Schudnij z Jillian Michaels - część IV - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-09, 17:24   #2911
jilllove
Rozeznanie
 
Avatar jilllove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 766
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez minka-80 Pokaż wiadomość
Dziś ostatni dzień shreda już za mną. Waga mniej więcej 2kg, ale nią się specjalnie nie sugeruję. Mięśnie się wzmocniły, kondycja duuuuużo lepsza (o to mi bardzo chodziło), cm spadły w dół i widać to nie tylko na miarce, ale i wizualnie. i ubrania inaczej leżą.
Dieta w sumie u mnie żadna, regularne posiłki więcej warzyw i owoców. Ale odstawiłam słodycze, teraz jem je sporadycznie.
Tak więc ogólnie jestem bardzo zadowolona
Przy treningu nie ma co patrzeć na wagę, ważne, że ciało się zmienia Gratuluję dotrwania do końca programu

U mnie dziś Cardio1 z BR i muszę przyznać, że lubie ten trening. Wyskaczę sie i mam super humor po tym, endorfiny działają
jilllove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 18:24   #2912
minka-80
...po prostu być.
 
Avatar minka-80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z kanapy ;)
Wiadomości: 4 161
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez jilllove Pokaż wiadomość
Przy treningu nie ma co patrzeć na wagę, ważne, że ciało się zmienia Gratuluję dotrwania do końca programu

U mnie dziś Cardio1 z BR i muszę przyznać, że lubie ten trening. Wyskaczę sie i mam super humor po tym, endorfiny działają
Ja wolę właśnie takie intensywne i nie za długie treningi. Skakanie i ruch a endorfiny szaleją
minka-80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 10:19   #2913
fantastka
Zakorzenienie
 
Avatar fantastka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 3 766
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez minka-80 Pokaż wiadomość
Dziś ostatni dzień shreda już za mną. Waga mniej więcej 2kg, ale nią się specjalnie nie sugeruję. Mięśnie się wzmocniły, kondycja duuuuużo lepsza (o to mi bardzo chodziło), cm spadły w dół i widać to nie tylko na miarce, ale i wizualnie. i ubrania inaczej leżą.
Dieta w sumie u mnie żadna, regularne posiłki więcej warzyw i owoców. Ale odstawiłam słodycze, teraz jem je sporadycznie.
Tak więc ogólnie jestem bardzo zadowolona
Gratulacje!

Cytat:
Napisane przez minka-80 Pokaż wiadomość
Ja wolę właśnie takie intensywne i nie za długie treningi. Skakanie i ruch a endorfiny szaleją
Mi się też to podoba I podoba mi się, że jak Jill mówi, że zostały jeszcze 2 powtórzenia, to to naprawdę są 2 powtórzenia, a nie 2 na każdą stronę Niby nic, ale mi tak lepiej na psychikę I podoba mi się ta zmienność
__________________

25.05.2013

Michał
Szymon

Chudnę! Cel 77,5 --- 72 --- 66 --- > 64 kg

fantastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 19:56   #2914
minka-80
...po prostu być.
 
Avatar minka-80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z kanapy ;)
Wiadomości: 4 161
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez fantastka Pokaż wiadomość
Gratulacje!



Mi się też to podoba I podoba mi się, że jak Jill mówi, że zostały jeszcze 2 powtórzenia, to to naprawdę są 2 powtórzenia, a nie 2 na każdą stronę Niby nic, ale mi tak lepiej na psychikę I podoba mi się ta zmienność
Dokładnie, żadnego oszustwa. I zmienność jest naprawdę fajna bo mimo wycisku człowiek się nie nudzi
minka-80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-12, 17:10   #2915
SaiFari
Rozeznanie
 
Avatar SaiFari
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 928
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

a ja jednak dalej będę polecała zmianę trenerki
Mój luby, kiedy zachwalałam rezultaty 3go tygodnia programu, który teraz robię, przypomniał mi jak to kiedyś zachwycałam się JM....

Ej - jest internet, znajomości angielskiego na prawdę nie trzeba zbyt wiele, żeby załapać podstawowe instrukcje!!!!

JM nie jest zła, ale nudna po prostu!!!
__________________
MMA Fitness
Hula
Hoop
SaiFari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-12, 17:19   #2916
minka-80
...po prostu być.
 
Avatar minka-80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z kanapy ;)
Wiadomości: 4 161
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez SaiFari Pokaż wiadomość
a ja jednak dalej będę polecała zmianę trenerki
Mój luby, kiedy zachwalałam rezultaty 3go tygodnia programu, który teraz robię, przypomniał mi jak to kiedyś zachwycałam się JM....

Ej - jest internet, znajomości angielskiego na prawdę nie trzeba zbyt wiele, żeby załapać podstawowe instrukcje!!!!

JM nie jest zła, ale nudna po prostu!!!
Specem nie jestem. Ale myślę że najlepiej jak każdy ćwiczy co mu pasuje.
Mi akurat JM pasuje. Pasują mi też niektóre ćwiczenia Cindy Crawford i też je robię.
Nie pasuje mi Chodakowska to jej nie robię.
Ćwiczeń jest masa dla każdego do wyboru. Jak się coś w końcu znudzi to wybór jest ogromny
minka-80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-12, 19:31   #2917
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez minka-80 Pokaż wiadomość
Specem nie jestem. Ale myślę że najlepiej jak każdy ćwiczy co mu pasuje.
Mi akurat JM pasuje. Pasują mi też niektóre ćwiczenia Cindy Crawford i też je robię.
Nie pasuje mi Chodakowska to jej nie robię.
Ćwiczeń jest masa dla każdego do wyboru. Jak się coś w końcu znudzi to wybór jest ogromny
Popieram, ze każdy robi to, co mu pasuje wiec wszelakie namawianie do zmiany trenera, bo dla kogoś dany trener jest nudny sa toche śmieszne w końcu każdy zna najlepiej swoje możliwości, upodobania i to, co lubi
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-12, 21:40   #2918
jilllove
Rozeznanie
 
Avatar jilllove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 766
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez SaiFari Pokaż wiadomość
a ja jednak dalej będę polecała zmianę trenerki
Mój luby, kiedy zachwalałam rezultaty 3go tygodnia programu, który teraz robię, przypomniał mi jak to kiedyś zachwycałam się JM....

Ej - jest internet, znajomości angielskiego na prawdę nie trzeba zbyt wiele, żeby załapać podstawowe instrukcje!!!!

JM nie jest zła, ale nudna po prostu!!!
Wyluzuj kobieto....każdy ćwiczy z kim mu pasuje. Ja wróciłam do Jillian po wypróbowaniu dziesiątek innych treningów, więc chyba nie jest aż tak bardzo nudna. Załóż sobie wątek i zachwalaj tam swojego trenera/trenerkę.
jilllove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-12, 22:32   #2919
SaiFari
Rozeznanie
 
Avatar SaiFari
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 928
Talking Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez minka-80 Pokaż wiadomość
Specem nie jestem. Ale myślę że najlepiej jak każdy ćwiczy co mu pasuje.
Mi akurat JM pasuje. Pasują mi też niektóre ćwiczenia Cindy Crawford i też je robię.
Nie pasuje mi Chodakowska to jej nie robię.
Ćwiczeń jest masa dla każdego do wyboru. Jak się coś w końcu znudzi to wybór jest ogromny
wybór ogromny - i o to właśnie chodzi!!!, a szpecem też nie jestem żadnym

Chodakowską zaraziła mnie rok temu dobra kumpela - zrobiłam ze dwa skalpele, ze dwa sekrety, nuuudaaaa - później jednak zaczęłam szukać i trafiłam na JM, później dużo czytałam, próbowałam innych programów - dążę powolutku do tego, aby opracować swój własny program dla siebie, żeby można było bez komputerka - póki do trafiłam na bardzo dobry, który odpowiada superowo mojej kondycji/stylowi/tego OCB
J


---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Cytat:
Napisane przez jilllove Pokaż wiadomość
Wyluzuj kobieto....każdy ćwiczy z kim mu pasuje. Ja wróciłam do Jillian po wypróbowaniu dziesiątek innych treningów, więc chyba nie jest aż tak bardzo nudna. Załóż sobie wątek i zachwalaj tam swojego trenera/trenerkę.
jest wątek - PiYo - nie ja go założyłam, ale trenerkę wychwalam
polecam poczytać i spróbować.

A tak poza wszystkim - każda z nas jest inna - każda inaczej podchodzi do dbania o swoje ciało, to co będzie pasowało jednej, nie będzie pasowało innej.

Moja szczera rada jest tylko taka, żeby cały czas się uczyć, pogłębiać wiedzę na temat ciała - sorki - ale spędziłam z 3 miesiące z JM - i że tak powiem "*nic nie widać". JM jest dobra dla początkujących - tydzień/dwa - ileż można!!!??!!!??? raczej nie działa, można się pokaleczyć...

Łatwo mi się gada (pisze), po tym jak już coś zrobiłam i mam wymierne efekty, jednak zdaję sobie z tego sprawę, że sama mało wiem.

Chodzi o to, żeby nie marnować czasu na treningi z JM - może być to dodatek do jakiegoś głównego kursu, ale serio ---

na ten moment "nie kumam" jak można codziennie wykonywać ten sam, nudny, niezbyt efektywny trening z nadzieją, że zadziała..... (też tak miałam)...

pewnie, że lepiej jest się "ruszać" w ogóle niż wcale, ale dlaczego nie robić by tego konkretnie "ze sensem"?
__________________
MMA Fitness
Hula
Hoop

Edytowane przez SaiFari
Czas edycji: 2016-03-13 o 00:15
SaiFari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-12, 23:18   #2920
jilllove
Rozeznanie
 
Avatar jilllove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 766
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Ja nie robię tego samego treningu dziennie. Już raz zrobiłam cały Body Revolution i efekty były rewelacyjne. Także nie wrzucaj wszystkich treningów Jillian do jednego worka, bo są różne.
jilllove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-13, 01:01   #2921
SaiFari
Rozeznanie
 
Avatar SaiFari
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 928
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez jilllove Pokaż wiadomość
Ja nie robię tego samego treningu dziennie. Już raz zrobiłam cały Body Revolution i efekty były rewelacyjne. Także nie wrzucaj wszystkich treningów Jillian do jednego worka, bo są różne.
spokojnie - mi JM po prostu nie pasuje. Nie mamy się przecież o co sprzeczać, ważne, że robimy coś ze sobą

Jakie są twoje ulubione ćwiczenia od JM?

---------- Dopisano o 01:01 ---------- Poprzedni post napisano o 00:46 ----------

Cytat:
Napisane przez jilllove Pokaż wiadomość
Ja nie robię tego samego treningu dziennie. Już raz zrobiłam cały Body Revolution i efekty były rewelacyjne. Także nie wrzucaj wszystkich treningów Jillian do jednego worka, bo są różne.
tak do całości, nie wiem ile masz lat, ja 34 - poprzez hantle, niewłaściwe postawy zepsułam sobie kręgosłup, zwłaszcza jego dolną część - JM praktycznie nie tłumaczy niczego - tylko tak i owak. Sorki, ale nie życzę nikomu bycia lepszym od stacji METEO...

Właśnie głównie z tego powodu będę odradzała ćwiczenia z JM.
__________________
MMA Fitness
Hula
Hoop

Edytowane przez SaiFari
Czas edycji: 2016-03-13 o 00:47
SaiFari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-13, 07:16   #2922
jilllove
Rozeznanie
 
Avatar jilllove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 766
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

SaiFari ja tez kiedyś popsułam sobie kolano przez ćeoczenia ale z Chodakowską, tempo za szybkie dla początkującej, dużo podskoków itd nie patrzyłam na technikę i klops.
Robiłaś Body Revolution ? Jill tam tłumaczy dużo, kolana nie wyjeżdżają przed palce przy przysiadzie, plecy proste przy martwym ciągu. Moim zdaniem technika ćwiczeń jest wytłumaczona. Robię jej treningi teraz bo chcę wrócić do formy, niestety przez operację zaniedbałam to a jej ćwiczenia są dobre na moją kondycję teraźniejszą. Próbowałam ShaunT i tempo było za szybkie, nabawiłam się u niego urazu lędźwi.

Lat mam 37 jak już pytasz
jilllove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-13, 10:25   #2923
minka-80
...po prostu być.
 
Avatar minka-80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z kanapy ;)
Wiadomości: 4 161
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez SaiFari Pokaż wiadomość
spokojnie - mi JM po prostu nie pasuje. Nie mamy się przecież o co sprzeczać, ważne, że robimy coś ze sobą

Jakie są twoje ulubione ćwiczenia od JM?

---------- Dopisano o 01:01 ---------- Poprzedni post napisano o 00:46 ----------



tak do całości, nie wiem ile masz lat, ja 34 - poprzez hantle, niewłaściwe postawy zepsułam sobie kręgosłup, zwłaszcza jego dolną część - JM praktycznie nie tłumaczy niczego - tylko tak i owak. Sorki, ale nie życzę nikomu bycia lepszym od stacji METEO...

Właśnie głównie z tego powodu będę odradzała ćwiczenia z JM.
Nie wiem jak w innych ćwiczeniach JM, ale w 30DS wszystko tłumaczy. Na początku źle ćwiczyłam zastosowałam się do tłumaczeń i było lepiej.
Co więcej ja już mam od dawna problemy z kręgosłupem. Po jej treningach nic mi nie dolega wręcz przeciwnie jest lepiej. I nie boli mnie odcinek lędźwiowy z którym zawsze miałam problemy po różnych próbach ćwiczeń.

Poza tym dorzucam do tego z JM inne ćwiczenia często np. z rehabilitacji.
U JM zresztą jest kilka ćwiczeń, które robiłam właśnie z rehabilitantem.

A serio ważne że coś robimy. Zwłaszcza po 30
minka-80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-13, 14:53   #2924
SaiFari
Rozeznanie
 
Avatar SaiFari
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 928
Talking Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

JM tłumaczy, ale słabo. Uzywałam około 3-4 kg na łapkę - może za dużo? Kupiłam później nawet fajną czerwoną gumę do innych zestawów. Na ten moment odrzuciłam wszystkie ćwiczenia z obiciążeniami - z plecami coraz lepiej, robię też 20 minutowe sety na wzmocnienie dolnego kręgosłupa, bardzo pomagają. Ćwiczę na swoim własnym obciążeniu (hihihi) i uwierzcie mi, że najlepiej działa - jak do tej pory najlepszy program jaki robiłam. Brakuje mi troszkę hantelków, ale cóż ....
__________________
MMA Fitness
Hula
Hoop
SaiFari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-13, 16:14   #2925
jilllove
Rozeznanie
 
Avatar jilllove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 766
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Co to za sety na plecy ? Bo mnie od czasu do czasu też bolą okolice lędźwi.
jilllove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-13, 16:43   #2926
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez SaiFari Pokaż wiadomość
JM tłumaczy, ale słabo. Uzywałam około 3-4 kg na łapkę - może za dużo? Kupiłam później nawet fajną czerwoną gumę do innych zestawów. Na ten moment odrzuciłam wszystkie ćwiczenia z obiciążeniami - z plecami coraz lepiej, robię też 20 minutowe sety na wzmocnienie dolnego kręgosłupa, bardzo pomagają. Ćwiczę na swoim własnym obciążeniu (hihihi) i uwierzcie mi, że najlepiej działa - jak do tej pory najlepszy program jaki robiłam. Brakuje mi troszkę hantelków, ale cóż ....
Ja cwiczyłam z kilkoma top trenerami i bede szla w zaparte ze JM najlepiej wszystko tlumaczy...
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-13, 16:49   #2927
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Ja zaczynam od jutra 30DS, życzcie powodzenia
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-13, 17:26   #2928
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
Ja zaczynam od jutra 30DS, życzcie powodzenia
Fajny program,mam do niego sentyment
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-13, 19:42   #2929
zaksy
Rozeznanie
 
Avatar zaksy
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 843
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez minka-80 Pokaż wiadomość
Co więcej ja już mam od dawna problemy z kręgosłupem. Po jej treningach nic mi nie dolega wręcz przeciwnie jest lepiej. I nie boli mnie odcinek lędźwiowy z którym zawsze miałam problemy po różnych próbach ćwiczeń.

Poza tym dorzucam do tego z JM inne ćwiczenia często np. z rehabilitacji.
U JM zresztą jest kilka ćwiczeń, które robiłam właśnie z rehabilitantem.

A serio ważne że coś robimy. Zwłaszcza po 30
W zeszłym roku robiąc Killer Body nabawiłam się kontuzji pleców i miałam zakaz ćwiczeń przez 6 tygodni. Mimo wszystko Jill lubię i regularnie wracam do jej treningów
zaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-13, 19:58   #2930
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

A ja mam dzisiaj zakwasy po bokach talii, bo wczoraj zrobiłam dawno nie robiony 6w6p z 3 kg na łapę i w kość mi dały te skłony w bok z hantlami
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 09:22   #2931
jilllove
Rozeznanie
 
Avatar jilllove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 766
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A ja mam dzisiaj zakwasy po bokach talii, bo wczoraj zrobiłam dawno nie robiony 6w6p z 3 kg na łapę i w kość mi dały te skłony w bok z hantlami
Muszę kiedyś spróbować zrobić 6w6p ile trwają treningi ?

Dziś wchodzi 3 tydzień BR i nowe treningi aż się boję co to będzie hihi
jilllove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 09:24   #2932
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez jilllove Pokaż wiadomość
Muszę kiedyś spróbować zrobić 6w6p ile trwają treningi ?

Dziś wchodzi 3 tydzień BR i nowe treningi aż się boję co to będzie hihi
30 minut. Ja 6w6p przerobiłam chyba najwiecej razy z wszystkich Jill to mój ulubiony trening na miesnie brzucha - najwiecej daje

Będe musiała sobie kiedys przypomnieć BR znowu
Na razie Szona męcze dalej, za 2 tygodnie wypada mi nowy trening i myślę czy nie Tony Hortona wezmę na tapetę teraz.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 10:15   #2933
SaiFari
Rozeznanie
 
Avatar SaiFari
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 928
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez jilllove Pokaż wiadomość
Co to za sety na plecy ? Bo mnie od czasu do czasu też bolą okolice lędźwi.
https://www.youtube.com/watch?v=p6CMso14NWk

polecam zrobić ze dwa razy z telewizorkiem, później samemu, rozpisałam to na kartce, jeszcze parę razy i bez karteczki da radę. Bardzo przyjemne rozciągająco/wzmacniające ćwiczonka.
__________________
MMA Fitness
Hula
Hoop
SaiFari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 13:23   #2934
jilllove
Rozeznanie
 
Avatar jilllove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 766
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez SaiFari Pokaż wiadomość
https://www.youtube.com/watch?v=p6CMso14NWk

polecam zrobić ze dwa razy z telewizorkiem, później samemu, rozpisałam to na kartce, jeszcze parę razy i bez karteczki da radę. Bardzo przyjemne rozciągająco/wzmacniające ćwiczonka.
dzięki !
jilllove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 19:17   #2935
jilllove
Rozeznanie
 
Avatar jilllove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 766
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

3-ka z BR zrobiona, ojj bolą ramionka....ałćć
Ale widzę postęp bo robię coraz więcej pompek i nie sprawiają mi już tak dużych trudności.
jilllove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 06:43   #2936
iwonkap19
Zadomowienie
 
Avatar iwonkap19
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: K-P
Wiadomości: 1 175
GG do iwonkap19
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Ja od wczoraj zaczęłam drugi raz 30 day shred zobaczymy jakie bedą tym razem efekty
__________________
Doceń to co masz,walcz o to czego pragniesz
iwonkap19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 16:58   #2937
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez jilllove Pokaż wiadomość
3-ka z BR zrobiona, ojj bolą ramionka....ałćć
Ale widzę postęp bo robię coraz więcej pompek i nie sprawiają mi już tak dużych trudności.
Ja wlasnie jestem na ukonczeniu BR (zostaly mi tylko 2workouty) i widze kolosalną poprawę w sile ramion. Nigdy nie dało mi się zrobić ani jednej męskiej pompki,a teraz pykam 10 co dla mnie jest jak wejscie na Everest

Chwilowo zarzucam Jillian i przerzucam się na Insanity z Shaunem T,zobaczymy jakie beda efekty na wadze...
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 16:47   #2938
jilllove
Rozeznanie
 
Avatar jilllove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 766
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Ja wlasnie jestem na ukonczeniu BR (zostaly mi tylko 2workouty) i widze kolosalną poprawę w sile ramion. Nigdy nie dało mi się zrobić ani jednej męskiej pompki,a teraz pykam 10 co dla mnie jest jak wejscie na Everest

Chwilowo zarzucam Jillian i przerzucam się na Insanity z Shaunem T,zobaczymy jakie beda efekty na wadze...
Super i w sumie to się nie dziwię, bo patrząc po treningach można się tego spodziewać Teraz robię workout 5 i 6 i piątka mnie wykańcza, prawie wszystko na ramiona i na górę.
No ale trzeba cisnąć do przodu
jilllove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 18:46   #2939
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Witam się w nowym wątku pisałam chyba w którejś z poprzednich części. Uwielbiam Jillian. Jej ciało jest dla mnie ideałem. Zaliczyłam już 30 day shred, Ripped x 2 i dzisiaj zaczęłam Killer Buns.

Efekty gdzieś wklejałam w starych wątkach i były bardzo zadowalające ale ja mam jeszcze trochę do zrzucenia Zrobiłam sobie zdjęcia przed i porównam nie wiem czy znajdę czas aby czytać i pisać regularnie w tym wątku, ale będę się starać
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 07:24   #2940
fantastka
Zakorzenienie
 
Avatar fantastka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 3 766
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
Ja zaczynam od jutra 30DS, życzcie powodzenia
Cytat:
Napisane przez iwonkap19 Pokaż wiadomość
Ja od wczoraj zaczęłam drugi raz 30 day shred zobaczymy jakie bedą tym razem efekty
Powodzenia dziewczyny!

Ja wymiękłam przy lvl 2 i po 12 treningach zostawiłam shreda Jakoś się to zbiegło z wyjazdem, nie było jak ćwiczyć i entuzjazm opadł. Po pierwszym levelu super samopoczucie i nawet jakieś efekty, ale teraz będę szukać czegoś innego.

Biegać zaczęłam
__________________

25.05.2013

Michał
Szymon

Chudnę! Cel 77,5 --- 72 --- 66 --- > 64 kg

fantastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-21 11:51:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:07.