Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-20, 08:11   #4231
talus
Wtajemniczenie
 
Avatar talus
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 101
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :)

Cytat:
Napisane przez AimiA Pokaż wiadomość
Świąteczna atmosfera opuściła mnie w mgnieniu oka-ukradli mi portfel z wszystkimi dokumentami a pan policjant był pomocny-nie przyjął zgłoszenia bo...nie miałam dokumentu żeby potwierdzić swoją tożsamość. Oczywiście moje dwie znajome, które straciły portfele w zeszłym roku akademickim i na początku tego, nie miały takich problemów. A gdybym nawet miała dokument, to i tak muszę przyjść z dowodem wpłaty opłaty manipulacyjnej w wysokości 17 zł. Jak skoro ukradli mi kartę do bankomatu i dowód który umożliwia mi wybranie pieniędzy w banku? Pan policjant odrzekł"Nie obchodzi mnie to" i poszedł kończyć kawę.
przykro bardzo
Cytat:
Napisane przez zielony_motylek Pokaż wiadomość
Taa.. uwielbiam takie sytuacje
My z koleżanką kiedyś jak szłyśmy do szkoły znalazłyśmy portfel (a właściwie taką męską saszetke) w której były wszystkie dokumenty właśnie, a że obok szkoły był komisariat (a na dowodzie sprawdziliśmy, że koleś miaszkał gdzieś daleeeko od nas) to postanowiłyśmy odnieść na policje.. Zanosimy, a oni do nas z wielką łaską, że nas nie spiszą Potem się dowiedziałyśmy, że jeszcze mogłyśmy być posądzone o to, że ukradłyśmy z tamtąd kase albo coś... ehh... i jak tu być dobrym obywatelem

no aż ręce opadają

u mnie porządki zakończone jeszcze dziś dokupić resztę prezentów, w sobote fryzjer i wieczorem wylot ^^
__________________
Niektóre szczyty można pokonać tylko razem..


Na
talia
talus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 08:45   #4232
freddy296
Wtajemniczenie
 
Avatar freddy296
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 801
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :)

Boze dziewczyny przerazilescie mnie tymi sytuacjami... wiem ze w polsce zalatwic cos z mundurowymi to jest koszmar... ale jesli mi ktos ukradł dokumenty i zeby to zgosic musze miec dowod ktorego nie mam to paranoja

ale wiecie co? zazwyczaj odsyłaja dokumenty jak ktos znajdzie... wiec moze Aimia dokumenty odzyskasz... zablokuj bankomat itd
moj brat tez ostatnio zgubil i po kilku dniach odzyskał... napisał nawet ogłoszenie w miejscu gdzie prawdopodobnie zgubił i ktos sumienny wysłał...

Słyszalam nawet ze poczta nie pobiera opłat jesli wysyła sie znalezione dokumenty... ale to tylko slyszalam, nie wiem jak w praktyce...
__________________
Ludzie najczęściej zdają sobie sprawę, że mają jedno życie gdy już je prawie przeżyli...
freddy296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 12:20   #4233
zielony_motylek
Rozeznanie
 
Avatar zielony_motylek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 896
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :)

Mojemu koledze tez odesłali pocztą więc może jeszcze nie wszystko stracone
__________________
zielony_motylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 12:23   #4234
zielony_motylek
Rozeznanie
 
Avatar zielony_motylek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 896
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :)

Najpierw się wogóle post nie chciał dodać a potem wyszedł dubel ;P coś mam dziś chyba zły dzień jeszcze mi tramwaj z przed nosa uciekł jak wracałam z uczelni i musiałam pół godizny marznąć
__________________

Edytowane przez zielony_motylek
Czas edycji: 2007-12-20 o 12:25 Powód: dubel
zielony_motylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 13:57   #4235
AimiA
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar AimiA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań/Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 403
GG do AimiA Send a message via Skype™ to AimiA
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :)

Dzięki dziewczyny. JA dałam ogłoszenie w necie i byłam w biurze rzeczy znalezionych. Problem w tym ze nie mam w dokumentach Poznańskiego adresu i martwię się ze nikomu sie nie zechce gdzieś dalej wysyłać. Zresztą bez kom karty jak bez rękiA z dowodem też strach, gdyby komuś udało sie go użyć i np. wziąć kredyt. Może chociaż legitymację odzyskam, na razie podbili mi starą. Z nową może być masakra bo już wymienili wszystkim a teraz sesja i nie będzie to sprawa priorytetowa raczej
AimiA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 16:29   #4236
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :)

Aim masakra, chyba bym sie zucila na tego policjatna... ;o szok normalnie !!


aaa ja tez mam nerwy, nawet mi sie nie chce o tym pisać, co za ludzie chodza po tym swiecie... wrrr powystrzelac wszystkich !!
(i tym razem nie chozi o mojego...haha nowowsc )
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 18:20   #4237
AimiA
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar AimiA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań/Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 403
GG do AimiA Send a message via Skype™ to AimiA
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :)

Dziewczyny ja już jadę do domu na święta i nie wiem czy potem czas znajdę na net więc, jako pierwsza życzę wszystkim WESOŁYCH I POGODNYCH ŚWIĄT!!!!!!!! !!!!!!!!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg choinka.jpg (62,7 KB, 2 załadowań)
AimiA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-20, 19:35   #4238
irmandara
Zadomowienie
 
Avatar irmandara
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 193
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :)

ehh a ja dzisiaj znalazłam zdjecie rentgenowskie w autobusie nawet bym chyba odwiozła gdyby była adres ale nieststy tylko imie i nazwisko było wiec zaniosłam kierowcy ale on sie jakos nie przejął :/
__________________
Waga w dół!
Start! 58 - 56 - ... - 52!
irmandara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 20:50   #4239
zielony_motylek
Rozeznanie
 
Avatar zielony_motylek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 896
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :)

a ja się dzisiaj dowiedziałam, że moje obawy okazały się słuszne i po USG wyszło, że mam torbiel na jajniku co prawda niewielka, ale jednak.. oczywiście jak zwykle mam 1500 100 900 czarnych wizji (jak to zawsze ja) .. ehh.. no ale lepiej jak już o nim wiem niż jakby się miał cichaczem rozrastać, bo tak właściwie to objawy mialam bardzo nikłe.. a termin u gin. mam dopiero na 3 stycznia, no bo święta i wiadomo no..
ehh.. musiałam się wygadać
__________________
zielony_motylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 09:12   #4240
freddy296
Wtajemniczenie
 
Avatar freddy296
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 801
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :)

motylku moze niewielki torbiel... a bedziesz miala zabieg??/ slyszalam ze hormonami tez sie leczy... Ja tez musze sie zabrac za moja nadzerke... bo cholera wie co mi sie jeszcze od niej zrobi... Ale tez dopiero po Nowym Roku sie za Nia wezme...
__________________
Ludzie najczęściej zdają sobie sprawę, że mają jedno życie gdy już je prawie przeżyli...
freddy296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 14:00   #4241
zielony_motylek
Rozeznanie
 
Avatar zielony_motylek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 896
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :)

no właśnie narazie podobno jest niewielki ale wizyte u ginekologa mam dopiero 3 stycznia bo teraz święta i juz nie mam jak wcześniej iść do niego więc jeszcze nie wiem jak będe go leczyła, ale też słyaszałam, ze hormonami najpierw się go traktuje... tak się cieszyłam bo właśnie też miałam nadźerke.. wreszcie ją wyleczyłam a teraz znowu to..
no ale przed chwilą wróciłam z grupowej 'wigili' a wlaściwie spotkania przy piwku i mi się humorek poprawił a popołudniu do pracy a jutro przyjażdza mój skarb..

wstyd się przyznać ale jeszcze nie mam wszystkich prezentów i będziemy z Łukaszem na ostatnią chwile latać po sklepach :P
__________________
zielony_motylek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-21, 19:00   #4242
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :)

Aim ja tobie też zycze WESOŁYCH ŚWIĄT udanego sylwestra i SZCZĘŚLIWEGO ROKU


motylku ojej, tak mi przykro ale jestem pewna, ze szybko ci go usuna i bedzie wszytsko okej.
moja kolezanka tez miała, ale juz nawet o tym zapomniała tak wiec nie przejmuj sie
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 19:39   #4243
Korlat
Rozeznanie
 
Avatar Korlat
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 779
GG do Korlat
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :)

Cytat:
Napisane przez AimiA Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja już jadę do domu na święta i nie wiem czy potem czas znajdę na net więc, jako pierwsza życzę wszystkim WESOŁYCH I POGODNYCH ŚWIĄT!!!!!!!! !!!!!!!!!!
Ja Tobie rowniez zycze wszystkiego naj naj naj, zeby bylo tak dobrze jak tylko moze byc i wystrzalowego sylwestra

Cytat:
Napisane przez zielony_motylek Pokaż wiadomość
a ja się dzisiaj dowiedziałam, że moje obawy okazały się słuszne i po USG wyszło, że mam torbiel na jajniku co prawda niewielka, ale jednak.. oczywiście jak zwykle mam 1500 100 900 czarnych wizji (jak to zawsze ja) .. ehh.. no ale lepiej jak już o nim wiem niż jakby się miał cichaczem rozrastać, bo tak właściwie to objawy mialam bardzo nikłe.. a termin u gin. mam dopiero na 3 stycznia, no bo święta i wiadomo no..
ehh.. musiałam się wygadać
Na pewno wszystko bedzie w porzadku Takze nic sie nie martw i glowa do gory
Korlat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 20:26   #4244
4832b41e8290910197f9e2708b6071e8198c523e_655bf3bc8fce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 845
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :)

Treść usunięta

Edytowane przez 4832b41e8290910197f9e2708b6071e8198c523e_655bf3bc8fce4
Czas edycji: 2023-11-20 o 22:02
4832b41e8290910197f9e2708b6071e8198c523e_655bf3bc8fce4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 20:36   #4245
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :)

ja tez juz mam prawie po zkaupach jutro jeszcze tylko jade dokpuic torebki na preznety no i kilka drobiazgow dla siebie

kal piernik i keks brzmi pyszcznie :d
ja bede miala sernik i makowiec chyba
bo moj tata uwielbia piernik i moja mama piecze co tydzien wiec juz sie przejadł hehe
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 08:40   #4246
talus
Wtajemniczenie
 
Avatar talus
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 101
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :)

Cytat:
Napisane przez biiibiii Pokaż wiadomość
ja bede miala sernik i makowiec chyba
będę miała to samo a ja się zbieram zaraz do fryzjera
__________________
Niektóre szczyty można pokonać tylko razem..


Na
talia
talus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 09:21   #4247
Korlat
Rozeznanie
 
Avatar Korlat
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 779
GG do Korlat
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :)

Ja Wam wogole nie opowiadalam jak przebieglo moje spotkanie z eksem w poniedzialek w pracy... Sluchajcie bo historia ciekawa Wiec przychodze do pracy, on juz czeka (oczywiscie wstawiony bo jakzeby nie inaczej) i pyta czy mozemy chwilke porozmawiac. Ja na to, ze spoko, nie ma problemu. No i sie zaczelo, ze on mnie kocha, ze chce wrocic, ze teskni, ze mysli itd. Ja na to, ze nie, ze NIE BEDE z facetem, ktory proponuje seks mojej przyjaciolce i ktory twierdzi, ze jestem kiepska w lozku i niepodniecajaca. I teraz UWAGA UWAGA tekst miesiaca (patrzcie jaka desperacja ) "Ale my nie musimy seksu uprawiac" Zaloze sie, ze po prostu nie ma mu kto w domu posprzatac... No nic. Skonczylam ta urocza rozmowe. On upil sie jeszcze bardziej, caly czas zamawial sobie po 4-5kieliszkow wisniowki, kolezanka do mnie podchodzi i mowi, ze z nim rozmawiala i ze jej powiedzial "przekaz Gosce (to o mnie) niech wypierdala" A jeszcze pol godziny wczesniej mnie kochal i chcial wrocic... Najlepsze jednak bylo jak wrocilam do domu. Patrze na komorke a tam sms od niego "Jezeli masz do mnie choc troche szacunku to zwolnij sie z pracy" Mialam ochote mu odpisac ze nie mam do ciebie WOGOLE szacunku ty sku.......e i sie nie zwolnie, ale uznalam ze nie bede kasy na sms marnowac... Pewnie teraz bedzie mial do mnie pretensje ze od razu nie polecialam do menagera zeby sie zwalniac
Bosze, zrozum tu facetow...
Takze, dzien(a raczej noc) w pracy mialam bardzo udana...
A teraz wogole jestem chora i tez siedze w pracy... Nie chce mi sie strasznie, pociesza mnie fakt, ze jutro mam wolne... Przynajmniej w jednej pracy
A ja do fryzjera ide za tydzien

Edytowane przez Korlat
Czas edycji: 2007-12-22 o 09:23 Powód: literowka
Korlat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 10:28   #4248
zielony_motylek
Rozeznanie
 
Avatar zielony_motylek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 896
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :)

Korlat przed chwilą to przeczytałam już na wątku o numerach wykręcanych przez facetów i wniosek nasuwa mi się tylko jeden: bezgraniczna jest głupota facetów..
Po za tym to życze szybkiego powrotu do zdrówka
__________________
zielony_motylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 11:15   #4249
Korlat
Rozeznanie
 
Avatar Korlat
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 779
GG do Korlat
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :)

Cytat:
Napisane przez zielony_motylek Pokaż wiadomość
Korlat przed chwilą to przeczytałam już na wątku o numerach wykręcanych przez facetów i wniosek nasuwa mi się tylko jeden: bezgraniczna jest głupota facetów..
Po za tym to życze szybkiego powrotu do zdrówka
Daj spokoj, ten facet to jedna wielka pomylka... I on mysli, ze ja do niego wroce... Wogole moi byli to jakis dziwny gatunek... Czasami watpie czy uda mi sie znalesc kogos normalnego...
Korlat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-22, 11:50   #4250
4832b41e8290910197f9e2708b6071e8198c523e_655bf3bc8fce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 845
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :)

Treść usunięta

Edytowane przez 4832b41e8290910197f9e2708b6071e8198c523e_655bf3bc8fce4
Czas edycji: 2023-11-20 o 22:03
4832b41e8290910197f9e2708b6071e8198c523e_655bf3bc8fce4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 13:08   #4251
vika19871
Zadomowienie
 
Avatar vika19871
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 132
GG do vika19871
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :)

Skacze Aniołek, skacze po chmurkach
niesie życzenia w anielskich piórkach
niesie w plecaku babki i świeczki
a w walizkach złote dzwoneczki.
Wesołych Świąt!


Wesołych Świąt Siostrzyczki,pisze juz dzis bo pozniej bedzie ciezko znalezc czas w tym zamieszaniu,pieczeniu i sprzataniu

buziaki dla Was
__________________
"Wierzę, że im bardziej się kocha, tym więcej się czyni,gdyż miłosci, ktora nie jest niczym więcej niż uczuciem, nie mógłbym nawet nazwać miłością"

Vincent Van Gogh


moje pstrykanie---- www.bielsko.biala.pl/index.php?module=galeria& menuId=8&nick=5617
vika19871 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 13:08   #4252
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :)

Korlat ten twoj facet jest poprostu..no daremny !! beznadziejny koles, skad ty zes go wytrzasnela?
dobrze, ze juz znim nie jestes bo jeszcze by cie sie udzieliło
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 13:53   #4253
Korlat
Rozeznanie
 
Avatar Korlat
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 779
GG do Korlat
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :)

Cytat:
Napisane przez vika19871 Pokaż wiadomość
Skacze Aniołek, skacze po chmurkach
niesie życzenia w anielskich piórkach
niesie w plecaku babki i świeczki
a w walizkach złote dzwoneczki.
Wesołych Świąt!


Wesołych Świąt Siostrzyczki,pisze juz dzis bo pozniej bedzie ciezko znalezc czas w tym zamieszaniu,pieczeniu i sprzataniu

buziaki dla Was
Dzieki Dla Ciebie tez najlepsze zyczenia i wystrzalowego sylwestra Ja juz mam wszystko posprzatane, prezenty kupione, trzeba tylko zapakowac i dojechac na swieta do babci. W wigilie bede zywa jak karp... Po calej nocy w pracy... Swoja droga w sylwestra tak samo...

Cytat:
Napisane przez biiibiii Pokaż wiadomość
Korlat ten twoj facet jest poprostu..no daremny !! beznadziejny koles, skad ty zes go wytrzasnela?
dobrze, ze juz znim nie jestes bo jeszcze by cie sie udzieliło
Hehe. Wytrzasnelam go z "Żabki" Moj wczesniejszy byly tam pracuje kiedys przejezdzalam obok na rowerze(bo to akurat po drodze do mnie do domu) i on mnie zauwazyl wiec pomyslalam, ze nie bede niemila i podjechalam i sie przywitalam, pogadalismy (akurat z nim mam w miare, ale tylko w miare dobry kontakt) i na zakupy przyszedl moj drugi byly i tak sie poznalismy Potem pierwszy byly dal drugiemu moj numer telefonu (przeciez po co sie pytac czy mozna...) no i sie zaczelo, 6 miesiecy przez meke ;P Troche to zagmatwane ale mam nadzieje ze zrozumialyscie
Ze z nim juz nie jestem to wspaniale, czuje sie o niebo lepiej bez tego buraka...
Korlat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 13:58   #4254
blackcoffee
Raczkowanie
 
Avatar blackcoffee
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 498
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :)

Korlat, żałosny ten "książe z bajki" ale jaki dla Ciebie łaskawy! Przecież nie musicie seksu uprawiać... dobrze, ze dałaś sobie z nim spokój!

Ja wczoraj latalam z TŻ po sklepach, szukaliśmy prezentów dla rodziców i wszystkich innych i... nie zdążyliśmy kupić nic sobie nawzajem... Umówiliśmy się na prezenty po świętach (pojechał dzisiaj z samego rana do domu), jak już wróci do Warszawy... Przynajmniej wybierzemy sobie coś na spokojnie!
blackcoffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 14:47   #4255
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :)

jeju, wy tez macie takiego lenia jak ja ?
az wstyd normalnie ...
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 15:06   #4256
Korlat
Rozeznanie
 
Avatar Korlat
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 779
GG do Korlat
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :)

Cytat:
Napisane przez blackcoffee Pokaż wiadomość
Korlat, żałosny ten "książe z bajki" ale jaki dla Ciebie łaskawy! Przecież nie musicie seksu uprawiać... dobrze, ze dałaś sobie z nim spokój!

Ja wczoraj latalam z TŻ po sklepach, szukaliśmy prezentów dla rodziców i wszystkich innych i... nie zdążyliśmy kupić nic sobie nawzajem... Umówiliśmy się na prezenty po świętach (pojechał dzisiaj z samego rana do domu), jak już wróci do Warszawy... Przynajmniej wybierzemy sobie coś na spokojnie!
No, pan i wladca sie znalazl. A z klubu to ledwo wychodzil (o sciany sie obijal) taki byl pijany

Cytat:
Napisane przez biiibiii Pokaż wiadomość
jeju, wy tez macie takiego lenia jak ja ?
az wstyd normalnie ...
Mnie sie nic nie chce robic w pracy... Jeszcze jest nerwowa atmosfera bo szef nie wyplaca kasy i ma przyjechac... I bedzie sie pewnie na mnie wyzywac... Booosko
Korlat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 15:31   #4257
blackcoffee
Raczkowanie
 
Avatar blackcoffee
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 498
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :)

ej, troszkę posprzątałam i teraz... wypiję herbatkę, zjem coś dobrego i poczytam sobie spokojnie...wreszcie! )) ostatni raz mialam na to czas w wakacje... więc, biiibiii - tak! nie ty jedna leniuchujesz,że aż wstyd!
blackcoffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 15:39   #4258
Korlat
Rozeznanie
 
Avatar Korlat
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 779
GG do Korlat
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :)

blackcoffe ja mam takie pytanko do Ciebie Mianowicie jestem zainteresowana zrobieniem kursu barmanskiego w Warszawie i zastanawiam sie jak wygladaja ceny w hostelach badz jakis schroniskach mlodziezowych Nie orientujesz sie moze? Dziekuje za jakiekolwiek info
Korlat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 15:46   #4259
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :)

korlat oj to przykra sytuacja z tym szefem;/ jeszcze przed swietami to juz wogole,
noale napewno jakos to bedzie

black sie troche wzielam do roboty ukladam wlasnie notatki, kserowki itp bo wala mi sie to po calym pokoju wszedzie jakies fragmenty ustaw, musze to poskladac w całosc,
pewnie zejdzie mi do wieczora...;/
ale potem tez zamierzam czytac mam 2 gruasne ksiazki i oprocz nauki zamierzam tez poczytac cos rozrwyki
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 16:05   #4260
4832b41e8290910197f9e2708b6071e8198c523e_655bf3bc8fce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 845
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :)

Treść usunięta

Edytowane przez 4832b41e8290910197f9e2708b6071e8198c523e_655bf3bc8fce4
Czas edycji: 2023-11-20 o 22:03
4832b41e8290910197f9e2708b6071e8198c523e_655bf3bc8fce4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:04.