Manifestacje przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-06, 10:01   #331
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Manifestacje przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego

Na FB wyciekła informacja, że na tą feministkę donos do prokuratury złożyła działaczka partii "Zmiana".
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 10:09   #332
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Manifestacje przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego

Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość
Na FB wyciekła informacja, że na tą feministkę donos do prokuratury złożyła działaczka partii "Zmiana".
Taaa, widziałam g*noburzę. Najśmieszniejsze jest to, że GW próbowała nagłośnić sprawę, jak tylko się dało, było o tym też w innych portalach, w telewizji - ale na Fajsie skandal, że ktoś śmiał "donieść" do prokuratury.
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 10:16   #333
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Manifestacje przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
Taaa, widziałam g*noburzę. Najśmieszniejsze jest to, że GW próbowała nagłośnić sprawę, jak tylko się dało, było o tym też w innych portalach, w telewizji - ale na Fajsie skandal, że ktoś śmiał "donieść" do prokuratury.
Słusznie. Babki zrobiły pokojowy protest, jedna trochę pokrzyczała, ale nikomu nic nie zrobiła, a jakaś fanatyczka pod szyldem szemranej partii donosi na nią do prokuratury o "obrazę uczuć religijnych". Przecież to jakiś absurd.
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 10:20   #334
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Manifestacje przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego

Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość
Słusznie. Babki zrobiły pokojowy protest, jedna trochę pokrzyczała, ale nikomu nic nie zrobiła, a jakaś fanatyczka pod szyldem szemranej partii donosi na nią do prokuratury o "obrazę uczuć religijnych". Przecież to jakiś absurd.
Nie o "obrazę uczuć religijnych", tylko o zakłócanie ceremonii religijnej. Pani Zawadzka pewnie nie wiedziała, że na to jest paragraf, i stąd takie zdziwko
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 10:25   #335
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Manifestacje przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego

Dopiero teraz zobaczyłem kabaret u Morozowskiego z udziałem tej feministki. Najlepsze oczywiście były "palmy" na warszawskiej ulicy. Czekam na jej starcie bezpośrednie z Korwinem, będzie to lepsze niż ostatnia walka Adamka.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 10:25   #336
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Manifestacje przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
Nie o "obrazę uczuć religijnych", tylko o zakłócanie ceremonii religijnej. Pani Zawadzka pewnie nie wiedziała, że na to jest paragraf, i stąd takie zdziwko
I za zakłócanie ceremonii religijnej grożą 2 lata? To nadal jest absurd, a to prawo tak samo bezsensowne, jak legalność uboju rytualnego w imię uczuć religijnych.
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 10:45   #337
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Manifestacje przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Czekam na jej starcie bezpośrednie z Korwinem, będzie to lepsze niż ostatnia walka Adamka.
Przecież ta baba to by była woda na młyn dla Korwina.
Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość
I za zakłócanie ceremonii religijnej grożą 2 lata? To nadal jest absurd, a to prawo tak samo bezsensowne, jak legalność uboju rytualnego w imię uczuć religijnych.
Dura lex, sed lex
Aczkolwiek zgadzam się, że ten paragraf to przesada.
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-06, 11:05   #338
LuckyJane
Rozeznanie
 
Avatar LuckyJane
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 758
Dot.: Manifestacje przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego

Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość
Słusznie. Babki zrobiły pokojowy protest, jedna trochę pokrzyczała, ale nikomu nic nie zrobiła, a jakaś fanatyczka pod szyldem szemranej partii donosi na nią do prokuratury o "obrazę uczuć religijnych". Przecież to jakiś absurd.
Pokojowy protest to przerywanie mszy i krzyki? Znasz coś takiego, jak agresja słowna? Jak ktoś na Ciebie krzyczy, to jest pokojowy? Może na wykładzie Baumana narodowcy też tylko trochę pokrzyczeli i nikomu nic złego nie zrobili , więc nie było sensu złożyć doniesienia do prokuratury? Polskie prawo jest, jakie jest, a ona je złamała. Zawsze w takich przypadkach trzeba się liczyć, że ktoś z przeciwnej strony doniesie. Do więzienia to akurat na pewno nie pójdzie, ale co się nastresuje to jej. Dlatego trzeba inteligentnie manifestować. Wymowne wyjście z kościołów, czy nawet manifestowanie z transparentami przed nimi, rozdawanie ulotek z informacjami skierowanymi do tej grupy ludzi, żeby dać im do myślenia, niektórych przekonać. Po za tym agresja zawsze przyniesie odwrotny skutek, wierni poczują się atakowani i tym bardziej nie będą wnikać o co chodzi, byleby być przeciwko. W ten sposób rośnie wsparcie dla drugiej strony. Wizerunek agresywnej, krzyczącej feministki, która i w telewizji nie umie zdobyć się na normalną rozmowę tylko szkodzą sprawie. Ta kobieta na pewno zaszkodziła, jeszcze teraz wywlekają jej teksty z przeszłości, np. nie ogarnia procentów, matematyki na poziomie podstawowym. Niektórzy lepiej, żeby się nie pchali na pierwszy ogień.

Edytowane przez LuckyJane
Czas edycji: 2016-04-06 o 11:08
LuckyJane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 12:01   #339
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Manifestacje przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego

Cytat:
Napisane przez LuckyJane Pokaż wiadomość
Może na wykładzie Baumana narodowcy też tylko trochę pokrzyczeli i nikomu nic złego nie zrobili , więc nie było sensu złożyć doniesienia do prokuratury?
I to jest paradoks lewactwa - przeszkadzanie w czasie mszy świętej jest niczym takim, ale jak narodowcy zakłócili Baumanowi wykład to klaskali jak były kary aresztów i kilkutysięcznych grzywien.

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Zobaczcie sobie kto wypowiada się w 1:58, to wiele faktów można skojarzyć.

https://www.youtube.com/watch?v=tO7omB_pSHM
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 14:30   #340
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Manifestacje przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego

na babcie, ktora ja szarpala oczywiscie donosu nie bedzie, nawet grzywny, nic
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 14:35   #341
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Manifestacje przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
na babcie, ktora ja szarpala oczywiscie donosu nie bedzie, nawet grzywny, nic
Ale dlaczego nie? Co stoi na przeszkodzie, żeby pani Zawadzka też dochodziła sprawiedliwości?
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-06, 17:08   #342
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Manifestacje przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego

Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość
Pierwsza sprawa, to nie byłoby takich osób tak wiele w Polsce, po drugie to, że jest dawno po wojnie niewiele tu zmienia, po trzecie - jesteśmy najbardziej dotkniętym przez II WŚ krajem. Tyle. Nie kumasz, nie rozumiesz, nie przyjmujesz, spoko, ale skończ marudzić proszę.
Takich czyli jakich?
To ty marudzisz, że pomnika nie ma.
O osobach homo w obozach się mówi. Za to prawie nikt nie wie np. o tym, że po wojnie Polacy żywcem palili Ślązaków w dawnych niemieckich obozach. Też nie mają pomnika. Co więcej, właściwie do dzisiaj jest to temat tabu.
Trzeba być kompletnym ignorantem, żeby uważać, że w odniesieniu do II wś najważniejsze jest teraz postawienie pomnika osobom homo.
Pomniki to narzędzie polityki, a nie prawdy historycznej i jej poznania.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 17:09   #343
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Manifestacje przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego

Swoją drogą na Zawadzką doniosła babka z partii Zmiana (oszołomska nacjonalistyczna lewica, jeśli tak to można nazwać, bardzo niszowa), która podobno jest też w stowarzyszeniu ateistycznym. Jej znajomi twierdzą na FB, że na imprezach wyzywała papieża. Są już teorie spiskowe, że zrobiła to by wypromować partię.

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;58525561]
O osobach homo w obozach się mówi. Za to prawie nikt nie wie np. o tym, że po wojnie Polacy żywcem palili Ślązaków w dawnych niemieckich obozach. Też nie mają pomnika. Co więcej, właściwie do dzisiaj jest to temat tabu.
Trzeba być kompletnym ignorantem, żeby uważać, że w odniesieniu do II wś najważniejsze jest teraz postawienie pomnika osobom homo.
Pomniki to narzędzie polityki, a nie prawdy historycznej i jej poznania.
[/QUOTE]
Jedno nie wyklucza drugiego. Pomnik przypominający o prawdzie historycznej i ważny społecznie może istnieć. A piszesz tak, jakby jedno z drugim się wykluczało. Kolejna rzecz, to nie pisałem, że to jest najważniejsze, a wycieczki ad personam mogłabyś sobie darować. Dyskusja jak zwykle jałowa, Noane.

Edytowane przez 201605090949
Czas edycji: 2016-04-06 o 17:11
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 18:12   #344
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Manifestacje przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego

Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość
Jedno nie wyklucza drugiego. Pomnik przypominający o prawdzie historycznej i ważny społecznie może istnieć. A piszesz tak, jakby jedno z drugim się wykluczało. Kolejna rzecz, to nie pisałem, że to jest najważniejsze, a wycieczki ad personam mogłabyś sobie darować. Dyskusja jak zwykle jałowa, Noane.
Nikt się nie uczy historii z pomników. Mamy w tym kraju całą masę pomników zapuszczonych. W przypadku wielu ludzie już dawno nie pamiętają, dlaczego stanęły i co oznaczają, chociaż nierzadko codziennie je mijają.
Poza tym jak pisałam - czas na takie pomniki minął. Tablica upamiętniająca ok, ale nie pomnik. Już pomijając, że lepsze byłoby wydanie takiej kasy na wydrukowanie i sprzedaż w większym nakładzie jakiejś rzetelnej pracy naukowej na ten temat.
Mieszanie ofiar sprzed ponad 70 lat do aktualnej polityki i wycieranie sobie tym gęby jest po prostu obrzydliwe.
Bo masz mizerne pojęcie o tym, co piszesz. Wg ciebie w szkole nic nie ma na temat osób homo w obozach - a jest. Wg ciebie to jest fakt nieznany - a przecież to nie jest nic zapomnianego i nieznanego. Podajesz przykład innych krajów - np. w Szwecji wiele młodych osób uważa, że w obozach koncentracyjnych trzymano w przeważającej większości osoby homo. Nie wiem, czy po prostu o tym nie wiesz, czy pomijasz te rzeczy specjalnie.
Ty nie chcesz tego pomnika dla upamiętnienia historii, tylko do walki o prawa LGBT. To nie jest fajne.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 18:19   #345
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Manifestacje przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego

Niektórzy na FB zaczęli rozsyłać drastyczne zdjęcia płodów z zespołami wad wrodzonych, jako odpowiedź na fotoshopowe "zdjęcia" "słodkich" płodów po aborcji. Np. tutaj można zobaczyć, tylko ostrzegam, że widok nieprzyjemny, raczej +18 i dla osób o mocnych nerwach.

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;58528736]
Ty nie chcesz
[/QUOTE]
Spoko, bo Ty wiesz co ja chce. Zero argumentacji, tylko jakieś z tyłka wzięte zaczepki. Jak w sąsiednich wątkach. Jak wyżej, dyskusja jałowa, z mojej strony eot.
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 18:26   #346
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Manifestacje przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego

Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość
Spoko, bo Ty wiesz co ja chce. Zero argumentacji, tylko jakieś z tyłka wzięte zaczepki. Jak w sąsiednich wątkach. Jak wyżej, dyskusja jałowa, z mojej strony eot.
Tak wynika z tego, co piszesz.
Napisałam ci kilka postów z argumentami, ale nie chcesz ich przyjąć do wiadomości. Jak w innych wątkach.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 20:11   #347
201607111003
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 397
Dot.: Manifestacje przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego

"Dumam i dumam i dumam nad wczorajszym wystąpieniem Anny Zawadzkiej w TVN. Widzę wiele aspektów tego wystąpienia w następujący sposób: otóż zestawianie hardkorowej prowokatorki z dobrotliwym ojczulkiem nie może wypaść dobrze dla hardkorowej prowokatorki i przysporzyć jej zwolenników oraz sprawie, w której ona prowokuje. Inna kwestia to sama postać Zawadzkiej, którą znam z kilku już akcji i sama z siebie jej nie wspieram, z wielu różnych powodów, bo mam wrażenie, że jest feministycznym odbiciem posłanki Pawłowicz i więcej jej akcje szkodzą niż pomagają, ale z drugiej strony... podoba mi się, że nareszcie w mediach pojawiła się laska, która nie gra według reguł. Robi to fatalnie, ja wiem, bo palma i w ogóle, ale w sumie to dlaczego by nie? Dlaczego by nie krzyczeć, nie podporządkowywać się, nie dać się wepchnąć w reguły gry Mrozowskiego, który jest protekcjonalnym bucem i już nie raz takowym się okazał? Skończymy wreszcie z wizerunkiem miłych, sympatycznych kobiet, bo i tak od lat nas nikt nie słucha. W dupie mają Ci wszyscy eksperci nasze statystyki, opracowania, raporty oraz analizy. W dupie mają nasze akcje, protesty, manify to może i my powinnyśmy mieć w dupie ich programy, ich zdanie i ich dobrotliwość kościelną?
Ja wiem, że na dłuższą metę się tak nie rozgrywa konfliktów politycznych. Wiem, że trzeba się czasem dostosować i pójść na kompromis, ale wiecie... ileż można. Także Zawadzka jako "nasz" Maciarewicz mnie w sumie nie żenuje, no bo czemu my jako tak zróżnicowane środowisko nie mogłybyśmy mieć swojego Maciarewiczo-Pawłowicz? Rzucam temat do dyskusji. W każdym razie od razu zastrzegam, że wszystkie obrażające Annę Zawadzką komcie usunę, bo chcę gadać o sytuacji a nie o niej osobiście. Ona się już nasłuchała, uwierzcie mi."

by Lady Pasztet.

Chyba się z tym zgadzam. Zainteresowanych informuję, że demo w Londynie o 14 w tę sobotę pod ambasadą (47 Portland Place,W1B 1JH)
201607111003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 20:46   #348
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Manifestacje przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego

Ja się nie zgadzam. Takimi występami w TV nic, kompletnie nic się nie ugra. Za to ośmieszy się siebie i ruch, jaki się reprezentuje. Zniżać się do poziomu "prolajfów" to można na demonstracjach, pokazując zdjęcia płodów z zespołami wad wrodzonych, czy jak ktoś na FB pisał np. z kobietą z wbitym w krocze patykiem, w celu usunięcia ciąży. Choć i to jest poziom żenada, to przyniesie oczekiwane skutki, w postaci przekonywania opinii publicznej. A takimi występami jak ten Pani Zawadzkiej to raczej nikogo się nie przekona, a niezdecydowanych zniechęci.
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 20:50   #349
201607111003
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 397
Dot.: Manifestacje przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego

Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość
Ja się nie zgadzam. Takimi występami w TV nic, kompletnie nic się nie ugra. Za to ośmieszy się siebie i ruch, jaki się reprezentuje. Zniżać się do poziomu "prolajfów" to można na demonstracjach, pokazując zdjęcia płodów z zespołami wad wrodzonych, czy jak ktoś na FB pisał np. z kobietą z wbitym w krocze patykiem, w celu usunięcia ciąży. Choć i to jest poziom żenada, to przyniesie oczekiwane skutki, w postaci przekonywania opinii publicznej. A takimi występami jak ten Pani Zawadzkiej to raczej nikogo się nie przekona, a niezdecydowanych zniechęci.
Noe zrozumiałeś.
201607111003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-06, 22:01   #350
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Manifestacje przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego

Niewykluczone.
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 23:18   #351
LuckyJane
Rozeznanie
 
Avatar LuckyJane
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 758
Dot.: Manifestacje przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego

Cytat:
Napisane przez Elion Pokaż wiadomość
"Dumam i dumam i dumam nad wczorajszym wystąpieniem Anny Zawadzkiej w TVN. Widzę wiele aspektów tego wystąpienia w następujący sposób: otóż zestawianie hardkorowej prowokatorki z dobrotliwym ojczulkiem nie może wypaść dobrze dla hardkorowej prowokatorki i przysporzyć jej zwolenników oraz sprawie, w której ona prowokuje. Inna kwestia to sama postać Zawadzkiej, którą znam z kilku już akcji i sama z siebie jej nie wspieram, z wielu różnych powodów, bo mam wrażenie, że jest feministycznym odbiciem posłanki Pawłowicz i więcej jej akcje szkodzą niż pomagają, ale z drugiej strony... podoba mi się, że nareszcie w mediach pojawiła się laska, która nie gra według reguł. Robi to fatalnie, ja wiem, bo palma i w ogóle, ale w sumie to dlaczego by nie? Dlaczego by nie krzyczeć, nie podporządkowywać się, nie dać się wepchnąć w reguły gry Mrozowskiego, który jest protekcjonalnym bucem i już nie raz takowym się okazał? Skończymy wreszcie z wizerunkiem miłych, sympatycznych kobiet, bo i tak od lat nas nikt nie słucha. W dupie mają Ci wszyscy eksperci nasze statystyki, opracowania, raporty oraz analizy. W dupie mają nasze akcje, protesty, manify to może i my powinnyśmy mieć w dupie ich programy, ich zdanie i ich dobrotliwość kościelną?
Ja wiem, że na dłuższą metę się tak nie rozgrywa konfliktów politycznych. Wiem, że trzeba się czasem dostosować i pójść na kompromis, ale wiecie... ileż można. Także Zawadzka jako "nasz" Maciarewicz mnie w sumie nie żenuje, no bo czemu my jako tak zróżnicowane środowisko nie mogłybyśmy mieć swojego Maciarewiczo-Pawłowicz? Rzucam temat do dyskusji. W każdym razie od razu zastrzegam, że wszystkie obrażające Annę Zawadzką komcie usunę, bo chcę gadać o sytuacji a nie o niej osobiście. Ona się już nasłuchała, uwierzcie mi."

by Lady Pasztet.

Chyba się z tym zgadzam. Zainteresowanych informuję, że demo w Londynie o 14 w tę sobotę pod ambasadą (47 Portland Place,W1B 1JH)
Nie wydaje mi się, aby posiadanie własnej Pawłowicz było pozytywne w jakimkolwiek aspekcie. Naprawdę bycie kobietą "niegrzeczną", nie grającą według reguł, to jakaś szokująca nowość? Większym szokiem to byłaby chyba grzeczna feministka. Mamy trochę wyszczekanych babek w mediach, które nie dają się stłamsić prowadzącym, czy zaproszonym gościom. Moim zdaniem ona bardziej wyszła na niezdolną do normalnej komunikacji. Skoro nikt nie słucha grzecznych, to tym bardziej nie posłucha kogoś, kto odcina się od dyskusji i nawija o palmie nie wiedzieć czemu. Jest chyba coś pomiędzy tymi skrajnościami? To jest jednak zbyt ważny dla nas temat na coś takiego.
LuckyJane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 10:45   #352
Bodvilda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 25
Dot.: Manifestacje przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego

Dziewczyny, skoro zaczęli zbierać podpisy, żeby zaostrzyć ustawę to nie można być zacząć zbierać ich rowniez przeciwko tej zmianie?? Kaczyniak opowiedział się za zaostrzeniem i powiedział, że na pewno większość, jeśli nie wszyscy z pisuaru zagłosują za tym..jestem zalamana
Bodvilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 12:48   #353
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Manifestacje przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego

W Dublinie będzie manifestacja w tą sobotę razem z irlandzkim stowarzyszeniem ROSA
favianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 15:52   #354
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Manifestacje przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego

https://youtu.be/z2ME8sR-bnY
favianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 16:13   #355
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Manifestacje przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego

Matka dziecka z zespołem Downa i dziecka adoptowanego napisała ciekawy tekst na mamadu http://mamadu.pl/126255,w-imieniu-dz...zespolem-downa
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 17:25   #356
Vilena
hakuna matata
 
Avatar Vilena
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2 298
Dot.: Manifestacje przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego

Chętnie bym się przeszła, ale do Warszawy nie dam rady się wybrać

Orientuje się któraś, czy jest coś organizowane w Katowicach w ten weekend?
Szukałam, ale chyba niezbyt dokładnie, bo wszystko przekierowuje mnie do manifestacji zeszłotygodniowej
__________________
It's not always rainbows and butterflies
It's compromise that moves us along
Vilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 17:40   #357
Kucias
Zadomowienie
 
Avatar Kucias
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 286
Dot.: Manifestacje przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego

Ja wybiorę się na Plac Solny, we Wrocławiu, jutro.
Trochę mi ciężko, bo jestem osobą zamkniętą, a też nie mam nikogo bliższego żeby iść, ale chciałabym choć pokazać, swoją obecnością, sprzeciw .
__________________
Ignorowanie Onnej przynosi szczęście.
Kucias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 17:47   #358
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Manifestacje przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego

Cytat:
Napisane przez Kucias Pokaż wiadomość
Ja wybiorę się na Plac Solny, we Wrocławiu, jutro.
Trochę mi ciężko, bo jestem osobą zamkniętą, a też nie mam nikogo bliższego żeby iść, ale chciałabym choć pokazać, swoją obecnością, sprzeciw .
Pewnie na Wizażu jest sporo dziewczyn co pójdzie.
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 17:53   #359
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Manifestacje przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego

O ile sama akcje wspieram o tyle smiesza mnie ostatnie pomysly typu: sparalizujmy banki, wyjmujac cala kase!
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 17:55   #360
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Manifestacje przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego

Dziewczyny, coś w Płocku? Przegladam wydarzenia na fb, ale chyba nic się nie dzieje?
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-13 08:53:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:26.