Mamy marzec 2016 - część 12 - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-16, 10:16   #2131
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Mamy marzec 2016 - część 12

Cytat:
Napisane przez moonunit Pokaż wiadomość
T
Ninosława nadchodzi
Znając moje szczęście, to nie nadejdzie tak szybko. Andrzej mnie "pocieszył" że możliwe, że za pierwszym razem nie pójdzie i będziemy mieć kilka prób. Spakuję sobie książkę.:P żeby nie umrzeć z nudów.:P




Cytat:
Napisane przez malinka9191 Pokaż wiadomość
korzystaj z ostatnich chwil "wolnosci"
E tam, chce juz Ninę.


Cytat:
Napisane przez NADIA29 Pokaż wiadomość
Urodziłam o 9.50 szybko bardzo. O8 zaczęły sie skurcze co 4 min,prysznic szpital ktg wody na ktg wylaly sie biegiem na porodowke 10 cm i o 9.50 Oskar z nami
Wow! Gratulacje!
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 10:16   #2132
Kiwi18
Zadomowienie
 
Avatar Kiwi18
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 733
GG do Kiwi18
Dot.: Mamy marzec 2016 - część 12

Darolka, 32, NADIA ogromne gratulacje
Nadia Tobie to poród poszedł expresem
Polly jeszcze troszkę i Ty będziesz tulic swoją małą córeczkę w ramionach
Ja mam jutro wizytę u ginekologa, ciekawe co mi powie
Szczeperka super ze wychodzicie do domu
Kiwi18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 10:16   #2133
Lewek
Zakorzenienie
 
Avatar Lewek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 449
Dot.: Mamy marzec 2016 - część 12

Cytat:
Napisane przez Palulitka Pokaż wiadomość
32 Gratulacje ! I kciuki za dojście do dobrej formy

Nina29 powodzenia

Ja TP dopiero za 2 tygodnie ale chetnie bym juz urodziła. Jutro mam wizyte u gina zobaczymy co powie czy cos sie szykuje czy nic. Jak w 20 tygodniu szyjka miała wielkie ambicje sie skracac tak teraz pod koniec ciazy sie skubana trzyma. Najgorzej ze nie czyje zadnych oznak zbliżającego sie porodu, zadnych skurczy przepowiadaczy. Raz na chiński rok tylko zrobi mi sie twardszy brzuch i to nawet nie codziennie.

A powiedzcie mi na KTG od kiedy powinno sie chodzić ?
Ja w ogóle nie chodziłam na ktg
Cytat:
Napisane przez Szczeperka Pokaż wiadomość
Malinka jeśli córa płacze prawdziwymi łzami to właśnie skonczyliscie pierwszy skok. Gratulacje

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

32 i darolka - gratulacje, niech maluchy dobrze się chowają


My dziś wychodzimy do domu, Ignaś odrobił wagę urodzeniowa. Jestem przeszczęśliwa, wczoraj niestety było gorzej i cały dzień ryczałam...
O nie słyszałam o tym skoku.
Super ze do domku. I lepszego samopoczucia życzę!

Cytat:
Napisane przez aguleck Pokaż wiadomość
darolka, 32, gratuluję. Również wszystkim mamom, którym nie zdążyłam wcześniej pogratulować. Życzę dużo zdrówka.

nadia, sowa, gosza, kciuki za wasze porody.

dark, jak ciebie czytam, to jakbym czytała o sobie. Tyle, że ja mam mega grzeczne dziecko, więc nie mogę narzekać na zmęczenie. Podziwiam cię. Ja jestem straszny mięczak i może dlatego los mnie obdarza takimi spokojnymi dziećmi. A ty naprawdę sobie super radzisz w tej trudnej sytuacji.
Ale mimo wszystko dopadł mnie taki smutek. Dużo płaczę i też czuję sie nierozumiana przez męża. On też jest takim zadaniowym człowiekiem i nie "zaproblemia" się, więc nie potrafi być empatyczny. Też mi dogryzł w niedz przez te moje płacze i wpędził w jeszcze gorszą "depresję". Wczoraj była u nas położna i potwierdziła, że płacz jest czymś naturalnym w tej sytuacji i myślę, że to mu coś przetłumaczyło, więc myślę, że jakby twojemu ktoś z zewnątrz wytłumaczył jak to z tymi hormonami jest po porodzie może też spojrzałby na to inaczej. Cieszę się, że dałaś sobie tą noc na odpoczynek. Mam nadzieję, że nastrój ci się poprawił. Trzymam kciuki, żeby było coraz lepiej.
Ech ten baby blues... ale gwarantuje Wam że przyjdzie pierwsze wiosenne słoneczko i humory się poprawią.
Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Jutro o 13 mam się stawić na oddział.
Jupi
Cytat:
Napisane przez Bonku Pokaż wiadomość
Ratunku!! Mam hemoroidy po porodzie :'( :'( :'( maz wczoraj kupił czopki po jedyne 40zl jak mam iść na dwojke to mi słabo i plakac mi sie chce na sama myśl :'(

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Dark mówiłam daj butle chciał na poczatku ona jest wybawieniem bo caly dzien na cycu można depresji sie nabawić.. Moj mną 1 budzenie w nocy jeszcze poje cycem i spi ale na drugi to wisi 2h a i tak się konczy butla od jutra od razu na drugie karmienie dam butle bo to nie ma sensu przynajmniej na rano bedzie mleko w cycach
Ja tez mam!
Cytat:
Napisane przez NADIA29 Pokaż wiadomość
Urodziłam o 9.50 szybko bardzo. O8 zaczęły sie skurcze co 4 min,prysznic szpital ktg wody na ktg wylaly sie biegiem na porodowke 10 cm i o 9.50 Oskar z nami
Dwa razy musiałam przeczytac! Boziu co za akcja! Jeszcze szybsza niż moja graulacje! Czekamy na foty!
Lewek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 10:18   #2134
Szczeperka
Wtajemniczenie
 
Avatar Szczeperka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Poznań/ Toruń
Wiadomości: 2 404
Dot.: Mamy marzec 2016 - część 12

Cytat:
Napisane przez NADIA29 Pokaż wiadomość
Urodziłam o 9.50 szybko bardzo. O8 zaczęły sie skurcze co 4 min,prysznic szpital ktg wody na ktg wylaly sie biegiem na porodowke 10 cm i o 9.50 Oskar z nami


Wow, jak szybko gratulacje

Dark - obojczyk był sprawdzany na usg, wypuszczają nas właśnie dlatego że zaczął zrastac, ma to potrwać 2 tygodnie. Mamy tylko kontrolę u ortopedy i tyle.
__________________
Staś 10.01.2015

Ignaś 11.03.2016
Szczeperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 10:19   #2135
Kiwi18
Zadomowienie
 
Avatar Kiwi18
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 733
GG do Kiwi18
Dot.: Mamy marzec 2016 - część 12

U mnie dziś pięknie świeci słońce i ptaszki śpiewają mąż wróci z pracy i wyciągam go na spacer
Kiwi18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 10:24   #2136
Szczeperka
Wtajemniczenie
 
Avatar Szczeperka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Poznań/ Toruń
Wiadomości: 2 404
Dot.: Mamy marzec 2016 - część 12

Monikmi - wiesz gdy po 5 dniach tęsknoty za mężem i synem, mamienia mnie codziennie że może dziś wyjdę na co czekałam jak na zbawienie, Ignaś urządził sobie 3h maraton karmienia że nawet głupiej herbaty nie mogłam zrobić to coś we mnie pękło... najgorsza jest ta tęsknota bo tu nie ma odwiedzin, mąż mi w niczym nie może pomóc nawet wejść do pokoju... widzimy się tylko 5 minut dziennie gdy przekazuje mi paczkę... masakra jakaś, dobrze że wychodzę i w końcu zobaczę Stasia!
__________________
Staś 10.01.2015

Ignaś 11.03.2016
Szczeperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 10:26   #2137
eeyesblue
Zadomowienie
 
Avatar eeyesblue
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 853
Dot.: Mamy marzec 2016 - część 12

Nadia
Ty torpedo chyba najszybszy poród na wątku gratulacje!! zdrówka dla ciebie i Oskarka
__________________
M.
eeyesblue jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-16, 10:26   #2138
_emma
Zakorzenienie
 
Avatar _emma
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 422
Dot.: Mamy marzec 2016 - część 12

Cytat:
Napisane przez NADIA29 Pokaż wiadomość
Urodziłam o 9.50 szybko bardzo. O8 zaczęły sie skurcze co 4 min,prysznic szpital ktg wody na ktg wylaly sie biegiem na porodowke 10 cm i o 9.50 Oskar z nami
Niesamowite!!! Gratulacje!!!!!
__________________
Córeczka
_emma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 10:28   #2139
malinka9191
Zakorzenienie
 
Avatar malinka9191
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 15 708
Dot.: Mamy marzec 2016 - część 12

Cytat:
Napisane przez NADIA29 Pokaż wiadomość
Urodziłam o 9.50 szybko bardzo. O8 zaczęły sie skurcze co 4 min,prysznic szpital ktg wody na ktg wylaly sie biegiem na porodowke 10 cm i o 9.50 Oskar z nami


Cytat:
Napisane przez Darkanddark Pokaż wiadomość
Malinka - Twoja panna ewidentnie lubi się wozić będzie zadowolona z Hollanda.
Co do spania (niespania) w nocy, to jest najgorsze, człowiek nie wie co ta mała istotka chce, czego potrzebuje..
Póki co to mama z tata z Hollanda zadowoleni
Masz racje, to jest najgorsze nie wiedziec co dolega dziecku..
Cytat:
Napisane przez monikmi Pokaż wiadomość
Dark jak Twoja Mała dobrze się czuła po Hippie to tego się trzymaj, podobnie z Bebiko. To niedobrze zmieniać maluchowi mleko co chwilę bo różnią się składem i może boleć ją brzuszek. My nawet jak przechodziliśmy z Bebilonu dla wcześniaków na Bebilon 1 to był problem, mimo że marka ta sama. Jak zdecydujesz się na jakieś i nie podpasuje to odstawiaj stopniowo, tak radził mi pediatra i w szpitalu.
to fakt, my nie moglismy Hippa znalezc i wzielismy inne mleko i byla trgedia. Od razu wiekszy problem z kupa i wymioty..
__________________
malinka9191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 10:29   #2140
Lewek
Zakorzenienie
 
Avatar Lewek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 449
Dot.: Mamy marzec 2016 - część 12

Cytat:
Napisane przez Szczeperka Pokaż wiadomość
Monikmi - wiesz gdy po 5 dniach tęsknoty za mężem i synem, mamienia mnie codziennie że może dziś wyjdę na co czekałam jak na zbawienie, Ignaś urządził sobie 3h maraton karmienia że nawet głupiej herbaty nie mogłam zrobić to coś we mnie pękło... najgorsza jest ta tęsknota bo tu nie ma odwiedzin, mąż mi w niczym nie może pomóc nawet wejść do pokoju... widzimy się tylko 5 minut dziennie gdy przekazuje mi paczkę... masakra jakaś, dobrze że wychodzę i w końcu zobaczę Stasia!
O matko to faktycznie miałaś ciężko. I jeszcze ta tęsknota za synkiem.
Lewek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 10:32   #2141
Bonku
Wtajemniczenie
 
Avatar Bonku
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2 701
Dot.: Mamy marzec 2016 - część 12

Paulitka ja na ktg poszłam jak miałam skurcze ot tak nie ma sensu iść chyba ze po terminie



Dark waga dzisiaj -10kg jakbym sie nie spasla 20 to juz bym byla dawna ja ale przy moim jedzeniu teraz to poleci i jeszcze z przed ciążowe 6zgubie do wakacji czekam na zielone światło z ćwiczeniami i zacznie sie jazda



Nadia gratulacje co za express!!!!! 🎇 🎆
Bonku jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-16, 10:32   #2142
Szczeperka
Wtajemniczenie
 
Avatar Szczeperka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Poznań/ Toruń
Wiadomości: 2 404
Dot.: Mamy marzec 2016 - część 12

Cytat:
Napisane przez Lewek Pokaż wiadomość
O matko to faktycznie miałaś ciężko. I jeszcze ta tęsknota za synkiem.
Przy życiu trzymała mnie tylko myśl że Staszek miał mnie na wyłączność 14 miesięcy, a Ignacy ma tylko ten czas w szpitalu. I jak mnie potrzebuje to będę dla niego na 100%
__________________
Staś 10.01.2015

Ignaś 11.03.2016
Szczeperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 10:36   #2143
Bonku
Wtajemniczenie
 
Avatar Bonku
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2 701
Dot.: Mamy marzec 2016 - część 12

Szczeperka trzymam kciuki za szybkie wyjście do domku i za rączkę Ignasia
Bonku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 10:38   #2144
lala_la
Rozeznanie
 
Avatar lala_la
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 556
Dot.: Mamy marzec 2016 - część 12

Nadia ale zaskoczenie przyznam ze nawet kciukow nie trzymałam bo myślałam że to jeszcze czas. Tym bardziej GRATULACJE i trzymam teraz kciuki aby maluszek był grzeczny

Co do tż to moj tez ma problem z empatia to umysl scisly lepiej dogadujacy sie z maszynami niz ludzmi. Kiedys mialam o to pretensje ze sie niczego nie domysli ale szkoda zycia na nerwy trzeba sobie uswiadomic ze skoro takiego wybralam to wlasnie takiego i go nie zmienie. Jak chce zeby mi w czyms pomogl chocby zrobil głupia herbate to mu mowie jak krowie na rowie czego oczekuje. Co do ciazy to pomogla nam bardzo szkola rodzenia tam kobietka tlumaczyla facetą ze moga sie spodziewac humorow placzu ze jest nam ciezko trudno sie oddycha i troche to podzialalo bo chociaz pyta jak sie czuje
lala_la jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 10:39   #2145
Szczeperka
Wtajemniczenie
 
Avatar Szczeperka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Poznań/ Toruń
Wiadomości: 2 404
Dot.: Mamy marzec 2016 - część 12

Cytat:
Napisane przez Bonku Pokaż wiadomość
Szczeperka trzymam kciuki za szybkie wyjście do domku i za rączkę Ignasia
Dziękuję
__________________
Staś 10.01.2015

Ignaś 11.03.2016
Szczeperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 10:45   #2146
Palulitka
Raczkowanie
 
Avatar Palulitka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 243
Dot.: Mamy marzec 2016 - część 12

Nadia gratulacje ! ale
ekspresowo
Szkoda ze u mnie juz maz umyl okna :P
Palulitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 11:07   #2147
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Mamy marzec 2016 - część 12

Nadia gratuluje z całego serca,już po wszystkim.

Dark polecam wizytę doradcy laktacyjnego, i mnie dzisiaj była kobieta bo Hania strasznie poranila mi brodawki,okazało się że źle przystawialam,była 1.5 godziny,pogadalysmy, taki optymizm we mnie zasiala, jak poszła nakarmilam mała cyckiem bez nakładek i śpi już prawie półtorej godziny.
Wierze że uda się karmić, bardzo mi zależy.

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Emma trzymam kciuki za masaż.
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 11:10   #2148
aguleck
Raczkowanie
 
Avatar aguleck
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 212
Dot.: Mamy marzec 2016 - część 12

Nadia, gratulacje. A tak się bałaś porodu. I taka byłaś przekonana, że urodzisz dokładnie w dniu terminu. Jak to nie można być niczego pewnym. Życzę dużo zdrówka.

Co do hormonów, to mój Adaś kończy dziś równo 3 tygodnie (chociaż dziś dopiero powinien się urodzić ) a ja czuję, że z dnia na dzień jest coraz lepiej z humorem u mnie, tak więc głowy do góry.
aguleck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 11:25   #2149
Darkanddark
Zakorzenienie
 
Avatar Darkanddark
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 3 319
Dot.: Mamy marzec 2016 - część 12

Mamy, mam pytanko - jak moje dziecię śpi od 20 minut po cycku i widać ze budzić się nie zamierza, a puściła mega bąka z możliwością kupy, to mam ja teraz ruszać i przebierać czy poczekać aż się wzbudzi?

Jak nią teraz zacznę ruszać to obudzi się na bank :-P
__________________
"Wspinasz się, a lecisz w dół
Stawiasz sto, dostajesz pół
Zamiast rozbić bank rozbijasz bar.."
Darkanddark jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-16, 11:26   #2150
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Mamy marzec 2016 - część 12

Cytat:
Napisane przez Darkanddark Pokaż wiadomość
Mamy, mam pytanko - jak moje dziecię śpi od 20 minut po cycku i widać ze budzić się nie zamierza, a puściła mega bąka z możliwością kupy, to mam ja teraz ruszać i przebierać czy poczekać aż się wzbudzi?

Jak nią teraz zacznę ruszać to obudzi się na bank :-P
Poczekac
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 11:33   #2151
Darkanddark
Zakorzenienie
 
Avatar Darkanddark
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 3 319
Dot.: Mamy marzec 2016 - część 12

Dzięki misia.
Chyba wywołałam wilka z lasu bo już nie śpi. Daremna radość heh :-P

Dzisiaj pierwszy raz od 6 dni mała będzie kąpana.. Mały śmierdziuszek. Stres jest.
__________________
"Wspinasz się, a lecisz w dół
Stawiasz sto, dostajesz pół
Zamiast rozbić bank rozbijasz bar.."
Darkanddark jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 11:34   #2152
malinka9191
Zakorzenienie
 
Avatar malinka9191
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 15 708
Dot.: Mamy marzec 2016 - część 12

Cytat:
Napisane przez Darkanddark Pokaż wiadomość
Mamy, mam pytanko - jak moje dziecię śpi od 20 minut po cycku i widać ze budzić się nie zamierza, a puściła mega bąka z możliwością kupy, to mam ja teraz ruszać i przebierać czy poczekać aż się wzbudzi?

Jak nią teraz zacznę ruszać to obudzi się na bank :-P
w szpitalu kazali mi czekać

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Darkanddark Pokaż wiadomość
Dzięki misia.
Chyba wywołałam wilka z lasu bo już nie śpi. Daremna radość heh :-P

Dzisiaj pierwszy raz od 6 dni mała będzie kąpana.. Mały śmierdziuszek. Stres jest.
u nas pierwszy raz wczoraj alarm dopiero pod koniec się włączył
__________________
malinka9191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 11:46   #2153
_emma
Zakorzenienie
 
Avatar _emma
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 422
Dot.: Mamy marzec 2016 - część 12

Cytat:
Napisane przez marta1986222 Pokaż wiadomość
Emma trzymam kciuki za masaż.
Dziękuję
Cieszę się, że wizyta doradcy udana i trzymam kciuki za poprawe przy kp

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Darkanddark Pokaż wiadomość
Dzisiaj pierwszy raz od 6 dni mała będzie kąpana.. Mały śmierdziuszek. Stres jest.
Będzie dobrze może dłużej pośpi po kapieli
__________________
Córeczka
_emma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 11:46   #2154
Abii84
Rozeznanie
 
Avatar Abii84
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 947
Dot.: Mamy marzec 2016 - część 12

Nadia gratulacje!!! przeczytalam i mysle "chyba zartujesz" :P no takiego expresu sie nie spodziewalam. zdrowka!

ja umylam 2 okna a teraz robie porzadki w szufladach z papierami bo mnie naszlo. mała spi kuz 1.5h i jeszcze pewnie drugie tyle przed nią choc jak mlody wroci ze szkoly to pewnie ją wybudze ogarne nakarmie i pojdziemy na spacerek pogoda piekna i humor od razu lepszy. kciuki za wszystkie akcje, gratulacje dla tych o ktorych zapomnialam wczesniej i milego popoludnia
Abii84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 11:52   #2155
moonunit
Wtajemniczenie
 
Avatar moonunit
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamy marzec 2016 - część 12

Cytat:
Napisane przez NADIA29 Pokaż wiadomość
Urodziłam o 9.50 szybko bardzo. O8 zaczęły sie skurcze co 4 min,prysznic szpital ktg wody na ktg wylaly sie biegiem na porodowke 10 cm i o 9.50 Oskar z nami
O mamo ale ekspres Gratulacje kochana a tak się balas
__________________
01.04.2016 synek
moonunit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 12:04   #2156
monikmi
Zadomowienie
 
Avatar monikmi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 604
Dot.: Mamy marzec 2016 - część 12

Cytat:
Napisane przez Darkanddark Pokaż wiadomość
Dzisiaj pierwszy raz od 6 dni mała będzie kąpana.. Mały śmierdziuszek. Stres jest.
Bez paniki, może akurat polubi kąpiele co ile planujesz kąpać? oczywiście jak już pokonasz strach
Mój jeszcze ani razu nie jęknął w wanience więc chociaż tyle

Cytat:
Napisane przez Szczeperka Pokaż wiadomość
Monikmi - wiesz gdy po 5 dniach tęsknoty za mężem i synem, mamienia mnie codziennie że może dziś wyjdę na co czekałam jak na zbawienie
Jasne, rozumiem że nawet najbardziej twarda Mama ma gorszy dzień, szczególnie jeśli w grę wchodzi tęsknota za drugim Maluszkiem. Ale i tak bardzo podziwiam takie mamy jak Ty które mają jedno małe dzieciątko wymagające opieki non stop a mimo to decydują się na kolejne. Obym i ja kiedyś znalazła w sobie tą odwagę

Nadia gratulacje szalona Kobieto powiedz mężowi niech Ci schowa tą wodę z octem, jak tak szybko urodziłaś to może równie szybko wyjdziesz i okna na święta na pewno będą błyszczeć
__________________
mąż i żona 26.07.14
Marcelek <3 18.02.16



Edytowane przez monikmi
Czas edycji: 2016-03-16 o 12:06
monikmi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 12:05   #2157
sowa2806
Rozeznanie
 
Avatar sowa2806
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 681
Dot.: Mamy marzec 2016 - część 12

Nadia gratuluje. U mnie juz 6 godzin z balonem i nic. Tzn poza tym nic to latam na wysokości lamperii!! I jeszcze mnie nastraszyli ze moge wrocic na patologie jak sie nic nie bedzie działo ;(
sowa2806 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 12:06   #2158
Darkanddark
Zakorzenienie
 
Avatar Darkanddark
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 3 319
Dot.: Mamy marzec 2016 - część 12

Cytat:
Napisane przez monikmi Pokaż wiadomość
Bez paniki, może akurat polubi kąpiele co ile planujesz kąpać? oczywiście jak już pokonasz strach
Mój jeszcze ani razu nie jęknął w wanience więc chociaż tyle
Tylko ze moja krzywi się jak leży pupą do góry jak przewijam, wiec podejrzewam ze jak będzie cala na golaska to będzie krzyk. Sąsiedzi juz pewnie wiedzą że jest tu małe dziecko :-P

Kąpać się chce co 2 dni, a teraz tak zwlekam bo w szpitalu nie pokazali, tz chory i nawet by mi nie pomógł jakoś wiec sama się bałam.
__________________
"Wspinasz się, a lecisz w dół
Stawiasz sto, dostajesz pół
Zamiast rozbić bank rozbijasz bar.."
Darkanddark jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 12:10   #2159
_emma
Zakorzenienie
 
Avatar _emma
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 422
Dot.: Mamy marzec 2016 - część 12

Cytat:
Napisane przez sowa2806 Pokaż wiadomość
nastraszyli ze moge wrocic na patologie jak sie nic nie bedzie działo ;(
żeby się rozkręciło!!!
__________________
Córeczka
_emma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 12:14   #2160
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 967
Dot.: Mamy marzec 2016 - część 12

Cytat:
Napisane przez NADIA29 Pokaż wiadomość
Urodziłam o 9.50 szybko bardzo. O8
Wow, Nadia pięknie gratulacje!

Sowa
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-31 14:00:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:20.