Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;) cz.VI - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-10, 13:27   #4951
Margolciia
Raczkowanie
 
Avatar Margolciia
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 164
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez sandrasandia Pokaż wiadomość
Ja uzywam Narayi Plus i cera zrobila mi sie gładziutka
A po ilu opakowaniach? Bo może za krótko biore..
Margolciia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 14:19   #4952
eveline1996
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 20
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Hej jestem tu nowa i prosze o wsparcie i porade
Jestem wieeelką panikarą dlatego tez zawsze boje sie że coś jest nie tak
Uspokójcie mnie prosze. Czy jeżeli byłam u lekarza a ten nie stwierdził ciąży miałam macice prawidłowej wielkości, niewidoczny pęcherzyk i endometrium typowe dla kobiet przyjmujących antykoncepcje to mogę być spokojna i czekać cierpliwie na krwaienie z odstawienia?
eveline1996 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 14:29   #4953
sandrasandia
Raczkowanie
 
Avatar sandrasandia
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 369
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Margolciia Pokaż wiadomość
A po ilu opakowaniach? Bo może za krótko biore..
Hm szczerze to nie wiem, ale na pewno po 5-6 juz bylo ok jak organizm soe przystosowal itd no ale wiadomo kazda z nas jest inna i inaczej reaguje Ja np. jak zaczelam brac te tabketki (to byly moje pierwsze) to nie odczulam zadnych skutkow ubocznych, zadnych plamien ani nic. Cera mi sie poprawila i biust urosl na co nie narzekam haha

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Cytat:
Napisane przez eveline1996 Pokaż wiadomość
Hej jestem tu nowa i prosze o wsparcie i porade
Jestem wieeelką panikarą dlatego tez zawsze boje sie że coś jest nie tak
Uspokójcie mnie prosze. Czy jeżeli byłam u lekarza a ten nie stwierdził ciąży miałam macice prawidłowej wielkości, niewidoczny pęcherzyk i endometrium typowe dla kobiet przyjmujących antykoncepcje to mogę być spokojna i czekać cierpliwie na krwaienie z odstawienia?
No jak lekarz to wszystko potwierdzil to juz lepszego dowodu miec nie bedzoesz wiec po prostu uwierz w to i spokojnie czekaj pociesze Cie moze ze czekamy razem, dzisiaj moj 3 dzien przerwy wiec lada moment powinno byc krwawienie Zrelaksuj sie, wez ciepla kąpiel, to powinno przyspieszyć przyjscie krwawienia skoro tak bardzo schizujesz i pamietaj ze bierzemy tabletki wiec NIE jestesmy w ciazy

Edytowane przez sandrasandia
Czas edycji: 2016-05-10 o 14:26
sandrasandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 14:40   #4954
eveline1996
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 20
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez sandrasandia Pokaż wiadomość
Hm szczerze to nie wiem, ale na pewno po 5-6 juz bylo ok jak organizm soe przystosowal itd no ale wiadomo kazda z nas jest inna i inaczej reaguje Ja np. jak zaczelam brac te tabketki (to byly moje pierwsze) to nie odczulam zadnych skutkow ubocznych, zadnych plamien ani nic. Cera mi sie poprawila i biust urosl na co nie narzekam haha

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------



No jak lekarz to wszystko potwierdzil to juz lepszego dowodu miec nie bedzoesz wiec po prostu uwierz w to i spokojnie czekaj pociesze Cie moze ze czekamy razem, dzisiaj moj 3 dzien przerwy wiec lada moment powinno byc krwawienie Zrelaksuj sie, wez ciepla kąpiel, to powinno przyspieszyć przyjscie krwawienia skoro tak bardzo schizujesz i pamietaj ze bierzemy tabletki wiec NIE jestesmy w ciazy
Dziękuję! U mnie to drugi dzień przerwy Ufff już mi dużo lepiej Bo zaczęłam sobie wmawiać że nie ma pęcherzyka bo pękł i była owulacja bo gdzieś tak wyczytałam Wiem głupia jestem Chociaż lekarz zapewniał że działają i blokują
eveline1996 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 14:51   #4955
sandrasandia
Raczkowanie
 
Avatar sandrasandia
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 369
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez eveline1996 Pokaż wiadomość
Dziękuję! U mnie to drugi dzień przerwy Ufff już mi dużo lepiej Bo zaczęłam sobie wmawiać że nie ma pęcherzyka bo pękł i była owulacja bo gdzieś tak wyczytałam Wiem głupia jestem Chociaż lekarz zapewniał że działają i blokują
Haha no ja tam co chwila sobie wmawiam, ze bedzie ciąża, a bo tak co tam ze zadnego bledu nie popelnilam przy braniu, niczego nie zapomnialam i zadnego dziurawca nie łykałam itp trzeba soe wyluzować trzeba ja juz czuje jak brzuch mnie boli wiec lada moment oby przyszlo.
sandrasandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 14:56   #4956
eveline1996
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 20
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez sandrasandia Pokaż wiadomość
Haha no ja tam co chwila sobie wmawiam, ze bedzie ciąża, a bo tak co tam ze zadnego bledu nie popelnilam przy braniu, niczego nie zapomnialam i zadnego dziurawca nie łykałam itp trzeba soe wyluzować trzeba ja juz czuje jak brzuch mnie boli wiec lada moment oby przyszlo.
To już wiem z kim sie skontaktuje w razie kolejnych schiz Bo moj już sie przekręca jak słyszy o tych moich urojonych dzieciach Przyjdzie szybko jak już brzuch boli :P Mnie w sumie nic nie boli niestety
eveline1996 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 14:58   #4957
sandrasandia
Raczkowanie
 
Avatar sandrasandia
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 369
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez eveline1996 Pokaż wiadomość
To już wiem z kim sie skontaktuje w razie kolejnych schiz Bo moj już sie przekręca jak słyszy o tych moich urojonych dzieciach Przyjdzie szybko jak już brzuch boli :P Mnie w sumie nic nie boli niestety
Spoko no mój też ma dosyć jak zaczynam ten temat to mówi "tak od razu trojaczki!" wkurza mnie to troche bo ja sie stresuje, ale wiem, ze tak naprawde ma racje ze po prostu panikara jestem
sandrasandia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-10, 15:05   #4958
eveline1996
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 20
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez sandrasandia Pokaż wiadomość
Spoko no mój też ma dosyć jak zaczynam ten temat to mówi "tak od razu trojaczki!" wkurza mnie to troche bo ja sie stresuje, ale wiem, ze tak naprawde ma racje ze po prostu panikara jestem
Haha dokładnie to samo słyszę Ale powinni mieć dla nas trochę empatii
eveline1996 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 15:11   #4959
sandrasandia
Raczkowanie
 
Avatar sandrasandia
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 369
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez eveline1996 Pokaż wiadomość
Haha dokładnie to samo słyszę Ale powinni mieć dla nas trochę empatii
Ooo no moim zdaniem mój facet ma duzo empatii te teksty o trojaczkach to tylko przejaw końca cierpliwosci haha. Patrzac na to jak czesto panikuje, to wiem że jest kochany, bo w końcu zawsze mnie uspokoi
sandrasandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 15:43   #4960
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Margolciia Pokaż wiadomość
Dziewczyny podacie nazwy tabletek ktore zlikwidowały wam trądzik? Podobno od każdych tabletek cera się poprawia, ale ja już kończę trzecie opakowanie Vixpo a poprawy cery brak... Za tydzień idę do ginekologa po nową receptę i chcę poprosić o jakieś inne tabletki dzięki którym pozbędę się trądziku (wiem, ze niestety tylko na czas brania tabletek).
Lesinelle
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 16:24   #4961
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Kurde nie wydadza mi tabletek naraya Plus :/ przez moją mamę bo wzięła mi Naraya :/

Jutro muszę lecieć rano do rodzinej jak dziś nie wezmę nic się nie stanie(kochać się nie będę bo tz nie ma)
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-10, 16:30   #4962
sandrasandia
Raczkowanie
 
Avatar sandrasandia
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 369
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Kurde nie wydadza mi tabletek naraya Plus :/ przez moją mamę bo wzięła mi Naraya :/

Jutro muszę lecieć rano do rodzinej jak dziś nie wezmę nic się nie stanie(kochać się nie będę bo tz nie ma)
To jest pytanie czy nic się nie stanie jak dzisiaj nie wezmiesz? Jesli to oznacza przedluzenie przerwy (wnioskuje z tego ze nie masz swpich tabletek bo mama sie pomylila i nie masz jak zaczac kolejnego opakowania) to owszem stanie sie i antykonepcja nie bedzie zachowana, moze Ci sie nawet odblokowac owulacja. Wiadomo pierwszy tydzien najgorszy :P
sandrasandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 16:41   #4963
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez sandrasandia Pokaż wiadomość
To jest pytanie czy nic się nie stanie jak dzisiaj nie wezmiesz? Jesli to oznacza przedluzenie przerwy (wnioskuje z tego ze nie masz swpich tabletek bo mama sie pomylila i nie masz jak zaczac kolejnego opakowania) to owszem stanie sie i antykonepcja nie bedzie zachowana, moze Ci sie nawet odblokowac owulacja. Wiadomo pierwszy tydzien najgorszy :P
Oj nic nie poradzę jutro idę do rodzinnej niech mi przepisze i biegnę do apteki i biorę.
Taka zła jestem na nią :/
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 16:49   #4964
sandrasandia
Raczkowanie
 
Avatar sandrasandia
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 369
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Oj nic nie poradzę jutro idę do rodzinnej niech mi przepisze i biegnę do apteki i biorę.
Taka zła jestem na nią :/
Skoro tak to pamietaj zeby potraktowac to jako pierwsza pominieta tabletke z pierwszego tygodnia. Czyli niebezpieczne sa stosunki kilka dni przed zapomnieniem i te tydzien po pominieciu tabletki. Czyli od nie wziecia przez tydzien dodatkowe zabezpieczenie i zazyj pominieta tabletke jak najszybciej.
sandrasandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 17:00   #4965
eveline1996
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 20
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez sandrasandia Pokaż wiadomość
Ooo no moim zdaniem mój facet ma duzo empatii te teksty o trojaczkach to tylko przejaw końca cierpliwosci haha. Patrzac na to jak czesto panikuje, to wiem że jest kochany, bo w końcu zawsze mnie uspokoi
Haha to zazdroszcze Ostatnio tak dałam czadu ze schizami że już przestał cierpliwie tłumaczyc I jak okres się pojawił?
eveline1996 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 17:01   #4966
sandrasandia
Raczkowanie
 
Avatar sandrasandia
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 369
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez eveline1996 Pokaż wiadomość
Haha to zazdroszcze Ostatnio tak dałam czadu ze schizami że już przestał cierpliwie tłumaczyc I jak okres się pojawił?
Jeszcze nie

Edytowane przez sandrasandia
Czas edycji: 2016-05-10 o 17:02
sandrasandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 17:13   #4967
eveline1996
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 20
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez sandrasandia Pokaż wiadomość
Jeszcze nie
Nie martw się na pewno się pojawi A jak sie nie pojawi to lekarka mówiła że też sie nic strasznego nie dzieje
eveline1996 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 17:13   #4968
sandrasandia
Raczkowanie
 
Avatar sandrasandia
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 369
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez eveline1996 Pokaż wiadomość
Nie martw się na pewno się pojawi A jak sie nie pojawi to lekarka mówiła że też sie nic strasznego nie dzieje
Wiem wiem czekam cierpliwie
sandrasandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 17:16   #4969
eveline1996
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 20
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez sandrasandia Pokaż wiadomość
Wiem wiem czekam cierpliwie
Czekaj czekaj Ja mam plamienia od kilku dni i tym sie pocieszam że i krwawienie przyjdzie
eveline1996 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-10, 17:17   #4970
sandrasandia
Raczkowanie
 
Avatar sandrasandia
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 369
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez eveline1996 Pokaż wiadomość
Czekaj czekaj Ja mam plamienia od kilku dni i tym sie pocieszam że i krwawienie przyjdzie
Przyjdzie przyjdzie w koncu po cos bierzemy te tabsy
sandrasandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 20:32   #4971
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez sandrasandia Pokaż wiadomość
Skoro tak to pamietaj zeby potraktowac to jako pierwsza pominieta tabletke z pierwszego tygodnia. Czyli niebezpieczne sa stosunki kilka dni przed zapomnieniem i te tydzien po pominieciu tabletki. Czyli od nie wziecia przez tydzien dodatkowe zabezpieczenie i zazyj pominieta tabletke jak najszybciej.
Okej dziękuję
Na blistrze mam przykleić pasek z środa a nie wtorkiem jak było do tej pory ?
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 20:36   #4972
sandrasandia
Raczkowanie
 
Avatar sandrasandia
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 369
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Okej dziękuję
Na blistrze mam przykleić pasek z środa a nie wtorkiem jak było do tej pory ?
Nie, przyklej w srode z napisem wtorek i zazyj tabletke pominieta dzisiaj jak najszybciej a srodpwa przyjmij o stalej porze. To dzisiaj nie przyjelas tabletki chociaż powinmas wzoac poerwsza prawda? Czyli dzisiejsza jakbys zapomniala woec musisz ja jak najszybciej dobrac. Najlepiej by bylo gdyby udalo Ci sie to zrobic przed uplywem 12 h od stalej pory przyjmowania tabletek, wtedy antykoncepcja bedzie zachowana i dodatkowe zabezpieczenie przez tydzien nie bedzoe konieczne. A to wszystko co Ci mowoe znajdziesz w swojej ulotce tak w ogole
sandrasandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 20:44   #4973
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez sandrasandia Pokaż wiadomość
Nie, przyklej w srode z napisem wtorek i zazyj tabletke pominieta dzisiaj jak najszybciej a srodpwa przyjmij o stalej porze. To dzisiaj nie przyjelas tabletki chociaż powinmas wzoac poerwsza prawda? Czyli dzisiejsza jakbys zapomniala woec musisz ja jak najszybciej dobrac. Najlepiej by bylo gdyby udalo Ci sie to zrobic przed uplywem 12 h od stalej pory przyjmowania tabletek, wtedy antykoncepcja bedzie zachowana i dodatkowe zabezpieczenie przez tydzien nie bedzoe konieczne. A to wszystko co Ci mowoe znajdziesz w swojej ulotce tak w ogole
Nie będę i tak uprawiać seksu tetaz więc dodatkowe zabezpieczenie nie będzie konieczne
Dzięki jeszcze jutro przeczytam ulotkę dla świętego spokoju.

Tylko skoro przykleje pasek w środę to będę dni do przodu pomieszane
No wtorek to była moja pierwsza tabletka zawsze więc jak przykleje wtorek koło pierwszej tabletki to będzie środa przecież

Aa czaje mam wziąć tabletkę drugą a pierwszej nie ruszać? (Moge ja zostawić jako awaryjna np jak bym miała biegunkę czy coś) dobrze gadam? :p
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia

Edytowane przez Smerfetka696969
Czas edycji: 2016-05-10 o 20:45
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 20:47   #4974
sandrasandia
Raczkowanie
 
Avatar sandrasandia
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 369
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Nie będę i tak uprawiać seksu tetaz więc dodatkowe zabezpieczenie nie będzie konieczne
Dzięki jeszcze jutro przeczytam ulotkę dla świętego spokoju.

Tylko skoro przykleje pasek w środę to będę dni do przodu pomieszane
No wtorek to była moja pierwsza tabletka zawsze więc jak przykleje wtorek koło pierwszej tabletki to będzie środa przecież
Wyobraz to sobie tak, masz te tabletki i przyklejasz pod pierwsza wtorek jak zawsze. Ale zapominasz wziac te wtorkowa więc nastepnego dnia boerzesz ta z wtorku i ta ktora powinnas wzoac nasteonego dnia czyli srodowa. W takiej sytuacji jestes. Powinnas zaczac we wtorek wiec tego nie zmieniasz ale poniewaz nie masz dzosiaj tabletek to tak jakbys ta pierwsza wtorkowa zapomniala rozumiesz? Jutro jak bedziesz miec juz tabletki to bierzesz dwie jednego dnia i nic sie nie miesza z dniami tylko bedzie tak jak bylo. Przyjmujesz wtorkowa i srodowa w srode a potem juz czwartkowa w czwartek, piatkowa w piatek itd. Lepiej tego wytłumaczyć nie umiem.

Edytowane przez sandrasandia
Czas edycji: 2016-05-10 o 20:50
sandrasandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 20:50   #4975
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez sandrasandia Pokaż wiadomość
Wyobraz to sobie tak, masz te tabletki i przyklejasz pod pierwsza wtorek jak zawsze. Ale zapominasz wziac te wtorkowa więc nastepnego dnia boerzesz ta z wtorku i ta ktora powinnas wzoac nasteonego dnia czyli srodowa. W takiej sytuacji jestes. Powinnas zaczac we wtorek wiec tego nie zmieniasz ale poniewaz nie masz dzosiaj tabletek to tak jakbys ta pierwsza wtorkowa zapomniala rozumiesz? Jutro jak bedziesz miec juz tabletki to bierzesz dwie jednego dnia i nic sie nie miesza z dniami tylko bedzie tak jak bylo. Lepiej tego wytłumaczyć nie umiem.
Ok czaje

Wybaczcie ale ja mam trochę problemy z czytaniem ze zrozumienie i muszę mieć wszystko objawione jak dla dziecka no niestety -.- xd
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-11, 04:56   #4976
sandrasandia
Raczkowanie
 
Avatar sandrasandia
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 369
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez eveline1996 Pokaż wiadomość
Czekaj czekaj Ja mam plamienia od kilku dni i tym sie pocieszam że i krwawienie przyjdzie
Melduje, krwawienie przyszlo dzisiaj rano. Źle się czuję, ale to bardzo dobrze xd Teraz Twoja kolej
sandrasandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-11, 05:27   #4977
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez sandrasandia Pokaż wiadomość
Melduje, krwawienie przyszlo dzisiaj rano. Źle się czuję, ale to bardzo dobrze xd Teraz Twoja kolej
Też tak Tym razem(czyli przy tym drugim opakowaniu) czekalam
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 12:51   #4978
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

dziewczyny a jak chce odstawic tabletki to po prostu po tej 7dniowej przerwie juz nie biore dalej?
czy jakos inaczej to sie robi?
I druga sprawa,jakbym chciala znowu brac tylko jakies inne to po jakim czasie?za miesiac w pierwszym dniu miesiaczki?czy trzeba odczekać dłuzej niz miesiac?
danana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 13:13   #4979
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez danana Pokaż wiadomość
dziewczyny a jak chce odstawic tabletki to po prostu po tej 7dniowej przerwie juz nie biore dalej?
czy jakos inaczej to sie robi?
I druga sprawa,jakbym chciala znowu brac tylko jakies inne to po jakim czasie?za miesiac w pierwszym dniu miesiaczki?czy trzeba odczekać dłuzej niz miesiac?
Tak się to robi.
Jeśli masz zamiar odstawić tabletki tylko na miesiąc i robić zamieszanie w organizmie, to po co w ogóle odstawiać?
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 16:31   #4980
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Tak się to robi.
Jeśli masz zamiar odstawić tabletki tylko na miesiąc i robić zamieszanie w organizmie, to po co w ogóle odstawiać?

Bo biore Diane 35 i ostatnio źle sie po nich czuje,wiec nie chce juz brac..uznalam ze akurat teraz mam ta przerwe 7dniowa wiec odstawie,a wizyte u gina mam za 2tygodnie wiec wtedy ewentualnie by mi zapisal inne i bym zaczeła brac ,no ale jesli faktycznie zrobi to zamieszanie w organizmie to moge poczekac te 3m-ce.
danana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-22 23:51:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:01.