Eurowizja 2016 - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-13, 10:02   #1741
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Eurowizja 2016

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Które państwa z pierwszej części są warte uwagi? Ale tak ogólnie pytam. Nie te, które wam się podobają, ale te, co na bank wejdą w top 10?
http://eurovisionworld.com/?odds=eurovision
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 10:04   #1742
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Eurowizja 2016

O, Chorwacja niezła
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 10:39   #1743
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Eurowizja 2016

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Czy tylko mnie Węgry w ogóle się nie podobają? Tak samo Rosja, Włochy i tak dalej?

Węgry mi się podobają, Rosja w ogóle mi się nie podoba, piosenka, facet, jego głos. Włochy nic konkretnego, w tamtym roku mieli fajny występ.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 11:09   #1744
lucyohlucy
Wtajemniczenie
 
Avatar lucyohlucy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 2 962
Dot.: Eurowizja 2016

Cytat:
Napisane przez nesska10 Pokaż wiadomość
Pod warunkiem, że mieszkasz poza Pl

To chyba oczywiste

Tylko bede musiała zrobić sobie pobudkę o 5 rano i nie pomylić numerków

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Węgry mi się podobają, Rosja w ogóle mi się nie podoba, piosenka, facet, jego głos. Włochy nic konkretnego, w tamtym roku mieli fajny występ.

Załamie sie jeżeli wygra Rosja. Plagiat splagiatowanej piosenki to juz przegięcie!
__________________
Instagram
Monnotone
lucyohlucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 11:20   #1745
nesska10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 473
Dot.: Eurowizja 2016

Cytat:
Napisane przez lucyohlucy Pokaż wiadomość
To chyba oczywiste

Tylko bede musiała zrobić sobie pobudkę o 5 rano i nie pomylić numerków

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------




Załamie sie jeżeli wygra Rosja. Plagiat splagiatowanej piosenki to juz przegięcie!
Mieszkasz w Australii?
nesska10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 11:23   #1746
201607050913
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 561
Dot.: Eurowizja 2016

Szpak mnie mega zaskoczył! W sobotę głosuje

Enviado desde mi VF-895N mediante Tapatalk
201607050913 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 11:31   #1747
lucyohlucy
Wtajemniczenie
 
Avatar lucyohlucy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 2 962
Dot.: Eurowizja 2016

Tak w Tv pełno teraz eurowizji, na ulicach plakaty Aussie naprawdę Eurowizje lubią i wcale sie nie dziwie, ze ich przyjęto. W niedziele (z opóźnieniem, ale w godzinach największej oglądalności) będzie finał w tv. Dzis i jutro półfinały, tez wieczorem z opóźnieniem.
__________________
Instagram
Monnotone
lucyohlucy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-13, 11:33   #1748
synesthesia
Zakorzenienie
 
Avatar synesthesia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 906
Dot.: Eurowizja 2016

Cytat:
Napisane przez nesska10 Pokaż wiadomość
A jak wygra Australia, to tam bedzie nastepna Eurowizja?
Z racji różnicy czasu, w przypadku wygranej Australii Eurowizja jest i tak organizowana w Europie. Z tego co czytałam byłby to dokładniej mówiąc Berlin.
__________________
Nie ma na tym świecie nic bardziej nienormalnego, niż pojęcie normalności
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
It takes a fool to remain sane
synesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 11:49   #1749
palinnkasia
Zadomowienie
 
Avatar palinnkasia
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: B-stok...
Wiadomości: 1 932
Dot.: Eurowizja 2016

Cytat:
Napisane przez synesthesia Pokaż wiadomość
Z racji różnicy czasu, w przypadku wygranej Australii Eurowizja jest i tak organizowana w Europie. Z tego co czytałam byłby to dokładniej mówiąc Berlin.
Tak by było
__________________
absolwentka prawa pani magister
palinnkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 11:51   #1750
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Eurowizja 2016

Cytat:
Napisane przez lucyohlucy Pokaż wiadomość
To chyba oczywiste
Załamie sie jeżeli wygra Rosja. Plagiat splagiatowanej piosenki to juz przegięcie!
A już myślałam, że tylko ja tak bardzo nie chcę wygranej Rosji.. większości tutaj ten występ się podobał, a ja w nim nic fajnego nie wyłapałam, bo ani wokalista nie ma świetnego głosu (taki miauczący), ani ta piosenka nie jest jakaś super. Już teraz pomijając moją sympatię do kraju jako kraju. Nie przepadam za Niemcami, ale ich wygrana mi by nie przeszkadzała aż tak bardzo jak Rosjanina.

Cytat:
Napisane przez synesthesia Pokaż wiadomość
Z racji różnicy czasu, w przypadku wygranej Australii Eurowizja jest i tak organizowana w Europie. Z tego co czytałam byłby to dokładniej mówiąc Berlin.
Właśnie się nad tym ostatnio zastanawiałam, Berlin mi się strasznie nie podobał jak byłam dwa lata temu ale na szczęście to eurowizja, a nie "zwiedzaj z nami".
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 12:08   #1751
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Eurowizja 2016

Wkręciłam się w podaj mi lufta
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-13, 12:08   #1752
Zygmunt1225
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 24
Dot.: Eurowizja 2016

mi sie podobała Bułgaria
Zygmunt1225 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 12:52   #1753
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Eurowizja 2016

No to oceniam utwory, które dostały się do finału (może zmienię zdanie do którejś z tych piosenek):

1. Belgia - no tu zdania nie zmieniam, piosenka radosna i taneczna. Dziewczyna uśmiecha się w taki sposób, że trudno samej się nie uśmiechnąć. No i tak jak już mówiłam, noga sama zaczyna podrygiwać od pierwszych bitów tego utworu

2. Czechy - Pani ma ładną sukienkę i głos. I to chyba tyle. Utwór ten jest tak nudny, że idzie usnąć po pierwszych 30 sekundach. Nie wiem jakim cudem znalazła się ona w finale

3. Holandia - Przystojny wokalista? Jest! Głos, który przyprawia o dreszcze? Jest! Fajne brzmienie gitary? Jest! Przyjemna piosenka? Jest! I mi nic więcej nie potrzeba, utwór jest bardzo fajny, niby taki spokojny, ale ma w sobie to coś

4. Azerbejdżan - Na początku mnie kompletnie nie urzekła, ale teraz jak któryś raz pod rząd tego słucham to... nawet mi się podoba I już nie uważam, że to pomyłka, że dostała się do finału

5. Węgry - Kolejny głos, który przyprawia o dreszcze. Piosenka sama w sobie również fajna, ale nie wiem czy akurat ona nadaje się na wygraną. U mnie jest na wielkie TAK.

6. Włochy - Dziewczyna głos ma bardzo spoko, sam utwór też jest fajny. No i ubóstwiam język włoski

7. Izrael - Jak nie lubię ballad, tak ta ujęła mnie za serce, może nie od samego początku, ale po wczorajszym wykonaniu na żywo bardzo mi się spodobała. I kolejny gościu, który ma zajefajny głos

8. Bułgaria - Nadal mi się podoba i to bardzo, zwłaszcza refren mi wpadł w ucho i cały czas go sobie podśpiewuję

9. Szwecja - Nadal podtrzymuję swoje zdanie - piosenka sympatyczna, głos przyjemny w brzmieniu i niczego sobie właściciel tego głosu

10. Niemcy - Dziewczyna ma trochę dziwny styl, ale poza tym wszystko mi się podoba. Głos ma fajne brzmienie, a piosenka wpada w ucho, zwłaszcza refren, który jest bardziej rytmiczny

11. Francja - Tutaj również podtrzymuję swoje zdanie. Przystojny facet? Jest! Wciągająca piosenka? Jest! Fajnie brzmiący język? Jest! A nawet jakby o tych szerszeniach śpiewał to i tak bym jego utwór ubóstwiała Lubię francuskie piosenki, zwłaszcza jak są takie rytmiczne i szybkie

12. Polska - Dostaliśmy się do finału, czyli można powiedzieć, że jeden mały sukces mamy za sobą. Przyznam, że miło było patrzeć wczoraj, bo ogłoszeniu wyników na radość Szpaka. Zasłużył sobie na finał. A jego utwór coraz bardziej mi się podoba, czasem nawet nie orientuję się, że nucę jego piosenkę

13. Australia - Ok, przyznaję, że kobieta ma fajny głos i potrafi nim nieźle operować. A piosenka... cóż może się podobać. Mi się wcześniej kompletnie nie podobała, ale teraz po którymś tam odsłuchu zaczyna mi się podobać, ma to coś w sobie

14. Cypr - Tak jak wcześniej już wspominałam, z reguły nie przepadam za takimi utworami, jednak ten od razu mi przypadł do gustu. Ale wokalista jest przerażający...

15. Serbia - tutaj zdania nie zmienię, nie moja bajka i nie wiem czemu przeszła do finału...

16. Litwa - Fajnie brzmi, głos chłopaka w porządku, może i brzmi trochę jak jakiś boysband, ale mi się podoba, lubię takie piosenki

17. Chorwacja - Kolejne nieporozumienie...

18. Rosja - Tak, tak i jeszcze raz tak! Fajnie by było jakby wygrała tegoroczną Eurowizję. I te animacje... super to na żywo wyglądało jak chodził po tych sześcianach

19. Hiszpania - Głos tej dziewczyny ma bardzo fajne brzmienie, z taką chrypką. Ogólnie piosenka nie brzmi źle, również mi się podoba, ale pewnie nie wygra, bo niczym nie wyróżnia się spośród innych

20. Łotwa - Zdecydowane nie. Choć jest lepsza niż Ukraina.

21. Ukraina - Nie porywa mnie

22. Malta - Niech już przestanie chodzić po tej wodzie i w końcu się utopi.. Porażka

23. Gruzja - Ok, zaczyna mi się to podobać I teledysk mają super do tego utworu

24. Austria - Zdecydowane i mocne TAK. Piękny głos młodej i ślicznej dziewczyny. Plus za francuski, który idealnie pasuje do tego utworu. No i te wizualizacje świetnie się komponują z muzyką

25. Wielka Brytania - wielkie NIE.

26. Armenia - Kolejna pomyłka eurowizyjna

Podsumowując na 26 utworów nie podoba mi się ich 8, czyli niewiele Niech wygra po prostu najlepszy (choć i tak wszystko pewnie jest już dawno ustawione, kto ma wygrać itp.)
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 13:20   #1754
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Eurowizja 2016

Cytat:
Napisane przez paula1456 Pokaż wiadomość
No to oceniam utwory, które dostały się do finału (może zmienię zdanie do którejś z tych piosenek):

1. Belgia - no tu zdania nie zmieniam, piosenka radosna i taneczna. Dziewczyna uśmiecha się w taki sposób, że trudno samej się nie uśmiechnąć. No i tak jak już mówiłam, noga sama zaczyna podrygiwać od pierwszych bitów tego utworu

No tu się to zgadzam, choć nie wiem, czy trafi do dziesiątki najlepszych. Chciałabym


2. Czechy - Pani ma ładną sukienkę i głos. I to chyba tyle. Utwór ten jest tak nudny, że idzie usnąć po pierwszych 30 sekundach. Nie wiem jakim cudem znalazła się ona w finale

To samo.


3. Holandia - Przystojny wokalista? Jest! Głos, który przyprawia o dreszcze? Jest! Fajne brzmienie gitary? Jest! Przyjemna piosenka? Jest! I mi nic więcej nie potrzeba, utwór jest bardzo fajny, niby taki spokojny, ale ma w sobie to coś

nudy.

4. Azerbejdżan - Na początku mnie kompletnie nie urzekła, ale teraz jak któryś raz pod rząd tego słucham to... nawet mi się podoba I już nie uważam, że to pomyłka, że dostała się do finału

Ja dalej uważam


5. Węgry - Kolejny głos, który przyprawia o dreszcze. Piosenka sama w sobie również fajna, ale nie wiem czy akurat ona nadaje się na wygraną. U mnie jest na wielkie TAK.

Nie lubię takiego tembru, piosenka imho banalna i nieco wkurzająca, ale były gorsze.


6. Włochy - Dziewczyna głos ma bardzo spoko, sam utwór też jest fajny. No i ubóstwiam język włoski

Nawet jej nie pamiętam...

7. Izrael - Jak nie lubię ballad, tak ta ujęła mnie za serce, może nie od samego początku, ale po wczorajszym wykonaniu na żywo bardzo mi się spodobała. I kolejny gościu, który ma zajefajny głos

Nie.


8. Bułgaria - Nadal mi się podoba i to bardzo, zwłaszcza refren mi wpadł w ucho i cały czas go sobie podśpiewuję

Zgadzam się

9. Szwecja - Nadal podtrzymuję swoje zdanie - piosenka sympatyczna, głos przyjemny w brzmieniu i niczego sobie właściciel tego głosu

Nic nadzwyczajnego.


10. Niemcy - Dziewczyna ma trochę dziwny styl, ale poza tym wszystko mi się podoba. Głos ma fajne brzmienie, a piosenka wpada w ucho, zwłaszcza refren, który jest bardziej rytmiczny

Przerysowana, choć mangę lubię. Zbyt dziwna.

11. Francja - Tutaj również podtrzymuję swoje zdanie. Przystojny facet? Jest! Wciągająca piosenka? Jest! Fajnie brzmiący język? Jest! A nawet jakby o tych szerszeniach śpiewał to i tak bym jego utwór ubóstwiała Lubię francuskie piosenki, zwłaszcza jak są takie rytmiczne i szybkie

Nie.


12. Polska - Dostaliśmy się do finału, czyli można powiedzieć, że jeden mały sukces mamy za sobą. Przyznam, że miło było patrzeć wczoraj, bo ogłoszeniu wyników na radość Szpaka. Zasłużył sobie na finał. A jego utwór coraz bardziej mi się podoba, czasem nawet nie orientuję się, że nucę jego piosenkę

Lubię Michała, ma kawał głosu, ale ta piosenka to porażka, nie wiem, jakim cudem przeszła. Ale będę trzymać kciuki, może będzie w top 20...

13. Australia - Ok, przyznaję, że kobieta ma fajny głos i potrafi nim nieźle operować. A piosenka... cóż może się podobać. Mi się wcześniej kompletnie nie podobała, ale teraz po którymś tam odsłuchu zaczyna mi się podobać, ma to coś w sobie

Ona ma tak piękny głos, że aż mnie zatkało. Bardzo lubię takie klimaty, piosenka nie jest banalna (albo bardzo prosta), jednak pani mogłaby mniej krzyczeć, a więcej śpiewać. Spodziewałam się po niej więcej.


14. Cypr - Tak jak wcześniej już wspominałam, z reguły nie przepadam za takimi utworami, jednak ten od razu mi przypadł do gustu. Ale wokalista jest przerażający...

Ja lubię taki styl, ale ogólnie to nie wiem... Nie mam zdania na ten temat.

15. Serbia - tutaj zdania nie zmienię, nie moja bajka i nie wiem czemu przeszła do finału...

No tu się z tobą znowu zgadzam

16. Litwa - Fajnie brzmi, głos chłopaka w porządku, może i brzmi trochę jak jakiś boysband, ale mi się podoba, lubię takie piosenki

Ma przyjemny tembr głosu, ładnie wyciąga góry, ale piosence czegoś brakuje. Jest taka... przewidywalna?

17. Chorwacja - Kolejne nieporozumienie...

a mnie się nawet podoba.

18. Rosja - Tak, tak i jeszcze raz tak! Fajnie by było jakby wygrała tegoroczną Eurowizję. I te animacje... super to na żywo wyglądało jak chodził po tych sześcianach

Nie, nie i jeszcze raz NIE! Mam nadzieję, że nie wygra

19. Hiszpania - Głos tej dziewczyny ma bardzo fajne brzmienie, z taką chrypką. Ogólnie piosenka nie brzmi źle, również mi się podoba, ale pewnie nie wygra, bo niczym nie wyróżnia się spośród innych

Hiszpania jest w moim top 5

20. Łotwa - Zdecydowane nie. Choć jest lepsza niż Ukraina.

Zdecydowanie tak, jedna z najlepszych propozycji, Aminata się popisała. Mam nadzieję, że będzie w top 10. A facet ładniutki:love:

21. Ukraina - Nie porywa mnie

Mnie porwała, bo laska ma świetny głos (te czyste wysokie dźwięki na samym końcu), ale też podobnie jak Australia za dużo krzyczy, nie śpiewa.


22. Malta - Niech już przestanie chodzić po tej wodzie i w końcu się utopi.. Porażka

POrażka

23. Gruzja - Ok, zaczyna mi się to podobać I teledysk mają super do tego utworu

Już pisałam, Gruzja mi się podoba, ale pewnie będzie gdzieś w końcu

24. Austria - Zdecydowane i mocne TAK. Piękny głos młodej i ślicznej dziewczyny. Plus za francuski, który idealnie pasuje do tego utworu. No i te wizualizacje świetnie się komponują z muzyką

Nawet nie pamiętam.

25. Wielka Brytania - wielkie NIE.

Bardzo wielkie nie.


26. Armenia - Kolejna pomyłka eurowizyjna

Może być.

Podsumowując na 26 utworów nie podoba mi się ich 8, czyli niewiele Niech wygra po prostu najlepszy (choć i tak wszystko pewnie jest już dawno ustawione, kto ma wygrać itp.)
No popatrz, czasem się zgadzamy:brzydal :
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 13:34   #1755
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Eurowizja 2016

A ja będę oglądała finał bez uprzedzeń i typów, bo nie widziałam właściwie żadnych występów pozostałych uczestników.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 13:35   #1756
StarFighter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 319
Dot.: Eurowizja 2016

Francja wygra bo moim zdaniem ma najsolidniejszą piosenkę.

A jak nie Francja to powinna wygrać hiszpania
StarFighter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 13:41   #1757
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Eurowizja 2016

Ja bardzo lubię Francję, ale zobaczymy jak na żywo im pójdzie .
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 13:45   #1758
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Eurowizja 2016

Ogółem nuda
Łotwa, Francja, Australia, Szwecja, EWENTUALNIE Ukraina
Ale to i tak w większości naciągane typy, na początku niespecjalnie mi się te piosenki podobały (prócz Łotwy)
Nie chcę Rosji (bez żadnych uprzedzeń "państwowych", po prostu piosenka mi się nie podoba), ale mimo wszystko z chęcią obejrzę wspinanie po sześcianach XD
Szkoda mi Shakirki

Edytowane przez 201607111028
Czas edycji: 2016-05-13 o 13:49
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 13:55   #1759
lucyohlucy
Wtajemniczenie
 
Avatar lucyohlucy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 2 962
Dot.: Eurowizja 2016

Która to Shakirka?
__________________
Instagram
Monnotone
lucyohlucy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-13, 13:56   #1760
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Eurowizja 2016

Cytat:
Napisane przez lucyohlucy Pokaż wiadomość
Która to Shakirka?
Shakira to wilczyca. Wierna towarzyszka Ivana, który niestety odpadł
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 14:08   #1761
lucyohlucy
Wtajemniczenie
 
Avatar lucyohlucy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 2 962
Dot.: Eurowizja 2016

Hahahaha! Dziękuje!

Tez nie ogarniałam o jakich przysiadach mówiliście - słuchałam eurowizji w pracy i tylko podglądałam ekran co jakiś czas. Teraz nadrabiam. Szwajcaria i przysiady, popłakałam sie ze śmiechu.
__________________
Instagram
Monnotone
lucyohlucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 14:09   #1762
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Eurowizja 2016

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
No popatrz, czasem się zgadzamy:brzydal :
Oj tam, gdybyśmy we wszystkim się zgadzały to byłoby nudno

Cytat:
Napisane przez StarFighter Pokaż wiadomość
Francja wygra bo moim zdaniem ma najsolidniejszą piosenkę.

A jak nie Francja to powinna wygrać hiszpania
Francja ma bardzo fajną piosenkę

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubię Francję, ale zobaczymy jak na żywo im pójdzie .
Właśnie też jestem tego ciekawa, bo inna sprawa jak się słucha tego na YT a co innego jak się słyszy na żywo występ Ale trzymam za niego kciuki

Cytat:
Napisane przez carolina662 Pokaż wiadomość
Shakira to wilczyca. Wierna towarzyszka Ivana, który niestety odpadł
Też żałuję, że Ivan odpadł, bo jego utwór naprawdę mi się podobał.
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 14:13   #1763
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Eurowizja 2016

Cytat:
Napisane przez paula1456 Pokaż wiadomość

Też żałuję, że Ivan odpadł, bo jego utwór naprawdę mi się podobał.
Odpadł, bo zaśpiewał okropnie
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 14:19   #1764
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Eurowizja 2016

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Odpadł, bo zaśpiewał okropnie
Mi tam się podobał, ale ja to w ogóle dziwny gust mam i zazwyczaj mi się podoba to co większości się nie podoba xD
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 14:20   #1765
Ace_
Raczkowanie
 
Avatar Ace_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 418
Dot.: Eurowizja 2016

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
A już myślałam, że tylko ja tak bardzo nie chcę wygranej Rosji.. większości tutaj ten występ się podobał, a ja w nim nic fajnego nie wyłapałam, bo ani wokalista nie ma świetnego głosu (taki miauczący), ani ta piosenka nie jest jakaś super. Już teraz pomijając moją sympatię do kraju jako kraju. Nie przepadam za Niemcami, ale ich wygrana mi by nie przeszkadzała aż tak bardzo jak Rosjanina.
Mi też Rosja kompletnie nie leży A i jak pisałam wcześniej, motyw tańczenia z użyciem wizualizacji oklepany.
A najbardziej do gustu z tegorocznych propozycji przypadła mi Łotwa, Chorwacja i Francja. Obstawiam, że Francja wygra, ale zobaczymy jutro.
Ace_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 14:28   #1766
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Eurowizja 2016

Cytat:
Napisane przez paula1456 Pokaż wiadomość
Mi tam się podobał, ale ja to w ogóle dziwny gust mam i zazwyczaj mi się podoba to co większości się nie podoba xD
Nie mam na myśli piosenki, tylko wykonanie
Wcale nie masz dziwnego gustu - lubisz Rosję i Węgry
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 15:19   #1767
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Eurowizja 2016

No patrzę właśnie na yt, faktycznie tragedia, eh ten Ivan
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 15:31   #1768
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: Eurowizja 2016

Michał Szpak został dostrzeżony przez Hoziera (znany w Polsce z piosenki ,, Take me to church'')
http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,...graniczna.html
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 16:16   #1769
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Eurowizja 2016

Cytat:
Napisane przez nikita343 Pokaż wiadomość
Michał Szpak został dostrzeżony przez Hoziera (znany w Polsce z piosenki ,, Take me to church'')
http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,...graniczna.html
O matko. To ja od 2013 roku żyłam w przekonaniu, że "Take me to church" śpiewa jakiś Murzyn ze wschodniego wybrzeża USA. No kurczę tak mi brzmiał

ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 16:17   #1770
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Eurowizja 2016

Aż mi się wkręciło "Take me to church" i ciągle mi siedzi w głowie
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-19 18:00:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:59.