Panny Młode 2017 cz. 16 ! - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-06, 13:40   #1891
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Panny Młode 2017 cz. 16 !

Ja dziś zmokłam
Przez cały dzień jest upał i raz pada, raz nie i boję się iść na rower.

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Nie rozumiem? Ze jak stali?
Pewnie nie było krzesełek tyle na sali żeby siedzieli, więc stali
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 13:45   #1892
aankaa092
Zakorzenienie
 
Avatar aankaa092
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 268
Dot.: Panny Młode 2017 cz. 16 !

Cytat:
Napisane przez papaPapaya Pokaż wiadomość
zastanawiasz sie czy jestes nivea czy dove?

taki suchar

Cytat:
Napisane przez nivea91 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się czy w ogóle jestem antyperspirantem

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Nie widze na apce zdjęcia
Ale jakby nie było dla mjie tylko w niektórych ujęciach jest podobna, czasem lekko. Bardziej jak "moja siostra" niż jak ja
Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Nivea Żebyś sie depresji nie nabawila. Tez to miałam,przez co sporo schudłam. Wyjdzie słońce na stale to moze ci będzie lepiej nie szukasz żadnej pracy?
Ja bym chciała chudnąć. Zawsze jak mam słaby humor to strasznie chce mi się jeść, mam zachcianki.
Cytat:
Napisane przez aguleekk Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tak na przyszłość - jeśli czujecie się naprawdę bardzo źle, nie macie siły na nic i nie trwa to kilka dni tylko o wiele dłużej to idźcie do lekarza. Z depresją czy innymi zaburzeniami jest tak, że czym szybciej zareagujecie tym szybciej wszystko wróci do normy.
Ja o tym myslalam, ale nie chce robić z siebie ofiary, zauważając ze siostra i jej mąż nie robią z sobie ofiar. Do tego z tym trzeba do psychologa, a za darmo wizyta nie jest,a ja nie mam pracy,wiec kasy też nie. Rodzice i tak mi już dużo dają.
Cytat:
Napisane przez agnieszka_2612 Pokaż wiadomość
Ja czasami się czuję jakbym miała depresję, ale raczej jeszcze nie mam

To jesteśmy we 3
Ja nie wiem. Mam czasem lepsze dni, czasem gorsze. Zawsze od października do kwietnia mam załamania nastroju. A tej wiosny juz w ogóle

4. Jest nasz 4.
Cytat:
Napisane przez nivea91 Pokaż wiadomość
Ja też obu dałabym z OT
Ja chyba też. I mogą najwyżej przyjść same, ale na wzajem siebie wziąć na OT.
Cytat:
Napisane przez luna_laula Pokaż wiadomość
Razem z mężem prowadzili Projekt Egoistka, jeździli po Polsce i organizowali różne szkolenia. Ciężko mi dokładanie określić, ale w tym wszystkim pojawia się- motywacja do działania, nauka bycia szczęśliwym, pozytywne myślenie itd. Jej mąż zmarł rok temu na raka, a ona sobie z tym świetnie poradziła, bo ją do tego dobrze przygotował. Tak z grubsza.
Myślałam by zajrzeć... ale chyba jednak nie, nie jestem w stanie. Nadal mam czas wyparcia. Wydaje mi się że jak pojadę w weekend do wawy i przyjedzie siostra z mężem,to będzie też z nimi Wiktoria. I jak teraz to pisze i zdalam sobie sprawę, że jej nie będzie to zaczęłam płakać. Jestem od nich daleko, mam swoje życie, zajmuje się sobą... nie myślę o tym. Potem przychodzi dzień, kiedy wiem, że nie mam pieniędzy na kosmetyki do makijażu, że nie mam pracy, że nie jestem pewna przyszłości,nie jestem pewna czy damy sobie z TŻ rade to się załamuje. A jeśli tego dnia przyśni mi się Wiktoria, albo o niej pomyślę,o tym ze juz jej nie ma z nami to nie mam siły. Nie mam siły na nic, nie mam siły wstać z łóżka i cokolwiek robić.
__________________
4.06.2013 dziewczyna
3.06.2015 narzeczona
1.07.2017 żona

If you can dream it, you can do it!
~Walt Disney
Instagram prywatny

Instagram makijażowy
aankaa092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 13:46   #1893
magdenka
Zakorzenienie
 
Avatar magdenka
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 312
Dot.: Panny Młode 2017 cz. 16 !

Hej
Ciężkie tematy dzisiaj

A ja wyjątkowo jestem z siebie dumna, bo od jakiegoś czasu mam kryzys z chodzeniem na korepetycje. Często odwołuje, przekładam, nie chce mi się nic robić poza pracą (a doktorat to już w ogóle leży...).
Dzisiaj w nocy nie mogłam zupełnie spać, nie wiem co się działo, a po 6 musiałam wstać bo na 7 korki... No i kryzys. O 6.40 zaczęłam pisać smsa do kobiety, z którą mam lekcje, że nie przyjdę. Ale coś mnie ruszyło, wstałam z łóżka i szybciutko się zebrałam. Brawo ja

Teraz wróciłam z pracy, jem i na uczelnię. Może zajrzę wieczorem, ale raczej do poniedziałku rzadko będę zaglądać. Jadę na Śląsk

Tylko jeszcze jedno pytanko. Czy któraś z was szyje, zna się na przeróbce ubrań?
magdenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 14:00   #1894
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Panny Młode 2017 cz. 16 !

A w tym roku pierwszy raz nam magnolia zakwitnie tylko jeden kwiatek będzie ale to już coś Po 2 czy 3 latach zakwitła

Ogólnie jestem zła, magnolie zawsze kwitły na majówkę.... a od 2 lat tak się wszystko przestawiło, że na początku kwietnia kwitną A myślałam, że na naszym ślubie będą magnolie kwitły
__________________


Edytowane przez agnieszka_2612
Czas edycji: 2016-04-06 o 14:01
agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 14:04   #1895
nivea91
Zakorzenienie
 
Avatar nivea91
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6 485
Dot.: Panny Młode 2017 cz. 16 !

Cytat:
Napisane przez aguleekk Pokaż wiadomość
Chyba też zaczynam się załamywać.

Szukam pracy już jakiś czas. Wysłałam 14 cv, zaprosili mnie na jedną rozmowę. Najgorsze jest to, że jak w ogóle mogę gdzieś wysłać cv to jest super. Najbardziej mnie wkurza, że w co drugim ogłoszeniu typu "pomoc/asystent biurowy" jako warunek konieczny jest posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności.... a do pracy na stanowisko rejestratorki medycznej wymagają po rok, a nawet więcej doświadczenia
To jest porażka. Wymagania kosmos a stawka wiadomo jaka. Oszaleć można. A najgorzej że u mnie w ogóle mało ogłoszeń na które mogę wysłać cv
[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;58508856]Mnie dzisiaj czeka rozmowa z menadżerką. Nie za bardzo wiem o co może chodzić... Mam nadzieję, że jak wrócę do domu to dalej będę miała pracę...[/QUOTE]
Będzie dobrze! Może zapyta jak się czujesz, albo ustalicie jakiś grafik dla Ciebie
Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam na oku odpowiadające mi foto i wideo w dobrej cenie. Oby moj termin byl wolny.

Tylko oczywiście juz mi wali na teb głupi leb ze to nie jest ten mój wymarzony którego będzie miała moja koleżanka i bede zazdrościć
Pokaż jakiego masz na oku a ten z Twoich snów za drogi czy jakiś inny powód dlaczego go nie weźmiesz?
Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
Zgadzam się z tobą .


Dziewczyny, jestem przerażona tym, co piszecie. Też nie mam idealnego życia, ale uświadomiłam sobie, że narzekanie przyciąga jeszcze więcej złych rzeczy. Jak mi coś nie pasuje, zmieniam to. Jeśli w danej chwili to niemożliwe, spinam poślady i dążę, aby ta chwila nadeszła jak najszybciej.
Zawsze tak mówiłam jak ktoś się żalił na coś. Dopiero zrozumiałam te osoby jak sama tego doświadczyłam. Żałośnie to wygląda, wiem, ale coś mnie powstrzymuje, nie moge się ogarnąć
Cytat:
Napisane przez aankaa092 Pokaż wiadomość
Ja o tym myslalam, ale nie chce robić z siebie ofiary, zauważając ze siostra i jej mąż nie robią z sobie ofiar. Do tego z tym trzeba do psychologa, a za darmo wizyta nie jest,a ja nie mam pracy,wiec kasy też nie. Rodzice i tak mi już dużo dają.

Ja nie wiem. Mam czasem lepsze dni, czasem gorsze. Zawsze od października do kwietnia mam załamania nastroju. A tej wiosny juz w ogóle

4. Jest nasz 4.

Jestem od nich daleko, mam swoje życie, zajmuje się sobą... nie myślę o tym. Potem przychodzi dzień, kiedy wiem, że nie mam pieniędzy na kosmetyki do makijażu, że nie mam pracy, że nie jestem pewna przyszłości,nie jestem pewna czy damy sobie z TŻ rade to się załamuje.
Niestety też tak mam. Jednego dnia jest ok, następnego d**pa. Czasami nawet w ciągu dnia humor mi się zmienia... I tak jak anka myślę o przyszłości, czy sobie poradzimy, czy będę w stanie być żoną, matką.
__________________
www.pmiska.pl

Edytowane przez nivea91
Czas edycji: 2016-04-06 o 14:06
nivea91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 14:07   #1896
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Panny Młode 2017 cz. 16 !

Cytat:
Napisane przez nivea91 Pokaż wiadomość
To jest porażka. Wymagania kosmos a stawka wiadomo jaka. Oszaleć można. A najgorzej że u mnie w ogóle mało ogłoszeń na które mogę wysłać cv


Niestety też tak mam. Jednego dnia jest ok, następnego d**pa. Czasami nawet w ciągu dnia humor mi się zmienia... I tak jak anka myślę o przyszłości, czy sobie poradzimy, czy będę w stanie być żoną, matką.
Dokładnie, u mnie czasami widzę ogłoszenie i chcą po 2 lata doświadczenia, biegle 1 lub 2 języki i UWAGA stawka: 1850 zł brutto
JA własnie dostałam ponad 30 ogłoszeń na pocztę i co? NIC DLA MNIE....

Dokładnie tak samo mam
__________________


Edytowane przez agnieszka_2612
Czas edycji: 2016-04-06 o 14:11
agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 14:10   #1897
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Panny Młode 2017 cz. 16 !

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
A nie masz pompki?
No właśnie nie ale w sumie chyba to nie duży wydatek, jakoś nie pomyślałam żeby kupić.

Cytat:
Napisane przez aankaa092 Pokaż wiadomość
Ja o tym myslalam, ale nie chce robić z siebie ofiary, zauważając ze siostra i jej mąż nie robią z sobie ofiar. Do tego z tym trzeba do psychologa, a za darmo wizyta nie jest,a ja nie mam pracy,wiec kasy też nie. Rodzice i tak mi już dużo dają.
To nie jest robienie z siebie ofiary. Jeśli pójdziesz do psychiatry (a możesz normalnie bez skierowania na nfz) to on Ci może dać skierowanie do psychologa normalnie na nfz.

Cytat:
Napisane przez agnieszka_2612 Pokaż wiadomość
A w tym roku pierwszy raz nam magnolia zakwitnie tylko jeden kwiatek będzie ale to już coś Po 2 czy 3 latach zakwitła

Ogólnie jestem zła, magnolie zawsze kwitły na majówkę.... a od 2 lat tak się wszystko przestawiło, że na początku kwietnia kwitną A myślałam, że na naszym ślubie będą magnolie kwitły
Magnolie ja w tym roku zaczęłam hodować rododendrona, mam nadzieję, że zakwitnie

Przed chwilą przyszedł mi sms, że nasze obrączki są do odbioru

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Cytat:
Napisane przez nivea91 Pokaż wiadomość
To jest porażka. Wymagania kosmos a stawka wiadomo jaka. Oszaleć można. A najgorzej że u mnie w ogóle mało ogłoszeń na które mogę wysłać cv
Też tak mam właśnie...
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-06, 14:10   #1898
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Panny Młode 2017 cz. 16 !

Cytat:
Napisane przez aguleekk Pokaż wiadomość


Magnolie ja w tym roku zaczęłam hodować rododendrona, mam nadzieję, że zakwitnie

Przed chwilą przyszedł mi sms, że nasze obrączki są do odbioru
Sadziłam w zeszłym roku ale nie zakwitł, mam nadzieję ze w tym zakwitnie pąki kwiatowe niby ma... już zapomniałam jaki kolor kupiłam

Super
__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 14:11   #1899
nivea91
Zakorzenienie
 
Avatar nivea91
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6 485
Dot.: Panny Młode 2017 cz. 16 !

Cytat:
Napisane przez aguleekk Pokaż wiadomość
Przed chwilą przyszedł mi sms, że nasze obrączki są do odbioru
Jak już odbierzesz to wstaw foto

p.s nie działa Ci link do insta
__________________
www.pmiska.pl
nivea91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 14:12   #1900
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Panny Młode 2017 cz. 16 !

Ja swojemu rododendronowi kupiłam nawet specjalną, wypasioną ziemię, pąki już ma więc nie ma takiego nie kwitnienia ja mam jasnofioletowy
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 14:15   #1901
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Panny Młode 2017 cz. 16 !

Cytat:
Napisane przez aguleekk Pokaż wiadomość
Ja swojemu rododendronowi kupiłam nawet specjalną, wypasioną ziemię, pąki już ma więc nie ma takiego nie kwitnienia ja mam jasnofioletowy
Ja do wszystkich roślin mam wypasioną ziemię i full jakiś nawozów... a mamy... hm, ok 30 roślin

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Do tych, które mają podwórka i trawkę Czy Wam po zimie też tak tragicznie wygląda trawa? Nasza wygląda tak jakby dosłownie zgniła :/ Bo była normalna na jesień, zrobiło się bardzo ciepło w grudniu/styczniu i spadł na to śnieg w styczniu + mróz a ona chyba zaczynała odżywać wtedy i wygląda jak półtora nieszczęścia a była taka piękna
__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-06, 14:17   #1902
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Panny Młode 2017 cz. 16 !

Cytat:
Napisane przez nivea91 Pokaż wiadomość
Jak już odbierzesz to wstaw foto

p.s nie działa Ci link do insta
No pewnie, że wstawie

Oo, dobrze, że mówisz. Zmieniłam nick jakiś czas temu, już działa

Cytat:
Napisane przez agnieszka_2612 Pokaż wiadomość
Ja do wszystkich roślin mam wypasioną ziemię i full jakiś nawozów... a mamy... hm, ok 30 roślin

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Do tych, które mają podwórka i trawkę Czy Wam po zimie też tak tragicznie wygląda trawa? Nasza wygląda tak jakby dosłownie zgniła :/ Bo była normalna na jesień, później przymroziło, zrobiło się bardzo ciepło i spadł na to śnieg + mróz a ona chyba zaczynała odżywać wtedy i wygląda jak półtora nieszczęścia a była taka piękna
Ja na razie szaleje tylko z rododendronem. A i zaczęłam regenerować jakimiś odżywkami storczyka w domu

A co do trawy - to może dosiej trochę.
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 14:23   #1903
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Panny Młode 2017 cz. 16 !

Cytat:
Napisane przez aguleekk Pokaż wiadomość

Ja na razie szaleje tylko z rododendronem. A i zaczęłam regenerować jakimiś odżywkami storczyka w domu

A co do trawy - to może dosiej trochę.
Ja tego rododendrona mam chyba białego albo czerwonego

Dosieję, ale najpierw dałam nawóz regeneracyjny muszę odczekać aż się wchłonie i wtedy dosieję...
__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 14:23   #1904
nivea91
Zakorzenienie
 
Avatar nivea91
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6 485
Dot.: Panny Młode 2017 cz. 16 !

Cytat:
Napisane przez agnieszka_2612 Pokaż wiadomość
Ja do wszystkich roślin mam wypasioną ziemię i full jakiś nawozów... a mamy... hm, ok 30 roślin

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Do tych, które mają podwórka i trawkę Czy Wam po zimie też tak tragicznie wygląda trawa? Nasza wygląda tak jakby dosłownie zgniła :/ Bo była normalna na jesień, zrobiło się bardzo ciepło w grudniu/styczniu i spadł na to śnieg w styczniu + mróz a ona chyba zaczynała odżywać wtedy i wygląda jak półtora nieszczęścia a była taka piękna
U mnie trawa zieleniutka. Może brakuje jej wody? padało u Was ostatnio?
Cytat:
Napisane przez aguleekk Pokaż wiadomość
No pewnie, że wstawie

Oo, dobrze, że mówisz. Zmieniłam nick jakiś czas temu, już działa
Dasz przepis na tartę z mozarellą? Bo pysznie wygląda
__________________
www.pmiska.pl
nivea91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 14:25   #1905
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Panny Młode 2017 cz. 16 !

Cytat:
Napisane przez nivea91 Pokaż wiadomość
U mnie trawa zieleniutka. Może brakuje jej wody? padało u Was ostatnio?

Dasz przepis na tartę z mozarellą? Bo pysznie wygląda
Lało kilka dni dosłownie, teraz jak się ciepło zrobiło to ją podlewamy codziennie... a i tak na razie
__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 14:28   #1906
nivea91
Zakorzenienie
 
Avatar nivea91
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6 485
Dot.: Panny Młode 2017 cz. 16 !

Cytat:
Napisane przez agnieszka_2612 Pokaż wiadomość
Lało kilka dni dosłownie, teraz jak się ciepło zrobiło to ją podlewamy codziennie... a i tak na razie
To powinna ożyć
__________________
www.pmiska.pl
nivea91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 14:34   #1907
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Panny Młode 2017 cz. 16 !

Dzisiaj jem zdrowy obiad fryteeeeeeczkiii
__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 14:36   #1908
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Panny Młode 2017 cz. 16 !

Cytat:
Napisane przez nivea91 Pokaż wiadomość
Dasz przepis na tartę z mozarellą? Bo pysznie wygląda

http://jestsmak.blogspot.com/2014/03...ozzarella.html - robiłam pierwszy raz i wyszła pyszna Początkowo chciałam ominąć karmelizowanie cebuli bo jakoś mi to nie pasowało, ale dobrze, że tego nie zrobiłam bo chyba dzięki temu wyszło pysznie

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Cytat:
Napisane przez agnieszka_2612 Pokaż wiadomość
Dzisiaj jem zdrowy obiad fryteeeeeeczkiii
Ja robię pizze, drożdże już rosną
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 14:36   #1909
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Panny Młode 2017 cz. 16 !

Cytat:
Napisane przez aguleekk Pokaż wiadomość



Ja robię pizze, drożdże już rosną
Dawno nie robiłam
__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-06, 14:41   #1910
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Panny Młode 2017 cz. 16 !

Cytat:
Napisane przez aankaa092 Pokaż wiadomość
Ale jakby nie było dla mjie tylko w niektórych ujęciach jest podobna, czasem lekko. Bardziej jak "moja siostra" niż jak ja

Ja bym chciała chudnąć. Zawsze jak mam słaby humor to strasznie chce mi się jeść, mam zachcianki.

.

No wlasnie ja cie znam tylko ze zdjęć wiec dlatego widze podobieństwo a co do tego drugiego to byl jedyny pozytyw to chudnięcie :p ale stres mnie zezeral bo jadłam normalnie.
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 14:41   #1911
Laura Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Laura Rose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7 488
Dot.: Panny Młode 2017 cz. 16 !

Agnieszka, a czemu tobie tak zależy na etacie? Masz świetny zawód, poszukaj klientów na zlecenia, porób znajomości, potem załóż działalność, jak już będziesz miała środki i klientów. Mnóstwo ludzi potrzebuje stron czy projektów graficznych, a zdaje się, że się tym zajmujesz. Ogłoś się za granicą, tam płacą więcej w przełożeniu na złotówki. .
__________________
I will go anywhere as long as it is forward.
Laura Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 14:43   #1912
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Panny Młode 2017 cz. 16 !

Cytat:
Napisane przez nivea91 Pokaż wiadomość

Pokaż jakiego masz na oku a ten z Twoich snów za drogi czy jakiś inny powód dlaczego go nie weźmiesz?
.


Za drogi Wrzucę w klubie dziewczyny.
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 14:44   #1913
Laura Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Laura Rose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7 488
Dot.: Panny Młode 2017 cz. 16 !

Cytat:
Napisane przez nivea91 Pokaż wiadomość
Zawsze tak mówiłam jak ktoś się żalił na coś. Dopiero zrozumiałam te osoby jak sama tego doświadczyłam. Żałośnie to wygląda, wiem, ale coś mnie powstrzymuje, nie moge się ogarnąć

Niestety też tak mam. Jednego dnia jest ok, następnego d**pa. Czasami nawet w ciągu dnia humor mi się zmienia... I tak jak anka myślę o przyszłości, czy sobie poradzimy, czy będę w stanie być żoną, matką.
W żadnym wypadku nie uważam, że to błaha sprawa i rozumiem rangę problemu, ale smutno mi to czytać, że się tak wszystkie zamartwiacie .

Ty już skończyłaś studia?
__________________
I will go anywhere as long as it is forward.
Laura Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 14:45   #1914
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Panny Młode 2017 cz. 16 !

Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
Agnieszka, a czemu tobie tak zależy na etacie? Masz świetny zawód, poszukaj klientów na zlecenia, porób znajomości, potem załóż działalność, jak już będziesz miała środki i klientów. Mnóstwo ludzi potrzebuje stron czy projektów graficznych, a zdaje się, że się tym zajmujesz. Ogłoś się za granicą, tam płacą więcej w przełożeniu na złotówki. .
No właśnie ludzie są jacyś niechętni do współpracy takiej zdalnej czy na zlecenie... w zeszłym tygodniu wysłałam do ok. 30 potencjalnych klientów

Bo jako tako na etacie mi właśnie nie zależy, szukam pracy w międzyczasie to fakt, ale chciałabym właśnie mieć kilka osób które by mi coś zlecały albo chociaż pojedyncze rzeczy...

Może szukać nie umiem zleceń
__________________


Edytowane przez agnieszka_2612
Czas edycji: 2016-04-06 o 14:47
agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 14:46   #1915
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Panny Młode 2017 cz. 16 !

Agnieszka a grabilas po zimie cala ta trawę?
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 14:47   #1916
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Panny Młode 2017 cz. 16 !

Cytat:
Napisane przez endziS Pokaż wiadomość
Stało się... Dostałam przed chwilą rozpisaną dietę
To dobrze, sama się chyba wybiorę do dietetyka lub kupię na bebio.
Cytat:
Napisane przez butcher_girl Pokaż wiadomość
nooo, papaya zdolniacha z Ciebie!
Dokładnie,
[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;58498711]Dzisiaj wyczytałam na wątku mam listopadowych, że jak się nie ma objawów to płód jest słaby... Nie wiem czy wierzyć w takie brednie tym bardziej, że moja siostra przez całą ciążę zwymiotowała tylko raz a na bóle skarżyła się dopiero jak zaczęła rodzić

W każdym razie się nie martw bo zaszkodzisz Fasolce Wizytę masz już za dwa dni! [/QUOTE]
Dajcie spokój, kiedyś na bece z mamuś było pełno takich kwiatków... Najgorsze, że wiele kobiet w to wierzy i przekazuje się to z pokolenia na pokolenie. A potem do wózeczka czerwona wstążeczka
Cytat:
Napisane przez jaszczurka94 Pokaż wiadomość
Przyszedł mi blender do smoothie. Dziś będzie koktajl do szkoły zamiast żelków! Nareszcie.
Poleć jakiś fajny, bo mi się psuje mój grat, a kocham smoothie
Cytat:
Napisane przez luna_laula Pokaż wiadomość
Mnie temat wspólnego mieszkania doprowadza do wyrywania włosów z głowy. Rodzice jedni i drudzy chcieliby nas u siebie zainstalować i robią nam pod górkę
Musiałaby mi chyba grozić bezdomnośc, żebym miała się zdecydować na mieszkanie z rodzicami Ale fajnie, że macie fajnych rodziców
Cytat:
Napisane przez endziS Pokaż wiadomość
nivea91

MAM DOKŁADNIE TAK SAMO

TŻ już nie może ze mną wytrzymać
Z depresją walczę od co najmniej roku... Odstawiłam tabletki około pół roku temu. I na razie nie jest najgorzej. Chociaż mam czasem straszne dołki...


Problemy ze znalezieniem pracy wiecie, jakie miałam. Wszędzie protekcja, a jak już otrzymywałam propozycje, to były to stawki poniżej godności człowieka i brak jakiejkolwiek stabilności. Teraz w pracy co prawda nie jest różowo, dużo obowiązków, i trudne sprawy, ale jakos daję radę.


Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Znam jej historie i mam jakies mieszane uczucia. Nie wiem czy bym potrafila tak przejść do codzienności jak ona po tym wszystkim. Wiadomo ze nie wolno sie zamykać w sobie,ale no takie mam mieszane uczucia z nią związane.
Ja się zastanawiam, ile z tego jest szczere, ile to marketing. Nie oceniam absolutnie, ale uważam, że żałoba to coś absolutnie normalnego i potrzebnego.
Cytat:
Napisane przez aguleekk Pokaż wiadomość
Chyba też zaczynam się załamywać.

Szukam pracy już jakiś czas. Wysłałam 14 cv, zaprosili mnie na jedną rozmowę. Najgorsze jest to, że jak w ogóle mogę gdzieś wysłać cv to jest super. Najbardziej mnie wkurza, że w co drugim ogłoszeniu typu "pomoc/asystent biurowy" jako warunek konieczny jest posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności.... a do pracy na stanowisko rejestratorki medycznej wymagają po rok, a nawet więcej doświadczenia
14 CV to naprawdę nie jest dużo. Moja znajoma wysłała ponad 150 i odezwali się tylko z kilku miejsc. Ja wysłałam ok. 40, odezwali z 10, z 4 były żenujące propozycje. To nie jest kraj dla młodych ludzi najlepiej być studentem z 5-letnim doświadczeniem i orzeczeniem

Dostałam wiadomość, że mój kuzyn zginął wczoraj w wypadku motocyklowym, ktoś mu wyjechał z podporządkowananej, a on jechał po mieście 140 km/h ścigaczem. Miał 21 lat. Rok temu z kolei zmarł mój brat cioteczny, miał 25 lat, prawdopodobnie zatrucie dopalaczami... Strasznie to przykre. W takich chwilach myślę, że mam po co żyć i trzeba o to życie dbać. Bo jest bardzo kruche...
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 14:48   #1917
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Panny Młode 2017 cz. 16 !

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Agnieszka a grabilas po zimie cala ta trawę?
Tak

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

Cytat:
Napisane przez anlaya Pokaż wiadomość

14 CV to naprawdę nie jest dużo. Moja znajoma wysłała ponad 150 i odezwali się tylko z kilku miejsc. Ja wysłałam ok. 40, odezwali z 10, z 4 były żenujące propozycje. To nie jest kraj dla młodych ludzi najlepiej być studentem z 5-letnim doświadczeniem i orzeczeniem

Dostałam wiadomość, że mój kuzyn zginął wczoraj w wypadku motocyklowym, ktoś mu wyjechał z podporządkowananej, a on jechał po mieście 140 km/h ścigaczem. Miał 21 lat. Rok temu z kolei zmarł mój brat cioteczny, miał 25 lat, prawdopodobnie zatrucie dopalaczami... Strasznie to przykre. W takich chwilach myślę, że mam po co żyć i trzeba o to życie dbać. Bo jest bardzo kruche...
musiałabym najpierw znaleźć tyle ofert

Bardzo mi przykro

W ogole mnie te motory przerażają...
Mój tż chciałby motor, nie zabraniam mu... ale strasznie bym się martwiła jakby gdziekolwiek jechał... chyba że kupiłby sobie 125 a nie jakieś potwora 600 czy 1000

Mój sąsiad też młodo (chyba miał 26 lat) zginął na ścigaczu... leciał ponoć blisko 200 i nie wyrobił ostrego zakrętu i wylądował na drzewie...
A jeden znajomy (22 lata) się popisywał przed kolegami i wjechał w auto, któremu nie ustąpił pierwszeństwa...
__________________


Edytowane przez agnieszka_2612
Czas edycji: 2016-04-06 o 14:53
agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 14:51   #1918
butcher_girl
Zadomowienie
 
Avatar butcher_girl
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 999
Dot.: Panny Młode 2017 cz. 16 !

anlaya przykro mi
ale to prawda, życie jest kruche...trzeba z niego czerpać garściami co najlepsze!
__________________
"Chi cerca trova"

19.07.2013 <3
08.07.2017 PM!
butcher_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 14:51   #1919
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Panny Młode 2017 cz. 16 !

Moj Tz na pewno kupi po ślubie Crossa Ale on raczej z tych odpowiedzialnych powiedzialabym to motor bardziej terenowy więc po miescie by nie smigal. Niestety najczęściej wypadki motocyklistów to wina właśnie tych co nimi jeżdżą. Mlode chłopaki kupuje motory i gnają ponad setkę przez miasto.
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 14:52   #1920
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Panny Młode 2017 cz. 16 !

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Moj Tz na pewno kupi po ślubie Crossa Ale on raczej z tych odpowiedzialnych powiedzialabym to motor bardziej terenowy więc po miescie by nie smigal. Niestety najczęściej wypadki motocyklistów to wina właśnie tych co nimi jeżdżą. Mlode chłopaki kupuje motory i gnają ponad setkę przez miasto.
Żeby tylko...
__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-16 10:59:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:11.