Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II) - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-19, 21:01   #4801
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez funk_you Pokaż wiadomość
Anka dzisiaj przeszła sąma sobie. Wypinanie cyckow do telefonu to pikuś przy kreceniu snapów w komendzie policji podczas składania zeznań. Robiła miny do kamerki, a gość do niej gadał. To się nazywa niedo☠☠☠... mózgowe. Gdyby tak odebrać internety wszystkim blogerom, vlogerom i snapowiczom to chyba by zginęli z rozpaczy.
Widziałam to i byłam w szoku
A prowadzenie samochodu i kręcenie filmików to dno dna. Powinni za to zabierać prawo jazdy. Pół biedy, jeżeli siebie sami zabiją.
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 13:32   #4802
miz_kej
Raczkowanie
 
Avatar miz_kej
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Cztery mile za Warszawą
Wiadomości: 256
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez funk_you Pokaż wiadomość
Anka dzisiaj przeszła sąma sobie. Wypinanie cyckow do telefonu to pikuś przy kreceniu snapów w komendzie policji podczas składania zeznań. Robiła miny do kamerki, a gość do niej gadał. To się nazywa niedo☠☠☠... mózgowe. Gdyby tak odebrać internety wszystkim blogerom, vlogerom i snapowiczom to chyba by zginęli z rozpaczy.
O rany, naprawdę? Dziwię się, że policjanci jej na to w ogóle pozwolili, wydawało mi się, że są sytuacje których nie można nagrywać i że np. składanie zeznań do takich należy. Ale jak widać jest inaczej. Dla Dużej to sytuacja idealna do podbicia fejmu, pewnie jej 10-letni fani rozpływają się z zachwytu nad jej obywatelską postawą.
A to jak zachował się Ptyś, kiedy duża marudziła o odejściu, powinno chyba otworzyć wszystkim oczy. Dla mnie tak to zadziałało. Ptyś zawsze był za nią. Skoro teraz nawet on się odsunął, to chyba trudno o lepszy dowód na to z kim coś jest niehalo. Chyba że ktoś lubi wierzyć w teorie spiskowe.
miz_kej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 13:34   #4803
Bea_91
Zadomowienie
 
Avatar Bea_91
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 406
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

A ja czekam na komentarz Anki po rozmowie w siedzibie MTV :/
__________________
Przeciętność daje poczucie bezpieczeństwa, ale tylko podejmując ryzyko można spełniać swoje marzenia
Bea_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 13:39   #4804
grzonska
Raczkowanie
 
Avatar grzonska
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 50
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Ewelina na snapie mówi o tym do kogo Anka zarywała i czemu jej tak nie cierpi
grzonska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 13:44   #4805
miz_kej
Raczkowanie
 
Avatar miz_kej
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Cztery mile za Warszawą
Wiadomości: 256
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez grzonska Pokaż wiadomość
Ewelina na snapie mówi o tym do kogo Anka zarywała i czemu jej tak nie cierpi
A mogłabyś napisać co mówi? Byłabym wdzięczna, bo snapa jak do tej pory nie założyłam i dla "gwiazd" z WS raczej tego nie zrobię
miz_kej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 14:04   #4806
grzonska
Raczkowanie
 
Avatar grzonska
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 50
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez miz_kej Pokaż wiadomość
A mogłabyś napisać co mówi? Byłabym wdzięczna, bo snapa jak do tej pory nie założyłam i dla "gwiazd" z WS raczej tego nie zrobię
Ewelina dostała wiadomość, że wielce pokrzywdzona Anka znowu robi jakąś dramę na swoim prywatnym profilu i strasznie ją to wkurza. W ich ciasnym gronie Warsaw Shore każdy każdego zna (noo way). Ludzie piszą jej, że to dziwne bo wybaczyła Pawłowi, że ją popchnął, a ma problem do Dużej o to latanie z cyckami na wierzchu. Potem coś wspomina, że
-Anka rozbierała się przed Pawłem,
-Ewel. zrobiła zdjęcie smsa, którego Magda dostała od chłopaka z którym świrowała, że Anka go bajeruje, wysyła zdjęcia, chce sie z nim zobaczyć....
- Duża do byłego faceta Klaudii wysyłała nagie zdjęcia, chciała się z nim spotkać, bzykać itd itp mimo, że wie o tym, że Klaudia nadal go kocha....

Trochę to pogmatwane, ale mam nadzieję, że zrozumiesz
grzonska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 14:47   #4807
miz_kej
Raczkowanie
 
Avatar miz_kej
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Cztery mile za Warszawą
Wiadomości: 256
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez grzonska Pokaż wiadomość
Ewelina dostała wiadomość, że wielce pokrzywdzona Anka znowu robi jakąś dramę na swoim prywatnym profilu i strasznie ją to wkurza. W ich ciasnym gronie Warsaw Shore każdy każdego zna (noo way). Ludzie piszą jej, że to dziwne bo wybaczyła Pawłowi, że ją popchnął, a ma problem do Dużej o to latanie z cyckami na wierzchu. Potem coś wspomina, że
-Anka rozbierała się przed Pawłem,
-Ewel. zrobiła zdjęcie smsa, którego Magda dostała od chłopaka z którym świrowała, że Anka go bajeruje, wysyła zdjęcia, chce sie z nim zobaczyć....
- Duża do byłego faceta Klaudii wysyłała nagie zdjęcia, chciała się z nim spotkać, bzykać itd itp mimo, że wie o tym, że Klaudia nadal go kocha....

Trochę to pogmatwane, ale mam nadzieję, że zrozumiesz
Dzięki piękne Ewelina to właściwie też niezła hipokrytka i taki mały judasz, który żyje aferkami, ale nie sądzę żeby wszyscy sobie nagle wymyślili tak skomplikowaną historię. Musi w tym coś być, tym bardziej że nawet w programie widać, jak bardzo Duża lubi zwracać na siebie uwagę płci przeciwnej. I po prostu nie wierzę w to, że wszyscy odwracają się od Dużej bez żadnego powodu. Dziewczyny, to dziewczyny, wiadomo - różnie mogłoby być. Ale z chłopakami jest to samo, miała już wielkich przyjaciół Śmietanę, Alana, Ptysia...i kto został?
W ogóle zastanawiam się czy ona nie ma histrionicznego zaburzenia osobowości. Znałam jedną osobę z tym problemem i zachowywała się bardzo podobnie.
miz_kej jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-20, 15:02   #4808
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez grzonska Pokaż wiadomość
Ewelina dostała wiadomość, że wielce pokrzywdzona Anka znowu robi jakąś dramę na swoim prywatnym profilu i strasznie ją to wkurza. W ich ciasnym gronie Warsaw Shore każdy każdego zna (noo way). Ludzie piszą jej, że to dziwne bo wybaczyła Pawłowi, że ją popchnął, a ma problem do Dużej o to latanie z cyckami na wierzchu. Potem coś wspomina, że
-Anka rozbierała się przed Pawłem,
-Ewel. zrobiła zdjęcie smsa, którego Magda dostała od chłopaka z którym świrowała, że Anka go bajeruje, wysyła zdjęcia, chce sie z nim zobaczyć....
- Duża do byłego faceta Klaudii wysyłała nagie zdjęcia, chciała się z nim spotkać, bzykać itd itp mimo, że wie o tym, że Klaudia nadal go kocha....

Trochę to pogmatwane, ale mam nadzieję, że zrozumiesz
Pytanie na ile te rewelacje są prawdziwe ale w takim wypadku logika Klaudii uprawiającej seks przed kamerami zwala z nóg

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

A Ewelina że nie była taka mądra jak na nią się rzuciły Teraz ucieszona bo tym razem ona jest w tej liczniejszej grupie. I nie ma już nagle problemu że niedawno sama była na miejscu Dużej.

Swoją drogą Duża brała udział w tych internetowych przepychankach Ewelina kontra reszta świata?
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 16:33   #4809
izka222
Rozeznanie
 
Avatar izka222
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 724
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez grzonska Pokaż wiadomość
Ewelina dostała wiadomość, że wielce pokrzywdzona Anka znowu robi jakąś dramę na swoim prywatnym profilu i strasznie ją to wkurza. W ich ciasnym gronie Warsaw Shore każdy każdego zna (noo way). Ludzie piszą jej, że to dziwne bo wybaczyła Pawłowi, że ją popchnął, a ma problem do Dużej o to latanie z cyckami na wierzchu. Potem coś wspomina, że
-Anka rozbierała się przed Pawłem,
-Ewel. zrobiła zdjęcie smsa, którego Magda dostała od chłopaka z którym świrowała, że Anka go bajeruje, wysyła zdjęcia, chce sie z nim zobaczyć....
- Duża do byłego faceta Klaudii wysyłała nagie zdjęcia, chciała się z nim spotkać, bzykać itd itp mimo, że wie o tym, że Klaudia nadal go kocha....

Trochę to pogmatwane, ale mam nadzieję, że zrozumiesz
Nie przepadam za Dużą i nie chcę jej bronić, ale szczerze? Jakby faktycznie wysyłała nagie foty tym typkom, to by one już dawno wyciekły do sieci. Dziewczyny by na pewno o to zadbały. Zdobyły by screeny rzekomych wiadomości od Anki i powstawiały na swoje profile.
izka222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 16:34   #4810
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Klaudia kocha faceta a bzyka się z ptysiem
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 17:48   #4811
justynkag10
Zadomowienie
 
Avatar justynkag10
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 1 320
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez izka222 Pokaż wiadomość
Nie przepadam za Dużą i nie chcę jej bronić, ale szczerze? Jakby faktycznie wysyłała nagie foty tym typkom, to by one już dawno wyciekły do sieci. Dziewczyny by na pewno o to zadbały. Zdobyły by screeny rzekomych wiadomości od Anki i powstawiały na swoje profile.
Zgadzam się. Myślę, że dziewczyny by nie przepuściły takiej okazji żeby ośmieszyć Dużą.
A Klaudia chyba nie była aż tak zakochana skoro w między czasie sypiała z Ptysiem, więc nie wiem o co teraz takie zwałki.
Przykre jest to, że jeszcze niedawno Ewelina była w podobnej sytuacji do Dużej, a jednak zachowuje się tak tak Mała w stosunku do niej.
__________________
Nikt nie zasługuje na Twoje łzy,
a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi Cię do płaczu.

Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
Książki 31/2016r.
Filmy 462/2016r.

2017r.:
Filmy - 305

justynkag10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-20, 17:51   #4812
miz_kej
Raczkowanie
 
Avatar miz_kej
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Cztery mile za Warszawą
Wiadomości: 256
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez izka222 Pokaż wiadomość
Nie przepadam za Dużą i nie chcę jej bronić, ale szczerze? Jakby faktycznie wysyłała nagie foty tym typkom, to by one już dawno wyciekły do sieci. Dziewczyny by na pewno o to zadbały. Zdobyły by screeny rzekomych wiadomości od Anki i powstawiały na swoje profile.
Tak, a najłagodniejszą konsekwencją, jaka groziłaby im za taki czyn byłoby usunięcie z WS. Nawet jeśli one okazały się bezmózgami i wpadły na taki pomysł, to od tego mają menedżerów żeby im uświadomoć, że art.191a Kodeksu Karnego mówi wyraźnie:
"§ 1. Kto (...) wizerunek nagiej osoby lub osoby w trakcie czynności seksualnej bez jej zgody rozpowszechnia, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5".
miz_kej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 18:00   #4813
justynkag10
Zadomowienie
 
Avatar justynkag10
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 1 320
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez miz_kej Pokaż wiadomość
Tak, a najłagodniejszą konsekwencją, jaka groziłaby im za taki czyn byłoby usunięcie z WS. Nawet jeśli one okazały się bezmózgami i wpadły na taki pomysł, to od tego mają menedżerów żeby im uświadomoć, że art.191a Kodeksu Karnego mówi wyraźnie:
"§ 1. Kto (...) wizerunek nagiej osoby lub osoby w trakcie czynności seksualnej bez jej zgody rozpowszechnia, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5".
Wystarczyłoby pokazać smsy z tym flirtowaniem. Myślę, że bez problemu by znalazły pomysł jak to światu pokazać bez konsekwencji.
Ja im nie potrafię wierzyć. Na początku sezonu tak mówiły, że przekonamy się jaka jest Duża, jak ich potraktowała itp. A szczerze to nie zrobiła nic gorszego niż one robią.
__________________
Nikt nie zasługuje na Twoje łzy,
a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi Cię do płaczu.

Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
Książki 31/2016r.
Filmy 462/2016r.

2017r.:
Filmy - 305

justynkag10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 18:09   #4814
miz_kej
Raczkowanie
 
Avatar miz_kej
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Cztery mile za Warszawą
Wiadomości: 256
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez justynkag10 Pokaż wiadomość
Wystarczyłoby pokazać smsy z tym flirtowaniem. Myślę, że bez problemu by znalazły pomysł jak to światu pokazać bez konsekwencji.
Ja im nie potrafię wierzyć. Na początku sezonu tak mówiły, że przekonamy się jaka jest Duża, jak ich potraktowała itp. A szczerze to nie zrobiła nic gorszego niż one robią.
A ja nie wierzę w teorię spiskowe, w których jedna osoba zawsze jest bez winy, a cała reszta świata to zło wcielone. Jak wspomniałam - skoro Duża jest taka kryształowa, a reszta dziewczyn to podłe kłamczuchy, to dlaczego odwracają się od niej nawet faceci?
Zaś co do domniemanych nagich zdjęć, to polemika nie ma tu większego sensu. Ja uważam, że mieliby za dużo do stracenia robiąc coś takiego, a do zyskania ewentualnie tylko hejty fanatyków Anki. Ktoś inny uważa inaczej. A wszystko to mogą być tylko przypuszczenia.
miz_kej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 18:32   #4815
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez miz_kej Pokaż wiadomość
A ja nie wierzę w teorię spiskowe, w których jedna osoba zawsze jest bez winy, a cała reszta świata to zło wcielone. Jak wspomniałam - skoro Duża jest taka kryształowa, a reszta dziewczyn to podłe kłamczuchy, to dlaczego odwracają się od niej nawet faceci?
Zaś co do domniemanych nagich zdjęć, to polemika nie ma tu większego sensu. Ja uważam, że mieliby za dużo do stracenia robiąc coś takiego, a do zyskania ewentualnie tylko hejty fanatyków Anki. Ktoś inny uważa inaczej. A wszystko to mogą być tylko przypuszczenia.
A kogo będą posuwać jak się koleżanki z ekipy na nich obrażą?

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Poza tym wspomnień czar:

A teraz przyjaciółeczki.
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 19:00   #4816
Buzzerka
Zakorzenienie
 
Avatar Buzzerka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 970
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Ze faceci sie odwrócili od Dużej, to chyba za mocne słowa. Ja takich wniosków nie wyciągnęłam. Ze ptyś z nią gadał na stojąco i nawet nie usiadł? Widać było, ze właśnie szedł zapalić a gadka była w przelocie. Pokazali nawet, ze wczesniej w busie ja pocieszał wiec sorry. A inni? Moze i byli troche zdziwieni po tej akcji w klubie, ale to chyba tyle.
Nieraz gorsze akcje na imprezach odchodziły.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię.
Mogę, na przykład, wyobrażać sobie, że stoisz w płomieniach

Mała Mi


"Dobrze jest umieć odróżniać życie od procesu powolnego umierania."
Buzzerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 19:38   #4817
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez miz_kej Pokaż wiadomość
A to jak zachował się Ptyś, kiedy duża marudziła o odejściu, powinno chyba otworzyć wszystkim oczy. Dla mnie tak to zadziałało. Ptyś zawsze był za nią. Skoro teraz nawet on się odsunął, to chyba trudno o lepszy dowód na to z kim coś jest niehalo. Chyba że ktoś lubi wierzyć w teorie spiskowe.
Dokładnie tak samo uważam.
A to, że nie ma kontaktu z nikim z ekipy (miała przez z Malwiną i to wszystko), nawet z szefem Jackiem, mówi chyba samo za siebie jaką jest ona osobą.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 20:36   #4818
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez Buzzerka Pokaż wiadomość
Ze faceci sie odwrócili od Dużej, to chyba za mocne słowa. Ja takich wniosków nie wyciągnęłam. Ze ptyś z nią gadał na stojąco i nawet nie usiadł? Widać było, ze właśnie szedł zapalić a gadka była w przelocie. Pokazali nawet, ze wczesniej w busie ja pocieszał wiec sorry. A inni? Moze i byli troche zdziwieni po tej akcji w klubie, ale to chyba tyle.
Nieraz gorsze akcje na imprezach odchodziły.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tez sadze, ze bez przesady zeby sie odwrócili. Jej przyjaźni z Alanem to w ogole nie kojarzę, ale nie oglądałam wszystkich sezonów super dokładnie. Pamietam ze Anka najpierw do niego swirowala, a potem on po pijaku o mało jej nie uderzył.
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 20:51   #4819
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Dla mnie postawa chlopakow nie jest zadnym wyznacznikiem, bo taki Wojtek to dla mnie mieczak i choragiewa, ktory trzesie portkami przed Mala. Wiadomo, ze nie bedzie sie jej narazal, solidaryzujac sie z Duza. Co do Ptysia, to nie odnioslam wrazenia, jakby byl przeciwko niej. Trzeba pamietac, ze on tez ma problemy przez te ciagle jazdy Klaudii. Jesli chodzi o Ewele, to ciekawa jestem, jak dlugo bedzie trwala sielanka z Mala i reszta. Ja na jej miejscu nie moglabym sie kolegowac z kims, kto jeszcze pare miesiecy otwarcie mieszal mnie z blotem. Trzeba nie miec honoru.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-20, 21:11   #4820
201703061429
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 423
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez grzonska Pokaż wiadomość
Ewelina na snapie mówi o tym do kogo Anka zarywała i czemu jej tak nie cierpi
Cytat:
Napisane przez Bea_91 Pokaż wiadomość
A ja czekam na komentarz Anki po rozmowie w siedzibie MTV :/
co mówiła po wizycie ???
201703061429 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 21:58   #4821
grzonska
Raczkowanie
 
Avatar grzonska
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 50
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez kori12 Pokaż wiadomość
co mówiła po wizycie ???
..że jest podekscytowana i strasznie najarana, ale na razie nie może nam nic więcej powiedzieć :S
grzonska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 22:17   #4822
Bea_91
Zadomowienie
 
Avatar Bea_91
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 406
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez grzonska Pokaż wiadomość
..że jest podekscytowana i strasznie najarana, ale na razie nie może nam nic więcej powiedzieć :S
Więc albo ja z☠☠☠ali i robi dobra mine do złej gry, żeby zdenerwowac dziewczyny albo MTV widząc jej popularność zaproponowało jej udział w innym programie.
__________________
Przeciętność daje poczucie bezpieczeństwa, ale tylko podejmując ryzyko można spełniać swoje marzenia
Bea_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 22:24   #4823
201701300910
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 196
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Powiedziała, że dostała prezenty, atmosfera została oczyszczona i nic więcej nie może zdradzić.

Za to teraz i Duża zaczęła na snapie przedrzeźniać inne dziewczyny z WS
201701300910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 23:29   #4824
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
Dla mnie postawa chlopakow nie jest zadnym wyznacznikiem, bo taki Wojtek to dla mnie mieczak i choragiewa, ktory trzesie portkami przed Mala. Wiadomo, ze nie bedzie sie jej narazal, solidaryzujac sie z Duza. Co do Ptysia, to nie odnioslam wrazenia, jakby byl przeciwko niej. Trzeba pamietac, ze on tez ma problemy przez te ciagle jazdy Klaudii. Jesli chodzi o Ewele, to ciekawa jestem, jak dlugo bedzie trwala sielanka z Mala i reszta. Ja na jej miejscu nie moglabym sie kolegowac z kims, kto jeszcze pare miesiecy otwarcie mieszal mnie z blotem. Trzeba nie miec honoru.
Mała moglaby mu przywalic i by sie zdziwił

a Ptyś to tez na za wiele pozwala Klaudii.
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 23:53   #4825
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Stanowczo dal sobie wejsc na glowe.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 00:00   #4826
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
Mała moglaby mu przywalic i by sie zdziwił

a Ptyś to tez na za wiele pozwala Klaudii.
Nawet Święty Wojciech kiedyś orzekł że Klaudia działa na Ptysia bardzo toksycznie.
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 08:36   #4827
KociaAmbiwalencja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 560
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Dokładnie tak samo uważam.
A to, że nie ma kontaktu z nikim z ekipy (miała przez z Malwiną i to wszystko), nawet z szefem Jackiem, mówi chyba samo za siebie jaką jest ona osobą.
A mnie to nie dziwi. Pewnie WS to dla niej praca. Po pracy ma swoje życie, znajomych, rodzinę. I zgadzam się z nią, że to "ekipa jest jak rodzina" jest dziwne i chore.
KociaAmbiwalencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 09:39   #4828
Klutka
Rozeznanie
 
Avatar Klutka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 535
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez LolitaLempicka Pokaż wiadomość
Powiedziała, że dostała prezenty, atmosfera została oczyszczona i nic więcej nie może zdradzić.
Obstawiam, że pewnie będzie prezenterką w jakimś programie albo wystąpi w innym tego typu show.
Ci ludzie już nie mają swojego życia poza programem tak myślę
__________________
2014 - kosmetolog lic
2016 - turystyka rekreacyjna i odnowa biologiczna mgr
2.05.2012

Insta

śpiewam



Klutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 09:59   #4829
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Któraś dojrzała tego smsa, którego Ewelina pokazała w snapie? Tylko zerknęłam, a później jak chciałam wrócić już było skasowane.

Magda spędziła wieczór z Kają (siostrą Alana), nawet ją chyba na noc wzięła. Zgodnie z logiką dziewczyn z WS, powinna powyzywać Klaudię. Spała z jej eksem, czyli Ptysiem

A Duża z tym chłopaczkiem, klonem Biebera spowodowała u mnie ciary żenady Młody ma straszne parcie na szkło. Niby chce z nim mieszkać w Warszawie. Pewnie MTV jej zaproponowało stały etacik

Co ja oglądam

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2016-04-21 o 10:00
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 10:55   #4830
201701300910
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 196
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Któraś dojrzała tego smsa, którego Ewelina pokazała w snapie? Tylko zerknęłam, a później jak chciałam wrócić już było skasowane.

Magda spędziła wieczór z Kają (siostrą Alana), nawet ją chyba na noc wzięła. Zgodnie z logiką dziewczyn z WS, powinna powyzywać Klaudię. Spała z jej eksem, czyli Ptysiem

A Duża z tym chłopaczkiem, klonem Biebera spowodowała u mnie ciary żenady Młody ma straszne parcie na szkło. Niby chce z nim mieszkać w Warszawie. Pewnie MTV jej zaproponowało stały etacik

Co ja oglądam
Hehehe też mam ciarki wstydu, wczoraj dodałam Magdę na snapa
To, co wczoraj wyrabiały z Kają wstyd i żenada.

Ale Alan i Kaja się różnią, co?

Ach, wczoraj było Q&A z Magdą na snapie. Powiedziała, że nie wie, czy pogodzi się z Dużą, z Eweliną się pogodziły, bo ona wyciągnęła pierwsza rękę i "nie zrobiła takiego świństwa jak Duża".
Nie wie, czy będzie kolejny sezon.
Nie chce i nie za bardzo może za dużo rozmawiać o kłótni z Dużą.
Klaudia w niedzielę kończy 21 lat (!!!).
Ktoś poprosił, aby przekazała Klaudii, żeby rozczesała włosy
Magda już nie ma diety, ale po majówce zaczyna.
Magda i Klaudia mieszkają tymczasowo z bliźniakami.
Dalej nie chce mi się jej słuchać :P

Edytowane przez 201701300910
Czas edycji: 2016-04-21 o 11:03
201701300910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-11 12:01:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:29.