Miłośniczki H&M cz. 22 - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-25, 10:24   #1771
sternik
Wtajemniczenie
 
Avatar sternik
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 060
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 22

Cytat:
Napisane przez justyss1991 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiem, ze jest od tego wątek zary, ale Wy tu tez wszystko wiecie tam sie nie udzielam...
Kupiłam ostatnio koszule, miałam ja raz na sobie. Dzisiaj wyciągam ja a tu taka niespodzianka...

Załącznik 6305071

Myślicie, ze taka dziura, w takim miejscu moze podlegać reklamacji? Nie wiem czy bawić sie w to...
Takie rzeczy podlegają reklamacji.
Parę lat temu miałam tak kilka razy z kurtką zimową od nich, a moja siostra w tą zimę, najpierw rozprucie, później zepsuty suwak
sternik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 10:46   #1772
justyss1991
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss1991
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 395
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 22

Cytat:
Napisane przez sternik Pokaż wiadomość
Takie rzeczy podlegają reklamacji.
Parę lat temu miałam tak kilka razy z kurtką zimową od nich, a moja siostra w tą zimę, najpierw rozprucie, później zepsuty suwak

Dzięki nigdy czegoś takiego nie reklamowałam, wydawało mi sie, ze powiedzą ze rozprucie to moja wina itp. Jednak teraz wkurzyło mnie to. Tyle kasy i raz na sobie miałam. Przesada.
__________________
"Człowiek jest tylko raz młody. Później musi już szukać sobie innej wymówki"

Wielkie zmiany...

Było 84kg
Jest 50 kg

-34kg

Chodakowska : 20.03.2015
justyss1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 10:48   #1773
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 22

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Nic zabrałam paczkę, żeby nadać w pok. Bylam w paczkomacie po paczki. Spr, ale nie chciała wejść. Akurat pod paczkomatem był kurier i ją zabrał mam nadzieje, ze dojdzie. Jutro spr status.
ok


Cytat:
Napisane przez Lilotron Pokaż wiadomość
Nooou, dopiero teraz ja uwidzialam a szukałam takiej długo
mnie się podoba, ale pewnie większa ode mnie

Cytat:
Napisane przez justyss1991 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiem, ze jest od tego wątek zary, ale Wy tu tez wszystko wiecie tam sie nie udzielam...
Kupiłam ostatnio koszule, miałam ja raz na sobie. Dzisiaj wyciągam ja a tu taka niespodzianka...

Załącznik 6305071

Myślicie, ze taka dziura, w takim miejscu moze podlegać reklamacji? Nie wiem czy bawić sie w to...
reklamuj a mówią, że h&m ma koszmarną jakość
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 11:25   #1774
Estella7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
Torba z H&m

Hej

Zastanawiam się nad kupnem online torby z h&m, bo ma małe rozmiary ale jest też w miarę pakowna. Tylko zastanawiam się nad jej jakością, a w sklepie już nie było. Czy może któraś z Was widziała tę torbę na żywo?
Najbardziej zależy mi na mocnym pasku, tak żeby wytrzymał małą butelkę z wodą kilka zeszytów i jakiś grubaśny podręcznik, czasami trochę więcej.

http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0241436001.html
Estella7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 11:45   #1775
misiak17
Wtajemniczenie
 
Avatar misiak17
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 559
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 22

Cytat:
Napisane przez natallkaa Pokaż wiadomość
Misiak17 a jak wypada rozmiarowo? Jest mocno obcisla?
Ja noszę S. Wzięłam S i jest dobra. Myślę ze rozmiarowka standardowa. Jest trochę przylegająca.

Cytat:
Napisane przez julietta83 Pokaż wiadomość
jaki masz rozmiar topu i czy mogłabym prosić o szerokość pod pachami?
Mam S. Pod pachami szerokość 44cm.
__________________
szczęśliwa żona swojego Małżona

Rok 2016 będzie lepszy, musi być lepszy

1.12.2014
21.03.2015
14.06.2015
07.2018 cp usunięty lewy jajowód
12.2018 histerolaparoskopia - prawy jajowód niedrożny
misiak17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 11:52   #1776
iceina
Zadomowienie
 
Avatar iceina
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 681
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 22

Dziewczyny, w jakim sklepie znajdę trencz na szczupłą osobę? Może być nawet jakiś dłuższy, bo jestem wysoka. Wczoraj mierzyłam w galerii w kilku sklepach i wszystkie na mnie smętnie wisiały Jedynie jeden ze Stradiego w rozmiarze XS był ok - miał pasek w talii nie na dziurki, więc mogłam go sobie fajnie dopasować, choć i tak to nie jest to mój wymarzony model... Kojarzycie gdzie można spotkać jakieś mniejsze fajne trencze za max 2stówki? Myślałam, że wczoraj zwariuję w tych sklepach
Ps. Przepraszam za offtop

Edit: Dobra, biorę jednak ten ze Stradiego. Pomierzę w domu i zdecyduję

Edytowane przez iceina
Czas edycji: 2016-03-25 o 12:17
iceina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 13:22   #1777
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 22

Cytat:
Napisane przez iceina Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w jakim sklepie znajdę trencz na szczupłą osobę? Może być nawet jakiś dłuższy, bo jestem wysoka. Wczoraj mierzyłam w galerii w kilku sklepach i wszystkie na mnie smętnie wisiały Jedynie jeden ze Stradiego w rozmiarze XS był ok - miał pasek w talii nie na dziurki, więc mogłam go sobie fajnie dopasować, choć i tak to nie jest to mój wymarzony model... Kojarzycie gdzie można spotkać jakieś mniejsze fajne trencze za max 2stówki? Myślałam, że wczoraj zwariuję w tych sklepach
Ps. Przepraszam za offtop

Edit: Dobra, biorę jednak ten ze Stradiego. Pomierzę w domu i zdecyduję
Też noszę 32 z płaszczy, mam dokładnie ten sam problem. Nie ma złotego środka, trzeba mierzyć.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-25, 13:27   #1778
julietta83
Zakorzenienie
 
Avatar julietta83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 718
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 22

Cytat:
Napisane przez misiak17 Pokaż wiadomość
Ja noszę S. Wzięłam S i jest dobra. Myślę ze rozmiarowka standardowa. Jest trochę przylegająca.



Mam S. Pod pachami szerokość 44cm.
dziękuję

Cytat:
Napisane przez iceina Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w jakim sklepie znajdę trencz na szczupłą osobę? Może być nawet jakiś dłuższy, bo jestem wysoka. Wczoraj mierzyłam w galerii w kilku sklepach i wszystkie na mnie smętnie wisiały Jedynie jeden ze Stradiego w rozmiarze XS był ok - miał pasek w talii nie na dziurki, więc mogłam go sobie fajnie dopasować, choć i tak to nie jest to mój wymarzony model... Kojarzycie gdzie można spotkać jakieś mniejsze fajne trencze za max 2stówki? Myślałam, że wczoraj zwariuję w tych sklepach
Ps. Przepraszam za offtop

Edit: Dobra, biorę jednak ten ze Stradiego. Pomierzę w domu i zdecyduję
nie ma takich trenczy kilka lat temu kupiłam taki w c&a, od tego czasu "bieda z nędzą", mam spory problem z wierzchnimi rzeczami, bo mam wąskie ramiona i krótkie ręce choć chudzielcem nie jestem...
julietta83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 14:04   #1779
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 22

Dziewczyny nie załamujcie się tymi kodami bo i tak macie lepiej teraz niż inne kraje Owszem za granicą są nadal kody 25% ale kod jest identyczny dla wszystkich wiec nie można go generować w nieskończoność bo za każdym razem przychodzi ten sam po próbie ponownego użycia wyskakuje informacja, że kod już został wykorzystany. Zabezpieczyli się... Wiec nie dość, że kod działa tylko na pierwszy zakup to wysyłka jest płatna. Mieszkam w niemczech i tak niestety to tutaj wygląda wiec gdyby nam wprowadzili kody 10% na cały koszyk to bardzo bym się ucieszyła Tylko znając niemiecki h&m to pewnie znowu kod byłby jednakowy dla wszystkich i działał tylko raz... Cieszcie się, że możecie chociaż te 10% generować w nieskończoność.
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 14:54   #1780
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 22

Cytat:
Napisane przez Fixi_Pixi Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie załamujcie się tymi kodami bo i tak macie lepiej teraz niż inne kraje Owszem za granicą są nadal kody 25% ale kod jest identyczny dla wszystkich wiec nie można go generować w nieskończoność bo za każdym razem przychodzi ten sam po próbie ponownego użycia wyskakuje informacja, że kod już został wykorzystany. Zabezpieczyli się... Wiec nie dość, że kod działa tylko na pierwszy zakup to wysyłka jest płatna. Mieszkam w niemczech i tak niestety to tutaj wygląda wiec gdyby nam wprowadzili kody 10% na cały koszyk to bardzo bym się ucieszyła Tylko znając niemiecki h&m to pewnie znowu kod byłby jednakowy dla wszystkich i działał tylko raz... Cieszcie się, że możecie chociaż te 10% generować w nieskończoność.
Ja właśnie nawrzucałam do koszyka to, co bym chciała i jestem załamana ceną, hahaha.
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 14:59   #1781
karton
Zakorzenienie
 
Avatar karton
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 028
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 22

Dotarłam do domu i przymierzyłam body z siateczki i pudrowy szlafrok. Szlafrok zostaje (śliczny ), body musi odejść. Ja jednak nie mogę mieć miękkiego stanika, w body też Nie wygląda to dobrze przy moim biuście.

Jak ktoś chce to krzyczeć na pw: http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0282299001.html (rozmiar 36, 29zł)
__________________
instagram: @uttterly

Edytowane przez karton
Czas edycji: 2016-03-25 o 16:19
karton jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-25, 15:43   #1782
lotta_983
Zakorzenienie
 
Avatar lotta_983
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomości: 4 884
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 22

Cytat:
Napisane przez iceina Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w jakim sklepie znajdę trencz na szczupłą osobę? Może być nawet jakiś dłuższy, bo jestem wysoka. Wczoraj mierzyłam w galerii w kilku sklepach i wszystkie na mnie smętnie wisiały Jedynie jeden ze Stradiego w rozmiarze XS był ok - miał pasek w talii nie na dziurki, więc mogłam go sobie fajnie dopasować, choć i tak to nie jest to mój wymarzony model... Kojarzycie gdzie można spotkać jakieś mniejsze fajne trencze za max 2stówki? Myślałam, że wczoraj zwariuję w tych sklepach
Ps. Przepraszam za offtop

Edit: Dobra, biorę jednak ten ze Stradiego. Pomierzę w domu i zdecyduję
Ja swój kupiłam w Reserved i uważam, że jest świetny. Jedyny płaszcz w którym nie wyglądałam jak kloszard, fajny materiał, elegancko wygląda. Tylko, że ja jestem średniego wzrostu. Z jakimś kuponem wyjdzie trochę ponad 200 zł http://www.reserved.com/pl/pl/woman/...2x/trench-coat, ale nie wiem czy to styl, którego szukasz.
__________________
http://www.pmiska.pl/
lotta_983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 15:59   #1783
Cat Lover
Zadomowienie
 
Avatar Cat Lover
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 22

Witam, chyba ktoś dziś pisał tu o rabacie 20%. Czy macie jakiś kod? Bo na stronie sklepu widzę tylko taki na 10%...?
Cat Lover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 17:13   #1784
soh
Raczkowanie
 
Avatar soh
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 88
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 22

Karton, jeśli body jeszcze wolne to byłabym chetna
__________________
Cytat:
Znasz to powiedzenie, że trzepot skrzydeł motyla w Timbuktu potrafi wywołać huragan w NY? To co można zrobić to próbować nowych rzeczy. Póki nie żyjesz w kulturze, w której małżeństwa są aranżowane, to związki są efektem ubocznym trzepotania skrzydłami
soh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 17:26   #1785
karton
Zakorzenienie
 
Avatar karton
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 028
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 22

Cytat:
Napisane przez soh Pokaż wiadomość
Karton, jeśli body jeszcze wolne to byłabym chetna
Tak, super!
__________________
instagram: @uttterly
karton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 17:27   #1786
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 22

byłam dziś w galerii odebrać z pulla legginsy do ćwiczeń i do żadnego sklepu nie weszłam zobaczyć co za ładne ciuszki mają nie chciało mi się
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 17:31   #1787
starlit
catch me if I fall.
 
Avatar starlit
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15 517
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 22

ja z kolei prawdopodobnie bede odsylac to body, rozmiar L, kupione oczywiscie ze znizka 25% gdyby ktos chcial to prosze o pw
http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0351379001.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hmprod.jpg (78,9 KB, 8 załadowań)
__________________
starlit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 17:33   #1788
soh
Raczkowanie
 
Avatar soh
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 88
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 22

Napisze PW wieczorem :ehem
__________________
Cytat:
Znasz to powiedzenie, że trzepot skrzydeł motyla w Timbuktu potrafi wywołać huragan w NY? To co można zrobić to próbować nowych rzeczy. Póki nie żyjesz w kulturze, w której małżeństwa są aranżowane, to związki są efektem ubocznym trzepotania skrzydłami
soh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 18:12   #1789
iceina
Zadomowienie
 
Avatar iceina
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 681
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 22

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Też noszę 32 z płaszczy, mam dokładnie ten sam problem. Nie ma złotego środka, trzeba mierzyć.
Cytat:
Napisane przez julietta83 Pokaż wiadomość
nie ma takich trenczy kilka lat temu kupiłam taki w c&a, od tego czasu "bieda z nędzą", mam spory problem z wierzchnimi rzeczami, bo mam wąskie ramiona i krótkie ręce choć chudzielcem nie jestem...
Dzięki dziewczyny tak właśnie myślałam, że nie ma jednak na to łatwego rozwiązania niestety ale łudziłam się, że istnieje jednak jakaś marka, która produkuje takie niedrogie i fajne

Cytat:
Napisane przez lotta_983 Pokaż wiadomość
Ja swój kupiłam w Reserved i uważam, że jest świetny. Jedyny płaszcz w którym nie wyglądałam jak kloszard, fajny materiał, elegancko wygląda. Tylko, że ja jestem średniego wzrostu. Z jakimś kuponem wyjdzie trochę ponad 200 zł http://www.reserved.com/pl/pl/woman/...2x/trench-coat, ale nie wiem czy to styl, którego szukasz.
O, ale on ładny jest Jeśli wypadają małe, to z przyjemnością go poszukam stacjonarnie i pomierzę. Na początku kwietnia ma być -25% z kuponem. Byłam co prawda wczoraj w Reserved, ale nie widziałam go. Poszukam w innym Dziękuję bardzo
iceina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-25, 18:58   #1790
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 22

Cytat:
Napisane przez Fixi_Pixi Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie załamujcie się tymi kodami bo i tak macie lepiej teraz niż inne kraje Owszem za granicą są nadal kody 25% ale kod jest identyczny dla wszystkich wiec nie można go generować w nieskończoność bo za każdym razem przychodzi ten sam po próbie ponownego użycia wyskakuje informacja, że kod już został wykorzystany. Zabezpieczyli się... Wiec nie dość, że kod działa tylko na pierwszy zakup to wysyłka jest płatna. Mieszkam w niemczech i tak niestety to tutaj wygląda wiec gdyby nam wprowadzili kody 10% na cały koszyk to bardzo bym się ucieszyła Tylko znając niemiecki h&m to pewnie znowu kod byłby jednakowy dla wszystkich i działał tylko raz... Cieszcie się, że możecie chociaż te 10% generować w nieskończoność.
No ale mozna zalozyc nowe konto i z nowego konta zrobic zamowienie z tym samym kodem.
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 19:24   #1791
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 22

paulinka - no niby można ale żeby założyć konto to trzeba podać maila, czyli automatycznie trzeba też założyć nowego... nie wiem czy komuś by się chciało to robić za każdym razem na każdą pojedynczą rzecz... dodatkowo wysyłka kosztuje aż 5 euro czyli jakieś 20 zł wiec czesto rzeczy z kodem 25% i płatną wysyłką wychodzą cenowo tak samo jak stacjonarnie :p nie opłaca się jednym słowem...
Pomijam też tu kwestię wyprzedaży - zanim byś założyła tego nowego maila i konto to dawno rzecz by wykupili.

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

A no i najważniejsze - po odjęciu zniżki 25% kwota za zakupy nie może być mniejsza niż bodajże 7 euro, a jak wiadomo na wyprzedażach jest pełno rzeczy po 9, 7, 5 euro itd... i na nie kod juz nie zadziała. Tak wiec wolałabym żeby tu też wprowadzili 10% na cały koszyk.
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 19:34   #1792
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 22

Mi się nie podoba 10% na cały koszyk.
Będę kupować tylko na % bo dla mnie większość rzeczy nie jest warta regularnej ceny. Jak w każdym sklepie. Natomiast ciesze się, że tak długo były kody.


Odebrałam różowy kombiak i jest przepiękny!!!
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 19:50   #1793
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 22

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Mi się nie podoba 10% na cały koszyk.
Będę kupować tylko na % bo dla mnie większość rzeczy nie jest warta regularnej ceny. Jak w każdym sklepie. Natomiast ciesze się, że tak długo były kody.


Odebrałam różowy kombiak i jest przepiękny!!!
pokaż się
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 06:08   #1794
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 22

Cytat:
Napisane przez cherry pie Pokaż wiadomość
pokaż się
Po świętach bo juz teraz nie mam jak

Wesołych Świąt
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 07:46   #1795
Dominicana
Zadomowienie
 
Avatar Dominicana
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 345
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 22

Cytat:
Napisane przez Fixi_Pixi Pokaż wiadomość
paulinka - no niby można ale żeby założyć konto to trzeba podać maila, czyli automatycznie trzeba też założyć nowego... nie wiem czy komuś by się chciało to robić za każdym razem na każdą pojedynczą rzecz... dodatkowo wysyłka kosztuje aż 5 euro czyli jakieś 20 zł wiec czesto rzeczy z kodem 25% i płatną wysyłką wychodzą cenowo tak samo jak stacjonarnie :p nie opłaca się jednym słowem...
Pomijam też tu kwestię wyprzedaży - zanim byś założyła tego nowego maila i konto to dawno rzecz by wykupili.

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

A no i najważniejsze - po odjęciu zniżki 25% kwota za zakupy nie może być mniejsza niż bodajże 7 euro, a jak wiadomo na wyprzedażach jest pełno rzeczy po 9, 7, 5 euro itd... i na nie kod juz nie zadziała. Tak wiec wolałabym żeby tu też wprowadzili 10% na cały koszyk.
No i w dodtku kod nie działa na wyprzedaży. Przynajmniej ostatnio robiłam zakupy na TŻ i weszło tylko na nieprzecenione produkty.
Zgadzam się, że ogólnie to szkoda zachodu z tymi kodami na niemieckim H&M chciałabym też te 10%
Dominicana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 09:49   #1796
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 22

Wesołych Świat Kochane

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

A ja przeziębiona na święta jak na złość siedzę w pracy w drzwiach, okno ciagle otwierają i o przewiało mnie a ja tak rzadko choruje zle sie czuje i nie mam na nic ochoty przespalabym te święta
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 11:50   #1797
julietta83
Zakorzenienie
 
Avatar julietta83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 718
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 22

piona, nie chorowałam od jakiś 3 lat, a teraz mnie złapał katar, nie zapowiada się na nic więcej, ale i tak mnie wkurza

na szczęście nic nie robię na święta, dla mnie to weekend jak każdy inny, tylko o dzień dłuższy
no i na rodzinne posiadówy trzeba jechać
julietta83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 15:54   #1798
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 22

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Po świętach bo juz teraz nie mam jak

Wesołych Świąt
Okej dostalam maila, ze przesylka wyruszyla w droge





Cytat:
Napisane przez netkaa00 Pokaż wiadomość
Wesołych Świat Kochane

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

A ja przeziębiona na święta jak na złość siedzę w pracy w drzwiach, okno ciagle otwierają i o przewiało mnie a ja tak rzadko choruje zle sie czuje i nie mam na nic ochoty przespalabym te święta
Wracaj do zdrowia






Cytat:
Napisane przez julietta83 Pokaż wiadomość
na szczęście nic nie robię na święta, dla mnie to weekend jak każdy inny, tylko o dzień dłuższy
no i na rodzinne posiadówy trzeba jechać
Piona, u mnie to samo mam nadzieje, ze szybko mina
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 07:09   #1799
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 22

Cytat:
Napisane przez netkaa00 Pokaż wiadomość
Wesołych Świat Kochane

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

A ja przeziębiona na święta jak na złość siedzę w pracy w drzwiach, okno ciagle otwierają i o przewiało mnie a ja tak rzadko choruje zle sie czuje i nie mam na nic ochoty przespalabym te święta
Zdrówka! !

Cytat:
Napisane przez cherry pie Pokaż wiadomość
Okej dostalam maila, ze przesylka wyruszyla w droge






Wracaj do zdrowia







Piona, u mnie to samo mam nadzieje, ze szybko mina
Ja nie wierzę, że to mówię ale też mam taką nadzieję. Mam gości.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 16:27   #1800
Isanka
Zakorzenienie
 
Avatar Isanka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 012
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 22

dziewczyny czy Wam też przy newsletterze nie przychodzi już zniżka -25% tylko -10% na całe zakupy?
Isanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-01 13:18:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:41.