Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-08, 09:55   #1921
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Laski gadają, jak to dobra luksusowe są inwestycją, a Olfa chce buty Gucci, w których nie chodzi, wrzucić do kontenera Caritasu XDDDDD
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 10:23   #1922
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez wraaakczasu Pokaż wiadomość
Dzisiaj przy okazji wrzucanego tutaj filmu Loli i krytyki w stronę jej makijażu zaczęłam na niego zwracać większą uwagę i Jej dzisiejsze zdj na IG mnie rozwaliło. https://www.instagram.com/p/BFGq_ztgeQy/?hl=pl
Napisała że super efekt a ja nie wiem czego
__________________


Edytowane przez Takajakaya
Czas edycji: 2016-05-08 o 11:14
Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 10:45   #1923
Szabik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 541
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Laski gadają, jak to dobra luksusowe są inwestycją, a Olfa chce buty Gucci, w których nie chodzi, wrzucić do kontenera Caritasu XDDDDD
Widziałam to, myślałam, że padnę. Swoją drogą Olfa jako chyba jedyna na polskim YT nie mówiła, że jej torebka to inwestycja, tylko torebka, którą po prostu chciała mieć. Chociaż pod niektórymi względami działa mi na nerwy, lubię ją podglądać na snapie, bo nie trzeba przebrnąć przez jakieś wytłumaczenia (???) jej zakupów.
Co do torebki jako inwestycji- Jess kiedyś o tym wspominała przy sprzedawaniu któreś Chanel. Że sprzedaje i za tą kasę kupi coś nowego. W jej przypadku jakoś to rozumiem- dziewczyna żyje ze współprac z m.in. z domami mody, jej strona opiera się w znacznej mierze na stylizacjach, a po 50 stylizacjach z tą samą torebką warto by było pokazać coś nowego. Bo umówmy się, targetem Jess nie są osoby chcące budować rozsądną garderobę z małej ilości ubrań i szukające jak najbardziej uniwersalnych elementów.

Polecicie jakieś kanały, które po prostu są piękne i cieszą oko w tematyce raczej modowo- urodowej?
Szabik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 10:49   #1924
agnieszka16
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka16
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 375
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Szabik Pokaż wiadomość
Widziałam to, myślałam, że padnę. Swoją drogą Olfa jako chyba jedyna na polskim YT nie mówiła, że jej torebka to inwestycja, tylko torebka, którą po prostu chciała mieć. Chociaż pod niektórymi względami działa mi na nerwy, lubię ją podglądać na snapie, bo nie trzeba przebrnąć przez jakieś wytłumaczenia (???) jej zakupów.
Co do torebki jako inwestycji- Jess kiedyś o tym wspominała przy sprzedawaniu któreś Chanel. Że sprzedaje i za tą kasę kupi coś nowego. W jej przypadku jakoś to rozumiem- dziewczyna żyje ze współprac z m.in. z domami mody, jej strona opiera się w znacznej mierze na stylizacjach, a po 50 stylizacjach z tą samą torebką warto by było pokazać coś nowego. Bo umówmy się, targetem Jess nie są osoby chcące budować rozsądną garderobę z małej ilości ubrań i szukające jak najbardziej uniwersalnych elementów.

Polecicie jakieś kanały, które po prostu są piękne i cieszą oko w tematyce raczej modowo- urodowej?
Ja polecam Suzie z Hello October: https://www.youtube.com/user/HelloOctoberxo
agnieszka16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 11:14   #1925
Adamantium01
Karo
 
Avatar Adamantium01
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: NA
Wiadomości: 2 391
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Darek mówi, ze jakbym nałozyła jedna to by było ok
__________________
Świat dookoła jest jak makowe pole, narkotyczna łąka




Adamantium01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 11:16   #1926
uczestnik48
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 74
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez yesno Pokaż wiadomość
Dziewczyny, stosowałyście/słyszałyście coś na temat kolagenu z Colway? Skuteczny? Wart swojej ceny?

Ja polecam Mi z jednym problemem skórnym pomógł. Inne produkty miały z tym problem. Na szczęście jest on sporadyczny, więc nigdy sama nie kupywałam colagenu. Zawsze dostałam odlewkę. Sama bym raczej nie kupiła, bo dla mnie to dużo kasy. Chociaż jak bym miała większy problem to może bym się skusiła.

Colagenu Silver używałam też na nogi. Trochę się poprawiły po nim, skóra była bardziej wygładzona.





Znam kilka osób zadowolonych z colway.

Jak masz problemy ze skórą to warto zainwestować.



Rozwaliło mnie to info, że Szusz schowa sobie wstążkę Chanela i potem ją do czegoś wykorzysta

Edytowane przez uczestnik48
Czas edycji: 2016-05-08 o 11:19
uczestnik48 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 11:17   #1927
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Szabik Pokaż wiadomość
Bo umówmy się, targetem Jess nie są osoby chcące budować rozsądną garderobę z małej ilości ubrań i szukające jak najbardziej uniwersalnych elementów.
Byłam napalona na tą capsule wardobe i wogóle, ale zaczęłam się zastanawiać czy jak nie będę miała 30ubrań w całej szafie to moje życie nie zacznie kręcić się wokół prania?
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-08, 11:17   #1928
Agata2205
Zadomowienie
 
Avatar Agata2205
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie
Wiadomości: 1 488
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Adamantium01 Pokaż wiadomość
Darek mówi, ze jakbym nałozyła jedna to by było ok
Ma takie bogate doświadczenie w używaniu tuszow do rzęs, że nie ma co sie dziwic.
Agata2205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 11:18   #1929
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Adamantium01 Pokaż wiadomość
Darek mówi, ze jakbym nałozyła jedna to by było ok
eeeee serio?
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 11:22   #1930
lilka_aaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 30
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Hej dziewczyny czytam wątek od dawna i postanowiłam napisać.
Ostatnio będąc z znajomymi z Warszawie była z nami dziewczyna, która miała 18lat (cała reszta grupy była dość starsza od niej). Bardzo zdziwiło mnie jej zachowanie, wręcz naśladowanie youtuberow. Ciągle mówiła "chodźmy na kawę do starbaksa i kupmy sobie kubek bo tak teraz wszyscy robią" albo chodźmy zjeść tu i tu bo jakiś znamy youtuber tam jada śniadania, jezdzijmy uberem bo Karolina że Stylizacji tak robi. Kurcze, nie myślałam że ktoś może naśladować tak innych ludzi. W pewnym czasie az stało się to męczące. Przykre jest to, że młode osoby na oglądają się filmików i później naśladują te osoby.
Pozdrawiam
lilka_aaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 11:28   #1931
201607111047
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 085
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez lilka_aaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny czytam wątek od dawna i postanowiłam napisać.
Ostatnio będąc z znajomymi z Warszawie była z nami dziewczyna, która miała 18lat (cała reszta grupy była dość starsza od niej). Bardzo zdziwiło mnie jej zachowanie, wręcz naśladowanie youtuberow. Ciągle mówiła "chodźmy na kawę do starbaksa i kupmy sobie kubek bo tak teraz wszyscy robią" albo chodźmy zjeść tu i tu bo jakiś znamy youtuber tam jada śniadania, jezdzijmy uberem bo Karolina że Stylizacji tak robi. Kurcze, nie myślałam że ktoś może naśladować tak innych ludzi. W pewnym czasie az stało się to męczące. Przykre jest to, że młode osoby na oglądają się filmików i później naśladują te osoby.
Pozdrawiam
Ja myślę, że tak się dzieje u większości fanów youtuberów, którzy są w wieku podstawówki, gimnazjum i liceum.
Dalej jak widać, reklama dźwignią handlu.
201607111047 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-08, 11:39   #1932
apple1602
Zadomowienie
 
Avatar apple1602
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 060
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez lilka_aaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny czytam wątek od dawna i postanowiłam napisać.
Ostatnio będąc z znajomymi z Warszawie była z nami dziewczyna, która miała 18lat (cała reszta grupy była dość starsza od niej). Bardzo zdziwiło mnie jej zachowanie, wręcz naśladowanie youtuberow. Ciągle mówiła "chodźmy na kawę do starbaksa i kupmy sobie kubek bo tak teraz wszyscy robią" albo chodźmy zjeść tu i tu bo jakiś znamy youtuber tam jada śniadania, jezdzijmy uberem bo Karolina że Stylizacji tak robi. Kurcze, nie myślałam że ktoś może naśladować tak innych ludzi. W pewnym czasie az stało się to męczące. Przykre jest to, że młode osoby na oglądają się filmików i później naśladują te osoby.
Pozdrawiam

Nie przesadzajmy. Wiadomo, że młodzi ludzie wzorują się na popularnych osobach. W czasach gdy byłam nastolatką, nie było youtuba tylko VIVA i MTV. Królowała wyzwolona Madonna, słodka Britney Spears i lista przebojów Disco Polo. Kwestia taka, że kiedyś nie było możliwości, żeby naśladować gwiazdy (nie licząc trwałej ondulacji w salonie "Grażyna" u cioci, a la Mariah Carey ) I moi rodzice też łapali się za głowę i uważali to za straszne.
Uroki bycia młodym.

Swoją drogą mundre gazety pokroju Cosmo, Glamour itp. odstawiłam w późnym okresie studiów i dopiero zaczęłam tworzyć swój własny styl, makijaż i fryzurę, bez oglądania się na to co aktualnie nosi Kate Moss.
apple1602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 11:56   #1933
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Kretka czyta wizaż, wizaż bawi, óczy i wyznacza trendy, Kretka nagrywa ootd dronem




Ale nie powiem, gdyby nie gupie pozy, to wyszłoby całkiem simpatiko.
__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 12:00   #1934
polewka
Raczkowanie
 
Avatar polewka
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 177
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Laski gadają, jak to dobra luksusowe są inwestycją, a Olfa chce buty Gucci, w których nie chodzi, wrzucić do kontenera Caritasu XDDDDD
No właśnie Rozwaliła mnie tą nonszalancją

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Byłam napalona na tą capsule wardobe i wogóle, ale zaczęłam się zastanawiać czy jak nie będę miała 30ubrań w całej szafie to moje życie nie zacznie kręcić się wokół prania?
Minimalizm czasami staje się obsesją Warto mieć ciuchy, w których po prostu lubisz chodzić, ale te zasady typu "30 ubrań", "5 par spodni" i tak dalej prowadzą do dziwnych obsesji. Zauważyłam to na przykładzie dwóch blogerek, które z slow life zrobiły jakieś mega ciśnienie. Fotografowanie się w tiszercie i dżinsach każdego dnia i mówienie, że tak da się zbudować garderobę... Zresztą miałam podobnie

Cytat:
Napisane przez lilka_aaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny czytam wątek od dawna i postanowiłam napisać.
Ostatnio będąc z znajomymi z Warszawie była z nami dziewczyna, która miała 18lat (cała reszta grupy była dość starsza od niej). Bardzo zdziwiło mnie jej zachowanie, wręcz naśladowanie youtuberow. Ciągle mówiła "chodźmy na kawę do starbaksa i kupmy sobie kubek bo tak teraz wszyscy robią" albo chodźmy zjeść tu i tu bo jakiś znamy youtuber tam jada śniadania, jezdzijmy uberem bo Karolina że Stylizacji tak robi. Kurcze, nie myślałam że ktoś może naśladować tak innych ludzi. W pewnym czasie az stało się to męczące. Przykre jest to, że młode osoby na oglądają się filmików i później naśladują te osoby.
Pozdrawiam
Eee bez przesady Jakbym dzisiaj poznała siebie - nastolatkę, to chyba bym się załamala. Do dziś pamiętam awanturę skręconą rodzicom, którzy nie chcieli mnie puścić na koncert The Kelly Familly Rozważałam nawet ucieczkę z domu, ale akurat pewnie był w telewizji Klan czy coś takiego Każde pokolenie ma swoich idoli, nasi nie byli lepsi
polewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 12:05   #1935
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Laski gadają, jak to dobra luksusowe są inwestycją, a Olfa chce buty Gucci, w których nie chodzi, wrzucić do kontenera Caritasu XDDDDD
Którego??? To pod niego podjade
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 12:05   #1936
agnieszka16
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka16
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 375
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez polewka Pokaż wiadomość
No właśnie Rozwaliła mnie tą nonszalancją



Minimalizm czasami staje się obsesją Warto mieć ciuchy, w których po prostu lubisz chodzić, ale te zasady typu "30 ubrań", "5 par spodni" i tak dalej prowadzą do dziwnych obsesji. Zauważyłam to na przykładzie dwóch blogerek, które z slow life zrobiły jakieś mega ciśnienie. Fotografowanie się w tiszercie i dżinsach każdego dnia i mówienie, że tak da się zbudować garderobę... Zresztą miałam podobnie



Eee bez przesady Jakbym dzisiaj poznała siebie - nastolatkę, to chyba bym się załamala. Do dziś pamiętam awanturę skręconą rodzicom, którzy nie chcieli mnie puścić na koncert The Kelly Familly Rozważałam nawet ucieczkę z domu, ale akurat pewnie był w telewizji Klan czy coś takiego Każde pokolenie ma swoich idoli, nasi nie byli lepsi
to prawda nie zapomnę jak moje koleżanki w podstawówce strzygły sobie trójkątną grzywkę ala Natalia Oreiro http://i.iplsc.com/natalia-oreiro/00...FM-C122-F4.jpg
agnieszka16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 12:08   #1937
polewka
Raczkowanie
 
Avatar polewka
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 177
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Którego??? To pod niego podjade
Pewnie na Woli Ha ha ha Będzie kolejka przy kontenerze jak w dniu dostawy w lumpeksie

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Którego??? To pod niego podjade
Cytat:
Napisane przez agnieszka16 Pokaż wiadomość
to prawda nie zapomnę jak moje koleżanki w podstawówce strzygły sobie trójkątną grzywkę ala Natalia Oreiro http://i.iplsc.com/natalia-oreiro/00...FM-C122-F4.jpg

Zbuntowany Anioł! Jakże chciałam nią być Tylko akurat miałam okres bycia total grubciem i nie wychodziło (ale grzywkę miałam )
polewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 12:10   #1938
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
to chyba musiala posmarować wargi od wewnątrz, nastąpila reakcja alergiczna i voila, powiekszanie ust domowym sposobem!
Na pewno tak właśnie było
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 12:12   #1939
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez evelyn93 Pokaż wiadomość
Zamienniki pomadek Kylie Jenner u RLM

Myślałam, że to będą głównie płynne zamienniki i nie wiem czy to z moim ekranem coś nie tak, ale jak wybierała najlepsze zamienniki to ja widziałam inne, które były bardziej podobne na jej dłoni.
(RLM tłumaczy, że w Polsce płynnych jest bardzo mało i dlatego tak to wygląda. )
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-08, 12:15   #1940
agnieszka16
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka16
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 375
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

a tak a propos reakcji alergicznych na ustach stosowałyście może hialuronowy wypełniacz z DermoFuture? bardzo mnie bawił opis i branding tego specyfiku (łącznie z wielką strzykawą na opakowaniu). Myślałam że to jakiś totalny bubel, ale dostałam w prezencie i ku mojemu zdziwieniu działa...przynajmniej przez 2 godziny od aplikacji (oby nie skończyło się jak u Loli )
agnieszka16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 12:25   #1941
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez agnieszka16 Pokaż wiadomość
a tak a propos reakcji alergicznych na ustach stosowałyście może hialuronowy wypełniacz z DermoFuture? bardzo mnie bawił opis i branding tego specyfiku (łącznie z wielką strzykawą na opakowaniu). Myślałam że to jakiś totalny bubel, ale dostałam w prezencie i ku mojemu zdziwieniu działa...przynajmniej przez 2 godziny od aplikacji (oby nie skończyło się jak u Loli )

Miałam wersję lustrzany blask, po jakichś 2 tygodniach spowodowała wysyp małych czerwonych plamek w okolicy ust i poleciała do kosza
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 12:35   #1942
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez MaRtUhA Pokaż wiadomość
Dokładnie, chce mieć- to ma. Ja z kolei nie rozumiem odmawiania sobie czegoś latami kosztem oszczędności.
Przypomniał mi się film CMB , jak mowila ze jadla chleb z pasztetem i piła herbatę, żeby odłożyć na bodajże zegarek
Cytat:
Napisane przez polewka Pokaż wiadomość
No właśnie Rozwaliła mnie tą nonszalancją



Minimalizm czasami staje się obsesją Warto mieć ciuchy, w których po prostu lubisz chodzić, ale te zasady typu "30 ubrań", "5 par spodni" i tak dalej prowadzą do dziwnych obsesji. Zauważyłam to na przykładzie dwóch blogerek, które z slow life zrobiły jakieś mega ciśnienie. Fotografowanie się w tiszercie i dżinsach każdego dnia i mówienie, że tak da się zbudować garderobę... Zresztą miałam podobnie


O których blogerkach mówisz?
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 12:39   #1943
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez lilka_aaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny czytam wątek od dawna i postanowiłam napisać.
Ostatnio będąc z znajomymi z Warszawie była z nami dziewczyna, która miała 18lat (cała reszta grupy była dość starsza od niej). Bardzo zdziwiło mnie jej zachowanie, wręcz naśladowanie youtuberow. Ciągle mówiła "chodźmy na kawę do starbaksa i kupmy sobie kubek bo tak teraz wszyscy robią" albo chodźmy zjeść tu i tu bo jakiś znamy youtuber tam jada śniadania, jezdzijmy uberem bo Karolina że Stylizacji tak robi. Kurcze, nie myślałam że ktoś może naśladować tak innych ludzi. W pewnym czasie az stało się to męczące. Przykre jest to, że młode osoby na oglądają się filmików i później naśladują te osoby.
Pozdrawiam
To nie jest nowość. Tyle ze wcześniej było nasladowanie blogerek, jeszcze wcześniej aktorek czy piosenkarek. Popytaj w pokoleniu rodziców jakie były popularne makijaże i fryzury oraz czemu - i wyjdzie bo ta na koncerty się tak malowala czy czesala, bo tamten muzyk też miał taka brodę itd.

I młodsze osoby sa bardziej obeznane w nowinkach. Mnie może dziwić ze moja babcia dopiero po 80-tce przekonała się do dzwonienia z komorki, gimnazjaliste może dziwić ze ktoś 10 lat starszy nie ogarnia snapchata i nie używa go tak jak kiedyś ta osoba używała gadu gadu.

A fakt ze ktoś chce naśladować zachowania Karo świadczy po prostu o skuteczności jej reklam w tej grupie wiekowej i tłumaczy czemu we wrześniu opowiada o powrocie do szkoły do której od 15 lat nie chodzi
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 13:03   #1944
201607111047
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 085
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Laski gadają, jak to dobra luksusowe są inwestycją, a Olfa chce buty Gucci, w których nie chodzi, wrzucić do kontenera Caritasu XDDDDD
Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Którego??? To pod niego podjade
Zrobiłaś mi dzień
201607111047 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 13:04   #1945
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
To nie jest nowość. Tyle ze wcześniej było nasladowanie blogerek, jeszcze wcześniej aktorek czy piosenkarek. (...)
A jeszcze wcześniej była najładniejsza dziewka we wsi
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 13:10   #1946
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość


https://www.instagram.com/p/BFIFwyuKlLd/?r=2041065324

Bizi bi byla na wieczorze panienskim siostry. Klub nie byl przystosowany do osob niepelnosprawnych. Bogu ma mieszane uczucia.

https://www.instagram.com/p/BFHa9dmq...niolnaresorach

Bogusia przecież żyje intensywnie, spędza czas poza domem, pracuje, ma ciągły kontakt z ludźmi, a ubrała się na imprezę, jakby jej przez 20 lat z domu nie wypuszczali...
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 13:12   #1947
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Byłam napalona na tą capsule wardobe i wogóle, ale zaczęłam się zastanawiać czy jak nie będę miała 30ubrań w całej szafie to moje życie nie zacznie kręcić się wokół prania?
Niebawem nowy trend... Rzeczy jednorazowe biodegradowalne lub nadające się do przetworzenia... Zero prania
Były talerze tekturowe, a będą marynary, szarawary. Najnowocześniejsza technologia, zerżnięte m.in. z pasków lakmusowych, zastosowana w płaszczach deszczowych pozwala określić kwasowość i zanieczyszczenie opadów
pamiętaj, że dzieląc się pomiarami przyczyniasz się do nauki na rzecz odnowy Ziemi

Edytowane przez mango bzik
Czas edycji: 2016-05-08 o 13:13
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 13:12   #1948
bogna_kaczor
Przyczajenie
 
Avatar bogna_kaczor
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 19
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Powstrzymajcie się :P Marka nie ma się do jakości! Miałam buty z Prady, wolalabym w deski stopy wsadzić! Nie ma się do wygody wcale.
bogna_kaczor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 13:14   #1949
Yoooko
Zadomowienie
 
Avatar Yoooko
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 201
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez malwine55 Pokaż wiadomość
I to ostry chyba, bo przemyślenia czy kogoś stać na kredyt czy nie to już niezłe przegięcie, w tym dniu poziom dyskusji zniżył się do dna.
Yoooko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 13:14   #1950
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Którego??? To pod niego podjade
Pojechalabym żeby się o niego bić i koniec końców ja wzielabym lewy a Ty prawy ale...

... jestem uwięziona w Ikei co robić? Krzyczeć i płakać jak Lew Lew? Nagrać vloga? Zrobić sondę uliczną? Dobrze ze w razie czego jest tu jedzenie

Przyjechałam z tatą kupić mebel. Okazało się ze się nie zmieści do samochodu na jeden transport więc zostałam z częścią i czekam az wróci. Właśnie zadzwonił ze od kilku minut stoi w korku bo zatrzymali ruch przez jakiś bieg
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-06 17:14:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:50.