Agent TVN - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-18, 10:56   #721
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Agent TVN

No a dla mnie to wlasnie Aska byla przemadrzala, chaotyczna i niezykle irytujaca, zepsula kilka zadan, a Tamara z drugiej strony robila wszystko, by zadana wykonac, wiec jej mniemanie o sobie wg mnie jest jak najbardziej uzasadnione. Ma dziewczyna byc z czego dumna, a nie wygrala, bo liczyl sie tylko i wyłącznie test
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 11:11   #722
mangosteen
Raczkowanie
 
Avatar mangosteen
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 470
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
No a dla mnie to wlasnie Aska byla przemadrzala, chaotyczna i niezykle irytujaca, zepsula kilka zadan, a Tamara z drugiej strony robila wszystko, by zadana wykonac, wiec jej mniemanie o sobie wg mnie jest jak najbardziej uzasadnione. Ma dziewczyna byc z czego dumna, a nie wygrala, bo liczyl sie tylko i wyłącznie test
No to lepiej, żeby Aśka była szarą myszką? Dopiero co krytykowałaś, że wolimy szare myszki od silnych, inteligentnych kobiet

Wg mnie Aśka też bardzo się starala, żeby wykonywać zadania, ale czasem starała się za bardzo. Jak to ktoś w programie określił, ona ma charakter prymuski i to nie zawsze się sprawdza.

Może zaakceptujmy to, że każdy z nas może mieć odmienne zdanie, co do "lubienia" i "nielubienia" danej osoby?
mangosteen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 11:28   #723
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Agent TVN

W którym odcinku była muzyczka z Milionerów??

Ja trzymałam kciuki za Tamarę, lubię takie pewne siebie, silne kobiety. Podoba mi się jej dominujący charakter i zdecydowane działanie, przyćmiła wszystkich, pokazała że ma większe jaja niż panowie, z którymi była w programie. Szkoda, że nie zostało to docenione.

Huberta typowałam dopiero jak natknęłam się na przepowiednię, ale to chyba jednak był przypadek - Antek bardziej mi pasował na agenta, taka ciapa, zero ikry i chęci do walki, nie wiem jak mógł wygrać i macie rację, że tak na dobrą sprawę to Tamara go wniosła do tego finału na własnych plecach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 11:42   #724
mangosteen
Raczkowanie
 
Avatar mangosteen
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 470
Dot.: Agent TVN

No chyba że Antek tylko udawał takiego ciapę? Od początku to była tylko jego zaplanowana poza, a w głębi tak naprawdę doskonale wszystko obserwował i zapamiętywał informacje?
No i też on miał chyba spore ciśnienie na udawanie agenta i mylenie tropów.

W sumie szkoda, że nie sprawdziła się Twoja teoria z przepowiednią. Byłoby ciekawie, gdyby przez cały program były gdzieś poukrywane takie zaszyfrowane podpowiedzi.
mangosteen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 11:42   #725
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez olaaa99 Pokaż wiadomość
Ale że co, wczoraj była mowa o jakimś długu, czy skąd to info?
Tak wczoraj. było coś o zakładzie o 100 randów miedzy dwoma uczestnikami że trzeci wykona czy nie wykona zadanie. I ten wygrany potwierdził, ze dostał 100 randów od przegranego. Po tym Dominika zwróciła się do Antka, ze on jest jest jej winien, ale 100zł.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 11:47   #726
mangosteen
Raczkowanie
 
Avatar mangosteen
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 470
Dot.: Agent TVN

Tomek założył się z Antkiem, czy Hubert w zadaniu ze skokiem na linie złapie worek. Tomek wygrał 100 randów. I wtedy odezwała się Dominika, że Antek jej tez wisi, ale 100 złotych.
mangosteen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 12:08   #727
Olenka_1990
Raczkowanie
 
Avatar Olenka_1990
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: lubuskie - warte zachodu
Wiadomości: 311
Dot.: Agent TVN

I Tamara i Aśka były pewne siebie. Z tą jednak różnicą, że Aśka była sympatycznie pewna siebie, a Tamara była wyniosła. A tym gadaniem, że "do końca chciała być lojalna bo przyjaciół sie bla bla bla..." chce ukryć, że jest rozczarowana, a to jest słabe. Jest w tym bardzo nieszczera.

W nawiązaniu do sukienki. W każdej edycji finał byl elegancki, miał dla ludzi jakieś znaczenie. Dla tych gwiazdeczek to jedynie spotkanie przy kamerach. Aśka tez ubrała elegancka sukienkę, Eva kombinezon. Potrafili się niektórzy zachować.

BTW: Tamara nie zaakceptowała na swoim blogu mojego komentarza gratulującego jej zwycięstwa i darmowej reklamy jej bloga na antenie tvn, a jednoczesnie krytykujacego produkcje programu, brak emocji, brak wyjasnien, final na sile i pomysl o kolejnej edycji z gwiazdami. Jej blog, mogła, ale jednak mój komentarz w żaden sposób nie byl obraźliwy, a jedynie może troche niewygodny.

BTW2: Wiecie, że sa osoby, które uważaja, że Tamara ma obwisły biust?
__________________


Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały Wszechświat działa potajemnie, by udało ci się to osiągnąć. Paulo Coelho
___________________

Moja Hiszpania Moi Piłkarze Moja Barcelona
Olenka_1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-18, 12:21   #728
olaaa99
Zadomowienie
 
Avatar olaaa99
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: z tamtond
Wiadomości: 1 960
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Tak wczoraj. było coś o zakładzie o 100 randów miedzy dwoma uczestnikami że trzeci wykona czy nie wykona zadanie. I ten wygrany potwierdził, ze dostał 100 randów od przegranego. Po tym Dominika zwróciła się do Antka, ze on jest jest jej winien, ale 100zł.
Dzięki, oglądałam tylko końcówkę i ominęły mnie takie smaczki.

Cytat:
Napisane przez Olenka_1990 Pokaż wiadomość
BTW2: Wiecie, że sa osoby, które uważaja, że Tamara ma obwisły biust?
No raczej, przecież każda normalna kobieta ma sterczący biust zahaczający o brodę. Wszelkie odstępstwa to obwisłość. Prawda dawno znana i powielana.
__________________
lubię knedle

olaaa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 12:39   #729
Olenka_1990
Raczkowanie
 
Avatar Olenka_1990
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: lubuskie - warte zachodu
Wiadomości: 311
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez olaaa99 Pokaż wiadomość
No raczej, przecież każda normalna kobieta ma sterczący biust zahaczający o brodę. Wszelkie odstępstwa to obwisłość. Prawda dawno znana i powielana.
A push-upy sa w sklepach tylko po to żeby sie z nich pośmiać sportowa bielizna nikomu niepotrzebna bo chociazby bieganie ujedrnia biust a nie go niszczy.

__________________


Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały Wszechświat działa potajemnie, by udało ci się to osiągnąć. Paulo Coelho
___________________

Moja Hiszpania Moi Piłkarze Moja Barcelona
Olenka_1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 12:56   #730
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez mangosteen Pokaż wiadomość
No to lepiej, żeby Aśka była szarą myszką? Dopiero co krytykowałaś, że wolimy szare myszki od silnych, inteligentnych kobiet

Wg mnie Aśka też bardzo się starala, żeby wykonywać zadania, ale czasem starała się za bardzo. Jak to ktoś w programie określił, ona ma charakter prymuski i to nie zawsze się sprawdza.

Może zaakceptujmy to, że każdy z nas może mieć odmienne zdanie, co do "lubienia" i "nielubienia" danej osoby?
Nie lepiej, zeby byla szara mysz, bo to nie o to tu chodzi

Ja szanuje odmienne zdanie, rozumiem, ze mozna Tamary nie lubić, tak jak ja np wlasnie nie lubie piskliwej Aski, ale teksty o tym, ze "dobrze jej tak", kiedy dziewczyna ciezko pracowala uwazam za krzywdzace
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 13:28   #731
magi18
Zadomowienie
 
Avatar magi18
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rożnowice
Wiadomości: 1 109
Dot.: Agent TVN

Ja tam bym wolała, by Tamara wygrała. Nie polubiłam jej w programie, ale i tak uważam, że wygrana jej się należała.
Ale ogólnie wczorajszy finał niezbyt mi się podobał. Huber agentem (wow, co za niespodzianka ), Antek wygrywa, a rozmówki z uczestnikami nijakie.
Jeszcze na koniec wiadomość o drugiej edycji z gwiazdami. Ja tu byłam pewna, że pierwsza to taka promocja tvn na powrót agenta, a tu znów za rok gwiazdy będą. Ciekawe jakie tym razem wybiorą
__________________
O książkach: booklikes
lubimyczytac

Wyzwanie zwane życiem ---> "Milion cudownych listów"
magi18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-18, 13:41   #732
Ammia
Zadomowienie
 
Avatar Ammia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 871
Dot.: Agent TVN

Tamara ubrała się niczym na czerwony dywan, troszkę niedopasowała sukienki do okoliczności spotkania, bo nie miało ono bardzo oficjalnego charakteru. Jest w zasadzie dość oryginalną osóbą więc jej strój nie powinien dziwić ale pomiędzy innymi uczestnikami wyglądała jak by przyszła na inną imprezę.
__________________
Ten dzień: 11.06.2016 g. 15.00
Ammia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 14:08   #733
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Agent TVN

Ten Agent będzie jak taniec z gwiazdami. Ze za niedługo coraz większe gwiazdy będą zapraszać....
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 14:10   #734
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Agent TVN

Bezsensu że znowu gwiazdy ! Liczyłam na to, że sprawdza tylko czy program bedzie mięc popularność i pójdzie normalnym trybem.
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 15:15   #735
mangosteen
Raczkowanie
 
Avatar mangosteen
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 470
Dot.: Agent TVN

No też się zastanawiam, jakie "gwiazdy" zaproszą do kolejnej edycji.
Skoro biorą blogerki, to może tym razem Maffashion albo Jessica Mercedes? Jess była już dwa razy u Kuby Wojewódzkiego, pokazała, że jest śmiała i wygadana, to może ma szanse.
mangosteen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 15:33   #736
9aa1fba17f6e13063f6756ced6358d07e297d46d_5f88d4c6db673
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 172
Agent TVN

Cytat:
Napisane przez mangosteen Pokaż wiadomość
No też się zastanawiam, jakie "gwiazdy" zaproszą do kolejnej edycji.

Skoro biorą blogerki, to może tym razem Maffashion albo Jessica Mercedes? Jess była już dwa razy u Kuby Wojewódzkiego, pokazała, że jest śmiała i wygadana, to może ma szanse.

Tylko jeśli zaprosili gwiazdy to znowu będzie wielkie lansowanie zamiast wykonywanie zadań i skupianie się na nich.
9aa1fba17f6e13063f6756ced6358d07e297d46d_5f88d4c6db673 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 15:45   #737
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Agent TVN

Mi się najbardziej chce śmiać jak teraz nagle wszyscy piszą jaka nuda i rozczarowanie, bo wszyscy od dawna wiedzieli, że Hubert jest Agentem.... a wystarczy przejść kilka stron wstecz na tym wątku i ja jakoś widzę pełno wpisów "Dominika Agentem na 100%", "Monika to Agent", "Obstawiam Antka", "Chyba jednak Aśka".
A tu nagle po finale wszyscy tacy mądrzy i wszyscy wiedzieli od dawna (!) że Hubert
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 15:57   #738
9aa1fba17f6e13063f6756ced6358d07e297d46d_5f88d4c6db673
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 172
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez grewana Pokaż wiadomość
Mi się najbardziej chce śmiać jak teraz nagle wszyscy piszą jaka nuda i rozczarowanie, bo wszyscy od dawna wiedzieli, że Hubert jest Agentem.... a wystarczy przejść kilka stron wstecz na tym wątku i ja jakoś widzę pełno wpisów "Dominika Agentem na 100%", "Monika to Agent", "Obstawiam Antka", "Chyba jednak Aśka".

A tu nagle po finale wszyscy tacy mądrzy i wszyscy wiedzieli od dawna (!) że Hubert

To prawda
9aa1fba17f6e13063f6756ced6358d07e297d46d_5f88d4c6db673 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 16:20   #739
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Agent TVN

Antek na swoim Instagramie bardzo fajnie podziękował uczestnikom:
https://www.instagram.com/p/BFh2PHFH...ek.krolikowski

Ja się naprawdę cieszę, że wygrał. Fajnie się czyta nasz wątek na Wizażu poświęcony programowi. Wczoraj nikt nie był zaskoczony Agentem Hubertem, ale kiedy okazało się, że Antek wygrał, kopary opadły

Edytowane przez 578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Czas edycji: 2016-05-18 o 16:22
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-18, 16:44   #740
201703061429
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 423
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez grewana Pokaż wiadomość
Mi się najbardziej chce śmiać jak teraz nagle wszyscy piszą jaka nuda i rozczarowanie, bo wszyscy od dawna wiedzieli, że Hubert jest Agentem.... a wystarczy przejść kilka stron wstecz na tym wątku i ja jakoś widzę pełno wpisów "Dominika Agentem na 100%", "Monika to Agent", "Obstawiam Antka", "Chyba jednak Aśka".
A tu nagle po finale wszyscy tacy mądrzy i wszyscy wiedzieli od dawna (!) że Hubert
To prawda , ja na początku obstawiałam Askę ale kilka ostatnich odcinków dobitnie pokazało kto jest agentem. Dla mnie mega smieszne było że niektórzy obstawiali Tamare która jako jedyna dawała z siebie wszystko, obstawianie Antka tez było dziwne bo wiadomo że sojusz nie przetrwałby do końca w tym stanie jeśli jedno byłoby z nich agentem.
Poza tym Tomek wspominał kto jest agentem, mowił o tym od dawna że to Hubert wiec łatwo było wydedukować że skoro Antek i Tamara doszli tak daleko to faktycznie Urbański nim jest....
201703061429 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 17:27   #741
balletoevs
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 5 130
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez Ammia Pokaż wiadomość
Tamara ubrała się niczym na czerwony dywan, troszkę niedopasowała sukienki do okoliczności spotkania, bo nie miało ono bardzo oficjalnego charakteru. Jest w zasadzie dość oryginalną osóbą więc jej strój nie powinien dziwić ale pomiędzy innymi uczestnikami wyglądała jak by przyszła na inną imprezę.


W ogóle Tamara była bardzo cicha w finale, odpowiadała tylko jeśli Kinga o coś zapytała, a tak to nic nie mówiła
balletoevs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 07:08   #742
Lilka__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 124
Dot.: Agent TVN

Jeśli dobrze wypatrzyłam to chyba już w czołówce producenci dali podpowiedz dotyczącą Agenta
Lilka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 07:19   #743
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez Lilka__ Pokaż wiadomość
Jeśli dobrze wypatrzyłam to chyba już w czołówce producenci dali podpowiedz dotyczącą Agenta
Jaka? Bo nie pamiętam czołówki
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 07:34   #744
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Agent TVN

Mi tam nie żal Tamary, pomijam fakt czy ją lubię czy nie. To była gra, ona sobie wymyśliła, że będzie grać fer do końca z Antkiem. Jego gra mogła być zupełnie inna, mógł ją normalnie wykorzystać i już.

Nie trawię go, ale jeśli wygrał to mu się należało. Może to wygrana na plecach innych, no ale to była właśnie tego typu gra. Nie miała reguł czy zasad. Zresztą ich sojusz też opierał się na tym żeby eliminować ludzi, mieli przewagę, bo co trzy głowy to nie jedna. Udało im się to, a potem to była walka dla siebie, nawet jak padały wielkie wyniosłe słowa że trzymają się razem trzeba było walczyć indywidualnie. Tamara chciała być ok dla niego i coś mu powiedziała, a on chciał być ok tylko dla siebie i pewnie niejedno zataił. Cóż - gra
I ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 07:36   #745
Lilka__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 124
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Jaka? Bo nie pamiętam czołówki
W pierwszej części czołówki przedstawiane są sylwetki osób wraz z imionami i nazwiskami. Czyli pokazywana jest dana osoba i za chwilę wyświetla się jej imię i nazwisko. Najpierw jest Ewa, potem Michał, Tamara, Hubert, Asia, Rafał, Dominika i teraz znowu jest pokazana twarz Huberta i tylko jego a potem znowu przedstawiana jest reszta uczestników jak wcześniej
Lilka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 07:47   #746
baletki
Raczkowanie
 
Avatar baletki
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 77
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez Lilka__ Pokaż wiadomość
W pierwszej części czołówki przedstawiane są sylwetki osób wraz z imionami i nazwiskami. Czyli pokazywana jest dana osoba i za chwilę wyświetla się jej imię i nazwisko. Najpierw jest Ewa, potem Michał, Tamara, Hubert, Asia, Rafał, Dominika i teraz znowu jest pokazana twarz Huberta i tylko jego a potem znowu przedstawiana jest reszta uczestników jak wcześniej
A to ja się popatrzyłam jeszcze jednej. Przed nazwiskiem Huberta jest wstawka z banknotem z napisem Agent a przed zadnym innym nie ma 😉

Wysłane z mojego HUAWEI
baletki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 07:52   #747
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez Lilka__ Pokaż wiadomość
W pierwszej części czołówki przedstawiane są sylwetki osób wraz z imionami i nazwiskami. Czyli pokazywana jest dana osoba i za chwilę wyświetla się jej imię i nazwisko. Najpierw jest Ewa, potem Michał, Tamara, Hubert, Asia, Rafał, Dominika i teraz znowu jest pokazana twarz Huberta i tylko jego a potem znowu przedstawiana jest reszta uczestników jak wcześniej




Cytat:
Napisane przez baletki Pokaż wiadomość
A to ja się popatrzyłam jeszcze jednej. Przed nazwiskiem Huberta jest wstawka z banknotem z napisem Agent a przed zadnym innym nie ma 😉

Wysłane z mojego HUAWEI
Ciekawe
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-21, 19:42   #748
Radzka
Zadomowienie
 
Avatar Radzka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 730
Dot.: Agent TVN

Tamara na snapie powiedziala, ze skuter od Antka w drodze XD
__________________
Wołali na nią: hej, Słodka!

Woodstock 2013
Woodstock 2014
Woodstock 2015

Woodstock 2016

03.08.2013 <3
Radzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-22, 08:03   #749
marie_marie22
Zadomowienie
 
Avatar marie_marie22
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 168
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez Radzka Pokaż wiadomość
Tamara na snapie powiedziala, ze skuter od Antka w drodze XD
należy jej się
marie_marie22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-13, 21:34   #750
Donatella_Rosa
Zadomowienie
 
Avatar Donatella_Rosa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 531
Dot.: Agent TVN

Wiem, że kilka osób było tu zainteresowanych poprzednimi edycjami, więc piszę tylko, że na cda jest dostępna 2 seria

http://www . cda . pl / video / 725418b0
(trzeba usunąć spacje)
Tu link do 1 odcinka. 3 serii niestety nie znalazłam.
__________________
Donatella_Rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-30 09:53:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:31.