Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza! - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-02, 10:11   #211
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Annihilate, u Miłosza kikut odpadł w piątej dobie. Normalnie myślałam, że zrobiłam coś nie tak. Potem dowiedziałam się, że to zależy od grubości pepowiny.

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 10:15   #212
AsiaPo
Mama Land
 
Avatar AsiaPo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 704
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Tabaska: A ile płaciłaś za 5w1??

Położyłam moje leniwe dziecko na podłodze, na brzuszku, żeby poćwiczyła główkę i przy okazji pomachała szpytami (może by kupala strzeliła), a ta Typiara zasnęła

No ale przecież od wczoraj się chustujemy, więc dziecko anioł postanowiło, że matka jednak do szczęśliwego życia nie jest potrzebna

Patulinka: Ja nie wiem jak Ty dałaś radę, gdy Zosia nie robiła kupki! Mega szacun dla Ciebie! Moja się całą noc męczyła, a ja już rwałam sobie włosy z głowy!
__________________
A+D=M
M.
AsiaPo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 10:21   #213
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Kurcze, u nas moja niunia kocha spać na brzuszku. Śpi wtedy długo w ciągu dnia, a po pobudce puszcza bąki i robi kupę bez większego wysiłku. Niby dobrze, ale zastanawiam się czy jest jakiś limit takiego spania?? W nocy śpi e łóżeczku na plecach, albo na bokach bo nie mam monitora oddechu :/
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 10:23   #214
Smarrita
Wtajemniczenie
 
Avatar Smarrita
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 103
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

A czemu mialby byc limit jakis?:p niech spi jak jej wygodnie

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
Smarrita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 10:24   #215
lucy111
Zadomowienie
 
Avatar lucy111
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 702
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez niulka_1985 Pokaż wiadomość
Annihilate, u Miłosza kikut odpadł w piątej dobie. Normalnie myślałam, że zrobiłam coś nie tak. Potem dowiedziałam się, że to zależy od grubości pepowiny.

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
U nas po 6 dniach i tez byliśmy zaskoczeni. Czyli wychodzi na to ze miałyśmy cienka pępowinę?
lucy111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 10:36   #216
AsiaPo
Mama Land
 
Avatar AsiaPo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 704
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Ja miałam BARDZO cienką pępowinę (kikut był minimaly, nigdy nie widziałam tak zgrabnego ), a odpadł w 10 dobie

Ineso: Jak myjesz pupę Małego? Masz pocięte te tetry??
Mi Mama kupiła takie małe ręczniczki w IKEA, ale chyba dupsko Młodej podrażniały, bo jak myję płatkami kosmetycznymi to nie ma krosteczek

Martyna za to nienawidzi spać/leżeć na plecach. Zawsze się przewraca na bok, najczęściej jej lewy.
Najgorsze, że mi jest wygodniej, jak śpi na lewym, bo widzę jej twarz, jak jest w łóżeczku, a jak śpi ze mną, to łatwiej mi ją karmić (wolę jej nie wkładać między TŻ i mnie, bo on nieobliczalny jest.
Raz mi włożył łokieć do oka, a innym razem skopał po łydce, bo mu się śniło, ze jest Agentem 007 )

O! Właśnie sobie przekłada głowę z boku na bok i puszcza przy tym bąki
Czy Wasze Szkraby też podpełzują do Was, jak z nimi leżycie?? Moja dla cyca zrobi wszystko i potrafi pokonać nawet 15 cm w drodze po jedzenie
__________________
A+D=M
M.
AsiaPo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 10:40   #217
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez Smarrita Pokaż wiadomość
A czemu mialby byc limit jakis?:p niech spi jak jej wygodnie

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
No właśnie nie wiem. Ona od początku preferuje takie spanie, a co szukałam info na ten temat, to zalecali raczej częste układanie w krótszym czasie. A tu rano spała od 6 do 8.30 i teraz też od godziny sobie smacznie śpi
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-02, 10:50   #218
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość
Kuźwa!!!!! Komar lata po pokoju... Kończę karmić i go szukam bo inaczej nie zasne
Nienawidzę komarów, nie zasnę jak bzyczy... U nas dziś latała Mucha ale dostała z kapcia





Cytat:
Napisane przez kejka90 Pokaż wiadomość
Ineso a ja Ci zazdroszcze duzego miasta a nie takiego zadupia jak moje. Co do warunkow to ja raczkowania tez sobie nie wyobrazam ale...i tak bede miec lepiej niz kuzynka co za synem po calej 4 pokojowej chacie latala. Ja mam wszystko na widokunasze mieszkanie wczesniej wynajmowala moja mama. To bylo malzenstwo z 15 letnia corka. Dodam ze mamy KAWALERKE! I nie dosc ze mieszkali na kupie to jeszcze oboje po dwa metry wysokosci i cala trojka z wieeelka nadwaga. Zawsze sie zastanawialam jak oni to robia
Moi rodzice wynajmowali kawalerkę rodzinie z dwójką dzieci i psem bokserem. Ja nie wiem jak oni funkcjonowali. Na dodatek te dzieci były małe a mieszkanie na czwartym piętrze!

My w sumie niewiele lepiej bo ma 38 m rodzice, mój brat (a przez dwa lata dwóch braci!), ja i kot ale wtedy to normalne było.
A w tych blokach były takie długie przedpokoje i wszyscy tam mieli sznurki na pranie :p






Cytat:
Napisane przez akinomka03 Pokaż wiadomość
Moja mała spała 8 godz. od 21.30 do 5.30 zjadła, leży i się smieje ;-)

Okres
Niulka, lucy jakos szybko wam się zaczął. U mnie dziś mija 7 tyg. Dopiero co przestało mi cieknac. Wizyta u gin w poniedziałek.

Ciuszki
Ja mam sporo po dzieciach szwagierki, kupionych póki co nie sprzedaje, odkładam, niedlugo siostra planuje mieć dzidzie

Dowiedziałam się wczoraj że moja kuzynka poronila w 9 tyg. Patrząc na Milenke smutne to bardzo, pamietam jak w 8 tyg już biło jej serduszko.
Ojej biedna kuzynka
Zazdroszczę spania






Cytat:
Napisane przez MiniMonix Pokaż wiadomość
Kurcze, u nas moja niunia kocha spać na brzuszku. Śpi wtedy długo w ciągu dnia, a po pobudce puszcza bąki i robi kupę bez większego wysiłku. Niby dobrze, ale zastanawiam się czy jest jakiś limit takiego spania?? W nocy śpi e łóżeczku na plecach, albo na bokach bo nie mam monitora oddechu :/
Mój śpi większość nocy na brzuszku i w dzień też że 2 godziny zwykle. Pytałam pediatry, powiedziała że nie będzie problemu może tak spać. A monitor robi robotę
danika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 10:52   #219
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

moja ciągle nie znosi brzuszka, ale kładę ją codziennie bez litości. Już 5 minut potrafi wytrzymać bez ryku
AsiaPo hmm podpełzać to nie, ale dzisiaj jak ją położyłam z nami to tak się przesunęła, żeby prawie spać na mnie ;] słodkie to było ;] też się dzisiaj z klockiem męczyła, bomba dopiero o 8 poszła.
teściowa ją wzięła na spacer ehhh niby fajnie, ale wolałabym sama iść no ale przynajmniej kłaki umyłam i pojechałam odebrać nowe okulary. Ja się z nią przejdę po południu do moich rodziców na obiad.
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 10:58   #220
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

danika

No to w takim razie dalej będę ją tak układała

AsiaPo

Moja tak pełza jak leżymy razem wyciągnę cycka do karmienia. Świetnie to wygląda
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 11:00   #221
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez AsiaPo Pokaż wiadomość
Raz mi włożył łokieć do oka, a innym razem skopał po łydce, bo mu się śniło, ze jest Agentem 007 )

O! Właśnie sobie przekłada głowę z boku na bok i puszcza przy tym bąki
Czy Wasze Szkraby też podpełzują do Was, jak z nimi leżycie?? Moja dla cyca zrobi wszystko i potrafi pokonać nawet 15 cm w drodze po jedzenie
Adaś wędruje też pelznie wytrwale do cycusia

Agent 007 wymiata
danika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-02, 11:07   #222
Martinixxx
Zadomowienie
 
Avatar Martinixxx
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: O^^o
Wiadomości: 1 777
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez tabaska25 Pokaż wiadomość
Martinixxx my mieliśmy rota, podają ta szczepionkę doustnie, wiec bolu żadnego u nas akurat w 1 dzien robiliśmy rota, 5w1 i zoltaczke i nie bylo gorączki ani nic sie nie działo, poza płaczem związanym z bólem przy wkluciu
Faktycznie ładnie wypił tę szczepionkę. Ciekawe czy będą bóle brzuszka Na razie obsrał siebie i fotelik a nie zapowoadało sie, bo było tylko lekkie parcie i uśmiech
Ile płaciłaś za rotarix? Będę musiała kupić drugą dawkę w PL bo nie chce mi się zjeżdżać z wakacji tylko na szczepienie.

Cytat:
Napisane przez lucy111 Pokaż wiadomość
U nas po 6 dniach i tez byliśmy zaskoczeni. Czyli wychodzi na to ze miałyśmy cienka pępowinę?
U nas tez po 6 dniach. Prawie na zawał zeszłam

Cytat:
Napisane przez AsiaPo Pokaż wiadomość
Ja miałam BARDZO cienką pępowinę (kikut był minimaly, nigdy nie widziałam tak zgrabnego ), a odpadł w 10 dobie

Ineso: Jak myjesz pupę Małego? Masz pocięte te tetry??
Mi Mama kupiła takie małe ręczniczki w IKEA, ale chyba dupsko Młodej podrażniały, bo jak myję płatkami kosmetycznymi to nie ma krosteczek

Martyna za to nienawidzi spać/leżeć na plecach. Zawsze się przewraca na bok, najczęściej jej lewy.
Najgorsze, że mi jest wygodniej, jak śpi na lewym, bo widzę jej twarz, jak jest w łóżeczku, a jak śpi ze mną, to łatwiej mi ją karmić (wolę jej nie wkładać między TŻ i mnie, bo on nieobliczalny jest.
Raz mi włożył łokieć do oka, a innym razem skopał po łydce, bo mu się śniło, ze jest Agentem 007 )

O! Właśnie sobie przekłada głowę z boku na bok i puszcza przy tym bąki
Czy Wasze Szkraby też podpełzują do Was, jak z nimi leżycie?? Moja dla cyca zrobi wszystko i potrafi pokonać nawet 15 cm w drodze po jedzenie
Jak leżymy ta każdy w swoich łóżkach, trochę ciężko pełzać przez szczebelki Ale jak już dorwie cyca to trzyma mnie mocno
Cytat:
Napisane przez MiniMonix Pokaż wiadomość
No właśnie nie wiem. Ona od początku preferuje takie spanie, a co szukałam info na ten temat, to zalecali raczej częste układanie w krótszym czasie. A tu rano spała od 6 do 8.30 i teraz też od godziny sobie smacznie śpi
Martyna spała tylko na brzuchu od urodzenia chyba do 3rż. Bez monitora oddechy bym się nie odwazyła a tak spokojna głowa, no i kształtna jej głowa

Już po wizycie. Mój klocek waży, uwaga 5200g i mierzy 60 cm Czułam,że jest cięższy,ale ze aż tak? Po tej mojej kremówce to sie nie dziwie
__________________
"Chwyć mnie i nieś, niech niebo bliżej będzie,
Tak bardzo chcę w ramionach skryć się Twych."



Martinixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 11:10   #223
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez Kayira Pokaż wiadomość
Jeju... jak poronila w 8 tyg to wlasnie juz pewnie serduszko slyszala... straszne...

No my mamy dom z ogrodkiem a za 2 tyg moja mama tez do pracy..

Lulka dogadujecie sie wszyscy?


Średnio Ale jest wesoło, wczoraj TŻ brat wyprał mi bieliznę, bo myślał, że to jego dziewczyny. Jaki dla mnie szok to był gdy wychodzę na ogródek, a tam moje gacie wiszą

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
moja ciągle nie znosi brzuszka, ale kładę ją codziennie bez litości. Już 5 minut potrafi wytrzymać bez ryku
AsiaPo hmm podpełzać to nie, ale dzisiaj jak ją położyłam z nami to tak się przesunęła, żeby prawie spać na mnie ;] słodkie to było ;] też się dzisiaj z klockiem męczyła, bomba dopiero o 8 poszła.
teściowa ją wzięła na spacer ehhh niby fajnie, ale wolałabym sama iść no ale przynajmniej kłaki umyłam i pojechałam odebrać nowe okulary. Ja się z nią przejdę po południu do moich rodziców na obiad.

I mój też nie lubi


Dostałam paczkę, która wylicytowałam na allegro. Babka 35 km ode mnie, a płaciłam 25 za przesyłkę, i 39 za ciuchy, ale warto było. Ok 60 ubranek, dała mi też jakieś pieluchy tetrowe, grzechotkę, koszulę, prześcieradło, 15 par skarpetek, i śpiworek


Martini brawo dla Nataniela


Jadę dalej z praniem...

Edytowane przez lulka19
Czas edycji: 2016-06-02 o 11:12
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 11:12   #224
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Martinixxx no widzisz, opalaca sie meczarnia laktatorem
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 11:16   #225
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez lucy111 Pokaż wiadomość
U nas po 6 dniach i tez byliśmy zaskoczeni. Czyli wychodzi na to ze miałyśmy cienka pępowinę?
No na to wychodzi

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 11:18   #226
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

AsiaPo 130zl
__________________
Spełniona mama, zakochana żona, szczęśliwa kobieta.
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 11:22   #227
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Martinixxx

No super waga! no to w dzień niech sobie śpi, ja czuwam. Noc będzie jak dotychczas w sumie ja też uwielbiałam spać na brzuchu zawsze i gdyby nie cycki, to pewnie bym do tej pozycji wróciła


Kurcze, też bym mogła sprzedać bo mam sporo nowych ze smyka,pepco i firmówki z ciucholandu ale jakoś mi szkoda. U nas zawsze odkładało się na strych i przekazujemy sobie wzajemnie z siostrami ciotecznymi. Traf, że u nas rodzą się same kobitki od 26 lat no i ustalilam z mężem, że o drugie dziecko postaramy się za 5 lat, kiedy uda nam się zbudować dom. Jak w 5 lat się nie wyrobimy, to odpuszczamy starania
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 11:34   #228
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Martinixxx za rotarix 300 są chyba 3 dawki, Igor dzisiaj pobil rekord, obsral siebie, mnie, kanapę a wszystko przez to ze mial na sobie koszulkę i spodenki a nie body i cos mi sie wydaje ze z 2 pampersow dziecko mi wyroslo 😁
__________________
Spełniona mama, zakochana żona, szczęśliwa kobieta.
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 11:53   #229
patulinka94
Zadomowienie
 
Avatar patulinka94
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez AsiaPo Pokaż wiadomość
Patulinka: Ja nie wiem jak Ty dałaś radę, gdy Zosia nie robiła kupki! Mega szacun dla Ciebie! Moja się całą noc męczyła, a ja już rwałam sobie włosy z głowy!
U nas znów 3 dzień nie ma kupy. :/
Chyba już taki jej urok...
patulinka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-02, 12:13   #230
akinomka03
Rozeznanie
 
Avatar akinomka03
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 585
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Zapomnialam napisać, jedziemy dziś na szczepienie, trzymajcie kciuki za Milenke
akinomka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 12:28   #231
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Asiapo bo co sie dziecko bedzie meczyc jak pospac mozna
A nie kladziesz jej raz na tym raz na drugim boczku?

Danika ja ogolnie nie wiem jak mozna duzego psa w bloku trzymac.. meczy sie i wlasciciel a pies szczegolnie...

Lulka to macie wesolo... pytam bo przy takiej ilosci luda to zazwyczaj jakies spiecia sa...

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Akinomka powodzenia...
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 12:57   #232
Martinixxx
Zadomowienie
 
Avatar Martinixxx
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: O^^o
Wiadomości: 1 777
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Akinomka

Kejka jestem z siebie dumna , mówiąc skromnie 😄Dużo osób mi kibiciwalo i to też wiele daje.

Mały już zasypia to skocze na miasto po jakąś kiecke, bo dupsko wielkie w nic się nie mieści 😎
__________________
"Chwyć mnie i nieś, niech niebo bliżej będzie,
Tak bardzo chcę w ramionach skryć się Twych."



Martinixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 13:18   #233
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Akinomka kciuki za Milenke

Martinixx superrrr️i Twoje dupsko jest wielkie? jedno z najmniejszych tutaj!!
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 13:22   #234
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Spanie na brzuchu
Kiedy to jest już w miarę bezpieczne dla dziecka? W sensie bez monitora, bo nie chce mi się kupować. Mojego już kolejną noc na brzuchu nakryłam - tż twierdzi, że on się sam przewraca, ale ja myślę, że on go dał na chwilę po czym usnął

Pępek
My ze szpitala wyszliśmy bez, ale pediatra chyba trochę go urwała, bo położna w domu powiedziała, że trochę za wcześnie. Ale ładnie się wygoiło - na początku szare mydło, a potem jak się tam ziarninowanie zrobiło to spiryt z monopolowego.

Pełzanie
Mój kurcze nie pełza, ale jak jest głodny to leży i się drze i nawet nie reaguje na głos - i nie odwraca głowy w stronę cycka, a co dopiero przypełzać. Ale dzisiaj czytałam na jakiejś stronie że po pierwszym msc dziecko może przepełzać nawet metr. Jak nie pełza to źle i należy u autora strony wykupić kurs i dowiedzieć się jak dziecko naprawić żeby nie miało problemów całe życie a rodzic wyrzutów sumienia


AsiaPo - mam pociętą tetrę, ale jej nie używam. Jednak mokre chusteczki to wygoda, choć staram się jak najczęściej samą wodą ale z tymi dużymi płatkami higienicznymi kindii. A jeśli chodzi o mycie wieczorne to też go całego przeciera taką zwykłą ręcznikową myjką (mamy z kauflanda) namydloną. Nasz chyba wrażliwy nie jest. Albo to kwestia kosmetyków.
Po jednym twoim komentarzu na fb wnioskuję, ze ogarniasz nieźle staniki Pytanie - wyliczyłam sobie tutaj rozmiar: http://pl.brasizecalculator.eu/ I tak przy 73 i 97, wychodzi najlepsza opcja 70h - wyszła trochę mała miska w realu, 70i jako drugi wybór z opcją, że mniejsza miska? - dziwne, bo w realu większa i lepiej leżał, i zastanawia mnie 70g - tu podane jako trzecia opcja, ale niby większa miska - jak to? 70g większe niż 70h?pomyłka? nie mierzyłam tego i teraz zastanawiam się czy to możliwe?

Edytowane przez Ineso
Czas edycji: 2016-06-02 o 13:32
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 14:03   #235
HappyGirl888
Raczkowanie
 
Avatar HappyGirl888
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 160
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez patulinka94 Pokaż wiadomość
U nas znów 3 dzień nie ma kupy. :/
Chyba już taki jej urok...

Ja bym juz chyba wolała brak kupy 3 dni niz 12 kup dziennie.. Nie wyrabiam ze zmiana pieluch.. Juz sie nawet zastanawiam czy jej nic nie dolega ze tak sra na potegę ale przybiera bardzo ładnie i jest pogodna.. Jutro zapytam pediatrę.

Cytat:
Napisane przez akinomka03 Pokaż wiadomość
Zapomnialam napisać, jedziemy dziś na szczepienie, trzymajcie kciuki za Milenke

Kciuki za Milenke! My szczepimy jutro. Tz wziął specjalnie wolne w pracy bo sama sie boje isc..

Spanie na brzuszku
Moja nie znosi! Pare minut i jest ryk. Ale zeby troche ćwiczyła ta główkę to kładę ja na udzie z rączkami spuszczonymi i tak juz troche dłużej wytrzyma i costam dźwiga wiec mam nadzieje ze wkoncu i do brzuszka sie przekona.
HappyGirl888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 14:06   #236
patulinka94
Zadomowienie
 
Avatar patulinka94
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez HappyGirl888 Pokaż wiadomość
Ja bym juz chyba wolała brak kupy 3 dni niz 12 kup dziennie.. Nie wyrabiam ze zmiana pieluch.. Juz sie nawet zastanawiam czy jej nic nie dolega ze tak sra na potegę ale przybiera bardzo ładnie i jest pogodna.. Jutro zapytam pediatrę.
A ja bym właśnie wolała kilkanaście kup dziennie.
patulinka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 14:26   #237
annihilate
Rozeznanie
 
Avatar annihilate
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 588
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

My już po szczepieniu, ale płakał strasznie, nie pamiętam żeby Mikołaj też tak to znosił... strasznie mi go żal było
Z tym kikutem była zdziwiona, ale dała nam receptę na fiolet, żebyśmy starej szkoły spróbowali i za tydzień do kontroli, jak nic się nie zmieni to musi nam dać skierowania do chirurga na podcięcie żeby mu trochę pomóc odpaść. Oby jednak stara szkoła.się sprawdziła!
A Piotrek waży 6,05 kg i ma 63 cm

MiniMonix mój też śpi na brzuchu w ciągu dnia dużo, wczoraj mu się zdarzyło tak 4h przespać

Ja za 5w1 zapłaciłam 115 zł.

Akinomka trzymam kciuki
__________________
MIKOŁAJ 12.11.2014

PIOTR 08.04.2016
annihilate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 15:12   #238
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Przyszla dzis zyrafa sophie i Emanuel lamazo, powiesilam go na bujaczku i maly jest nim zachwycony, patrzy, traca raczka i gada do niego aguu
__________________
Spełniona mama, zakochana żona, szczęśliwa kobieta.
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 15:15   #239
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Annihilate oby pomoglo z pepuszkiem. My w koncu sporytusem 4 razy na dobe a czasem i 5 przemywalismy....
Oby odpadl szybciutko...

Pelzanie.. nawet nie wiedzialam ze dziecko musi
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 15:33   #240
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Nasza córa dostała wczoraj zabawkę na łóżeczko od szwagierki na dzień dziecka, spiochy od jednej babci, od drugiej babci bezcenne zainteresowanie i sto zł od prababci moja Oliwka przepada za moją mamą, która do niej mówi, nosi itd. Wolę taką babcię, niż taką co kupuje prezenty.

W ogóle to mnie moja teściowa rozwala na łopatki. Co do niej jedziemy, to opowiada mi jak się wykręciła z opieki nad wnukami, czyli synami szwagierki! Najlepszy tekst był o młodszym,że ona bała się iż jej go wcisną do opieki od września, bo moczył się w gacie. Ponoć wtedy niemogłby być w przedszkolu. Nauczyła go więc w 3 dni sikać i robić kupę na nocnik
Ona mi to opowiada chyba, żeby nam do głowy nie przyszło małej jej do opieki przywozić Btw. Na komuni jednego z nich, taka babka zapytała kto będzie się małą zajmował jak wrócę do pracy. Myślałam, że siedząca obok tesciowa powie cokolwiek, bo kiedyś mówiła że chętnie się zajmie naszym dzieckiem. Po chwili ciszy powiedziałam więc zgodnie z prawdą, że moja mama się zadeklarowała i będziemy grafiki ustalać razem. Mąż się wtrącił pół żartem do teściowej: "a czasem mamie przywieziemy ". Zrobiła minę jak kot srający na pustyni i nic się nie odezwała.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1464877143826.jpg (50,5 KB, 19 załadowań)
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-12 16:51:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:48.