebie.

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Cytat:
Napisane przez aniaakurat3 Pokaż wiadomość

(...)

Płaci sam za siebie. Przynosi prezenty, każdego dnia...
Cóż z tego, skoro nie potrafi wybrać Ciebie? Naprawdę nie dało Ci do myślenia lub chociażby nie weszło Ci na ambicję to, że facet tyle razy Cię rzucał?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 20:12   #11
aniaakurat3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 9
Dot.: Dziwna relacja damsko - męska

Cytat:
Napisane przez y@kor Pokaż wiadomość
Co to znaczy zła sytuacja rodzinna? Mi się to kojarzy albo z żonatym facetem, albo z mieszkającym z rodzicami chłopcem, który jeszcze nie decyduje o sobie.
Wiele związków i małżeństw miało i nadal ma kłopoty rodzinne i to nie powód żeby kogoś tak porzucać po kilka razy. Wygląda to na koło ratunkowe - może szuka lub ma inną a Ty jesteś takim "zapasem" (przepraszam za określenie). Jak nie wyjdzie z inną to ma Ciebie.

Nie poddawaj się - jak facet nie umie się zdecydować to nie jest Ciebie wart a przesiadując ciągle u Ciebie być może zawadza na drodze prawdziwej miłości? Tego Ci właśnie życzę
zła sytuacja rodzinna = brak kontaktu z rodziną długie lata, teraz próba odnowienia kontaktów. W sumie jak to czytam to sama się zastanawiam, jakie to ma znaczenie. Jak się ludzie zakochują w sobie, to mają w nosie cały świat.
aniaakurat3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-09, 20:13   #12
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: Dziwna relacja damsko - męska

Jak się rozstaliście to znaczy, że to koniec. Nie uznaję rozstawania się i schodzenia. On się tobą bawi.
__________________
kiedy się naprawdę kogoś kocha, wierność nie jest żadną zasługą...
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 20:15   #13
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Dziwna relacja damsko - męska

Cytat:
Napisane przez aniaakurat3 Pokaż wiadomość
zła sytuacja rodzinna = brak kontaktu z rodziną długie lata, teraz próba odnowienia kontaktów. W sumie jak to czytam to sama się zastanawiam, jakie to ma znaczenie. Jak się ludzie zakochują w sobie, to mają w nosie cały świat.
I to jest powód do rzucania dziewczyny? Co za sr... w banie. Ty serio w to uwierzyłaś? Jako kobiecie prowadzącej własny biznes, doradzałabym Ci obniżyć poziom życiowej naiwności.

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Cytat:
Napisane przez GdyKochamy Pokaż wiadomość
Jak się rozstaliście to znaczy, że to koniec. Nie uznaję rozstawania się i schodzenia. On się tobą bawi.
I nawet się z tym nie kryje.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 20:15   #14
aniaakurat3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 9
Dot.: Dziwna relacja damsko - męska

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Gdybyś nie napisała, że masz swoją knajpę, to myślałabym, że problem dotyczy gimnazjalistów. Miesiąc czasu i 3 rozstania, a dokładniej jego rzucanie Cię przy każdej możliwej okazji? Nie bierz się na przyszłość za facetów z "trudną sytuacją rodzinną". Myślę, że serio da się poznać kogoś normalnego, kto wie czego chce. I kto po prosty wybiera Ciebie.

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------



Cóż z tego, skoro nie potrafi wybrać Ciebie? Naprawdę nie dało Ci do myślenia lub chociażby nie weszło Ci na ambicję to, że facet tyle razy Cię rzucał?
Właśnie to dziwne, bo jestem bardzo sarkastyczna, ironiczna i stanowcza. A pierwszy raz " przyszła kryska na matyska" i poprostu mam do niego mega słabość. Też nie jestem bez winy. Po pierwszej nocy u niego wyszłam na palcach i zwyczajnie uciekłam. Wtedy był koniec po raz pierwszy. Dobra siupnięta ta relacja.

Edytowane przez aniaakurat3
Czas edycji: 2016-03-09 o 20:17
aniaakurat3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 20:18   #15
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Dziwna relacja damsko - męska

Cytat:
Napisane przez aniaakurat3 Pokaż wiadomość
Właśnie to dziwne, bo jestem bardzo sarkastyczna, ironiczna i stanowcza. A pierwszy raz " przyszła kryska na matyska" i podrostu mam do niego mega słabość.
Ale masz, co wybierasz. Banalne, lecz prawdziwe. Pozwalając kręcić się temu durniowi na Twoim horyzoncie zdarzeń, blokujesz sobie możliwość poznania kogoś fajnego, kto serio będzie chciał z Tobą być. Bo pojawi się jakiś facet i zaraz zobaczy, że jakiś gościu przesiaduje u Ciebie w pracy i nie wiadomo kim dla Ciebie jest. Pozbądź się tego trolla.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 20:34   #16
aniaakurat3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 9
Dot.: Dziwna relacja damsko - męska

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Gdybyś nie napisała, że masz swoją knajpę, to myślałabym, że problem dotyczy gimnazjalistów. Miesiąc czasu i 3 rozstania, a dokładniej jego rzucanie Cię przy każdej możliwej okazji? Nie bierz się na przyszłość za facetów z "trudną sytuacją rodzinną". Myślę, że serio da się poznać kogoś normalnego, kto wie czego chce. I kto po prosty wybiera Ciebie.

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------



Cóż z tego, skoro nie potrafi wybrać Ciebie? Naprawdę nie dało Ci do myślenia lub chociażby nie weszło Ci na ambicję to, że facet tyle razy Cię rzucał?
Gimnazjalistów... dokładnie tak się czuje kiedy opisuję tę sytuacje. A koleś ma 30 lat. Jest nieziemsko przystojny i dlatego się zastanawiałam dlaczego jest sam... Ale chyba coś z psychiką faktycznie u niego szwankuje. Fajnie kiedy ktoś obiektywnie napisze Dzięki dziewczyny!

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Ale masz, co wybierasz. Banalne, lecz prawdziwe. Pozwalając kręcić się temu durniowi na Twoim horyzoncie zdarzeń, blokujesz sobie możliwość poznania kogoś fajnego, kto serio będzie chciał z Tobą być. Bo pojawi się jakiś facet i zaraz zobaczy, że jakiś gościu przesiaduje u Ciebie w pracy i nie wiadomo kim dla Ciebie jest. Pozbądź się tego trolla.
A nie wydaje Wam się dziwne, że przynosi mi śniadania, obiady, prezenty? Nie potrafię rozszyfrować o co chodzi ;/ + był na każde moje zawołanie. P.S nie uprawiam z nim sexu.

Edytowane przez aniaakurat3
Czas edycji: 2016-03-09 o 20:35
aniaakurat3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 20:48   #17
tarkowska
Zadomowienie
 
Avatar tarkowska
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 552
Dot.: Dziwna relacja damsko - męska

Cytat:
Napisane przez aniaakurat3 Pokaż wiadomość
Gimnazjalistów... dokładnie tak się czuje kiedy opisuję tę sytuacje. A koleś ma 30 lat. Jest nieziemsko przystojny i dlatego się zastanawiałam dlaczego jest sam... Ale chyba coś z psychiką faktycznie u niego szwankuje. Fajnie kiedy ktoś obiektywnie napisze Dzięki dziewczyny!

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------


A nie wydaje Wam się dziwne, że przynosi mi śniadania, obiady, prezenty? Nie potrafię rozszyfrować o co chodzi ;/ + był na każde moje zawołanie. P.S nie uprawiam z nim sexu.
A pewna jesteś, że on nikogo nie ma? Bardzo dziwne to jego zachowanie.

Anyway, może lepiej się już nad tym nie zastanawiaj. Koniec to koniec.
tarkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 20:55   #18
aniaakurat3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 9
Dot.: Dziwna relacja damsko - męska

Cytat:
Napisane przez tarkowska Pokaż wiadomość
A pewna jesteś, że on nikogo nie ma? Bardzo dziwne to jego zachowanie.

Anyway, może lepiej się już nad tym nie zastanawiaj. Koniec to koniec.
Na 100% nikogo nie ma. Znamy się od roku, mieszka obok knajpy. Drzwi w drzwi.
aniaakurat3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 20:56   #19
nonpic
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 116
Dot.: Dziwna relacja damsko - męska

Mój facet mówi, że ten mężczyzna nie potrafi powiedzieć Ci wprost, że nie chce z Tobą być i bardzo brzydko z Tobą postępuje, bo stwarza pozory miłości, a myśli zupełnie odwrotnie.
nonpic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-09, 20:58   #20
aniaakurat3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 9
Dot.: Dziwna relacja damsko - męska

Cytat:
Napisane przez nonpic Pokaż wiadomość
Mój facet mówi, że ten mężczyzna nie potrafi powiedzieć Ci wprost, że nie chce z Tobą być i bardzo brzydko z Tobą postępuje, bo stwarza pozory miłości, a myśli zupełnie odwrotnie.
Ale ja go nie prosiłam o przyjaźń po tym jak się rozstaliśmy. Sam z siebie przychodzi codziennie od miesięcy, sam wypisuje. Ja o to nie proszę
aniaakurat3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 21:03   #21
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Dziwna relacja damsko - męska

Cytat:
Napisane przez aniaakurat3 Pokaż wiadomość
Ale ja go nie prosiłam o przyjaźń po tym jak się rozstaliśmy. Sam z siebie przychodzi codziennie od miesięcy, sam wypisuje. Ja o to nie proszę
Ale też nie reagujesz zdecydowanie na "nie, odczep się". Widać uznał, że da się Ciebie urobić. Pytanie w jakim celu. Jego intencje są niejasne, nie chciałabym kogoś takiego w swoim otoczeniu. Powinnaś kazać mu się odczepić.

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez aniaakurat3 Pokaż wiadomość

(...)

A nie wydaje Wam się dziwne, że przynosi mi śniadania, obiady, prezenty? Nie potrafię rozszyfrować o co chodzi ;/ + był na każde moje zawołanie. P.S nie uprawiam z nim sexu.
Nie, dziwniejsze jest to, że Ty to przyjmujesz.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 21:10   #22
tarkowska
Zadomowienie
 
Avatar tarkowska
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 552
Dot.: Dziwna relacja damsko - męska

Cytat:
Napisane przez aniaakurat3 Pokaż wiadomość
Na 100% nikogo nie ma. Znamy się od roku, mieszka obok knajpy. Drzwi w drzwi.
To może najzwyczajniej w świecie nie ma do kogo gęby otworzyć. Współczuję, że mieszka tak blisko, będzie ciężko. Przyjaźń Ci nie wystarcza, związku z tego nie będzie, bo mu na tym nie zależy - tak czy siak olej i nie daj się namówić na żadne szanse czy przyjaźnie.
tarkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 21:10   #23
aniaakurat3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 9
Dot.: Dziwna relacja damsko - męska

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Ale też nie reagujesz zdecydowanie na "nie, odczep się". Widać uznał, że da się Ciebie urobić. Pytanie w jakim celu. Jego intencje są niejasne, nie chciałabym kogoś takiego w swoim otoczeniu. Powinnaś kazać mu się odczepić.

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------



Nie, dziwniejsze jest to, że Ty to przyjmujesz.
Tak, kazałam mu się odczepić, i jest mi bardzo przykro. Ale mam nadzieję, że wyjdzie mi to na dobre. Zaczął proponować jakieś alternatywy znajomości. Ale powiedziałam stanowczo " nie będziemy się znać w ogóle, bo później kogoś poznasz a ja będę cierpieć". Ale jest mi cholernie smutno.
aniaakurat3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 21:15   #24
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Dziwna relacja damsko - męska

Cytat:
Napisane przez aniaakurat3 Pokaż wiadomość
Tak, kazałam mu się odczepić, i jest mi bardzo przykro. Ale mam nadzieję, że wyjdzie mi to na dobre. Zaczął proponować jakieś alternatywy znajomości. Ale powiedziałam stanowczo " nie będziemy się znać w ogóle, bo później kogoś poznasz a ja będę cierpieć". Ale jest mi cholernie smutno.
Kombinator. Nie byłabym taka pewna, że on nikogo gdzieś tam nie ma.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 21:22   #25
tarkowska
Zadomowienie
 
Avatar tarkowska
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 552
Dot.: Dziwna relacja damsko - męska

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Kombinator. Nie byłabym taka pewna, że on nikogo gdzieś tam nie ma.
No mnie też to najbardziej po głowie chodzi. Nie musi mieć przecież nikogo "na miejscu". Ale to już tylko moje "teorie spiskowe"

Edytowane przez tarkowska
Czas edycji: 2016-03-09 o 21:25
tarkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 21:25   #26
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Dziwna relacja damsko - męska

Cytat:
Napisane przez tarkowska Pokaż wiadomość
No mnie też to najbardziej po głowie chodzi. Nie musi mieć przecież nikogo "na miejscu". Ale to już tylko moje teorie spiskowe
Mnie to też "niedokończone sprawy z żoną" pachnie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 07:33   #27
aniaakurat3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 9
Dot.: Dziwna relacja damsko - męska

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Mnie to też "niedokończone sprawy z żoną" pachnie.
Tego, że nikogo nie ma, żadnych żon, dzieci wiem na pewno. Nawet znam jego byłą dziewczynę, mamy wspólnych znajomych, a nawet jednego przyjaciela. Tak sobie myślałam, że może on naprawdę nieświadomie, bez premedytacji się mną bawił. Nawet sobie nie zdawał z tego sprawy, że może mi zależy. Ja też jakoś bardzo tego nie okazywałam. Najbardziej mnie zabolało, że kiedy powiedziałam, że nie chce później cierpieć, to nie zawalczył, tylko od razu powiedział " oki dam Ci spokój". Auć.
aniaakurat3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 09:46   #28
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Dziwna relacja damsko - męska

Cytat:
Napisane przez aniaakurat3 Pokaż wiadomość
A nie wydaje Wam się dziwne, że przynosi mi śniadania, obiady, prezenty? Nie potrafię rozszyfrować o co chodzi ;/ + był na każde moje zawołanie. P.S nie uprawiam z nim sexu.
Chce mieć kogoś bliskiego, chce wiedzieć że komuś na nim zależy, ale nie chce dać od siebie tego samego. I tyle.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 09:56   #29
Nora90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 217
Dot.: Dziwna relacja damsko - męska

Cytat:
Napisane przez aniaakurat3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuję porady. Prowadzę własną knajpę. Jednego z klientów znam od prawie roku, początkowo zwykły znajomy, później kumpel. Po jakimś czasie zaczęliśmy być razem (próbowaliśmy) w ciągu miesiąca związku zostawił mnie 3 razy (różne powody) ale cały czas nas do siebie ciągnęło i wracaliśmy do siebie. Po 3cim rozstaniu zaproponował, że się będziemy kumplować, zgodziłam się. Wszystko byłoby oki, gdyby nie fakt, że zaczął przychodzić do mnie do pracy i siedzieć ze mną po 2 - 3 h dziennie. Znowu coś do niego poczułam. On ma trudna sytuacje rodzinną, kiedyś napisał, że gdyby nie to, że teraz ma bardzo trudny okres nadal bylibyśmy razem. No i powiedziałam mu, że za bardzo się przywiązuje kiedy tak spędzamy czas razem,i że koniec z ta relacją. On był w szoku po czym powiedział, że oki, nie będzie mnie już nachodzić. Jest mi cholernie przykro. Dodam, że przynosi mi śniadania, obiady, prezenty? Nie potrafię rozszyfrować o co chodzi ;/ + był na każde moje zawołanie. P.S nie uprawiam z nim sexu. Co o tym myślicie?
facet się Tobą zwyczajnie bawi
Nora90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 10:08   #30
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: Dziwna relacja damsko - męska

Nie zalezalo mu na tobie, wiec bardzo dobrze zrobilas!
__________________
Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-10 11:11:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:54.