Mój facet mnie wystawił, jak się zachować? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-24, 08:32   #1
olil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 24

Mój facet mnie wystawił, jak się zachować?


Nie sądziłam, że z takim problemem wyląduję na forum...
Mój facet poszedł na spontaniczne piwo z kumplami. Poinformował mnie i umówiliśmy się, że 2h później do mnie przyjedzie, zrobimy RAZEM zakupy, obiad i spędzimy razem popołudnie.

Przyszedł 5h później (był już wieczór), mocno wstawiony, jakby nigdy nic. Byłam wściekła. Napisał mi 1 smsa, zupełnie obojętnego, nawet nie dał znać, że się "spóźni". Cały dzień czekałam w domu, właściwie zmarnowałam dzień. Po 3h czekania zrezygnowałam z czekania i zabrałam się do robienia obiadu. Kiedy przyszedł, pokłóciliśmy się i oboje płakaliśmy. Zapytał, czy skoro przez niego płaczę, będę chciała się rozstać (?). Wziął mnie na wyznania miłości i oczywiście zmiękłam.

Zdarzyło się to pierwszy raz, jednak moi rodzice upomnieli mnie, że nie życzą sobie, by mój chłopak przychodził do mnie w takim stanie, bo jest to brak szacunku względem mnie.

Jak się teraz zachować? Jakby nigdy nic?
olil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 08:35   #2
AshaiSun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 242
Dot.: Mój facet mnie wystawił, jak się zachować?

Przede wszystkim załatwić to w momencie kiedy będzie zupełnie trzeźwy i logicznie myślący. Ja bym przeprowadziła poważna rozmowe wspominajac, że nie tylko mi takie zachowanie się bardzo tego dnia nie podobało i jeśli już podczas spotkania czul, że nie skończy się na jednym to po 2 piwie mógł się skontaktowac, że ma ochotę zostać tam dłużej i tyle. I decyzja czy się widzicie czy Ty sobie sama organizujesz dzień i masz to w pupie...
AshaiSun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 08:42   #3
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Mój facet mnie wystawił, jak się zachować?

Cytat:
Napisane przez olil Pokaż wiadomość
Nie sądziłam, że z takim problemem wyląduję na forum...
Mój facet poszedł na spontaniczne piwo z kumplami. Poinformował mnie i umówiliśmy się, że 2h później do mnie przyjedzie, zrobimy RAZEM zakupy, obiad i spędzimy razem popołudnie.

Przyszedł 5h później (był już wieczór), mocno wstawiony, jakby nigdy nic. Byłam wściekła. Napisał mi 1 smsa, zupełnie obojętnego, nawet nie dał znać, że się "spóźni". Cały dzień czekałam w domu, właściwie zmarnowałam dzień. Po 3h czekania zrezygnowałam z czekania i zabrałam się do robienia obiadu. Kiedy przyszedł, pokłóciliśmy się i oboje płakaliśmy. Zapytał, czy skoro przez niego płaczę, będę chciała się rozstać (?). Wziął mnie na wyznania miłości i oczywiście zmiękłam.

Zdarzyło się to pierwszy raz, jednak moi rodzice upomnieli mnie, że nie życzą sobie, by mój chłopak przychodził do mnie w takim stanie, bo jest to brak szacunku względem mnie.

Jak się teraz zachować? Jakby nigdy nic?
Na pewno nie zachowywać się jakby nic się nie stało, bo się stało i skoro tu o tym piszesz, to znaczy że Cię to zabolało. Porozmawiajcie jeszcze raz, na trzeźwo, powiedz mu że poczułaś się wystawiona i nieszanowana, powiedz mu na przyszłość czego sobie nie życzysz - zobaczysz wtedy, jak się do tego odniesie.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 08:42   #4
atimaF
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 156
Dot.: Mój facet mnie wystawił, jak się zachować?

Olil, wyluzuj, nigdy mloda nie bylas ?
Poplakal sie chlopak, czuje sie winny.Jak mu na Tobie zalezy, wiecej tego nie zrobi.
A jak zrobi, to wtedy dopiero nara.
Powiedz mu, ze rozumiesz, ze zdarza sie popic z kolegami, ale Ty czekalas i mogl chociaz uprzedzic, ze spotkanie moze sie przeciagnac.
atimaF jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 08:53   #5
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Mój facet mnie wystawił, jak się zachować?

Cytat:
Napisane przez olil Pokaż wiadomość
Nie sądziłam, że z takim problemem wyląduję na forum...
Mój facet poszedł na spontaniczne piwo z kumplami. Poinformował mnie i umówiliśmy się, że 2h później do mnie przyjedzie, zrobimy RAZEM zakupy, obiad i spędzimy razem popołudnie.

Przyszedł 5h później (był już wieczór), mocno wstawiony, jakby nigdy nic. Byłam wściekła. Napisał mi 1 smsa, zupełnie obojętnego, nawet nie dał znać, że się "spóźni". Cały dzień czekałam w domu, właściwie zmarnowałam dzień. Po 3h czekania zrezygnowałam z czekania i zabrałam się do robienia obiadu. Kiedy przyszedł, pokłóciliśmy się i oboje płakaliśmy. Zapytał, czy skoro przez niego płaczę, będę chciała się rozstać (?). Wziął mnie na wyznania miłości i oczywiście zmiękłam.

Zdarzyło się to pierwszy raz, jednak moi rodzice upomnieli mnie, że nie życzą sobie, by mój chłopak przychodził do mnie w takim stanie, bo jest to brak szacunku względem mnie.

Jak się teraz zachować? Jakby nigdy nic?
z☠☠☠kę powinien dostać jak już wytrzeźwieje. ja bym go wystawiła za drzwi, skoro przyszedł pijany.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 08:54   #6
olil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 24
Dot.: Mój facet mnie wystawił, jak się zachować?

Cytat:
Olil, wyluzuj, nigdy mloda nie bylas ?
Poplakal sie chlopak, czuje sie winny.Jak mu na Tobie zalezy, wiecej tego nie zrobi.
A jak zrobi, to wtedy dopiero nara.
Czy to w ogóle powód do zerwania?


Cytat:
Na pewno nie zachowywać się jakby nic się nie stało, bo się stało i skoro tu o tym piszesz, to znaczy że Cię to zabolało. Porozmawiajcie jeszcze raz, na trzeźwo, powiedz mu że poczułaś się wystawiona i nieszanowana, powiedz mu na przyszłość czego sobie nie życzysz - zobaczysz wtedy, jak się do tego odniesie.
A po rozmowie? Jak zachowywać się później?


Cytat:
[...] jeśli już podczas spotkania czul, że nie skończy się na jednym to po 2 piwie mógł się skontaktowac, że ma ochotę zostać tam dłużej i tyle
Do tej pory było to normalne, więc widocznie dlatego tak zabolało.


Cytat:
z☠☠☠kę powinien dostać jak już wytrzeźwieje. ja bym go wystawiła za drzwi, skoro przyszedł pijany.
Twiedził, że nie jest pijany i że bardzo chciał mnie zobaczyć

Edytowane przez olil
Czas edycji: 2016-04-24 o 08:56
olil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 08:57   #7
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Mój facet mnie wystawił, jak się zachować?

Cytat:
Napisane przez atimaF Pokaż wiadomość
Olil, wyluzuj, nigdy mloda nie bylas ?
Poplakal sie chlopak, czuje sie winny.Jak mu na Tobie zalezy, wiecej tego nie zrobi.
A jak zrobi, to wtedy dopiero nara.
Powiedz mu, ze rozumiesz, ze zdarza sie popic z kolegami, ale Ty czekalas i mogl chociaz uprzedzic, ze spotkanie moze sie przeciagnac.
głupia argumentacja. nie każdy "za młodu" chlał i okazywał brak szacunku drugiej osobie, bo alkohol był ważniejszy.

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

no cóż. a ja bym nie chciała go widzieć. ile znasz osób, które wypiją i mówią, że trzeźwe?
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-24, 09:03   #8
olil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 24
Dot.: Mój facet mnie wystawił, jak się zachować?

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa
głupia argumentacja. nie każdy "za młodu" chlał i okazywał brak szacunku drugiej osobie, bo alkohol był ważniejszy.

no cóż. a ja bym nie chciała go widzieć. ile znasz osób, które wypiją i mówią, że trzeźwe?
Właściwie, to nadal jesteśmy młodzi, bo mamy po 20 lat, jednak mój chłopak do tej pory (w ciągu 1,5 roku związku) nie zrobił mi takiej akcji.
Powiedziałam, że nie chcę go widzieć, ale się uparł, że przyjedzie, więc go wpuściłam. Był wcięty, było to wyraźnie czuć i widać, w takim stanie nie mogłabym go wyrzucić za drzwi.

/Każdy jest trzeźwy po alkoholu
olil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 09:37   #9
201706081317
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 982
Dot.: Mój facet mnie wystawił, jak się zachować?

Nie chciałabym nigdy przyjąć do siebie zwłaszcza w obecności rodziców zalanego nieodpowiedzialnego faceta.
201706081317 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 09:43   #10
ALL for LOVE
Zadomowienie
 
Avatar ALL for LOVE
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 058
Dot.: Mój facet mnie wystawił, jak się zachować?

No trudno, stało się, pogadajcie na poważnie, powiedz, że Cię to zabolało i tyle. Nie ma co się rozstawać, skoro jesteście ze sobą półtora roku i nigdy takich akcji nie było.
__________________
Cytat:
Napisane przez majka versace Pokaż wiadomość
Wspólne prowadzenie domu i przebywanie w swoim towarzystwie to wielkie wyzwanie. To nauka drugiego człowieka od nowa. Z innej perspektywy.
ALL for LOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 10:01   #11
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Mój facet mnie wystawił, jak się zachować?

Cytat:
Napisane przez olil Pokaż wiadomość
Właściwie, to nadal jesteśmy młodzi, bo mamy po 20 lat, jednak mój chłopak do tej pory (w ciągu 1,5 roku związku) nie zrobił mi takiej akcji.
Powiedziałam, że nie chcę go widzieć, ale się uparł, że przyjedzie, więc go wpuściłam. Był wcięty, było to wyraźnie czuć i widać, w takim stanie nie mogłabym go wyrzucić za drzwi.

/Każdy jest trzeźwy po alkoholu
no cóż. a ja bym nie wpuściła. tym bardziej, że mieszkasz z rodzicami i nie jest to odpowiedni dla nich widok.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-24, 10:25   #12
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Mój facet mnie wystawił, jak się zachować?

Cytat:
Napisane przez olil Pokaż wiadomość
Był wcięty, było to wyraźnie czuć i widać, w takim stanie nie mogłabym go wyrzucić za drzwi.
Niby czemu nie?

Faktycznie, to lepiej było narobić jemu i sobie wstydu przed rodzicami. Gdyby do mojej 20-letniej córki przyszedł facet w stanie takim, że aż bym jej zwracała uwagę, to pewnie długo bym na niego patrzyła inaczej nieco, niż do tej pory.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 10:46   #13
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: Mój facet mnie wystawił, jak się zachować?

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
no cóż. a ja bym nie wpuściła. tym bardziej, że mieszkasz z rodzicami i nie jest to odpowiedni dla nich widok.
Ja tak samo, wstydu cie narobil i sobie rowniez.
__________________
Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 11:10   #14
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Mój facet mnie wystawił, jak się zachować?

Cytat:
Napisane przez Lexie Pokaż wiadomość
Niby czemu nie?

Faktycznie, to lepiej było narobić jemu i sobie wstydu przed rodzicami. Gdyby do mojej 20-letniej córki przyszedł facet w stanie takim, że aż bym jej zwracała uwagę, to pewnie długo bym na niego patrzyła inaczej nieco, niż do tej pory.
Też tak uważam, minus jak stąd do Chin.

Wpuscilas go mieszkając z rodzicami? Ciężko mu teraz będzie odbudować zaufanie i poczucie szacunku. Twoi rodzice mają rację. Chcesz być dobrze traktowana, to wymagaj. Chcesz być szanowana - wymagaj szacunku. Trzeba mu było przez telefon powiedzieć, że wystawił Cię i nie zamierzasz się z nim spotykać w takim stanie, zwłaszcza przy rodzicach.

A plakanie i branie na litość "czy już mnie nie kochasz?", "czy chcesz zerwać?" - brzmią jak typowe tekty pijanego, któremu się włączyła faza uczuciowa. Powinnaś z nim tą sprawę wyjaśnić na trzeźwo.
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 11:51   #15
Fajtlapka33
Raczkowanie
 
Avatar Fajtlapka33
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 39
Dot.: Mój facet mnie wystawił, jak się zachować?

Jesteś młoda, całe życie przed Tobą. Daj sobie spokój z kimś takim chyba, że lubisz jak facet pije...
Fajtlapka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 11:56   #16
MuchaLibre
I tak powiem
 
Avatar MuchaLibre
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 654
Dot.: Mój facet mnie wystawił, jak się zachować?

A czy jemu takie płaczki zdarzają się częściej, czy tylko ten raz go "puściło" po alkoholu? Bo serio, takie emocjonalne podejście do życia to nic dobrego. Poważnie, nie jeden alkoholik właśnie tak zaczynał.
MuchaLibre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 12:11   #17
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Mój facet mnie wystawił, jak się zachować?

oczywiscie ze moglas go nie wpuscic i wyprosic jak juz wpuscilas. Pakujesz go do taksowki i mowisz kierowcy jego adres.

To on nawalil, wiec inicjatywa jest po jego stronie. Ja bym na Twoim miejscu nic nie robila i czekala co on zrobi by Cie przeprosic.

Ewentualnie mozesz przeprosic swoich rodzicow skoro byli swiadkami takiej wizyty.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 12:33   #18
olil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 24
Dot.: Mój facet mnie wystawił, jak się zachować?

Nie napisałam tego wcześniej, ale właściwie to... moi rodzice go wpuścili i przywitali, bo ja nie zdążyłam dobiec. Jak już go zobaczyłam, szybko zabrałam go do swojego pokoju.

Rozmawiałam z mamą. Powiedziała, że wie, że to jeden taki wyskok i że powinnam z nim porozmawiać, ale póki to się nie powtórzy, niczego to nie zmieni w ich relacjach. Zabolało ją to, że płakałam.

Cytat:
Jesteś młoda, całe życie przed Tobą. Daj sobie spokój z kimś takim chyba, że lubisz jak facet pije...
Mój chłopak nie pije często. Zdarza się, że kupimy sobie po piwie czy otworzymy wino, ale raczej przy jakiejś większej okazji. Teraz stoi w jego pokoju kilka piw, które kilka miesięcy temu dostał, a nadal ich nie dotyka . Raz na miesiąc czy dwa pójdzie gdzieś ze znajomymi do pubu albo pójdziemy tam razem.

Cytat:
A czy jemu takie płaczki zdarzają się częściej, czy tylko ten raz go "puściło" po alkoholu? Bo serio, takie emocjonalne podejście do życia to nic dobrego. Poważnie, nie jeden alkoholik właśnie tak zaczynał.
Ja jestem dość.. nerwowa? Zdarza się, że się mocniej pokłócimy i automatycznie lecą mi łzy (nie ryczę, nie histeryzuję, po prostu tak mam) i kiedy już wszystko z siebie wyrzucimy, zapada cisza, widzę czasami, jak ze sobą walczy, robią mu się szklanki w oczach, nic nie mówię, on się uspokaja i później z reguły mnie przytula i się godzimy.
Po alkoholu nigdy tak nie było. Zależy mu, jestem jego pierwszą dziewczyną, może to dlatego. Po prostu nie cierpi kłótni i twierdzi, że boli go to, że mnie rani.

Cytat:
Ewentualnie mozesz przeprosic swoich rodzicow skoro byli swiadkami takiej wizyty.
A może on?
olil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 12:43   #19
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Mój facet mnie wystawił, jak się zachować?

Ja uważam że nie ma co dramatyzowac. Nic się nie stało wielkiego. I Twoi rodzice również to rozumieją. Porozmawiaj z chłopakiem, powiedz że było Ci przykro że się nie odezwał i że zachował się nieodpowiedzialne, i tyle.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-24, 13:21   #20
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Mój facet mnie wystawił, jak się zachować?

Raz się chłopakowi zdarzyło, może miał zły dzień, niech przeprosi i obieca że więcej w takim stanie nie będzie cię nachodził. Nie robiłabym tragedii, skoro do tej pory się nie upijał, nie szwenda się z kumplami itd.
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 19:15   #21
olil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 24
Dot.: Mój facet mnie wystawił, jak się zachować?

Dziękuję!
Niech mi jeszcze raz taką akcję wywinie..
olil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-25 20:15:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:48.