Shih Tzu - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-16, 12:06   #421
MalaCzarnaXS
Raczkowanie
 
Avatar MalaCzarnaXS
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: jedenaste piętro
Wiadomości: 410
GG do MalaCzarnaXS
Dot.: Shih Tzu

JOLKA15, mój Tofik jest ścięty na taką średnią długość- nie ma bardzo krótkiej sierści, ale jak na Shih Tzu to jednak dosć krótko Nie ubieram go w kubraczki ani inne takie bajery i chyba nie jest mu za zimno. On jest bardzo uparty i nawet kucyka nie chciał nosić, więc wątpię, żeby dał się wcisnąć w jakieś ubranko
MalaCzarnaXS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-16, 16:21   #422
denima123
Raczkowanie
 
Avatar denima123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 366
Dot.: Shih Tzu

Cytat:
Napisane przez evelinest Pokaż wiadomość
Jak patrze na zdjęcia Gizmusia to widze normlanie odbicie mojego Rokuśka jak był malutki:P Ładna psinka z niego wyrośnie
Ja też oglądajac zdjęcia zauważyłam że jest bardzo podobny do Twojego Rokusia. Fajnie bo przynajmiej mogę zobaczyć jak Gizmo będzie wyglądał jak podrośnie i muszę przyznać że przystojniak z niego będzie


Jutro idę z nim do weterynarza bo jakąś gulkę ma na brzuszku i boję się że to przepuklinka trzeba dmuchać na zimne. jutro ma też
ostatnie szczepienie, pozatym już wcześniej zuważylam że on ma dziwne tylnie łapki i nie wiem czy on czasem 6 palcow nie ma wcześniej myślałam że jak podrośnie to mu się to wyrówna ale wczoraj policzylam jego pazurki i wydaje mi sie ze 6 naliczylam.

a rośnie w oczach nie wiem czy to przez tą sierść czy on może przytył.
denima123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-16, 16:37   #423
ALYNKAAA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 88
Dot.: Shih Tzu

aferaa-ale masz niezla gromadke...sldkosci: o jeeeeeej ja tez cem takie
no i niezly aparat bo badzo wyrazne zdiatkac sliczne poprostu!!

denima123- mam nadzieje ze wszystko z Gizmusiem bedzie wpozadQ!!!!i jak wrocisz to napisz koniecznie co i jak aaaa i daj znac ile wazy twoj piesio
ALYNKAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-17, 23:47   #424
arletka87
Raczkowanie
 
Avatar arletka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 54
Dot.: Shih Tzu

Hej wszystkim
Mam takie pytanie z innej beczki... Orientuje sie ktos jak to jest z tymi porodowodowymi szczeniaczkami... Ostatnimi czasy ogladalam ogormna ilosc ogloszen w gazetach i na necie oferujacych szczeniaczki ktorych rodzice maja rodowod natomiast szczeniaki sa tylko i wylacznie porodowodowe. Czy zawsze takie ogloszenie to sciema pseudo hodowcow czy bywaja wyjatki?
Jesli ktos sie na tym zna to prosze o odpowiedz. Popytalabym gdzie indziej ale tu szyciutko odpisujecie
Pozdrawiam
arletka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-18, 13:48   #425
Karola3
Raczkowanie
 
Avatar Karola3
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 95
Dot.: Shih Tzu

Cytat:
Napisane przez arletka87 Pokaż wiadomość
Hej wszystkim
Mam takie pytanie z innej beczki... Orientuje sie ktos jak to jest z tymi porodowodowymi szczeniaczkami... Ostatnimi czasy ogladalam ogormna ilosc ogloszen w gazetach i na necie oferujacych szczeniaczki ktorych rodzice maja rodowod natomiast szczeniaki sa tylko i wylacznie porodowodowe. Czy zawsze takie ogloszenie to sciema pseudo hodowcow czy bywaja wyjatki?
Jesli ktos sie na tym zna to prosze o odpowiedz. Popytalabym gdzie indziej ale tu szyciutko odpisujecie
Pozdrawiam
Artelka ja sie na tym za bardzo nie znam,ale wydaje mi się że to są ludzie którzy np.dopuscili swoją suczkę z shih tzu samcem ale nie sa hodowcami, mają szczeniaczki i je sprzedają tak jak moja znajoma ma sznaucerke i niedawno się oszczeniła.....mieli chyba z 10 i wszystkie sprzedali
Karola3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-18, 15:22   #426
aferaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 236
Dot.: Shih Tzu

Co to właściwie znaczy "porodowodowy". Dla mnie to jest po prostu chwyt, żeby w ogóle sprzedać szczeniaki. Jeśli ma się psa rodowodowego, a nawet nie chce się pójść 3 razy na wystawę i włożyć MINIMUN wysiłku do tej hodowli, do doboru rodziców, to po co się w ogóle zabierać za hodowanie. Nie sądzę też, żeby ktoś pokrył swoim psem z papierami i jakimiś osiągnięciami wystawowymi suczkę bez uprawnień.
A sama metryka dla szczeniaka kosztuje ok. 20 zł

Można też na to spojrzeć z innej strony. Zobaczcie sobie, czy w schroniskach tak często można spotkać psa zatatuowanego? Jeśli już ktoś chce hodować, ma psa rodowodowego, to niech wyrobi mu papiery hodowlane i niech te szczeniaki będą z metrykami. Jak dla mnie to może uchronić te psy przed naprawdę marnym losem. Taka już mentalność ludzka, ktoś czuje, że coś jest więcej warte to i się prędzej zaopiekuje... To leży w interesie hodowcy, żeby jego psy miały dobrą przyszłosć.
aferaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-19, 08:18   #427
Ishka
Zadomowienie
 
Avatar Ishka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 155
Dot.: Shih Tzu

Witam wszystkich zdjątka mojej Szyszki mam ale na komórce nie wiem jak je wrzucic na kompa. Jak juz bede miała je na kompie to zaraz wrzuce tutaj ;D a tak pozatym to moja sunie ważyłam pare dni temu to ważyła 2,2 kg ale to po posiłku dziś jade do weta ale do innej lecznicy bo niestety dalej sie bidulka drapie a ten moj głupi wet mowi mi ze jej nic nie ma... ;(
Ishka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-19, 08:26   #428
Ishka
Zadomowienie
 
Avatar Ishka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 155
Dot.: Shih Tzu

Witam Ja mojej szyszy kupilam czerwony w czarne paseczki taki golfik troszke jeszcze luzny ale zaniedlugo bedzie juz dobry bo moja sunia rośnie jak na drożdżach hehe zalezy jaki wiek pieska i jaki duzy. Sa różne rozmiary od 0 w zwyż ja swojej kupilam bodajze rozm 1 asle ona dopiro bedzie miala 4 miesiace
Ishka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-19, 20:22   #429
ALYNKAAA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 88
Dot.: Shih Tzu

Cytat:
Napisane przez Ishka Pokaż wiadomość
Witam wszystkich zdjątka mojej Szyszki mam ale na komórce nie wiem jak je wrzucic na kompa. Jak juz bede miała je na kompie to zaraz wrzuce tutaj ;D a tak pozatym to moja sunie ważyłam pare dni temu to ważyła 2,2 kg ale to po posiłku dziś jade do weta ale do innej lecznicy bo niestety dalej sie bidulka drapie a ten moj głupi wet mowi mi ze jej nic nie ma... ;(
uuuu 2,2 mowisz??!!...no ja niedlugo bede z moja u weta to tez ja zwaze ale tez mi sie wydaje ze moja bedzie wazyla kolo 2 kg
(ale moje to nie 100% shih tzu wiec waga moze sie roznic).....ale i tak mysle ze dojdzie do 8kg jak bedzie juz duza....

szkoda ze jeszcze nnie masz foteczkooof bo jestem bardzo ciekawa jak wyglada Twoja niunia
pozdrawiam!!
ALYNKAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 07:27   #430
aferaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 236
Dot.: Shih Tzu

Cytat:
Napisane przez ALYNKAAA Pokaż wiadomość
uuuu 2,2 mowisz??!!...no ja niedlugo bede z moja u weta to tez ja zwaze ale tez mi sie wydaje ze moja bedzie wazyla kolo 2 kg
Cytat:
Napisane przez ALYNKAAA Pokaż wiadomość
(ale moje to nie 100% shih tzu wiec waga moze sie roznic).....ale i tak mysle ze dojdzie do 8kg jak bedzie juz duza....

Mówisz o swojej suni, czy o Iszki?
'Standardowy' shihtzak w wieku 4 mies waży ok. 4 kg, a przynajmniej 3. Jak dla mnie, to dobrze będzie, jak ta sunia dojdzie do 5, a co dopiero mówić o 8 kg

Ishka - A jeśli pies się drapie - to lepiej, niech dostaje gotową karmę. Po prostu przebiałkowałaś, albo pies jest na coś uczulony.
aferaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 17:26   #431
ALYNKAAA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 88
Dot.: Shih Tzu

a pisalam o mojej suni.Ale powiem wam ze moj poprzedni piesek miniej wiecej przybeiral na wadze tak jak Toska i tamta moja sunia doszla do 8kg.......wiec tak zakladam ze Toska tez bedzie tak wazyła.....ale jak juz pisam Tośka to nie 100% shih tzu..a szkoda....
ALYNKAAA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-20, 18:46   #432
ALYNKAAA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 88
Dot.: Shih Tzu

a pozwolilam sobei pare fotek umiescic mojgo psiunia PRAWIE shih tzu

<jak by jej pysio wcisnac do srodka to shih tzu>
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Tosława 061skoooook.jpg (99,7 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Tosława 079taka jestem.jpg (101,4 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg taka duuuziaaa.jpg (118,8 KB, 49 załadowań)
ALYNKAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 18:54   #433
ALYNKAAA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 88
Dot.: Shih Tzu

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Tosława 029choinkaaa.jpg (90,9 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Tosława 048moj pyszczek.jpg (66,0 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Tosława 059stonoga.jpg (79,7 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Tosława 068sarenkaa.jpg (70,6 KB, 41 załadowań)
ALYNKAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 17:21   #434
denima123
Raczkowanie
 
Avatar denima123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 366
Dot.: Shih Tzu

Właśnie wróciliśmyod weterynarza byliśmy na szczepionku i za 10 dni już będziemy mogli wychodzic na dworek.

ale jest też zla wiadomosc jednak tak jak myślałam ma przepuklinke dopóki nie skończy wszystkich sczzepień i nie podrośnie nie będziemy tego operować bo małe to jeszcze jest ale później może się powiekszać i wtedytrzeba będzie operować i przy okazji zoperujemy mu wilczy pazur tak jak myślałam ma 6 pazurka

Ale ponąc nie ma się co łamać pies się rozwija dobrze waży dokładnie 2 kg i cały czas rośnie a dzis skonczył doklądnie 2 miesiące

ALYNKAAA twój shih tzu podobny jest świetny i coraz to większy ciekawe co z tego na koniec wyrośnie
denima123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 19:00   #435
ALYNKAAA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 88
Dot.: Shih Tzu

denima123- wiesz moja sasiadka ma dobermalnke i ona jak byla mała tez miala przepukline i tez czekali z operowaniem tego bo zamala byla i pozniej ta pzrepuklina sie wchlonela...moze i Twojemu malenstwu sie wchlonie i obejdzie sie bez zabiegow ....

co do wagi to jestem w szoku szczerze mowiac, 2kg na 2miesiace??uuuu to duzo te shih tzaki waza.....a ja myslalm ze Tośka to juz klocek jest
dawaj zdiecia Gizmusiaaa musze go jeszcze zobaczyc

aaaa i dzikujemy za komplemecik
ALYNKAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 20:26   #436
denima123
Raczkowanie
 
Avatar denima123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 366
Dot.: Shih Tzu

też mam tAką nadzieję że zejdzie mu to jejciu to mnie teraz przestraszyłaś moze on za gruby jest jak na swoj wiek a ile twoja Tosia ważyla w wieku 2 mc? ile pieski wogole ważą?? moze ja zabardzo go spasłam tutaj sucha karma nagroda to puszeczka a karmię go 1ist choice ponać bardzo dobra karma słyszałyście coś o niej?? mam tylko jedno zdjęcie jak siedzieliśmy dziś u weterynarza szkoda ze nie widać jego figurki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gizmuss.jpg (29,9 KB, 71 załadowań)
denima123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 22:37   #437
ALYNKAAA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 88
Dot.: Shih Tzu

Cytat:
Napisane przez denima123 Pokaż wiadomość
też mam tAką nadzieję że zejdzie mu to jejciu to mnie teraz przestraszyłaś moze on za gruby jest jak na swoj wiek a ile twoja Tosia ważyla w wieku 2 mc? ile pieski wogole ważą?? moze ja zabardzo go spasłam tutaj sucha karma nagroda to puszeczka a karmię go 1ist choice ponać bardzo dobra karma słyszałyście coś o niej?? mam tylko jedno zdjęcie jak siedzieliśmy dziś u weterynarza szkoda ze nie widać jego figurki

spokojnie to ja mam malo wazacego psiaka....z tego co siem orjetuje ,aferaa jest specjalistka (wiadzialas jej fotki jaka ma/miala gromatke pieknisiow))
i mi pisala ze moja sunicia powinna wazyc 4kg a przynajmniej 3kg....a moja ma prawie 4miesiace i wazy ciut ponad 2kg(niedlugo pojde do weta to dowiem sie dokladnie)
a w wieku 2miesiecy moja wazyla nie caly 1kg (dokladnie 750dkg)



alez ten Gizmus przystojniak i ma to co uwielbiam u pieskow na bialym pyszczku czarne kropeczki slodziarski jest.....musisz zrobic fotke jego postawy z chcecia zobacze calego
ALYNKAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 22:44   #438
ALYNKAAA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 88
Dot.: Shih Tzu

aa co do karmy to ja nie znam takiej .....moja je royala i czasem eukanube.....chodz woli royala a najlepiej royal sensible
ALYNKAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 05:36   #439
denima123
Raczkowanie
 
Avatar denima123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 366
Dot.: Shih Tzu

heh bo Tosia pewnie będzie wielkości chiuauy z owłosieniem shih tzu Ja się zastanawialam na mieszanką yorka z chiuaua. ale bym się śmiała gdyby piesek miał włos po yorku a pyszczek i uszy po chiuaua.

w domu wykombinuje coś ze zdjeciami

wogóle to mam zowu problem nie mogę przemyć oczek mojemu gizusiowi. kupiłam specjalny preparat ale on się strasznie wyrywa i gryzie wacik jak wy to robiliącie z 2 m-c szczeniaczkiem?
denima123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-22, 08:37   #440
MalaCzarnaXS
Raczkowanie
 
Avatar MalaCzarnaXS
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: jedenaste piętro
Wiadomości: 410
GG do MalaCzarnaXS
Dot.: Shih Tzu

O, widzę, że nie tylko ja tu miałam poroblem z przepukliną u mojego Tofika. On też miał jak był szczeniaczkiem, ale teraz już na szczęście ślad po niej zaginął. I mój pies też ma szósty pazurek, ale nikt z nas nie zauważył, żeby mu w czymś przeszakdzał, więc nic z tym nie robimy- tak go sobie po prostu ma
MalaCzarnaXS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 09:23   #441
ALYNKAAA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 88
Dot.: Shih Tzu

Cytat:
Napisane przez denima123 Pokaż wiadomość
heh bo Tosia pewnie będzie wielkości chiuauy z owłosieniem shih tzu Ja się zastanawialam na mieszanką yorka z chiuaua. ale bym się śmiała gdyby piesek miał włos po yorku a pyszczek i uszy po chiuaua.

w domu wykombinuje coś ze zdjeciami
no ja myske ze Tosława bedzie wieksza niz chihuahua bo juz jest sporawa jak na ta rase....to bedzie taki maly shih tzu z pyszczkiem chihuahua i uszkami nie wiem bo natazie sa takie na wpol stojace.....
zeszta zobaczymy co z tego wyroznie bede wstawiala fotki

no to czekam z niecierpliwoscia na zdiatka
ps ale z was ranne ptaszki
ALYNKAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 11:36   #442
denima123
Raczkowanie
 
Avatar denima123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 366
Dot.: Shih Tzu

Cytat:
Napisane przez MalaCzarnaXS Pokaż wiadomość
O, widzę, że nie tylko ja tu miałam poroblem z przepukliną u mojego Tofika. On też miał jak był szczeniaczkiem, ale teraz już na szczęście ślad po niej zaginął. I mój pies też ma szósty pazurek, ale nikt z nas nie zauważył, żeby mu w czymś przeszakdzał, więc nic z tym nie robimy- tak go sobie po prostu ma

Trochę jestem spokojniesza może mu to zniknie czas pokaże a z tym 6 palcem to mamy zwracać uwagę czy jak juz podrosnie nie będzie zachaczał często np. o trawę i czy jemu to nie bedzie przeszkadzało jezeli będzie wszystko ok to zostawiy to jak jest


a napisałam tak wczesnie bo na 6 do pracy musiałam iść i z pracy też piszę, ogolnie nienawidzę wstawać wczesnie
denima123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 11:54   #443
MalaCzarnaXS
Raczkowanie
 
Avatar MalaCzarnaXS
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: jedenaste piętro
Wiadomości: 410
GG do MalaCzarnaXS
Dot.: Shih Tzu

Cytat:
Napisane przez denima123 Pokaż wiadomość
Trochę jestem spokojniesza może mu to zniknie czas pokaże a z tym 6 palcem to mamy zwracać uwagę czy jak juz podrosnie nie będzie zachaczał często np. o trawę i czy jemu to nie bedzie przeszkadzało jezeli będzie wszystko ok to zostawiy to jak jest


a napisałam tak wczesnie bo na 6 do pracy musiałam iść i z pracy też piszę, ogolnie nienawidzę wstawać wczesnie
Mojemu na szczęści ten szósty paluszek wcale nie przeszkadza, więc nie ma powodu, żeby go zabierać

A tak rannego wstawania to szczerze współczuję. Ja już mam przerwę świąteczną i wstaję dopiero koło 9
MalaCzarnaXS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 12:30   #444
ALYNKAAA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 88
Dot.: Shih Tzu

NIECH ŻYJĄ ŚWIĘTA I PRZERWA ŚWIĄTECZNA

jeszcze dzis sa luzy i mozna se na neciku posmigac itp. ale juz jutro sie zaczna przygotowania...jescze choinke mam nieubrana
i ciachów musze narobic....aż się boje wstać jutro.......

ale to bedzie 1sza choinka mojej sunci macie już prezenty dla swoich psiaczków???czy nic nie kupujecie?? bo Toska juz wczoraj dostala (od sasiadow) paczuszke na swieta i ja tez jej kupie cus do gryzienia wkonu jest członkiem rodzinki
ALYNKAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 13:17   #445
MalaCzarnaXS
Raczkowanie
 
Avatar MalaCzarnaXS
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: jedenaste piętro
Wiadomości: 410
GG do MalaCzarnaXS
Dot.: Shih Tzu

U mnie w tym roku pies dostaje nową zabawkę, bo wszyskie, które ma już poszarpał no i oczywiście stertę psich smakołyków, bo to straszny żarłok
MalaCzarnaXS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 13:46   #446
Karola3
Raczkowanie
 
Avatar Karola3
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 95
Dot.: Shih Tzu

Cytat:
Napisane przez ALYNKAAA Pokaż wiadomość
a pozwolilam sobei pare fotek umiescic mojgo psiunia PRAWIE shih tzu

<jak by jej pysio wcisnac do srodka to shih tzu>
Śliczniusia jest ta twoja Tosiulka hehhe Urosła już sporo....

Czekamy na zdjędcia Gizmusia
Karola3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 13:51   #447
Karola3
Raczkowanie
 
Avatar Karola3
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 95
Dot.: Shih Tzu

Ja strasznie lubię święta i już się nie mogę doczekać wigili Mam nadzieję że za rok będę je spędzała już z moim psiaczkiem...
Karola3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 13:53   #448
Karola3
Raczkowanie
 
Avatar Karola3
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 95
Dot.: Shih Tzu

Ja strasznie lubię święta i nie mogę sie doczekać juz wigili mam nadzieję że za rok będe je spędzała już z moim psiaczkiem
Karola3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-23, 11:30   #449
ALYNKAAA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 88
Dot.: Shih Tzu

hej dziewczynki jak tam przygotowania do swiat????
Ja juz mam ubrana choinke, kapucha na bigos sie robi golabki sa salatka jest niedlugo biore sie za ciasta i jescze musze skoczyc po prezent dla Toski

Karola3-dlaczego tyle muszisz czekac na pieska???jejku ja chyba bym zwarjowala jesteb bardzo niecierpliwa.......podzie wiam Cie dziewczynoo
ALYNKAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-23, 12:50   #450
denima123
Raczkowanie
 
Avatar denima123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 366
Dot.: Shih Tzu

no ja dopiero wrócilam z zakupów i jeszcze jestem w polu moj piesek znajdzie pod choinką przysmaki i ładną smyczke pewnie z tego drugiego nie będzie zadowolony juz za 6 dni będziemy mogli śmigać po dworku

ja tez jestem bardzo niecierpliwa i gdy powiedzialam że chcę miec shih tzu odrazu usiadłam przy kompie i całe swoje pieniądze wydałam na zakup gizmusia. to byla decyzja podjęta w ciągu 3 dni, poczytalam o tej rasie duzo i pomyślalam ze dam sobie radę i poprostu pokochałam tą rase od pierwszego wejrzenia
denima123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:06.