Skomplikowana damsko-męska relacja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-20, 12:55   #1
Lilka1142
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4

Skomplikowana damsko-męska relacja


Nie sadzilam, ze nastapi taki moment, zebym ja dorosla baba prawie 30-letnia musiala pytac się na forum o sprawy sercowe, a jednak. Czuje i zachowuje się jak nakrecona hormonami nastolatka, może jednak jest to jak najbardziej wlasciwe miejsce. Może jakas dobra dusza nakieruje mnie na wlasciwe tory.

Rozstalam się ze swoim partnerem po kilkuletnim zwiazku. Poznalismy się jeszcze jako nastolatkowie, jako dorosli ludzie zmienilismy się tak bardzo, ze po prostu w pewnym momencie było już nam nie po drodze. Nikt nie miał watpliwosci, ze ten zwiazek nie miał przyszlosci, a jednak mój ex postanowil uprzykrzyc mi zycie na sam koniec - rozsiewal plotki jaka to rzekomo jestem interesowna, zalezy mi tylko na pieniadzach faceta. To prawda, ze były okresy kiedy nie pracowalam, a mój były z racji, ze ma wlasny biznes mogl pozwolic sobie na utrzymywanie mnie. Jednak jak to z zwiazkach bywa, tego typu decyzje były owocem dyskusji i na pewno nie na zasadzie, ze odbilo mi ktoregos dnia i postanowilam sobie siedziec na utrzymaniu faceta nie wiadomo jak dlugo. Jak się odpowiednio manewruje slowami, można przekrecic sytuacje tak, ze wychodzi nagle zupelnie nowy obraz. Mój były tak robil. Niby to nie jest klamstwo, bo przeciez nie pracowalam, tylko te wszystkie detale sa zamazane, brzmi to wiarygodnie, chociaz kolo prawdy nawet nie stalo. Inny przykład - jako 20latkowie ekspertmentowalismy z seksem, cos na zasadzie otwartego zwiazku przez kilka miesiecy. Pozniej nam się znudzilo i zrezygnowalismy. Teraz mój ex porozpowiadal, ze sypialam z innymi facetami podczas trwania naszego zwiazku. Tak wiec wśród naszych wspolnych znajomych mam opinie puszczalskiej dziewczyny, która wskakuje bogatym facetom do lozka. Jak kazda normalna osoba zareagowalaby na tego typu rewelacje? Oczywiście olalam. Po paru miesiacach ex tez zajal się wlasnym zyciem i zostawil mnie w spokoju. Wszystko to mialo miejsce ponad rok temu.

Nigdy nie staralam się tego dementowac ani probowac niczego udowadniac, bo i po co. Nie chcialam się tez odcinac od wspolnych znajomych z powodu rozstania, bo na dobra sprawe znam tych ludzi nie raz po kilka lat i zwyczajnie nie chce ich tracic. W ten sposób poznalam pewnego faceta. Jest bratem kumpla, z którym mój ex pracowal przy rozkrecaniu firmy. Zostalismy sobie przedstawieni przy okazji wspolnego wyjazdu, bylam już singielka wtedy. Jak to bywa w takich sytuacjach trafilo mnie od razu, poszlam z nim do lozka bez zadnych oporow po kilku dniach. Normalnie się tak nie zachowuje, ale ten facet jest dla mnie idealny. Tak jakby George Clooney ni stad ni zowad zaprosil was na randke ze sniadaniem, czy komus przeszloby przez mysl, ze nieee, bo nie wypada?

Mam wrazenie, ze teraz to cale olewanie historii mojego ex zaczyna się mscic na mnie. Spotykam się z tym facetem od czasu do czasu, jestem totalnie zauroczona, o ile nie zakochana. Nie wiem skad ani jak, ale trzasnelo mnie okrutnie. Kieliszek wina i jestem mu gotowa dzieci rodzic. Czy mu o tym powiedzialam? Oczywiście, ze nie. Boje się emocjonalnie rozebrac. Nie chce być kolejny raz zraniona. Wbrew pozorom jestem delikatna i wrazliwa osoba. On z pewnoscia slyszal, co o mnie mowia. Chyba nie traktuje mnie do konca powaznie. Kto by zaufal interesownej kokietce. Zdarzylo mu sie wspomniec o innych kobietach przy mnie. Cios w samo serce, ale buzi nie potrafilam otworzyc.

W tym momencie jestem zawieszona w sytuacji, gdzie zdaje sobie sprawe, ze takie sypianie ze soba bez fundamentow kaleczy mnie emocjonalnie, bo coraz wiecej sobie wyobrazam i wkrecam. A z drugiej strony nie jestem w stanie odmowic, bo chociaz te pol godzinki razem naprawde mnie uszczesliwia. Wiec wybieram chociaz tyle. Chociaz troszeczke jest lepsze niż nic. W ciagu dnia jestem najszczesliwsza osoba na ziemi przez godzine, a przez kolejnych 23 godz cierpie katusze.

Nie wyrabiam. Nie wiem co zrobic, a obecna sytuacja mnie wykancza psychicznie. Doradzcie prosze
Lilka1142 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-20, 13:10   #2
adult90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 700
Dot.: Skomplikowana damsko-meska relacja

Popełniłaś w tej sytuacji błąd, wchodząc w erotyczną relację tak szybko. To może spowodować, że te plotki fałszywe które rozsiewał Twój ex chłopak, jednak zostaną utrwalone i część Twoich znajomych ugruntuje sobie o Tobie negatywną opinię.
Pomijając całą wolność seksualną, to jednak są pewne kwestie w życiu jak szacunek otoczenia, poważanie, opinia. Jako zaradna i ceniąca siebie kobieta powinnaś o te aspekty dbać bo one bardzo pomagają w życiu.

Moja rada? Zerwij kontakt z obecnym mężczyzną, a jeśli sam zacznie szukać kontaktu to "cofnij" relację do etapu spotkań i rozmów i zobacz co się stanie. Najprawdopodobniej wtedy pójdziecie swoimi drogami ale zrozumiesz, kim jesteś dla tego mężczyzny.
P.S. Skoro on wspomniał o innych kobietach (rozumiem, że spotyka się z innymi, tak?) to jesteś jedną z wielu zabawek. Nie warto tak się poniżać.

Przełknij ślinę i pobądź trochę sama. Pół roku, rok. Ugruntujesz swoje przemyślenia, potrzeby, być może nawet odkryjesz, skąd ta desperacja w Tobie.
adult90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-20, 13:19   #3
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Skomplikowana damsko-meska relacja

Szacunek otoczenia, poważanie i opinie miej wiadomo gdzie. To twoje życie, śpij z kim chcesz i kiedy chcesz, nie słuchaj innych.

U ciebie jednak sprawa się komplikuje, bo twój eks to świnia.

Oczywiście, za wcześnie weszłaś w związek ff (a już zwłaszcza, że wcześniej tego nie robiłaś). Jesteś zła, rozgoryczona, pewnie odczuwasz żal i smutek, dlatego nie myślisz logicznie.

Jest z tobą dla seksu. Nie wmawiaj sobie, że te pół godzinki to szczęście, bo tak nie jest.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-20, 13:49   #4
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Skomplikowana damsko-meska relacja

Wlasciwie masz co chcialas.ciesz sie tym i pozegnaj bez zalu.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-20, 14:16   #5
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Skomplikowana damsko-meska relacja

Cytat:
Napisane przez Lilka1142 Pokaż wiadomość
Mam wrazenie, ze teraz to cale olewanie historii mojego ex zaczyna się mscic na mnie.
Nie, mści się na Tobie tylko i wyłącznie to, że oszukujesz i siebie i tego faceta. Bez sensu moim zdaniem. Po co udawać kogoś, kim się nie jest? Żeby nie zostać zranioną? Przecież już teraz cierpisz.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-20, 15:07   #6
Lilka1142
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4
Dot.: Skomplikowana damsko-meska relacja

Cytat:
Napisane przez adult90 Pokaż wiadomość
Popełniłaś w tej sytuacji błąd, wchodząc w erotyczną relację tak szybko. To może spowodować, że te plotki fałszywe które rozsiewał Twój ex chłopak, jednak zostaną utrwalone i część Twoich znajomych ugruntuje sobie o Tobie negatywną opinię.
Pomijając całą wolność seksualną, to jednak są pewne kwestie w życiu jak szacunek otoczenia, poważanie, opinia. Jako zaradna i ceniąca siebie kobieta powinnaś o te aspekty dbać bo one bardzo pomagają w życiu.

P.S. Skoro on wspomniał o innych kobietach (rozumiem, że spotyka się z innymi, tak?) to jesteś jedną z wielu zabawek. Nie warto tak się poniżać.

Przełknij ślinę i pobądź trochę sama. Pół roku, rok. Ugruntujesz swoje przemyślenia, potrzeby, być może nawet odkryjesz, skąd ta desperacja w Tobie.
Przez cale zycie zdarzaly mi sie wypadki, kiedy hamowalam sie, bo wlasnie co pomysla inni, bo nie wypada, bo "ja nie jestem taka". Sytuacja dokladnie sie wpisuje w to, co naopowiadal o mnie moj ex, ale chcialam tego bardzo i olalam ten ostrzegawczy glos z tylu glowy. Ten jeden raz.

Nie wiem czy mozna mowic o kobietach w liczbie mnogiej, wspominal o jednej, ale jak sie pewnie domyslacie to nie jest moj ulubiony temat i szybko go ucielam. Nie wchodzilam nawet ja jego facebooka w obawie, ze znajde tam cos, o czym nie chce wiedziec.

Bylam sama przez ponad rok. Byl czas, kiedy nie chcialam sie z nikim widywac, potem zaczelam chodzic na randki, poznawac roznych facetow, bez cisnienia. To nie jest desperacja, ze nie potrafie zyc bez meskich gaci. Tego mezczyzne tez poznalam przypadkiem.

Zdarza mi sie mowic o seksie czy rzucic zart z pieprzykiem, moze to tez jest odbierane przez mezczyzn dziwnie. Kilka dni temu spotkalismy sie rano w kawiarni, zupelnie od czapy zaczelam sie zastanawiac na glos, bardziej sama do siebie, czy mam ochote na cos slodkiego czy mam ochote jednak na seks, na takiej zasadzie jak sie czasem nie jest pewnym czy chce sie pic czy nie. Nie mialam w glowie zadnych amorow, a on zaraz zaczal szukac pretekstu jakby tu zmienic lokalizacje na hotel. Wtedy sie zlapalam, ze moze on moj glupi komentarz mogl odebrac jako gre wstepna albo zaczepke.

Moze i mam luzne podejscie, ale nie oznacza to od razu, ze mozna mnie traktowac jedynie w kategorii dmuchanej lali.
Zreszta wracajac do FF, to absolutnie nie jest uklad dla mnie. Od razu sie emocjonalnie przywiazuje i nie lubie seksu dla sportu. Tylko, ze nikt nikogo nie pytal jak to ma wygladac.
Lilka1142 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-20, 15:56   #7
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Skomplikowana damsko-meska relacja

Cytat:
Napisane przez Lilka1142 Pokaż wiadomość
Moze i mam luzne podejscie, ale nie oznacza to od razu, ze mozna mnie traktowac jedynie w kategorii dmuchanej lali.
Zreszta wracajac do FF, to absolutnie nie jest uklad dla mnie. Od razu sie emocjonalnie przywiazuje i nie lubie seksu dla sportu. Tylko, ze nikt nikogo nie pytal jak to ma wygladac.
No ale chodzisz z nim do lozka z wlasnej woli i ty decydujesz jak to wyglada. Nie mow ze nikt sie ciebie nie pytal.

A moze niepotrzebnie sie przejmujesz? Pogadaj z nim.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-20, 15:58   #8
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Skomplikowana damsko-meska relacja

Cytat:
Napisane przez Lilka1142 Pokaż wiadomość
Tylko, ze nikt nikogo nie pytal jak to ma wygladac.
Może więc warto ten błąd naprawić?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 12:31   #9
szynka_w_toscie
Zadomowienie
 
Avatar szynka_w_toscie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 807
Dot.: Skomplikowana damsko-meska relacja

Dla niego to pewnie relacja FF i mu to odpowiada, gdyby było inaczej to wydaje mi się, że próbował by Ciebie poznać na innej płaszczyźnie, a nie tylko w łóżku. Może pogadaj z nim bo on pewnie nie jest świadomy, że Ty coś do niego czujesz.
__________________
"When I let a day go by without talking to you...
then that day's just no good."
A.
szynka_w_toscie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 09:16   #10
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Skomplikowana damsko-meska relacja

Cytat:
Napisane przez Lilka1142 Pokaż wiadomość

Zdarza mi sie mowic o seksie czy rzucic zart z pieprzykiem, moze to tez jest odbierane przez mezczyzn dziwnie. Kilka dni temu spotkalismy sie rano w kawiarni, zupelnie od czapy zaczelam sie zastanawiac na glos, bardziej sama do siebie, czy mam ochote na cos slodkiego czy mam ochote jednak na seks, na takiej zasadzie jak sie czasem nie jest pewnym czy chce sie pic czy nie. Nie mialam w glowie zadnych amorow, a on zaraz zaczal szukac pretekstu jakby tu zmienic lokalizacje na hotel. Wtedy sie zlapalam, ze moze on moj glupi komentarz mogl odebrac jako gre wstepna albo zaczepke.

Moze i mam luzne podejscie, ale nie oznacza to od razu, ze mozna mnie traktowac jedynie w kategorii dmuchanej lali.
Zreszta wracajac do FF, to absolutnie nie jest uklad dla mnie. Od razu sie emocjonalnie przywiazuje i nie lubie seksu dla sportu. Tylko, ze nikt nikogo nie pytal jak to ma wygladac.
serio? No szokujące, ciekawe czemu on tak to odebrał.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 10:38   #11
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Skomplikowana damsko-meska relacja

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
serio? No szokujące, ciekawe czemu on tak to odebrał.

Taki tekst bedac w kawiarni Co za różnica że do siebie wazne że na głos i on to słyszał. Jeszcze ze swoim facetem to załóżmy ok ale tak. Inaczej zabrzmiało jak tekst panny do towarzystwa czy nimfomanki. A z takimi sie idzie do hotelu.
Cytat:
Moze i mam luzne podejscie, ale nie oznacza to od razu, ze mozna mnie traktowac jedynie w kategorii dmuchanej lali.
Zreszta wracajac do FF, to absolutnie nie jest uklad dla mnie. Od razu sie emocjonalnie przywiazuje i nie lubie seksu dla sportu. Tylko, ze nikt nikogo nie pytal jak to ma wygladac.]
Skoro FF to nie układ dla Ciebie czemu jasno nie wyjaśnisz z nim jaki to rodzaj relacji??

Edytowane przez aleks_90
Czas edycji: 2016-04-22 o 10:40
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-22, 11:20   #12
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Skomplikowana damsko-meska relacja

Przecież jesteś w takim układzie. Powiedz mu. On pewnie nie widzi problemu
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 23:41   #13
Lilka1142
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4
Dot.: Skomplikowana damsko-meska relacja

Cytat:
Napisane przez aleks_90 Pokaż wiadomość
Skoro FF to nie układ dla Ciebie czemu jasno nie wyjaśnisz z nim jaki to rodzaj relacji??
Pol dnia sie dzisiaj zastanawialam dlaczego zadanie tego typu pytania wprost paralizuje mnie calkowicie.
Dla nadziei. Teraz nie jestem pewna, jest jakas szansa, że widzi we mnie swoja (przyszla) dziewczyne. A jak mi powie prosto w oczy, ze kreci sie wokol mnie tylko dla seksu, wszystko runie. Zapewne nadal bede z nim sypiac, z ta roznica, ze calkowicie bede sobie zdawac sprawe z beznadziei sytuacji. W ostatnim czasie moje poczucie wlasnej wartosci zostalo podkopane przez kilka innych osob, rowniez przez prace i trudno mi uwierzyc, ze taki swietny facet moglby zainteresowac sie we mnie czymkolwiek innym niz d... Na tym polu jestem swobodna i pewna siebie.

Jak to zwykle z osobami niepewnymi bywa, moje pierwsze reakcje sa niefortunne czasami. Wracam myslami do tych wydarzen, jakbym mogla cofnac czas i zachowac sie inaczej, wiedzialabym co powiedziec. A tak jest za pozno. On kilka razy proponowal wspolne spedzenie czasu na rozne sposoby, zwlaszcza na poczatku. Poznalismy sie kilka dni przed moimi wakacjami, musialam jeszcze dokupic pare rzeczy w tym stroj kapielowy. On chcial mi potowarzyszyc, taki dzien razem zakupy, restauracje, na luzie. Naturalnie stwierdzilam, ze to byloby bardzo niezreczne, bo zwykle jak przychodzi babka z facetem do sklepu z bielizna sprzedawcy od razu zakladaja, ze sa para. Pewnie wypadaloby, zebym mu sie pokazala, juz mialam przed oczami mnostwo niezrecznych sytuacji. Juz pomijajac, ze mnie dzien wczesniej widzial nago. Wymigalam sie jakos. Pozniej zapraszal mnie na jakas impreze, problem w tym, ze miala byc na niej cala jego rodzina. Nie rodzice i rodzenstwo, a caaala rodzina. I jestem pewna, ze jego mama mnie nie polubi, nie ma na to szans. Splonelabym we wstydu przy takiej konfrontacji. Wiec tez odmowilam. Bylo jeszcze kilka tego typu przykladow.

Mam wiec wrazenie, ze probowal do mnie po ludzku, tylko oczywiscie ja kretynka zawsze cos palne i pozamiatane. Teraz spotykamy sie praktycznie we dwoje, wychodzimy do restauracji, kin, potem ladujemy u niego albo u mnie. Jeszcze dodac do tego moje komentarze typu ten z kawiarni wyzej i moze on rzeczywiscie sadzic, ze interesuja mnie tylko ciche schadzki.

Wiem, ze musze usiasc i z nim porozmawiac. Tylko to jest strasznie trudne.
Lilka1142 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-23, 07:14   #14
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Skomplikowana damsko-meska relacja

Cytat:
Napisane przez aleks_90 Pokaż wiadomość
Taki tekst bedac w kawiarni Co za różnica że do siebie wazne że na głos i on to słyszał. Jeszcze ze swoim facetem to załóżmy ok ale tak. Inaczej zabrzmiało jak tekst panny do towarzystwa czy nimfomanki. A z takimi sie idzie do hotelu.
Oczywiście. Porządne dziewczyny nigdy nie mają ochoty na seks.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-23, 08:25   #15
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Skomplikowana damsko-meska relacja

dlaczego jestes PEWNA,ze jego mama cie nie polubi?
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-23, 08:50   #16
Lilka1142
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4
Dot.: Skomplikowana damsko-meska relacja

Cytat:
Napisane przez wiekanka Pokaż wiadomość
dlaczego jestes PEWNA,ze jego mama cie nie polubi?
Znam jego brata juz dluzszy czas, czesto u nas bywal w domu. Troche z opowiesci poznalam ich mame, z tego co slysze, to jest to kobieta wymagajaca, bardzo interesujaca sie zeby nie powiedziec ingerujaca w zycie swoich dzieci. Pewna sytuacja miala miejsce jakis czas temu, mianowicie ten facet, z ktorym sie spotykam podal mi swoj telefon, zebym cos na nim zrobila. Nie chce wchodzic w szczegoly, bo nie ma to znaczenia. Chce tylko zaznaczyc, ze nie grzebalam mu po telefonie, po prostu mi go dal i niechcacy kliknelam nie ten czat, ma inny model i sie pogubilam. W kazdym razie zobaczylam kilka linijek rozmowy, dopiero potem sie domyslilam, ze pewnie chodzilo o mnie. Napisal do mamy cos w stylu "a co, lepiej jakby w ogole nie miala pracy?" Tak sie sklada, ze mam prace, ktora nie jest spelnieniem marzen, ale chce zmienic, chce sie ksztalcic i szukac mozliwosci rozwoju. U niego z kolei prawie kazdy skonczyl studia, ma bardzo dobra prace itd. Juz na dzien dobry widzialam, ze jego mama sie rzuca o to, ze mam kiepska prace. A moze do tego jeszcze jakos doszla do niej opinia o mnie rozsiewana przez mojego exa, nie wiem.
Lilka1142 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-23, 09:05   #17
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Skomplikowana damsko-męska relacja

Ta "opinia" nie ma nic do rzeczy. Zobacz, jak siebie traktujesz - będziesz cierpieć 23h na dobę, żeby tylko zaznać złudzenia szczęścia przez góra godzinę. Nie mogłaś z takim podejściem wpakować się w nic dobrego.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-23, 10:15   #18
berenka
Zadomowienie
 
Avatar berenka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 181
Dot.: Skomplikowana damsko-męska relacja

Oczywiście, że z nim normalnie i wprost porozmawiaj. I tak, musisz wziąć pod uwagę, że to się może skończyć (ba! musi się też skończyć, jeżeli np. związek byś chciała, right?). Plus jest taki, że gadał o Tobie z matką (tak, w tej sytuacji , to plus), bo możliwe, iż to oznacza, że jednak brał/bierze Cie na poważnie. Gadaj z nim dziewczyno, zanim się zamęczysz, bo przeciez to coś, co niby Was łączy tez nie daje Ci pełnej satysfakcji.
berenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-23, 10:33   #19
tarkowska
Zadomowienie
 
Avatar tarkowska
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 552
Dot.: Skomplikowana damsko-męska relacja

Cytat:
Napisane przez berenka Pokaż wiadomość
Oczywiście, że z nim normalnie i wprost porozmawiaj. I tak, musisz wziąć pod uwagę, że to się może skończyć (ba! musi się też skończyć, jeżeli np. związek byś chciała, right?). Plus jest taki, że gadał o Tobie z matką (tak, w tej sytuacji , to plus), bo możliwe, iż to oznacza, że jednak brał/bierze Cie na poważnie. Gadaj z nim dziewczyno, zanim się zamęczysz, bo przeciez to coś, co niby Was łączy tez nie daje Ci pełnej satysfakcji.
Też sądzę, że nie masz się czego obawiać. Ta rozmowa z mamą może świadczyć o jego zaangażowaniu. Porozmawiaj o wszystkim szczerze - powiedz, że nigdy nie chciałaś związku dla samego seksu, ale bałaś się porozmawiać. Im szybciej, tym lepiej.
tarkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-24, 04:11   #20
szynka_w_toscie
Zadomowienie
 
Avatar szynka_w_toscie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 807
Dot.: Skomplikowana damsko-męska relacja

Cytat:
Napisane przez tarkowska Pokaż wiadomość
Też sądzę, że nie masz się czego obawiać. Ta rozmowa z mamą może świadczyć o jego zaangażowaniu. Porozmawiaj o wszystkim szczerze - powiedz, że nigdy nie chciałaś związku dla samego seksu, ale bałaś się porozmawiać. Im szybciej, tym lepiej.
Zgadzam się Może jemu na Tobie zależy, ale to Ty nie dajesz mu szansy na znajomość. Serio z powodu obawy przed matka chcesz odpuścić takiego faceta? Nie jesteś pomidorówka żeby Cię wszyscy lubili nie przejmuj się jego matką i naprawdę - POGADAJ Z NIM.
__________________
"When I let a day go by without talking to you...
then that day's just no good."
A.
szynka_w_toscie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-24 05:11:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:05.