Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-23, 12:28   #3481
moniq909
Zakorzenienie
 
Avatar moniq909
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gorlice.
Wiadomości: 7 458
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Tak właśnie myślałam, że to depresja - zaburzenia odżywiania często biorą się właśnie z depresji... jedni jedzą a inni nie jedzą, zamykają sie w sobie, na świat. Mam nadzieję, że nie będziesz musiała długo czekać
Wydaje mi się, że chcesz zjeść kawałek ciasta, naleśnika, pieroga tylko choroba Ci na to nie pozwala. Bo to nie prawda, że to jest bez wartości - tak wcale nie jest to tylko choroba Ci tak wmawia (dla przykłądu pierogi z kaszą gryczaną i twarogiem również mają witaminy z farszu).
Poza tym nawet kawałek ciasta czy pizza zjedzona od czasu do czasu nie zaszkodzi a jest potrzebna
Nie potrzebnie dajesz się pokonać strachowi - walcz z nim Twój organizm nie jest głupi - i sam powie dość, zatrzyma się. Poza tym jedząc rozkręcasz sobie metabolizm bo organizm nie musi "magazynować" na tak zwane okresy głodówki. A to że jesteś po czymś głodna może oznacza, ze w ciągu dnia zjadłaś za mało i organizm potrzebuje tej energii Nie bój się tego - jedzenie w Twoim przypadku jest lekarstwem. Twoje wyrzuty sumienia biorą się z niedożywienia i zbyt niskiego poziomu cukru we krwi - też tak miałam ale walczyłam z tym... z każdym dniem kiedy organizm się odbudowywał, dostarczałam mu składników z pożywienia (również domowych ciast) myśl te zanikały... pamiętam też okresy kiedy miałam extreme hunger - nie przejmowałam się tym... kiedy organizm się nasycił owe zachcianki znikneły
dziekuje Ervisha to taki miły głos rozsadku od Ciebie dla mnie bede sie starala, chociaz wiem ze to ciezka walka..
napisze sobie to co mi powiedzialas i bede patrzyla na to w chwilach zwatpienia..
teraz walcze z ogolnym bolem calego ciala.
moze relaksujaca kompiel troche by mi pomogla..

Kochane a moze macie jakies sposoby na relaks i terapie przeciwbolowa duszy i ciala?
__________________

always & forever. ♡

f&g by charlie.
moja walka: 42.1->55.
moniq909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 14:31   #3482
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez moniq909 Pokaż wiadomość
dziekuje Ervisha to taki miły głos rozsadku od Ciebie dla mnie bede sie starala, chociaz wiem ze to ciezka walka..
napisze sobie to co mi powiedzialas i bede patrzyla na to w chwilach zwatpienia..
teraz walcze z ogolnym bolem calego ciala.
moze relaksujaca kompiel troche by mi pomogla..

Kochane a moze macie jakies sposoby na relaks i terapie przeciwbolowa duszy i ciala?
Na prawdę nie musisz bo nie ma za co Po to tutaj jesteśmy - żeby pomagać, wspierać się a jak trzeba to dać och**n i kopniaka by zmotywować

Relaks duszy? Hm.. są różne sposoby - jednych relaksuje tak jak napisałaś kąpiel, innych muzyka, spacer, książki, przyroda... Zależy co lubisz Może to też być rozmowa z bliską Ci osobą
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 07:46   #3483
moniq909
Zakorzenienie
 
Avatar moniq909
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gorlice.
Wiadomości: 7 458
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Na prawdę nie musisz bo nie ma za co Po to tutaj jesteśmy - żeby pomagać, wspierać się a jak trzeba to dać och**n i kopniaka by zmotywować

Relaks duszy? Hm.. są różne sposoby - jednych relaksuje tak jak napisałaś kąpiel, innych muzyka, spacer, książki, przyroda... Zależy co lubisz Może to też być rozmowa z bliską Ci osobą
musze znaleźć coś dla siebie..
chciałabym was zapytać czym zajmujecie sie na codzień? rozmawialam z psychiatrą we wtorek. Żeby wyjść z mojej depresji dobrze byłoby mieć plany marzenia. Chciałabym też wrócić do pracy, ale tu słysze: fizyczna praca średnio.. a całe życie pracowałam w gastronomii..

co robicie tak normalnie, każdego dnia? może znajde jakąś inspiracje od was również dla siebie
__________________

always & forever. ♡

f&g by charlie.
moja walka: 42.1->55.
moniq909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 07:57   #3484
Ginarella
Zadomowienie
 
Avatar Ginarella
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 004
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez moniq909 Pokaż wiadomość
musze znaleźć coś dla siebie..
chciałabym was zapytać czym zajmujecie sie na codzień? rozmawialam z psychiatrą we wtorek. Żeby wyjść z mojej depresji dobrze byłoby mieć plany marzenia. Chciałabym też wrócić do pracy, ale tu słysze: fizyczna praca średnio.. a całe życie pracowałam w gastronomii..

co robicie tak normalnie, każdego dnia? może znajde jakąś inspiracje od was również dla siebie
Ja mam studia więc to zabiera mi dużo czasu bo zajęć mam dużo, a jak mam wolny czas to albo się muszę uczyć albo coś czytam albo wychodzę na miasto na jakieś zakupy, do kina, gdzieś ze znajomymi. Poza tym raz na tydzień mam zajęcia z pole dance, co jest taką moją pasją. Brak wolnego czasu jest najlepszą terapią
__________________
Accept what you cant't change.
Change what you can't accept.


Instagram
Ginarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 09:33   #3485
moniq909
Zakorzenienie
 
Avatar moniq909
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gorlice.
Wiadomości: 7 458
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez Ginarella Pokaż wiadomość
Ja mam studia więc to zabiera mi dużo czasu bo zajęć mam dużo, a jak mam wolny czas to albo się muszę uczyć albo coś czytam albo wychodzę na miasto na jakieś zakupy, do kina, gdzieś ze znajomymi. Poza tym raz na tydzień mam zajęcia z pole dance, co jest taką moją pasją. Brak wolnego czasu jest najlepszą terapią
chcialam pojsc na studia, ale czuje ze moja glowa ciagle jest "niedokarmiona"..

pole dance? bardzo mi sie podoba! tylko ze to bardzo wysilkowe, w sanie choroby to chyba niekonieczne dobre.. chcialabym wrocic do aktywnosci fizycznej, ale boje sie ze bieganie czy treningi to za duze obciazenie dla mojego ciala i serca..
__________________

always & forever. ♡

f&g by charlie.
moja walka: 42.1->55.
moniq909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 09:38   #3486
Ginarella
Zadomowienie
 
Avatar Ginarella
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 004
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez moniq909 Pokaż wiadomość
chcialam pojsc na studia, ale czuje ze moja glowa ciagle jest "niedokarmiona"..

pole dance? bardzo mi sie podoba! tylko ze to bardzo wysilkowe, w sanie choroby to chyba niekonieczne dobre.. chcialabym wrocic do aktywnosci fizycznej, ale boje sie ze bieganie czy treningi to za duze obciazenie dla mojego ciala i serca..
To lepiej odczekać, jak będziesz zdrowa to będziesz w stanie przyswoić więcej wiedzy. Inaczej mózg cały czas myśli o jedzeniu.

I aktywność fizyczna to zdecydowanie tylko gdy już wróci prawidłowa waga bo jednak jest to jakiś wysiłek. Dlatego też gdy się coś treneruje powinno się jeść trochę więcej niż przy normalnej aktywności. Ale spokojnie, przyjdzie czas, że i ty będziesz mogła coś potrenować, poćwiczyć. Na wszystko potrzeba czasu i dużo samozaparcia Na razie możesz znaleść sobie zajęcie, które nie wymaga wysiłku fizycznego. Trzymam mocno kciuki
__________________
Accept what you cant't change.
Change what you can't accept.


Instagram
Ginarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 09:52   #3487
moniq909
Zakorzenienie
 
Avatar moniq909
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gorlice.
Wiadomości: 7 458
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez Ginarella Pokaż wiadomość
To lepiej odczekać, jak będziesz zdrowa to będziesz w stanie przyswoić więcej wiedzy. Inaczej mózg cały czas myśli o jedzeniu.

I aktywność fizyczna to zdecydowanie tylko gdy już wróci prawidłowa waga bo jednak jest to jakiś wysiłek. Dlatego też gdy się coś treneruje powinno się jeść trochę więcej niż przy normalnej aktywności. Ale spokojnie, przyjdzie czas, że i ty będziesz mogła coś potrenować, poćwiczyć. Na wszystko potrzeba czasu i dużo samozaparcia Na razie możesz znaleść sobie zajęcie, które nie wymaga wysiłku fizycznego. Trzymam mocno kciuki
dziekuje długo juz tanczysz?

ostatnio czytałam ze nabranie "suchej masy" jest najcieższe. Trzeba włączyc aktywnosc fizyczna zeby miesnie pracowaly i organizm automatycznie ma wieksze zapotrzebowanie = apetyt.
czy to ma sens?
__________________

always & forever. ♡

f&g by charlie.
moja walka: 42.1->55.
moniq909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-24, 09:54   #3488
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez moniq909 Pokaż wiadomość
musze znaleźć coś dla siebie..
chciałabym was zapytać czym zajmujecie sie na codzień? rozmawialam z psychiatrą we wtorek. Żeby wyjść z mojej depresji dobrze byłoby mieć plany marzenia. Chciałabym też wrócić do pracy, ale tu słysze: fizyczna praca średnio.. a całe życie pracowałam w gastronomii..

co robicie tak normalnie, każdego dnia? może znajde jakąś inspiracje od was również dla siebie
Ja czytam, jeżdże rowerem, spaceruje, gotuje dla siebie i rodziny... teraz piekę przed Świętami Gdyby w moim mieście organzowali jakieś fajne zajęcia to z chęcią bym chodziła ale to mała mieścina
Cytat:
Napisane przez Ginarella Pokaż wiadomość
Ja mam studia więc to zabiera mi dużo czasu bo zajęć mam dużo, a jak mam wolny czas to albo się muszę uczyć albo coś czytam albo wychodzę na miasto na jakieś zakupy, do kina, gdzieś ze znajomymi. Poza tym raz na tydzień mam zajęcia z pole dance, co jest taką moją pasją. Brak wolnego czasu jest najlepszą terapią
Pole Dance??? I jak Ci idzie?
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 10:08   #3489
Ginarella
Zadomowienie
 
Avatar Ginarella
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 004
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Nie długo bo w tym roku dopiero zaczęłam. Początkowo myślałam nad siłownią ale doszłam do wniosku, że wiele większą radość sprawia mi taniec i nie pomyliłam się

A idzie mi bardzo dobrze choć czasem zajęcia są wymagające. Na razie jestem w grupie początkującej więc zaczęłyśmy od rozciągania, podstawowych elementów ale niedługo będę mieć "awans" Kilka siniaków już zaliczyłam ale grupa jest nieliczna i naprawdę świetnie się przy tym bawię i wzmacniam mięśnie
__________________
Accept what you cant't change.
Change what you can't accept.


Instagram
Ginarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 10:45   #3490
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez Ginarella Pokaż wiadomość
Nie długo bo w tym roku dopiero zaczęłam. Początkowo myślałam nad siłownią ale doszłam do wniosku, że wiele większą radość sprawia mi taniec i nie pomyliłam się

A idzie mi bardzo dobrze choć czasem zajęcia są wymagające. Na razie jestem w grupie początkującej więc zaczęłyśmy od rozciągania, podstawowych elementów ale niedługo będę mieć "awans" Kilka siniaków już zaliczyłam ale grupa jest nieliczna i naprawdę świetnie się przy tym bawię i wzmacniam mięśnie
Ale odzywiasz się prawidłowo?
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 10:56   #3491
Ginarella
Zadomowienie
 
Avatar Ginarella
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 004
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Ale odzywiasz się prawidłowo?
Tak, tak, jem na tyle żeby mieć dużo energii, dbam o siebie
__________________
Accept what you cant't change.
Change what you can't accept.


Instagram
Ginarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-24, 11:01   #3492
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez Ginarella Pokaż wiadomość
Tak, tak, jem na tyle żeby mieć dużo energii, dbam o siebie
Jeśli ćwiczysz, tańczysz musisz jeść więcej by nie spalać mięsni Pamietaj
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 11:03   #3493
Ginarella
Zadomowienie
 
Avatar Ginarella
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 004
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Jeśli ćwiczysz, tańczysz musisz jeść więcej by nie spalać mięsni Pamietaj
Oczywiście Dziękuję za troskę
__________________
Accept what you cant't change.
Change what you can't accept.


Instagram
Ginarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 11:07   #3494
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez Ginarella Pokaż wiadomość
Oczywiście Dziękuję za troskę
Nie ma za co - my tu troszczymy się o siebie
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 14:46   #3495
moniq909
Zakorzenienie
 
Avatar moniq909
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gorlice.
Wiadomości: 7 458
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Ja czytam, jeżdże rowerem, spaceruje, gotuje dla siebie i rodziny... teraz piekę przed Świętami Gdyby w moim mieście organzowali jakieś fajne zajęcia to z chęcią bym chodziła ale to mała mieścina

moja rodzina nie chce zebym dla nich gotowala, bo ja lubie "nowe" przepisy, a u mnie w domu jada sie tradycyjnie i ciezko niestety..
nawet jak chce zaproponowac cos innego to jest duzy sprzeciw. raz udalo mi sie zrobic krem z dyni i kotlety ryzowo-jajeczne panierowane - wszystkim smakowalo, ale juz nie chce wiecej.. nawet prosilam mame zeby jedno chociaz ciasto bylo "po mojemu" (bananowiec z orzechami i bakaliami - chcialam dodac maki bezglutenowe zamiast pszennej i miód zamiast cukru) ale sie nie zgodzila, mowiac ze nikt nie bedzie tego jadl. a gotowanie sprawia mi duzo radosci.. dla siebie samej mi sie nie oplaca gotowac, jak nie jem tego co robi mama czy babcia to sa zgrzyty, jak robie cos dla siebie samej to tez. bardzo zle sie czuje w domu

Ginarella
Taniec to piekna sprawa, tanczylam kiedys w zespole tanecznym tance nowoczesne i ludowe bardzo to bylo fajne
a taki taniec.. zawsze mi sie podobal chcialabym kiedys sprobowac https://www.youtube.com/watch?v=waIuhfoTMv8 ten taniec jest śliczny. zmysłowy i kobiecy. a przy tym pokazuje siłe. Piękny
__________________

always & forever. ♡

f&g by charlie.
moja walka: 42.1->55.

Edytowane przez moniq909
Czas edycji: 2016-03-24 o 14:48
moniq909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 15:53   #3496
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez moniq909 Pokaż wiadomość

moja rodzina nie chce zebym dla nich gotowala, bo ja lubie "nowe" przepisy, a u mnie w domu jada sie tradycyjnie i ciezko niestety..
nawet jak chce zaproponowac cos innego to jest duzy sprzeciw. raz udalo mi sie zrobic krem z dyni i kotlety ryzowo-jajeczne panierowane - wszystkim smakowalo, ale juz nie chce wiecej.. nawet prosilam mame zeby jedno chociaz ciasto bylo "po mojemu" (bananowiec z orzechami i bakaliami - chcialam dodac maki bezglutenowe zamiast pszennej i miód zamiast cukru) ale sie nie zgodzila, mowiac ze nikt nie bedzie tego jadl. a gotowanie sprawia mi duzo radosci.. dla siebie samej mi sie nie oplaca gotowac, jak nie jem tego co robi mama czy babcia to sa zgrzyty, jak robie cos dla siebie samej to tez. bardzo zle sie czuje w domu

Ginarella
Taniec to piekna sprawa, tanczylam kiedys w zespole tanecznym tance nowoczesne i ludowe bardzo to bylo fajne
a taki taniec.. zawsze mi sie podobal chcialabym kiedys sprobowac https://www.youtube.com/watch?v=waIuhfoTMv8 ten taniec jest śliczny. zmysłowy i kobiecy. a przy tym pokazuje siłe. Piękny
A to nie jest tak, że rodzina boi się, że najesz sie zapachem potraw?
Wiesz... ja jak coś gotowałam czy też piekłam dla rodziców to nie mówiłam im o tym, że coś zmieniłam na zdrowsze, przemyciłam Nie wiedzieli, smakowało i zjedli - zachowałam to dla siebie Dopiero po kilku dniach poinformowałam o tym tatę i sam był zdziwniony bo mu smakowało
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 20:05   #3497
moniq909
Zakorzenienie
 
Avatar moniq909
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gorlice.
Wiadomości: 7 458
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

mama uwaza ze ja tak jedzac jak jem schudlam i ona nie chce zeby tak wygladala ona czy moja siostra. poza tym mowi ze tak bylam wychowana na takim jedzeniu i bylo ok, ona tak jedza i jest ok. lubi te smaki i nie chce innych..
troche stoje na przegranej pozycji..
__________________

always & forever. ♡

f&g by charlie.
moja walka: 42.1->55.
moniq909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 20:57   #3498
blax5
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 221
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez moniq909 Pokaż wiadomość
Ginarella
Taniec to piekna sprawa, tanczylam kiedys w zespole tanecznym tance nowoczesne i ludowe bardzo to bylo fajne
a taki taniec.. zawsze mi sie podobal chcialabym kiedys sprobowac https://www.youtube.com/watch?v=waIuhfoTMv8 ten taniec jest śliczny. zmysłowy i kobiecy. a przy tym pokazuje siłe. Piękny
Ale wspaniały występ!
Chciałabym zapisać się na pole dance i zapewne w końcu kiedyś to zrobię
blax5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 10:52   #3499
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez moniq909 Pokaż wiadomość
mama uwaza ze ja tak jedzac jak jem schudlam i ona nie chce zeby tak wygladala ona czy moja siostra. poza tym mowi ze tak bylam wychowana na takim jedzeniu i bylo ok, ona tak jedza i jest ok. lubi te smaki i nie chce innych..
troche stoje na przegranej pozycji..
Twoja mama nie rozumie, że tutaj chodzi nie tylko o jakość ale i też ilość. To normalne, że się boi, ma jakieś obawy - gdybyś pokazała że na takim jedzeniu się nie chudnie to zmieniłaby zdanie
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-25, 20:43   #3500
moniq909
Zakorzenienie
 
Avatar moniq909
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gorlice.
Wiadomości: 7 458
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Twoja mama nie rozumie, że tutaj chodzi nie tylko o jakość ale i też ilość. To normalne, że się boi, ma jakieś obawy - gdybyś pokazała że na takim jedzeniu się nie chudnie to zmieniłaby zdanie
napewno jeszcze sporo uplynie zanim da sie namowic..
kusi mnie Twoja zapieknaka a'la lasagne
__________________

always & forever. ♡

f&g by charlie.
moja walka: 42.1->55.
moniq909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 21:02   #3501
antenn087
Raczkowanie
 
Avatar antenn087
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 336
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Też mam z moją mamą ten problem codziennie na obiad muszę jeśc zupy które już po prostu znienawidziłam , i to czasem jedą zupę jem przez 3-4 dni bo tylko ja ją jem...
Mówiłam mamie ,że chciałabym zjesc jedno danie ale takie pożądne a nie takie jałowe , gotowane jak teraz mi gotuje <moja mama wie że boję się jesc tłuste, smażone i tylko drób więc gotuję mi "bezpiecznie"
antenn087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-26, 06:04   #3502
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez moniq909 Pokaż wiadomość
napewno jeszcze sporo uplynie zanim da sie namowic..
kusi mnie Twoja zapieknaka a'la lasagne
Ale nie jest to niemożliwe i na pewno Ci się uda Na razie możesz przemycać im takie zdrowe dania

Dziękuję Może kiedyś zrobisz ale dodaj do niej soczewicę (jesli nie lubisz tofu) bo białko w posiłku musi być

Cytat:
Napisane przez antenn087 Pokaż wiadomość
Też mam z moją mamą ten problem codziennie na obiad muszę jeśc zupy które już po prostu znienawidziłam , i to czasem jedą zupę jem przez 3-4 dni bo tylko ja ją jem...
Mówiłam mamie ,że chciałabym zjesc jedno danie ale takie pożądne a nie takie jałowe , gotowane jak teraz mi gotuje <moja mama wie że boję się jesc tłuste, smażone i tylko drób więc gotuję mi "bezpiecznie"
U Ciebie to trochę inna historia - już długo jesteś na P i jakoś z tego P wyjsć nie możesz, idziesz do szpitali, wychodzisz i nadal to samo... Twoja mama boi się, że nie będziesz jadła czegoś innego
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-27, 11:12   #3503
moniq909
Zakorzenienie
 
Avatar moniq909
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gorlice.
Wiadomości: 7 458
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

lubie tofu, ale cieżko u mni dostać. Mam zielona soczewice - jeszcze nic z nią nie działałam. Jak myślisz, jakby można było ją przygotować do tej lasagne?

antenn
rozumeim Cię doskonale. Jak teraz Ci idzie? Jak się czujesz?
__________________

always & forever. ♡

f&g by charlie.
moja walka: 42.1->55.
moniq909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-27, 14:35   #3504
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez moniq909 Pokaż wiadomość
lubie tofu, ale cieżko u mni dostać. Mam zielona soczewice - jeszcze nic z nią nie działałam. Jak myślisz, jakby można było ją przygotować do tej lasagne?

antenn
rozumeim Cię doskonale. Jak teraz Ci idzie? Jak się czujesz?
Tak jak to gotowe tofu Wcześniej ją ugotować, potem zrobić sos pomidorowy i połączyć z ugotowaną soczewicą. Na końcu doprawić do smaku
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-27, 16:55   #3505
moniq909
Zakorzenienie
 
Avatar moniq909
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gorlice.
Wiadomości: 7 458
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Tak jak to gotowe tofu Wcześniej ją ugotować, potem zrobić sos pomidorowy i połączyć z ugotowaną soczewicą. Na końcu doprawić do smaku
moze uda mi sie wyprobowac po swietach dam znac
__________________

always & forever. ♡

f&g by charlie.
moja walka: 42.1->55.
moniq909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-27, 17:38   #3506
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez moniq909 Pokaż wiadomość
moze uda mi sie wyprobowac po swietach dam znac
Możesz to zrobić po cichaczu

A jak tam samopoczucie?
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 09:58   #3507
moniq909
Zakorzenienie
 
Avatar moniq909
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gorlice.
Wiadomości: 7 458
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

u mnie w domu nic sie nie dzieje po cichaczu, a juz napewno, kiedy ja w tym uczestnicze..

samopoczucie słabo.. cały czas chodze bez zcia, nie chce sie z nikim spotykac ani wychodzic. przyjaciolki sie wkurzaja na mnie kiedy pisze ze nie mam ochoty na wyjscie i nie cuje sie na silach.. arodzinka juz ze mna nie rozmawia, chyba ze musi, albo czasem "cos". Nie chca ze mna przebywac, jedza razem, dobrze sie bawia, ogladaja tv, wyglupiaja sie. a ja caly czas sama i jakos z boku..
__________________

always & forever. ♡

f&g by charlie.
moja walka: 42.1->55.
moniq909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 10:56   #3508
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez moniq909 Pokaż wiadomość
u mnie w domu nic sie nie dzieje po cichaczu, a juz napewno, kiedy ja w tym uczestnicze..

samopoczucie słabo.. cały czas chodze bez zcia, nie chce sie z nikim spotykac ani wychodzic. przyjaciolki sie wkurzaja na mnie kiedy pisze ze nie mam ochoty na wyjscie i nie cuje sie na silach.. arodzinka juz ze mna nie rozmawia, chyba ze musi, albo czasem "cos". Nie chca ze mna przebywac, jedza razem, dobrze sie bawia, ogladaja tv, wyglupiaja sie. a ja caly czas sama i jakos z boku..
Trzeba być dobrej myśli

Uważam, ze powinnas się przełamywać i starać się wychodzić do ludzi - siedząc w domu tylko to nasilasz, wzmacniasz chorobę, dodajesz jej siły... musisz się starać to pokonywać bo będzie coraz gorzej... Według mnie u Ciebie to wynika z depresji - myślałaś o jakiś tabletkach?
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 18:53   #3509
moniq909
Zakorzenienie
 
Avatar moniq909
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gorlice.
Wiadomości: 7 458
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

dostalam mirtor - codziennie wieczorem jedna tabletka. zarzywam to od grudnia, ale w sumie to chyba nie dziala jakos na mnie..

boje sie ze jak bede wychodzila do znajomych to naokolo bede "siała" złym nastrojem. bo w sumie mam tylko szpitalne wspomnienia, prywatnie mi sie posypało już dawno i nie mogę sobie z tym poradzić.. nie mam powodu do tego, żeby się cieszyć..
__________________

always & forever. ♡

f&g by charlie.
moja walka: 42.1->55.
moniq909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 06:15   #3510
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez moniq909 Pokaż wiadomość
dostalam mirtor - codziennie wieczorem jedna tabletka. zarzywam to od grudnia, ale w sumie to chyba nie dziala jakos na mnie..

boje sie ze jak bede wychodzila do znajomych to naokolo bede "siała" złym nastrojem. bo w sumie mam tylko szpitalne wspomnienia, prywatnie mi sie posypało już dawno i nie mogę sobie z tym poradzić.. nie mam powodu do tego, żeby się cieszyć..
A mówiłaś lekarzowi, że tabletki nie działają?

Wiesz nie mozesz zakładać najgorszego - tak na prawdę nie wiesz czy tak będzie a taki wypad ze znajomymi na prawdę może zdziałać cuda i poprawić Ci humor. Aby szpitalne wspomnienia zniknęły musisz mieć nowe - małymi kroczkami do przodu tak jak pisałam I nie pisz, że nie masz powodów do szczęścia bo masz - żyjesz, mozesz oddychać, chodzić, masz rodzinę, chcesz być zdrowa, masz znajomych Nie zmarnuj tego a pielęgnuj - nie myśl o złych rzeczach a staraj się dostrzegać pozytywy... jeśli nie zaczniesz wiecznie będziesz nieszczęśliwa, smutna, przybita Musisz nie tylko chcieć ale i też działać - nie zrobimy tego za Ciebie
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-26 00:26:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:08.