Mamusie Kwietniowe 2016 część VII - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-03, 11:06   #721
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Zgadzam sie z tym ze zaczynając poród o polnocy potem jest ciezko, cala noc nie spalam, potem juz byl maluszek wiec bylam padnieta, dopiero po kilku dniach jakos sie zregenerowalam. Teraz wystarczy mi 4 h snu ciągłego i jestem jak noweczka

Co do opuchniecia - oglądałam dzisiaj swoje zdjęcia z porodu, wyglądałam jak wieloryb, a teraz po opuchliźnie ani śladu, brzuch ladnie sie kurczy, rozstępów brak i postępy na wadze

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Lulka o makijażu sie nie myśli absolutnie, najważniejsze dla mnie to byla pielęgnacja krocza i maluszek
__________________
Spełniona mama, zakochana żona, szczęśliwa kobieta.
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 11:21   #722
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Cytat:
Napisane przez tabaska25 Pokaż wiadomość
Zgadzam sie z tym ze zaczynając poród o polnocy potem jest ciezko, cala noc nie spalam, potem juz byl maluszek wiec bylam padnieta, dopiero po kilku dniach jakos sie zregenerowalam. Teraz wystarczy mi 4 h snu ciągłego i jestem jak noweczka

Co do opuchniecia - oglądałam dzisiaj swoje zdjęcia z porodu, wyglądałam jak wieloryb, a teraz po opuchliźnie ani śladu, brzuch ladnie sie kurczy, rozstępów brak i postępy na wadze

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Lulka o makijażu sie nie myśli absolutnie, najważniejsze dla mnie to byla pielęgnacja krocza i maluszek


Ouuuu to gratuluje tak fajnego dochodzenia do siebie





Drzemki

No to idę w wasze ślady! Chociaż juz mi się chce drzemać 😎 ale dam rade hehehehe musze zrobić listę rzeczy do zrobienia bo inaczej nic nie zrobię :O
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 11:23   #723
justyna_fli
Zadomowienie
 
Avatar justyna_fli
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hants
Wiadomości: 1 279
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

patryska jeszcze raz wielkie gratulacje
velika dobra akcja z ksiedzem a pompony super

U mnie ciag dalszy podlego humoru. Teraz na tapecie jest moje rozzalenie ta sytuacja z promotorem i ze przez to nie bede miec absolutorium w lipcu... No przykro mi mega bo wiem ze gdyby on potraktowal swoje obowiazki powaznie to by mi sie udalo A do tego moj maly leniuch nigdzie sie chyba nie wybiera... Wczoraj sie nasprzatalam, nalazilam jak glupia, zlopie ta herbatke poronna litrami i nawet mnie brzuch nie zabolal Nie wiem, chyba bym maraton gorski musiala zaliczyc zeby go wykurzyc bo wszystkie normalne czynnosci to on ma w
__________________
Ślub 16.08.2014
Pawełek 05.04.2016
26.12.2017
Dawidek 31.10.2018
justyna_fli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 11:45   #724
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
dzięki, będę wiedzieć na przyszłość ;] chociaż chyba pozostanę przy moim "dzień dobry", żeby się ewakuowali od razu w razie czego
Ineso zazdro miłego alkoholizowania wieczorem. Ehh ale już niedługo normalne winko wjedzie, nie mogę się doczekać
pochwalę wam się jeszcze moim pierwszym w życiu hand made co to dziecko ze mną robi wczoraj wyprodukowane, dzisiaj zawieszone.
ktoś tu ma ukryty talent :P


Ksiadz
do ksiedza na szczerz Boze mozez tak samo odpowiedziec
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 11:49   #725
MaLoS
Rozeznanie
 
Avatar MaLoS
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 848
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Cytat:
Napisane przez tabaska25 Pokaż wiadomość
Zgadzam sie z tym ze zaczynając poród o polnocy potem jest ciezko, cala noc nie spalam, potem juz byl maluszek wiec bylam padnieta, dopiero po kilku dniach jakos sie zregenerowalam. Teraz wystarczy mi 4 h snu ciągłego i jestem jak noweczka

Co do opuchniecia - oglądałam dzisiaj swoje zdjęcia z porodu, wyglądałam jak wieloryb, a teraz po opuchliźnie ani śladu, brzuch ladnie sie kurczy, rozstępów brak i postępy na wadze

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Lulka o makijażu sie nie myśli absolutnie, najważniejsze dla mnie to byla pielęgnacja krocza i maluszek

Przywróciłaś mi wiarę w normalny wygląd!!! Dzieki Ci dobra kobieto
__________________
DECYZJA --> KONSEKWENCJE

Zmiany? Zawsze na lepsze
MaLoS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 11:53   #726
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Cytat:
Napisane przez justyna_fli Pokaż wiadomość
patryska jeszcze raz wielkie gratulacje
velika dobra akcja z ksiedzem a pompony super

U mnie ciag dalszy podlego humoru. Teraz na tapecie jest moje rozzalenie ta sytuacja z promotorem i ze przez to nie bede miec absolutorium w lipcu... No przykro mi mega bo wiem ze gdyby on potraktowal swoje obowiazki powaznie to by mi sie udalo A do tego moj maly leniuch nigdzie sie chyba nie wybiera... Wczoraj sie nasprzatalam, nalazilam jak glupia, zlopie ta herbatke poronna litrami i nawet mnie brzuch nie zabolal Nie wiem, chyba bym maraton gorski musiala zaliczyc zeby go wykurzyc bo wszystkie normalne czynnosci to on ma w
z tego co zauwarzyłam w szpitalu u dziewczyn które chcialy juz urodzic to'
1, masowanie sutków, brzucha
2, chodzenie
3, gorace kąpiele


a i tak uwazam ze dziecko wybiera swój czas.........
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 12:01   #727
beth007
Zadomowienie
 
Avatar beth007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 602
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Cytat:
Napisane przez GGI Pokaż wiadomość
to dzieki ja mam jeszcze co naj miej 2 tyg. w 2-paku być!
i wytrzymasz spokojnie a w szpitalu już do końca masz być ?

Velika super pokoik a te pompony faktycznie uroku dodaja

Cytat:
Napisane przez akinomka03 Pokaż wiadomość

Beth
No dzieciaczki duże, ciekawe czy będą do siebie bardzo podobne
mam nadzieję cichą, że nie będą bardzo podobne ale ja sobie mogę chcieć

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Ja czuję czkawkę z przodu brzucha, i już się boję co to może oznaczać


Moja mama rodziła małe dzieci. Ja ważyłam niecałe 3000 kg A miałam wazyć 2500
kurde niezła roznica

PATRYSKA ogromne gratulacje


Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
w temacie księży to ja niekościelna i zaliczyłam zonka w szpitalu. Spałam sobie akurat, to było dzień po przyjęciu, więc nieprzytomna byłam cały dzień, a tu nagle ktoś mi wparowuje do pokoju. Patrzę, a to ksiądz i do mnie "niech będzie pochwalony". A ja nie wiedziałam, co mam odpowiedzieć, tym bardziej, że mnie obudził. Więc mu powiedziałam "dzień dobry", on na mnie dziwnie spojrzał, powiedział "do widzenia" i poszedł a ja dodałam "jeszcze nie umieram", ale nie wiem, czy słyszał
straszny przypał, ale mnie zaskoczył i szczerze mówiąc nie wiem po co mi się do pokoju pakował i jak powinnam była zareagować
haha

Cytat:
Napisane przez akinomka03 Pokaż wiadomość
Niezła akcja :-D

A jak to jest z tymi księżmi? W każdym szpitalu tak chodzą?
Nigdy nie byłam w szpitalu to się nie orientuje :-P




Albo już urodziła :-P
Czekamy, może się odezwie.
bylam w ciąży w 3 róznych szpitalach i tylko w jednym ksiądz chodziłm z pytaniem czy ktoś komunię świętą chce przyjąć. Z tym, że to szpital zakonny wiec nie ma się co dziwić.
__________________


beth007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-03, 12:06   #728
akinomka03
Rozeznanie
 
Avatar akinomka03
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 585
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość


Echm czy wam tez napuchła skora wokół całego krocza - szczególnie tam zaraz pod brzuchem gdzie sie włosy zaczynają?

Rano jestem mniej napuchnieta tam,ale wieczorem :O szok
Mi napuchlo tam wszystko i przy ogarnianiu to boli jak dotykam, wogole przy ostatnich badaniach czułam ból :-\ a wcześniej tak nie było.




Cytat:
Napisane przez lucy111 Pokaż wiadomość
Idź myj jak się nagle zacznie to głupio z tłustymi włosami na porodówke jechać. To ostatnio moja codzienna motywacja 😊
Hehe ja mam taką samą :-P


Cytat:
Napisane przez tabaska25 Pokaż wiadomość
Co do opuchniecia - oglądałam dzisiaj swoje zdjęcia z porodu, wyglądałam jak wieloryb, a teraz po opuchliźnie ani śladu, brzuch ladnie sie kurczy, rozstępów brak i postępy na wadze

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Lulka o makijażu sie nie myśli absolutnie, najważniejsze dla mnie to byla pielęgnacja krocza i maluszek
O to super ze tak szybko dochodzisz do siebie, napewno to poprawia humor ;-)

Kurde właśnie zobaczyłam lekkie pęknięcie skóry na brzuchu :-\ hmm na samą końcówkę :-\

hmmm wcale nie jest tak ciepło u mnie jak zapowiadali... niby słoneczko jest ale wieje i przyjemnie nie jest.

Co do księdza to u mnie odpowiada się: na wieki, wieków amen

Edytowane przez akinomka03
Czas edycji: 2016-04-03 o 12:08
akinomka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 12:11   #729
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Pięknie. Dopadło mnie przeziębienie Z nosa mi się leje i łeb mi chce pęknąć A najgorsze że nie mogę się podleczyć moim niezawodnym sposobem czyli mlekiem z czosnkiem, bo biorę ten antybiotyk na paciora, więc czosnek odpada :/
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 12:22   #730
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Kalpana a czemu czosnek odpada przy antybiotyku? Herbatka z miodem i kuruj się

Ja wyszłam z młodą do ogrodu, ona szaleje na trampolinie a ja wystawiam buzię do słońca mąż poszedł biegać. ale fajnie jest, 20 stopni!
Obiad chyba zjemy na zewnątrz

wysłane przez tapatalka
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 12:26   #731
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Pięknie. Dopadło mnie przeziębienie Z nosa mi się leje i łeb mi chce pęknąć A najgorsze że nie mogę się podleczyć moim niezawodnym sposobem czyli mlekiem z czosnkiem, bo biorę ten antybiotyk na paciora, więc czosnek odpada :/
dlaczego? myśle ze jedno z drugim nie koliduje.....


Bethooo nie zapowiada sie zeby mnie wypuscili
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-03, 12:34   #732
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Cytat:
Napisane przez beth007 Pokaż wiadomość
i wytrzymasz spokojnie a w szpitalu już do końca masz być ?

Velika super pokoik a te pompony faktycznie uroku dodaja


mam nadzieję cichą, że nie będą bardzo podobne ale ja sobie mogę chcieć



kurde niezła roznica

PATRYSKA ogromne gratulacje



haha


bylam w ciąży w 3 róznych szpitalach i tylko w jednym ksiądz chodziłm z pytaniem czy ktoś komunię świętą chce przyjąć. Z tym, że to szpital zakonny wiec nie ma się co dziwić.
Ja ogólnie byłam trzy razy w szpitalu, na przestrzeni wielu lat i ksiądz zawsze był, i kaplicę w kilku szpitalach też widziałam. Ba, jak byłam w dziecięcym i mieliśmy "szkołę" to chyba nawet raz nam zrobił ksiądz katechezę I spoko, wielu osobom to jest potrzebne, niech chodzą. Tylko oburzenie, że ktoś na widok dobrodzieja nie pada na kolana mogą sobie darować...
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 13:10   #733
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
Kalpana a czemu czosnek odpada przy antybiotyku? Herbatka z miodem i kuruj się
Cytat:
Napisane przez GGI Pokaż wiadomość
dlaczego? myśle ze jedno z drugim nie koliduje.....
No właśnie podobno nie powinno się łączyć bo czosnek to naturalny antybiotyk.

Zazdroszczę Wam spacerków i przesiadywania na polu. Ja wysłałam TŻta i synka na spacer i leżę z kubkiem mleka.
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 13:18   #734
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
No właśnie podobno nie powinno się łączyć bo czosnek to naturalny antybiotyk.

Zazdroszczę Wam spacerków i przesiadywania na polu. Ja wysłałam TŻta i synka na spacer i leżę z kubkiem mleka.
to ratuje cie miód cytryna
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 13:42   #735
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Ja umyję jak zaczną się skurcze lub wody


Dziewczyny po porodzie, jak ogarniałyście się w szpitalu? myślałyście o makijażu, czy kompletnie nie było o tym mowy?
Szczerze mówiąc mi się nie chce malować. Mam podkład i tusz, ale wolę w tym czasie na małą popatrzeć :p
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 13:53   #736
beth007
Zadomowienie
 
Avatar beth007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 602
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

kurcze taka ładna pogoda aż się w domu siedzieć nie chce... mąż obiecał spacer a teraz się wykręca bo ma katarek...
od jutra mogę być w szpitalu a tu taka lipa.

co do diety po porodzie to ja zamierzam jesc zdrowiej niz do tej pory i na stałe się przerzucić na zdrowe.

ale gdyby się okazało,że po truskawkach dzieciakom cos się będzie działo i nie będę mogła ich jeść to się chyba popłacze bo je uwielbiam !
__________________


beth007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 14:06   #737
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Beth ja mam to samo z czereśniami- uwielbiam je a w tym roku pewnie nic z tego nie będzie
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 14:21   #738
kopycio
Rozeznanie
 
Avatar kopycio
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 642
Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Ineso cos mi Twoj link o Ali sie nie otwiera, musze na lapku sprawdzic. Ja za to odkryłam, ze maja fajne kosmetyczki za ok 3$

Velika No nie widze pozniej pozniej obym pamietała!

Kalpana ja pierwsze slysze, ze czosnku nie.. Juz raczej mi wkładali do głowy, zeby z mlekiem uważać przy antybiotyku, ale nie wiem czy to nie zabobony

Opuchlizna
Kurka ja tez tam spuchlam, a myslalam, ze to przez to ze ostatnio katowałam sie tam woskiem dziewczyny jak z tym goleniem? Robicie wszystko na zero? Ja tak nie dam rady, mało co widze i jeszcze sobie cos poucinam

Wspolczuje paznokci moje rosną jak szalone i w ogole sie nie lamia! Za to lakier sie kiepsko trzyma🤔

Ja jestem na dworzu ciagle, tz sobie przechlapał i wyszłam rano i sie włóczę, byłam na zakupach, na lodach, spotkałam sie ze znajoma i tak juz 4 godzina leci a ten nawet nie zadzwonił spytac gdzie jestem..
kopycio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 14:25   #739
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Mam ważne pytanie!

Jezeli jedna żaba niesie na plecach drugą żabę i zmierza z nią w kierunku stawu to :

-uprawiają seks

-ta żaba która jest niesiona złożyła jaja i jest zmęczona i dlatego ta na dole ją niesie

-inne wytłumaczenie



No tyle widzieliśmy żab na żabie które szły do wody że mamy dwie teorie i dla mnie tylko seks ma sens, ale mąż mnie wyśmiał mówiąc ta druga pauzę którą ja wyśmiałam bo przeciez żaby składają jaja do wody ? Czy żaby to żyworodne?

Ktos cos wie?



I kurde znów chce mieć akwarium!



I zmęczyłam się tym spacerem jak nie wiem!!
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-03, 14:37   #740
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Kalpana to malinki ja jeszcze dorwalam taki fajny sok wyciskany...
Zdrowka...

Spacer zaliczony.. i zachcianka w postaci ciasta tez...
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 14:47   #741
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Poli nie mam pojęcia
kopycio ja się golę na zero. Co prawda nie wiem, jak to wychodzi, ale mam nadzieję, że jakoś wygląda btw teraz będę się ogarniać co 2 dni, żeby mieć pewność, że bożena się godnie prezentuje.
my ogarnęliśmy z chłopem resztę okien, a zaraz się zbieramy na trochę do teściowej na działkę taka ładna pogoda, aż żal w chałupie siedzieć
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 14:54   #742
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
pochwalę wam się jeszcze moim pierwszym w życiu hand made co to dziecko ze mną robi wczoraj wyprodukowane, dzisiaj zawieszone.
Super wyszło Bardzo mi się te tiulowe pompony podobają - ale w związku z tym, że mam chłopca to jeden wydatek mniej
Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość
Ineso! Moje lydki tez cierpią! I uda! I no nie mowie juz o stopach.
Z moimi stopami duuuużo lepiej odkąd chodzę w miękusich butach a la new balance.
Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość

No ale miałam przemyślenia - w szpitalu to bankowo nie bede mylą, wiec po 2-3 dniach suchy szampon i bedzie elegancko - o ile przed szpitalem zdaze umyć głowę


Wiec mąż wpadl na super pomysl mam chodzić spac o 21 hah bo według niego (polozn atak powiedziała i on to za pewniaka bierze) większość porodów zaczyna sie nocą
A dlaczego w szpitalu nie umyjesz? Ja mam zamiar wskoczyć pod pełny prysznic jak tylko będę mogła/dam radę.

Pomysł z godz. 21 genialny, ale ja chyba tez nie usnę - nawet pomimo braku drzemek w dzień. Wczoraj poszłam o 22.30 i to już był sukces - spowodowany pewnie tym, że przedwczoraj poszłam o 24.30
Cytat:
Napisane przez tabaska25 Pokaż wiadomość
Co do opuchniecia - oglądałam dzisiaj swoje zdjęcia z porodu, wyglądałam jak wieloryb, a teraz po opuchliźnie ani śladu, brzuch ladnie sie kurczy, rozstępów brak i postępy na wadze
Super
Cytat:
Napisane przez justyna_fli Pokaż wiadomość
Wczoraj sie nasprzatalam, nalazilam jak glupia, zlopie ta herbatke poronna litrami i nawet mnie brzuch nie zabolal Nie wiem, chyba bym maraton gorski musiala zaliczyc zeby go wykurzyc bo wszystkie normalne czynnosci to on ma w
Jeszcze pozostaje Ci:
- seks - do finiszu tż-ta ofkors.
- schodzenie po schodach: najlepiej ok. 8 pięter, wyjeżdżasz windą is chodzisz, trzy serie takie (to z książki Ireny Chołuj)
- jeszcze pozycja na czworaka i kołysanie biodrami - ale to chyba bardziej na wstawienie się dziecka w kanał


Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
No właśnie podobno nie powinno się łączyć bo czosnek to naturalny antybiotyk.
Własnie - naturalny - czyli nie przedobrzysz. Nigdy przy antybiotykach go nie odstawiałam

Cytat:
Napisane przez kopycio Pokaż wiadomość
Ineso cos mi Twoj link o Ali sie nie otwiera, musze na lapku sprawdzic. Ja za to odkryłam, ze maja fajne kosmetyczki za ok 3$

Opuchlizna
Kurka ja tez tam spuchlam, a myslalam, ze to przez to ze ostatnio katowałam sie tam woskiem dziewczyny jak z tym goleniem? Robicie wszystko na zero? Ja tak nie dam rady, mało co widze i jeszcze sobie cos poucinam

Wspolczuje paznokci moje rosną jak szalone i w ogole sie nie lamia! Za to lakier sie kiepsko trzyma🤔
To może wpisz w wyszukiwarkę tylko - ,,aliholik" - na tej stronie mają same super porady odnośnie aliex, jeszcze się we wszystkich nie rozeznałam. Poka kosmetyczkę!

Nie golę na zero - wolę żeby mi dogolili w szpitalu (wpisałam nawet w plan porodu), niż iść poharatana i złapać jakąś infekcję albo jeszcze bardziej cierpieć jak mnie tam czymś dezynfekującym zaleją Ale ścinam jak najkrócej trymerem.

U mnie cała ciąża bez lakieru i paznokcie nadal tak samo łamliwe
Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość
Mam ważne pytanie!

Jezeli jedna żaba niesie na plecach drugą żabę i zmierza z nią w kierunku stawu to :

-uprawiają seks

-ta żaba która jest niesiona złożyła jaja i jest zmęczona i dlatego ta na dole ją niesie

-inne wytłumaczenie



No tyle widzieliśmy żab na żabie które szły do wody że mamy dwie teorie i dla mnie tylko seks ma sens, ale mąż mnie wyśmiał mówiąc ta druga pauzę którą ja wyśmiałam bo przeciez żaby składają jaja do wody ? Czy żaby to żyworodne?
Padłam Myślałam, że to jakiś kawał a tu pytanie zamiast puenty

Ale co - niby idąc uprawiają seks?
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 14:54   #743
justyna_fli
Zadomowienie
 
Avatar justyna_fli
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hants
Wiadomości: 1 279
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Poli odpowiedz a zaby sa jajorodne i skladaja skrzek w wodzie
Ineso seks tez jest, ze schodami ciezej bo mieszkamy na pierwszym pietrze :-P Po prostu oporny egzemplarz sie trafil i tyle... Szkoda bo w czwartek pewnie mnie czeka masaz szyjki a chcialam tego uniknac :'(
Tak, zaby uprawiaja seks idac :-D tzn samica idzie a samiec jedzie na jej grzbiecie i dziala :-D
__________________
Ślub 16.08.2014
Pawełek 05.04.2016
26.12.2017
Dawidek 31.10.2018

Edytowane przez justyna_fli
Czas edycji: 2016-04-03 o 15:10
justyna_fli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 14:55   #744
MaLoS
Rozeznanie
 
Avatar MaLoS
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 848
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Poli--- Hahah no nie wiem myśle ze idą na tarło do wody żaby składają skrzek w wodzie, chyba juz zapłodnione jajeczka nie wiem dokładnie cholera jasna wstyd- ja zootechnik, TŻ lek wet i zachodzimy w głowę nad Twoim pytaniem

Kopycio--- a co ten TŻ Ci zrobił? Co za dziad! Karę mu daj i Bożena u mnie tez na zero, ale po laserze jestem i tylko robię raz w czas dogolenie

Danika--- no mega przyjemnie na zewnątrz, my tez leżymy na leżakach, ja z kawa i książka, podejrzewam ze to ostatni weekend we dwoje a u Was we troje
__________________
DECYZJA --> KONSEKWENCJE

Zmiany? Zawsze na lepsze
MaLoS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 15:04   #745
AsiaPo
Mama Land
 
Avatar AsiaPo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 704
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość
Mam ważne pytanie!

Jezeli jedna żaba niesie na plecach drugą żabę i zmierza z nią w kierunku stawu to :

-uprawiają seks

-ta żaba która jest niesiona złożyła jaja i jest zmęczona i dlatego ta na dole ją niesie

-inne wytłumaczenie
Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Padłam Myślałam, że to jakiś kawał a tu pytanie zamiast puenty

Ale co - niby idąc uprawiają seks?
Cytat:
Napisane przez justyna_fli Pokaż wiadomość
Poli odpowiedz a zaby sa jajorodne i skladaja skrzek w wodzie
Cytat:
Napisane przez MaLoS Pokaż wiadomość
Poli--- Hahah no nie wiem myśle ze idą na tarło do wody żaby składają skrzek w wodzie, chyba juz zapłodnione jajeczka nie wiem dokładnie cholera jasna wstyd- ja zootechnik, TŻ lek wet i zachodzimy w głowę nad Twoim pytaniem
Płaczę, beczę, tarzam się i kwiczę
__________________
A+D=M
M.
AsiaPo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 15:20   #746
beth007
Zadomowienie
 
Avatar beth007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 602
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Ja gole na zero. Dotykam ręką i nie czuje włosków wiec chyba jest okej. Ale czy jestem pokaleczona to ciężko stwierdzić bo nic nie widzę a z lusterkiem jakoś nie umiem się tam ogarnąć :-P

Mycie włosów w szpitalu. Ja zamierzam umyć jeśli będę w stanie a włosy będą tego potrzebować. Jak czuje ze są brudne to nawet jak użyje suchego szamponu to czuje się fatalnie jak jakiś lump. Mogę prysznica nie wziąć ale włosy muszą być czyste koniecznie
__________________


beth007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 15:27   #747
AsiaPo
Mama Land
 
Avatar AsiaPo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 704
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Ale mnie dziś Mąż wpienił
Mięliśmy robić tę sesję brzuszkową, ale nie zrobimy.
Cykał foty i mówi: "Ale Ty niefotogeniczna jesteś".
No zdaję sobie z tego sprawę, ale mi się przykro zrobiło, zaczęłam beczeć i po robocie

Golenie Bożeny:
Boże broń na zero zadrapałabym się na śmierć

Mycie włosów:
Jak są brudne, to myję Brudne lepiej się w kitce trzymają

Drzemki:
Chyba właśnie byłyby wskazane w ciągu dnia, bo wtedy odejście wód o żadnej porze jest niestraszne
Cały dzień się męczyć, żeby iść szybciej spać? Przecież nikt nie da gwarancji, że o 22 wody nie odejdą/akcja się nie zacznie.
Choć osobiście drzemek nie uskuteczniam, gdyż jeszcze nie potrzebuję. Poza tym, najlepiej mi się kima na Mężu, a on najczęściej w pracy
__________________
A+D=M
M.
AsiaPo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 15:29   #748
Trisdom
Zadomowienie
 
Avatar Trisdom
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Frankfurt nad Menem
Wiadomości: 1 052
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Poli- dziewczyny Ci już odpisały z tymi żabami, a raczej chyba widziałaś ropuchy, bo akurat mają huczkę (takie seksy ichniejsze).

Włosy w szpitalu umyłam od razu następnego ranka po porodzie pod prysznicem, ale miałam wtedy bardzo krótkie- teraz też spróbuję, ale mam ich dużo więcej niż przy Emilce. Za to makijaż- do minimum.

Mnie ogranął przedporodowy błogi spokój, przestałam się denerwować i zastanawiać "kiedy". Od jutra Leon jest donoszony i opiekunka Emilki wraca, więc pewnie dlatego brak stresu.
Też spędziliśmy już pół dnia na powietrzu, aż dziecko padło w wózku, a ja po powrocie do domu padłam na 10 minut na kanapie na drzemkę.

Potwierdzam, że poród nocny bez snu poprzednio jest ciężki- nie byłam z emocji w stanie zasnąć w dzień po calej nieprzespanej nocy.

Bożenę ogarniam golarką na zero, ale i tak zostają krótkie włosy. Nie chcę maszynką z ostrzami, żeby się nie zaciąć inie nabawić infekcji. leon mam już 33 cm obwodu główki, więc nie liczę na to, że obędzie się bez nacięcia, choć jak się uda, to będę mile zaskoczona.
__________________
Emilka 25.02.2014
Leon 19.04.2016
Trisdom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 15:42   #749
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Cytat:
Napisane przez justyna_fli Pokaż wiadomość
Ineso seks tez jest, ze schodami ciezej bo mieszkamy na pierwszym pietrze :-P Po prostu oporny egzemplarz sie trafil i tyle... Szkoda bo w czwartek pewnie mnie czeka masaz szyjki a chcialam tego uniknac :'(
Tak, zaby uprawiaja seks idac :-D tzn samica idzie a samiec jedzie na jej grzbiecie i dziala :-D
My mieszkamy na II, ale na szczęście w pionie 10 pięter, więc mam gdzie pochodzić.
Widzę, że u żab szowinizm jak się patrzy
Cytat:
Napisane przez AsiaPo Pokaż wiadomość
Ale mnie dziś Mąż wpienił
Mięliśmy robić tę sesję brzuszkową, ale nie zrobimy.
Cykał foty i mówi: "Ale Ty niefotogeniczna jesteś".
No zdaję sobie z tego sprawę, ale mi się przykro zrobiło, zaczęłam beczeć i po robocie
Oooo, mocne przegięcie Foch jak nic.
Cytat:
Napisane przez Trisdom Pokaż wiadomość
leon mam już 33 cm obwodu główki, więc nie liczę na to, że obędzie się bez nacięcia, choć jak się uda, to będę mile zaskoczona.
Na wydruku usg główka to HC? To mój już ma 33,7
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 15:53   #750
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

O kurczę to miałam racje ze żabki sie zabawiają ! No wytłumaczyłam mezowi dzieki!!!



Malos haha no to mielsicie z chłopem zagwozdkę



GOLENIE

No ja polozylam lusterko tak by sie tam widzieć, usiadlam na ramie wanny na której polozylam bluzke by zimno nie bylo i dawaj. I tak mimo ze do lusterka to sie pocielam.

A i nie wyszlo dokladnie, jak sie potem w lustrze zobaczyłam przebierajac w piżamę to padłam ze śmiechu takie kępki wloskow mi pozostawały w różnych miejscach



DRZEMKI

Miałam nie drzemać!!! Ale mąż sie kolo mnie położył, zaczął głaskać brzuszek i oboje zasnęliśmy !!



Ineso

To ładnie Ci sie udlao zasnąć! Tak nawet o takiej godzinie bylo by juz dla mnie dobrze bede próbować



A w szpitalu nie bede myc głowy bo nie lubię bardzo myc gdzies głowę na wyjazdach itp. Jak jestesmy u teściów na weekend to nigdy nie myje. Wiec w szpitalu na pewno nie umyje.



Trisdom oo byly ogromne! Przynajmniej samice - bo te co szly to samice tak? Samce takie maloty :P no i bylo ich od groma wszędzie cieszyłam sie jak dziecko na widok żab



A przy córce udalo się uniknąć nacięcia? Jak w ogóle jest u Ciebie w szpitalu? Pytają w trakcie czy przed porodem zgadzasz sie lub nie na ewentualne nacięcie?

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość


Widzę, że u żab szowinizm jak się patrzy





Na wydruku usg główka to HC? To mój już ma 33,7


Heheheheh ! Dobre



O nie! HC? Ja mam 33,6 - czyli duuuza glowka?
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-30 21:55:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:14.