owłosienie na twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-07, 10:42   #1
nanana08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 18

owłosienie na twarzy


Moim problem jest owłosienie na twarzy. Chodzi mi zwłaszcza o policzki, baki i brodę, wąsik depiluje juz od jakiegoś czasu. Moje włoski na twarzy są jasne, ale dosyć długie, widoczne i świecą się pod światło bądź na słońcu, co mnie krępuje. Zastanawiam się nad depilacja twarzy woskiem, jednak czy włoski nie odrosną grubsze i ciemniejsze? Po jakim czasie odrosną? Jak długie muszą być żeby powtórzyć zabieg?
nanana08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 11:16   #2
Amylkad
Raczkowanie
 
Avatar Amylkad
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 153
Dot.: owłosienie na twarzy

A czym najlepiej zdepilować wąsik?

Mam ciemną karnację i nieco więcej ciemniejszych włosków nad górną wargą, właściwie z daleka tego nie widać, ale jak się przyjrzeć to jednak wygląda jak wąsik. Czym to potraktować tak, żeby nie odrastało ciemniejsze i silniejsze?
__________________
"Bądź szczęśliwy teraz, bez powodu, bo nie będziesz szczęśliwy nigdy"

Idealny rok, by rozpocząć zmiany w swoim życiu!
Amylkad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 21:02   #3
FireWire
Raczkowanie
 
Avatar FireWire
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 113
GG do FireWire
Dot.: owłosienie na twarzy

Niby plastry specjalnie do twarzy pomogą.. i takie inne. Ale najlepiej to poświęcić troszkę czasu, światło DZIENNE, pęseta do ręki i jedziemy ; )
Broń Boże maszynką czy czymś ; p
Kładę nacisk na światło dzienne, bo musi to być światło białe. Chyba, ze masz żarówki w łazience ze światłem białym, lecz najczęściej spotyka się żarówki cieple. Więc przy oknie usiąść, lusterko, i zabieg ; )
FireWire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 08:37   #4
Martka72
Zadomowienie
 
Avatar Martka72
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kujawy i Pomorze
Wiadomości: 1 102
Dot.: owłosienie na twarzy

Cytat:
Napisane przez nanana08 Pokaż wiadomość
Moim problem jest owłosienie na twarzy. Chodzi mi zwłaszcza o policzki, baki i brodę, wąsik depiluje juz od jakiegoś czasu. Moje włoski na twarzy są jasne, ale dosyć długie, widoczne i świecą się pod światło bądź na słońcu, co mnie krępuje. Zastanawiam się nad depilacja twarzy woskiem, jednak czy włoski nie odrosną grubsze i ciemniejsze? Po jakim czasie odrosną? Jak długie muszą być żeby powtórzyć zabieg?
..wiele kobiet ma taki problem..ja bym na Twoim miejscu z policzkami ,bakami nic nie robiła bo odrosną i tak ..i raczej problem może się nasiilić...rozumiem że to może byc krępujące ale wyobraź sobie jak krępujące będzie jak takie włoski zaczną odrastać ciemniejsze
__________________

Rudzielec o farbowaniu i pielęgnacji skóry wrażliwej...


Początkująca włosomaniaczka

www.red-head-rules.blogspot.com
Martka72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 11:55   #5
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: owłosienie na twarzy

Cytat:
Napisane przez Martka72 Pokaż wiadomość
..wiele kobiet ma taki problem..ja bym na Twoim miejscu z policzkami ,bakami nic nie robiła bo odrosną i tak ..i raczej problem może się nasiilić...rozumiem że to może byc krępujące ale wyobraź sobie jak krępujące będzie jak takie włoski zaczną odrastać ciemniejsze
Bzdura. Nic ciemniejsze nie zacznie odrastać z powodu depilacji Włoski można usunąć woskiem lub specjalnym kremem do depilacji twarzy, na to pozabiegu koniecznie coś łagodzącego - żel aloesowy, pantenol, bepanten, łagodząca oliwka itp. I jak zabieg wykona się wieczorem, kilka razy porządnie nasmaruje to rano będzie gładziutka skóra bez zaczerwienienia.
A te włoski napewno są widoczne? Zapytaj znajomych o opinię, bo często się samemu widzi problem w czymś, czego nikt nie zauważa. Bo jeśli masz jasne to pewnie niezbyt widoczne
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 08:45   #6
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: owłosienie na twarzy

Depilacja, czyli wyrwanie włosa razem z cebulką nie powoduje wzmożonego wzrostu nowych włosów, ani ich nie przyciemnia. Włosy po depilacji stają się cieńsze i słabsze - mam nadzieję, że ten mit o ciemniejszych i mocniejszych włosach po depilacji w końcu zniknie! On tyczy się golenia a nie depilacji.

Do depilacji twarzy zalecana jest depilacja nitką.
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 11:25   #7
Katiya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 25
Dot.: owłosienie na twarzy

Golenie również nie powoduje wzmocnienia włosa czy jego ciemniejszego koloru. Po prostu taki włos jest rośnie jak jest przycięty, czyli najczęściej krzywo. Przez co wydaje się wzmocniony, a wcale nie jest.

No cóż, uważam, że raczej nie ma potrzeby robenia czegoś z baczkami. Prawie każda dziewczyna z ciemny włosami ma je dość wyraźne i nikt się tym nie przejmuje. Depilacja policzków? Myślę, że to kolejna rzecz, która jest zbędna. Tak naprawdę jakby się przyjrzeć całe to ciało człowiek jest owłosione i dużo lepszym sposobem niż usuwanie jest rozjaśnianie włosków, ale ty piszesz, że masz je jasne.
Katiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-10, 20:58   #8
cocabella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 77
Dot.: owłosienie na twarzy

Oczywiście, że po depilacji włoski są słabsze i jest ich mniej! Ja chodzę na depilację gorącym woskiem (ale innym niż ten do nóg, moja kosmetyczką nakłada go palcem i jest mniej płynny, trochę jak rozgrzana plastelina) i jestem bardzo zadowolna.
cocabella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 10:05   #9
Martka72
Zadomowienie
 
Avatar Martka72
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kujawy i Pomorze
Wiadomości: 1 102
Dot.: owłosienie na twarzy

Cytat:
Napisane przez KrimsonQueen Pokaż wiadomość
też mnie się wydaje, że jak masz takie jasne włosy to może lepiej ich nie ruszać, ale wiem też że może to być powód kompleksów więc może woskiem, albo plastrami u kosmetyczki. Co do pęsety to powiem, że sposób może i skuteczny, ale przyznajmy, że nie co uciążliwy, bo jednak jak się ma jakieś pojedyncze włoski to spoko może być, ale w przypadku baczków jakoś sobie tego nie wyobrażam. Ale też można pomyśleć o depilacji laserem. Skutecznie i nie jakoś specjalnie drogo.

..ale laser zdaje się w przypadku jasnych włosków i tak nic nie da...
__________________

Rudzielec o farbowaniu i pielęgnacji skóry wrażliwej...


Początkująca włosomaniaczka

www.red-head-rules.blogspot.com
Martka72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 10:38   #10
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: owłosienie na twarzy

Cytat:
Napisane przez Martka72 Pokaż wiadomość
..ale laser zdaje się w przypadku jasnych włosków i tak nic nie da...
Też mi się wydaje, że laser będzie skuteczny tylko w przypadku ciemnych włosków.
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 23:06   #11
forumowiczka95
Raczkowanie
 
Avatar forumowiczka95
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 69
Dot.: owłosienie na twarzy

Mam pytanie. Czy kosmetyczka może kobiecie wydepilować baczki(włosy pod uchem i obok ucha)? mam je bardzo gęste tam, wstydzę się przez to zaczesywać włosy do tyłu i nosić kolczyki, aby nikt przypadkiem nie zauważył, że mam taki chory problem xd kosmetyczka co jakiś czas usuwa mi włoski woskiem nad wargą, a z brody sama se wyrywam pęsetą, a czy ktoś właśnie wie co z tymi bakami?
forumowiczka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-07, 02:43   #12
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: owłosienie na twarzy

Może maksymalnie je rozjaśnij ?
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 08:31   #13
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: owłosienie na twarzy

Cytat:
Napisane przez forumowiczka95 Pokaż wiadomość
Mam pytanie. Czy kosmetyczka może kobiecie wydepilować baczki(włosy pod uchem i obok ucha)? mam je bardzo gęste tam, wstydzę się przez to zaczesywać włosy do tyłu i nosić kolczyki, aby nikt przypadkiem nie zauważył, że mam taki chory problem xd kosmetyczka co jakiś czas usuwa mi włoski woskiem nad wargą, a z brody sama se wyrywam pęsetą, a czy ktoś właśnie wie co z tymi bakami?
Oczywiście! W salonach kosmetycznych można usunąć każde owłosienie. Baczki, brodę, wąsik, włosy na palcach, dłoniach gdzie tylko chcesz!
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 17:55   #14
rmiecia
Raczkowanie
 
Avatar rmiecia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 484
Dot.: owłosienie na twarzy

Cześć, moja kosmetyczka poradziła usunięcie włosków na twarzy kremem do depilacji (poleciła m.in Bielendę). Tak zrobiłam, mimo że bałam się o podrażnienie, odrastające grubsze włoski i inne rzeczy które mogą wyskoczyć mi na twarzy. Nic się nie stało, nie mam ani włosków ani zapalonych mieszków które nagminnie tworzyły się po usuwaniu wąsika woskiem czy pastą cukrową. Kosmetyczka twierdzi, że krem do depilacji upośledza mieszek włosowy, dzięki czemu odrastają cieńsze i dużo wolniej. Co w moim przypadku się potwierdziło. A jeszcze rok temu na nartach zamarzłam tak bardzo na twarzy, że miałam szronowy zarost jak facet.
__________________
wizaż broni, wizaż radzi, wizaż nigdy cię nie zdradzi!
rmiecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 18:46   #15
forumowiczka95
Raczkowanie
 
Avatar forumowiczka95
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 69
Dot.: owłosienie na twarzy

edit, do usunięcia

Edytowane przez forumowiczka95
Czas edycji: 2012-12-16 o 15:13
forumowiczka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 18:51   #16
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: owłosienie na twarzy

Cytat:
Napisane przez nanana08 Pokaż wiadomość
Moim problem jest owłosienie na twarzy. Chodzi mi zwłaszcza o policzki, baki i brodę, wąsik depiluje juz od jakiegoś czasu. Moje włoski na twarzy są jasne, ale dosyć długie, widoczne i świecą się pod światło bądź na słońcu, co mnie krępuje. Zastanawiam się nad depilacja twarzy woskiem, jednak czy włoski nie odrosną grubsze i ciemniejsze? Po jakim czasie odrosną? Jak długie muszą być żeby powtórzyć zabieg?
Radziłabym może wykonać badania w kierunku hormonów. W kwestii depilacji twarzy trzeba być czujnym. Pomyśl o depilacji laserowej, ale niech ją wykona dobry specjalista, nie pierwsza, lepsza kosmetyczka. Depilacja woskiem - włoski odrastają w zależności od osoby, ale jest to okres od 2 do 4 tygodni. Po kilkunastu depilacjach woskiem włoski stają sie jaśniejsze. Są kobiety, które z biegiem czasu chodzą na wosk co dwa miesiące bo włoski nie odrastają już tak szybko. Wszytsko zależy od osoby. Nie czyń jednak pochopnych kroków bo to twarz...
__________________
Zapraszam na mój blog http://podwierzba.blogspot.com/
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 15:13   #17
forumowiczka95
Raczkowanie
 
Avatar forumowiczka95
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 69
Dot.: owłosienie na twarzy

bardzo dziękuję za rady Wiecie ile może kosztować usunięcie baczków w okolicach uszu i za uszami woskiem? bo za włoski nad wargą płaci się około 7zł, baczki kosztują podobnie?
forumowiczka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 15:24   #18
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: owłosienie na twarzy

Cytat:
Napisane przez forumowiczka95 Pokaż wiadomość
bardzo dziękuję za rady Wiecie ile może kosztować usunięcie baczków w okolicach uszu i za uszami woskiem? bo za włoski nad wargą płaci się około 7zł, baczki kosztują podobnie?
we Wrocławiu za depilację wąsika płaci się ok. 9 zł, broda ok. 9zł, policzki 16 zł. A jeśli ktoś potrzebuje wydepilować to wszystko + brwi to jest to koszt ok. 39 zł.
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-17, 11:58   #19
pepita
Rozeznanie
 
Avatar pepita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 783
Dot.: owłosienie na twarzy

U mnie w depilacji wąsika tylko maszynka dała radę, i w ciągu kilku lat i ani te włoski się nie wzmocniły ani nie mam kującej szczeciny jak u mężczyzn Miałam krótkie ale cienkie i ciemne włoski, wosk ich nie łapał a pęseta częściej urywała a nie wyrywała, ewentualnie wrastały tworząc czarne kropki. Ja nie wyobrażałam sobie nawet czekania na odrośnięcie tych włosków do tej długości abym mogła je wyrwać. Robię przymiarki do lasera, nie widzę innego wyjścia dla siebie
__________________
Pięknym motylom
ucięto skrzydła!
Nim wznieść się zdążyły do gwiazd!


pokochaj uszate serduszko


Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem!
pepita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-19, 20:45   #20
gallina1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 604
Dot.: owłosienie na twarzy

.

Edytowane przez gallina1
Czas edycji: 2017-02-12 o 21:06
gallina1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 14:09   #21
Darkana
Raczkowanie
 
Avatar Darkana
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 156
Dot.: owłosienie na twarzy

A próbowałaś te włoski usunąć plastrami z woskiem np. veet ma takie do skóry normalnej. Ja nimi co prawda usuwałam włoski na podbródku, w okolicach brwi i nawet wąsik. Szybko i skutecznie za jednym pociągnięciem. Musisz spróbować. Ja z nich jestem bardzo zadowolona.
Darkana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 14:41   #22
olaola12x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 14
Dot.: owłosienie na twarzy

Dziewczyny, a zastanawialyście sie nad wizyta u lekarza? Wiem, że trzeba badanie hormonow zrobić i jak wychodzi za duzo testosteronu wolnego czy cos takiego do lekarz może przepisać takie tabletki. Ja dostalam od ginekologa kiedyś, tylko nie pamiętam nazwy.
olaola12x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 16:29   #23
monioras
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 92
Dot.: owłosienie na twarzy

słyszałam o depilacji nitkami. dość popularna metoda za wielką wodą, u nas się jeszcze nie spotkałam.
monioras jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-29, 09:12   #24
MyaMK
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 344
Dot.: owłosienie na twarzy

Niedawno czytałam artykuł o nitkach ale wyobraz sobie jaką trzeba mieć wprawę żeby zrobić to dokładnie, szybko i bezbolesnie. To wcale nie takie proste jak mogłoby sie wydawać. Co do laseru to chyba bym sie nie zdecydowała zarówno przez koszta jak i przez podraznienie które przy mojej skórze byłoby chyba pewne. Co do plastrów to mam takie Veet i z nich korzystam i chyba to takie najbardziej optymalne rozwiazanie.


Edytowane przez MyaMK
Czas edycji: 2016-03-31 o 18:54 Powód: błąd zdjęcia
MyaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 12:27   #25
czarnaJago
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 62
Dot.: owłosienie na twarzy

O nitkach nie słyszałam, ja wąsika pozbywam się z pomocą plastrów z woskiem dla skóry wrażliwej. Teraz mam takie też z veet z masłem shea specjalne do depilacji twarzy i się sprawdzają.
czarnaJago jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 17:42   #26
LittleRosa
Raczkowanie
 
Avatar LittleRosa
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Warszawa, Bydgoszcz
Wiadomości: 70
Dot.: owłosienie na twarzy

Ja też używam plastrów Veet z woskiem, ale do skóry normalnej. Bardzo dobrze się sprawdzają. Wyrywają wszystkie włoski, wosk nie zostaje na skórze. Chusteczki też przyjemnie pachną. Moim zdaniem to najlepsza metoda na pozbywanie się włosków z twarzy. Pęseta jest najgorszym wyborem z możliwych...
LittleRosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 18:56   #27
MyaMK
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 344
Dot.: owłosienie na twarzy

Cytat:
Napisane przez czarnaJago Pokaż wiadomość
O nitkach nie słyszałam, ja wąsika pozbywam się z pomocą plastrów z woskiem dla skóry wrażliwej. Teraz mam takie też z veet z masłem shea specjalne do depilacji twarzy i się sprawdzają.
Rzeczywiście zostawiają Ci skórę nawilżoną bardziej niż te do skóry normalnej ?

Edytowane przez MyaMK
Czas edycji: 2016-03-31 o 18:56 Powód: literówka
MyaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 14:41   #28
Zuzanna10
Raczkowanie
 
Avatar Zuzanna10
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 45
Dot.: owłosienie na twarzy

ja na meszek uzywam pęsety, wyrywam od czasu do czasu i jest wszystko dobrze, a dodam ze jest bardzo ciemną brunetką i wszędzie mam ciemny zarost. Najgorzej mam na bokach twarzy tzn."baczki" mam je długie ciemne nachodza mi na szyje i obok ucha, używałam rozjaśniacza jakiegoś z rosmanna ale byly mega blond i nic to nie dało. Dziewczyny pomóżcie! dajcie mi coś co mi pomoże sie tego pozbyć, nie chce iść do kosmetyczki bo się tego tak bardzo wstydze ze caly czas chodze w rozpuszczonych włosach i nasuniętych na twarz.. POMÓŻCIE!
Zuzanna10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 22:32   #29
idealkobiety
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 75
Dot.: owłosienie na twarzy

Cytat:
Napisane przez Zuzanna10 Pokaż wiadomość
ja na meszek uzywam pęsety, wyrywam od czasu do czasu i jest wszystko dobrze, a dodam ze jest bardzo ciemną brunetką i wszędzie mam ciemny zarost. Najgorzej mam na bokach twarzy tzn."baczki" mam je długie ciemne nachodza mi na szyje i obok ucha, używałam rozjaśniacza jakiegoś z rosmanna ale byly mega blond i nic to nie dało. Dziewczyny pomóżcie! dajcie mi coś co mi pomoże sie tego pozbyć, nie chce iść do kosmetyczki bo się tego tak bardzo wstydze ze caly czas chodze w rozpuszczonych włosach i nasuniętych na twarz.. POMÓŻCIE!
A chcesz u kosmetyczki usunac woskiem czy jak? Mysle, ze nie powinnas sie wstydzic- usuwanie owlosienia to jej praca i tyle
idealkobiety jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-11, 09:12   #30
Zuzanna10
Raczkowanie
 
Avatar Zuzanna10
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 45
Dot.: owłosienie na twarzy

Nie chce isc do kosmetyczki. Zamowilam sobie krem z avonu do usuwania owlosienia z twarzy. Moze cos pomoze..
Zuzanna10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-15 13:50:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:44.