Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-03, 14:32   #1201
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
twoim ulubionym perfumem

perfumem

PERFUMEM

Ha ha zabiło mnie to
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 14:39   #1202
heater
gonna heat
 
Avatar heater
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 221
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez la_bellegerent Pokaż wiadomość
Ewa RLM = Boy George z lat '80!
Tak!
A Włodek Markowicz = Leski
__________________
Kto się kłania Moskwie, kto podnóżkiem Ameryki jest
Kto ma berło, kto koronę - wielce nie obchodzi mnie.
heater jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 14:42   #1203
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez loczek88 Pokaż wiadomość
Jego magnetyzm działa z pewnością na szeroka skale.


Jak dla mnie to mieszanka ustawienia kamery mocno z góry, przez co może znika podbródek, ale za to sylwetka jest okrutnie skrócona -> dlatego też mamy bardzo bliski plan, co też zaburza proporcje, a wisienką na torcie jest smutny fakt, iż Oleskaa się niemiłosiernie garbi. Widać to zwłaszcza na filmikach z Biuru.


Chętna na sali!
A może używasz przypadkiem koloru Ivory? też 2 razy użyty i mi nie podszedł.
w ogóle nie mogę colorstaya kiedyś uwielbiałam, a teraz robi mi na twarzy fuj suchelca ale cokolwiek innego będzie pożądane!
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 14:49   #1204
2011607111034
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 269
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Obejrzałam drugą część Q&A u Szusz i naprawdę przyjemnie mi się jej słuchało.
Wszyscy wiemy, jaka jest, że kasuje uparcie komentarze, ale mimo wszystko lubię czasem obejrzeć jej filmy i to wcale nie z czystej chęci pohejtowania.

CMB powinna posłuchać starszej koleżanki w kwestii nabywania dóbr luksusowych
2011607111034 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 14:56   #1205
loczek88
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 716
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
w ogóle nie mogę colorstaya kiedyś uwielbiałam, a teraz robi mi na twarzy fuj suchelca ale cokolwiek innego będzie pożądane!
za dużo do wyboru to ja nie mam ;
ale widzę że Jajamaja się już wcześniej zgłosiła, nie będę wchodzić Jej w drogę
loczek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 15:03   #1206
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez heater Pokaż wiadomość
A właśnie - macie coś takiego, że jakiś człowiek BARDZO kojarzy wam się fizycznie z innym człowiekiem, choć niekoniecznie muszą być, obiektywnie patrząc, podobni do siebie? Ja tak mam bardzo często i siłą rzeczy dotyczy to też czasami yt, i tak na przykład:
Kretka = Mandaryna albo Alison z The Affair, ale tu akurat wiele osób widzi podobieństwo, więc spoko.
Aliss, ale tylko w wersji bez makijażu, bo wygląda wtedy na 13 lat = ta "artystka" https://www.youtube.com/watch?v=TRv0zlWQvuM
Olfa w młodości https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net...aa&oe=5742427A = Ala Janosz z czasów Idola
Dziewczynka od tatuaży = Nina od Laury
starsza córka Doriski = tata Janusz O.

Mnie też Kretka kojarzy się z Mandaryną.

Cytat:
Napisane przez heater Pokaż wiadomość
O, to ciekawe - 3 (?) latka, a dla mnie tata Janusz, dla ciebie wujek.
DG przypomina mi BARDZO mojego kuzyna. Kuzyn ma teraz 38 lat, ale ostatni raz widziałam go, gdy miał 17.
A Olciiak to Anna Chlumsky z "My girl" http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2013/...97_634x937.jpg
DG według mnie przypomina wokalistę LemON.
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 15:08   #1207
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez loczek88 Pokaż wiadomość
za dużo do wyboru to ja nie mam ;
ale widzę że Jajamaja się już wcześniej zgłosiła, nie będę wchodzić Jej w drogę

Proszę, jaki grzeczny Lok.
Tak, ale napisałam potem Olenkaszowi, że w zasadzie nie mam nic na wymianę, mogę odkupić lub kupić coś w zamian. Więc jeśli trafi się ktoś inny, to się nie rzucam - jestem opcją awaryjną.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-03, 15:08   #1208
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
DressedInMint
https://youtu.be/JlBMEIkkmds?t=4m1s

Dlaczego one mi to robią?
Jak chcesz się jeszcze potorturować gramatycznie, to zapraszam:

201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 15:11   #1209
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
Jak chcesz się jeszcze potorturować gramatycznie, to zapraszam:
Już sobie dzisiaj oglądałam, co Madzik lubiała, a czego nie lubiała.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 15:20   #1210
agnieszka16
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka16
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 375
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Venin Pokaż wiadomość
Obejrzałam drugą część Q&A u Szusz i naprawdę przyjemnie mi się jej słuchało.
Wszyscy wiemy, jaka jest, że kasuje uparcie komentarze, ale mimo wszystko lubię czasem obejrzeć jej filmy i to wcale nie z czystej chęci pohejtowania.

CMB powinna posłuchać starszej koleżanki w kwestii nabywania dóbr luksusowych
Zgadzam się... Uważam, że youtube w dużej większości to królestwo konsumpcjonizmu i to już wymyka się spod jakiejkolwiek kontroli. Jedna rzecz to badziewie z chińskich sklepów czy nieprzemyślany zakupoholiczny szajs, za który oczywiście nie warto wykładać żadnych (nawet małych) pieniędzy.

Ale druga sprawa to błędnie postrzegany "minimalizm", którym nazywa się teraz inwestowanie ogromnych w skali całego budżetu pieniędzy w "przedmioty luksusowe". A CMB w tym przoduje. Mam opinię podobną do Szuszy - jeśli rzeczywiście musimy sobie na jakiś przedmiot odkładać miesiącami czy latami - czyli znacznie przekracza nasze bieżące możliwości finansowe, to lepiej zbierać na podróże, edukację, hobby, cokolwiek innego.

I nie przekonuje mnie, że to "inwestycja w doskonałą jakość" - bo taką samą jakość (za ułamek ceny) może mieć również niemarkowa torebka z dobrej pracowni kaletniczej. Płaci się przede wszystkim za logo. I okej - jeśli dla kogoś nie jest to żadne wyrzeczenie, to czemu nie. Ale taktyka "zastaw się a postaw się" nie przestaje mnie zadziwiać.

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Mnie też Kretka kojarzy się z Mandaryną.



DG według mnie przypomina wokalistę LemON.
Ale przecież DG to drugie wcielenie Zakościelnego lub Daniela Craiga. A Karo Liszowskiej lub Scarlett Johansson


Edytowane przez agnieszka16
Czas edycji: 2016-05-03 o 15:24
agnieszka16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 15:35   #1211
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L


now Gabi
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-03, 15:35   #1212
uczestnik48
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 74
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez agnieszka16 Pokaż wiadomość
Zgadzam się... Uważam, że youtube w dużej większości to królestwo konsumpcjonizmu i to już wymyka się spod jakiejkolwiek kontroli. Jedna rzecz to badziewie z chińskich sklepów czy nieprzemyślany zakupoholiczny szajs, za który oczywiście nie warto wykładać żadnych (nawet małych) pieniędzy.

Ale druga sprawa to błędnie postrzegany "minimalizm", którym nazywa się teraz inwestowanie ogromnych w skali całego budżetu pieniędzy w "przedmioty luksusowe". A CMB w tym przoduje. Mam opinię podobną do Szuszy - jeśli rzeczywiście musimy sobie na jakiś przedmiot odkładać miesiącami czy latami - czyli znacznie przekracza nasze bieżące możliwości finansowe, to lepiej zbierać na podróże, edukację, hobby, cokolwiek innego.

I nie przekonuje mnie, że to "inwestycja w doskonałą jakość" - bo taką samą jakość (za ułamek ceny) może mieć również niemarkowa torebka z dobrej pracowni kaletniczej. Płaci się przede wszystkim za logo. I okej - jeśli dla kogoś nie jest to żadne wyrzeczenie, to czemu nie. Ale taktyka "zastaw się a postaw się" nie przestaje mnie zadziwiać.

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------



Ale przecież DG to drugie wcielenie Zakościelnego lub Daniela Craiga. A Karo Liszowskiej lub Scarlett Johansson

scarlett za chuda. Chociaż zawsze można przytyć/schudnąć do ważnej roli.
uczestnik48 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 15:38   #1213
fableux
Zadomowienie
 
Avatar fableux
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 591
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

https://m.youtube.com/watch?v=CPb1Dn6WpvY

Ulubieńcy Nieesi. Pod koniec (jakoś 12:15) Nieesia zawdzięcza TEMU MASŁOWI brak rozstępów ciążowych.
__________________
insta
fableux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 15:43   #1214
clementine_
Raczkowanie
 
Avatar clementine_
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 40
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Co do CMB to w mojej opinii ją po prostu stać na marki luksusowe i najzwyczajniej w świecie lubi posiadać rzeczy z wyższych (i znanych) półek. Wątpię, żeby jakoś długo odkładała na tę torebkę. Mam wrażenie, że jej gadka o "odkładaniu miesiącami" to była trochę taka gadka pod publiczkę, żeby zsolidaryzować się z czytelniczkami, których (podejrzewam, że w znacznej większości) nie stać na takie rzeczy.
I nie piszę tego złośliwie, bo ja Baśkę bardzo lubię. Pamiętam jej filmik (to było chyba Q&A), w którym opowiadała o tym, ze założyła własną firmę i że raz było lepiej, raz gorzej, był miesiąc, w którym nie zarobiła ani złotówki, a były miesiące, w których przychodził jej przelew za przelewem. I m.in. dlatego ją lubię, bo wydaje się ogarniętą, pracowitą osobą, która nie rzuca się na wszystkie współprace jak leci i miliony darmowych ciuchów z chińskich stron.
Niektóre jutuberki mnie przerażają ilością zamawianych rzeczy. Jak widzę u Karoliny kolejny haul z butami to się poważnie zastanawiam po co jej to? Tylko dlatego, ze było darmowe?
No i chyba jednak wolę Baśkę z jej zamiłowaniem do markowych rzeczy, niż Karolę z ogromem hauli zewsząd skąd dają za darmo.

Edytowane przez clementine_
Czas edycji: 2016-05-03 o 15:45
clementine_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 15:44   #1215
loczek88
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 716
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

patrzcie co znalazłam
tak, to oficjalny Dżejsona kanał - WYRAZISTY link ("NOWY kanał YT") na głównej w blogu mnie skusił.

loczek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 15:56   #1216
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez clementine_ Pokaż wiadomość
Niektóre jutuberki mnie przerażają ilością zamawianych rzeczy. Jak widzę u Karoliny kolejny haul z butami to się poważnie zastanawiam po co jej to? Tylko dlatego, ze było darmowe?
Ja się zastanawiam gdzie one to trzymają Mieszkania mają raczej niewielkie. Nawet jeśli masę ciuchów i butów po filmie oddają/sprzedają, i tak mają tego kupę i trochę. Ciekawi mnie to, zwłaszcza w kontekście średniej wielkości mieszkania Szusz i przeogromnej ilości zamawianych rzeczy.

Witam się w końcówce długiego weekendu, wessała mnie gra Heroes 3
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 15:59   #1217
201705230905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 043
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Ja z ekobieca tez zamówiłam sobie Healthy Mix nr 51 mimo, że mam tłusta cerę, zobaczymy, może będzie ładnie wyglądać, jak na razie najlepiej sprawdzał się u mnie Ladycode DD z Bell dla Biedronki
201705230905 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 16:09   #1218
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

GRWM Karolina
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 16:27   #1219
akkikka
Raczkowanie
 
Avatar akkikka
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

A ktoś wie może co się dzieje z Oleśkowym zespołem? Byli tak mocno przez nich prowani, a teraz od jakiegoś czasu cisza. Czyżby skończyli już Oleśkowe gimnazjum?
akkikka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-03, 16:30   #1220
heater
gonna heat
 
Avatar heater
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 221
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Przedwczoraj był #schab, dziś #kaszanka https://www.instagram.com/p/BE8c9ghK...niolnaresorach

Powiem wam, że ciężkie musi być życie supergwiazd z polskiego jutuba, wszyscy ostatnio narzekają na swój marny los, teraz zobaczyłam wpis olciiak sprzed paru dni:
olciiak Wspaniały dzień… koncert Jack&Jack. Dziś tak już na spokojnie, jak emocje opadły, muszę Wam wyznać jedną rzecz. Zawsze miałam marzenia, realizowałam je. Wpadłam na pomysł nagrywania filmików na YouTube. Udało się. Moja popularność w krótkim tempie przerosła moje oczekiwania. I chyba sobie z tym przestaję radzić… Wiem, że jest masa osób, które chciałyby zamienić się ze mną miejscami, tożsamością. Wiem, że jest masa osób, które chciałyby robić to co ja, z takim skutkiem. Ale czy Wy wiecie, że ja chciałabym też niejednokrotnie mieć takie życie jak Wy? Wejść spokojnie na koncert, zrobić zdjęcie ze swoimi idolami, pośmiać się z innymi fankami, robić głupie miny. Tak, żeby nikt tego nie zauważył, nie zrobił mi zdjęcia i nie skrytykował, ocenił. Brakuje mi tego strasznie. Zazdroszczę Wam tego bardziej niż Wy zazdrościcie mojej przypadkowej popularności. - dobrze przeczytałeś Bo wiem, że pomimo mojej ciężkiej pracy było w niej ogrom szczęścia niż czego i kogokolwiek innego. Udało mi się, a zarazem nie udało mi się. Chciałabym z każdą z Was zamienić się na jeden dzień, tydzień, miesiąc mojego życia - na wasze. Uwierzcie, nie jest to łatwe życie. Jestem w podobnym wieku co Wy, mam takie same obowiązki, nadal się uczę i moje życie nie różni się niczym od Waszego, oprócz właśnie tej przypadkowej popularności. Wiecie dobrze, że zawsze jak mnie poprosicie zrobię z Wami zdjęcie, przyjadę do Waszego miasta jak mam tylko okazję, przytulę Was, powiem dobre słowo i dodam otuchy. Wiem, że tego potrzebujecie, tak jak ja potrzebuje. A najbardziej potrzebuję zrozumienia - jestem taka jak Wy... Przede mną jeszcze dużo pracy nad samą sobą, nad moimi filmami szczególnie. Nigdy nie będę idealna, nigdy nie będę najlepsza, ale tym co robie chcę zadowolić siebie i Was w stu procentach! Mam też swoich idoli, swoje pragnienia - proszę nie zabierajcie mi ich. Dla mnie to inspiracja ludźmi, którzy osiągneli ogromny sukces w tak młodym wieku. Chcę zobaczyć jak traktować fanów, jak z nimi rozmawiać, czerpać od nich pozytywna energię by przekazywać ją moim widzom. Chcę uczestniczyć w ich przygodzie, podziwiać ich talent i zaangażowanie w to co robią. Chcę również się rozwijać u boku ich twórczości. Proszę, pamiętajcie o tym ❤️
__________________
Kto się kłania Moskwie, kto podnóżkiem Ameryki jest
Kto ma berło, kto koronę - wielce nie obchodzi mnie.
heater jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 16:34   #1221
akkikka
Raczkowanie
 
Avatar akkikka
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

A u Bogu grillowanko u teściowej https://www.instagram.com/p/BE8c9ghKlHI/
akkikka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 16:36   #1222
pazza_polacca
Raczkowanie
 
Avatar pazza_polacca
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 404
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

ja oczywiście widzę swój komentarz, ale pewnie Oleśka była na korkach u Szusz i go ukryła

W każdym razie mam nadzieję, że Oleśka się czegoś nowego nauczyła i dostanie dodatkowe punkty na teście gimnazjalnym za trudne słowa
pazza_polacca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 16:36   #1223
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez loczek88 Pokaż wiadomość
patrzcie co znalazłam
tak, to oficjalny Dżejsona kanał - WYRAZISTY link ("NOWY kanał YT") na głównej w blogu mnie skusił.

O nie
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 16:38   #1224
Nike04
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 290
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Ja mam skórę raczej tłustą, ale bardziej mi odpowiada Revlon do skóry suchej. Jest tak samo trwały i kryje, ale jest przyjemniejszy w użyciu i lżejszy, a tak samo zastyga na twarzy. Helthy mix też lubię ale on jest czasami za żółty, czasami mi schodzi. Po wakacjach używałam healthy mix i w tedy mi pasował do skóry i kilka osób mi powiedziało, że wyglądam na taką wypoczętą po wakacjach i skórę mam bardzo ładna xD Ja to z każdym podkładem mam love&hate dni. Też obejrzałam GoT uwielbiam tak samo jak Wikingów. Bardzo lubiłam tez Revenge ale skończyło się rok temu na 4 sezonie. Kiedyś oglądałam ulubieńców u Karoliny i Szusz teraz to prędzej zobaczę raz w miesiącu Szusz niż Karolinę. Jednak im częściej nagrywają tym bardziej filmiki tracą na jakości dla mnie.
Nike04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 16:53   #1225
szandor1
Raczkowanie
 
Avatar szandor1
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 64
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Konsumpcjonizm u Szusz czy Stylizacji bywa przerażający, zważywszy, że ich fankami są małolaty często z niebogatych rodzin. A tu ich ukochana idolka codziennie występuje z houlem i tysiącem gadżetów. Możne nabrać przekonania,gdy ma się te 14 - 16 lat, że o to własnie w życiu chodzi.
szandor1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 17:01   #1226
uczestnik48
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 74
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez clementine_ Pokaż wiadomość
Co do CMB to w mojej opinii ją po prostu stać na marki luksusowe i najzwyczajniej w świecie lubi posiadać rzeczy z wyższych (i znanych) półek. Wątpię, żeby jakoś długo odkładała na tę torebkę. Mam wrażenie, że jej gadka o "odkładaniu miesiącami" to była trochę taka gadka pod publiczkę, żeby zsolidaryzować się z czytelniczkami, których (podejrzewam, że w znacznej większości) nie stać na takie rzeczy.
I nie piszę tego złośliwie, bo ja Baśkę bardzo lubię. Pamiętam jej filmik (to było chyba Q&A), w którym opowiadała o tym, ze założyła własną firmę i że raz było lepiej, raz gorzej, był miesiąc, w którym nie zarobiła ani złotówki, a były miesiące, w których przychodził jej przelew za przelewem. I m.in. dlatego ją lubię, bo wydaje się ogarniętą, pracowitą osobą, która nie rzuca się na wszystkie współprace jak leci i miliony darmowych ciuchów z chińskich stron.
Niektóre jutuberki mnie przerażają ilością zamawianych rzeczy. Jak widzę u Karoliny kolejny haul z butami to się poważnie zastanawiam po co jej to? Tylko dlatego, ze było darmowe?
No i chyba jednak wolę Baśkę z jej zamiłowaniem do markowych rzeczy, niż Karolę z ogromem hauli zewsząd skąd dają za darmo.
Ta firma to youtube? Czy może coś bardziej ambitnego?

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Cytat:
Napisane przez heater Pokaż wiadomość
Przedwczoraj był #schab, dziś #kaszanka https://www.instagram.com/p/BE8c9ghK...niolnaresorach

Powiem wam, że ciężkie musi być życie supergwiazd z polskiego jutuba, wszyscy ostatnio narzekają na swój marny los, teraz zobaczyłam wpis olciiak sprzed paru dni:
olciiak Wspaniały dzień… koncert Jack&Jack. Dziś tak już na spokojnie, jak emocje opadły, muszę Wam wyznać jedną rzecz. Zawsze miałam marzenia, realizowałam je. Wpadłam na pomysł nagrywania filmików na YouTube. Udało się. Moja popularność w krótkim tempie przerosła moje oczekiwania. I chyba sobie z tym przestaję radzić… Wiem, że jest masa osób, które chciałyby zamienić się ze mną miejscami, tożsamością. Wiem, że jest masa osób, które chciałyby robić to co ja, z takim skutkiem. Ale czy Wy wiecie, że ja chciałabym też niejednokrotnie mieć takie życie jak Wy? Wejść spokojnie na koncert, zrobić zdjęcie ze swoimi idolami, pośmiać się z innymi fankami, robić głupie miny. Tak, żeby nikt tego nie zauważył, nie zrobił mi zdjęcia i nie skrytykował, ocenił. Brakuje mi tego strasznie. Zazdroszczę Wam tego bardziej niż Wy zazdrościcie mojej przypadkowej popularności. - dobrze przeczytałeś Bo wiem, że pomimo mojej ciężkiej pracy było w niej ogrom szczęścia niż czego i kogokolwiek innego. Udało mi się, a zarazem nie udało mi się. Chciałabym z każdą z Was zamienić się na jeden dzień, tydzień, miesiąc mojego życia - na wasze. Uwierzcie, nie jest to łatwe życie. Jestem w podobnym wieku co Wy, mam takie same obowiązki, nadal się uczę i moje życie nie różni się niczym od Waszego, oprócz właśnie tej przypadkowej popularności. Wiecie dobrze, że zawsze jak mnie poprosicie zrobię z Wami zdjęcie, przyjadę do Waszego miasta jak mam tylko okazję, przytulę Was, powiem dobre słowo i dodam otuchy. Wiem, że tego potrzebujecie, tak jak ja potrzebuje. A najbardziej potrzebuję zrozumienia - jestem taka jak Wy... Przede mną jeszcze dużo pracy nad samą sobą, nad moimi filmami szczególnie. Nigdy nie będę idealna, nigdy nie będę najlepsza, ale tym co robie chcę zadowolić siebie i Was w stu procentach! Mam też swoich idoli, swoje pragnienia - proszę nie zabierajcie mi ich. Dla mnie to inspiracja ludźmi, którzy osiągneli ogromny sukces w tak młodym wieku. Chcę zobaczyć jak traktować fanów, jak z nimi rozmawiać, czerpać od nich pozytywna energię by przekazywać ją moim widzom. Chcę uczestniczyć w ich przygodzie, podziwiać ich talent i zaangażowanie w to co robią. Chcę również się rozwijać u boku ich twórczości. Proszę, pamiętajcie o tym ❤
Zapomniała dodać kilka słów o kasie. Ale o niej cicho, nie można mówić o zarabianiu na youtubie.

Zawsze mnie śmieszą takie wywody, czy to youtuberek, czy to innych gwiazdek. Oj jakie one biedne.
uczestnik48 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 17:08   #1227
clementine_
Raczkowanie
 
Avatar clementine_
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 40
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez uczestnik48 Pokaż wiadomość
Ta firma to youtube? Czy może coś bardziej ambitnego?
Z tego co mówiła, to jej firma jest związana z marketingiem i nie jest to YT.
clementine_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 17:09   #1228
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Jakie oblężenie nowych kont ostatnio
__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 17:17   #1229
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Już sobie dzisiaj oglądałam, co Madzik lubiała, a czego nie lubiała.

uzywala tego juz kilkadziesiat lat!




Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Ja się zastanawiam gdzie one to trzymają Mieszkania mają raczej niewielkie. Nawet jeśli masę ciuchów i butów po filmie oddają/sprzedają, i tak mają tego kupę i trochę. Ciekawi mnie to, zwłaszcza w kontekście średniej wielkości mieszkania Szusz i przeogromnej ilości zamawianych rzeczy.

Witam się w końcówce długiego weekendu, wessała mnie gra Heroes 3
kocham heroes <3 osobisscie jestem fanka czwórki, ktora jest mocno niedoceniana, ale trojke tez lubie
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 17:28   #1230
uczestnik48
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 74
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez 201705291006 Pokaż wiadomość
Treść usunięta


Dont worry. Nie jestem z kafeterii.
Youtube jest teraz bardziej popularny niż kiedyś. Może dlatego jest dużo nowych osób.
uczestnik48 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-06 17:14:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:55.