Rozstanie z facetem XXXIV - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-19, 15:28   #3631
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez _agg_ Pokaż wiadomość
Ile minęło od rozstania?
Sama już nie wiem. Może 3 miesiące, może 4. Poprzednie rozstanie też mam nieprzepracowane. Co za koszmar. Już chyba nigdy się nie zdecyduję na związek. Chwilowa użyteczność.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 15:33   #3632
konwaliowa_eu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 306
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Po 4 msc cie trzyma? I to tak mocno? :O
konwaliowa_eu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 15:46   #3633
bratBolka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 40
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Nie powiemy Ci, jakie ma zamiary, bo tego się nie da przewidzieć.
Czyli wysyłanie do byłego swoich zdjęć po rozstaniu to normalne zachowanie u kobiet ?
bratBolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 15:50   #3634
nerwotka
Raczkowanie
 
Avatar nerwotka
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 119
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez bratBolka Pokaż wiadomość
Czyli wysyłanie do byłego swoich zdjęć po rozstaniu to normalne zachowanie u kobiet ?
Nie, to nie jest normalne. Albo liczy, że Cie urobi i wrocicie do siebie (moze jej sie nudzi), albo chce się podbudowac i sprawic, zebys zaczal za nią latac. Ale to tylko moje zdanie.
__________________
Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz.

nerwotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 15:53   #3635
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez bratBolka Pokaż wiadomość
Czyli wysyłanie do byłego swoich zdjęć po rozstaniu to normalne zachowanie u kobiet ?
Rozumiem ze ona zostawiła Ciebie ?
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 16:00   #3636
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez bratBolka Pokaż wiadomość
Czyli wysyłanie do byłego swoich zdjęć po rozstaniu to normalne zachowanie u kobiet ?
Nie, ale nie musi to oznaczać konkretnej intencji. nie jesteśmy czarodziejkami.
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 16:09   #3637
teoretyczna
Raczkowanie
 
Avatar teoretyczna
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 147
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

2 miesiące minęły.
kontakt z nim rozwalił mi mózg w drobne kawałki. czuję się, jak gówno. cofnęłam się spokojnie o jakieś 3 kroki do tyłu. wczoraj napisałam mu, że nie jestem w stanie utrzymywać z nim kontaktu, dopóki traktuje mnie jak swoją opcję zapasową. nie odpisał. więc znowu będzie między nami cisza. może tego potrzebuje, może inaczej się nie da. mam dosyć, dosyć, dosyć. znowu płaczę przez niego. piję straszne ilości alkoholu, wypalam setki papierosów. nie potrafię odnaleźć sensu. w moim życiu nie ma niczego, co jest coś warte. dzisiaj idę do pracy ostatni raz i mówię, ze rezygnuje. czeka mnie okropnie ciężka rozmowa z szefem. cofam się.
znowu płaczę. nie chcę po prostu żyć.
teoretyczna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-19, 16:17   #3638
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez teoretyczna Pokaż wiadomość
2 miesiące minęły.
kontakt z nim rozwalił mi mózg w drobne kawałki. czuję się, jak gówno. cofnęłam się spokojnie o jakieś 3 kroki do tyłu. wczoraj napisałam mu, że nie jestem w stanie utrzymywać z nim kontaktu, dopóki traktuje mnie jak swoją opcję zapasową. nie odpisał. więc znowu będzie między nami cisza. może tego potrzebuje, może inaczej się nie da. mam dosyć, dosyć, dosyć. znowu płaczę przez niego. piję straszne ilości alkoholu, wypalam setki papierosów. nie potrafię odnaleźć sensu. w moim życiu nie ma niczego, co jest coś warte. dzisiaj idę do pracy ostatni raz i mówię, ze rezygnuje. czeka mnie okropnie ciężka rozmowa z szefem. cofam się.
znowu płaczę. nie chcę po prostu żyć.
Nie jesteś sama. Przytulam Cię mocno na odległość.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 16:21   #3639
bratBolka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 40
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez _agg_ Pokaż wiadomość
Rozumiem ze ona zostawiła Ciebie ?
Dotychczas tak mi się wydawało, ale ostatnio kilka osób uświadomiło mi, że ona mogła odnieść odmienne wrażenie, a w każdym razie sytuacja nie jest jednoznaczna.


Cytat:
Napisane przez nerwotka Pokaż wiadomość
Nie, to nie jest normalne. Albo liczy, że Cie urobi i wrocicie do siebie (moze jej sie nudzi), albo chce się podbudowac i sprawic, zebys zaczal za nią latac. Ale to tylko moje zdanie.
Czyli np. trzyma mnie w rezerwie jakby z nowym jej nie wyszło, tak ?
bratBolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 16:23   #3640
teoretyczna
Raczkowanie
 
Avatar teoretyczna
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 147
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Nie jesteś sama. Przytulam Cię mocno na odległość.
Dziękuję Ci, ja Ciebie też... To smutne, że świat jest pełen tylu nieszczęśliwych ludzi. Siedzimy w swoich czterech ścianach płacząc i cierpiąc w samotności.

Tak bardzo płaczę... Nie wiem jak w tym stanie mam wyjść do pracy za godzinę. Jest tak fatalnie. Totalnie sobie nie radzę.
teoretyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 16:24   #3641
nerwotka
Raczkowanie
 
Avatar nerwotka
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 119
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez bratBolka Pokaż wiadomość
Dotychczas tak mi się wydawało, ale ostatnio kilka osób uświadomiło mi, że ona mogła odnieść odmienne wrażenie, a w każdym razie sytuacja nie jest jednoznaczna.




Czyli np. trzyma mnie w rezerwie jakby z nowym jej nie wyszło, tak ?
Może i tak być, ale nie musi. Nie dowiesz się tego, nikt nie siedzi w jej głowie. O ile łatwiej by było nam tu wszystkim, gdybyśmy słyszeli co myślą
__________________
Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz.

nerwotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-19, 18:02   #3642
kiciuskot
Raczkowanie
 
Avatar kiciuskot
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 217
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez bratBolka Pokaż wiadomość
Czyli np. trzyma mnie w rezerwie jakby z nowym jej nie wyszło, tak ?
może być też tak, albo po prostu tęskni
kiciuskot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 18:56   #3643
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez teoretyczna Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci, ja Ciebie też... To smutne, że świat jest pełen tylu nieszczęśliwych ludzi. Siedzimy w swoich czterech ścianach płacząc i cierpiąc w samotności.

Tak bardzo płaczę... Nie wiem jak w tym stanie mam wyjść do pracy za godzinę. Jest tak fatalnie. Totalnie sobie nie radzę.
Trzymam za Ciebie kciuki i jestem mentalnie z Tobą. Musimy być silne
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 20:19   #3644
Smuutnooka
Raczkowanie
 
Avatar Smuutnooka
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 229
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Kolejna piosenka z cyklu #żyćko https://www.youtube.com/watch?v=da1xoQFE7ts

Jakoś mi ten wątek cichnie
__________________
"Widziałaś te fotki na fb, szczególnie młodzież, nastolatki. Nie są to zwykłe zdjęcia, większość nie wygląda tak jak wygląda w rzeczywistości.
Dziwne ujęcia, dziwne miny, dużo makijażu, dziwne kolory. Chcą wyglądać na nich tak jak sobie wymarzyli, albo raczej uroili, jak kto woli."
Smuutnooka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 21:36   #3645
chocolatte25
Raczkowanie
 
Avatar chocolatte25
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 132
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Dziewczyny, ja też muszę się wyżalić. Spotykałam się z pewnym facetem, co prawda nie jakoś specjalnie długo, bo tylko kilka miesięcy, ale znamy się od 2 lat. Ostatnio mieliśmy kiepski kontakt, powiedziałam mu, że jeśli ma to tak wyglądać, to nie ma sensu, bo nie chcę być olewana. Rozmawialiśmy długo, powiedział, że nie jest w stanie dać mi teraz siebie w 100%, bo ma niepoukładane życie, może czegoś zabrakło... Widziałam, że było mu ciężko, miał łzy w oczach, zresztą całą rozmowę się przytulaliśmy i ja już nie wiem co o tym myśleć. Nie umiałam się do końca zaangażować tak, jak bym chciała, bo byłam po bardzo burzliwym związku, o czym on zresztą wiedział. Wiem, że wiele rzeczy zrobiłam źle, on też nie okazywał mi takiego wsparcia i zainteresowania jak bym chciała. Tylko, że to facet bardzo zamknięty w sobie, ciężko mu się mówi o uczuciach, nigdy nie był zakochany i nie wyznał nikomu miłości. Na koniec stwierdziliśmy że może za jakiś czas zobaczymy jak nam się życie ułoży i jak nam będzie bez siebie.

A mnie jest tak źle bez niego, strasznie się czuje ze świadomością, że już nie zobaczymy się w takim charakterze, nie przytuli mnie, nie zasnę z nim... Po prostu taka pustka.
chocolatte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 22:50   #3646
Smuutnooka
Raczkowanie
 
Avatar Smuutnooka
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 229
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez chocolatte25 Pokaż wiadomość
A mnie jest tak źle bez niego, strasznie się czuje ze świadomością, że już nie zobaczymy się w takim charakterze, nie przytuli mnie, nie zasnę z nim... Po prostu taka pustka.

No to widać kochasz go. Wiesz, nas wszystkie tutaj kolesie olali, jednego dnia wydawało się, że nie umieją bez nas żyć - a następnego bez dotyku, bez żadnego słowa "kocham" powiedzieli, że to koniec. W moim przypadku po 8 latach. Nie wytłumaczył mi nawet, dlaczego.

Może musicie sobie dać więcej przestrzeni? Nie robiliście zbyt wielu rzeczy razem?
__________________
"Widziałaś te fotki na fb, szczególnie młodzież, nastolatki. Nie są to zwykłe zdjęcia, większość nie wygląda tak jak wygląda w rzeczywistości.
Dziwne ujęcia, dziwne miny, dużo makijażu, dziwne kolory. Chcą wyglądać na nich tak jak sobie wymarzyli, albo raczej uroili, jak kto woli."
Smuutnooka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 06:15   #3647
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Nie prawda,bo nie wszystkie, nie uogolniaj Smutnooka.
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 06:38   #3648
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez Barbarella05 Pokaż wiadomość
Nie prawda,bo nie wszystkie, nie uogolniaj Smutnooka.

Niektóre nawet same zakończyły związek z rozsądku. Niestety serce swoje...
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 08:02   #3649
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

No niestety, serce nie sługa
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-20, 09:59   #3650
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Czy ktoś tu jeszcze zwariował oprócz mnie? Jak jest tak źle, że aż śmiesznie, to chyba autoleczenie?
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 10:05   #3651
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Czy ktoś tu jeszcze zwariował oprócz mnie? Jak jest tak źle, że aż śmiesznie, to chyba autoleczenie?
Kurde x ale czemu Ty rozpaczasz po jakimś debilu za przeproszeniem?

Facet to ma być facet, a TY swojego ex ( czy nawet NIE eks) opisalas jakim był. I taki z niego facet jak z koziek upy trąba.
Przestań się cholera oszukiwać i zacznij normalnie żyć. Każdy Ci mowi zapewne ze to burak, a TY rozpaczasz. I po co?
Powinnaś się w cieszyć że typa w życiu nie masz bo faceta którego opisalas można by spokojnie Dac na watek o skapcach i sknerach, i zajął by miejsce w pierwszej czołówce.

Common, dziewczyno, stać cię na kogoś lepszego, kto ma prawdziwe jaja a nie jakiejś piłeczki do ping ponga.
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 12:23   #3652
chocolatte25
Raczkowanie
 
Avatar chocolatte25
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 132
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez Smuutnooka Pokaż wiadomość
No to widać kochasz go. Wiesz, nas wszystkie tutaj kolesie olali, jednego dnia wydawało się, że nie umieją bez nas żyć - a następnego bez dotyku, bez żadnego słowa "kocham" powiedzieli, że to koniec. W moim przypadku po 8 latach. Nie wytłumaczył mi nawet, dlaczego.

Może musicie sobie dać więcej przestrzeni? Nie robiliście zbyt wielu rzeczy razem?
Wiem doskonale, bo poprzedni 3 letni związek "facet" zakończył telefonicznie

Widywaliśmy się niezbyt często, ale jesteśmy razem na roku i jeszcze do tego co jakiś czas spotykamy się w większym gronie znajomych. Wydaje mi się, że po prostu on się przestraszył tego wszystkiego, nigdy nie był w związku(a mamy już trochę ponad 20 lat). Nie potrafi odnaleźć się w nowej sytuacji i nie do końca wie jak się zachować w stosunku do kogoś więcej niż koleżanka. On też tak naprawdę nie pozwolił mi na to żebym mogła go pokochać.

Chyba po prostu dam sobie i jemu czas, może odezwę się żeby porozmawiać. Przez poprzedni związek bardzo zaniedbałam swoje potrzeby, nie robię nic dla siebie, chociaż tyle rzeczy bym chciała. Podświadomie uważałam, że ta relacja naprawi wszystkie moje problemy i będzie mi lepiej. Tak naprawdę jak się nie widzieliśmy nie mogłam wytrzymać ze sobą, płakałam bez wyraźnego powodu, po prostu było/jest mi źle. Chyba dużo racji jest w tym, że najpierw trzeba polubić siebie, a dopiero potem można się z kimś tym dzielić.
chocolatte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 13:02   #3653
teoretyczna
Raczkowanie
 
Avatar teoretyczna
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 147
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Byłam przekonana, że będzie już tylko lepiej. Z każdym dniem będzie lżej, łatwiej. A nie jest. Znowu idę w tył. Nienawidzę tego, że wciąż pozwalam mu mieć nade mną władzę. Skrzywdził mnie okropnie, totalnie bez żadnych skrupułów, a ja wciąż tęsknię, płaczę. Myśli samobójcze wróciły. Dlaczego moje życie to ciągła walka...? Już jestem zmęczona.
teoretyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 14:45   #3654
mineralnaxy
Raczkowanie
 
Avatar mineralnaxy
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 131
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez teoretyczna Pokaż wiadomość
Byłam przekonana, że będzie już tylko lepiej. Z każdym dniem będzie lżej, łatwiej. A nie jest. Znowu idę w tył. Nienawidzę tego, że wciąż pozwalam mu mieć nade mną władzę. Skrzywdził mnie okropnie, totalnie bez żadnych skrupułów, a ja wciąż tęsknię, płaczę. Myśli samobójcze wróciły. Dlaczego moje życie to ciągła walka...? Już jestem zmęczona.

Jak ma być lepiej jak ciągle w tym siedzisz. Masz słabą psychikę zwróć się o pomoc do psychologa.
mineralnaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 16:09   #3655
teoretyczna
Raczkowanie
 
Avatar teoretyczna
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 147
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

mineralnaxy chodzę na terapię od prawie trzech miesięcy. na depresję choruję już ponad 7 lat z różnym nasileniem, więc to niekoniecznie kwestia "słabej psychiki".
teoretyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 16:36   #3656
mineralnaxy
Raczkowanie
 
Avatar mineralnaxy
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 131
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez teoretyczna Pokaż wiadomość
mineralnaxy chodzę na terapię od prawie trzech miesięcy. na depresję choruję już ponad 7 lat z różnym nasileniem, więc to niekoniecznie kwestia "słabej psychiki".
I jak się czujesz u terapeuty? Pomaga Ci ? Może warto pomyśleć nad zmianą lekarza? Nie przeraża Cię to, że jesteś tak bardzo uzależniona od człowieka, że sobie nie potrafisz bez niego życia ułożyć? Jest ciężko ale trzeba mieć chociaż odrobinę motywacji, aby z tego wyjść. Lekarstwa i lekarz pomogą ale nie zrobią tego za Ciebie.
mineralnaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 17:50   #3657
Smuutnooka
Raczkowanie
 
Avatar Smuutnooka
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 229
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez teoretyczna Pokaż wiadomość
mineralnaxy chodzę na terapię od prawie trzech miesięcy. na depresję choruję już ponad 7 lat z różnym nasileniem, więc to niekoniecznie kwestia "słabej psychiki".
Na wyjście z depresji również pomaga dieta

Często możesz po prostu potrzebować określonych witamin. Teraz praktycznie nie ma słońca

I pić cytrusy, ja bym nie żyła bez witaminy C w proszku i cytrusów codziennie

Ogarnęłam się szybko też dzięki dobremu jedzeniu, minęło 15 dni i nie jest ze mną tak tragicznie

Niestety, tęsknić zaczynam.. a nie mogę za KIMŚ TAKIM tęsknić
On ma mnie głęboko w poważaniu
i nic mi się nie chce, to może po prostu lenistwo ale daję sobie czas.

Śpiewam też i tańczę ^^
__________________
"Widziałaś te fotki na fb, szczególnie młodzież, nastolatki. Nie są to zwykłe zdjęcia, większość nie wygląda tak jak wygląda w rzeczywistości.
Dziwne ujęcia, dziwne miny, dużo makijażu, dziwne kolory. Chcą wyglądać na nich tak jak sobie wymarzyli, albo raczej uroili, jak kto woli."

Edytowane przez Smuutnooka
Czas edycji: 2016-03-20 o 17:51
Smuutnooka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 19:05   #3658
teoretyczna
Raczkowanie
 
Avatar teoretyczna
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 147
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

mineralnaxy oczywiście jest dużo prawdy w tym co mówisz. wiem, że jestem od niego uzależniona. więc czuję się teraz jak na detoksie przez odstawienie. i wiem, że muszę to w sobie przepracować, bo nigdy w życiu nie będę z takim podejściem potrafiła zbudować zdrowej relacji - przy mnie człowiek się dusi. widzę to teraz. i owszem, strasznie przeraża mnie fakt, że tak bardzo zawiesiłam się na drugim człowieku, że kiedy go nie ma nie potrafię wstać. to jest przerażające. toksyczne. staram się nad sobą pracować, ale to długotrwały proces. u terapeutki dużo o tym rozmawiam. wychodzę z tych rozmów z jakąś dobrą energią i wiarą, że dam radę. ale potem to wszystko spada.

Smuutnooka to prawda, że teraz totalnie zaniedbałam swój sposób odżywiania. w zasadzie nigdy nie przykładałam do tego żadnej specjalnej uwagi. spróbuję się na tym teraz też trochę skupić. zagłębię się w zagadnienie witamin i dobiorę jakieś rozwiązania. łapię się już czegokolwiek, bo dłużej w ten sposób żyć nie potrafię.
teoretyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 20:09   #3659
goskaa15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 65
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez teoretyczna Pokaż wiadomość
mineralnaxy oczywiście jest dużo prawdy w tym co mówisz. wiem, że jestem od niego uzależniona. więc czuję się teraz jak na detoksie przez odstawienie. i wiem, że muszę to w sobie przepracować, bo nigdy w życiu nie będę z takim podejściem potrafiła zbudować zdrowej relacji - przy mnie człowiek się dusi. widzę to teraz. i owszem, strasznie przeraża mnie fakt, że tak bardzo zawiesiłam się na drugim człowieku, że kiedy go nie ma nie potrafię wstać. to jest przerażające. toksyczne. staram się nad sobą pracować, ale to długotrwały proces. u terapeutki dużo o tym rozmawiam. wychodzę z tych rozmów z jakąś dobrą energią i wiarą, że dam radę. ale potem to wszystko spada.

Smuutnooka to prawda, że teraz totalnie zaniedbałam swój sposób odżywiania. w zasadzie nigdy nie przykładałam do tego żadnej specjalnej uwagi. spróbuję się na tym teraz też trochę skupić. zagłębię się w zagadnienie witamin i dobiorę jakieś rozwiązania. łapię się już czegokolwiek, bo dłużej w ten sposób żyć nie potrafię.
Ja poszłam od razu do psychiatry. Stwierdziła depresje ale na szczęście wczesne stadium. Dostałam tabletki + na spanie. O tak, sen pomaga. Od 3 dni w końcu przesypiam całą noc
Może faktycznie zmień lekarza? U mnie mija miesiąc i powoli widzę słońce ale dni 'tęsknoty' i tak są, i tak będą. Boję się tylko momentu, kiedy zobaczę go z inną..oby nie nastąpiło to szybko!
goskaa15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 20:45   #3660
Smuutnooka
Raczkowanie
 
Avatar Smuutnooka
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 229
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez goskaa15 Pokaż wiadomość
Ja poszłam od razu do psychiatry. Stwierdziła depresje ale na szczęście wczesne stadium. Dostałam tabletki + na spanie. O tak, sen pomaga. Od 3 dni w końcu przesypiam całą noc
Może faktycznie zmień lekarza? U mnie mija miesiąc i powoli widzę słońce ale dni 'tęsknoty' i tak są, i tak będą. Boję się tylko momentu, kiedy zobaczę go z inną..oby nie nastąpiło to szybko!
Przecież wy wiecie najlepiej, że jesteście najlepszym, co ci kolesie mogli mieć. Żadna "inna" tego faktu nie zmieni

Mój ex szalał na moim punkcie i nie udawał tego. Swojej wartości faktem jakiejś innej zaniżać nie będę. Może miałaby jakieś cechy, których on nie znosił i byłoby to co najwyżej śmieszne, wyobrażanie sobie, jak się z nią/ona z nim męczy.

A ja sobie znajdę kogoś, kto nie będzie taki skryty i trudny w obyciu. Całe życie mi powtarzał, jak ja z nim wytrzymuję. Nigdy tego nie analizowałam, nie przejmowałam się tym, jaki jest, bo go kochałam. Było mi ciężko słuchać częste "nie", ciągłą niechęć.

A on moją miłość odrzucił, pomimo, ze była bezgraniczna. Chociażby mnie jakiś di Caprio podrywał, nigdy bym go nie zdradziła. Nigdy nie przestałabym kochać

Jakąkolwiek "nową" będzie mógł urabiać słodkimi słowami, chwilowym oczarowaniem. Ale nie oszukujmy się.. zauroczenia mijają.. Cokolwiek by nie było, to nie ja tracę. Dał mi wolność wyboru, której nigdy nie miałam. To jemu za dzieciaka zaufałam bezgranicznie, a on to zaufanie zniszczył i zdeptał po tylu latach udawania, że będzie ze mną dzielić przyszłość.

Właściwie mam to gdzieś z kim będzie, co najwyżej pośmiałabym się z niej bądź uznała, że nie dorasta jej on do pięt. I na szczęście nic nie zobaczę, bo mieszka w innym województwie. Współczuję Wam, jak musicie tych patafianów widywać na codzień.
__________________
"Widziałaś te fotki na fb, szczególnie młodzież, nastolatki. Nie są to zwykłe zdjęcia, większość nie wygląda tak jak wygląda w rzeczywistości.
Dziwne ujęcia, dziwne miny, dużo makijażu, dziwne kolory. Chcą wyglądać na nich tak jak sobie wymarzyli, albo raczej uroili, jak kto woli."

Edytowane przez Smuutnooka
Czas edycji: 2016-03-20 o 20:49
Smuutnooka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-02 22:29:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:05.