I love POLE DANCE. - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-23, 21:57   #1741
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Pole dance

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakie znacie strony że strojami do pole dance? Chcę mieć jeden taki wypasiony w jakiś fajny wzór, teraz mam stanik sportowy +krótkie spodenki.
Bandurska design ma najpiękniejsze na świecie Jestem bardzo zakochana i oczarowana. Poza tym Vertical Fit, na fb jest Pole4all (można im podesłać wzór i zrobią na zamówienie), Beng, Pole Dance Costumes. To chyba te najpopularniejsze
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-23, 22:11   #1742
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Pole dance

Dzięki wielkie
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 11:28   #1743
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Pole dance

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
Ojeja. Jak ci jeszcze wpadnie w oczy to wrzuć tutaj
Wrzucam screena
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (84,3 KB, 69 załadowań)
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 17:18   #1744
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Pole dance

Cytat:
Napisane przez 69love69 Pokaż wiadomość
Wrzucam screena
Oo dzięki ogromne!
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 13:45   #1745
Ilovepole
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 10
Dot.: I love POLE DANCE.

Dołączam się do tematu... nawet specjalnie konto założyłam

Próbowałam różnych form aktywności, ale jednak pole dance najbardziej mi odpowiada. Ćwiczyłam przez kilka miesięcy, ale niestety miałam bardzo długą przerwę. Teraz jednak wracam z nową energią. Chodzę na zajęcia grupowe, mam też zamiar w najbliższym czasie znów zamontować rurę w domu, ale czuję jakiś opór - strach przed uszkodzeniem się.
Ilovepole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 08:49   #1746
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: I love POLE DANCE.

dziewczyny czym czyścicie rure? mysle nad zakupem rurki i od razu szukam jakiegos sprayu z ciekawości ale nie wiem jaki zupelnie. jakis na alkoholu no ale wlasnie jaki? a za specjalny do rury nie chce wydawac 59 zl z xpole.
mysle o rurce chromowanej, najzwyklejszej

a i skoro juz pisze to moze ktos jakis tani i dobry materac poleci? chociaz na poczatku chyba bede cwiczyc bez ostroznie o ile kupie rure ;p bo widze ze materace tez drogie
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 10:14   #1747
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: I love POLE DANCE.

My czyścimy alkoholem Bez wymyślnych sprayów, sprawdza się
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-06, 11:33   #1748
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: I love POLE DANCE.

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
My czyścimy alkoholem Bez wymyślnych sprayów, sprawdza się
no wlasnie ale jakim?w sensie gdzie go kupic?
myslalam jeszcze czy np nadałby się czy spirytus salicylowy taki z apteki? czy jakis plyn alkoholowy do dezynfekcji sprzętu i powierzchni (takie jakie sa w gabinetach) no nie wiem serio nawet jaki to alkohol by mial byc i gdzie go kupic u nas tez sa takie spraye alkoholowe wlasnie tzn alkohol przelany ale nie wiem dokladnie co to jest nie wiem czy ktos mnie zrozumiał
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 12:55   #1749
Ilovepole
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 10
Dot.: I love POLE DANCE.

Ja mam jakiś płyn dezynfeckyjny medyczny (alkohol) i dobrze mi się nim czyści właśnie rurę chromowaną.
Ilovepole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-08, 17:11   #1750
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: I love POLE DANCE.

Cytat:
Napisane przez kociczka Pokaż wiadomość
no wlasnie ale jakim?w sensie gdzie go kupic?
myslalam jeszcze czy np nadałby się czy spirytus salicylowy taki z apteki? czy jakis plyn alkoholowy do dezynfekcji sprzętu i powierzchni (takie jakie sa w gabinetach) no nie wiem serio nawet jaki to alkohol by mial byc i gdzie go kupic u nas tez sa takie spraye alkoholowe wlasnie tzn alkohol przelany ale nie wiem dokladnie co to jest nie wiem czy ktos mnie zrozumiał
Często spirytus zmieszany z wodą, albo właśnie płyny do dezynfekcji ala te medyczne czy takie na siłowniach na przykład
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-08, 18:56   #1751
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: I love POLE DANCE.

Cytat:
Napisane przez kociczka Pokaż wiadomość
dziewczyny czym czyścicie rure? mysle nad zakupem rurki i od razu szukam jakiegos sprayu z ciekawości ale nie wiem jaki zupelnie. jakis na alkoholu no ale wlasnie jaki? a za specjalny do rury nie chce wydawac 59 zl z xpole.
mysle o rurce chromowanej, najzwyklejszej

a i skoro juz pisze to moze ktos jakis tani i dobry materac poleci? chociaz na poczatku chyba bede cwiczyc bez ostroznie o ile kupie rure ;p bo widze ze materace tez drogie
płyn do mycia szyb.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-06, 19:25   #1752
Miszka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3
Dot.: I love POLE DANCE.

Cześc dziewczyny z pole dance to dopiero mój poczatek i generalnie a tym forum.
Mam pytanie - do tych, które mają w domu rury - mieszkacie w normalnych mieszkaniach i macie te rurki np w normalnych umeblowanych pokojach ? czy w osobnych albo w piwnicach ? bo zastanawiam się co na to wasi np goście - wchodza na kawe a tu rura i czy na codzień nie przeszkadza taki słup na środku ?
dopiero zaczynam z pole dance ale korci mnie właśnie rurka do domu bo pracuje na zmiany i mam strasznie ciężko wstrzelić się w grupę początkującą..
Miszka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 14:01   #1753
Ilovepole
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 10
Dot.: I love POLE DANCE.

Ja mieszkam w jednopokojowej kawalerce i mam rurę na środku pokoju i mi zupełnie nie przeszkadza. Z reguły przychodzą do mnie znajomi wiedzący o tym, że chodzę na pole dance i że mam rurę w domu więc nie robi to na nich wrażenia. Ja tej rury jak na niej nie ćwiczę to w sumie nie zauważam. Raz tylko jak był u mnie pan który sprawdzał jakieś liczniki to się dziwnie patrzył na rurkę i na mnie

Jeśli chcę zaprosić więcej osób to rurę demontuję - mam rozporową x-pole. Jest to wg mnie bardzo wygodne rozwiązanie + nie mogłabym mieć innej, bo wynajmuję mieszkanie.
Ilovepole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 20:24   #1754
Milva2020
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 178
Dot.: I love POLE DANCE.

Cześć dziewczyny Szukając rozwiązania mojego problemu całkiem przypadkiem trafiłam na ten wątek (dziwi mnie to, że dopiero teraz!) i bardzo mnie cieszy, że coś takiego istnieje, bo w internecie często ciężko mi znaleźć jakichkolwiek informacji związanych z tematem Uczęszczam na pole dance do początku tego roku, niestety musiałam się przeprowadzić do innego miasta, w którym nie są prowadzone takie zajęcia, a do najbliższego studia mam przeszło 30 km. Nie chciałam przerywać ćwiczeń, padło więc na zakup własnej rurki. W studio, w którym ćwiczyłam były rurki chromowane i malowane, ale jestem osobą, która walczy z nadmierną potliwością dłoni, dość szybko się ślizgam i często korzystam z magnezji i innych cudów. Przy wyborze rurki skusiłam się opisem idealnej przyczepności i wybrałam X-Pole T-Gold o powłoce tytanowej. Mam ją od soboty, od niedzieli stoi zamontowana a ja dalej zastanawiam się gdzie ta przyczepność nie lepsza, ale jakakolwiek?? Nigdy wcześniej nie ćwiczyłam na takiej rurce, ale na pewno lepiej trzymałam się na zwykłych chromowanych czy malowanych. Nie wiem o co chodzi, ale w przypadku mojej rurki jest tak, że w czasie jej dotykania ona staje się tak jakby "mokra" przez dłonie czy w ogóle ciało zaraz lecą w dół tak jakby była czymś pokryta, bo mówię o przypadku, kiedy moje dłonie czy w ogóle skóra są w miarę suche.... Czytałam gdzieś, ale oczywiście to jakieś szczątkowe informacje, że te rurki poza folią są czymś pokryte, żeby nie uszkodziły się w czasie transportu. Nie wiem ile w tym prawdy, ale próbowałam ją umyć spirytusem a potem wodą ze spirytusem i problem jest ten sam (płyn do szyb w przypadku tej powierzchni jest zabroniony). Próbowałam magnezji, tite gripu i dalej bez zmian. Jestem załamana i bardzo rozczarowana, wcześniej miałam spory problem z przyczepnością, ale teraz jest koszmarnie Rozmawiałam z moją instruktorką, podpowiedziała mi, że być może problem leży w tym, że rurkę trzeba trochę poużywać i ona może się wyrobić po czasie. Ale kurcze, w takim razie w najbliższym czasie czekają mnie same strażaki itp, bo invertów boję się robić, kiedy ta rurka jest taka "mokra" i wcale nie przyczepna.. Czy któraś z was spotkała się kiedyś z takim problemem? Czy macie jakieś pomysły jak sobie z tym poradzić? Myślę nad zakupem x-cleana i jakiejś hydrofobowej ściereczki do rury (ma dość dobre opinie), ale boję się że wydam na gadżety kupę kasy, a to nie rozwiąże problemu... Dziewczyny, będę wdzięczna za jakiekolwiek rady
__________________
02.02.2012. - początek włosomanii
start: 49-50-51-52-53-54-55-56-57-58-59-60-61-62-63-64-65 cm CEL I
Milva2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 18:08   #1755
Ilovepole
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 10
Dot.: I love POLE DANCE.

Milva2020 wprawdzie mam X-pole chromowaną, ale mam podobne problemy. Ćwiczyłam w różnych szkołach i miałam raczej w miarę dobrą przyczepność, ewentualnie wspomagałam się jakimś talkiem. Jak zdecydowałam się na zakup rury do domu to też strasznie się ześlizgiwałam. Nie byłam w stanie wykonać najprostszych figur, które już dawno temu miałam opanowane. Po jakichś dwóch/trzech tygodniach regularnych ćwiczeń dopiero zauważyłam dużą poprawę. Potem miałam odpoczynek od rury na prawie dwa lata i po zamontowaniu znów nie jestem w stanie nic na niej zrobić, chociaż na zajęciach grupowych w studio wykonuje już dużo nowych figur. Myślę, że nie wolno się zrażać i trzeba to przeczekać.
Ilovepole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 11:58   #1756
Jasmine89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 36
Dot.: I love POLE DANCE.

Cytat:
Napisane przez Milva2020 Pokaż wiadomość
Nie wiem o co chodzi, ale w przypadku mojej rurki jest tak, że w czasie jej dotykania ona staje się tak jakby "mokra" przez dłonie czy w ogóle ciało zaraz lecą w dół
Witaj Ja również mam rurę X-pole tytanową i niestety doświadczam dokładnie tego samego problemu Pocieszę Cię, że po roku użytkowania (średnio intensywnego, powiedzmy 1-3 razy w tygodniu, ale bywało i tak, że stała nieużywana przez 2 m-ce z braku czasu) jest trochę lepiej, aczkolwiek nie wiem na ile to kwestia wytarcia się rurki, a na ile wzrostu umiejętności Na początku też bałam się robić wszelkie inverty, teraz już nawet na trochę śliskich rękach daję radę, chociaż czasem wisząc w krzyżyku muszę przed zrobieniem handspringa czy ayeshy przetrzeć sobie ręce i rurkę pod sobą szmatką, żeby nie było przykrej niespodzianki To "moczenie się" rury jest szczególnie uciążliwe kiedy chcę zejść z jakiejś figury i nie mogę się normalnie złapać rękami, żeby zejść, bo po prostu zjeżdżam w ekspresowym tempie na dół, więc muszę w takiej figurze jakiej jestem ruchem robaczkowym powoli się zsuwać w dół Dodam, że u mnie ten problem dotyczy tylko dłoni, przyczepność pozostałych części ciała jest w miarę ok. I też mam problem z ogólną nadpotliwością. Powiem Ci, że u mnie dużo lepiej niż Tite Grip sprawdził się Dry Hands (Tite Grip ma tylko hamować pocenie, mi Dry Hands bardziej pomaga jak posmaruję rurkę a nie ręce, bo zostawia powłoczkę, która trochę zapobiega takiemu osiadaniu wilgoci na rurce). Generalnie staram się ćwiczyć bez żadnych płynów, ale jak już jest bardzo źle to wspomagam się Dry Handsem. A więc podsumowując, cierpliwość i zacięcie są niezbędne, żeby przetrwać na tej problematycznej rurce Chociaż ja też widzę w tym taki plus, że jak nauczę się ćwiczyć przy takich ciężkich warunkach, to na każdej innej rurze będę śmigać bez problemu Pozdrawiam i życzę powodzenia
Jasmine89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-12, 15:41   #1757
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: I love POLE DANCE.

Dziewczyny z Warszawy! Może ma któraś ochotę na wspólny trening w plenerze? plus wzajemne pocykanie sobie fotek ? Z chęcią uwieczniłabym swoje wygibasy, a nawet nie mam kogo poprosić, nie mam tu nikogo, mieszkam w Warszawie od niedawna
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 12:13   #1758
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: I love POLE DANCE.

Ja bym mogła ale z czasem cięzko.
Ale to dobra opcja. Ja w sumie mega wygibasów nie robię ale też z tego powodu mialam watpliwosci przed zorganizowanymi zajeciami w plenerze A przed jedna osoba to nie ma co sie krepowac.
Chociaz boję się że by mi nic nie wychodzilo nagle :P

Ale fotki tez by mi sie przydaly
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 22:06   #1759
ana9922
Przyczajenie
 
Avatar ana9922
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 22
Dot.: I love POLE DANCE.

Jak było to sorry

Mam pytanko kręcę się już ponad miesiąc ale ciągle mi się ślizgają ręce, chcę kupić magnezję (w miarę tanią, wiecie biedna studentka i te sprawy :P)- tak wiem na początku zabawy nie jest zalecana ale to chyba lepsze niż wycieranie/mycie dłoni po każdej figurze

znalazłam 2 firmy
simond i ocun

macie jakieś opinie o nich? nie chce wywalić kasy na coś nie skutecznego ;/
ana9922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-19, 09:49   #1760
Ilovepole
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 10
Dot.: I love POLE DANCE.

Cytat:
Napisane przez ana9922 Pokaż wiadomość
Jak było to sorry

Mam pytanko kręcę się już ponad miesiąc ale ciągle mi się ślizgają ręce, chcę kupić magnezję (w miarę tanią, wiecie biedna studentka i te sprawy :P)- tak wiem na początku zabawy nie jest zalecana ale to chyba lepsze niż wycieranie/mycie dłoni po każdej figurze

znalazłam 2 firmy
simond i ocun

macie jakieś opinie o nich? nie chce wywalić kasy na coś nie skutecznego ;/
Tej pierwszej firmy nie znam, ale Ocun mogę Ci polecić. U mnie na zajęciach wszystkie z niej korzystamy i dobrze mi się z nią ćwiczy. Mam też Dry Hands (które jest o wiele droższe) i nie widzę jakiejś większej różnicy, no może poza tym że po magnezji mam białe ręce.

Ocun można kupić np. na allegro w przystępnych cenach z wysyłką i właśnie mam zamiar to zrobić jak mi się skończy zapas.
Ilovepole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 10:49   #1761
ana9922
Przyczajenie
 
Avatar ana9922
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 22
Dot.: I love POLE DANCE.

simond jest z decathlona kusi odrobinę większa pojemność i darmowa przesyłka :P ( http://www.decathlon.pl/magnezja-w-p...d_8313241.html )

właśnie próbowałam tej drugiej ale nie wiem czy laska mi nie pożałowała bo nie powiedziałabym że tam kropelka padła i oprócz delikatnie większej lepkości nie wyczułam większej różnicy
cóż zobaczę czy ktoś jeszcze się wypowie
ana9922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 11:07   #1762
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: I love POLE DANCE.

Mi się ocun sprawdza bardzo dobrze. Tej drugiej nie próbowałam.
U mnie Dry hands jakoś średnio działał. Ja kupiłam Tite Grip 1 i był ok. Ale najlepsza magnezja jak dla mnie to MAGNEZJA W PŁYNIE ROCK EMPIRE do wspinaczki. Ona ma chyba kalafonię w składzie.
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 19:41   #1763
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: I love POLE DANCE.

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Ja bym mogła ale z czasem cięzko.
Ale to dobra opcja. Ja w sumie mega wygibasów nie robię ale też z tego powodu mialam watpliwosci przed zorganizowanymi zajeciami w plenerze A przed jedna osoba to nie ma co sie krepowac.
Chociaz boję się że by mi nic nie wychodzilo nagle :P

Ale fotki tez by mi sie przydaly
To dawaj znać jak bedziesz mieć czas może się jakoś zgramy. Ja jestem z Gocławia, więc najbardziej pasują mi tereny pomiędzy nim a centrum
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 07:25   #1764
virtual_luv
Raczkowanie
 
Avatar virtual_luv
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 420
Dot.: I love POLE DANCE.

Witam
Macie jakieś patenty na pocące się stopy?
Smaruje je magnezją i nic.nie jestem w stanie zrobić najprostszej figury,która wymaga oparcia się na stopie.
Z
virtual_luv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 12:01   #1765
yuuna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 51
Dot.: I love POLE DANCE.

Ja trenuję od połowy lutego, rury w domu jeszcze nie mam,ale bardzo mnie kusi żeby kupić . Piszecie, że te z x-pole są spoko, a jaki czas realizacji? Czy to indywidualnie określają?
yuuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 20:14   #1766
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: I love POLE DANCE.

Cytat:
Napisane przez yuuna Pokaż wiadomość
Ja trenuję od połowy lutego, rury w domu jeszcze nie mam,ale bardzo mnie kusi żeby kupić . Piszecie, że te z x-pole są spoko, a jaki czas realizacji? Czy to indywidualnie określają?
Raczej lepsze z Sun Pole
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 18:10   #1767
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: I love POLE DANCE.

Dziewczyny, a czy któraś z Warszawy nie chciałaby zrobić sobie sesji zdjęciowej rurowej ? Znalazłam na maxmodels wydaje mi się sensownego, wiarygodnego fotografa, sesja fotki za pozowanie. Tylko problem w tym, że sama się krępuję i wolałabym mieć towarzyszkę, zawsze to jakoś raźniej Mogłybyśmy sobie jakoś tam korygować figury nawzajem. Ja jestem taki poziom średniozaawansowany. Czasem mi coś wyjdzie, czasem nie wyjdzie
__________________

Edytowane przez Cyska
Czas edycji: 2016-07-03 o 18:19
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 09:59   #1768
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: I love POLE DANCE.

Ja się boję, że nic nie zrobię nagle :P A to na dworze byś chciała?
Za tydzień umówiłam się z koleżanką na salkę, pierwszy raz to zobaczę jak mi idzie bez instruktora.
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 10:58   #1769
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: I love POLE DANCE.

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Ja się boję, że nic nie zrobię nagle :P A to na dworze byś chciała?
Za tydzień umówiłam się z koleżanką na salkę, pierwszy raz to zobaczę jak mi idzie bez instruktora.
Ja też się tego boje, dlatego nie chce sama bo będzie kicha A miejsce to wszystko do dogadania, czy wynająć salkę czy gdzieś na dworze (trzeba by było znaleźć jakiś słup ). Pisałabyś się ?
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 12:27   #1770
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: I love POLE DANCE.

Myślę, że bym mogła Ale na salce najlepiej jednak.
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-24 11:42:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:00.