zachowanie kobiety po randce - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-01, 13:05   #181
Isco21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 272
Dot.: zachowanie kobiety po randce

O Boże . Blisko miesiąc miałem spokój. I pisze do mnie znów. 4 dni temu " dzień dobry co tam u mmo slyhwc i czy byłem Na tej imprezie." . Potem pisała jeszcze z 4 razy na fb co słychać. Odpisałem. Po 8 godzinach " ok, narazie" odpisala mi. " Szkoda ze jestes na mnie taki obrazony. Mialam nadzieje ze juz ci przeszla zlosc i sb popiszemy jak koledzy " nic nie odpisałem. Nie wiem o co jej chodzi. Dzisiaj o 1 w nocy napisała mi dobrwnoc a rano niego dnia . Nic jej nie odpisuje oczywiscie . Ale nie wiem po co ona pisze do mnie. Skoro sama powiedziała ze nie będzie do mnie pisać. Boże co za telenowela. Zakończyliśmy znajomość a ta ciągle o sobie przypomina. Nic nie odpisuje.
Isco21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-01, 21:39   #182
tarkowska
Zadomowienie
 
Avatar tarkowska
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 552
Dot.: zachowanie kobiety po randce

Cytat:
Napisane przez Isco21 Pokaż wiadomość
O Boże . Blisko miesiąc miałem spokój. I pisze do mnie znów. 4 dni temu " dzień dobry co tam u mmo slyhwc i czy byłem Na tej imprezie." . Potem pisała jeszcze z 4 razy na fb co słychać. Odpisałem. Po 8 godzinach " ok, narazie" odpisala mi. " Szkoda ze jestes na mnie taki obrazony. Mialam nadzieje ze juz ci przeszla zlosc i sb popiszemy jak koledzy " nic nie odpisałem. Nie wiem o co jej chodzi. Dzisiaj o 1 w nocy napisała mi dobrwnoc a rano niego dnia . Nic jej nie odpisuje oczywiscie . Ale nie wiem po co ona pisze do mnie. Skoro sama powiedziała ze nie będzie do mnie pisać. Boże co za telenowela. Zakończyliśmy znajomość a ta ciągle o sobie przypomina. Nic nie odpisuje.
To po kiego grzyba odpisałeś po tych ośmiu godzinach?

Nic to nic, zero, null... Ogarnij to wreszcie
tarkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-02, 09:03   #183
Isco21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 272
Dot.: zachowanie kobiety po randce

Wczoraj w nocy znów sms o 23 dobranoc. A minutę później na fejsie co tam u mnie słychać. I jakieś minki z nadzieją.

Zauważyłem pewna rzecz. Ona kasuję aplikację Messenger. Jak do mnie pisze to na nową ja instaluje.

Po co ona dalej do mnie pisze? Skoro powiedziała że nie będzie pisać. I wróciła do niego.
Isco21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-02, 10:40   #184
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: zachowanie kobiety po randce

Cytat:
Napisane przez Isco21 Pokaż wiadomość
Wczoraj w nocy znów sms o 23 dobranoc. A minutę później na fejsie co tam u mnie słychać. I jakieś minki z nadzieją.

Zauważyłem pewna rzecz. Ona kasuję aplikację Messenger. Jak do mnie pisze to na nową ja instaluje.

Po co ona dalej do mnie pisze? Skoro powiedziała że nie będzie pisać. I wróciła do niego.
A po co ty tutaj piszesz? Z takiego samego powodu z jakiego ona pisze do ciebie.
Brakuje atencji i lubi kopac trupa
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-02, 11:24   #185
Isco21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 272
Dot.: zachowanie kobiety po randce

Wyjechała mi z tekstem ze szkodą ze nie chce z nią pisać. Ja do niej. Że sama tego chciała. A ona ze tego nie chciała. Pisze jej ze sama powiedziała że nie będzie do mnie pisać i trochę ja zmaralo. Powiedziałem żeby się uczyła do matury a nie.

Pisze tutaj z tego powodu . Bo Wy kobiety doświadczone wiecie po co ona to robi. Skoro do niego wróciła chyba.
Isco21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-02, 11:29   #186
Andro88
Raczkowanie
 
Avatar Andro88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 127
Dot.: zachowanie kobiety po randce

Co cię obchodzi po co to robi. Po prostu nie odpisuj.
Andro88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-02, 12:32   #187
ninelives
Raczkowanie
 
Avatar ninelives
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 34
Dot.: zachowanie kobiety po randce

Cytat:
Napisane przez Isco21 Pokaż wiadomość
Wczoraj w nocy znów sms o 23 dobranoc. A minutę później na fejsie co tam u mnie słychać. I jakieś minki z nadzieją.

Zauważyłem pewna rzecz. Ona kasuję aplikację Messenger. Jak do mnie pisze to na nową ja instaluje.

Po co ona dalej do mnie pisze? Skoro powiedziała że nie będzie pisać. I wróciła do niego.
Dupko moja, weź Ty sobie ją daruj

Pisze bo odebrałeś jej adorację, która schlebiała jej, teraz próbuje ją odzyskać. Niektórym pannom miło i wygodnie mieć takiego przydupasa czasoumilacza, który będzie na skinienie paluszka panienki, poadoruje, popatrzy maślanymi ślepiami, a jak się z drugim nie uda będzie się komu wypłakać.

Daruj sobie, bo laska jest niepoważna.
ninelives jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-02, 16:13   #188
Klutka
Rozeznanie
 
Avatar Klutka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 535
Dot.: zachowanie kobiety po randce

świetny wątek, przeczytałam cały z wypiekami na twarzy
__________________
2014 - kosmetolog lic
2016 - turystyka rekreacyjna i odnowa biologiczna mgr
2.05.2012

Insta

śpiewam



Klutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-02 17:13:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:00.