ropienie uszu po latach od przebicia... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-28, 19:47   #1
Akwizgranka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 62

ropienie uszu po latach od przebicia...


Drogie Wizażanki,

mam nietypowy problem z ropiejącymi dziurkami po kolczykach. Przebiłam uszy bodajże w 2007 roku i od tamtej pory noszę kolczyki. Nigdy nie miałam żadnych problemów z ropieniem, bez względu na to, z jakiego metalu były haczyki.
Nagle, parę miesięcy temu, stało się coś dziwnego - uszy zaczęły mi ropieć, a dziurki strasznie boleć. Kiedy wyjmuję kolczyki z uszu, krzywię się przy tym z bólu. Czasem nawet pojawia się krew. Kiedy odstawiam noszenie kolczyków na jakiś czas, dziurki zaczynają ekspresowo zarastać, z czym wcześniej też nie było problemu. Co się mogło stać i co z tym można zrobić?
Akwizgranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-29, 13:05   #2
Lilith33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1
Dot.: ropienie uszu po latach od przebicia...

Nie wiem co się mogło stać ani czego sa to przyczyny... ja jedynie polecam noszenie złotych kolczyków przed dłuższy czas zanim się nie zagoją. Miałam kiedyś podobny problem - bolały mnie dziurki w uszach i ropiały... ponosiłam kilka dni złote kolczyki i wszystko przeszło.
Może dostałaś jakiegoś uczulenia na materiały z ktorych są wykonane? Nosisz złote/srebrne - czy tanie zakupione w sklepie?
Lilith33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-29, 14:23   #3
matkaWariatka2
BAN stały
 
Avatar matkaWariatka2
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 96
Dot.: ropienie uszu po latach od przebicia...

zgadzam sie z wypowiedzia powyzej, ja mialam problemy bedac dzieckiem. Moglam nosic tylko i wylacznie zloto, a zaczelo sie to od wlasnie posrebrzanych, tanich kolczykow. Jesli uszy Cie bola podczas noszenia, to wkladaj kazdego dnia tylko na chwile aby dziurki nie zarosly.
matkaWariatka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-29 15:23:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:27.