Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Pokaż wyniki sondy: Co na wieczór panienski?
spa 135 25,86%
striptiz 68 13,03%
clubbing 193 36,97%
pub 91 17,43%
plotki przy lampce wina 192 36,78%
salon kosmetyczny 68 13,03%
masaż 55 10,54%
jacuzzi 47 9,00%
skok na bangy 29 5,56%
sadze że wieczór panienski jest zbędny 71 13,60%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 522. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-19, 12:12   #211
aga_1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Paryz
Wiadomości: 22
GG do aga_1984
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

Jesli chodzi o mnie osobiscie to nie chcialabym spedzac tam swojego wieczoru panienskiego (osobom samotnym fajnie jest tam isc i popatrzec, poza tym nie ma takich klubow wielu,tzn dla kobiet wiec uwazam to za dobry pomysl handlowy), ten pub nie jest wulgarny, kelnerzy sa w bokserkach nic wiecej i podaja drinki, ten pub jest czysto damski (nie ma kelnerek),wyglada to przerazajaco na filmie ale szczerze mowiac jest sympatycznie, mozna sobie tylko popatrzec na kelnerow i dziewczyny ktore pozwalaja sobie na cos wiecej niz tylko patrzenie
aga_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 13:04   #212
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

a mnie to wcale nie przeraza. rozrywka dla osob, ktore tego potrzebuja i tyle. nie widze w tym nic zlego. jest popyt widocznie skoro pub nie swieci pustkami
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 13:25   #213
aga_1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Paryz
Wiadomości: 22
GG do aga_1984
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

Raczej na brak osob nie moga narzekacale musze tez zwrocic uwage na to ze francuski sa inaczej wychowane od nas, a raczej paryzanki(nie wiem jak jest z warszawiankami, ale tutaj tzn paryzanki tzn ich wiekszosc bo nie mozna przeciez genreralizowac, lubia miec faceta na jedna albo tylko kilka nocy, a okres kiedy naprawde mysla o ustatkowaniu sie to ok 28roku zycia nie wczesniej)
aga_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 14:49   #214
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

Nie mowie, ze nie poogladalabym sobie chetnie seksownego faceta w stringach. Nie mowie, ze z dziewczynami nie robilysmy dwuznacznych deserow... do lizania.
Ale To zdejmowanie stanikow i lizanie deseru w takiej pozycji wazam, za przekroczenie dobrego smaku. Mysle, ze moj TZ mialby do mnie zal, ze mnie jakis prawie goly facet obmacywal sciagajac bielizne.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 21:17   #215
aga_1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Paryz
Wiadomości: 22
GG do aga_1984
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

Elfir zle zrozumialas to co mowili na tym filmie, nikt nie musi sciagac stanika, sa dziewczyny ktore sie na to decyduja (z wlasnej woli), i dostaja za to lampke szampana. Fakt ze deser a raczej drink ktory nazywa sie: SPERMA jest dosc specyficzny, sama bym nie chciala tego przezyc, ale fajnie bylo popatrzec.
aga_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 14:50   #216
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

ja już jest po wieczorze panieńsko-kawalerskim byłam świadkową na cywilnym, więc zajęłam się przygotowywaniem całego wieczoru; wszystko się udało i będzie co wspominać
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 17:00   #217
moniamoniamonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Dot.: panieński w Poznaniu?

nieopłacona reklama

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2007-11-01 o 21:33 Powód: wycięta reklama
moniamoniamonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-15, 10:02   #218
lerche
Raczkowanie
 
Avatar lerche
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 218
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

witam jutro moja kuzynka wyprawia wieczór panieński w domu,proszę pomózcie mi cos wymyslec co jej kupic bo nie mam pomyslow a do jutra malo czasu jest :[ a ja w pracy jeszcze... prosze pomozcie...
lerche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 09:06   #219
moniczka_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar moniczka_2010
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 982
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

Wiecie co? Przejrzałam ten wątek z grubsza i ja myślałam podobnie jak wy. Ale wczoraj mój TŻ miał swój wieczorek kawalerski i jestem normalnie wściekła i załamana. Wszystko było cacy i wogule tylko poprosiłam go żeby zostali w domku z chłopakami bo nie lubię kiedy on idzie gdzieś beze mnie. Pracuję w firmie taksówkarskiej i jak rano przyszłam do pracy koleżanka od razu w drzwiach poinformowała mnie o wyczynach mojego TŻ. Okazało się że ok 23 dzwonił po taksówkę ale był bardzo nie miły i wulgarny a jak mu powiedziała że taksówka za 10 min przyjedzie to już wogule. Teraz przez jego głupi wieczorek dziewczyna ma do mnie pretensje i jest mi wobec niej strasznie głupio a już tym bardziej że o całym zajściu wie już mój szef i pewnie połowa taksówkarzy.


Kurde no nigdy bym nie powiedziała że on może się tak zachować
__________________
moniczka_2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 16:04   #220
aga_1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Paryz
Wiadomości: 22
GG do aga_1984
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

Nie lubisz jak wychodzi bez Ciebie??mam wrazenie ze jestes okropnie zaborcza, fakt niemile zachowanie twojego przyszlego meza wobec kolezanki jest niezrozumiale, ale czym Ty masz sie tak przejmowac??to nie ty mialas takie zachowanie, porozmawiaj ze swoim narzeczonym i powiedz jak sie czujesz, no i ze zalezy ci na tym zeby przeprosil twoja kolezanke.Poza tym trzeba tez brac poprawke na ludzi ktorzy sa po prostu pijani, wtedy czlowiek nawet sie nie kontroluje, moim zdaniem to nie jest az taka wielka tragedia.
aga_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 09:54   #221
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

Chyba, że agresywny jest nie tylko po pijaku. Ale przeprosic powinen.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-22, 14:38   #222
paooolka23
Raczkowanie
 
Avatar paooolka23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 317
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

a ja w ogle się nie dziwie-ja tez nie lubie jak moj chłopak wychodzi gdzies sam-ale u nas działa to w dwie strony ja tez raczej sama za duzo nie szaleje - cenie czas spedzony razem. a co do wieczoru paniensko-kawalerskiego, to jeśli taki bedzie miał miejsce to chyba raczej wspólny
oboje tak myślimy. zbierzemy się ze znajomymi i poprostu spedzimy fajnie czas-bo o to chodzi - troche poświrować, pośmiać i powspominać
paooolka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 09:59   #223
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

Wieczór panieński i kawalerski razem? Wybacz, ale to trochę dziwne. Według mnie nie ma nic złego w wychodzeniu od czasu do czasu jedynie ze znajomymi (bez partnera). To kwestia zaufania. Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś musiał mnie pilnować na każdym kroku. Jestem oczywiście zazdrosna, ale wszystko w granicach normy.
Jestem ciekawa co moja siostrzyczka wymyśli na mój wieczór panieński Już się nie mogę doczekać))
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 11:35   #224
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

Moim zdaniem to decyzja ich obojga jest ważna a nie czy wypada czy nie razem ten wieczór panieński spędzic . Jeśli oboje chcą i dobrze się czuja to czemu nie..
Ja miałąm taki upojny nwieczór panieńsaki, sama bęz męza że od tamtej pory nie tknełam wódki, nawet na ślubie piłam tylko martini lub likier kokosowy. Ale było super , tylko że krótko.... z wiadomych względów
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 11:01   #225
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

My będziemy mieli wieczory osobno... nie wiem jak to będzie wyglądać bo jeszcze sporo czasu.. w sumie to moglibyśmy nie mieć, no ale mój tż chce mieć bardzo...podobno będzie miał imprezę zamkniętą z kumplami, żadnych striptizów...same męskie grono..
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 12:59   #226
fanta20
Raczkowanie
 
Avatar fanta20
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 406
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

hmm...u nas jest tak że ja bym chciała miec wieczór panieński z koleżankami, a tż chce żebyśmy spędzili go razem zresztą jeszcze zobaczymy co z tego wyniknie, bo do ślubu jeszcze troche zostało
fanta20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 10:21   #227
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

no kochana bo ty ślubujesz w ten dzień co ja
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 12:35   #228
fanta20
Raczkowanie
 
Avatar fanta20
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 406
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
no kochana bo ty ślubujesz w ten dzień co ja
Haha wiem, wiem-pamiętam tak się mijamy na różnych wątkach
fanta20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 13:36   #229
pszenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 4
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

Witam was dziewczyny. Ja rownież mam mały problem z wieczorem panieńskim mojej przyjaciółki. Otóż chciałam sie spytać czy któraś z was ma może jakies namiary na kluby z męskim go-go w Krakowie. Bardzo proszę o pomoc. Ewentualnie jeśli nie ma owych klubów to może jakieś namiary na sprawdzonego tancerza. Jeśli wiecie też jakie są stawki za taniec to też bedzie super. Potrzebuje cokolwiek na temat stripizu męskiego w Krakowie. Dzięki.
__________________
Malgorzata
pszenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-19, 20:08   #230
orchidea17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

Co Wy z tym striptizem???? Czy teraz naprawde wieczór panieński nie może sie obyc bez hektolitrów wódy i gołych facetów z solarki kręcących tyłkami? Ja i mój TZ mieliśmy wspólny wieczór panieńsko-kawalerski i WCALE TEGO NIE ZALUJE!!! Byli znajomi, muzyka, długie rozmowy, duzo śmiechu.... i jesteśmy naprawde szczęśliwi, że ten czas moglismy spędzić razem..... nie uważam, ze cokolwiek mnie w zyciu ominęło...... wręcz przeciwnie
orchidea17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 21:09   #231
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez orchidea17 Pokaż wiadomość
Co Wy z tym striptizem???? Czy teraz naprawde wieczór panieński nie może sie obyc bez hektolitrów wódy i gołych facetów z solarki kręcących tyłkami? Ja i mój TZ mieliśmy wspólny wieczór panieńsko-kawalerski i WCALE TEGO NIE ZALUJE!!! Byli znajomi, muzyka, długie rozmowy, duzo śmiechu.... i jesteśmy naprawde szczęśliwi, że ten czas moglismy spędzić razem..... nie uważam, ze cokolwiek mnie w zyciu ominęło...... wręcz przeciwnie
popieram...jak dla mnie striptiz odpada.... oblesni sa tacy faceci.. wole popatrzec na swojego
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 06:29   #232
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

Yhm, dla mnie taki facet w stringach, wymachujący tyłkiem to nie facet. Nie wiem co w tym takiego fajnego patrzeć na takiego typka.
W grudniu byłam na wieczorze panieńskim mojej koleżanki. Z powodu jej ciąży nie mogłyśmy sobie pozwolić na ekstrawagancje, więc był to typowy babski wieczór (bardzo fajny zresztą).
Byłyśmy poprzebierane za no cóż...dziwki, wynajęłyśmy limuzynę i miałyśmy profesjonalną sesję u fotografa. Strasznie naśmiałyśmy się przy tym. Później siedziałyśmy do rana.
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 10:50   #233
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

dziewczyny, z tego co wiem, to pszenka prosila o namiary, jakas pomoc, nie pytala sie was co sadzicie o jej pomysle, wiec uwazam, ze takie naskakiwanie i krytykowanie jest nie na miejscu.
wiadomo, ze kazda z nas ma swoje zdanie na ten temat, ale po co ciagle drazyc, ze nie lubicie takich atrakcji...
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 11:58   #234
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

wiesz to jest temat wieczory kawalerskie/panienskie i mozna sie wypowiadac tutaj w tej kwestii... co sie komu podoba a co nie..

gosia1007 extra ten pomysl...a ile placiliscie za limuzyne?
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 17:07   #235
soffera
Zadomowienie
 
Avatar soffera
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 597
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

Kiedyś chcieliśmy wspólny wieczór kawalersko/panieński, ale ja doszłam do wniosku, że i jemu i mnie fajnie będzie ostatni raz poimprezować bez siebie... (chociaż tak w ogole to lubię imprezy mieszane i zawsze imprezujemy razem) Stripizer odpada... Dla mnie to żadna atrakcja - facet z pupą na wierzchu... Wolę dobre jedzenie, pogaduchy, dobry alkohol a potem wypad do klubu na dalszą imprezę Jedynie co to planujemy się spotkać w klubie pod koniec nocy aby poszaleć na parkiecie (o ile mój partner będzie wstanie hihi)
soffera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 22:22   #236
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez soffera Pokaż wiadomość
Kiedyś chcieliśmy wspólny wieczór kawalersko/panieński, ale ja doszłam do wniosku, że i jemu i mnie fajnie będzie ostatni raz poimprezować bez siebie... (chociaż tak w ogole to lubię imprezy mieszane i zawsze imprezujemy razem) Stripizer odpada... Dla mnie to żadna atrakcja - facet z pupą na wierzchu... Wolę dobre jedzenie, pogaduchy, dobry alkohol a potem wypad do klubu na dalszą imprezę Jedynie co to planujemy się spotkać w klubie pod koniec nocy aby poszaleć na parkiecie (o ile mój partner będzie wstanie hihi)
super pomysł ja chyba też tak zrobię u siebie
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 12:38   #237
Bombel
Przyczajenie
 
Avatar Bombel
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 9
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

Mój wieczór panieński był w listopadnie i jego konsekwencje ponosze po dzień dzisiejszy. Świadkowa zafundowała mi niespodzianke w postaci sesji zdjęciowej. Miała to być światna zabawa a skończyło się gorzej niż tragicznie. Moje koleżanki musiały zapłacić niemałe pieniądze za zorganizowanie sesji, a zdjęcia miały być dla nas pamiątką. Tyle tylko, że kiedy zobaczyłam efekty sesji byłam delikanie mówiąc zszokowana - zdjęcia miały być zabawne a wszyły niesmaczne i wulgarne. Poprosiłam więc o wydanie zdjęć - nie chciałam zeby były gdziekolwiek wykorzystane i tu pojawił się problem. Okazało się, że kobieta ktora organizowała sesje podsuneła nam umowe o wykorzystanie akcesoriów, ubran itd, ktora była aneksem do właściwej umowy, w której rzekomo zrzekłyśmy się wszelskich praw do zdjęć. Na podstawie tej umowy ma ona prawo np do modyfikowania zdjęć i publikowania ich w internecie. Ponadto wszyscy ktorzy pracowali przy sesji mieli obiecana zaplate w postaci właśnie zdjęć a nie pieniędzy. W ten sposób zdjęcia moich koleżanek znalazły się w różnych prywantych galeriach internetowych. Po rozmowach z organizatorką sesji (i właścicielką agencji PR-owskiej jednocześnie) okazało się, że jest w stanie odstapić zdjęcia za kilka tysięcy złotych. Ja jednak postanowiła wydać te kilka tysięcy na prawików i tak, po kilku miesiącach prób zakończenia sprawy polubownie, sprawa trafiła do sądu.
Chciałabym aby moja historia była przestrogą dla innych dziewczyn, które mają podobne pomysły na wieczór panieński. Radzę dokładnie omówić szczegóły przez rozpoczęciem wieczoru i dużo wczsześniej podpisać wszystkie niezbędne dokumenty. Jak widać po moim przypadku, gwarancją bezpieczeństwa wcale nie jest fakt, że mamy do czynienia z "profesjonalistami". Ludzie, którzy na codzien organizują takie sesje moga własnie wykorzystac nasze niedoswiadczenie.

Pozdrawiam
Bombel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 12:34   #238
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

o matko... wspolczuje Ci bardzo...3mam kciuki zebys wygrala sprawe i to szybko !! odszkodowanie Ci sie nalezy i to spore !!
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 20:03   #239
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Bombel Pokaż wiadomość
Mój wieczór panieński był w listopadnie i jego konsekwencje ponosze po dzień dzisiejszy. Świadkowa zafundowała mi niespodzianke w postaci sesji zdjęciowej. Miała to być światna zabawa a skończyło się gorzej niż tragicznie. Moje koleżanki musiały zapłacić niemałe pieniądze za zorganizowanie sesji, a zdjęcia miały być dla nas pamiątką. Tyle tylko, że kiedy zobaczyłam efekty sesji byłam delikanie mówiąc zszokowana - zdjęcia miały być zabawne a wszyły niesmaczne i wulgarne. Poprosiłam więc o wydanie zdjęć - nie chciałam zeby były gdziekolwiek wykorzystane i tu pojawił się problem. Okazało się, że kobieta ktora organizowała sesje podsuneła nam umowe o wykorzystanie akcesoriów, ubran itd, ktora była aneksem do właściwej umowy, w której rzekomo zrzekłyśmy się wszelskich praw do zdjęć. Na podstawie tej umowy ma ona prawo np do modyfikowania zdjęć i publikowania ich w internecie. Ponadto wszyscy ktorzy pracowali przy sesji mieli obiecana zaplate w postaci właśnie zdjęć a nie pieniędzy. W ten sposób zdjęcia moich koleżanek znalazły się w różnych prywantych galeriach internetowych. Po rozmowach z organizatorką sesji (i właścicielką agencji PR-owskiej jednocześnie) okazało się, że jest w stanie odstapić zdjęcia za kilka tysięcy złotych. Ja jednak postanowiła wydać te kilka tysięcy na prawików i tak, po kilku miesiącach prób zakończenia sprawy polubownie, sprawa trafiła do sądu.
Chciałabym aby moja historia była przestrogą dla innych dziewczyn, które mają podobne pomysły na wieczór panieński. Radzę dokładnie omówić szczegóły przez rozpoczęciem wieczoru i dużo wczsześniej podpisać wszystkie niezbędne dokumenty. Jak widać po moim przypadku, gwarancją bezpieczeństwa wcale nie jest fakt, że mamy do czynienia z "profesjonalistami". Ludzie, którzy na codzien organizują takie sesje moga własnie wykorzystac nasze niedoswiadczenie.

Pozdrawiam
Wow to nie zaciekawieOby Ci się udało wygrać sprawe!
Ja również będę organizować wieczór panieński dla bardzo dobrej kumpeli(jako że jestem świadkową pasuje coś wymyślić).
Moze jakaś imprezka,przejażdżka limuzyną hmm
I jak najbardziej jestem za tym aby wieczory te były spędzone przez młodych osobno.
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 06:38   #240
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
wiesz to jest temat wieczory kawalerskie/panienskie i mozna sie wypowiadac tutaj w tej kwestii... co sie komu podoba a co nie..

gosia1007 extra ten pomysl...a ile placiliscie za limuzyne?
Limuzyna kosztowała nas 200 zł za godzinę, ale miałyśmy ją przez 1,5 godz.
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-17 22:22:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:06.