WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-18, 12:47   #1591
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość
Basen (pod kątem sauny i jacuzzi, bo nie umiem pływać)

Szukam basenu, w którym nie ma obowiązku noszenia czepka, wszelkie propozycje mile widziane.
Warszawianka na Mokotowie.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 13:04   #1592
zdeterminowany kasiek
Rozeznanie
 
Avatar zdeterminowany kasiek
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 517
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Dziewczyny! Szukam jakiegoś fajnego miejsca, gdzie można posiedzieć, wypić drinka (który nie będzie kosztował 50 zł), pogadać w damskim gronie. Kojarzycie coś takiego? Najlepiej Śródmieście/Centrum fajnie byłoby na Nowym Świecie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Sukces to zdolność do przeżywania życia tak, jak się chce.
zdeterminowany kasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 13:06   #1593
matyldamajerowicz
Przyczajenie
 
Avatar matyldamajerowicz
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 24
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Dołączam się do pytania plus jescze dobre jedzenie
matyldamajerowicz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 13:15   #1594
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Super, że poruszyłyście temat. Przeprowadziłam się po studiach z okolic Krakowa(studiowałam w krakowie-licencjat, UEK, kierunek związany z finansami/giełdą) do Warszawy. Na razie mamy remont mieszkania i dopiero na początku czerwca zaczniemy szukać pracy. Nie mam doświadczenia, poza słabo lub w ogóle niepłatnymi stażami. Jestem przerażona, bardzo martwię się, że przez konkurencję nikt nigdzie mnie nei zechce .

I tutaj mam do Was pytanie, gdzie najlepiej w moim przypadku aplikowac? Czy mam jakieś szanse? Liczylam na start w jakiejś korpo. Później chciałabym iść ewentualnie na jakies dodatkowe studia oraz nauczyć się dodatkowego języka, jakiegoś mało popularnego.

Jest tu tak wiele korporacji, żę jestem totalnie zagubiona, byłaby to moja peirwsza poważna praca.
Cięzko jest na rynku warszawskim tak szczerze Ci powiem...
Masz dobry kierunek studiów, radzę jeszcze próbować aplikować jeśli lubisz korpo na staże / praktyki do wielkiej czwórki. Pracuj.pl, infopraca, indeed - tu warto szukac ofert.
Tam na spokojnie dostaniesz 2500 - 3000 netto na rękę i potem zostawiają tych co się sprawdzają.

Tylko angielski musisz mieć komunikatywny, by moigli się z Tobą w nim dogadać


Ja ze swojego doświadczenia: mam mgr SGH, studiowałam i mieszkałam rok w Korei Płd Business Administration, mam biegły angielski i dobry rosyjski, około 2 lat doświadczenia i w Wawie oferują mi bo teraz szukam pracy 2000 netto na umowe zlecenie... czasem noo 2500 netto.
Złożyłam z głupa do Krakowa 2 CV. I jedna firma oddzwoniła: dali mi 4 netto i umowę o pracę.



Ale trzymam za Ciebie kciuki i radze JUZ TERAZ wysylac CV.

Bo czasem wiem z doswiadcczenia czeka sie 1.5 msca na telefon.



---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Cytat:
Napisane przez zdeterminowany kasiek Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Szukam jakiegoś fajnego miejsca, gdzie można posiedzieć, wypić drinka (który nie będzie kosztował 50 zł), pogadać w damskim gronie. Kojarzycie coś takiego? Najlepiej Śródmieście/Centrum fajnie byłoby na Nowym Świecie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Aioli przy swietokrzyskiej?
Street przy rondo onz? (w streecie w piatki do 20.00 maja promke ze 2 drinki w cenie 1 )

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Przeprowadziłam się z Krakowa do Warszawy i była to jedna z lepszych decyzji w moim życiu, więc polecam Pracy jest o wiele więcej, więcej perspektyw, miasto ładniejsze, bardziej zielone i przestrzenne.
Ojej Jesteś pierwszą osobą która mieszkała w Krk i o Warszawie mówi że jest ,,ładniejsza"
No to nie jest tak źle oceniana ta Warszawa ...
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2016-05-18 o 13:19
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 13:19   #1595
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
[FONT="Arial"]
A ja: szukam w obszarze zarzadzania projektami it, mam certyfikaty, doswiadzcenie, i w Wawie mi oferuja 2 netto przy umowie zlecenie, a w Krk 3500 przy umowie o prace.



Ale trzymam za Ciebie kciuki i radze JUZ TERAZ wysylac CV.
Bo czasem wiem z doswiadcczenia czeka sie 1.5 msca na telefon.
No to baardzo mnie zmartwiłaś. Mam znajomych w krakowie i chwalą sobie pracę w korpo i tam przyjmują jak leci właściwie z tego co mi mówili. Z ang. nie mam problemu to podstawa. Jak się nie uda to zacznę w innej branży najwyżej, żeby jakoś zacząć, ale może nie będzie tak tragicznie? Sama nie wiem, teraz jestem jeszcze bardziej przerażona niż byłam.
Aha napisz jesli możesz dokładnie gdzie aplikować na start.

Też bardziej mi się podoba Warszawa, Kraków jest przereklamowamy, wnerwia mnie w nim wszystko. Ciasnota, zanieczyszczone powietrze, wieczne korki, mało zieleni + złe wspomnienia związane ze studiami.
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 13:19   #1596
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Bemowo

Co ciekawego polecacie do zobaczenia na popołudnie?
Masz na myśli w tej okolicy? 28 maja jest koncert w Amfiteatrze Bemowo, będzie Ania Rusowicz, a tak to lotnisko Areoklubu (tam gdzie grał M. Jackson), wymieniony już park, ew Park Sowińskiego lub Moczydło (z Bemowa blisko), ew podjechać na Radiową w okolice kampusu WAT-u tam też można połazić i odpocząć
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 13:24   #1597
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
No to baardzo mnie zmartwiłaś. Mam znajomych w krakowie i chwalą sobie pracę w korpo i tam przyjmują jak leci właściwie z tego co mi mówili. Z ang. nie mam problemu to podstawa. Jak się nie uda to zacznę w innej branży najwyżej, żeby jakoś zacząć, ale może nie będzie tak tragicznie? Sama nie wiem, teraz jestem jeszcze bardziej przerażona niż byłam.
Aha napisz jesli możesz dokładnie gdzie aplikować na start.

Też bardziej mi się podoba Warszawa, Kraków jest przereklamowamy, wnerwia mnie w nim wszystko. Ciasnota, zanieczyszczone powietrze, wieczne korki, mało zieleni + złe wspomnienia związane ze studiami.
Rozumiem Cię
kierunek związany z finansami/giełdą - to naprawdę konkret i bardzo duża wartość
Nie przejmuj się, spróbuj wysyłać codziennie parę CV, zobaczysz czy jest odzew ... i wtedy będize Ci łatwiej sobie wyobrazić jak to wygląda. Rynek warszawski jest zapchany, tutaj często w firmach dominuje idea ze ,,każdego specjalistę można zastąpic niezliczoną ilością studentów", a stawki zaniżają bo przyjdzie ktoś kto powie że ppracuje za mniej.
W Krakowie odnoszę wrażenie że dużo więcej kasy oferują dla ludzi po studiach którzy zaczynają, bo mam dużo znajomych którzy pracują jako kierownicy projektów IT i jako osoby z 5 letnim stażem + w Krakowie dostają 30% mniej kasy niż oferują im w Wawie.

Ale dużo osób przyjeżdza do Wawy i tu szuka pracy, ja sama pracowałam w rekrutacji parę miesięcy i widzę ile CV spływało, podczas gdy w naszym oddziale w Gdańsku akurat tych CV było o 50% mniej ...


Nie poddawaj się, głowa do góry, zacznij wysyłać CV
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-18, 13:28   #1598
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Rozumiem Cię
kierunek związany z finansami/giełdą - to naprawdę konkret i bardzo duża wartość
Nie przejmuj się, spróbuj wysyłać codziennie parę CV, zobaczysz czy jest odzew ... i wtedy będize Ci łatwiej sobie wyobrazić jak to wygląda. Rynek warszawski jest zapchany, tutaj często w firmach dominuje idea ze ,,każdego specjalistę można zastąpic niezliczoną ilością studentów", a stawki zaniżają bo przyjdzie ktoś kto powie że ppracuje za mniej.
W Krakowie odnoszę wrażenie że dużo więcej kasy oferują dla ludzi po studiach którzy zaczynają, bo mam dużo znajomych którzy pracują jako kierownicy projektów IT i jako osoby z 5 letnim stażem + w Krakowie dostają 30% mniej kasy niż oferują im w Wawie.

Ale dużo osób przyjeżdza do Wawy i tu szuka pracy, ja sama pracowałam w rekrutacji parę miesięcy i widzę ile CV spływało, podczas gdy w naszym oddziale w Gdańsku akurat tych CV było o 50% mniej ...


Nie poddawaj się, głowa do góry, zacznij wysyłać CV

Dzięki za wsparcie Niestety w tym momencie nie do końca jestem dyspozycyjna, bo jeździmy między Warszawą i Krakowem, ale jak tylko syt. się unormuje i całkowicie się tu przeprowadzę to zacznę rozsyłać CV, mam nadzieję, że nie będzie tak tragicznie i gdzieś się załapię.
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 13:33   #1599
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez zdeterminowany kasiek Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Szukam jakiegoś fajnego miejsca, gdzie można posiedzieć, wypić drinka (który nie będzie kosztował 50 zł), pogadać w damskim gronie. Kojarzycie coś takiego? Najlepiej Śródmieście/Centrum fajnie byłoby na Nowym Świecie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

The Alchemist w metropolitalne, moje ostatnie odkrycie polecam BARDZO 🏻
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 13:34   #1600
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Dzięki za wsparcie Niestety w tym momencie nie do końca jestem dyspozycyjna, bo jeździmy między Warszawą i Krakowem, ale jak tylko syt. się unormuje i całkowicie się tu przeprowadzę to zacznę rozsyłać CV, mam nadzieję, że nie będzie tak tragicznie i gdzieś się załapię.
Powodzenia
Dodam, że wiele firm jest naprawdę elastycznych i zadowala się skype, zamiast rozmowy F2F
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 13:41   #1601
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez zdeterminowany kasiek Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Szukam jakiegoś fajnego miejsca, gdzie można posiedzieć, wypić drinka (który nie będzie kosztował 50 zł), pogadać w damskim gronie. Kojarzycie coś takiego? Najlepiej Śródmieście/Centrum fajnie byłoby na Nowym Świecie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Drink Bar Max, Kita Koguta, dobre drinki są też w City24 i w promocjach (1+1 gratis)
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-18, 14:17   #1602
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Drink Bar Max, Kita Koguta, dobre drinki są też w City24 i w promocjach (1+1 gratis)

Weles tez ma fajne drinki.
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 17:55   #1603
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Cięzko jest na rynku warszawskim tak szczerze Ci powiem...


Ja ze swojego doświadczenia: mam mgr SGH, studiowałam i mieszkałam rok w Korei Płd Business Administration, mam biegły angielski i dobry rosyjski, około 2 lat doświadczenia i w Wawie oferują mi bo teraz szukam pracy 2000 netto na umowe zlecenie... czasem noo 2500 netto.
Złożyłam z głupa do Krakowa 2 CV. I jedna firma oddzwoniła: dali mi 4 netto i umowę o pracę.

to znajomy pracuje w Biedronce jako kasjer i wychodzi mu średnio jakieś 2 tys netto, ma umowę o prace i socjal. Śmiać się czy płakać?
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 18:24   #1604
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Ja jestem szczerze zdziwiona stawkami podawanymi przez dziewczyny, bo nikt z moich znajomych nie zarabia tak mało ani nie ma problemów z pracą będąc absolwentem SGH...
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 22:10   #1605
Annabelle
Zadomowienie
 
Avatar Annabelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 987
Smile Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Przeprowadziłam się z Krakowa do Warszawy i była to jedna z lepszych decyzji w moim życiu, więc polecam Pracy jest o wiele więcej, więcej perspektyw, miasto ładniejsze, bardziej zielone i przestrzenne.
Zgadzam się ze wszystkim w 100 procentach
Ja również skończyłam studia I stopnia w Krakowie, teraz kończę już II stopnia w Warszawie. Mam dosyć kierunkowe wykształcenie, zaczęłam wysyłać CV na staże. Z 5 CV wysłanych, byłam na 3 rozmowach. Najniższa stawka - 2400,- brutto za pół etatu.
Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
x
Ojej Jesteś pierwszą osobą która mieszkała w Krk i o Warszawie mówi że jest ,,ładniejsza"
No to nie jest tak źle oceniana ta Warszawa ...
Warszawa może i nie piękna, ale duuuuużo ładniejsza od Krakowa! W Krk jest szaro, buro, brudno i smog można kroić nożem I szczerze - w Warszawie ludzie są jacyś inni, milsi

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Nie przejmuj się, spróbuj wysyłać codziennie parę CV, zobaczysz czy jest odzew ... i wtedy będize Ci łatwiej sobie wyobrazić jak to wygląda. Rynek warszawski jest zapchany, tutaj często w firmach dominuje idea ze ,,każdego specjalistę można zastąpic niezliczoną ilością studentów", a stawki zaniżają bo przyjdzie ktoś kto powie że ppracuje za mniej.
W Krakowie odnoszę wrażenie że dużo więcej kasy oferują dla ludzi po studiach którzy zaczynają, bo mam dużo znajomych którzy pracują jako kierownicy projektów IT i jako osoby z 5 letnim stażem + w Krakowie dostają 30% mniej kasy niż oferują im w Wawie.
Również znam sporo ludzi z IT - w Krakowie, na start oferowali 3 tys., w Warszawie 5 tys, dlatego jestem szczerzę zdziwiona tym co piszesz. Programista z mojej rodziny zarabia teraz (po 4 latach po studiach) 7 tysięcy na rękę w Krakowie. W Warszawie oferują mu 10. Ale jego żona absolutnie nie chce się przeprowadzać
Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Ja jestem szczerze zdziwiona stawkami podawanymi przez dziewczyny, bo nikt z moich znajomych nie zarabia tak mało ani nie ma problemów z pracą będąc absolwentem SGH...
Mam podobne odczucia

Ja studiuję dziennie i pracuję na słuchawce na pół etatu i wyciągam 1000-1300 zł na rękę w ciągu miesiąca
tlenekcynku - przyjeżdżaj do Warszawy
__________________
Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć

Annabelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-19, 06:16   #1606
201608160903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 093
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Knajpki: La Sirena, Zamieszanie, Mąka Woda, my wczoraj byliśmy u Francuza na pl. Konfederacji i było super.

Co do stawek to ja zajmuję się marketingiem, ale jak zaczynałam 5 lat temu jako asystent w biurze retail to dostawałam ok 2k na rękę jeszcze bez0 skończonego mgr. A kończyłam tylko uw

Mój mąż zmieniał właśnie pracę (techniczny) i na podobne stanowiska oferty mały rozbieżności były 2k netto... Witamy w Polsce
Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez 201608160903
Czas edycji: 2016-05-19 o 06:22
201608160903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-19, 07:17   #1607
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 378
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez antonina_bielska Pokaż wiadomość
Masz na myśli w tej okolicy? 28 maja jest koncert w Amfiteatrze Bemowo, będzie Ania Rusowicz, a tak to lotnisko Areoklubu (tam gdzie grał M. Jackson), wymieniony już park, ew Park Sowińskiego lub Moczydło (z Bemowa blisko), ew podjechać na Radiową w okolice kampusu WAT-u tam też można połazić i odpocząć
Dziękuję, a jakieś knajpki z drinkami na Górczewskiej, gdzieś w pobliżu IBE? Albo kawałek dalej. Czynne również w tygodniu.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-19, 07:44   #1608
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Dziękuję, a jakieś knajpki z drinkami na Górczewskiej, gdzieś w pobliżu IBE? Albo kawałek dalej. Czynne również w tygodniu.
Nie wiem co to IBE
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-19, 07:49   #1609
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 378
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez antonina_bielska Pokaż wiadomość
Nie wiem co to IBE
To na Górczewskiej 8 Instytut Badań Edukacyjnych
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-19, 07:53   #1610
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez Annabelle Pokaż wiadomość
Warszawa może i nie piękna, ale duuuuużo ładniejsza od Krakowa! W Krk jest szaro, buro, brudno i smog można kroić nożem I szczerze - w Warszawie ludzie są jacyś inni, milsi
nie chcę hejtować mojego miasta,ale ja tego nie zauważyłam

Swoją drogą uwielbiam jeździć do Krakowa
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-19, 08:25   #1611
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Dziękuję, a jakieś knajpki z drinkami na Górczewskiej, gdzieś w pobliżu IBE? Albo kawałek dalej. Czynne również w tygodniu.
Polecam, po raz n-ty zresztą: https://www.zomato.com/pl/warszawa/great-cocktail-bars

Można sobie po lokalizacji wyszukiwać
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-19, 08:34   #1612
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 378
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Polecam, po raz n-ty zresztą: https://www.zomato.com/pl/warszawa/great-cocktail-bars

Można sobie po lokalizacji wyszukiwać
Ok, dzięki, ściągnęłam sobie aplikację na telefon.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-19, 09:01   #1613
201608160903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 093
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Dziewczyny, widziałyście gdzieś materace do spania? Takie pompowane, pamiętam że kiedyś były w carrefourze takie granatowe
201608160903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-19, 09:05   #1614
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Ja jakiś czas temu kupowałam w Jysk, nie wiem czy teraz są, ale możesz sprawdzić na ich stronie - mają podgląd dostępności w konkretnych sklepach w Pl
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-19, 09:07   #1615
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość
nie chcę hejtować mojego miasta,ale ja tego nie zauważyłam
cóż, ja też nie, odkąd próbowano mnie okraść (gość wsadzał mi rękę do kieszeni)
to nie mam najlepszego zdania na temat tego miasta
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-19, 09:10   #1616
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Kradną wszędzie, nie tylko w Warszawie, więc słaby argument Uwierz, że z dwojga złego lepsze to niż hordy psychicznych kiboli, którzy z maczetami chodzą po mieście (tak, takie rzeczy się dzieją w Krakowie, nie przesadzam).
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-19, 09:23   #1617
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Kradną wszędzie, nie tylko w Warszawie, więc słaby argument Uwierz, że z dwojga złego lepsze to niż hordy psychicznych kiboli, którzy z maczetami chodzą po mieście (tak, takie rzeczy się dzieją w Krakowie, nie przesadzam).
miałam to w Łodzi, więc słaby argument
derby i te sprawy
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-19, 09:44   #1618
201608160903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 093
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Ja jakiś czas temu kupowałam w Jysk, nie wiem czy teraz są, ale możesz sprawdzić na ich stronie - mają podgląd dostępności w konkretnych sklepach w Pl
DZIĘKUJĘ
201608160903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-19, 10:51   #1619
91mirabelka
Raczkowanie
 
Avatar 91mirabelka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 67
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Dziewczyny,

Chciałam zorganizować imprezę pożegnalna z okazji odejścia z pracy. Podpowiedzcie coś jaki lokal wybrać na Srodmieciu/Woli, żeby była miła i luzniejsza atmosfera.

Zaznaczam, że na imprezę zapraszam tylko osoby, z którymi utrzymywalam kontakt a nie całą korporację.

Mam jeszcze pytanie może niekoniecznie związane z wątkiem, ale jak zorganizować koszty, ponieważ ciężko mi sobie wyobrazić, że cała impreza będzie na mój koszt. Jednak mam zamiar zaprosić ok. 20 osób. Nie bardzo wiem jak w tej sytuacji się zachować.

Dzięki za wszystkie podpowiedzi i propozycje!
__________________
when love hurts it won't work
91mirabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-19, 10:53   #1620
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez 91mirabelka Pokaż wiadomość
Dziewczyny,

Chciałam zorganizować imprezę pożegnalna z okazji odejścia z pracy.

Mam jeszcze pytanie może niekoniecznie związane z wątkiem, ale jak zorganizować koszty, ponieważ ciężko mi sobie wyobrazić, że cała impreza będzie na mój koszt. Jednak mam zamiar zaprosić ok. 20 osób. Nie bardzo wiem jak w tej sytuacji się zachować.

Dzięki za wszystkie podpowiedzi i propozycje!
No, a na czyj, skoro ty organizujesz
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-13 18:43:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:30.