Mamusie Kwietniowe 2016 część VII - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-10, 12:50   #3871
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Ej a wasze dzieci też się e nocy tak wiercą? Zawsze jak się budzę, to niunia w poprzek łóżeczka leży :/
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 12:54   #3872
patulinka94
Zadomowienie
 
Avatar patulinka94
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Cytat:
Napisane przez MiniMonix Pokaż wiadomość
Ej a wasze dzieci też się e nocy tak wiercą? Zawsze jak się budzę, to niunia w poprzek łóżeczka leży :/
Czasami się zdarzają takie nocne akrobacje, ale raczej przekreca tylko główkę z jednego boku na drugi 😊
patulinka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 13:44   #3873
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Minimonix Mój często tez tak lezy w poprzek i zjeżdża w łóżeczku o cala długość swojego ciała
__________________
Spełniona mama, zakochana żona, szczęśliwa kobieta.
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 13:46   #3874
Martinixxx
Zadomowienie
 
Avatar Martinixxx
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: O^^o
Wiadomości: 1 777
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Mo jak stopklatka Tak jak odłoże, tak leży Ew główkę odwróci.
__________________
"Chwyć mnie i nieś, niech niebo bliżej będzie,
Tak bardzo chcę w ramionach skryć się Twych."



Martinixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 13:49   #3875
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Velika jestem tego samego zdania. Juz myslalam ze tylko ja...
A co do spania w lozku z dzieckiem. U nas maly ladowal kolo 5-6 jak u Ciebie bo juz nie mial ochoty spac. A dzis nie mialam juz sily kolejny raz niedospac z rana i stwierdzilam ze bede obserwowac.Okazalo sie ze mlody kwekał i marudzil w połsnie 15 minut jekow, 15 spania. I wcale mu nie przeszkadzalo ze nikt go na rece nie wzial. Mam wrazenie ze pogarszalam sprawe biorac go wtedy na rece i hop do lozka bo go wybudzalam i dzieki temu nie spalismy w ogole

Martinixx (karmienie) brawooo, mocno trzymam kciuki! Oby tak dalej
Martinixx moze u Was w aptekach jest do zakupienia zakraplacz? Ja kupilam u nas taki do oczu i tym podawalam kropelki na jelitka

Ineso no ja kladlam malego obok siebie, nie na srodku , znizalam sie zeby moja twarz byla na rowni z jego i przykrywalam sie koldra dzieki czemu maly mial przykryte nozkii tez spie jak zabita a nic mu sie nie staloale ja tak jak Velika przyzwyczajona bo po CC maly spal ze mna caly czas w szpitalu a w wozku szpitalnym tylko ba kapiel jechal

MiniMonix moj od dzisiaj nie spi w rozku i tez lezal w poprzek
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3

Edytowane przez kejka90
Czas edycji: 2016-05-10 o 13:50
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 14:31   #3876
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Cytat:
Napisane przez MiniMonix Pokaż wiadomość
Ej a wasze dzieci też się e nocy tak wiercą? Zawsze jak się budzę, to niunia w poprzek łóżeczka leży :/
U nas to samo. Tylko młody zsuwa się, bo ma tą poduszkę klin pod materacykiem.
Dziś kurier przywiózł mi Mr B. Ja w tym czasie rozmawiałam przez telefon i rejestrowałam Miłosza na usg bioderek. Wzięłam paczkę, zapytałam ile płacę, a on na to, że zapłacona. Pomyślałam, że to do szwagra, a nie moja i nie zwróciłam uwagi na to, że facet się pomylił i nie wziął za nią kasy. Dokonczylam rejestrację, zaczęłam karmić młodego i zauważyłam, że to moja paczka. Zaczęłam szukać nr na info do firmy kurierskiej, ale facet się połapał szybciej i zadzwonił wyjaśnić sprawę. Przyjechał, zapłaciłam i mam czyste sumienie.
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 16:32   #3877
kopycio
Rozeznanie
 
Avatar kopycio
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 642
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Trisdom ja sie nie boje jazdy autem, bo juz podróżowaliśmy, ale z mezem zawsze, a dzis sama, ale było git

Akinomka moj jak sue tak zachowuje to smok pomaga. I wtedy masuje brzuszek i sie wycisza. A inaczej nerw straszny skoro piszesz, ze kupy sa normalnie to pewnie ten słynny skok, co dziewczyny piszą. Trzeba przeczekać...

Spanie z dzieckiem
Ja juz nawet po ostatnim karmieniu nie zostawiam Małego w lozku tylko idzie do łóżeczka. Raz chciałam z nim przysnąć tak po 6 do chociaz 8 rano ale to nie był sen tylko ciagle czuwanie. Nie wyobrażam sibie z nim całej nocy w lozku.. Karmie na fotelu bujanym w jego pokoju i potem siup do łóżeczka, a ja do swojego wyrka, mam nadzieje, ze nic sie nie zmieni w tej kwestii
kopycio jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-10, 16:43   #3878
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Kurcze... 2 i pol tygodnia i dzien to chyba za szybko na kolki...
Pol dnia dzis walczymy z brzuskiem i brakiem snu...
Gazy odchodza... kleksy robi... kupe, tez dzis zrobil... ale nie spi...
Pospal tylko na spacerku i teraz na mnie....
I glupieje...
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 16:44   #3879
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Cytat:
Napisane przez niulka_1985 Pokaż wiadomość
U nas to samo. Tylko młody zsuwa się, bo ma tą poduszkę klin pod materacykiem.
Dziś kurier przywiózł mi Mr B. Ja w tym czasie rozmawiałam przez telefon i rejestrowałam Miłosza na usg bioderek. Wzięłam paczkę, zapytałam ile płacę, a on na to, że zapłacona. Pomyślałam, że to do szwagra, a nie moja i nie zwróciłam uwagi na to, że facet się pomylił i nie wziął za nią kasy. Dokonczylam rejestrację, zaczęłam karmić młodego i zauważyłam, że to moja paczka. Zaczęłam szukać nr na info do firmy kurierskiej, ale facet się połapał szybciej i zadzwonił wyjaśnić sprawę. Przyjechał, zapłaciłam i mam czyste sumienie.
No to dobrze ze się gościu kapnal bo pewnie musiałby sam zapłacić
Co to jest ten mr B?
Cytat:
Napisane przez MiniMonix Pokaż wiadomość
Ej a wasze dzieci też się e nocy tak wiercą? Zawsze jak się budzę, to niunia w poprzek łóżeczka leży :/
Mój się nie wierci, znaczy rozkopie się z kocyka ale nie łazi
No chyba że w naszym łóżku to pelznie sobie do cyca
Cytat:
Napisane przez kopycio Pokaż wiadomość
Trisdom ja sie nie boje jazdy autem, bo juz podróżowaliśmy, ale z mezem zawsze, a dzis sama, ale było git

Akinomka moj jak sue tak zachowuje to smok pomaga. I wtedy masuje brzuszek i sie wycisza. A inaczej nerw straszny skoro piszesz, ze kupy sa normalnie to pewnie ten słynny skok, co dziewczyny piszą. Trzeba przeczekać...

Spanie z dzieckiem
Ja juz nawet po ostatnim karmieniu nie zostawiam Małego w lozku tylko idzie do łóżeczka. Raz chciałam z nim przysnąć tak po 6 do chociaz 8 rano ale to nie był sen tylko ciagle czuwanie. Nie wyobrażam sibie z nim całej nocy w lozku.. Karmie na fotelu bujanym w jego pokoju i potem siup do łóżeczka, a ja do swojego wyrka, mam nadzieje, ze nic sie nie zmieni w tej kwestii
Brawo za jazdę
Ja lubię spać z dziećmi, jakoś tak jestem spokojna jak mam Adasia blisko

Ja dziś byłam z małym u mamy, został z babcią a ja poleciałam w miasto kupiłam sobie szpileczki takie nudziaki na chrzciny i baleriny

Zjadł odciągnięte mleko jak mnie nie było i potem cyca nie chciał, teraz go przystawiam "spod pachy" bo mnie pierś boli...

wysłane przez tapatalka
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 17:04   #3880
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

ja tez zaliczyłam dzisiaj pierwszy raz jazdę autem samej z małą. Byłyśmy w lesie na spacerze, szkoda, że połowa spaceru to było karmienie, a potem pojechałam z nią do rodziców
moja też się robi coraz bardziej marudna i nerwowa, no i co chwila woła cyca... popsuło mi się dziecko na skok za wcześnie, a ja się czuje taka bezradna jak ona sie wkurza...
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 17:50   #3881
Avlis
Raczkowanie
 
Avatar Avlis
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 289
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

pozycje dziecka
Mój niewiele zmienia pozycje, ewentualnie głowę w druga stronę. Z tym że śpi w koszyku dla niemowlaków, więc nie ma tyle miejsca, co w łóżeczku.

spanie z dzieckiem

W szpitalu spaliśmy na jednym łóżku. W domu od razu oddelegowałam Małego do siebie
Avlis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-10, 18:12   #3882
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Cytat:
Napisane przez MiniMonix Pokaż wiadomość
Ej a wasze dzieci też się e nocy tak wiercą? Zawsze jak się budzę, to niunia w poprzek łóżeczka leży :/
U mnie też, ale winiłam trochęklin za to.
Cytat:
Napisane przez Avlis Pokaż wiadomość
pozycje dziecka
Mój niewiele zmienia pozycje, ewentualnie głowę w druga stronę. Z tym że śpi w koszyku dla niemowlaków, więc nie ma tyle miejsca, co w łóżeczku.
Trochę żałuję że właśnie nie mam czegoś mniejszego na początek, może jemu jest po prostu źle w dużym łóżeczku?
Dziś rozważałam, żeby go położyć w gondoli - ale chyba materac tam niezbyt się nadaje, co?

Szarpię się między chęcią zapewnienia mu poczucia bezpieczeństwa i bliskości a jego bezpieczeństwem - na tym szkoleniu bezpieczny maluch nasłuchałam się jak to się dziecko może wtulić w poduszkę,pieluszkę, kocyk i udusić - że teraz już boję się mieć cokolwiek w jego pobliżu.W nocy po wyjęciu z otulacza po prostu go cieplej ubrałam i niczym nie przykrywałam. Także jak piszecie, że macie maluchy między poduszkami swoimi to ja już widzę, jakbym swoją mu nasunęła w nocy.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 18:53   #3883
lucy111
Zadomowienie
 
Avatar lucy111
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 702
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Cytat:
Napisane przez MiniMonix Pokaż wiadomość
Ej a wasze dzieci też się e nocy tak wiercą? Zawsze jak się budzę, to niunia w poprzek łóżeczka leży :/
Moj ma tak samo ☺





Cytat:
Napisane przez tabaska25 Pokaż wiadomość
Z tym odkladanien do łóżeczka to ciezka sprawa, po kąpieli ladnie nam zasypia w łóżeczku a po nocnej pobudce kreci sie i jęczy, wypluwa smoczka, wiec wdtaje raz drugi i za trzecim nie mam wiecej siku wiec wkladam go do nas, zasypia od razu, jak uśnie mocniejszym snem to go odkladam na śpiąco do łóżeczka. Nie wiem jak dalej będzie, oby mu sie za bardzo nie spodobało w naszym lozku

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Ineso my oddzielamy swoje poduszki, robimy mu taka przerwr pomiędzy i wkladam małego do spiworka i tak spi miedzy nami - ma upe tam gdzie my Glowy poza tym juz w szpitalu z nim spalam, niby sie balam ale jest jakas taka wyczulica ze to malw leży przy nas
Ja czasem już po pierwszym karmieniu zostawiam Młodego u nas bo inaczej tylko się wierci i marudzi przez godzinę a tak jak zaśnie przy cycu to spokojnie pospi do następnego karmienia





boje się jak to będzie później bo jednak dobrze by było go jakoś powoli odzwyczajajac od spania z nami
Cytat:
Napisane przez madziara889 Pokaż wiadomość
U nas młoda często śpi z nami przez to, że karmię na leżąco i szybko przy tym odlatuję, staram się nie zasnąć ale nie zawsze daję radę. Jak nie zasnę w trakcie to odkładam Ewkę do kołyski i tam ładnie śpi do kolejnego jedzenia.

Co do spania z nia to w szpitalu od samego początku z nią spałam i nic jej nie zrobiłam, mąż stał się bardzo czujne już po połowie ciąży i teraż śpi nieruchomo. Mloda najszybciej zasypia jak jest oparta dupką o jego plecy

Tez zasypiam przy karmieniu. Szumis działa na mnie lepiej niż na moje dziecko ☺




Cytat:
Napisane przez niulka_1985 Pokaż wiadomość
VELIKA, mam ten sam problem. Na początku uparcie odkładalam do łóżeczka, a teraz nie mam na to siły. Mały nie chce w nim spać. Myślę czy nie kupić tej dostawki do łóżka Chicco. Używanej jakiejś, bo szkoda wydać 700 zł na łóżeczko, które posłuży pół roku.

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
Dostawka mogłaby być dobrym rozwiązaniem, tylko masz rację ze nowki się nie opłaca trochę kupować.
lucy111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 19:14   #3884
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

DANIKA, to jest taki termoforek na kolki.

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 19:59   #3885
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Myślałam, że moja taka wiercipęta

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Cytat:
Napisane przez niulka_1985 Pokaż wiadomość
DANIKA, to jest taki termoforek na kolki.

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
Apropo! Ma ktoraś ten termoforek z pestkami wiśni?
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 20:09   #3886
patulinka94
Zadomowienie
 
Avatar patulinka94
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Cytat:
Napisane przez MiniMonix Pokaż wiadomość
Apropo! Ma ktoraś ten termoforek z pestkami wiśni?
Nie mam ale słyszałam że jest dobry.
Dziewczyny macie jakieś opinie?
patulinka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 20:16   #3887
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Cytat:
Napisane przez patulinka94 Pokaż wiadomość
Nie mam ale słyszałam że jest dobry.
Dziewczyny macie jakieś opinie?
Ciekawa jestem jak długo trzyma ciepło


W ogóle, to dzisiaj wyprobowalismy katarek. Dziękuję wszystkim, które wychwalały ten cud wcześniej :p nie wyobrażałam sobie tego odkurzacza połączonego z nosem. Jednak niuńka była nie wzruszona ani odkurzaczem, ani ciągiem katarku. Wyciągnęlismy dwa mega gile z noska i jest super!
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 20:36   #3888
lucy111
Zadomowienie
 
Avatar lucy111
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 702
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Cytat:
Napisane przez patulinka94 Pokaż wiadomość
Nie mam ale słyszałam że jest dobry.
Dziewczyny macie jakieś opinie?
Ja mam ale nie miałam jeszcze okazji testować. Kosztował jakieś grosze chyba ok 12 zł wiec za te cenę myślę że warto wypróbować ☺

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Zastanawiam się nad zakupem bambusowego otulacza i poduszeczki https://paisley.pl/otulacz-bambusowy...-chmurki/12728
Przy upał ach mogłyby się przydać ☺ kojarzy któraś produkty tej firmy? Cena chyba w miarę jak na bambusowe produkty, zastanawiam się tylko jak z jakością
lucy111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 20:56   #3889
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Ja otulacz zamawialam ten z lullalove. I chyba jutro bedzie przesylka...
W ogole fajne maja jeszcze te drewniane gryzaki..

Myslalam o tym termoforku z pestkami. A jak go podgrzac?
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-10, 21:03   #3890
kopycio
Rozeznanie
 
Avatar kopycio
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 642
Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Kayira wg mnie to tez nie sa kolki. Moj ma podobnie, tylko ok 20 mu sie załącza maruda i az padnie. Szukałam sposobów, cuda wyczynialam, baczki szły, kipa jedna, ale taka, ze stary by sie nie powstydził i położna uspokoiła, ze to przez niedojrzały układ trawienny i ze minie. I jest raz lepiej raz gorzej ale idziemy do przodu. Kładź Maleństwo często na brzuszku, a jak krzyczy to masuj brzuszek albo ruszaj nożkami, u nas pomaga często tez jak jest taki rozwrzeszczany to tz go kładzie na brzuszku na swojej klacie i zasypiają obaj po chwili jaki wzięłaś kolor otulacza???

Velika tez mowilam, ze mi sie dziecko zepsuło to było gdzies w 10 dobie zycia Młodego... Tak! To wtedy sie "popsuł"

Danika mr B jest z lullalove

Wędrowanie
Napisaliście o tym ja ide do pokoju młodego a on w poprzek w połowie lozeczka nakrylam go tylko kocykiem i tak sobie pełzał, glowe miał na końcówce ochraniacza... W nocy w rożku zmienia tylko strony, a pid kocem to masakra.. Mam śpiworki fajne, myslalam, zeby w nich spał, bo na rożek troche za ciepło. Ktorejs dziecię spi w śpiworki?? Jak wrażenia??

Jazda autem
Daliśmy rade, było spoko. Przeraża mnie jedna rzecz. W tym samochodzie jak wracaliśmy było mega goraco, nagrzany bardzo. Nie bylo jak przewietrzyć, bo stał na słońcu, klime włączyć nie bardzo m. No nie wiedziałam co zrobic, zeby młody sie nie zgrzsl dojechałam kawałek do lasu, pootwierałam drzwi, wychlodzilam i dopiero w drogę.. Nauczka na przyszłość, parkować w cieniu albo na podziemnych parkingach..

Edytowane przez kopycio
Czas edycji: 2016-05-10 o 21:04
kopycio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 21:08   #3891
lucy111
Zadomowienie
 
Avatar lucy111
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 702
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Cytat:
Napisane przez kopycio Pokaż wiadomość
Kayira wg mnie to tez nie sa kolki. Moj ma podobnie, tylko ok 20 mu sie załącza maruda i az padnie. Szukałam sposobów, cuda wyczynialam, baczki szły, kipa jedna, ale taka, ze stary by sie nie powstydził i położna uspokoiła, ze to przez niedojrzały układ trawienny i ze minie. I jest raz lepiej raz gorzej ale idziemy do przodu. Kładź Maleństwo często na brzuszku, a jak krzyczy to masuj brzuszek albo ruszaj nożkami, u nas pomaga często tez jak jest taki rozwrzeszczany to tz go kładzie na brzuszku na swojej klacie i zasypiają obaj po chwili jaki wzięłaś kolor otulacza???

Velika tez mowilam, ze mi sie dziecko zepsuło to było gdzies w 10 dobie zycia Młodego... Tak! To wtedy sie "popsuł"

Danika mr B jest z lullalove

Wędrowanie
Napisaliście o tym ja ide do pokoju młodego a on w poprzek w połowie lozeczka nakrylam go tylko kocykiem i tak sobie pełzał, glowe miał na końcówce ochraniacza... W nocy w rożku zmienia tylko strony, a pid kocem to masakra.. Mam śpiworki fajne, myslalam, zeby w nich spał, bo na rożek troche za ciepło. Ktorejs dziecię spi w śpiworki?? Jak wrażenia??

Jazda autem
Daliśmy rade, było spoko. Przeraża mnie jedna rzecz. W tym samochodzie jak wracaliśmy było mega goraco, nagrzany bardzo. Nie bylo jak przewietrzyć, bo stał na słońcu, klime włączyć nie bardzo m. No nie wiedziałam co zrobic, zeby młody sie nie zgrzsl dojechałam kawałek do lasu, pootwierałam drzwi, wychlodzilam i dopiero w drogę.. Nauczka na przyszłość, parkować w cieniu albo na podziemnych parkingach..
Moj spi w spiworku i jest super, tylko rączki czasem trochę chlodne ale zawsze można przykryć dodatkowo pieluszka ☺ w spiworku jestem spokojniejsza bo w rozku lubił się przekręcić i wtulic buzia w rożek
Do spania pod kocykiem moje dziecko się nie nadaje bo na bank kocyk zalozylby sobie na głowę
lucy111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 21:22   #3892
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Kopycio a czemu boisz sie wlaczyc klime? My ostatnio mielismy doslownie 8 minut (z zegarkiem w reku) wlaczona i powietrze od razu lepsze do oddychania chocby a malego nie wychlodzilo, nic mu nie jest. Jak masz nawiewy z tylu to po prostu je wylacz no i czyszczenie klimy porzadne, a nie wstrzykiwanie plynu tylko. My placilismy 100 zl, 2 h chodzil we wnetrzu samochodu taki odkurzacz jakby z rurami. No i polecam przyciemnic szyby z tylu. Mam roznice bo do tesciowej jechalismy bez (tragedia dla mnie siedzacej z tylu) a wracalismy juz z przyciemnionymi. Mega ale wydatek tez spory...
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 21:40   #3893
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Mój tez spi w spiworku ale my mamy cieplo w domu, wiec raczki mu nie marzną.

Wlasnie co do klimy w aucie, zaczyna sie robic mocno cieplo na dworze a ja tez mam obawy przed wlaczaniem klimy jak jedziemy z małym, nie wiem jak inaczej rozwiązać te kwestie np. Jadac na wakacje w dluzsza trasę, jakies mam obawy ze maly będzie po tym chory.

Dzis byliśmy z Igorem u lekarza, pojawilo mu sie wiecej krostek na twarzy i dodatkowo na dekolcie. Proszku nie zmieniałam, nie przebialczylam sie ani nie jadłam nic nowego poza papryka. Wczoraj i dziś smarowalam malemu buzie kremem z filtrem dla niemowląt ale te krostki mial juz wczesniej, tylko delikatniej. Pediatra troche wg mnie nie wykazała sie fachowoscia bo najpierw stwierdzila ze to potowki a przepisala calcium..eh no zobaczymy, mam nadzieje ze zejdzie szybko
__________________
Spełniona mama, zakochana żona, szczęśliwa kobieta.
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 22:09   #3894
patryska0804
Zadomowienie
 
Avatar patryska0804
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 939
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Klima
Jak wychodzilismy ze szpitala bylo mega goraco i polozna mowila zeby normalnie wlaczyc klime na 26st a najwyzej nawiewy z tylu pozamykac. Tak tez zrobilismy i maly zdrowy
__________________
Włosomaniaczka!


2007r- Dziewczyna
2013r- Narzeczona
2014r- Żona <3

5.08.2015 II kreseczki
25.08.2015 <3

Czekamy na Ciebie syneczku- Dominiś
patryska0804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 22:22   #3895
justyna_fli
Zadomowienie
 
Avatar justyna_fli
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hants
Wiadomości: 1 279
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Pawelek tez spi w śpiworku. Jestem zadowolona bo z kocyków to się zaraz rozkopuje w nocy :-/
__________________
Ślub 16.08.2014
Pawełek 05.04.2016
26.12.2017
Dawidek 31.10.2018
justyna_fli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 23:20   #3896
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Kopycio, tak robimy wlasnie.... ostatnio nawet na mnie spal...
A otulacz wzielam niebieski. szary bym wolala ale ciemny. Bez za jasny...
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 23:25   #3897
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Ja dzisiaj zalaczylam klime chociaż też się zastanawiałam. Ale nie dało rady bez . Witam z karmienia
Dziec zasnął dziś 19;30 więc pierwszą pobudka o 23:30.... I już godzinę nie śpimy
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-11, 00:10   #3898
kopycio
Rozeznanie
 
Avatar kopycio
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 642
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Kejka No wlasnie raz, ze jeszcze nie czyscilismy klimy a dwa, tak jak pisze Tabaska, ze łatwo przedobrzyć w druga strone i choróbsko gotowe.. Trzeba złapać jakies wyczucie, a ja jeszcze nie mam

Lucy to i ja swojego wrzucę w śpiwór, moze nie bedzie chodził po całym lozeczku

Tabaska, oby krostki szybko minęły

Kayira, mam ten sam dylemat ale biorę ecru

Kp sie kłania. Wczesnie dzis moj książę zasnal, bo o 21, teraz kp, ciekawe kiedy następne... Mały juz Kima to ja tez spadam

Karaluchy pod poduchy!
kopycio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-11, 00:45   #3899
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Ja to zaraz wyjdę z siebie. Mała się obudzila na jedzonko, tradycyjnie dwa razy zrobiła kupę i się wzbudziła. Wychusiałam, ululałam aw łóżeczku się obudzila i wesoło macha nogami i się śmieje. Wszystko fajnie, ale czemu w nocy?
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-11, 00:53   #3900
Martinixxx
Zadomowienie
 
Avatar Martinixxx
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: O^^o
Wiadomości: 1 777
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

My też się karmimy 😊 Opracowuje już 2 cyca, ciekawe czy sam odpadnie czy zacznie też zwiedzać 😎
__________________
"Chwyć mnie i nieś, niech niebo bliżej będzie,
Tak bardzo chcę w ramionach skryć się Twych."



Martinixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-30 21:55:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:47.