Mêskie ow³osienie i golenie miejsc intymnych - zbiorczy. - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2016-05-26, 15:08   #271
skatex3
Obserwujê .
 
Avatar skatex3
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 598
Dot.: Mêskie ow³osienie i golenie miejsc intymnych - zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez anna87 Poka¿ wiadomo¶æ
Obrzydliwie i niehigienicznie? Bo?
Bo ja tak uwa¿am i mam prawo do takiego zdania. ;]



O ile golenie klaty i nóg uwa¿am za totalnie niemêskie to jednak jaja i pachy facet powinien chociaz troche podgoliæ, bo to miejsca, w których najbardziej siê poci. Bakterie które siê tam osadzaj± w po³±czeniu z potem daj± nieziemski zapach. Wywo³uj±cy u mnie odruch wymiotny. I tyle.
__________________
Z roku na rok starszy, ale duchem wci±¿ jak dzieciak...
... Ju¿ nie chce mi siê czekaæ, za z³em ¶wiata uciekaæ.
skatex3 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-26, 15:13   #272
201705042038
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 5 868
Dot.: Mêskie ow³osienie i golenie miejsc intymnych - zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez skatex3 Poka¿ wiadomo¶æ
Bo ja tak uwa¿am i mam prawo do takiego zdania. ;]



O ile golenie klaty i nóg uwa¿am za totalnie niemêskie to jednak jaja i pachy facet powinien chociaz troche podgoliæ, bo to miejsca, w których najbardziej siê poci. Bakterie które siê tam osadzaj± w po³±czeniu z potem daj± nieziemski zapach. Wywo³uj±cy u mnie odruch wymiotny. I tyle.
No to napisz widzi mnie sie, ¿e chcia³abym faceta z ogolonymi jajkami i nie dorabiaj do swoich fetyszy ideologii.

A Ty tutaj wypisujesz, co mê¿czyzna powinien, hmmm... Rozumiem, ¿e jak kto¶ bêdzie pisa³, co kobieta powinna, bo inaczej mu siê rzygaæ chce na widok takiej a takiej, to jest w porz±dku. No nie jest, ¶wiadczy o buractwie.

A to o zapachu sk±d wziê³a¶? Z osobistych do¶wiadczeñ czy to wnioski wysnut w trakcie podró¿y komunikacj± miejsk±? I w jaki tajemniczy sposób golarka dzia³a przeciwbakteryjnie?
201705042038 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-26, 17:24   #273
201803111829
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Ch³opak i jego pachy

Cytat:
Napisane przez kcepinidzy Poka¿ wiadomo¶æ
Nie znalaz³em tematu podobnego i "¶wie¿ego" tylko sprzed kilku lat, wiêc zak³adam nowy.
Czy uwa¿acie, ¿e ch³opak powinien goliæ pach? Czy mo¿e wolicie u niego przyciête lub naturalnej d³ugo¶ci?
Wg mnie powinien.
201803111829 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-26, 17:27   #274
victorion
Rozeznanie
 
Avatar victorion
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 975
Dot.: Mêskie ow³osienie i golenie miejsc intymnych - zbiorczy.

Trochê w³osów (nie sweter!) na klacie mi siê podoba i sprawia, ¿e nie mam wra¿enia, ¿e le¿ê na ³ó¿ku z nastolatkiem. Je¶li chodzi o pachy i strefy intymne u partnera to jestem na tak - pachy wskazane, chyba, ¿e naprawdê dba o higienê i mimo w³osów pachnie ok, natomiast strefy intymne obowi±zkowo co najmniej przyciête. Reszta ¶wiata jak chce.

Cytat:
Napisane przez anna87 Poka¿ wiadomo¶æ
I w jaki tajemniczy sposób golarka dzia³a przeciwbakteryjnie?
Z tego co przeczyta³am gdzie¶ pot nie ma zapachu tylko zapach wytwarzaj± bakterie bytuj±ce na skórze - im mniej w³osów, tym mniej powierzchni, tym mniej bakterii, tym mniejszy smród.

Edytowane przez victorion
Czas edycji: 2016-05-26 o 17:28
victorion jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-26, 19:21   #275
201705042038
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 5 868
Dot.: Mêskie ow³osienie i golenie miejsc intymnych - zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez victorion Poka¿ wiadomo¶æ
Z tego co przeczyta³am gdzie¶ pot nie ma zapachu tylko zapach wytwarzaj± bakterie bytuj±ce na skórze - im mniej w³osów, tym mniej powierzchni, tym mniej bakterii, tym mniejszy smród.
Pot jak najbardziej mo¿e mieæ zapach, zale¿y to od stanu zdrowia, hormonów, poziomy stresu, diety i innych rzeczy. Z czasem, oczywi¶cie, nawet ten bezwonny pot bêdzie pod¶mierdywa³, równie¿ pod ogolon± pach±.

Zaraz tutaj wpadn± fetyszystki, ¿e a sk±d, misio capi³ jak ca³y autobus komunikacji miejskiej, zanim nie nauczy³y go siê goliæ, ale jako¶ nie dowierzam w te historie.

Zapachy, które mamy okazjê podziwiaæ korzystaj±c z transportu publicznego, z regu³y wydzielaj± ludzie chorzy, skacowani po wczorajszej imprezie, tacy, którzy pominêli kilka ostatnich k±pieli, ewetualnie zapomnieli zmieniæ koszulê na czas i nie w powszechnym braku woskowania dopatrywa³abym siê ¼ród³a problemu.
201705042038 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-26, 19:48   #276
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomo¶ci: 4 468
Dot.: Mêskie ow³osienie i golenie miejsc intymnych - zbiorczy.

Dla mnie facet powinien goliæ tylko brodê. Chocia¿ w sumie te¿ nie. Przycinaæ
Jak u kolegi widzia³am kilkudniowe odrosty pod pachami to jako¶ tak nie bardzo. Ale nie mój ch³op to niech sobie goli co chce xD
__________________
K: 37


"Wied¼miko³aj"
Frezja__ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-26, 20:00   #277
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 3 493
Dot.: Ch³opak i jego pachy

Cytat:
Napisane przez kcepinidzy Poka¿ wiadomo¶æ
Czy mo¿e wolicie u niego przyciête lub naturalnej d³ugo¶ci?
Ja nie lubiê ogolonych pach. Ewentualnie przyciête, ale to te¿ nie bardzo.
navioe jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2016-05-27, 01:14   #278
skatex3
Obserwujê .
 
Avatar skatex3
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 598
Dot.: Mêskie ow³osienie i golenie miejsc intymnych - zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez anna87 Poka¿ wiadomo¶æ
No to napisz widzi mnie sie, ¿e chcia³abym faceta z ogolonymi jajkami i nie dorabiaj do swoich fetyszy ideologii.

A Ty tutaj wypisujesz, co mê¿czyzna powinien, hmmm... Rozumiem, ¿e jak kto¶ bêdzie pisa³, co kobieta powinna, bo inaczej mu siê rzygaæ chce na widok takiej a takiej, to jest w porz±dku. No nie jest, ¶wiadczy o buractwie.

A to o zapachu sk±d wziê³a¶? Z osobistych do¶wiadczeñ czy to wnioski wysnut w trakcie podró¿y komunikacj± miejsk±? I w jaki tajemniczy sposób golarka dzia³a przeciwbakteryjnie?
To jest forum publiczne i swoje zdanie bêdê wyra¿aæ w taki sposób jak mnie siê podoba, a nie tak jak ty sobie ¿yczysz.

Ale skoro masz taki problem z czytaniem ze zrozumieniem to ju¿ t³umaczê:
Jak dla mnie powinien siê goliæ. I to chyba normalne, ¿e pisz±c ¿e powinien siê goliæ wyra¿am swoje zdanie, a nie cudze? Nie muszê w ka¿dym po¶cie pisaæ MOIM ZDANIEM, bo MOIM ZDANIEM ka¿dy cz³owiek o choæby przeciêtnej inteligencji domy¶li siê, ze pisz±c w³asny post wyra¿am wlasne zdanie. Narzucam je gdzie¶ komu¶? No chyba nie bardzo. Kazdy ma inn± opiniê. Jedni wol± tak czy inaczej. Jedni wol± ogolonez bo nie ¶mierdz±, a drudzy bo tak estetycznej wygl±da. Jeszcze inni lubi± nieoogolonych ch³opaków. A jedyn± osob± która tu cos insynuuje to jestes ty. Tak¿e jak masz jaki¶ problem ze sob±, to go rozwi±¿, bo mnie twoje frustracjê ¶miesz±, jak ka¿dego zreszt±.

A zapach sk±d wziê³am? Z lekcji biologii w liceum i z fizjologii oraz biochemii na studiach. W³osy + pot = bakterie = brzydki zapach.
__________________
Z roku na rok starszy, ale duchem wci±¿ jak dzieciak...
... Ju¿ nie chce mi siê czekaæ, za z³em ¶wiata uciekaæ.
skatex3 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-27, 02:10   #279
201705042038
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 5 868
Dot.: Mêskie ow³osienie i golenie miejsc intymnych - zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez skatex3 Poka¿ wiadomo¶æ
To jest forum publiczne i swoje zdanie bêdê wyra¿aæ w taki sposób jak mnie siê podoba, a nie tak jak ty sobie ¿yczysz.
No có¿, nie musisz siê dostosowywaæ do moich standardów, ja Ci tylko kulturalnie zwróci³am uwagê.


Cytat:
Napisane przez skatex3 Poka¿ wiadomo¶æ
Ale skoro masz taki problem z czytaniem ze zrozumieniem to ju¿ t³umaczê:
Jak dla mnie powinien siê goliæ. I to chyba normalne, ¿e pisz±c ¿e powinien siê goliæ wyra¿am swoje zdanie, a nie cudze? Nie muszê w ka¿dym po¶cie pisaæ MOIM ZDANIEM, bo MOIM ZDANIEM ka¿dy cz³owiek o choæby przeciêtnej inteligencji domy¶li siê, ze pisz±c w³asny post wyra¿am wlasne zdanie. Narzucam je gdzie¶ komu¶? No chyba nie bardzo. Kazdy ma inn± opiniê. Jedni wol± tak czy inaczej. Jedni wol± ogolonez bo nie ¶mierdz±, a drudzy bo tak estetycznej wygl±da. Jeszcze inni lubi± nieoogolonych ch³opaków. A jedyn± osob± która tu cos insynuuje to jestes ty. Tak¿e jak masz jaki¶ problem ze sob±, to go rozwi±¿, bo mnie twoje frustracjê ¶miesz±, jak ka¿dego zreszt±.
Nic nie musisz powtarzaæ, dobrze Ciê zrozumia³am. Rzygaæ Ci siê chce na widok nieogolonych pach i czujesz potrzebê powtarania tego raz po raz. Rozumiem.


Cytat:
Napisane przez skatex3 Poka¿ wiadomo¶æ
A zapach sk±d wziê³am? Z lekcji biologii w liceum i z fizjologii oraz biochemii na studiach. W³osy + pot = bakterie = brzydki zapach.
Oj, chyba spa³a¶ na tych lekcjach.
201705042038 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-27, 05:47   #280
victorion
Rozeznanie
 
Avatar victorion
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 975
Dot.: Mêskie ow³osienie i golenie miejsc intymnych - zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez anna87 Poka¿ wiadomo¶æ
Pot jak najbardziej mo¿e mieæ zapach, zale¿y to od stanu zdrowia, hormonów, poziomy stresu, diety i innych rzeczy. Z czasem, oczywi¶cie, nawet ten bezwonny pot bêdzie pod¶mierdywa³, równie¿ pod ogolon± pach±.

Zaraz tutaj wpadn± fetyszystki, ¿e a sk±d, misio capi³ jak ca³y autobus komunikacji miejskiej, zanim nie nauczy³y go siê goliæ, ale jako¶ nie dowierzam w te historie.

Zapachy, które mamy okazjê podziwiaæ korzystaj±c z transportu publicznego, z regu³y wydzielaj± ludzie chorzy, skacowani po wczorajszej imprezie, tacy, którzy pominêli kilka ostatnich k±pieli, ewetualnie zapomnieli zmieniæ koszulê na czas i nie w powszechnym braku woskowania dopatrywa³abym siê ¼ród³a problemu.
Ale przytoczone przypadki to przypadki ekstremalne, gdzie oczywi¶cie depilacja nie pomo¿e (a od skacowanych bardziej ni¿ zapach potu czuæ zapach gorzelni z ust ). W tym chodzi raczej o ró¿nicê przy przeciêtnej osobie która myje siê i np wejdzie do autobusu bez klimy i siê zgrzeje - wtedy zapach jej potu jest mniej intensywny gdy ma wygolone pachy ze wzglêdu na mniejsz± liczbê bakterii ni¿ gdyby mia³a tam meduzy.
victorion jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-27, 09:23   #281
stewardesa
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomo¶ci: 9 515
Dot.: Mêskie ow³osienie i golenie miejsc intymnych - zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez skatex3 Poka¿ wiadomo¶æ
Bo ja tak uwa¿am i mam prawo do takiego zdania. ;]
Higiena to nie jest pojêcie wzglêdne.
Cytat:
Napisane przez skatex3 Poka¿ wiadomo¶æ
To jest forum publiczne i swoje zdanie bêdê wyra¿aæ w taki sposób jak mnie siê podoba, a nie tak jak ty sobie ¿yczysz.

Ale skoro masz taki problem z czytaniem ze zrozumieniem to ju¿ t³umaczê:
Jak dla mnie powinien siê goliæ. I to chyba normalne, ¿e pisz±c ¿e powinien siê goliæ wyra¿am swoje zdanie, a nie cudze? Nie muszê w ka¿dym po¶cie pisaæ MOIM ZDANIEM, bo MOIM ZDANIEM ka¿dy cz³owiek o choæby przeciêtnej inteligencji domy¶li siê, ze pisz±c w³asny post wyra¿am wlasne zdanie. Narzucam je gdzie¶ komu¶? No chyba nie bardzo. Kazdy ma inn± opiniê. Jedni wol± tak czy inaczej. Jedni wol± ogolonez bo nie ¶mierdz±, a drudzy bo tak estetycznej wygl±da. Jeszcze inni lubi± nieoogolonych ch³opaków. A jedyn± osob± która tu cos insynuuje to jestes ty. Tak¿e jak masz jaki¶ problem ze sob±, to go rozwi±¿, bo mnie twoje frustracjê ¶miesz±, jak ka¿dego zreszt±.

A zapach sk±d wziê³am? Z lekcji biologii w liceum i z fizjologii oraz biochemii na studiach. W³osy + pot = bakterie = brzydki zapach.
Na razie tylko Ty siê frustrujesz i ¶mieszysz.

Tak nie wygl±da wyra¿anie w³asnego zdania. Tak wygl±da narzucanie swojego zdania innym i wyzywanie tych, którzy nie dopasowuj± siê do Twoich standardów.
Wyra¿anie w³asnego zdania: "lubiê jak mój partner jest ogolony, nie lubiê w³osów pod pachami".
Wylewanie frustracji i narzucanie swojego zdania wynikaj±cego z ignorancji i chêci obra¿ania: "moim zdaniem w³osy pod pachami s± oble¶ne i ¶wiadcz± o braku higieny".
Widzisz ró¿nicê?

To nie wiem czy nauczycielce siê pomyli³o czy Tobie, bo jest odwrotnie.
stewardesa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-27, 10:27   #282
_Sylvia
Raczkowanie
 
Avatar _Sylvia
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomo¶ci: 72
Dot.: Mêskie ow³osienie i golenie miejsc intymnych - zbiorczy.

Mój partner przycina w³oski w okolicach intymnych. Tylko to. Mi to wystarcza
_Sylvia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-27, 18:04   #283
skatex3
Obserwujê .
 
Avatar skatex3
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 598
Dot.: Mêskie ow³osienie i golenie miejsc intymnych - zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez stewardesa Poka¿ wiadomo¶æ
Higiena to nie jest pojêcie wzglêdne.
Na razie tylko Ty siê frustrujesz i ¶mieszysz.

Tak nie wygl±da wyra¿anie w³asnego zdania. Tak wygl±da narzucanie swojego zdania innym i wyzywanie tych, którzy nie dopasowuj± siê do Twoich standardów.
Wyra¿anie w³asnego zdania: "lubiê jak mój partner jest ogolony, nie lubiê w³osów pod pachami".
Wylewanie frustracji i narzucanie swojego zdania wynikaj±cego z ignorancji i chêci obra¿ania: "moim zdaniem w³osy pod pachami s± oble¶ne i ¶wiadcz± o braku higieny".
Widzisz ró¿nicê?

To nie wiem czy nauczycielce siê pomyli³o czy Tobie, bo jest odwrotnie.
Powiedz mi gdzie narzucam komu¶ swoje zdanie?!! No gdzie, konkretnie?? Mo¿e przeczytaj po raz kolejny co napisa³am? Albo mam lepsz± propozycjê:
Naucz siê czytaæ ze zrozumieniem, bo na razie to siê tylko o¶mieszasz.


A jedyne osoby, które co¶ komu¶ narzucaj± to wy - bo jako¶ ciê¿ko wam zrozumieæ, ¿e mam swoje zdanie i uwazam ze nieogoleni faceci s± obrzydliwi. Autor zada³ pytanie o nasze zdanie wiêc odpowiedzia³am. Jak ty lubisz nieoogolonych to sobie lub, mam to gdzie¶, bo ka¿dy ma inny gust. Nie wiem o co ci chodzi, bo jako¶ innych siê nie czepiacie, choæ wypowiedzieli sie w identycznym tonie. Ja swojego zdania nie zmieniê. Jest to dla mnie obrzydliwe i niehigieniczne. Dziêki za uwagê. Nie pozdrawiam.
__________________
Z roku na rok starszy, ale duchem wci±¿ jak dzieciak...
... Ju¿ nie chce mi siê czekaæ, za z³em ¶wiata uciekaæ.

Edytowane przez skatex3
Czas edycji: 2016-05-27 o 18:11
skatex3 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-27, 18:48   #284
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 8 060
Dot.: Mêskie ow³osienie i golenie miejsc intymnych - zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez skatex3 Poka¿ wiadomo¶æ
Powiedz mi gdzie narzucam komu¶ swoje zdanie?!! No gdzie, konkretnie?? Mo¿e przeczytaj po raz kolejny co napisa³am? Albo mam lepsz± propozycjê:
Naucz siê czytaæ ze zrozumieniem, bo na razie to siê tylko o¶mieszasz.


A jedyne osoby, które co¶ komu¶ narzucaj± to wy - bo jako¶ ciê¿ko wam zrozumieæ, ¿e mam swoje zdanie i uwazam ze nieogoleni faceci s± obrzydliwi. Autor zada³ pytanie o nasze zdanie wiêc odpowiedzia³am. Jak ty lubisz nieoogolonych to sobie lub, mam to gdzie¶, bo ka¿dy ma inny gust. Nie wiem o co ci chodzi, bo jako¶ innych siê nie czepiacie, choæ wypowiedzieli sie w identycznym tonie. Ja swojego zdania nie zmieniê. Jest to dla mnie obrzydliwe i niehigieniczne. Dziêki za uwagê. Nie pozdrawiam.
Je¶li piszesz 'powinien' ma to wyd¼wiêk ogólny.

Je¶li dodasz 'moim zdaniem' to wtedy nie o¶mieszasz siê, a wyra¿asz opiniê.

Polska jêzyk trudna jêzyk.
kahoko hino jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-27, 18:56   #285
skatex3
Obserwujê .
 
Avatar skatex3
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 598
Dot.: Mêskie ow³osienie i golenie miejsc intymnych - zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Poka¿ wiadomo¶æ
Je¶li piszesz 'powinien' ma to wyd¼wiêk ogólny.

Je¶li dodasz 'moim zdaniem' to wtedy nie o¶mieszasz siê, a wyra¿asz opiniê.

Polska jêzyk trudna jêzyk.
To chyba logiczne, ¿e skoro piszê swój w³asny post, a kole¶ siê pyta o to, jakie jest nasze zdanie na dany temat, to wyra¿am swoje zdanie, a nie cudze? Nie bêdê w ka¿dym po¶cie pisaæ MOIM ZDANIEM, bo nawet osoba o ¶redniej inteligencji domy¶li siê, ¿e wyra¿am swoje zdanie. Zreszt± pisa³am ju¿ o tym kilka postów do ty³u i nie bêdê siê powtarzaæ. A to ¿e WYDAJE CI SIÊ ¿e co¶ komu¶ narzucam to oznacza tylko jedno - czas na przerwê od wiza¿u.

Daleko mi do osoby narzucaj±cej swoje zdanie komu¶, wiêc serio ¶mieszne s± wasze typowowiza¿owo interpretacje.
__________________
Z roku na rok starszy, ale duchem wci±¿ jak dzieciak...
... Ju¿ nie chce mi siê czekaæ, za z³em ¶wiata uciekaæ.

Edytowane przez skatex3
Czas edycji: 2016-05-27 o 18:58
skatex3 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-27, 19:06   #286
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 8 060
Dot.: Mêskie ow³osienie i golenie miejsc intymnych - zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez skatex3 Poka¿ wiadomo¶æ
To chyba logiczne, ¿e skoro piszê swój w³asny post, a kole¶ siê pyta o to, jakie jest nasze zdanie na dany temat, to wyra¿am swoje zdanie, a nie cudze? Nie bêdê w ka¿dym po¶cie pisaæ MOIM ZDANIEM, bo nawet osoba o ¶redniej inteligencji domy¶li siê, ¿e wyra¿am swoje zdanie. Zreszt± pisa³am ju¿ o tym kilka postów do ty³u i nie bêdê siê powtarzaæ. A to ¿e WYDAJE CI SIÊ ¿e co¶ komu¶ narzucam to oznacza tylko jedno - czas na przerwê od wiza¿u.

Daleko mi do osoby narzucaj±cej swoje zdanie komu¶, wiêc serio ¶mieszne s± wasze typowowiza¿owo interpretacje.
Nie, to nie jest logiczne. Logiczne jest, ¿e pisz±c powinien odnosimy siê do ogó³u np. Ranê powinno przemywaæ 2 razy dziennie. A by wyraziæ opiniê, u¿ywamy do tego odpowiednich zwrotów np. Wg mnie lepiej, ¿eby¶ przemywa³a 4 razy dziennie, bo bêdzie czy¶ciej.

Mylnie u¿ywaj±c tych form daleko nie zajdziesz - ani na wiza¿u, ani w ¿yciu.
kahoko hino jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-27, 19:13   #287
skatex3
Obserwujê .
 
Avatar skatex3
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 598
Dot.: Mêskie ow³osienie i golenie miejsc intymnych - zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Poka¿ wiadomo¶æ
Nie, to nie jest logiczne. Logiczne jest, ¿e pisz±c powinien odnosimy siê do ogó³u np. Ranê powinno przemywaæ 2 razy dziennie. A by wyraziæ opiniê, u¿ywamy do tego odpowiednich zwrotów np. Wg mnie lepiej, ¿eby¶ przemywa³a 4 razy dziennie, bo bêdzie czy¶ciej.

Mylnie u¿ywaj±c tych form daleko nie zajdziesz - ani na wiza¿u, ani w ¿yciu.
Hahah. Tak, zaj¶æ daleko na wiza¿u to szczyt moich ambicji.

A co do mojego ¿ycia, to nic o mnie nie wiesz, nie wiesz kim jestem, co robiê, czy mam jakie¶ osi±gniêcia czy siedzê w domu i pierdzê w fotel. Tak¿e, koñcz wa¶æ, wstydu oszczêd¼.

To stwierdzenie ogólne czy twoje zdanie?
A tak w ogóle to gdzie kupi³a¶ szklan± kulê i w jakiej cenie? Mo¿e te¿ ci co¶ wywró¿ê.


Poza tym przeczytaj dok³adnie moj post, ktorego tak siê czepiasz. Jest tam napisane MOIM ZDANIEM i nie jest to post edytowany. Nawet w cytatach wystêpuj± te dwa slowa, wiec o co tak na prawdê wam chodzi? Nudzi wam siê czy pms? A mo¿e misiaczek by³ niemi³y?
__________________
Z roku na rok starszy, ale duchem wci±¿ jak dzieciak...
... Ju¿ nie chce mi siê czekaæ, za z³em ¶wiata uciekaæ.

Edytowane przez skatex3
Czas edycji: 2016-05-27 o 19:28
skatex3 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-27, 19:28   #288
201705042038
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 5 868
Dot.: Mêskie ow³osienie i golenie miejsc intymnych - zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez skatex3 Poka¿ wiadomo¶æ
Powiedz mi gdzie narzucam komu¶ swoje zdanie?!! No gdzie, konkretnie?? Mo¿e przeczytaj po raz kolejny co napisa³am? Albo mam lepsz± propozycjê:
Naucz siê czytaæ ze zrozumieniem, bo na razie to siê tylko o¶mieszasz.
No có¿, jako¶ dot±d poza Tob± nikt siê nie ¶mieje i wszystkie trzy zrozumia³y¶my Ciê dok³adnie tak samo. Przypadek? Wszystkie trzy mamy inteligencjê poni¿ej przeciêtnej? Czy mo¿e jednak dobrze Ciê zrozumia³y¶my, albo Ty wybitnie nie dopracowa³a¶ stylu wypowiedzi.


Cytat:
Napisane przez skatex3 Poka¿ wiadomo¶æ
A jedyne osoby, które co¶ komu¶ narzucaj± to wy - bo jako¶ ciê¿ko wam zrozumieæ, ¿e mam swoje zdanie i uwazam ze nieogoleni faceci s± obrzydliwi. Autor zada³ pytanie o nasze zdanie wiêc odpowiedzia³am. Jak ty lubisz nieoogolonych to sobie lub, mam to gdzie¶, bo ka¿dy ma inny gust.
Nie wiem, w moim ¶wiecie gust nie uprawnia do nazywania nikogo obrzydliwym. To ju¿ jest o parê kroków za daleko.


Cytat:
Napisane przez skatex3 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wiem o co ci chodzi, bo jako¶ innych siê nie czepiacie, choæ wypowiedzieli sie w identycznym tonie. Ja swojego zdania nie zmieniê. Jest to dla mnie obrzydliwe i niehigieniczne. Dziêki za uwagê. Nie pozdrawiam.
Jak napisa³a stewardesa - higiena nie jest pojêciem a¿ tak wzglêdnym. Ten argument jest równie bzdurny jak twierdzenie, ¿e rude w³osy s± bardziej higieniczne, ni¿ blond. A nie ka¿dy musi mieæ ochotê czytaæ po raz setny o Twoich wymiotach na jego widok.

Inni siê wypowiedzieli, ale potem skorzystali z dobrej okazji, ¿eby siedzieæ cicho. Ty siê bronisz powtarzaj±c raz po raz, jak to ludzie maj±cy inny pogl±d na kwestie zakresu depilacji s± obrzydliwi, to i kolejny raz reagujemy.
201705042038 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-27, 19:31   #289
skatex3
Obserwujê .
 
Avatar skatex3
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 598
Dot.: Mêskie ow³osienie i golenie miejsc intymnych - zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez anna87 Poka¿ wiadomo¶æ
No có¿, jako¶ dot±d poza Tob± nikt siê nie ¶mieje i wszystkie trzy zrozumia³y¶my Ciê dok³adnie tak samo. Przypadek? Wszystkie trzy mamy inteligencjê poni¿ej przeciêtnej? Czy mo¿e jednak dobrze Ciê zrozumia³y¶my, albo Ty wybitnie nie dopracowa³a¶ stylu wypowiedzi.





Nie wiem, w moim ¶wiecie gust nie uprawnia do nazywania nikogo obrzydliwym. To ju¿ jest o parê kroków za daleko.




Jak napisa³a stewardesa - higiena nie jest pojêciem a¿ tak wzglêdnym. Ten argument jest równie bzdurny jak twierdzenie, ¿e rude w³osy s± bardziej higieniczne, ni¿ blond. A nie ka¿dy musi mieæ ochotê czytaæ po raz setny o Twoich wymiotach na jego widok.

Inni siê wypowiedzieli, ale potem skorzystali z dobrej okazji, ¿eby siedzieæ cicho. Ty siê bronisz powtarzaj±c raz po raz, jak to ludzie maj±cy inny pogl±d na kwestie zakresu depilacji s± obrzydliwi, to i kolejny raz reagujemy.
Kobieto przeczytaj mój post o który sie tak do mnie dopieprzy³a¶.
Jest tam wyraznie napisane MOIM ZDANIEM
Nawet u ciebie w po¶cie w cytacie.
Wiêc serio, ogarnij sie, bo robisz gównoburze nie wiadomo o co.

NIGDZIE NIE NAPISALAM, ZE LUDZIE MAJACY INNE ZDANIE S¡ OBRZYDLIWI I NIE MAJ¡ RACJI!! Wrêcz ca³y czas powtarzam, ¿e ka¿dy ma prawo s±dziæ inaczej. To ty ca³y czas mi co¶ narzucasz!!


We¼ sie kobieto wy¶pij, albo ogarnij swoje problemy, bo serio co¶ z twoim czytaniem jest nie tak!!

Mam prawo do swojego zdania czy ci siê to podoba czy nie. Dziêkujê za uwage.
__________________
Z roku na rok starszy, ale duchem wci±¿ jak dzieciak...
... Ju¿ nie chce mi siê czekaæ, za z³em ¶wiata uciekaæ.

Edytowane przez skatex3
Czas edycji: 2016-05-27 o 19:40
skatex3 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-27, 19:40   #290
201705042038
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 5 868
Dot.: Mêskie ow³osienie i golenie miejsc intymnych - zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez skatex3 Poka¿ wiadomo¶æ
Kobieto przeczytaj mój post o który sie tak do mnie dopieprzy³a¶.
Jest tam wyraznie napisane MOIM ZDANIEM
Nawet u ciebie w po¶cie w cytacie.
Wiêc serio, ogarnij sie, bo robisz gównoburze nie wiadomo o co.


Mam prawo do swojego zdania czy ci siê to podoba czy nie. Dziêkujê za uwage.
No to ja zapyta³am, co jest obrzydliwego i niehigienicznego we w³osach i Ty zakwit³a¶ ze swoimi md³o¶ciami i fantazjami.

"Ka¿dy, kto uwa¿a inaczej, ni¿ ja, to oblech" to jest narzucanie swojego zdania. Rodem z gimnazjum, ale jednak.

No i je¶li ni widzisz ró¿nicy miêdzy "a ja wolê ogolonych", albo "mam taki fetysz, ¿e z ow³osionym nie dam rady" a "niedobrze mi na widok takich, na pewno ¶mierdz±", no to ja ju¿ nie wiem.
201705042038 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-27, 19:40   #291
skatex3
Obserwujê .
 
Avatar skatex3
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 598
Dot.: Mêskie ow³osienie i golenie miejsc intymnych - zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez anna87 Poka¿ wiadomo¶æ
No to ja zapyta³am, co jest obrzydliwego i niehigienicznego we w³osach i Ty zakwit³a¶ ze swoimi md³o¶ciami i fantazjami.

"Ka¿dy, kto uwa¿a inaczej, ni¿ ja, to oblech" to jest narzucanie swojego zdania. Rodem z gimnazjum, ale jednak.

No i je¶li ni widzisz ró¿nicy miêdzy "a ja wolê ogolonych", albo "mam taki fetysz, ¿e z ow³osionym nie dam rady" a "niedobrze mi na widok takich, na pewno ¶mierdz±", no to ja ju¿ nie wiem.
Ale gdzie ja napisalam, ¿e kazdy kto uwaza inaczej to oblech?

Z tob± serio jest co¶ nie tak.
__________________
Z roku na rok starszy, ale duchem wci±¿ jak dzieciak...
... Ju¿ nie chce mi siê czekaæ, za z³em ¶wiata uciekaæ.

Edytowane przez skatex3
Czas edycji: 2016-05-27 o 19:43
skatex3 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-27, 19:44   #292
201705042038
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 5 868
Dot.: Mêskie ow³osienie i golenie miejsc intymnych - zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez skatex3 Poka¿ wiadomo¶æ
Ale gdzie ja napisalam, ¿e kazdy kto uwaza inaczej to oblech?
Np. tutaj:

Cytat:
Napisane przez skatex3 Poka¿ wiadomo¶æ
A jedyne osoby, które co¶ komu¶ narzucaj± to wy - bo jako¶ ciê¿ko wam zrozumieæ, ¿e mam swoje zdanie i uwazam ze nieogoleni faceci s± obrzydliwi.
201705042038 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-27, 19:49   #293
skatex3
Obserwujê .
 
Avatar skatex3
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 598
Dot.: Mêskie ow³osienie i golenie miejsc intymnych - zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez anna87 Poka¿ wiadomo¶æ
Np. tutaj:
Ty tak serio? XD

Napisalam wyra¼nie, ¿e dla mnie nieogoleni faceci s± obrzydliwi. A nie, ¿e ka¿dy kto uwaza inaczej jest obrzydliwy. Ogarnij siê.

Czytania ze zrozumieniem uczono w podstawówce. Nie wiem czy przespa³a¶ ten etap, ale polecam wróciæ do niego.
__________________
Z roku na rok starszy, ale duchem wci±¿ jak dzieciak...
... Ju¿ nie chce mi siê czekaæ, za z³em ¶wiata uciekaæ.

Edytowane przez skatex3
Czas edycji: 2016-05-27 o 19:50
skatex3 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-27, 19:52   #294
201705042038
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 5 868
Dot.: Mêskie ow³osienie i golenie miejsc intymnych - zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez skatex3 Poka¿ wiadomo¶æ
Ty tak serio? XD

Napisalam wyra¼nie, ¿e dla mnie nieogoleni faceci s± obrzydliwi. A nie, ¿e ka¿dy kto uwaza inaczej jest obrzydliwy. Ogarnij siê.

Czytania ze zrozumieniem uczono w podstawówce. Nie wiem czy przespa³a¶ ten etap, ale polecam wróciæ do niego.
Tak, ja tak na serio. Ci mê¿czy¼ni maj± inne zdanie na temat SWOICH w³asnych w³osów i nikt nie powinien ich z tego powodu obra¿aæ. Tak, ja tak zupe³nie powa¿nie.

I odpu¶æ sobie obra¿anie mnie i prowokacje, to siê nie uda.
201705042038 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-27, 20:01   #295
skatex3
Obserwujê .
 
Avatar skatex3
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 598
Dot.: Mêskie ow³osienie i golenie miejsc intymnych - zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez anna87 Poka¿ wiadomo¶æ
Tak, ja tak na serio. Ci mê¿czy¼ni maj± inne zdanie na temat SWOICH w³asnych w³osów i nikt nie powinien ich z tego powodu obra¿aæ. Tak, ja tak zupe³nie powa¿nie.

I odpu¶æ sobie obra¿anie mnie i prowokacje, to siê nie uda.
Ja nikogo nie obra¿am, a prowokacje wychodz± z twojej strony. Wywo³ujesz gównoburze pod ka¿dym tematem, w którym siê udzielasz.

Dla mnie s± obrzydliwi. Je¶li napiszê, ¿e nie lubiê pomidorów, bo moim zdaniem s± obrzydliwe i ¶mierdz±, to wszyscy którzy pomidory ubóstwiaj± maj± wymagaæ ode mnie przeprosin, bo ich urazi³am? Mam odruch wymiotny na widok w³osów pod pachami i nic na to nie poradzê.

A tymczasem zapraszam do lektury czytania ze zrozumieniem. Mo¿e jak poczytasz co¶ innego ni¿ wiza¿ to och³oniesz.
__________________
Z roku na rok starszy, ale duchem wci±¿ jak dzieciak...
... Ju¿ nie chce mi siê czekaæ, za z³em ¶wiata uciekaæ.

Edytowane przez skatex3
Czas edycji: 2016-05-27 o 20:03
skatex3 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-27, 20:06   #296
201705042038
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 5 868
Dot.: Mêskie ow³osienie i golenie miejsc intymnych - zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez skatex3 Poka¿ wiadomo¶æ
Dla mnie s± obrzydliwi. Je¶li napiszê, ¿e nie lubiê pomidorów, bo moim zdaniem s± obrzydliwe i ¶mierdz±, to wszyscy którzy pomidory ubóstwiaj± maj± wymagaæ ode mnie przeprosin, bo ich urazi³am? Mam odruch wymiotny na widok w³osów pod pachami i nic na to nie poradzê.
Cz³owiek to nie warzywo. Tak, obra¿asz innych ludzi i my¶lê, ¿e doskonale o tym wiesz.
My¶lê, ¿e zrozumia³am Ciê bardzo dobrze. I to napewno nie ja siê tutaj denerwuje.
201705042038 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-27, 20:08   #297
skatex3
Obserwujê .
 
Avatar skatex3
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 598
Dot.: Mêskie ow³osienie i golenie miejsc intymnych - zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez anna87 Poka¿ wiadomo¶æ
Cz³owiek to nie warzywo. Tak, obra¿asz innych ludzi i my¶lê, ¿e doskonale o tym wiesz.
My¶lê, ¿e zrozumia³am Ciê bardzo dobrze. I to napewno nie ja siê tutaj denerwuje.
Ty tu jeszcze?
__________________
Z roku na rok starszy, ale duchem wci±¿ jak dzieciak...
... Ju¿ nie chce mi siê czekaæ, za z³em ¶wiata uciekaæ.
skatex3 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-27, 21:10   #298
stewardesa
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomo¶ci: 9 515
Dot.: Mêskie ow³osienie i golenie miejsc intymnych - zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez skatex3 Poka¿ wiadomo¶æ
Powiedz mi gdzie narzucam komu¶ swoje zdanie?!! No gdzie, konkretnie?? Mo¿e przeczytaj po raz kolejny co napisa³am? Albo mam lepsz± propozycjê:
Naucz siê czytaæ ze zrozumieniem, bo na razie to siê tylko o¶mieszasz.
Cytat:
Napisane przez skatex3 Poka¿ wiadomo¶æ
A jedyne osoby, które co¶ komu¶ narzucaj± to wy - bo jako¶ ciê¿ko wam zrozumieæ, ¿e mam swoje zdanie i uwazam ze nieogoleni faceci s± obrzydliwi. Autor zada³ pytanie o nasze zdanie wiêc odpowiedzia³am. Jak ty lubisz nieoogolonych to sobie lub, mam to gdzie¶, bo ka¿dy ma inny gust. Nie wiem o co ci chodzi, bo jako¶ innych siê nie czepiacie, choæ wypowiedzieli sie w identycznym tonie. Ja swojego zdania nie zmieniê. Jest to dla mnie obrzydliwe i niehigieniczne. Dziêki za uwagê. Nie pozdrawiam.

Cytat:
Napisane przez skatex3 Poka¿ wiadomo¶æ
Tak¿e, koñcz wa¶æ, wstydu oszczêd¼.
Tego frazeologizmu u¿ywasz b³êdnie. Chocia¿ w sumie pasuje.
Cytat:
Napisane przez anna87 Poka¿ wiadomo¶æ
No có¿, jako¶ dot±d poza Tob± nikt siê nie ¶mieje i wszystkie trzy zrozumia³y¶my Ciê dok³adnie tak samo. Przypadek?
Spiseg.
Cytat:
Napisane przez skatex3 Poka¿ wiadomo¶æ
Ty tak serio? XD

Napisalam wyra¼nie, ¿e dla mnie nieogoleni faceci s± obrzydliwi. A nie, ¿e ka¿dy kto uwaza inaczej jest obrzydliwy. Ogarnij siê.
Tote¿ do tego siê odnosimy.
Cytat:
Napisane przez skatex3 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja nikogo nie obra¿am, a prowokacje wychodz± z twojej strony. Wywo³ujesz gównoburze pod ka¿dym tematem, w którym siê udzielasz.
Gdzie np.?
Cytat:
Napisane przez skatex3 Poka¿ wiadomo¶æ
Dla mnie s± obrzydliwi.
Napisz to jeszcze raz, nie zrozumia³y¶my.
stewardesa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-27, 21:11   #299
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 6 200
Dot.: Mêskie ow³osienie i golenie miejsc intymnych - zbiorczy.

Dajcie spokój dziewczyny
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-27, 21:16   #300
skatex3
Obserwujê .
 
Avatar skatex3
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 598
Dot.: Mêskie ow³osienie i golenie miejsc intymnych - zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez stewardesa Poka¿ wiadomo¶æ

Tego frazeologizmu u¿ywasz b³êdnie. Chocia¿ w sumie pasuje.
Spiseg.
Tote¿ do tego siê odnosimy.
Gdzie np.?
Napisz to jeszcze raz, nie zrozumia³y¶my.
Mam prawo do w³asnego zdania i mam prawo uwa¿aæ co¶ za obrzydliwe, nawet nieogolonege pachy twojego misiaczka. A to ¿e ciê to boli, to ju¿ nie mój problem.

Zreszt± nie ma co dyskutowaæ z betonem o zerowej umiejêtno¶ci czytania za zrozumieniem.
__________________
Z roku na rok starszy, ale duchem wci±¿ jak dzieciak...
... Ju¿ nie chce mi siê czekaæ, za z³em ¶wiata uciekaæ.

Edytowane przez skatex3
Czas edycji: 2016-05-27 o 21:20
skatex3 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-08-24 18:29:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:11.