Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Pokaż wyniki sondy: Najlepsze efekty miałam po ćwiczeniach z:
Ewą Chodakowską 1 8,33%
Mel B 2 16,67%
Anną Lewandowską 0 0%
Inne 9 75,00%
Głosujący: 12. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-17, 16:04   #3691
iixi
Zakorzenienie
 
Avatar iixi
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 12 293
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Cytat:
Napisane przez minka-80 Pokaż wiadomość
Ćwiczyłam ostatnio zestaw na ramiona i ręce Rebeki. Całkiem fajne.
Zerknęłam na jej kanał na YT i całkiem całkiem
Na brzuch ma fajne filmiki I na nogi z Victoria's Secret jeśli dobrze pamiętam
__________________
„Kiedy masz jeden z tych dni, w czasie których czujesz się, jakbyś miał jakiś ciężar na barkach….
zacznij robić przysiady!”

BLOG

iixi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 17:32   #3692
kafika
Przyczajenie
 
Avatar kafika
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Eluvtus dziękuję za wszystkie rady

Ja dziś gdybym tylko mogła, przespałabym cały dzień.
kafika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 18:07   #3693
minka-80
...po prostu być.
 
Avatar minka-80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z kanapy ;)
Wiadomości: 4 161
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Cytat:
Napisane przez iixi Pokaż wiadomość
Na brzuch ma fajne filmiki I na nogi z Victoria's Secret jeśli dobrze pamiętam
Właśnie dziś sobie je przejrzałam i rzeczywiście fajne są zwłaszcza na brzuch.

U mnie brzuch fajny się zrobił na bokach (widać,że coś ćwiczę) środek jeszcze taki sobie, ale nie jest źle
minka-80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 18:12   #3694
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Cytat:
Napisane przez kafika Pokaż wiadomość
Eluvtus dziękuję za wszystkie rady

Ja dziś gdybym tylko mogła, przespałabym cały dzień.
Jak możesz - śpij
Hemoglobina w normie?
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 19:08   #3695
iixi
Zakorzenienie
 
Avatar iixi
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 12 293
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Apropo ćwiczeń na pośladki i nogi przypomniało mi się o jednym z moich ulubionych

Szczerze mówiąc nie wiem jak po polsku się nazywa ale po angielsku jest to bulgarian split squat. Jeśli chcecie to spróbujcie zrobić Ja polecam z ciężarkami (lub jednym, trzymanym w ręce ze strony gdzie noga jest z tyłu): 10 powtórzeń i 10 sek trzymania w dole, i znów 10 powtórzeń i 10 sek przytrzymać. Powtórzyć x3 na każdą nogę. Mega (bolesne)



Ale ostrzegam, że po zrobieniu dwóch stron w trybie tak jak napisałam będziecie chwile chodzić jak kaczki
__________________
„Kiedy masz jeden z tych dni, w czasie których czujesz się, jakbyś miał jakiś ciężar na barkach….
zacznij robić przysiady!”

BLOG


Edytowane przez iixi
Czas edycji: 2016-03-17 o 19:11
iixi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 19:36   #3696
meedzik
Raczkowanie
 
Avatar meedzik
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 96
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Cytat:
Napisane przez minka-80 Pokaż wiadomość
Ćwiczyłam ostatnio zestaw na ramiona i ręce Rebeki. Całkiem fajne.
Zerknęłam na jej kanał na YT i całkiem całkiem
Ja lubie jej treningi bo sama moge sobie komponować całość i podoba mi sie ona jako trenerka:-D

A dzisiaj troche Ewy Ch. Nogi i brzuch z sukcesu i wewnętrzna strona ud od ewy zrobione
meedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 19:56   #3697
meganem
Raczkowanie
 
Avatar meganem
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 432
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Cytat:
Napisane przez iixi Pokaż wiadomość
Apropo ćwiczeń na pośladki i nogi przypomniało mi się o jednym z moich ulubionych

Szczerze mówiąc nie wiem jak po polsku się nazywa ale po angielsku jest to bulgarian split squat. Jeśli chcecie to spróbujcie zrobić Ja polecam z ciężarkami (lub jednym, trzymanym w ręce ze strony gdzie noga jest z tyłu): 10 powtórzeń i 10 sek trzymania w dole, i znów 10 powtórzeń i 10 sek przytrzymać. Powtórzyć x3 na każdą nogę. Mega (bolesne)
Po polsku tłumaczy się to przysiad bułgarski. Jest kilka wersji tego ćwiczenia, można obejrzeć na YT. W zależności od odległości wykroku od ławki ćwiczy się inny mięsień uda, ale nie pamiętam jak to dokładnie było. Ja go nie mogę robić, bo mnie skurcze w kostce i stopie łapią, tej która jest oparta o ławkę.

Ja dziś rano standardowo już całe bikini, a wieczorkiem jedna runda Bikini i brzuch z sukcesu. Miałam sobie odpuścić wieczór, ale zorientowałam się, że minęło mi dziś pół roku pustej popielniczki, więc trzeba było jakoś uczcić to małe święto
__________________
Mój blog

https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=216083

E. Chodakowska :
Bikini x 22
Sukces x 19
Turbo wyzwanie x 27
Killer x 4
Metamorfoza x 3
Turbo spalanie x 5

Huragan Workout x 4
meganem jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-17, 20:10   #3698
iixi
Zakorzenienie
 
Avatar iixi
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 12 293
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Cytat:
Napisane przez meganem Pokaż wiadomość
Po polsku tłumaczy się to przysiad bułgarski. Jest kilka wersji tego ćwiczenia, można obejrzeć na YT. W zależności od odległości wykroku od ławki ćwiczy się inny mięsień uda, ale nie pamiętam jak to dokładnie było. Ja go nie mogę robić, bo mnie skurcze w kostce i stopie łapią, tej która jest oparta o ławkę.
Że kilka wersji to wiadomo, jak każdego innego ćwiczenia Ja na szczęście problemu nie mam ze skurczem (może masz za wysoko miejsce podparcia? tak mi do głowy przyszło), a ćwiczenia mega mocno czuję na pośladkach Jak pisałam, jedno z moich ulubionych
__________________
„Kiedy masz jeden z tych dni, w czasie których czujesz się, jakbyś miał jakiś ciężar na barkach….
zacznij robić przysiady!”

BLOG

iixi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 07:40   #3699
meganem
Raczkowanie
 
Avatar meganem
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 432
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Cytat:
Napisane przez iixi Pokaż wiadomość
Że kilka wersji to wiadomo, jak każdego innego ćwiczenia Ja na szczęście problemu nie mam ze skurczem (może masz za wysoko miejsce podparcia? tak mi do głowy przyszło), a ćwiczenia mega mocno czuję na pośladkach Jak pisałam, jedno z moich ulubionych
Ja niestety już tak mam. Efekt 5 krotnego skręcenia stawów skokowych w dzieciństwie. Nie mogę teraz nawet niektórych ćwiczeń z obciągniętymi palcami robić bo efekt jest ten sam. Ale ćwiczenie ogólnie bardzo efektywne, więc warto robić.
__________________
Mój blog

https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=216083

E. Chodakowska :
Bikini x 22
Sukces x 19
Turbo wyzwanie x 27
Killer x 4
Metamorfoza x 3
Turbo spalanie x 5

Huragan Workout x 4
meganem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 08:40   #3700
kafika
Przyczajenie
 
Avatar kafika
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Jak możesz - śpij
Hemoglobina w normie?
No właśnie nie było jak, młodsze dziecie chore.
W styczniu robiłam sobie wszystkie badania, USG piersi, brzucha, badania krwi etc. i wszystko wyszło ok.
Ja jestem niskociśnieniowcem, po 3 kawach jak mam 107/85 to jest szał, bo bez kawy to zazwyczaj 95/75 Wczorajsza pogoda mnie tak usypiała.

Eluvtus wczoraj posmarowałam alantanem plus, dziś z rana ponownie i w końcu mogę, bez bólu siedzieć. Dziękuję
kafika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 09:08   #3701
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Cytat:
Napisane przez kafika Pokaż wiadomość
No właśnie nie było jak, młodsze dziecie chore.
W styczniu robiłam sobie wszystkie badania, USG piersi, brzucha, badania krwi etc. i wszystko wyszło ok.
Ja jestem niskociśnieniowcem, po 3 kawach jak mam 107/85 to jest szał, bo bez kawy to zazwyczaj 95/75 Wczorajsza pogoda mnie tak usypiała.

Eluvtus wczoraj posmarowałam alantanem plus, dziś z rana ponownie i w końcu mogę, bez bólu siedzieć. Dziękuję
Nie ma sprawy, zawsze do usług
Tez mam niskie ciśnienie, ale łatwo mi skacze. Denerwuje się dosłownie wszystkim

W jakim wieku dzieciaczki?




W ogóle dziewczyny, wy tak profesjonalnie brzmicie, a ja tylko Ewka i Ewka
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-18, 15:22   #3702
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 717
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Okej, poćwiczone, skalpel zrobiony Martwiłam się, że będzie za prosty, te wymachy rękami na początku są strasznie proste więc dorzuciłam ciężarki i był ogień

Btw dziewczyny co sądzicie o "inspiracjach" z neta? Trochę swego czasu przeglądałam tumblr, teraz czasem oglądam instagram, i wydaje mi się to trochę śmieszne i przykre, że takie zdjęcia nazywane są inspiracjami, podczas gdy moim zdaniem w większości bardziej adektwatna nazwa to demotywacje (do życia) :P Patrzę np na taką Jen Selter, i przecież wiem, że nigdy nie będę miała takiego tyłka, bo po raz, laska z tego żyje a dwa, że możliwe, że ma implanty... i tak sobie myślę, że to strasznie przykre, że tyle kobiet porównuje się do tych idealnych obrazków z internetu i nie cieszy się ze swoich efektów.
A jakie jest Wasze zdanie? Jesteście wolne od takich niezdrowych porównań?
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 17:44   #3703
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Okej, poćwiczone, skalpel zrobiony Martwiłam się, że będzie za prosty, te wymachy rękami na początku są strasznie proste więc dorzuciłam ciężarki i był ogień

Btw dziewczyny co sądzicie o "inspiracjach" z neta? Trochę swego czasu przeglądałam tumblr, teraz czasem oglądam instagram, i wydaje mi się to trochę śmieszne i przykre, że takie zdjęcia nazywane są inspiracjami, podczas gdy moim zdaniem w większości bardziej adektwatna nazwa to demotywacje (do życia) :P Patrzę np na taką Jen Selter, i przecież wiem, że nigdy nie będę miała takiego tyłka, bo po raz, laska z tego żyje a dwa, że możliwe, że ma implanty... i tak sobie myślę, że to strasznie przykre, że tyle kobiet porównuje się do tych idealnych obrazków z internetu i nie cieszy się ze swoich efektów.
A jakie jest Wasze zdanie? Jesteście wolne od takich niezdrowych porównań?
Ale po co porównywać? Ja sobie myślę tak : ona na to pracowała latami. Jak ja będę wyglądać po kilku latach? i robie swoje! Inspiracje są z tyłu głowy
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 18:39   #3704
iixi
Zakorzenienie
 
Avatar iixi
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 12 293
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Ja lubię patrzeć na przeróżne transformacje i inne wysportowane kobiety, dla mnie to ogromna motywacja Jeszcze tak nie wyglądam, ale też nie traktuje tego tak, że wyglądam od nich gorzej i się załamuje. Bo jak to się mówi - nie można porównywać swojego rozdziału 1 do czyjegoś 30
__________________
„Kiedy masz jeden z tych dni, w czasie których czujesz się, jakbyś miał jakiś ciężar na barkach….
zacznij robić przysiady!”

BLOG

iixi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 18:45   #3705
kafika
Przyczajenie
 
Avatar kafika
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
A jakie jest Wasze zdanie? Jesteście wolne od takich niezdrowych porównań?
Ja tak

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy, zawsze do usług
Tez mam niskie ciśnienie, ale łatwo mi skacze. Denerwuje się dosłownie wszystkim

W jakim wieku dzieciaczki?
7 i 9 lat

U mnie dziś secret, zrobiony pożądnie, zadowolonie jest
kafika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 20:34   #3706
meedzik
Raczkowanie
 
Avatar meedzik
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 96
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
A jakie jest Wasze zdanie? Jesteście wolne od takich niezdrowych porównań?
Ja chyba też, lubię pooglądać inne wysportowane ciała, popatrzeć i pomarzyć, że może kiedyś coś chodź w 1% podobnego i mi uda się osiągnąć, ale jakoś niezdrowo się na to nie nakręcam. Popatrze i tyle, właśnie jak napisałyście: ktoś na taką figurę pracował latami.

Dzisiaj długi długi spacer, bieg do sklepu i do domu i zestaw na nogi i pośladki i pewnie w tym tygodniu to byłoby na tyle. Trochę żałuję, ale mięśnie też muszą odpocząć.
meedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 21:10   #3707
SaiFari
Rozeznanie
 
Avatar SaiFari
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 928
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Kurde blaszka, kochane kobietki - spróbuje któraś PiYo?

Wcale nie jest takie lajtowe jak się wydaje

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:
Napisane przez meedzik Pokaż wiadomość
popatrzeć i pomarzyć, że może kiedyś coś chodź w 1% podobnego i mi uda się osiągnąć, ale jakoś niezdrowo się na to nie nakręcam. Popatrze i tyle, właśnie jak napisałyście: ktoś na taką figurę pracował latami.
dokładnie - latami - nie wiem skąd wziął się mit, że można w 30 dni zrobić z siebie "igłę". Owszem - można, jeżeli jest się już przynajmniej w 85% iglatym. Z drugiej strony jak ktoś ma "duże nawisy" to zrzuci w mgnieniu oka - a później mega ciężka praca czeka, żeby do tych 85% iglastych dołączyć...

Ale jak to gdzieś przeczytałam - te 3 czy cztery tygodnie szybko miną, niezależnie od tego czy będziesz ćwiczyć czy nie.

A halo halo, to 30 minut dziennie minimum to jest pikuś, a apetyt na ćwiczenia rośnie z czasem

a i pamiętajcie moje kochane fit kobietki, że większość tych zadziwiających piękności to efekty pracy nie żmudnych treningów, ale grafików komputerowych, a i standardy różne

__________________
MMA Fitness
Hula
Hoop

Edytowane przez SaiFari
Czas edycji: 2016-03-18 o 21:43
SaiFari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 22:13   #3708
minka-80
...po prostu być.
 
Avatar minka-80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z kanapy ;)
Wiadomości: 4 161
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Okej, poćwiczone, skalpel zrobiony Martwiłam się, że będzie za prosty, te wymachy rękami na początku są strasznie proste więc dorzuciłam ciężarki i był ogień

Btw dziewczyny co sądzicie o "inspiracjach" z neta? Trochę swego czasu przeglądałam tumblr, teraz czasem oglądam instagram, i wydaje mi się to trochę śmieszne i przykre, że takie zdjęcia nazywane są inspiracjami, podczas gdy moim zdaniem w większości bardziej adektwatna nazwa to demotywacje (do życia) :P Patrzę np na taką Jen Selter, i przecież wiem, że nigdy nie będę miała takiego tyłka, bo po raz, laska z tego żyje a dwa, że możliwe, że ma implanty... i tak sobie myślę, że to strasznie przykre, że tyle kobiet porównuje się do tych idealnych obrazków z internetu i nie cieszy się ze swoich efektów.
A jakie jest Wasze zdanie? Jesteście wolne od takich niezdrowych porównań?
Ja oglądam, ale z ciekawości. Natomiast dla mnie to ani inspiracja ani motywacja.
Od dłuższego czasu jestem całkiem wolna od takich porównań, nie tylko "ćwiczeniowych", ale wszystkich.
Akceptuje swoje słabości i lepsze strony.

A i prawda jest taka, że każde ciało jest inne. Są osoby o grubszych kościach, są takie którym szybko się będą robić mięśnie nie zawsze tam gdzie by chciały. Są osoby szczupłe, ale wyglądające nieładnie.
Nie ma co się porównywać, każdy jest inny i to jest fajne.
Najważniejsze akceptować siebie i dążyć do tego, żeby się sobie podobać i akceptować własne ciało (i nie tylko)
minka-80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 22:23   #3709
iixi
Zakorzenienie
 
Avatar iixi
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 12 293
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Cytat:
Napisane przez SaiFari Pokaż wiadomość
Kurde blaszka, kochane kobietki - spróbuje któraś PiYo?

Wcale nie jest takie lajtowe jak się wydaje
Ja kiedyś próbowałam ale nie przypadło mi do gustu

rano robię zdjęcia, jestem ciekawa efektów po dwóch miesiącach
__________________
„Kiedy masz jeden z tych dni, w czasie których czujesz się, jakbyś miał jakiś ciężar na barkach….
zacznij robić przysiady!”

BLOG

iixi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-19, 00:18   #3710
SaiFari
Rozeznanie
 
Avatar SaiFari
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 928
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Cytat:
Napisane przez iixi Pokaż wiadomość
Ja kiedyś próbowałam ale nie przypadło mi do gustu

rano robię zdjęcia, jestem ciekawa efektów po dwóch miesiącach

Igłowatości!!! Jesteśmy super, już przez to, że możemy, że się staramy!!!

Wszystkie kontynenty i kraje:



---------- Dopisano o 00:18 ---------- Poprzedni post napisano o 00:13 ----------

Cytat:
Napisane przez minka-80 Pokaż wiadomość
A i prawda jest taka, że każde ciało jest inne. Są osoby o grubszych kościach, są takie którym szybko się będą robić mięśnie nie zawsze tam gdzie by chciały. Są osoby szczupłe, ale wyglądające nieładnie.
Nie ma co się porównywać, każdy jest inny i to jest fajne.
Najważniejsze akceptować siebie i dążyć do tego, żeby się sobie podobać i akceptować własne ciało (i nie tylko)
do innego wątku o budowach ciała:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=872131
__________________
MMA Fitness
Hula
Hoop
SaiFari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 05:38   #3711
meganem
Raczkowanie
 
Avatar meganem
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 432
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Hej kochane Wczoraj przeżyłam małe rozczarowanie. Rano naszło mnie na uwielbiane wcześniej Turbo wyzwanie. Już dawno go nie robiłam. Po treningu czułam się jakbym zrobiła może połowę. Jakiś taki niedosyt, już nie było tego super fajnego uczucia. Dorzuciłam jeszcze ABS z Gacką. Ale dalej czegoś mi brakowało. Możliwe, że organizm się przyzwyczaił i potrzebuje większego wysiłku, do otrzymania tego samego efektu? Kurcze, chyba pomału się uzależniam od endorfin Wieczorem oczywiście zrobiłam całe Bikini.
__________________
Mój blog

https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=216083

E. Chodakowska :
Bikini x 22
Sukces x 19
Turbo wyzwanie x 27
Killer x 4
Metamorfoza x 3
Turbo spalanie x 5

Huragan Workout x 4
meganem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 07:34   #3712
minka-80
...po prostu być.
 
Avatar minka-80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z kanapy ;)
Wiadomości: 4 161
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Wczoraj mi się świetnie ćwiczyło Może dlatego, że od rana czyli od 6 miałam już mały maraton do lekarza i potem do domu i do pracy i w pracy.
Tak więc 5 dzień 30 Ripped za mną i przerwa do poniedziałku. Chociaż już mnie nosi :p
Ale mam w planach porządki świąteczne to może mnie to zadowoli.
Ale kto wie czy wieczorem jednak nie skuszę się chociaż na krótkie i lekkie 20 minut czegoś
minka-80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 07:40   #3713
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Mnie wczoraj nosiło... I wysiadlam wcześniej żeby do domu pobiec 20 min biegu.

22 marca robie porównawcze zdjęcie. Szkoda, że na początku ćwiczeń takiego nie zrobiłam...
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 08:02   #3714
iixi
Zakorzenienie
 
Avatar iixi
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 12 293
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Cytat:
Napisane przez meganem Pokaż wiadomość
Hej kochane Wczoraj przeżyłam małe rozczarowanie. Rano naszło mnie na uwielbiane wcześniej Turbo wyzwanie. Już dawno go nie robiłam. Po treningu czułam się jakbym zrobiła może połowę. Jakiś taki niedosyt, już nie było tego super fajnego uczucia. Dorzuciłam jeszcze ABS z Gacką. Ale dalej czegoś mi brakowało. Możliwe, że organizm się przyzwyczaił i potrzebuje większego wysiłku, do otrzymania tego samego efektu? Kurcze, chyba pomału się uzależniam od endorfin Wieczorem oczywiście zrobiłam całe Bikini.
No tak, kondycja i wydolność organizmu wzrasta i trzeba robić mocniejsze treningi

1.5 roku temu jak robiłam program, który się nazywa Focus T25 to myślałam że na nim ducha wyzionę. Potem zaczęłam robić Insanity Max30 i jak chciałam go spróbować ponownie po Ins to nawet się nie spociłam i mogłam go jedynie jako rozgrzewkę potraktować
__________________
„Kiedy masz jeden z tych dni, w czasie których czujesz się, jakbyś miał jakiś ciężar na barkach….
zacznij robić przysiady!”

BLOG

iixi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 11:43   #3715
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Ten progres troche martwi nie jestem az tsk zaawansowana, ale tez to odcxuwam...
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 14:34   #3716
meganem
Raczkowanie
 
Avatar meganem
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 432
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Apetyt rośnie w miarę jedzenia, a w tym przypadku w miarę ćwiczenia Cały czas chcę więcej i więcej, aż sama jestem w szoku. Kiedyś nie mogłam się zmusić do 15 minut jakiejkolwiek aktywności. Nakręciłam się, żeby do lata zrobić fajny brzuch
__________________
Mój blog

https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=216083

E. Chodakowska :
Bikini x 22
Sukces x 19
Turbo wyzwanie x 27
Killer x 4
Metamorfoza x 3
Turbo spalanie x 5

Huragan Workout x 4
meganem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 18:29   #3717
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Dzisiaj mialam rest, choc i tak energiczny spacer byl zaliczony
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 20:41   #3718
iixi
Zakorzenienie
 
Avatar iixi
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 12 293
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

U mnie też dzisiaj odpoczynek był a od jutra coś nowego
__________________
„Kiedy masz jeden z tych dni, w czasie których czujesz się, jakbyś miał jakiś ciężar na barkach….
zacznij robić przysiady!”

BLOG

iixi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 20:47   #3719
meedzik
Raczkowanie
 
Avatar meedzik
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 96
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

U mnie odpoczynek wczoraj i dzisiaj, brak czasu niestety. Jutro wracamy do gry:-D
meedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 21:10   #3720
aniaaxd2
Zakorzenienie
 
Avatar aniaaxd2
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 5 131
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Melduje godzinkę na orbiterku


Wysłane z aplikacji , za błędy przepraszam
__________________
I widzisz sam, gdy Ciebie mam,
to siebie tak mi jakoś brak
Przeklinam nas i kocham nas,
nie umiem odejść, nie wiem jak ...

http://www.pmiska.pl/ -----> klikam codziennie , ty tez mozesz
aniaaxd2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-26 14:11:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:04.