Sonda publiczna Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne dla katalogu kosmetyków

Notka

Techniczne dla katalogu kosmetyków Forum techniczne - obszar katalog kosmetyków. Tutaj zajmujemy się obsługą techniczną katalogu kosmetyków: "Kosmetyk Wszech Czasów".

Pokaż wyniki sondy: Podoba Ci się nowe KWC?
Tak 6 1,52%
Nie 385 97,47%
Nie mam zdania 4 1,01%
Głosujący: 395. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-23, 18:15   #361
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
psy szczekają, karawna jedzie dalej ;-)
Może tylko zmieniła pasażerów
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-23, 19:13   #362
allie
Zakorzenienie
 
Avatar allie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 3 347
GG do allie
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Nie mogę dojść do tego, jak usunąć swoje recenzje. Proszę o pomoc
__________________
Szukam korka do Theoremy 100ml
allie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-23, 20:18   #363
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 231
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez allie Pokaż wiadomość
Nie mogę dojść do tego, jak usunąć swoje recenzje. Proszę o pomoc
Wchodzisz w swoją recenzję i rozwijasz opcje w prawym górnym rogu, wśród nich znajdziesz Usuń recenzję. Wyświetla się komunikat, że po kliknięciu Usuń treść zniknie bezpowrotnie, musisz potwierdzić po raz drugi poprzez Usuń.
Rób to w sensownej kolejności, bo usunięte recki, a raczej ich widma są widoczne jako produkty na liście Twoich recenzji w profilu, i jak się ma ich sporo, to szybko można się pogubić, co już się usunęło, a co nie.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-23, 20:26   #364
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

odkąd KWC zostało zmienione, nie zaglądam do niego bo jest nieprzejrzyste!
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 09:06   #365
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
odkąd KWC zostało zmienione, nie zaglądam do niego bo jest nieprzejrzyste!
Właśnie to miałam napisać!
Szkoda wielka bo wierzyłam wizażankom. No ale jak mam się męczyć podczas szukania to trudno, wolę zapytać po raz setny na forum co polecają.

A teraz idę kasować swoje recki
Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 14:18   #366
allie
Zakorzenienie
 
Avatar allie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 3 347
GG do allie
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Wchodzisz w swoją recenzję i rozwijasz opcje w prawym górnym rogu, wśród nich znajdziesz Usuń recenzję. [...]
Dzięki!
__________________
Szukam korka do Theoremy 100ml
allie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 07:37   #367
201605091004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 736
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Jeszcze o nowym KWC.

Gdy wchodzę w swój profil, aby skasować resztę tekstów, licznik pokazuje, że jest ich 6. Kiedy usiłuję je usunąć, okazuje się, że muszę przebrnąć przez ok. 140 (nie pamiętam, których nie usunąłem wcześniej; pisze o tym powyżej chimay). Brawo dla twórców.

Nowe, pisane / publikowane w obłąkańczym tempie recenzje - np. antyperspirantu Dove - czyta się jak peany ku czci Stalina.
To pewnie wyraz szacunku wobec użytkowniczek / użytkowników Wizażu. Brawo.

Nowy KWC staje się coraz bardziej wiarygodny...

Edytowane przez 201605091004
Czas edycji: 2016-04-25 o 07:40
201605091004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-25, 13:25   #368
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez EauDeParfum Pokaż wiadomość
Jeszcze o nowym KWC.

Gdy wchodzę w swój profil, aby skasować resztę tekstów, licznik pokazuje, że jest ich 6. Kiedy usiłuję je usunąć, okazuje się, że muszę przebrnąć przez ok. 140 (nie pamiętam, których nie usunąłem wcześniej; pisze o tym powyżej chimay). Brawo dla twórców.

Nowe, pisane / publikowane w obłąkańczym tempie recenzje - np. antyperspirantu Dove - czyta się jak peany ku czci Stalina.
To pewnie wyraz szacunku wobec użytkowniczek / użytkowników Wizażu. Brawo.

Nowy KWC staje się coraz bardziej wiarygodny...
mi się nawet nie chce tam zaglądać, żeby skasować recenzje - szkoda nerwów, żałuję, że nie można jednym kliknięciem usunąć całego mojego KWC, razem ze wszystkimi produktami, które wprowadziłam do bazy
konto na wizażu jeszcze zostawię, to jest tu parę wątków, które sledzę i ciezko mi się rozstać z miejscem, w którym spędziłam tyle lat
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 18 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 14:40   #369
gidran
Zadomowienie
 
Avatar gidran
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Zachodnia prowincja
Wiadomości: 1 364
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Szkoda, że dopiero teraz trafiłam na wątek. No cóż, wszystko zostało już powiedziane. KWC już nie ma, można sobie powspominać jaki to był przyjemny rytuał - przeglądanie nowych recenzji, "ulubione" recenzentki itd. To co jest teraz, to nie dość że nieczytelne, to recenzje są zwyczajnie nieprawdziwe, pisane na jedno, marketingowe kopyto. Od siebie mogę mieć tylko prośbę, by kasujący recenzje nie usuwali ich na amen (to w końcu tyle lat ciężkiej, ale jakże owocnej pracy) tylko przechowali na lepsze czasy, a recenzje perfum przenieśli na fragranticę. A może założyć jakiś blog "recenzje z KWC wyklęte"?
__________________
wątek wymiankowy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1278509
gidran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 08:57   #370
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

I ja również nie zamierzam dłużej wspierać KWC. Od dwóch dni przenoszę na Fragranticę swoje recenzje perfum i jeszcze w tym tygodniu skasuje wszystkie z tego portalu. Koniec. Edipresse wypięło się na uzytkowników, nie widzę powodu, żeby druga strona miała zachować się inaczej.
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 08:57   #371
Diabolicka
Przyczajenie
 
Avatar Diabolicka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

To chyba mój pierwszy post na forum, mimo iż napisałam kiedyś kilka recenzji. Weszłam zagłosować w sondzie, ale niestety już nie mogę, zatem powiem tu:
NIE
g*no jakich mało, chyba nie warto powtarzać co nie działa i co jest złe. Powiem tylko, że chytry dwa razy traci. Właściciele KWC mając nadzieję na większe zyski z reklam i bóg wie czego jeszcze na tym nowym kwc, mogą się srogo rozczarować. Na szczęście internet tak jak przyroda nie lubi próżni. Ta luka po KWC się wypełni.
Żegnam.
Diabolicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-30, 13:33   #372
bogusia32
Wtajemniczenie
 
Avatar bogusia32
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 609
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Niestety sonda już zamknięta, i nie mogę oddać głosu ,ale gdybym mogła byłoby STANOWCZE NIE !! Nowy KWC jest totalnie beznadziejny
__________________
[*] IWNFY
bogusia32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-01, 12:35   #373
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 558
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Pare stron wczesniej pisalam, ze zglaszalam falszywe recenzje produktow Garnier, ale nikt ich nie usunal.

Wczoraj przegladalam KWC na telefonie (nie z aplikacji, wersja standardowa-nie mobilna). Szukalam peelingu do ciala (kategoria to peelingi do ciala) i balsamu "na gruba dupe" (kategoria to chyba wyszczuplanie). Filtrowalam po hitach. W obu przypadkach pierwszy produktem jaki mi pokazalo byl micel, i to nie innej firmy, jak Garnier.

Jako prosty czlowiek mam trudnosci ze zrozumieniem korelacji miedzy peelingiem do ciala, wyszczuplaniem a plynem micelarnym. Najbardziej mnie nie zaciekawil jednak sam produkt, ale marka - znow Garnier. Takze tego...

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2016-05-01 o 12:36
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-01, 14:34   #374
Gosia197
Zakorzenienie
 
Avatar Gosia197
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 12 901
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Oddajcie stare KWC! Nie pojmuje po jaką cholere zmieniac cos ,co jest dobre? Ja juz nie wchodze na KWC,bo patrzec na to dziadostwo ni e mogę

Moda na " dobre zmiany"
Gosia197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-01, 15:19   #375
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 231
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;59759091]Pare stron wczesniej pisalam, ze zglaszalam falszywe recenzje produktow Garnier, ale nikt ich nie usunal.

Wczoraj przegladalam KWC na telefonie (nie z aplikacji, wersja standardowa-nie mobilna). Szukalam peelingu do ciala (kategoria to peelingi do ciala) i balsamu "na gruba dupe" (kategoria to chyba wyszczuplanie). Filtrowalam po hitach. W obu przypadkach pierwszy produktem jaki mi pokazalo byl micel, i to nie innej firmy, jak Garnier.

Jako prosty czlowiek mam trudnosci ze zrozumieniem korelacji miedzy peelingiem do ciala, wyszczuplaniem a plynem micelarnym. Najbardziej mnie nie zaciekawil jednak sam produkt, ale marka - znow Garnier. Takze tego...[/QUOTE]
Panują podwójne standardy wobec normalnych i testowych recenzji, przy czym wmawia nam się, ze wcale nie, a nawet że nie ma okresu ochronnego na testowce, ale zgłoś taką nieregulaminową reckę, to nic z tym nie zrobią. No, może jak upłynie jakiś czas, ale nie wiadomo jaki, bo oficjalnie nie ma okresu ochronnego. To jak będziesz wytrwale zgłaszać, to w końcu usuną. Przy obecnej ilości testów nie miałby człowiek nic innego do roboty, jak zgłaszanie.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-02, 08:21   #376
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Panują podwójne standardy wobec normalnych i testowych recenzji, przy czym wmawia nam się, ze wcale nie, a nawet że nie ma okresu ochronnego na testowce, ale zgłoś taką nieregulaminową reckę, to nic z tym nie zrobią. No, może jak upłynie jakiś czas, ale nie wiadomo jaki, bo oficjalnie nie ma okresu ochronnego. To jak będziesz wytrwale zgłaszać, to w końcu usuną. Przy obecnej ilości testów nie miałby człowiek nic innego do roboty, jak zgłaszanie.
Dostałam z rok temu jakąś odżywkę do włosów, okazało się, że to Garnier (cóż za zaskoczenie), recenzję musieliśmy wystawić w jakimś rekordowo krótkim czasie, chyba tydzień na to był - a jeszcze dodam, że był to produkt, który miał w cudowny sposób zregenerować końcówki
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-02, 09:10   #377
201605091004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 736
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Przy obecnej ilości testów nie miałby człowiek nic innego do roboty, jak zgłaszanie.
201605091004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-02, 11:22   #378
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 170
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Wczoraj usunelam kolejną część swoich recenzji, spędziłam na KWC kilkadziesiąt minut - muszę przyznać, że ilość reklam Garniera jest ogromna. Z każdej strony byłam atakowana płynem, kremem, albo chociaż pomadką tej marki. Zniechęciło mnie to skutecznie do kosmetyków tej firmy.
__________________

2015: 70
2016: 67

kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 12:19   #379
201605091004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 736
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Próbuję usunąć ostatnie teksty.
Oto jak wygląda teraz moja recenzja London:

Strzępy jasnych wspomnień z dzieciństwa, soczyste zielone mandarynki, bujna chłodna mięta, świeżo rozkrojony kokos, przepływające nad głową chmury, lawenda, ciepło, krople rosy na źdźbłach trawy. [...]

Podobnie Wings:

Bezwstydnie syntetyczne połączenie słodkiej soczystej brzoskwini z toną soli morskiej.
Zimny. Najtrwalszy z wszystkich zapachów "wodnych", które miałem okazję testować.
Projekcja: świetna Używam tego produktu od: nie używam od 1547. lat Ilość zużytych opakowań: 1/5 butelki 100 ml

I... nie da się ich usunąć żadną miarą.

Edytowane przez 201605091004
Czas edycji: 2016-05-03 o 12:23
201605091004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-03, 14:13   #380
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 231
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez EauDeParfum Pokaż wiadomość
Próbuję usunąć ostatnie teksty.
Oto jak wygląda teraz moja recenzja London:

Strzępy jasnych wspomnień z dzieciństwa, soczyste zielone mandarynki, bujna chłodna mięta, świeżo rozkrojony kokos, przepływające nad głową chmury, lawenda, ciepło, krople rosy na źdźbłach trawy. [...]

Podobnie Wings:

Bezwstydnie syntetyczne połączenie słodkiej soczystej brzoskwini z toną soli morskiej.
Zimny. Najtrwalszy z wszystkich zapachów "wodnych", które miałem okazję testować.
Projekcja: świetna Używam tego produktu od: nie używam od 1547. lat Ilość zużytych opakowań: 1/5 butelki 100 ml

I... nie da się ich usunąć żadną miarą.
Jedna z moich dwóch pozostałych recek też tak właśnie wygląda. Ale jestem dobrej myśli, bo wczesniej w ogóle nie wyglądała, pusta karta Przy tempie wprowadzanych poprawek może za jakiś miesiąc będzie można tekst normalnie przeczytać i usunąć. Bo zgaduję, że u Ciebie podobnie jak u mnie tych zakrzaczonych recenzji nie da się teraz jeszcze usunąć, bo nie rozwija się w ogóle pasek z czynnościami w prawym górnym rogu.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 15:58   #381
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;59759091]Pare stron wczesniej pisalam, ze zglaszalam falszywe recenzje produktow Garnier, ale nikt ich nie usunal.

Wczoraj przegladalam KWC na telefonie (nie z aplikacji, wersja standardowa-nie mobilna). Szukalam peelingu do ciala (kategoria to peelingi do ciala) i balsamu "na gruba dupe" (kategoria to chyba wyszczuplanie). Filtrowalam po hitach. W obu przypadkach pierwszy produktem jaki mi pokazalo byl micel, i to nie innej firmy, jak Garnier.

[/QUOTE]


U mnie to samo. Szukałam perfum Soni Rykiel. Super.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 16:00   #382
allie
Zakorzenienie
 
Avatar allie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 3 347
GG do allie
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Przyszłam się jeszcze trochę poznęcać nad KWC; nie mogę sobie tego odmówić.
W okienku wyszukiwania jest wpisana podpowiedź dla osoby chcącej się posłużyć KWC: "Wpisz nazwę produktu lub marki, np. płyn miceralny..."
Brawo, niech żyje fachowość i profesjonalizm!
__________________
Szukam korka do Theoremy 100ml
allie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 17:50   #383
201605091004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 736
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Jedna z moich dwóch pozostałych recek też tak właśnie wygląda. Ale jestem dobrej myśli, bo wczesniej w ogóle nie wyglądała, pusta karta Przy tempie wprowadzanych poprawek może za jakiś miesiąc będzie można tekst normalnie przeczytać i usunąć. Bo zgaduję, że u Ciebie podobnie jak u mnie tych zakrzaczonych recenzji nie da się teraz jeszcze usunąć, bo nie rozwija się w ogóle pasek z czynnościami w prawym górnym rogu.
Tak. Choć... przed chwilą zdarzył się cud. Usunąłem (?) recenzję London, która została poprawiona / sama się poprawiła.

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Cytat:
Napisane przez allie Pokaż wiadomość
Przyszłam się jeszcze trochę poznęcać nad KWC; nie mogę sobie tego odmówić.
W okienku wyszukiwania jest wpisana podpowiedź dla osoby chcącej się posłużyć KWC: "Wpisz nazwę produktu lub marki, np. płyn miceralny..."
Brawo, niech żyje fachowość i profesjonalizm!
201605091004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 17:58   #384
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 18 880
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez allie Pokaż wiadomość
Przyszłam się jeszcze trochę poznęcać nad KWC; nie mogę sobie tego odmówić.
W okienku wyszukiwania jest wpisana podpowiedź dla osoby chcącej się posłużyć KWC: "Wpisz nazwę produktu lub marki, np. płyn miceralny..."
Brawo, niech żyje fachowość i profesjonalizm!
widziałam
i podpowiedź, że np. płyn Garnier
wizaż puka w dno od spodu

mi się przydarzyła taka historia, ze mój Mamiszon chciał info o pewnym peelingu i m.in. napisał: jak nie znasz, to może na wizażu coś jest o nim?
Mamie się nie odmawia, to poszukałam, ale potem powiedziałam, krótko nakreślając sytuację, dlaczego nie korzystam już i Mami stwierdziła: och! no masz dziecko rację i że spokojnie poczeka jak przeszukam blogi i inne źródła, bo teraz to te info pewnie już kompletnie niewiarygodne będą no i w ogóle ...
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2016-05-03 o 18:00
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-07, 14:36   #385
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

No nie mogę wyjść z "podziwu" nad tym KWC. Spróbowałam poszukać tuszu do rzęs, niby prosta sprawa, chciałam zobaczyć najwyższe oceny. Niby banał ale nie z nowym kwc. Ja po prostu nie potrafię z niego korzysać. Czuję się jak gamoń
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-07, 17:43   #386
lolka80
Raczkowanie
 
Avatar lolka80
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 206
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Czuję się jak gamoń
Tak się raczej powinni czuć ci, którzy tworzyli nowe KWC
lolka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-07, 23:42   #387
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Nie umiem w nowe KWC, nie wiem nawet jak mam je czytać.

Ciekawi mnie kto będzie czytał te sponsorowane recenzje, skoro niemało osób KWC spisało już na straty?
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-08, 01:30   #388
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

[1=397c2675f3cdfd9a8d96949 5a6edd4aafb32f2d2_655aa1f 83943f;60045096]
Ciekawi mnie kto będzie czytał te sponsorowane recenzje, skoro niemało osób KWC spisało już na straty?[/QUOTE]

Nie każdy wie jak funkcjonuje teraz KWC, więc zapewne wiele osób skusi się na wychwalane pod niebiosa "perełki".
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-08, 07:42   #389
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 231
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

[1=397c2675f3cdfd9a8d96949 5a6edd4aafb32f2d2_655aa1f 83943f;60045096]
Ciekawi mnie kto będzie czytał te sponsorowane recenzje, skoro niemało osób KWC spisało już na straty?[/QUOTE]

Mało kto wie, jak to teraz działa. Większość użytkowniczek nie zagłębia się w niuanse. Dużo osób, które jednak to widzą, z jakichś powodów nie uważają tego za złe i nie zamierzają z tego powodu przestać korzystać z KWC. Co więcej, jak tylko się rozniesie wieść, że na wizażu dają ciągle za darmo, to zleci się stado chętnych czytaj nowych recenzentek.
To że sobie jakaś tam grupka ponarzekała, przestała korzystać czy pousuwała recenzje a nawet konta, to jest wpisane w bilans zysków i strat i nie sądzę, żeby jakoś specjalnie temu portalowi zaszkodziło. Nie ma się co łudzić, że bez nas wizaż się stoczy i ludzie przestaną tu zaglądać. Oni tylko target zmienili.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-08, 10:54   #390
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Wiem, że tak jest.
Miałam na myśli, że kto się będzie orientował w obecnym KWC - jak to czytać, jak się tam poruszać, jak wyszukiwać. Przecież od tego głowa boli.
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne dla katalogu kosmetyków


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-13 12:27:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:09.