Solidarność płci (???) ?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-17, 17:52   #31
°Alchemia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rok 1984
Wiadomości: 1 313
Dot.: Solidarność płci (???) ??

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość


Jaki ładny wierszyk o moich wątkach.

Ale z tym wątkiem :'o czym właśnie myślisz',to się nie zgadzam-on jak żaden inny skłania do myślenia.
Mnie się kojarzy tylko z jednym - joemonster opublikował kiedyś listę najgłupszych pytań świata i "o czym wlasnie myślisz?" było na drugim miejscu, zaraz po "śpisz?" Ponoć faceci bardzo tego pytania nie lubią, bo to zwykle kobiety by chciały wiedzieć co im w głowach siedzi w danej chwili
__________________
bezdomni.pl
-------------------------------------------------------------
Od lutego w USA [off-line]
°Alchemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 19:28   #32
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Solidarność płci (???) ??

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Pokaż wiadomość
No tak zgadzam się choć czasem wchodze na jeden watek serialowy
nie, nie, nie chodzi mi o udzielanie się w tasiemcach, tylko o użytkowniczkę, która się dopiero co zarejestrowała i strzelała śmiesznymi/dziwnymi wątkami na plotkowym.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 19:55   #33
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: Solidarność płci (???) ??

Cytat:
Napisane przez °Alchemia Pokaż wiadomość
Mnie się kojarzy tylko z jednym - joemonster opublikował kiedyś listę najgłupszych pytań świata i "o czym wlasnie myślisz?" było na drugim miejscu, zaraz po "śpisz?" Ponoć faceci bardzo tego pytania nie lubią, bo to zwykle kobiety by chciały wiedzieć co im w głowach siedzi w danej chwili
prawda prawda

Jak się pytam TŻ czy śpi to patrzy się na mnie jakbym mu kogoś z rodziny zabiła. Jednak ja mam w zanadrzu jeszcze jedno bardzo irytujące pytanko "o czym myślisz teraz?" a on żeby mnie zadowolić mówi, że o mnie myśli, ale z racji tego, że ze mną nie ma tak łatwo to mówię: a o czym konkretnie i tak się zaczyna nasza rozmowa.

Dodam, że mój TŻ ma do mnie anielską cierpliwość.
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 20:41   #34
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Solidarność płci (???) ??

Między kobietami brak solidarności, raczej rywalizacja ukryta za wymuszoną (kulturowo?) grzecznością i uprzejmością. Ja bym tam wolała otwarty konflikt (nie półsłówka, uśmieszki i szpilki wbijane z nienacka) a potem definitywne rozwiazanie - niestety, kobiety się w tych podchodach lubują., Kobiece przyjaźnie - trwają do momentu, gdy na horyzoncie u którejś nie pojawi się jakiś samiec - wtedy przyjaciółka idzie w odstawkę. Faceci częsciej się przyjaźnią długoookresowo, facet nigdy nie wystawi kumpli dla kobiety
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 20:48   #35
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Solidarność płci (???) ??

Cytat:
Napisane przez °Alchemia Pokaż wiadomość
Mnie się kojarzy tylko z jednym - joemonster opublikował kiedyś listę najgłupszych pytań świata i "o czym wlasnie myślisz?" było na drugim miejscu, zaraz po "śpisz?" Ponoć faceci bardzo tego pytania nie lubią, bo to zwykle kobiety by chciały wiedzieć co im w głowach siedzi w danej chwili
Taaaa właśnie - dobrze,że dodałaś,że to mężczyźni najbardziej nie lubią tych pytań (też o tym słyszałam).
A na trzecim miejscu pewnie było:'kochasz mnie?'
Ponoć tego pytanka też nie trawią.


Cytat:
Napisane przez Jula Pokaż wiadomość
Ja bym tam wolała otwarty konflikt (nie półsłówka, uśmieszki i szpilki wbijane z nienacka) a potem definitywne rozwiazanie - niestety, kobiety się w tych podchodach lubują.,
Ja nie widzę nic zdrożnego w podchodach i białych rękawiczkach.
Gorzkie prawdy połyka się zdecydowanie lepiej,gdy są podane w bardziej wyrafinowany sposób,a nie od razu:prosto z mostu.
Cytat:
Napisane przez Jula Pokaż wiadomość
Kobiece przyjaźnie - trwają do momentu, gdy na horyzoncie u którejś nie pojawi się jakiś samiec - wtedy przyjaciółka idzie w odstawkę.
A może to ta bez faceta nie może zrozumieć,że już nie tylko ona jest najważniejsza,nie może znieść myśli,że ma konkurencję i to bardzo silną.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 21:04   #36
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Solidarność płci (???) ??

Cytat:
Gorzkie prawdy połyka się zdecydowanie lepiej,gdy są podane w bardziej wyrafinowany sposób,a nie od razu:prosto z mostu.
Zależy co kto lubi: powolne sączenie jadu, psucie atmosfery czy rozwiązanie zaistniałego konfliktu/problemu. Ja tam wolę karty na stół, podchody to taka podwórkowa gra dla dzieci.

Cytat:
A może to ta bez faceta nie może zrozumieć,że już nie tylko ona jest najważniejsza,nie może znieść myśli,że ma konkurencję i to bardzo silną.
Może i tak być Ale to nie wyjaśnia, dlaczego gdy obie mają faceta, nie spotykają się już ze sobą prawie w ogóle. Wielokrotnie spotykam się ze zdziwieniem, gdyż pomimo trwania w kilkuletnim związku z TŻ bardzo często wychodzę z koleżankami (singielkami i nie tylko), podtrzymuję babskie znajomości i nie rezygnuję z nich na korzysć TŻ.

Ps. Zwłaszcza w pracy "podchody" są uciążliwe. Pracuję w babskiej firmie i czasem szlag mnie trafia od cukierkowej atmosferki, uśmieszków, obgadywań za plecami, szpileczek tu i tam, przy akompaniamencie słów "moja droga", "kochana", prezencików na imieninki i innych tego typu zachowań. Faceci daliby sobie po razie a potem wrócili do pracy, nie zważając, który ma większy cellulit i któremu źle się włosy dziś ułozyły
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/



Edytowane przez Jula
Czas edycji: 2007-12-17 o 21:11 Powód: dopisek
Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 21:11   #37
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Solidarność płci (???) ??

Cytat:
Napisane przez Jula Pokaż wiadomość
Zależy co kto lubi: powolne sączenie jadu, psucie atmosfery czy rozwiązanie zaistniałego konfliktu/problemu. Ja tam wolę karty na stół, podchody to taka podwórkowa gra dla dzieci.
Tak,znam.
Sama za dziecięcia w podchody się bawiłam i zdecydowanie bardziej lubiłam tę zabawę od berka-gdzie od razu:złapany.

Cytat:
Napisane przez Jula Pokaż wiadomość
Może i tak być Ale to nie wyjaśnia, dlaczego gdy obie mają faceta, nie spotykają się już ze sobą prawie w ogóle. Wielokrotnie spotykam się ze zdziwieniem, gdyż pomimo trwania w kilkuletnim związku z TŻ bardzo często wychodzę z koleżankami (singielkami i nie tylko), podtrzymuję babskie znajomości i nie rezygnuję z nich na korzysć TŻ.
Dlatego,że kobiety są różne.
Nie każda od razu zrywa przyjacielskie więzi na rzecz faceta,a są i takie,które TŻeta stawiają na pierwszym miejscu i oddają mu się całkowicie-i nie fizyczne oddanie mam tu na myśli.
Co kto lubi.
Rozumiem,że dla kogoś 'ten jedyny' jest na pierwszym miejscu,na drugim i na trzecim.
Jak również rozumiem,że dla kogoś może on być na miejscu drugim lub trzecim.
Choć-w takim przypadku dziwi mnie też to.
I rozumiem,i mnie dziwi .

Cytat:
Napisane przez Jula Pokaż wiadomość

Ps. Zwłaszcza w pracy "podchody" są uciążliwe. Pracuję w babskiej firmie i czasem szlag mnie trafia od cukierkowej atmosferki, uśmieszków, obgadywań za plecami, szpileczek tu i tam, przy akompaniamencie słów "moja droga", "kochana", prezencików na imieninki i innych tego typu zachowań. Faceci daliby sobie po razie a potem wrócili do pracy, nie zważając, który ma większy cellulit i któremu źle się włosy dziś ułozyły
A no-masz rację.

W pracy to raczej nie ma miesjca na sentymenty i przyjaźnie,choćby z tego względu,że jest rywalizacja-cicha (te podchody właśnie) ,ale jest.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-17, 21:13   #38
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Solidarność płci (???) ??

Cytat:
Napisane przez Jula Pokaż wiadomość
Kobiece przyjaźnie - trwają do momentu, gdy na horyzoncie u którejś nie pojawi się jakiś samiec - wtedy przyjaciółka idzie w odstawkę. Faceci częsciej się przyjaźnią długoookresowo, facet nigdy nie wystawi kumpli dla kobiety
No ja na swoich doświadczeniach twierdzę jednak inaczej...

Ale co w takim razie robią faceci, zadeklarowani kumple, którzy zakochają się w jednej kobiecie? Zawsze mnie to ciekawiło
Moim skromnym zdaniem taka solidarność jest czasem na pokaz - przykłady mam w pracy, kilka bab w jednym pokoju i jeden rodzynek. Wszelkie nasze demonstracje solidarności są żartami, gdy odwiedza nas inny facet z zewnątrz, nasz rodzynek śmieje się, że ostro walczy z naszą Partią jajników i nie daje się.

btw, też nie lubię pytań o czym myślę, ale pytanie czy śpię mi zwisa - bo jak nie śpię to odpowiadam że nie śpię, a jak śpię, to nie odpowiem bo śpię
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 21:16   #39
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Solidarność płci (???) ??

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
A może to ta bez faceta nie może zrozumieć,że już nie tylko ona jest najważniejsza,nie może znieść myśli,że ma konkurencję i to bardzo silną.
ja jestem w takiej sytuacji. a właściwie byłam, bo jakiś czas temu stwierdziłam, że moja kumpela już kumpelą nie jest. 'bo misiu jest zazdrosny jak z Wami wychodzę'.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 21:16   #40
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Solidarność płci (???) ??

Cytat:
Napisane przez Maniwa Pokaż wiadomość
Ale co w takim razie robią faceci, zadeklarowani kumple, którzy zakochają się w jednej kobiecie? Zawsze mnie to ciekawiło
A to by trzeba ich,uwikłanych w taki przypadek-zapytać .

Cytat:
Napisane przez Maniwa Pokaż wiadomość
pytanie czy śpię mi zwisa - bo jak nie śpię to odpowiadam że nie śpię, a jak śpię, to nie odpowiem bo śpię
Też fakt .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 21:17   #41
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Solidarność płci (???) ??

Cytat:
ak również rozumiem,że dla kogoś może on być na miejscu drugim lub trzecim.
Choć-w takim przypadku dziwi mnie też to.
I rozumiem,i mnie dziwi .
Heh, jest jeszcze taka opcja, że na pierwszym miejscu jest kilka równorzędnych pozycji

Cytat:
No ja na swoich doświadczeniach twierdzę jednak inaczej...
Czyli jak?

Cytat:
Ale co w takim razie robią faceci, zadeklarowani kumple, którzy zakochają się w jednej kobiecie? Zawsze mnie to ciekawiło
Strzelam: odpuszczą?

Cytat:
bo misiu jest zazdrosny jak z Wami wychodzę'
O tak, "zazdrosne misie" to coś, co doprowadza mnie do szału.
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-17, 21:19   #42
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Solidarność płci (???) ??

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
jakiś czas temu stwierdziłam, że moja kumpela już kumpelą nie jest. 'bo misiu jest zazdrosny jak z Wami wychodzę'.
A co w tym dziwnego?
Kobiety też są zazdrosne,jak ich Misie wychodzą z kumplami,lub (nie daj Boże) z mieszanym towarzystwem.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 21:21   #43
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Solidarność płci (???) ??

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
A co w tym dziwnego?
Kobiety też są zazdrosne,jak ich Misie wychodzą z kumplami,lub (nie daj Boże) z mieszanym towarzystwem.
faceci nie są takimi durniami żeby zrywać wszystkie znajomości. chcą to idą na to piwo. tak ja to odbieram.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 21:22   #44
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Solidarność płci (???) ??

Cytat:
Napisane przez Jula Pokaż wiadomość
Heh, jest jeszcze taka opcja, że na pierwszym miejscu jest kilka równorzędnych pozycji
To są te równorzędne pozycje:
Bo raczej nie wchodzi w grę-przyjaciółka i facet na jednym i tym samym miejscu.

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Rozumiem,że dla kogoś 'ten jedyny' jest na pierwszym miejscu,na drugim i na trzecim.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 21:23   #45
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Solidarność płci (???) ??

Cytat:
Kobiety też są zazdrosne,jak ich Misie
Ja nie jestem zazdrosna, mój TŻ wychodzi bardzo często i w różnym towarzystwie. Tak jak i ja

Cytat:
Bo raczej nie wchodzi w grę-przyjaciółka i facet na jednym i tym samym miejscu
Nie w tym samym, ale na równorzędnym.
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/



Edytowane przez Jula
Czas edycji: 2007-12-17 o 21:25 Powód: j.w
Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 21:25   #46
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Solidarność płci (???) ??

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
faceci nie są takimi durniami żeby zrywać wszystkie znajomości. chcą to idą na to piwo.
Fakt,a tam w domu zostaje szlochające z zazdrości dziewczę.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 21:25   #47
melodyjne usta
Raczkowanie
 
Avatar melodyjne usta
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 33
GG do melodyjne usta
Dot.: Solidarność płci (???) ??

moim zdaniem wieksza solidarnosc istnieje miedzy facetami, a teraz przyklad z zycia:
ja, moj TZ, moja Siostra, jej Tz...dzien wolny do pracy, piwko, relaksik...no i pomysl zeby zagrac w monopol.
Moja siostra zbankrutowala pierwsza, ja wygralam caly jej majatek i zaczelam prowadzic. Dlugo sie nie cieszylam, bo chwile potem chlopaki zaczeli robic wszystko zebym zbankrutowala, wymienili sie posiadlosciami, zaczeli pozyczac sobie kase, przypominali sobie nawzajem jak stanelam na ich polu...to miala byc gra dla relaksu ale zamienilo sie to w gre przeciwko mnie...wiem, wiem to tylko gra, ale tak sie zlozylo, ze odeszlam z pracy z powodu dziewczyn bardzo podlych w stosunku do mnie i bylam przewrazliwiona na wszelakie symptomy ataku na moja osobe.
__________________

Czasami wole byc zupelnie sama
Niezdarnie tanczyc na granicy zla...

Edytowane przez melodyjne usta
Czas edycji: 2007-12-17 o 21:27 Powód: literowki
melodyjne usta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 21:28   #48
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Solidarność płci (???) ??

Cytat:
Napisane przez Jula Pokaż wiadomość
Ja nie jestem zazdrosna, mój TŻ wychodzi bardzo często i w różnym towarzystwie. Tak jak i ja
Przecież wcześniej pisałam,że kobiety są różne i co kto lubi.
Ty nie jesteś zazdrosna-inna jest zazdrosna -i jest ok.

Cytat:
Napisane przez Jula Pokaż wiadomość
Nie w tym samym, ale na równorzędnym.
To na jedno wychodzi,prawda??
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 21:28   #49
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Solidarność płci (???) ??

Cytat:
Fakt,a tam w domu zostaje szlochające z zazdrości dziewczę.
Bez sensu, zawsze zamiast szlochania mogłaby skrzyknąć inne aktualnie cierpiace na brak kreatywnego zajęcia koleżanki i zrobić konkurencyjną imprezę Szlochanie nie wydaje mi się atrakcyjnym pomysłem na wieczór
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-17, 21:31   #50
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Solidarność płci (???) ??

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Fakt,a tam w domu zostaje szlochające z zazdrości dziewczę.
patrz: wypowiedź Juli.

Cytat:
Napisane przez Jula Pokaż wiadomość
Bez sensu, zawsze zamiast szlochania mogłaby skrzyknąć inne aktualnie cierpiace na brak kreatywnego zajęcia koleżanki i zrobić konkurencyjną imprezę Szlochanie nie wydaje mi się atrakcyjnym pomysłem na wieczór
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 21:31   #51
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Solidarność płci (???) ??

Cytat:
Napisane przez Jula Pokaż wiadomość
Bez sensu, zawsze zamiast szlochania mogłaby skrzyknąć inne aktualnie cierpiace na brak kreatywnego zajęcia koleżanki i zrobić konkurencyjną imprezę Szlochanie nie wydaje mi się atrakcyjnym pomysłem na wieczór
Jula,mi nie musisz tego mówić,ale poczekaj,niech no pojawi się odpowiedni wątek na Wizażu,to może komuś Twoja rada się przyda.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 21:47   #52
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: Solidarność płci (???) ??

Że też mnie tu jeszcze nie było

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
To na jedno wychodzi,prawda??
Nie.

Bardzo głupie jest dla mnie takie umiejscowianie.
Moja przyjaciółka, będąc w poważnym i długim związku, nie zaniedbała ze mną kontaktów, prowadziła normalne życie towarzyskie, które nie ograniczało się do TŻ. Wiem, że jej siostrzana miłość dla mnie nie ucierpiała przez damsko-męską miłość to TŻ. Wystarczy mieć wielkie serce, to i dużo miłości się znajdzie


Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
A co w tym dziwnego?
Kobiety też są zazdrosne,jak ich Misie wychodzą z kumplami,lub (nie daj Boże) z mieszanym towarzystwem.
To już zależy od kobiety.
Zawsze można wychodzić razem, a przy okazji nie wisieć na ramieniu swojego mężczyzny tylko normalnie bawić się z resztą


Szczerze mówiąc, to nie wiem kto jest bardziej solidarny.
Faceci też potrafią ze sobą walczyć, tyle że oni zamiast białych rękawiczek mają bokserskie
__________________
We are what we do
and we do everything perfect
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 21:53   #53
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Solidarność płci (???) ??

Cytat:
Napisane przez TheCuteOne Pokaż wiadomość
Że też mnie tu jeszcze nie było
Fajnie,że dotarłaś do dyskusyjnego stołu.

Cytat:
Napisane przez TheCuteOne Pokaż wiadomość
Nie.
Dla mnie to wychodzi na jedno i to samo.

Cytat:
Napisane przez TheCuteOne Pokaż wiadomość
Bardzo głupie jest dla mnie takie umiejscowianie.
Moja przyjaciółka, będąc w poważnym i długim związku, nie zaniedbała ze mną kontaktów, prowadziła normalne życie towarzyskie, które nie ograniczało się do TŻ. Wiem, że jej siostrzana miłość dla mnie nie ucierpiała przez damsko-męską miłość to TŻ. Wystarczy mieć wielkie serce, to i dużo miłości się znajdzie
Ale tutaj dużo też zależy od partnerów przyjaciółek,bo któryś może sobie nie życzyć babskich wieczorków.
I co wtedy?
Między młotem,a kowadłem??

Cytat:
Napisane przez TheCuteOne Pokaż wiadomość
To już zależy od kobiety.
Zawsze można wychodzić razem, a przy okazji nie wisieć na ramieniu swojego mężczyzny tylko normalnie bawić się z resztą
W dojrzałym związku-tak właśnie ludzie się zachowują.
Zauroczonym nastolotakom ( i nie tylko nastolatkom) -raczej ciężko to zrozumieć.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 22:15   #54
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: Solidarność płci (???) ??

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Dla mnie to wychodzi na jedno i to samo.
No ale jak na jedno i to samo?
Równorzędnie ale w zupełnie innych kategoriach.
Lubisz książki i lubisz sushi. Oba lubisz tak samo, ale nie ma co porównywać ochoty poczytania książki do ochoty na sushi. Poprostu to coś innego.

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Ale tutaj dużo też zależy od partnerów przyjaciółek,bo któryś może sobie nie życzyć babskich wieczorków.
I co wtedy?
Między młotem,a kowadłem??
Uważam, że jeżeli facet jest dojrzały i pewny swojej partnerki to nie będzie robił problemów jeżeli chodzi o spotkania z koleżankami.
Normalny mężczyzna, który ma zdrowe relacje ze swoją partnerką, zrozumie że ona potrzebuje też innego towarzystwa niż on sam.


Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
W dojrzałym związku-tak właśnie ludzie się zachowują.
Zauroczonym nastolotakom ( i nie tylko nastolatkom) -raczej ciężko to zrozumieć.

Jak rozumiem żartujesz?

Powiedziałabym, że jest zupełnie odwrotnie.
__________________
We are what we do
and we do everything perfect
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 22:35   #55
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Solidarność płci (???) ??

Cytat:
Napisane przez Jula Pokaż wiadomość
Czyli jak?


Strzelam: odpuszczą?
Czyli tak, że nie zawsze miłość niweczy przyjaźń kobiecą, a czasem nawet przekreśla przyjaźń męską
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 07:26   #56
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Solidarność płci (???) ??

Cytat:
Czyli tak, że nie zawsze miłość niweczy przyjaźń kobiecą, a czasem nawet przekreśla przyjaźń męską
Szczerze - ja się z tym nie spotkałam. Ale to trochę podniosło mnie na duchu

Cytat:
Jula,mi nie musisz tego mówić,ale poczekaj,niech no pojawi się odpowiedni wątek na Wizażu,to może komuś Twoja rada się przyda.
Heh, już to widzę: "Czy samotne szlochanie z zazdrości jest dobrym pomysłem na wieczór?". I odpowiedzi: "Nie, powinnas go śledzić! A jeśli w promieniu kilometra znajdzie się osobniczka płci przeciwnej, zrób mu karczemną awanturę!"
Idę do pracy moje drogie , miłego dnia!
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 14:37   #57
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Solidarność płci (???) ??

Cytat:
Napisane przez TheCuteOne Pokaż wiadomość
No ale jak na jedno i to samo?
Równorzędnie ale w zupełnie innych kategoriach.
Lubisz książki i lubisz sushi. Oba lubisz tak samo, ale nie ma co porównywać ochoty poczytania książki do ochoty na sushi. Poprostu to coś innego.
W tym przypadku-nie ma podziału na kategorie i równorzędne miejsce.
Zawsze ktoś 'ucierpi' i spadnie na pozycję numer dwa.

Przykład z książkami i sushi nie trafiony.
Bo są to dwie zupełnie różne kategorie i nikt nie będzie wybierał między romansidłem i surową rybą .

Cytat:
Napisane przez TheCuteOne Pokaż wiadomość
Uważam, że jeżeli facet jest dojrzały i pewny swojej partnerki to nie będzie robił problemów jeżeli chodzi o spotkania z koleżankami.
Normalny mężczyzna, który ma zdrowe relacje ze swoją partnerką, zrozumie że ona potrzebuje też innego towarzystwa niż on sam.
To powinno też działać w drugą stronę.
Dojrzała kobieta nie będzie robiła problemów ,gdy jej facet wychodzi z kolegami na piwko,zamiast siedzieć z nią w domu i w gwiazdy patrzeć.


Cytat:
Napisane przez TheCuteOne Pokaż wiadomość
Jak rozumiem żartujesz?

Powiedziałabym, że jest zupełnie odwrotnie.
Nie,nie żartuję .
To,że Twoim zdaniem tak jest-nie znaczy jeszcze,że tak być powinno.


Cytat:
Napisane przez Jula Pokaż wiadomość
Heh, już to widzę: "Czy samotne szlochanie z zazdrości jest dobrym pomysłem na wieczór?". I odpowiedzi: "Nie, powinnas go śledzić! A jeśli w promieniu kilometra znajdzie się osobniczka płci przeciwnej, zrób mu karczemną awanturę!"
Idę do pracy moje drogie , miłego dnia!
Takie własnie odpowiedzi,mniej więcej,padają przy tego typu wątkach i nie daj Boże,ktoś się wyłamie i napisze coś przeciwnego niż większość osób.

Wzajemnie miłego ,choć już popołudnie,ale się liczy.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 16:10   #58
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: Solidarność płci (???) ??

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
W tym przypadku-nie ma podziału na kategorie i równorzędne miejsce.
Zawsze ktoś 'ucierpi' i spadnie na pozycję numer dwa.

Przykład z książkami i sushi nie trafiony.
Bo są to dwie zupełnie różne kategorie i nikt nie będzie wybierał między romansidłem i surową rybą ..
No więc właśnie. Oba możesz uwielbiać, ale inaczej.
Czasami jesz, czasami czytasz. Czasami jesz i czytasz ( o ile jesteś niedojrzała )
Może z jedzeniem mieszkasz, a po książki wychodzisz do biblioteki, ale to nie oznacza że książki nagle mają czuć się odtrącone - o ile są szczęśliwymi kobietami nie ograniczającymi swojego życia wyłącznie do przyjaciółki.

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Nie,nie żartuję .
To,że Twoim zdaniem tak jest-nie znaczy jeszcze,że tak być powinno.
Dojrzali ludzie w dojrzałym związku wiszą sobie na ramionach, zamiast normalnie bawić się/rozmawiać rówież z innymi?
Ja powiedziałabym, że zrobi to prędzej nastolatka nie mogąca oderwać się od koteczka, która często chce coś zademonstrować.
__________________
We are what we do
and we do everything perfect
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 16:17   #59
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Solidarność płci (???) ??

Cytat:
Napisane przez TheCuteOne Pokaż wiadomość
Dojrzali ludzie w dojrzałym związku wiszą sobie na ramionach, zamiast normalnie bawić się/rozmawiać rówież z innymi?
Ja powiedziałabym, że zrobi to prędzej nastolatka nie mogąca oderwać się od koteczka, która często chce coś zademonstrować.
Nie zrozumiałaś mojej poprzedniej wypowiedzi -numer 53 -a raczej zrozumiałaś ją na opak,stąd nieporozumienie,bo w tym akurat się zgadzamy.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 16:23   #60
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: Solidarność płci (???) ??

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Nie zrozumiałaś mojej poprzedniej wypowiedzi -numer 53 -a raczej zrozumiałaś ją na opak,stąd nieporozumienie,bo w tym akurat się zgadzamy.
No to kamień spadł mi z serca
Faktycznie, coś musiało mi się poplątać
__________________
We are what we do
and we do everything perfect
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:20.