Czym wyleczyć zaskórniki? - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-02, 21:39   #601
xAmyx
Przyczajenie
 
Avatar xAmyx
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 20
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

posmarowalam i jest lepiej, choc na poczatku te dziury, ktore mam po tej miksturze straszliwie piekly...moze skora na czole delikatnie sie wyrownala, ale te czerwone doly mnie doluja(heh:P)
oby przez noc sie to zregenerowalo, choc znajac moja skore to i nawet blizny mi moga po tym zostac..
no zobaczymy...Dodatkowo musze cos wykombinowac na rozszerzone pory na policzkach...Paskudnie to wyglada.Gdzies czytalam , ze masecdzka z ubitego bialka jajka z paroma kroplami cytryny jest rewelacyjna...Ja robilam sobie kiedys taka maseczke, efekty byly fajne, bardzo ladnie wygladza, ale nie wiem jak dziala na pory, bo wtedy nie mialam takiego problemu...Jutro zrobie sobie maseczkowy dzien
xAmyx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 11:08   #602
xAmyx
Przyczajenie
 
Avatar xAmyx
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 20
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

juz chyba nie uzyje tego specyfiku, efekty oplakane...Moja skora wyglada fatalnie, wszytskie zaskorniki sa teraz czerwone i niezmiernie pieka, i przez to musze dzis zrezygnowac z waznego wyjscia:/:/mozliwe, ze to wina mega tarcia-to nie bylo dobre posuniecie tak zmaltretowac skore:/
musze predko leciec do dermatologa:/
xAmyx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 16:42   #603
AlicjaBast
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Witam! Ja zrobilam sobie mieszanke skladajacą sie z ok. 50ml petroleum i 15ml olejku pichtowego. Używalam go przez ostatnie 3 dni raz dziennie. Efekt nie był spektakularny ale zauważalny juz po pierwszym uzyciu. Zauwazam coraz wieksza poprawe i mam nadzieje ze bedzie w dalszym ciagu coraz lepiej. Bardzo dziękuje DaisyDee za umieszczenie tu tego przepisu
Pozdrawiam i trzymam kciuki za reszte dziewczyn.
P.S. Co do tego ze nalezy uzywac kremu z filtrem po zastosowaniu tej mieszanki to ja osobiscie uzywam intensywnie nawilżającego kremu SPF20 firmy IWOSTIN. Polecam.
AlicjaBast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 17:35   #604
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

ja polecam moja kuracje http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=218206
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 10:32   #605
anka1232
Rozeznanie
 
Avatar anka1232
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 582
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

co do olejku pichtowego i nafty, kupiłam zrobiłam i troche poużywałam, po pierwszych trzech dniach byłam zachwycona, potem mniej zaczeła mi się strasznie skóra przesuszać, nie wiem może dlatego że używałam też co jakiś czas żelu z Garniera, no i kremu też za wiele nie używałam. Tak że póki co mam mięszane uczucia, spróbuje jeszcze raz ale z kremem. Ale szczerze mówiac nie wiem czy to jest w stanie całkiem oczyścić pory, próbowałyście to kiedyś wycisnąć? to tak głęboko siedzi że nie wiem czy jakiś tonik tam dotrze. Napisze za jakiś czas jak popróbuje z kremem. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i powodzenia w walca z kropkami
anka1232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 08:24   #606
exterior
Raczkowanie
 
Avatar exterior
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 148
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Ja uzywam tego domowego toniku od tygodnia, efekty sa widoczne. Po pierwsze poprawil mi sie koloryt buzi, po drugie wagry na nosie sa serio mniej widoczne. Uzywam rano i wieczorem, nie zapominam o kremie by nie przesuszyc buzki. Dziekuje za przepis na te cudenko !
__________________
KOSMETYKI Z USA http://kosmetykiusa.blogspot.com ZAPRASZAM
exterior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 18:20   #607
tancerka21
Raczkowanie
 
Avatar tancerka21
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 68
GG do tancerka21
Wink Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

o rany strasznie mnie zaciekawił ten wątek więc oczywiście poleciałam do apteki i kupiłam niezbędne składniki zrobiłam mieszanke z 10ml olejku, 25ml petroleum i kilku kropli nafty kosmetycznej bo boję się przesuszyć skóre narazie jestem po pierwszym użyciu i też mój płatek wcale nie jest brudny... za to skóra w dotyku jak po kilku peellingach na raz!! na efekty muszę jeszcze poczekac bo bałam sie robić tez za pierwszym razem mega tarcie ale następnym razem zamierzam bardziej się przyłożyć efekty na pewno opisze moje drogie!
tancerka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-12, 18:22   #608
tancerka21
Raczkowanie
 
Avatar tancerka21
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 68
GG do tancerka21
Red face Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

ten zapach wcale nie jest taki okropny jak to wcześniej mowiono... taki leśny ale utrzymuje się dość długo więc jednak nie polecam szaleć z tym specyfikiem o poranku
tancerka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 18:26   #609
tancerka21
Raczkowanie
 
Avatar tancerka21
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 68
GG do tancerka21
Smile Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

zagląda tu ktoś jeszcze?? trochę czasu zajmuje przeczytanie tego wątku od początku do końca ale warto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! a co do mieszanki to kasa niewielka wiec nawet jak nie zadziala to nie będzie szkoda a co do olejku to dziwne ze taki drogi.. u mnie w aptece nie bylo 10ml wiec kupilam 30ml za 17zl bo mi sie chodzic po innych aptekach nie chciało ale jeśli by to podzielic na 3 to nie wychodzi drogo
daisysee jesteś wielka!!! szacuneczek!!!!
tancerka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 18:29   #610
tancerka21
Raczkowanie
 
Avatar tancerka21
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 68
GG do tancerka21
Red face Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

miało być daisydee a nie daisysee przepraszam ale guziczki mi się pomyliły. mam nadzieje że zajrzysz jeszcze kiedyś na to forum i powiesz jeszcze o jakiejś cudownej miksturze
tancerka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 15:53   #611
kusiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 22
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

a czy to możliwe żeby mnie tak strasznie twarz po tym piekła i szczypała?? czuję jak by mi sie twarz popalila.. Posmarowalam wiecz. co prawda rano pory były widocznie zwezone a skora gladka.. ale tez zaczerwieniona bardzo ..
kusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-13, 22:22   #612
exterior
Raczkowanie
 
Avatar exterior
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 148
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

kusiaa moze zle dobralas proporcje, jedna z uzytkowniczek pisala aby nie przesadzac z iloscia olejku, bo moze zaszkodzic skorze. Poprawne proporcje to 40%olejku pichtowego i 60% petroleum. A moze masz zwyczajnie uczulenie?
__________________
KOSMETYKI Z USA http://kosmetykiusa.blogspot.com ZAPRASZAM
exterior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 09:50   #613
tancerka21
Raczkowanie
 
Avatar tancerka21
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 68
GG do tancerka21
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

no właśnie może to uczulenie.. a zrobiłaś test skórny na kawałeczku skóry?? albo uczulenie albo za dużo olejku... ja mam 10ml olejku + 25ml petroleum + kilka kropel nafty i zastanawiam sie czy nie za słabe bo właściwie nic nie czuje po użyciu.. wacik czyściutki itp.. rzeczywiście pory są o zauważalnie zmniejszone i buźka milutka.. ciezko mi powiedziec czy zaskorniki znikają bo chwilowo mam usunięte ale narazie nie widac zeby sie tworzyły nowe...
tancerka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 09:53   #614
tancerka21
Raczkowanie
 
Avatar tancerka21
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 68
GG do tancerka21
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

a ciekawa jestem co mówią dziewczyny ktore używają tego toniku już od dłuższego czasu???? są jakies dłuższe efekty czy po jednej buteleczce konczylyscie???
tancerka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 09:57   #615
tancerka21
Raczkowanie
 
Avatar tancerka21
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 68
GG do tancerka21
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

bo ja nie jestem przekonana czy to na dłuższą metę cos poskutkuje.. pokladalam wielkie nadzieje w tym specyfiku ale mam wrazenie ze dla mojej cery jest jakis taki obojętny... narazie nie przerywam stosowania ale myślicie ze powinnam dolac jeszcze olejku?? żeby nie przesadzic...
tancerka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 10:04   #616
tancerka21
Raczkowanie
 
Avatar tancerka21
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 68
GG do tancerka21
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

ok fakty są takie że od poniedzialku nie pojawił sie na mej buźce żaden zaskórnik... może to jednak działą!!!!
tancerka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 13:23   #617
jagoda09h
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

ja dzisiaj kupilam praparaciki do spozadzenia i bede probowac bo juz mam dosc tych czarnych kropek!! zobaczymy jak to bedzie pozdrawiuam wszystkie dalmatynczyki
jagoda09h jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 19:35   #618
19angie_88
Przyczajenie
 
Avatar 19angie_88
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 10
Thumbs up Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Mnie na zaskórniki baaardzo pomógł żel Garniera + krem Biodermine
Teraz mam juz gładką buzie i rzadko kiedy coś odważy sie pojawic na mojej twarzy
19angie_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 20:10   #619
tancerka21
Raczkowanie
 
Avatar tancerka21
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 68
GG do tancerka21
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

mi ten żel garniera w ogole nie odpowiada.. ale wiecie co moja skóra na twarzy jest jakas nawiedzona... chodzi o ten tonik pichtowy... palce od trzymania tego wacika są takie wysuszone jak pergamin za to moja twarz jakby w ogole nie zauważała tego specyfiku!! ja nie wiem z czego ona jest zrobiona skoro nie reaguje na taaakie specyfiki??!! te tluste skóry to jakies terminatory i wszystko przetrwają ale zaskórniki i inne syfy będą tolerowac... jej!!!!
tancerka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-16, 07:10   #620
exterior
Raczkowanie
 
Avatar exterior
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 148
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Cytat:
Napisane przez 19angie_88 Pokaż wiadomość
Mnie na zaskórniki baaardzo pomógł żel Garniera + krem Biodermine
Teraz mam juz gładką buzie i rzadko kiedy coś odważy sie pojawic na mojej twarzy

a o ktorym zelu mowisz dokladnie? bo ja uzywam wlasnie z serii Czysta Skora, Zel -krem oczyszczajacy, Łagodnie odblokowujacy pory, ekstrakt z aloesu + cynk (antybakteryjny do skory wrazliwej, przeciw niedoskonalosciom)
I mowisz o zaskornikach, takich grudkach podskornych? czy wagrach? bo widze, ze tu sie czesto dziewczynom mieszaja te dwa zagadnienia.
__________________
KOSMETYKI Z USA http://kosmetykiusa.blogspot.com ZAPRASZAM
exterior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 07:28   #621
exterior
Raczkowanie
 
Avatar exterior
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 148
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

zaczelam weszyc po necie by znalezc roznice... i sama sie juz pogubilam:
http://images.google.pl/imgres?imgur...icial%26sa%3DN
__________________
KOSMETYKI Z USA http://kosmetykiusa.blogspot.com ZAPRASZAM
exterior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 11:14   #622
19angie_88
Przyczajenie
 
Avatar 19angie_88
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 10
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Cytat:
Napisane przez exterior Pokaż wiadomość
zaczelam weszyc po necie by znalezc roznice... i sama sie juz pogubilam:
http://images.google.pl/imgres?imgur...icial%26sa%3DN

Pisząc zaskórniki chodziło mi dokładnie o to napisane jest w linku.
Używam Garnier czysta skóra. Żel głęboko oczyszczający, mikrocząsteczki oczyszczające + eukaliptus
19angie_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 21:49   #623
exterior
Raczkowanie
 
Avatar exterior
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 148
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

a no to ja nie mam zaskornikow, mam dziwne grudki, ktore potocznie nazywam zaskornikami... czegoz juz ja nie robilam aby sie ich pozbyc! wczoraj zamowilam effaclar K, moze pomoze... powodzenia dziewczyny w pielegnacji buzi!
__________________
KOSMETYKI Z USA http://kosmetykiusa.blogspot.com ZAPRASZAM
exterior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 16:00   #624
tancerka21
Raczkowanie
 
Avatar tancerka21
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 68
GG do tancerka21
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

dziewczyny powiedzcie mi coś o tym kremie biodermine?? czy jest to raczej coś w rodzaju maści ? dostępny jest w aptekach bez recepty? no i jaka jest skóra po jego użyciu? czy przypadkiem nie wysusza cery za mocno?? albo czy nie zostawia świecącej warstwy na skórze? ile kosztuje i ile ma mililitrów i czy jest wydajny? mam na niego ochote więc chcę jak najwięcej się o nim dowiedzieć z góry dziękuję za pomoc! i pozdrawiam wszystkich!!
tancerka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 16:39   #625
exterior
Raczkowanie
 
Avatar exterior
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 148
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...ive-cream.html ten masz na mysli?
__________________
KOSMETYKI Z USA http://kosmetykiusa.blogspot.com ZAPRASZAM
exterior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 17:47   #626
19angie_88
Przyczajenie
 
Avatar 19angie_88
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 10
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Cytat:
Napisane przez tancerka21 Pokaż wiadomość
dziewczyny powiedzcie mi coś o tym kremie biodermine?? czy jest to raczej coś w rodzaju maści ? dostępny jest w aptekach bez recepty? no i jaka jest skóra po jego użyciu? czy przypadkiem nie wysusza cery za mocno?? albo czy nie zostawia świecącej warstwy na skórze? ile kosztuje i ile ma mililitrów i czy jest wydajny? mam na niego ochote więc chcę jak najwięcej się o nim dowiedzieć z góry dziękuję za pomoc! i pozdrawiam wszystkich!!
Bidermine jest bardzo wydajnym kremem i powoduje ze twarz jest dlugo matowa ale polecam stosowac na noc bo moim zdaniem nie wchlania sie za dobrze ale to moze tylko moje odczucie poza tym ja pewnie za duzo nakładam :P http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=5327
19angie_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 18:16   #627
tancerka21
Raczkowanie
 
Avatar tancerka21
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 68
GG do tancerka21
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

nie mogę jakoś otworzyć tych linków... powiedzcie mi tez czy ten krem ma silne dzialanie bo ja nie mam jako takiego trądziku tylko mam tłustą cerę i robią mi się zaskórniki a chciałabym mieć buźkę idealną i nie chce jej przesuszyć ani jakoś okrutnie traktować... można go normalnie stosowac bez konsultacji u dermatologa? i ile kosztuje?
tancerka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 19:07   #628
kusiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 22
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

buuu a ja jestem zrozpoaczona ..ten tonik z olejka pichtowego, tylko pogorszyl moj stan cery pojawily sie 3 okropne zaskorniki no jak to mozliwe ?? ..Juz nie mam sily z ta twarza. Chode do dermatologa, ale nie potrafi mi on pomoc ..Teraz stosuje differin + maseczka Lerosett.. Rano i wieczorem myhe twarz zelem Loreal Pure Zone.. A ten olejek pichtowy nie dosc, ze mi rpzesuszyc strasznie cere, normalnie sie z niej sypie.. a porporcje sa zgodne z przepisem i jeszcze te zaskorniki Juz nie mam sily
kusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 19:52   #629
tancerka21
Raczkowanie
 
Avatar tancerka21
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 68
GG do tancerka21
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

moze masz zbyt wrazliwą skórę.. wtedy powinnas zrobic ten tonik zamiast na petroleum to na nafcie kosmetycznej.. wtedy nie będzie wysuszał skóry a podobno po nafcie wcale skora nie jest tłusta.. nie poddawaj sie! ja mam ochotę na ten krem biodermine i chyba jutro pobiegne do apteki go kupic i opisze jakie przynosi rezultaty a co tam.. w koncu czlowiek uczy sie na błędach! gorzej być nie możę! stosuj duzo nawilzającego kremu i nie uzywaj na silę tego co szkodzi bo szkoda zdrowia i urody powodzenia moja droga!
tancerka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 22:41   #630
kaisy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 20
Thumbs down Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Witam!
Dzisiaj pierwszy raz odwiedziłam forum, no i oczywiście jestem zainteresowana miksturką z petroleum i olejku pichtowego.
Od jakiegoś czasu mam straszne problemy z cerą. Skórę mam typu mieszanego, ale bardzo wrażliwą. Jest zaczerwieniona, piekąca i w niektórych miejscach łuszczy się. Dodatkowo jakby było tego za mało pojawiają się zmiany ropne i zaskórniki raczej zamknięte.
Nie wiem co robić. Preparaty antytrądzikowe, differin itp. pogarszały tylko sytuację. Teraz chodzę co 2 tygodni do kosmetyki na głębokie oczyszczanie, maseczki i 2 razy już miałam kwas migdałowy. Po kwasie zauważyłam poprawę, ale teraz znów mam pogorszenie (prawdopodobnie przed miesiączką). W domu tylko nawilżam skórę, aby się wyciszyła.
Koleżanki doradźcie czy mieszanka, którą tu znalazłam będzie dla mnie odpowiednia.

dziękuję za wszystkie rady i pozdrawiam
kaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-17 19:56:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:58.