Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-01, 20:49   #4471
201607110952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 407
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Jak bardzo chcesz moge usunac.
bede szczera i powiem ze srednio mi lezy ten insta, ale nie chce niczego wymuszac
nie chce wyjsc na... dobra, ja jestem cykorem xD tak sie we własnym gronie posmiac to spoko, ale jakos tak...
nie mam pretensji czy cos, zeby nie było, po prostu jestem głupia i ostatnio lekko emocjonalnie rozchwiana i mam jakies glupie opory przed takimi rzeczami

tak, wiem ze wizaz to tez publiczne miejsce i w ogóle, nie próbujcie mnie zrozumiec, sama dawno juz przestałam
201607110952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 20:50   #4472
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez anjia Pokaż wiadomość
wiem, wiem rzadko się odzywam. przepraszam, nie zmienię tego. lajf is brutal i te takie. ale muszę się wyżalić bo mnie coś strzeli zaraz. studiuje z debilami. tak. z debilami. poproszę o bana. otóż sytuacja: pani mgr zwolniła parę osób z pisania kolokwium, które odbyło się w poniedziałek. jednocześnie prosiła abyśmy przyszli w ten poniedziałek po wpisy. o tej samej godzinie nas 'umówiła' co piszących kolosa. pierwsza grupa wchodzi, pisze babeczka wychodzi parę razy, żeby towarzystwo uspokoić. przy drzwiach, centralnie przy drzwiach siedziały 3 laski i trajkotały. zresztą jak wszyscy. oprócz wyjątkowo mnie. tak - ja pyskata, rozgadana zamieniłam 2 zdania z kolegami i usiadłam w kącie bo byłam chora, duszno bardzo było, ja z temperaturą, po zaliczeniu i te takie. babeczka wychodziła upominać parę razy. w końcu 1 tura napisała, ja wpadłam do sali zapytac isę za ile po te wpisy przyjść (chciałam wyjść na zewnątrz bo duszno niesamowicie było) pani mgr mówi że za 30 min. no to ja siup i już mnie tam nie ma. poinformowałam reszte osób zwolnionych. z 3 kolegami poszliśmy do parku się przewietrzyć. te 3 laski co trajkotały zostały. tylko one. przychodzimy po 30 min, druga tura wychodzi z sali, babeczka wkurzona każe nam wejść do sali. obniża każdemu ocenę o pół stopnia za karę bo gadaliśmy a drugiej turze zwiększa próg punktowy. okeeeej. spoko. wychodzimy, na drugi dzień dzwoni kolega do mnie z informacjami:
1. mamy przeprosić wielmożną panią mgr i wtedy nie będzie konsekwencji wobec piszących kolokwium (oki, dobra nie ma sprawy)
2. ja najwięcej rozmawiałam, mnie najbardziej było słychać. dodatkowo ponoć obrażałam panią mgr słowami niewybrednymi w czasie gdy pisała 2 tura (przypominam: nie było mnie wtedy w budynku).

co się okazuje? to te trzy mądre inaczej kobiety nadawały na panią mgr, zwyzywały ją dość mocno. na korytarzu. wiedząc, że wszystko słychać w sali. pani sobie ubzdurała, że to ja. jestem na 3 roku. miałam sie bronić w lipcu. wyczuwam wrzesień. pogadałam oczywiście z kolegami i idziemy ją przeprosić, oni poświadczą, że byłam z nimi i jeżeli laski same się nie przyznają to je zakablujemy brzydko mówiąc. niestety wyczuwam, że szanowna pani mgr nam nie uwierzy.

Cóż, panny bystrością i klasą nie grzeszą, pani magister również

Współczuję niepotrzebnych stresów, i życzę, by udało się sprawę wyprostować.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 20:50   #4473
201607110952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 407
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Nawet o Obamie robią memy i nie ma (on) spiny, ale pewnie nie ma też (on) torebki Szanel.
wiem, kocham memy z politykami
1001 powodów aby pokochac prezydenta Andrzeja to mój ulubiony fanpejdż ostatnio

jestem głupia i jestem cykorem, jak juz mówiłam xD
201607110952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 20:51   #4474
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Słaba sprawa. Jak kobieta reaguje na wytknięcie błędu zwykle ?
Czasami nie warto mówić "to nie ja, mam świadków", nie twierdzę, że akurat w tej sytuacji ale wielki bukiet, bardzo piękne przeprosiny bez wymieniania konkretnych powodów, kajanie się może przynieść lepszy efekt.
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 20:51   #4475
Szabik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 541
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Z ciekawych i merytorycznych kanałów lubię Globstory
Nie znam! Z merytorycznych lubię LifeMenagerkę jeszcze, ale zapomniałam o niej ostatnio, bo nie mam jej w subskrypcjach.
Szabik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 20:51   #4476
Yoooko
Zadomowienie
 
Avatar Yoooko
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 201
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez loczek88 Pokaż wiadomość




NO NIE WIEM< ZEBRA TO TEŻ MOCNY ZAWODNIK, osobiście jestem niezdecydowna...

Oto Strój Na Spotkanie Biznesowe by ktoś, kto na Yotuube od 6 lat zajmuje się szeroko rozumianą urodą, modą, szykiem i klasą
Dodam, iż bluzka jest " z czegoś takiego syntetycznego, ale to nie jest sztuczne".
Kobieta z klasą
Yoooko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 20:52   #4477
Parasito
Raczkowanie
 
Avatar Parasito
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 285
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez loczek88 Pokaż wiadomość




NO NIE WIEM< ZEBRA TO TEŻ MOCNY ZAWODNIK, osobiście jestem niezdecydowna...

Oto Strój Na Spotkanie Biznesowe by ktoś, kto na Yotuube od 6 lat zajmuje się szeroko rozumianą urodą, modą, szykiem i klasą
Dodam, iż bluzka jest " z czegoś takiego syntetycznego, ale to nie jest sztuczne".

Na tym skrinie wygląda, jakby zabrała tę torebkę młodszej siostrze. Ale ja się nie znam
__________________
Droga do lodówki kobiety prowadzi przez jej serce
Parasito jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-01, 20:54   #4478
anjia
Zadomowienie
 
Avatar anjia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 343
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Cóż, panny bystrością i klasą nie grzeszą, pani magister również

Współczuję niepotrzebnych stresów, i życzę, by udało się sprawę wyprostować.
no pani mgr to ja wolę się nie wypowiadać też mam nadzieję, że jakoś to ogarnę.
Cytat:
Napisane przez mango bzik Pokaż wiadomość
Słaba sprawa. Jak kobieta reaguje na wytknięcie błędu zwykle ?
Czasami nie warto mówić "to nie ja, mam świadków", nie twierdzę, że akurat w tej sytuacji ale wielki bukiet, bardzo piękne przeprosiny bez wymieniania konkretnych powodów, kajanie się może przynieść lepszy efekt.
właśnie też to rozważam i raczej przy tym pozostane ale chce mieć plan "awaryjny". jezeli ona sama poruszy ten temat to się będe bronić. ale na wstępie kwiatki, przeprosiny i kajanie się.
__________________
INSTAGRAMKI
anjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 20:54   #4479
hajduszoboszlo
Raczkowanie
 
Avatar hajduszoboszlo
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 440
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Kotka jest cała i zdrowa!! Znalazła się pół godziny temu! Dziękuję za wsparcie i rady
hajduszoboszlo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 20:57   #4480
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez anjia Pokaż wiadomość
wiem, wiem rzadko się odzywam. przepraszam, nie zmienię tego. lajf is brutal i te takie. ale muszę się wyżalić bo mnie coś strzeli zaraz. studiuje z debilami. tak. z debilami. poproszę o bana. otóż sytuacja: pani mgr zwolniła parę osób z pisania kolokwium, które odbyło się w poniedziałek. jednocześnie prosiła abyśmy przyszli w ten poniedziałek po wpisy. o tej samej godzinie nas 'umówiła' co piszących kolosa. pierwsza grupa wchodzi, pisze babeczka wychodzi parę razy, żeby towarzystwo uspokoić. przy drzwiach, centralnie przy drzwiach siedziały 3 laski i trajkotały. zresztą jak wszyscy. oprócz wyjątkowo mnie. tak - ja pyskata, rozgadana zamieniłam 2 zdania z kolegami i usiadłam w kącie bo byłam chora, duszno bardzo było, ja z temperaturą, po zaliczeniu i te takie. babeczka wychodziła upominać parę razy. w końcu 1 tura napisała, ja wpadłam do sali zapytac isę za ile po te wpisy przyjść (chciałam wyjść na zewnątrz bo duszno niesamowicie było) pani mgr mówi że za 30 min. no to ja siup i już mnie tam nie ma. poinformowałam reszte osób zwolnionych. z 3 kolegami poszliśmy do parku się przewietrzyć. te 3 laski co trajkotały zostały. tylko one. przychodzimy po 30 min, druga tura wychodzi z sali, babeczka wkurzona każe nam wejść do sali. obniża każdemu ocenę o pół stopnia za karę bo gadaliśmy a drugiej turze zwiększa próg punktowy. okeeeej. spoko. wychodzimy, na drugi dzień dzwoni kolega do mnie z informacjami:
1. mamy przeprosić wielmożną panią mgr i wtedy nie będzie konsekwencji wobec piszących kolokwium (oki, dobra nie ma sprawy)
2. ja najwięcej rozmawiałam, mnie najbardziej było słychać. dodatkowo ponoć obrażałam panią mgr słowami niewybrednymi w czasie gdy pisała 2 tura (przypominam: nie było mnie wtedy w budynku).

co się okazuje? to te trzy mądre inaczej kobiety nadawały na panią mgr, zwyzywały ją dość mocno. na korytarzu. wiedząc, że wszystko słychać w sali. pani sobie ubzdurała, że to ja. jestem na 3 roku. miałam sie bronić w lipcu. wyczuwam wrzesień. pogadałam oczywiście z kolegami i idziemy ją przeprosić, oni poświadczą, że byłam z nimi i jeżeli laski same się nie przyznają to je zakablujemy brzydko mówiąc. niestety wyczuwam, że szanowna pani mgr nam nie uwierzy.

Osz kurczak. Strasznie mi przykro, ze Cie spotkała taka sytuacja, serio. I wina tu leży i po stronie tych głupich lasek i niestety wykładowczyni też sie nie popisała. Te dziewczyny - szkoda słów, zawsze mnie zastanawia co mają w głowach studenci drący się pod salami w których trwają egzaminy/zaliczenia. Miałam juz taką sytuacje, ze cześć studentów, która juz wyszła z sali z egzaminu zaczęła sobie śpiewać pod drzwiami nie zważając na piszących jeszcze w sali studentów. No jak tak kurde można.

Pani wykładowca karząca całą grupę za te sytuacje też słaba. Studenci to dorośli ludzie, nie dzieci, oceniani są za wiedzę a nie za bycie wrednym lachonem. Słabo, z każdej strony słabo.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 21:00   #4481
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Parasito Pokaż wiadomość
Na tym skrinie wygląda, jakby zabrała tę torebkę młodszej siostrze. Ale ja się nie znam
Dopiero zauwazylam screena taka dlugosc torebki jest tragiczna. Kojarzy mi sie z kościółkowym zestawem pani po 60 lub z trendi torebką na festyn
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-01, 21:02   #4482
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Cicho bądz mam dzien hejtera
nawet szanel jest oznaczona
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 21:04   #4483
Adamantium01
Karo
 
Avatar Adamantium01
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: NA
Wiadomości: 2 391
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

ORA INFO ODNOŚNIE THE AFFAIR
3 SEZON 20 listopada dopiero
__________________
Świat dookoła jest jak makowe pole, narkotyczna łąka




Adamantium01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 21:04   #4484
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Jakis czas temu widzialam aktorke z torebką Prady, dlugosc podobna. Wygladala gorzej niz zle.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 21:05   #4485
anjia
Zadomowienie
 
Avatar anjia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 343
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Osz kurczak. Strasznie mi przykro, ze Cie spotkała taka sytuacja, serio. I wina tu leży i po stronie tych głupich lasek i niestety wykładowczyni też sie nie popisała. Te dziewczyny - szkoda słów, zawsze mnie zastanawia co mają w głowach studenci drący się pod salami w których trwają egzaminy/zaliczenia. Miałam juz taką sytuacje, ze cześć studentów, która juz wyszła z sali z egzaminu zaczęła sobie śpiewać pod drzwiami nie zważając na piszących jeszcze w sali studentów. No jak tak kurde można.

Pani wykładowca karząca całą grupę za te sytuacje też słaba. Studenci to dorośli ludzie, nie dzieci, oceniani są za wiedzę a nie za bycie wrednym lachonem. Słabo, z każdej strony słabo.
ja nie wiem co te laski miały w głowach. skoro wiedziały, że wszystko słychać w sali to po kiego grzyba na głos wyzywały prowadzącą? no nie rozumiem. I też nie rozumiem, dlaczego pani magister słysząc wyzwiska pod swoim adresem nie wyszła z sali i nie zaingerowała tylko rzuciła oskarżenia na mnie. chociaż w sumie nie zdziwiłabym się gdyby to wszystko to była ściema bo pani jest delikatnie mówiąc rozchwiana.
__________________
INSTAGRAMKI
anjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 21:11   #4486
malgo96
Zadomowienie
 
Avatar malgo96
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 339
Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez anjia Pokaż wiadomość
ja nie wiem co te laski miały w głowach. skoro wiedziały, że wszystko słychać w sali to po kiego grzyba na głos wyzywały prowadzącą? no nie rozumiem. I też nie rozumiem, dlaczego pani magister słysząc wyzwiska pod swoim adresem nie wyszła z sali i nie zaingerowała tylko rzuciła oskarżenia na mnie. chociaż w sumie nie zdziwiłabym się gdyby to wszystko to była ściema bo pani jest delikatnie mówiąc rozchwiana.

Nie wiem czy to dobry pomysł żebyś najpierw dawała jej kwiatki i czekoladki a potem ja zaczniesz przekonywać ze to nie ty.Ja bym naciskała na dziewczyny mocno aż sama sie przyznają.Musisz rozmawiać z mgr jako realnie pokrzywdzona osoba, bo pamiętaj ze Ty jesteś w tej sytuacji pokrzywdzona. Powiedz jej ze jest ci przykro ze cie osądziła, ze nigdy byś tak sie nie zachowała itd

Edytowane przez malgo96
Czas edycji: 2016-06-01 o 21:27
malgo96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 21:12   #4487
201607110952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 407
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez malgo96 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to dobry pomysł żebyś najpierw dawała jej kwiatki i czekoladki a potem ja zaczniesz przekonywać ze to nie ty.
Ja bym naciskała na dziewczyny mocno aż sama sie przyznają.
Musisz rozmawiać z mgr jako realnie pokrzywdzona osoba, bo pamiętaj ze Ty jesteś w tej sytuacji pokrzywdzona. Powiedz jej ze jest ci przykro ze cie osądziła, ze nigdy byś tak sie nie zachowała itd
pisz na szaro
201607110952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 21:13   #4488
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

anjia, mam nadzieję, że spawa ułoży się pomyślnie dla Ciebie
Zachowanie tych dziewczyn żenujące (o ile to nie wymysł pani mgr, jak mówisz), ale i prowadząca zajęcia mogła od razu skonfrontować się z osobami, które na nią najeżdzają.

Edytowane przez 201607121243
Czas edycji: 2016-06-01 o 21:15
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 21:14   #4489
malgo96
Zadomowienie
 
Avatar malgo96
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 339
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Czocherro Pokaż wiadomość
pisz na szaro

Przepraszam, nie umiem z apki, poprawie na lapku
malgo96 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-01, 21:18   #4490
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez malgo96 Pokaż wiadomość
Przepraszam, nie umiem z apki, poprawie na lapku
Na pierwszej stronie jest wyjaśnione jak pisać na szaro z telefonu.
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 21:18   #4491
anjia
Zadomowienie
 
Avatar anjia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 343
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez malgo96 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to dobry pomysł żebyś najpierw dawała jej kwiatki i czekoladki a potem ja zaczniesz przekonywać ze to nie ty.
Ja bym naciskała na dziewczyny mocno aż sama sie przyznają.
Musisz rozmawiać z mgr jako realnie pokrzywdzona osoba, bo pamiętaj ze Ty jesteś w tej sytuacji pokrzywdzona. Powiedz jej ze jest ci przykro ze cie osądziła, ze nigdy byś tak sie nie zachowała itd
ja jeszcze sprostuje: nie ide sama przepraszać. idę z kolegami, bo oni mają przeprosić ogólnie że byli głośni (tak kurna w parku, tak głośni omatkoomatko) a ja idę dodatkowo wyjaśnić sprawę z tym wyzywaniem. nie wbije do jej gabinetu z tekstem "omatkoprzepraszamaletoni eja". tylko przeprosimy grupowo i przewiduje dwie opcje:
1. sprawa się zakończy
2. wyjdzie temat obrażania a wtedy jasno (z obiecaną pomocą kolegów) wyjaśnię gdzie wtedy byłam i co robiłam. jeżeli pani będzie drążyć to wskaże te osoby.jednak mam nadzieję, że one same się przyznają chociaż wątpie aby z tym poziomem jaki reprezentują miały na tyle godności.

Cytat:
Napisane przez empress_ Pokaż wiadomość
anija, mam nadzieję, że spawa ułoży się pomyślnie dla Ciebie
Zachowanie tych dziewczyn żenujące (o ile to nie wymysł pani mgr, jak mówisz), ale i prowadząca zajęcia mogła od razu skonfrontować się z osobami, które na nią najeżdzają.
dziękuję, za miłe słowa. muszę czekać niestety do wtorku, żeby sprawę załatwić:<
__________________
INSTAGRAMKI
anjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 21:21   #4492
_Summer_
Zadomowienie
 
Avatar _Summer_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 643
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez malgo96 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to dobry pomysł żebyś najpierw dawała jej kwiatki i czekoladki a potem ja zaczniesz przekonywać ze to nie ty.
Ja bym naciskała na dziewczyny mocno aż sama sie przyznają.
Musisz rozmawiać z mgr jako realnie pokrzywdzona osoba, bo pamiętaj ze Ty jesteś w tej sytuacji pokrzywdzona. Powiedz jej ze jest ci przykro ze cie osądziła, ze nigdy byś tak sie nie zachowała itd
tez bym nie przepraszala za cos co nie zrobilam


dziewczyny, ktore prostuja wlosy, poleccie jakis dobry spray chroniacy przed temp.
_Summer_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 21:25   #4493
anjia
Zadomowienie
 
Avatar anjia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 343
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez _Summer_ Pokaż wiadomość

tez bym nie przepraszala za cos co nie zrobilam
kurczę. macie rację ale jestem na 3 roku. nie mam zamiaru iść na magisterkę gdzie indziej. i raz, że chcę się obronić w lipcu a dwa, że nie chce mieć na starcie przerypane. gdyby to był 1 rok to jeszcze bym może i walczyła. nie wiem. jestem w czarnej u murzyna. w piątek egzamin a ja zamiast uczyć się to siedze i kminie te trudne sprawy i inne dlaczego ja -.-
__________________
INSTAGRAMKI
anjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 21:30   #4494
malgo96
Zadomowienie
 
Avatar malgo96
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 339
Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez empress_ Pokaż wiadomość
Na pierwszej stronie jest wyjaśnione jak pisać na szaro z telefonu.

no właśnie nie ma. Mam tylko: off topy na czerwono, a pózniej "jak pisac na szaro na telefonie?" I pustka. Albo nie ogarniam i mam cos kliknąć, nieważne, bo na laptopie normalnie sie pokazuje a na tablecie nie widac ImageUploadedByWizaz Forum1464813068.657099.jpg

Edytowane przez malgo96
Czas edycji: 2016-06-01 o 21:31
malgo96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 21:33   #4495
GgochaA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 420
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Venin Pokaż wiadomość

OFFTOPY PISZEMY NA SZARO!


Jak pisać na szaro z telefonu?

[ COLOR= "SILVER" ] tutaj wpisz treść [ / COLOR] (bez spacji)

.
GgochaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 21:35   #4496
malgo96
Zadomowienie
 
Avatar malgo96
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 339
Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez GgochaA Pokaż wiadomość
.

ale ja tu nic nie mam napisane Poprostu, puste pole,ale nie ważne bo już z komputera wiem, moze to wina ipada [ATTACH]6458286]ImageUploadedByWizaz Forum1464813462.189382.jpg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ImageUploadedByWizaz Forum1464813340.923225.jpg (93,1 KB, 70 załadowań)

Edytowane przez malgo96
Czas edycji: 2016-06-01 o 21:37
malgo96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 21:35   #4497
Rozyczkadzesi
Raczkowanie
 
Avatar Rozyczkadzesi
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 36
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Jak bardzo chcesz moge usunac.
Moim zdaniem należało najpierw spytać autorkę o zgodę na rozpowszechnianie, zanim poszło w świat...
Rozyczkadzesi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 21:46   #4498
201607111008
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 079
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez anjia Pokaż wiadomość
kurczę. macie rację ale jestem na 3 roku. nie mam zamiaru iść na magisterkę gdzie indziej. i raz, że chcę się obronić w lipcu a dwa, że nie chce mieć na starcie przerypane. gdyby to był 1 rok to jeszcze bym może i walczyła. nie wiem. jestem w czarnej u murzyna. w piątek egzamin a ja zamiast uczyć się to siedze i kminie te trudne sprawy i inne dlaczego ja -.-
Z tego co zrozumiałam to nie wy głośno rozmawialiście na korytarzy, wiec jak już za to przeprosicie i nagle wyjedziesz z tłumaczeniem, ze to nie ty ją wyzywałaś bo jednak byłaś w parku to raczej nie uwierzy. Niespójne to wszystko
Ja na pewno nie przepraszałabym za coś czego nie zrobiłam. A już na pewno nie panią magister, która nie ma tyle władzy, zeby cie udupić. Do egzaminu jesteś dopuszczona, więc nic co już nie zrobi w ramach zemsty, a na magisterce możesz nawet na nią już nie trafić
201607111008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 23:01   #4499
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Bez przesady, gdyby tak ziała ogniem, to tutejsza kolekcja gifów dawno by spłonęła Poza tym, praca przedstawia również Twórcę w środowisku naturalnym i opisem przedstawiającym jedną z prawd które głosi od lat, co zapewne przyczyni się do spopularyzowania kanału.
oraz; Przepraszamy, ta strona jest niedostępna




Ja się przyznam, choć obiecywałam sobie, że nie będę zerzerać w tym roku lodów, wciągnęłąm na dzień dziecka kubek jogurtowego lidlowca, o którym WYYYYYYYY pisałyście

---------- Dopisano o 00:01 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 22:54 ----------

mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 06:08   #4500
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Nie mogę cytować na telefonie



Radzka owszem mówi dużo o sieciówkach i mimo świadomości fatalnych warunków w szwalniach.

Dlatego miło się jej słucha jak mówi o trendach i modzie ale na sluchaniu się kończy.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-06 17:14:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:28.