Śląskie Panny Młode cz.III - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-24, 10:17   #3691
Paulina99999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 266
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość

Paulina teraz w Vistuli jest promocja 50% przy zakupach powyżej 4 tys, 40% przy zakupach powyżej 2 tys. My załapaliśmy się na 50% bo Tż kupował garnitur, mój tata też i się zebrało
Niestety u nas wszyscy mają garnitury, tylko nie mój TŻ, więc to się nie sprawdzi, no chyba, że z forum będzie ktoś chętny się dołączyć
Paulina99999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 10:22   #3692
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

My kupiliśmy w styczniu już garnitur w Vistuli, miałam bon -30% z portalu twoja suknia. Kiedyś zapisałam się na akcje "wygraj suknie" i po pewnym czasie zadzwoniła babka że będzie losowanie i czy już kupiłam sukienkę, suknie kupiłam ale niestety okazało się że mój salon nie brał udziału w tej promocji i jako pocieszenie otrzymałam bon właśnie do Vistuli i Wólczanki.

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 11:41   #3693
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Paulina99999 Pokaż wiadomość
Niestety u nas wszyscy mają garnitury, tylko nie mój TŻ, więc to się nie sprawdzi, no chyba, że z forum będzie ktoś chętny się dołączyć


Możecie dobrać do garnituru jakieś koszule/pasek/krawat/spinki/buty byleby wyszło 2 tys i wtedy jest -40%
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 12:12   #3694
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Dziewczyny fotograf Dominik Paprocki.
Gdzieś o nim czytałam ale chyba nie tu.
Znacie?

No i ciężki wybór
dj Primo czy Dj Rafał Freitag?
Pierwszy wygadany,prawie mi cały scenariusz wesela opowiedzial, drugi bardziej skryty.
__________________


Edytowane przez Darianna25
Czas edycji: 2016-05-24 o 21:01
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 08:57   #3695
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Rafał super, polecam baaardzo!
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 09:19   #3696
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Padło na dj Rafała.
Fotografa mamy Architekt Wpomnień.
Decyzje podjęte możemy jechać do domu.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 11:56   #3697
majlenka_
Zakorzenienie
 
Avatar majlenka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 064
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Paulina99999 Pokaż wiadomość
Niestety u nas wszyscy mają garnitury, tylko nie mój TŻ, więc to się nie sprawdzi, no chyba, że z forum będzie ktoś chętny się dołączyć
jeśli chcesz to mam rabat 30 % rabatu do vistuli i 30% do wólczanki. My nie skorzystaliśmy, bo dostaliśmy go jak już wszystko kupiliśmy, więc go nie potrzebujemy, a Wy może skorzystacie jak coś to priv
majlenka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-25, 12:09   #3698
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

W Vistuli jest -30% na cały asortyment tak czy inaczej tera


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 12:21   #3699
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Widziałyscie jaką Marina Łuczenko maiła piękna suknie?

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 12:35   #3700
Paulina99999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 266
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Widziałyscie jaką Marina Łuczenko maiła piękna suknie?

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
tak, pięknie wyglądała!

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Cytat:
Napisane przez majlenka_ Pokaż wiadomość
jeśli chcesz to mam rabat 30 % rabatu do vistuli i 30% do wólczanki. My nie skorzystaliśmy, bo dostaliśmy go jak już wszystko kupiliśmy, więc go nie potrzebujemy, a Wy może skorzystacie jak coś to priv
Dziękuję, widziałam podobne bony na portalu twoja suknia . pe-el
Jeszcze się nie wybieramy, gdzieś za miesiąc, półtora, dopiero wtedy wydrukuję go
Paulina99999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 13:02   #3701
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Paulina99999 Pokaż wiadomość
Dziękuję, widziałam podobne bony na portalu twoja suknia . pe-el
Jeszcze się nie wybieramy, gdzieś za miesiąc, półtora, dopiero wtedy wydrukuję go
wiesz, ze nawet jak zapiszesz takim szyfrem adres innej strony, to i tak to widzę? serio, nie ma potrzeby aż tak ukrywać jeśli coś faktycznie polecamy.


my mamy kartę do vistuli i praktycznie zawsze kupujemy ze zniżką 30%, warto sobie wyrobić
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-30, 09:33   #3702
Paulina99999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 266
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Dziewczyny, czy Wy też miałyście na próbnym makijażu tyle tapety na sobie? strasznie się źle z tym czułam, tak bardzo sztucznie. Makijaż sam w sobie piękny, tylko mój TŻ jak mnie zobaczył, to powiedział: oooo nie, Ty tak nie możesz wyglądać w dniu ślubu za dużo tej tapety masz!
Na codzień maluję się bardzo delikatnie, żadne podkłady itp, jedynie krem, puder w kamieniu i tusz.
Paulina99999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-30, 09:39   #3703
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Byłam ostatnio przy robieniu próbnego makijażu, już na końcówce. Dziewczyna bardzo ładnie wyglądała ale też źle się czuła, coś mówiła własnie że za dużo itp, słyszałam jak makijazystka mówiła żeby trochę w tym makijażu pochodzić bo po godzinie, dwóch on nie będzie już tak bardzo widoczny. Myślę że one tak malują z myślą o zdjęciach. Do sesji zdjęciowych makijaże są ciężkie. Paulina u kogo byłaś, u matleeny? Ja jeszcze próbnego nie miałam a na codzień nie maluje się wcale, też ciekawa jestem jak się będę czuła.
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-30, 10:19   #3704
Paulina99999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 266
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Byłam ostatnio przy robieniu próbnego makijażu, już na końcówce. Dziewczyna bardzo ładnie wyglądała ale też źle się czuła, coś mówiła własnie że za dużo itp, słyszałam jak makijazystka mówiła żeby trochę w tym makijażu pochodzić bo po godzinie, dwóch on nie będzie już tak bardzo widoczny. Myślę że one tak malują z myślą o zdjęciach. Do sesji zdjęciowych makijaże są ciężkie. Paulina u kogo byłaś, u matleeny? Ja jeszcze próbnego nie miałam a na codzień nie maluje się wcale, też ciekawa jestem jak się będę czuła.
tak, u Matleeny byłam. Muszę Wam powiedzieć, że to bardzo utalentowana i sympatyczna dziewczyna. Jest B A R D Z O dokładna. Na pewno nie będę żałować, że trochę dużo zapłacę.
Chodziłam z makijażem kilka godzin, i to co mowisz, to prawda - makijaż stapia się z twarzą i wygląda lepiej, ale i tak pozostaje wrażenie dużej ilości podkładu itp.
No nic, zdecydowałam, że pozostanę przy makijażu, jaki miałam zrobiony, jedynie poproszę o troche mniejsze ilości podkładu. Akcent miałam położony na oczy, wszystko utrzymane w kolorze brązowym.

Robiłam też microblading i jestem straaaaasznie zadowlona, jeśli się któraś z Was zastanawia, to bez dwóch zdań polecam jak się zagoi to pokażę
Paulina99999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-30, 10:45   #3705
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Miałam ochotę na microblading u matleeny właśnie ale ja to się jednak boję takich rzeczy. Gdyby to schodzilo po czasie w 100% że skóry to bym miała mniejsze obawy. Uzupełniać to trzeba co jakiś czas a do końca to chyba nigdy nie schodzi. Raz ze obawy mam jak się bedzie wyglądać w chwili obecnej, dwa o to jak będę wyglądać za 20lat kiedy już na pewno korzystać z tego nie będę

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-30, 11:42   #3706
Paulina99999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 266
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Miałam ochotę na microblading u matleeny właśnie ale ja to się jednak boję takich rzeczy. Gdyby to schodzilo po czasie w 100% że skóry to bym miała mniejsze obawy. Uzupełniać to trzeba co jakiś czas a do końca to chyba nigdy nie schodzi. Raz ze obawy mam jak się bedzie wyglądać w chwili obecnej, dwa o to jak będę wyglądać za 20lat kiedy już na pewno korzystać z tego nie będę
A ja wychodzę z założenia, że dobrze jest wyglądać, życie jedno, w dodatku krótkie, więc warto ryzykować. Tym bardziej, że widzisz jakie ona cudeńka robi i wygląda to na żywo naturalnie
Możesz sobie henną zrobić i zobaczysz jak wyglądasz, henna po 1-2 tyg zejdzie całkowicie.
Ja nie wiem co będzie jutro, a Ty pytasz jak będziesz wyglądać za 20 lat nie wiem, nie wybiegam tak w przód i nie martwię się na zapas, bo jest to bez sensu, akurat w tym przypadku (w przypadku brwi).
Paulina99999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-30, 11:46   #3707
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Paulina tez mam makijaż u Matleeny próbny jeszcze przede mną ale tez obawiam sie efektu maski :/ ja na codzień maluje tylko rzęsy wiec tym bardziej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-30, 12:08   #3708
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Mnie matlena malowala i na slub i na sesje. Makijaz mocny ale na zdjeciach to podstawa. Na codzien sie maluje tylko rzesy a tutaj ryp pelny make up ale zdjecia ze slubu cudowne
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-30, 12:13   #3709
Paulina99999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 266
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Paulina tez mam makijaż u Matleeny próbny jeszcze przede mną ale tez obawiam sie efektu maski :/ ja na codzień maluje tylko rzęsy wiec tym bardziej
Wiesz co, kolor podkladu i wszystkich innych mazideł dobiera idealnie do odcienia Twojej skóry, tylko, jak dla mnie, bardzo dużo tego na twarzy, ale pewnie tylko dlatego, że też się prawie nie maluję. W zasadzie w dniu ślubu pozostanę przy tym samym, poproszę o mniej podkładu.
Kiedy idziesz na próbny? na pewno nie będziesz żałować!
Paulina99999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-30, 13:07   #3710
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Dzieczyny Matleena juz nie dojeżdza do klientek na makijaż ślubny?
Byla ktoraś na makijażu ślubnym u makijażystki z fotografem?
Ja jakoś sobie tego nie wyobrażam.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-30, 13:10   #3711
Paulina99999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 266
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Dzieczyny Matleena juz nie dojeżdza do klientek na makijaż ślubny?
Byla ktoraś na makijażu ślubnym u makijażystki z fotografem?
Ja jakoś sobie tego nie wyobrażam.
od przyszłego roku nie dojeżdża, trzeba dojechać do niej

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
Mnie matlena malowala i na slub i na sesje. Makijaz mocny ale na zdjeciach to podstawa. Na codzien sie maluje tylko rzesy a tutaj ryp pelny make up ale zdjecia ze slubu cudowne
A jest możliwość, żebyś wyczarowała jedno zdjęcie, na którym widać efekty pracy makijażystki i fotografa?
Paulina99999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-30, 13:20   #3712
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Paulina99999 Pokaż wiadomość
od przyszłego roku nie dojeżdża, trzeba dojechać do niej

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------


A jest możliwość, żebyś wyczarowała jedno zdjęcie, na którym widać efekty pracy makijażystki i fotografa?
Cos znajde :d
Napisz do mnie pw zgadamy sie na fb
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-30, 13:30   #3713
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Paulina99999 Pokaż wiadomość
Wiesz co, kolor podkladu i wszystkich innych mazideł dobiera idealnie do odcienia Twojej skóry, tylko, jak dla mnie, bardzo dużo tego na twarzy, ale pewnie tylko dlatego, że też się prawie nie maluję. W zasadzie w dniu ślubu pozostanę przy tym samym, poproszę o mniej podkładu.
Kiedy idziesz na próbny? na pewno nie będziesz żałować!
Nie no wydaje mi się, że żałować nie będę słyszałam same pozytywne opinie no i kupa hajsu leci
jeszcze się nie umówiłam, nie mam okazji :/ Ty byłaś tak w zwykły dzień czy jakas próba na imprezę?
Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Dzieczyny Matleena juz nie dojeżdza do klientek na makijaż ślubny?
Byla ktoraś na makijażu ślubnym u makijażystki z fotografem?
Ja jakoś sobie tego nie wyobrażam.
Jeśli umówiłaś się przed informacją o tym, że nie dojeżdża to ta informacja Cie nie dotyczy

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
Cos znajde :d
Napisz do mnie pw zgadamy sie na fb
Ja też bym chciała
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-30, 13:31   #3714
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Nie no wydaje mi się, że żałować nie będę słyszałam same pozytywne opinie no i kupa hajsu leci
jeszcze się nie umówiłam, nie mam okazji :/ Ty byłaś tak w zwykły dzień czy jakas próba na imprezę?

Jeśli umówiłaś się przed informacją o tym, że nie dojeżdża to ta informacja Cie nie dotyczy

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------



Ja też bym chciała
No niestety jakby odpisała na moje wiadomosci to bym się umowiła a tak już raczej tego nie zrobię.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 09:08   #3715
Paulina99999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 266
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
Cos znajde :d
Napisz do mnie pw zgadamy sie na fb
Napisałam

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
No niestety jakby odpisała na moje wiadomosci to bym się umowiła a tak już raczej tego nie zrobię.
Może gdzieś wiadomość wpadła do folderu "inne" i jej nie zauważyła? Można zawsze przedzwonić, jeśli Ci tak bardzo zależy na makijażu

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Nie no wydaje mi się, że żałować nie będę słyszałam same pozytywne opinie no i kupa hajsu leci
jeszcze się nie umówiłam, nie mam okazji :/ Ty byłaś tak w zwykły dzień czy jakas próba na imprezę?
byłam w piątek po pracy, nie byłam wtedy na imprezie, makijaż miałam robiony ok 15.00,a szłam spać ok północy, wszytko fajnie się trzymało
Paulina99999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 09:44   #3716
cherry1988
Raczkowanie
 
Avatar cherry1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 356
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Paulina99999 Pokaż wiadomość
tak, u Matleeny byłam. Muszę Wam powiedzieć, że to bardzo utalentowana i sympatyczna dziewczyna. Jest B A R D Z O dokładna. Na pewno nie będę żałować, że trochę dużo zapłacę.
Chodziłam z makijażem kilka godzin, i to co mowisz, to prawda - makijaż stapia się z twarzą i wygląda lepiej, ale i tak pozostaje wrażenie dużej ilości podkładu itp.
No nic, zdecydowałam, że pozostanę przy makijażu, jaki miałam zrobiony, jedynie poproszę o troche mniejsze ilości podkładu. Akcent miałam położony na oczy, wszystko utrzymane w kolorze brązowym.
Paulina, weź pod uwagę, że dla Ciebie szokiem jest taka ilość kosmetyków, kiedy na co dzień się nie malujesz. Po drugie, na zdjęciach musisz wyglądać ładnie, a przy małej ilości podkładu itp może efekt nie być już taki fajny. Poza tym czeka Cię sporo życzeń, całowania się, przytulania, a wtedy "tapeta" lubi zejść Mnie i siostrę malowała Matleena na jej ślub, makijaż przetrwał do samego rana i PM wyglądała super.

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Miałam ochotę na microblading u matleeny właśnie ale ja to się jednak boję takich rzeczy. Gdyby to schodzilo po czasie w 100% że skóry to bym miała mniejsze obawy. Uzupełniać to trzeba co jakiś czas a do końca to chyba nigdy nie schodzi. Raz ze obawy mam jak się bedzie wyglądać w chwili obecnej, dwa o to jak będę wyglądać za 20lat kiedy już na pewno korzystać z tego nie będę
Microblading nie utrzymuje się tak długo jak tradycyjny makijaż permenentny. Z założenia powinien przetrwać do 18miesięcy


Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Nie no wydaje mi się, że żałować nie będę słyszałam same pozytywne opinie no i kupa hajsu leci
jeszcze się nie umówiłam, nie mam okazji :/ Ty byłaś tak w zwykły dzień czy jakas próba na imprezę?
Mogę podesłać zdjęcia z wesela moje siostry - byłyśmy obie malowane przez Matleenę.
__________________
'88


13.10.2013r.

06.12.2014r.

13.08.2016r.
cherry1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 09:53   #3717
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cherry bardzo chętnie zobaczę zdjęcia

Dziewczyny polecacie jakiś kurs tańca?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 13:32   #3718
Paulina99999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 266
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość

Dziewczyny polecacie jakiś kurs tańca?
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tez się wybieramy gdzies, jeszcze nie wiem gdzie
Tu, na forum było polecane Studio Tanca Silesia, w Chorzowie na Wolności.


Nasze dokumenty już są w USC, w poniedziałek idziemy je odebrać, w sobotę dać na zapowiedzi do mojej parafii i tyle z papierkowej roboty.

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Cytat:
Napisane przez cherry1988 Pokaż wiadomość
Paulina, weź pod uwagę, że dla Ciebie szokiem jest taka ilość kosmetyków, kiedy na co dzień się nie malujesz. Po drugie, na zdjęciach musisz wyglądać ładnie, a przy małej ilości podkładu itp może efekt nie być już taki fajny. Poza tym czeka Cię sporo życzeń, całowania się, przytulania, a wtedy "tapeta" lubi zejść Mnie i siostrę malowała Matleena na jej ślub, makijaż przetrwał do samego rana i PM wyglądała super.
.
Wlasnie wiem, dlatego oswajam się z tą myślą, chyba zacznę się mocniej malować, żeby nie być zbyt zaskoczoną
Pokaż zdjęcia, proszę

Edytowane przez Paulina99999
Czas edycji: 2016-06-02 o 13:31
Paulina99999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 14:38   #3719
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Paulina99999 Pokaż wiadomość
Tez się wybieramy gdzies, jeszcze nie wiem gdzie
Tu, na forum było polecane Studio Tanca Silesia, w Chorzowie na Wolności.


Nasze dokumenty już są w USC, w poniedziałek idziemy je odebrać, w sobotę dać na zapowiedzi do mojej parafii i tyle z papierkowej roboty.
Zadzwonimy tam, dzięki
My USC załatwiliśmy od ręki
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 21:21   #3720
cherry1988
Raczkowanie
 
Avatar cherry1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 356
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Cherry bardzo chętnie zobaczę zdjęcia
Cytat:
Napisane przez Paulina99999 Pokaż wiadomość
Pokaż zdjęcia, proszę
Dziewczyny, wysłałam Wam wiadomość priv.
__________________
'88


13.10.2013r.

06.12.2014r.

13.08.2016r.
cherry1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-21 17:40:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:28.